Dienos aktualija

Robertas Grigas apie elgesį su savo piliečiais – Kremliaus ir Vilniaus

Tiesos.lt redakcija   2021 m. birželio 4 d. 16:55

16     

    

Robertas Grigas apie elgesį su savo piliečiais – Kremliaus ir Vilniaus

Kai Maskvoje ar Minske valdžios neduoda leidimų rengti protesto mitingus – tai neteisinga, bet logiška. Rytietiškos diktatūros. Su vis dar gajais sovietizmo reliktais.

Kai Vilniuje valdžia neduoda leidimo rengti protesto mitingus – tai klestinti vakarietiška demokratija? Su žodžio, susirinkimų laisvėmis
ir teise išsakyti kritiką valdžiai?

O tai kodėl taip panašu į aną vaizdelį Rytuose?

Net ir uždraudimų pretekstais – pandeminiai ribojimai, neišlaikomi tinkami atstumai (tarp dalyvių ir nuo valdžios pastatų). Ir, apskritai, „nėra pagrindo jums protestuoti“ (!).

Tiktai Maskvoje sako, kad protestuotojus kursto ir dosniai apmoka JAV Valstybės departamentas; o Vilniuje valdininkai ir juos retransliuojanti žiniasklaida už bet kokio protesto, nepasitenkinimo ar politinių procesų kritikos būtinai įžvelgia Kremliaus sąmokslą.

Kažkoks nelemtas veidrodinis atspindys elgesyje su savo piliečiais išryškėja.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

elfe        2021-06-5 17:41

is dekingumo Soros partijoms Lietuvoje Lukosenka jau pazadejo mus prisert narkotikais. (zr. verslo zinios).
kaip veikia ta shmema su narkotiku karteliais, “spalvotom revoliucijom” ir tarp Kremliaus ir JAV besiblaskanciu vyriausybiu , neblogai Peter Dale Scott atskleidzia siame Kirgizijos pavyzdyje:

https://apjjf.org/-Peter-Dale-Scott/3384/article.html

elfe > Remyros        2021-06-5 15:52

beje,
“skaitykite” galimai yra ir prokremlisku laikomo Lekstucio “Bukim vieningi” skaitytojas, nes sis portalas ikeles ta pacia medziaga.

elfe > Remyros        2021-06-5 15:48

“savi i savus” teze platino A.Paleckis.
o kas stovejo uz jo nugaros? kas atvyko net i teisma?..
ogi ANTIFA vadas Pabaltijui - Boris Shpygel, kuris paskyre Palecki vadovaut antifai Lietuvoje.

p kas tas Shpygelis?
ALF portalas kadais rase, kad prie sovietu dirbo proftechninej ir buvo teistas uz netinkama elgesi su nepilnameciais. prie Putino tapes pharmacijos kompanijos BioTech bosu… veliau lyg susijungusiu su Teva vaistu korporacija…
o Audriaus Butkeviciaus galetu Vitas Tomkus paklaust apie jo isitraukimus i tokias operacijas..
nes jiedu bande prisisliet ir prie Seimu marso… gerai, kad sis marsas atsiribojo nuo bet kokiu politiku…

Ramiros       2021-06-5 14:03

Įdomu, kas tas toks “skaitykite”, kuris visur platina tą šlykščią kremliaus dezinformacją, panašią, kad “savi šaudė į savus”, o čia, atseit, Butkevičius Kijeve snaiperiams vadovavo. Na, juk ne pirmas toks kremliaus melas, pavyzdžių apstu. Patys daro, o kaltina kitus. Jie įsivaizduoja, kad vienu šūviu du zuikius nušauna. Bet pasaulis jau perprato tą įžūlų bei nusikalstamą kremliaus melą. Suprantu, kodėl jie kiša Butkevičiaus pavardę, matyt, nori jį pritempti prie Vilniaus “savi šaudė į savus”. O jie juk visada gali surasti “pataloginį melagį”, kuris, be abejo, ne už ačiū pūs į jų dūdą, vykdydamas jų scenarijų. O šitas “skaitykite”, mano manymu, daro nusikaltimą, propaguodamas kremliaus melą.

elfe > skaitykite       2021-06-5 13:59

dar prisiminkim, kad isivelt i kara Afganistane Brezneva ikalbejo kgb vadas Andropovas, pazadejes sietnameusitvarkyt per dvi savaites. bet sis karas Rusijai tapo kaip JAV Vietname, paklausius H.Kissinger patarimu..

