Partijos

Rinkimų atgarsiai (papildyta)

Tiesos.lt redakcija   2017 m. vasario 15 d. 0:33

10     

    

Rinkimų atgarsiai (papildyta)

Apie TS-LKD pirmininko rinkimus savo Veidaknygėje atsiliepė ir Alfa.lt žurnalistas Tomas Dapkus – keliais sakiniais, bet apie esmę.

Tėvynės sąjunga parodė ištikimybę atsinaujinimui ir permainoms. Nežiūrint aršios ad hominem kritikos asmeniškai Gabrielius Landsbergis atžvilgiu, laimėjo perspektyva.

Tai ir pamoka tokiem politikams kaip Žygis Pavilionis, kuris patikėjo, kad būdamas ambasadoriumi tapo ir protingu politikoj. Galėjo būti kandidatu į Prezidentus, bet savo savimyla užleido kelią kitiems, net tokiems kaip Vygaudas Ušackas.

Baigėsi TS-LKD sąmyšis, tikėkimės, kad ateis laikas valstybei ir rimtai opozicinei veiklai.

* * *

Ta proga verta prisiminti ir VDU dėstytojo sociologo dr. Andriaus Švarplio pastabėjimą.

Apibendrinant visus rašytus laiškus Konservatorių partijos viduje dėl lyderio rinkimų, būtų galima pasakyti: kiek daug susirūpinimo dėl Partijos ir kiek mažai minčių apie Lietuvą...

„Partijos brandoje“ ir „demokratijos šventėje“ vertybės nedalyvauja.

 

* * *

Antrai kadencijai perrinktas Tėvynės sąjungos–Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininku G. Landsbergis, pakalbintas Edmundo JakilaičioLRT televizijos laidoje „Dėmesio centre“, taip apibūdino savo turimą partijos viziją.

„Mano vizija, kad Tėvynės sąjunga taps kompromisu grįsta partija. Per rinkimus buvo kalbėta, kad turime išsigryninti, kalbėti tik krikdemų ar nuosaikesniu balsu. Aš manau, kad mūsų kelias – kompromisų kelias. Manau, jis teisingas. Tai įrodėme vieningai balsuodami dėl vaiko teisių pagrindų įstatymo.“

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Dzeikas       2017-02-16 8:34

—>23:39
Sakykim as neskaiciau.Taciau ir perskaicius miglos nesumazejo.
——————-“Mes esame konservatyvūs, mes ginam tiek valstybingumą, tiek tautiškumą, tiek krikščioniškas vertybes.”—————
Visa tai atskirai paemus yra geri dalykai. Ir atsietai tuos dalykus ir durnius nesuklystu pasirinkt. Geris tiek krikscionybe, tiek valstybingumas, tiek tautiskumas.
Migla tame, kad sitos grazios deklaracijos NEATSAKO kaip tie dalykai derinsis SAVEIKOJE vienas su kitu. Ka jus pasiriksite kai valstybingumas priestaraus krikscionybei? Tautiskumui? Arba krikscionybe tautiskumui?

Gal kas neskaitėte?       2017-02-16 0:39

Paulius Saudargas, Aplinkos komiteto narys ir kandidatas į Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininko rinkimus sako, kad partijai reikalinga nauja kryptis, kuria jis gali partiją nuvesti.

“Tas sprendimas, žinoma, nėra vienos dienos sprendimas, aš mąsčiau, stebėjau kokia yra situacija partijoje. Joje esu nuo 2000 metų, kopiau tais partijos laipteliais, nuo pat mažų iki prezidiumo. Esu frakcijos narys, trečią kadenciją renkamas į Seimą. Ir aš apsisprendžiau, kad partijai reikia pokyčių.

Kandidato į partijos pirmininko postą, Nes turime turbūt tris pagrindines problemas, išspręsti tris iššūkius partijoje. Pirma, kad mes jau nebesame visos Lietuvos partija, mes esame labiau Vilniaus partija. Ir aš tikrai siūlau grįžti į regionus ir atsikovoti regionų žmonių širdis, tam reikalinga ir kitokia retorika ir kitokie sprendimai. Antras dalykas – mes jau nesame antro pasirinkimo partija, dėl to keturi penktadaliai Lietuvos mums tiesiog užtrenkė duris ir mūsų nesirenka. Mus arba myli, arba neapkenčia. Vėlgi, iš šito užburto rato mums reikia išeiti. Trečias dalykas – mes visgi esame Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai: tai yra konservatoriai, politiniai kaliniai tremtiniai, tautininkai ir krikščionys demokratai po vienu skėčiu, po vienu stogu.

