Dienos aktualija, Prezidento rinkimai 2019, Europarlamento rinkimai 2019

Rinkimai: pirmosios išvados

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 27 d. 12:40

67     

    

Rinkimai: pirmosios išvados

Gitanas Nausėda antrajame rinkimų ture gavo dvigubai daugiau negu pirmajame, tuo tarpu pirmojo turo nugalėtoja Ingrida Šimonytė  antrajame ture surinko net 10 tūkst. mažiau.

Pagrindinė I. Šimonytės pralaimėjimo priežastis yra viena: antrajame ture, kaip paprastai, visi iškritę vienijasi prieš konservatorius. Taip buvo ir per paskutinius Seimo rinkimus, kai pirmojo turo nugalėtojus konservatorius antrajame ture į opoziciją tiesiog nusviedė  valstiečiai. Iš esmės ši tendencija nuolat kartojasi nuo pat 2000 metų.

Kokia šio reiškinio priežastis – tegul mąsto patys konservatoriai (galima tik jiems pasufleruoti, kad Rusija čia ne prie ko).
   
Europos parlamento rinkimuose konservatoriams nepadėjo net I. Šimonytės blykstelėjimas: jie gavo beveik 200 tūkst. mažiau nei jų remta kandidatė. Pabrėžtina ir tai, kad konservatoriams nepadėjo ir liberalų nukraujavimas – konservatoriai šiuose EP rinkimuose surinko net 30 tūkst. mažiau nei Seimo rinkimuose (246 tūkst. dabar ir 276 tūkst 2016 m.).

EP rinkimus ne itin tinka lyginti su Seimo rinkimais, bet atsižvelgiant į tai, kad šįsyk kartu su EP rinkimais vyko ir Prezidento rinkimai, situacijos supanašėja. Todėl palyginkime šiuos 2016 ir 2019 m. rinkimus ir matysime, kad valstiečių rinkėjų sumažėjo beveik dvigubai (dabar – 158 tūkst, 2016 m. –  274 tūkst.), o socdemų ir darbiečių partijos lygiagrečiai kyla (socdemai – 199 tūkst, buvo 183 tūkst., Darbo partija – 113 dabar, buvo 59 tūkst.).

Šią tendenciją matėme ir per Seimo rinkimus, kai valstiečiai laimėjo iš esmės atimdami socdemų,  darbiečių ir paksistų balsus. Tarpusavyje susiskaldę Pakso komitetas bei Tvarkos ir teisingumo partija šį kartą liko be mandatų, tačiau jų balsus sudėjus kartu EP rinkimuose jie būtų laimėję 1 vietą.

Nepaisant liūdnų prognozių, liberalai vis dėlto sugebėjo pasiimti savo vieną mandatą į EP, tačiau jų rėmėjų mąžta (dabar – 82 tūkst., Seimo rinkimuose – 115 tūkst.). Tomaševskio vienijami lenkai ir rusai yra stabilūs: tie patys 69 tūkst ir dabar, ir per Seimo rinkimus. Įdomu, kad Prezidento rinkimuose Tomaševskis gavo tik 56 tūkst, norsi prieš 5 m Prezidento rinkimuose turėjo dvigubai daugiau – 110 tūkst.

Netikėtai daug gavo Maldeikienė (tik 2 tūkst. mažiau nei Liberalų sąjūdis), o štai Radžvilo komitetas mažiau, nei tikėtasi – 42 tūkst., t.y. 25 tūkst. mažiau nei Juozaitis Prezidento rinkimuose. Vis dėlto ir Juozaičio komitetui patekti į EP nebūtų užtekę jo surinktų 67 tūkst.

Puteikio vadovaujama Centro partija gavo 64 tūkst., tuo tarpu pats Puteikis Prezidento rinkimuose sulaukė tik 11 tūkst. Prieš 5 metus Prezidento rinkimuose Puteikis buvo gavęs net 124 tūkst.

Pagal dabartinius rinkimų skaičius žvelgiant į kitų metų Seimo rinkimus pirminės išvados būtų tokios.

Konservatoriai su maždaug 250 tūkst balsų turėtų ir vėl laimėti pirmąjį Seimo rinkimų turą, bet pralaimėti antrąjį ir vėl likti opozicijoje. Kitokia rinkimų baigtis galima tik kitais dviem atvejais:
a) jei Šimonytė taps partijos pirmininke – gudrių Landsbergio pažadėtų manevrų, kad Šimonytė tik ves sąrašą, o jis toliau vairuos partiją, neužteks: antrajame ture tarp vienmandatininkų vėl suveiks daugiametis principas „visi prieš konservatorius“.
b. jei valdančiąją koalicija po Seimo rinkimų konservatoriai sudarys su greitai stiprėjančiais socialdemokratais.

Valstiečiai ir toliau silpnės, o jų sąskaita ir toliau stiprės socdemai bei Darbo partija. Per šiuos rinkimus paaiškėjo, kad iš Kirkilo socialdemokratų tėra tik pavadinimas, tad jiems teks prašytis pats valstiečius arba belstis pralaimėtojais į gimtosios partijos duris. 