elfe > skaitykite       2021-06-5 13:50

visu pirma , karas Ukrainoje buvo itrauktas i is anksto uzplanuota KGB vado Andropovo plana, kuri “isdave” jo kolega, uzangazaves MI6 vadovo pavaduotoja Philbi - M.Liubimovas Borovyk zurnale “Soversenno sekretno 1995 m.Nr 2 Kaip zinia, Borovyk susprogo lektuve 2000-taisiais, kai issipilde ketvirtoji plano dalis ir “gerai mustruotas kgb vyrukas eme vadovaut valstybei.

visu antra, Au.Butkevicius mokesi (rods jau po kalejimo) privaciame Sharpo “Einstein institute” kaip “taikiu budu” nuverst nepageidaujamas vyriausybes. ankstesniam sio instituto puslapyje, iki Skarpo mirties,  buvo nurodomi ir uzsakovai, tarp kuriu buvo ir Putinas.
institutas dalyvavo “arabu pavasario” judejiuose.
su MI6 sis institutas nesiejamas, nors ir registruotas Britanijoje.

visu trecia, Au Butkevixius yra paksistas… pakso remejas J.Borisov buvo kaltinamas ginklu su Sudanu kontrabanda… Paksu atvirai zavejosi ir Breivikas, neretai vazinejes i Baltarusija…

ketvirta, Au. Butkeviciu savo tyrimu knygoj mini Kanados diplomatas prof.Peter Dale Skott savo knygoj The Global Drug Meta-Group:
Drugs, Managed Violence, and the Russian 9/11
Dali sios knygos buvo isvertus viena poete ir atspausdinus Giedres Gorienes KOMENTARAS lt.
Skott’as daug naudojosi Rusijos saltiniais, tad reiktu skaityt kritiskai.. Maidanas gali but susijes ir su Chevron atejimu i Ukraina…

There is an undeniable western face to the dominant meta-group. One member of the meta-group at the 1999 meeting, Anton Surikov, had spent time at the London Centre for Defence Studies; and in addition Surikov had had contacts with at least one senior CIA representative.[9] (Another member of the meta-group, former Lithuanian Defense Minister Audrius Butkevicius, was with Surikov at the London Centre.) We shall see that a third member, Ruslan Saidov, is said to have been paid as a CIA contract agent.

One of the alleged purposes of the meeting at the villa – but not the only one – was to give the Yeltsin “family” what it supposedly needed: a Russian 9/11.

The “Russian 9/11” in 1999: Bombings and Plans for War

Russia has been familiar for some time with charges that the bombings in Moscow in 1999, and an accompanying invasion of Russian Dagestan that rekindled the ongoing war in neighboring Chechnya, were both planned by representatives of the Islamist element in the Chechen resistance, in collusion with a representative of the Russian Kremlin.

Read synoptically, these stories indicate that the well-connected drug-trafficking meta-group, with connections to both the Kremlin and the CIA, arranged in advance for the bombings and invasion at the meeting in July 1999, at a French villa owned by the superrich arms merchant Adnan Khashoggi. The group allegedly operated with support from Saudi Arabia and organized global drug trafficking, some of it probably through Kosovo.

The group’s business front, Far West, Ltd., is said to have CIA-approved contractual dealings with Halliburton for geopolitical purposes in the Caucasus, as well as dealings in Iraq with Diligence LLC, a group with connections to Joe Allbaugh (the FEMA chief in 2001) and to the President’s younger brother Neil Bush. The head of Far West recently told a Russian outlet that “a well-known American corporation… is a co-founder of our agency.”[10]

The evidence for this western face of the group is laid out in an article by a so-called Yuri Yasenev, which is clearly a compilation of extracts from intelligence reports, on a Russian website.[11] The article is cited – very selectively – as authoritative by a reputable Hoover Institution scholar, John B. Dunlop.[12] But Dunlop completely ignores, one might say, suppresses, Yasenev’s case as I have summarized it above. He uses the article instead to document a more familiar case: that in 1999 the Yeltsin “family” in the Kremlin dealt with this same group to create what might be called the “Russian 9/11.”
https://www.lobster-magazine.co.uk/articles/global-drug.htm#_ftn2

 

dar kartą       2021-06-5 11:58

Mikola Dulskiy yra Николай Александрович Дульский. Ryžas įžūlus snukis, kurį Ukrainoje laiko ne šiaip maskvietišką dezinformaciją skleidžiančiu “blogeriu”, bet ir visišku varijotu.

skaitytojui       2021-06-5 11:54

klausyk, “skaitytojau”, gimtąja tavo kalba primenu: Генпрокуратура Украины и СБУ установили «явный российский след» в расстреле демонстрантов Майдана. Vadovavo Surkovas, meluoji mums apie butkevičius. Maskovitų žmogžudžiai atvirai šaudė ukrainiečius, o čia kliedi apie MI6.
Николай Александрович Дульский yra “skandalingas blogeris”, kurį patys uktainiečiai apibūdina paprasčiau - пидор.