Paulius Saudargas taip pat atskleidė, kad partija turi likti savimi ir atsiskirti nuo liberalų. “Bet mes nesame liberalai. Todėl mūsų tikslas yra išlaikyti savo stuburą, savo vertybes. Lietuva mus rinkdavo dėl to, kad žinojo, kas mes esame. Mes esame konservatyvūs, mes ginam tiek valstybingumą, tiek tautiškumą, tiek krikščioniškas vertybes. Manau, kad nuo šito mes negalime atsitraukti, mes turime būti savimi. Ir tokią programą aš siūlau mūsų partijos nariams ir Lietuvai. Ir manau, kad didelės perspektyvos yra”, - sako P. Saudargas.

Paklaustas apie tai, kaip reikia sugrįžti į dėmesį skirti regiono gyvenimui ir aktualijomis, Paulius Saudarags taip pat žino atsakymą.

“Aš labai daug bendrauju regionuose, važiuoju, susitinku su žmonėmis. Tai žinau puikiai problemas, kurios yra Lietuvoje. Jos pagrindinės yra štai kokios – socialinė ir regioninė atskirtis. Alkoholizmas, skurdas ir iš to seka emigracija. Todėl mūsų tikslas turi būti maksimaliai užtikrinti socialinį teisingumą ir jautrumą Lietuvoje. Net ir per mokestinę politiką, net ir per galbūt tam tikrus taktinius sprendimus, ne tiek strateginius. Kad reikia auginti ekonomiką, kad tas pyragas būtų didesnis, tai tą visi supranta. Bet mums reikia parodyti, kad mums rūpi mažas žmogus, tam kuriam galbūt nepasisekė, tas kuris gyvena sunkiau ir privalome būti socialiniai jautresni”, - tv3.lt naujienų portalui sakė pašnekovas.

https://www.tv3.lt/m/naujiena/899584/paulius-saudargas-paremkime-valstiecius-jei-to-reikia-lietuvai

ar ir'ui       2017-02-15 13:31

balsuota vienbalsiai.
susilaikiusių ir prieš NEBUVO nei vieno
visi už.
ar dar kas nors neaišku?

Ar ir G.Landsbergis ir       2017-02-15 11:36

Ž.Pavilionis už Barnevernet ir bolševikinį skundimą?

berija "tikrumui"       2017-02-15 10:40

nepergyvenkite, bus kam paskųsti.
sakė jog mokės ir premijas “už pilietiškumą”.

Tikrai neskųsim vargingų       2017-02-15 10:01

šeimų.Užtenka,pokaryje prisiskundė vieni kitus.Tegul patys judošiai randa ir dirba savo juodą  darbą.Gyvenimas jiems atlygins.Atminėti vaikus,tai sunaikinti tautos pamatus.

Konservatoriai visai nekalba apie       2017-02-15 9:56

šeimą,kokiame skurde,baimėje,netikrume jos gyvena.Normalios,ne alkoholikų šeimos.Tai mato ir jaučia vaikai,jie auga baimėje.Tik ne Landsbergio turtinga šeima.Jie niekad nematė skurdo,kuriam pasmerkė visą tautą.Ir dabar savo sąžinei nuraminti atiminės vaikus,beširdžiai šitie.Juk daugiausia asocialų yra iš pagalbines mokyklas baigusių vaikų,kurių protiniai gebėjimai sunkiai leidžia patiems prižiūrėti vaikus.Jiems reikia pagalbos,nes sugeba tik daug gimdyti.Užsienyje,baigusius spec.mokyklas vaikus,našlaičius apgyvendina kaimeliuose specialiuose ir juos prižiūri.Toks ir sumetė vaikus į šulinį,nes valstybė juo nepasirūpino ir kaip atpirkimo ožį  dabar užpuolė normalias šeimas.Gyvensim partzaniškai,reikės vieniems kitus slėpti,neskųsti.Šeimos eina į katakombas ar kaip partzanai miškuose konspiruosis.

Gabro vizija       2017-02-15 9:50

Ko daugiau išplauti rinkėjams smegenis. Gerbiamieji busimi rinkėjai, kad visiškai neišplautų reikia turėti smegenų daugiau negu jų išplaus. Kol dar turit neišplautų smegenų galvokit, kad jų visiškai neišplautų nes konservai yra gabūs smegenų plovėjai.