Seimo rinkimuose jau dalyvaujant ir Šimašiaus liberalų partijai, abi liberalų partijos atiminėtų balsus viena iš kitos ir, tikėtina, nė viena iš jų nepraeitų 5 proc. barjero.

Skaičiai negailestingai rodo, kad norint tapti bent kiek įtakingesne patriotine jėga Juozaičio judėjimui neužtenka vienytis su Puteikio Centro partija – kartu turi jungtis ir Radžvilo Pro Patria, ir Puidoko bendraminčiai, t.y. šiame fronte kuo skubiau turi likti tik viena jėga. Tada gal ir galima tikėtis Seimo rinkimuose surinkti apie 100–150 tūkst. ir tapti bent kiek įtakingesne (trečia – ketvirta) partija – tokie rezultatai atiktiktų Europos vidurkį.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Taip, gal ir grįžtų       2019-05-30 20:01

ir vėl… reikia geros valios, pokalbio ir bendrų sąlyčio taškų suradimo. O, kaip jūs manote ar be šito galimas susitarimas? Būtina kalbėtis ir surasti tarpusavio bendrystę. Tik taip tirpdysime priešiškumą vienas kitam.

stasys        2019-05-30 17:16

copy-paste po Tiesas keliauja ir visai nemato gėdos tiražuoti ta pati tekstą.

Daugiau pėdina į mišriąją arba pas konservatorius       2019-05-30 16:32

Jau grįžtų Puidokas, jei pakviestų. Tikrai “principingas” išsišokėlis

Kad tik daugiau       2019-05-30 15:58

tokių išsišokusių.

Tik tiek       2019-05-30 15:36

Apie Puidoką, išsišokusį prieś Karbauskį, be jokio takto ir neturint argumentų, nėra ką net kalbėti. Drąsuolis pašokinėjęs pasinaudodamas šeimos nelaime ir viskas.

Alternatyvos demokratų vienybei tiesiog nėra...       2019-05-30 13:05

     

  ,,Skaičiai negailestingai rodo, kad norint tapti bent kiek įtakingesne patriotine jėga Juozaičio judėjimui neužtenka vienytis su Puteikio Centro partija – kartu turi jungtis ir Radžvilo Pro Patria, ir Puidoko bendraminčiai, t.y. šiame fronte kuo skubiau turi likti tik viena jėga. Tada gal ir galima tikėtis Seimo rinkimuose surinkti apie 100–150 tūkst. ir tapti bent kiek įtakingesne (trečia – ketvirta) partija – tokie rezultatai atiktų Europos vidurkį.’‘

  Ši   anoniminio autoriaus- redakcijos x nario- gero analitinio teksto išvada teisinga ir negailestinga…Jei paminėtos jėgos ir asmenys kuo greičiau nesiburs į    vieną    darinį  bendro reformų paketo pagrindu, panašios,  daugumai jų priimtinos ideologijos pagrindu,  politinė tauta     ir     valstybingumas merdės toliau,o   pralaimėjimas Seimo rinkimuose -garantuotas….
  Manau, kas mums gerai žinomi judėjimų, iniciatyvų, partijų ar oganizacijų lyderiai per     vykusių rinkimų maratoną pridarė didesnių ar mažesnių klaidų, bei neįstengė laikytis pamatinio sėkmės laido-vienybės principo politinės tautos ir ONS susilpninimo naudai…Nereikia būti politologu ar filosofu,pakanka prisiminti paprastą kinų patarlę- ,,Vienybė net smėlį paverčia auksu, o nesantaika net auksą paverčia smėliu’‘..
.Demokratų, dalyvavusių rinkimuose, nesantaika Lietuvos ,,auksą’’ -tautiškai ,reformatoriškai ir   demokratiškai   nusiteikusių ,tai ,manau,  pie 150 tūkstančių gyventojų ,rinkiminę valią pavertė smėliu

Demokratams- ONS oponentams pradėti burtis reikia jau dabar..Kalbant tiesą , o ne pezint politkorektiškai, plika akimi matyti, kad daugelio paminėtų lyderių susipriešinimas ir nesavikritiškumas yra nuėjęs labai toli.  Todėl neišvengiamai taikdarystės ir pirminio būrimosi misiją  ,manau, reikėtų atlikti daugmaž  nešališkai     visuomenininkų-demokratų grupei- STS. Primenu, kad Santarvės Tautos Sėkmei iniciatyva pirminiame variante   siekė, kad demokratai turėtų tik vieną kandidatą prezidento rinkimuose.
Manau, į panašias   derybas demokratų      sąjungos link, derėtų pakviesti ir   seimūną, gerb.  P. Urbšį, be   visuomeniškąjį, nors ir liberalumo turintį , D.Kuolį...Kauno forumo dalyvių suformuluoti Politinių reformų metmenys pakviestiesiems galėtų tapti testiniu išmėginimu, parodančiu kokie tikrieji   tikslai juos stumia į tolimesnį politinį veikimą...

"Šlietis"?       2019-05-30 12:46

Tai žeminantis žodis ir visai netinkamas. Reikia bandyti susikalbėti ir rasti bendrus sąlyčio taškus bendram Lietuvos gėriui. Pabandykite ir Dievas bus su jumis. Sėkmės.