 

Skaitykite       2021-06-5 1:00

Pagoglinkit: Mikola Dulskiy: „Kijevo Euromaidane šaudė A. Butkevičiaus kontroliuojamos snaiperių grupės“ (video).
Ukrainos aktyvistas dalyvavęs Euromaidane Mikola Dulskiy supratęs kas iš tikro vyko 2014 m. Ukrainoje, atskleidžia informaciją, kuri gali daugelį šokiruoti. Jis teigia, kad provokacijas ir užsienio šalių piliečių žudymai buvo gudrus apgalvotas planas, kad atkreipti visos pasaulio žiniasklaidos dėmesį. Jis teigia, kad snaiperių grupėms vadovavo lietuvis Audrius Butkevičius, kuris priklauso MI6 (Jungtinės Karalystės karinė žvalgyba).
Ukrainietis aktyvistas išdėsto iki smulkmenų, vardus ir pavardes, kas tuo metu organizavo provokacijas Kijeve. Perspėjame, kad kai kurios žinios gali šokiruoti. Aktyvistas Mikola Dulskiy dalyvavęs Euromaidane su savo grupe aktyvistų, tik nesenai suprato, kad jis ir jo būrys buvo išnaudotas kaip įrankis Ukrainos valdžios nuvertime.
Šis video yra šalinamas iš Ukrainos tinklalapių ir šis žmogus yra persekiojamas galimai Porošenkos nusamdytų žudikų. Sklinda kalbos, kad už jo galvą Ukrainoje siūloma 50 000 dolerių.

Kis       2021-06-4 22:35

musu valdzia tiesiog unison dirba kartu su Kremliumi,juk isakymai ateina is ten,apdovanuojimai ir visa kita.Kur tu atrasi tokius ablius,kad 33 metai po Neprtiklausomybes saugoti okupacines strukturas,siandiena jau vaikai sedi pirmuose kresluose,tai musu tautos paniekinimas.Tokiu reta!

Cha >>>19:16       2021-06-4 19:27

” Arba sprogimas arba išnykimas”
Kaip gerai, kad tokių  gabriukų nebuvo mitinge Vingio parke. Ką čia kurstai?

Gabrielė       2021-06-4 19:16

Valdžios nachališkumui, tiesiog banditiškumui ribų nebėra. Štai ką reiškia 30 metų tolerancija. Ir toliau valdžiažmogiai mus klupdys ant kelių. Arba sprogimas arba išnykimas.

čirvų bartukas       2021-06-4 19:05

Ar buvo duotas leidimas 1987 rugpjūčio 23 renginiui prie A. Mickevičiaus paminko?  Ar prašė leidimo sukilėliai 1863-ais?  Ar amerikiečiai prašė britų monarchų leidimo savo valstybei?  Kas anksčiau ar vėliau atsitinka valdžioms, kurios ignoruoja savo piliečius? Siūlau paieiškoti internete ir paskaityti apie Four Boxes of Liberty.  Ypač pravartu būtų Jums, ponas Viniaus mere…

hmm...       2021-06-4 18:47

kuriems cia protestuotojams draudzia?..
kiek zinaum. savaite nuo birzelio 8 ar iki vyks VAIVORYKSTINIS baltic pride festivalis…

... ir šiandienos žinių puokštė:       2021-06-4 18:43

Straipsnio Delfyje KOMENTARUOSE citatos iš FEISBUKO ČIA:
– delfi.lt/news/daily/lithuania/dobrovolska-neleisdama-asmenvardziuose-naudoti-q-x-w-lietuva-baudzia-savo-piliecius.d?id=87362177&com=1

Durniu Laivas 02.06.2021 17:52:57
„Dobrovolska už Vilniaus krašt siūlo rusams Klaipėd ir Visagin. ”
–  facebook.com/groups/251460576381651/permalink/272817050912670/ 
Ir antra:
facebook.com/groups/251460576381651/permalink/283254189868956/ 

O šiandienos žiniose tartum papildymas feisbukė ministrės siūlomoms dalyboms?
- per sieną nekontroliuojamai veržiasi minios migrantų
- per sieną į Lietuvą nekontroliuojamai, tūkstančiais pervežami ginklai.