Kaip pasikeitė T.Dapkus.       2017-02-15 9:38

Tapo nuglaistytu.Žinoma,galima suprasti,visiems gyventi reikia,nepašokinėsi.Taip bus ir su Saudargu.Beliks tik propaganda be gyvybės.Rinkėjai atsirinks.

tikėtojas       2017-02-15 1:28

Labai pykstu. O labeusej ant Marginalo ir to jo “juozapo”.
Nes jie, gyvatės, viską iš karto suprato ir ... sakė kaip yra.
Ir kaip BUS!
Ot, zarazos! Griovē mūsų Tikējimą ... kol išsipildē su kaupu.
Kraupu!
Iš kur dabar gausim naujų gelbėtojų? Kaip juos apaugosim nuo marginalių skeptikų kirvių.
Juk neįmanoma gyventi žmonēms be Rojaus Pażado.
Šalin Pažadų ir svajų griovėjus!
Duokit mums naują variantą.
Dar geresnį.
Lakuotą prilakuotą.
Gliancinį pažadų Pažadą.
Kad nebereikėtų vėl galvoti.
Kad galētume urmu pabalsuoti.
Nes labai nieżti.
Balsuoti.
Už balsuojančius “UŽ”!

 


Rekomenduojame

Vincentas Vobolevičius. Rinkimai Lenkijoje: ar ekonominiai „lūzeriai“ kelia PiS reitingus?

Arnoldas Aleksandravičius. Tai Lietuva negali turėti savo Raudų sienos?

Andrius Švarplys. Jeigu ateityje nenorime „turėti galimybių išgirsti įvairių nuomonių“, turime pasakyti „God bless America“

Jonas Burokas. Rezistencijos įamžinimas

NE eksperimentams Žemaitijos gelmėse! Atviras Lietuvos visuomenės kreipimasis dėl Vyriausybės planų statyti anglies dvideginio saugyklą

Liutauras Stoškus. Seimo komitete svarstytas Žemės gelmių įstatymas

Jungtinių Tautų rezoliucija dėl smurto akušerijoje

Vidas Rachlevičius. Kai vyrauja sveikas protas ir padorumas

Neringa Venckienė: „Tai, kad esu grąžinama, nepadaro Lietuvos teisine valstybe“

Kauno forumo pareiškimas: Dėl įstatymo pažeidimų LRT veikloje

Povilas Urbšys: „Turi būti aiški takoskyra tarp lobistinės ir advokacinės veiklos“

Ramūnas Aušrotas. Apie NVO oligarchiją

Kun. Andrius Narbekovas. „Mums reikalinga nauja krikščionių apologetų karta“

Irena Vasinauskaitė. Puiki bendruomeninė rudens šventė Šiauliuose

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Vietnamo pelkėse nuskendo amerikiečių iliuzijos

Žino, ką sako. Masiulis: jeigu kas iš senos partijos vadovybės galvoja, kad byloje bus galima visus šunis sukarti ant Masiulio, tai taip nebus

Irena Vasinauskaitė. Meras Artūras Visockas – žmogus, pasmerkęs Šiaulių liepas myriop?

Algimantas Rusteika. Juos atpažinsite iš jų vaisių

Atviras laiškas LR Prezidentui: Skubiai stabdykite masines miesto medžių žudynes (signataro A.Sėjūno spaudos konferencijos vaizdo įrašas)

Vytautas Radžvilas. Lietuvos politikos atnaujinimo klausimu

Kas čia pas mus tikrų tikriausi „vatnikai“?

Vytautas Sinica. Telkianti istorinės atminties politika

Geroji Naujiena: Jei tik turėtume tikėjimą...

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga: švietimo problemos ne tik kad nebuvo išspręstos, bet dar ir pagilėjo

Valdas Vižinis. Lietuvos valdžios elito karas prieš visuomenę tęsiasi

Verta prisiminti. Kun. Marius Talutis. Daugiau negu sutapimai…

Kaip nusišalinant nenusišalinti? Rūtos Visocnik replika apie Kauno miesto „vieningųjų“ diegiamą savivaldos modelį

Ką popiežius Pranciškus sveikindamas pasakė kardinolui Sigitui?

Andrius Navickas: siūlau Švietimo ministeriją iškelti į Estiją

Rūta Visocnik. Ar gali „vaiko teisės“ kviesti tėvus į posėdžius nenurodydamos aiškios priežasties?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.