Tai žinios iš ŽR ir LRT žinių, laidos „Lietuvos diena”
(pranešama apie tai, ką pagavo. O kiek nepagavo? Kiek ne LT, o už kyšius „apankantys” praleido?)

O valstybės kamieninės tautos teisė į švietimą?        2021-06-4 18:09

Vien šiandienos LRT R Lietuvos dienoje (berods, paskutinėje jos dalyje) ir pakartota laidoje 60 min. (per vidurį) apie lietuviškų mokyklų padėtį Vilniaus rajone – Avižieniuose ir kitur. Su tėvelių pasisakymais.  Lietuviškam švietimui ten keli dešimtmečiai, kaip nėra vietos. Rajono administracija su bendruomene šia tema nebendrauja, ignoruoja ją ir LRT Radijo kvietimą į pokalbį (apskritai nekelia ragelio!)
Įdomu, kad ŠMSM tiek dešimtmečių nei matė, nei domėjosi, kaip ten lietuviams sekasi, kodėl ten nėra lietuviško švietimo.
Kad įgyvendintum švietimo politiką, reikia turėti vietos, kur ją įgyvendinti. Keista, kad tik slavakalbių mokykloms ten yra vietos. Ir lėšų netrūksta. Nežiūrint, kad nei ŽT, nei TMAPK nereikalauja, kad valstybė išlaikytų KITAKALBIŲ mokyklas.

Rekomenduojame

Garsaus medicinos žurnalo redaktoriai: vakcinų ir vaistų tyrimų duomenys turi būti nedelsiant atverti visuomenei

Kanadoje mokytoja nušalinta nuo darbo dėl „transfobinės“ kalbos naudojimo

Reikalavimas dėl politinės prekybos Lietuvos suverenitetu ir lietuvių kalbos valstybinio statuso panaikinimo

Nacionalinis susivienijimas dėl klausimo apie „pragarą“ kreipėsi į LRT etikos kontrolierę

Anot politologo, Putinas nebūtų teikęs Vakarams praktiškai neįgyvendinamų reikalavimų, jei realiai nesvarstytų karinės atakos

Edvardas Čiuldė. O kur mūsų pasaulyje pasidės Dievas? (I)

Kun. Algirdas Toliatas. Kviečiu maldai už Suomijoje teisiamus vyskupą Juhana Pohjola ir buvusią vidaus reikalų ministrę Päivi Räsänen

Ispanų europarlamentaras: Briuselis turi padėti lenkams pakeisti vyriausybę

Lidija Veličkaitė. Mes mokėsim numirt, jei Tėvynė aukos reikalauja

Vengrijos URM P. Szijjarto: mūsų nekenčia, nes vykdome patriotinę, krikščionišką politiką

Almantas Stankūnas. Patys dalinsime narkotikus?

Dominykas Vanhara. Dėl karo grėsmės

Linas Karpavičius. Kanadoje oficialiai bus bandoma uždrausti LGBTQ+ konversijos terapiją

Vytautas Sinica. Valstybinės kalbos laidotuvės?

Airija panaikins daugumą COVID viruso apribojimų, įskaitant COVID pasą

Linas Karpavičius. Ukraina vs Rusija: savarankiška, nacionalinė Ukraina nėra niekam reikalinga

Kardinolas Sigitas Tamkevičius: Lietuvos padėtis šiuo metu yra tragiška

Lina Dūdaitė-Kralikienė. Neišmoktos politikos pamokos: tikrovė – ne kompiuterinis žaidimas, suklydęs iš naujo neperžaisi

Valdžia rengia apynasrį socialiniams tinklams

Aleksandras Nemunaitis. Nesuprantu kodėl biudžetinės įmones masiškai verčiamos į VšĮ

Tarp Airijos studentų plačiai paplitęs narkotikų vartojimas – tyrimas

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Dievo Žodis ir laisvė – III eilinis sekmadienis

Visame pasaulyje vyko protestai prieš primygtinius reikalavimus skiepytis

Demonstracija Stokholme buvo didesnė nei praneša policija ir žiniasklaida

Linas Karpavičius. Netrukus Trumpas paleis naują socialinės žiniasklaidos platformą „TRUTH Social“

Linas Karpavičius. Arizonos rinkėjai vis dar laukia teisingumo

Jurga Lago. Toji Yoko Ono instaliacija banke su 141 grabeliu man atrodo iliustruojanti…

Tomas Čyvas. Aptvarienos naujienos

Atono kalno vienuoliams prokurorai iškėlė bylą dėl raginimo nesiskiepyti

Česlovas Iškauskas. Savaitės pjūvis. „Trys raidės“ – atverta Pandoros skrynia

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.