Visais laikais       2019-05-30 12:35

Lietuva laimėdavo, kai pavykdavo jai susivienyti.

Tai sakot,       2019-05-30 11:57

kad toliau norite drapalinti patriotines-tautines jėgas, ane? Veikiate, agentukai, profesionaliai, tikrai.

Ką tik parašiau ta patį komentare       2019-05-30 11:33

Vadinasi esu teisus 100 proc. Radžvilas, Puidokas turi šlietis prie Juozaičio ir Puteikio. Ar jie sugebės nugalėti savo ambicijas ir siekti tarnauti savo valstybei Lietuvai, o ne patenkinti savo siaurąjį ego? Puidokas puikus ir jaunas politikas jau prieš rinkimus suvokė, jog be vienijimosi neturės galimybės laimėti bent jau 1-ojo turo, tačiau Juozaitis, labai gaila, nesutiko, o Puteikis prieš pat rinkimus pats atsisakė kandidatuoti į Prezidentus, savo balsus perduodamas Juozaičiui ir Skverneliui (čia jis prie ko?), deja to nepakako ir buvo per vėlu. Vienykitės bent jau ateinantiems Seimo rinkimams ir pamatysite 100 procentinę pergalę.

Man patiko       2019-05-30 11:01

Mindaugo laikysena. Jis niekam neatsuko nugaros. Ramiai ištiesė ranką visiems. Visus kviečia susitarti bendram reikalui, t.y., kad žmonėms būtų tik geriau.

O galėtų        2019-05-30 10:12

Galėtų propatriotai neskrajoti intelektualumo dausose, o kalbėtis su žemiškais “valstiečiais”. Nes “valstiečių” rinkėjai tikrai jaučia simpatiją tautiškai krypčiai, bet kai iš jų ima reikalauti ištikimumo A. Juozaičiui, ar V. Radžvilui ir ima gąsdintiR. Karbauskiu ir S. Skverneliu, tai belieka pasirinkti tuos, kas šiuo metu stipresnis, kitaip būsi užvekuotas tvarte amžiams

juokas pro ašaras>>>2019-05-30 8:47       2019-05-30 9:20

Apie meilę tarp Skvernelio ir Karbauskio yra norma, o štai meilė savo šumeliui yra “apdrėbti”. Manau tamstos yra iškreipta vaizduotė.

>>>>>Liko dar 2019-05-30 8:40       2019-05-30 8:47

Čia ne tas portalas, jeigu ką norisi apdrėbti

>>Liko dar        2019-05-30 8:43

Matyt kito neturi, kol kas. Kas iš tokio Karbauskio, nei pats ėda, nei kitiems duoda.

>>>Liko dar       2019-05-30 8:40

Šiap darbai kalba už save. Policinė valstybė sustiprėjo iki pat dantų. Žmonės kaip bėgo iš Lietuvos, taip ir bėga. Turčiai turtėja, o vargšai stabiliai skursta. Melas liejasi be saiko ir be krašto. Beliko prokuratūra, kurią taip pat nori atimti iš svetimų rankų ir padaryti savąja. O mums tai kas, jei ji netarnauja žmogiškumui. Meilė Skverneliui? O aš taip pat labai myliu savo šunį, o jis taip pat mane labai myli. Manau, kad Karbauskis yra užsigimęs ūkininkas, bet labai savanaudis.

> Liko dar       2019-05-30 8:23

Gal galėtumėt paaiškinti neblėstančią Karbauskio meilę Skverneliui?

cha, cha...       2019-05-30 8:01

bailys Radžvilas jungsis su Mindaugu? Nejuokinkite, tai juk aiškus jo pralaimėjimas visuose lygiuose, na, nebent ką nors suskaldyti ar sukiršinti. Mindaugas yra busimasis lyderis, kurio šis su Juozičiu, labai bijo.

Valstiečius valgo žiniasklaida       2019-05-30 7:04

Atkakliai formuojama neigiama nuomonė, jie šį karą pralaimi. Kol kas jie vienintelė reali jėga prieš politikos senbuvius ir jų aferas.

Liko dar       2019-05-30 5:38

Kol kas tik Karbauskis sąžiningas liko. Gaila neturi geros paramos savo įdėjoms. Be to visi jo geri darbai niekur neviešinami. Pats nesiskelbia, ne toks žmogus.

ah1       2019-05-29 21:51

dvigubai daugiau ne už o prieš  degeneraciją tauta susivienijo… reiškia dar viena akia būdrauja, dar nemiega, na o kad būtent šis tai kaip sakė ekonomistė - tai tik viešųjų ryšių produktas.

Dzeikas       2019-05-29 13:04

Kad ir nebalsavusiam:
Nusviesk, nes man tamsu: Sektusi kame? Kad papigiai jusu nebalsavusiuju urmu su balsavusiais neparduotu? Del sito nepergyvenk - Nauseda kainose nusimano.

dupcę krapštantys piršteliai       2019-05-29 12:00

vienas durnas pirštas, du durni pirštai, trys durni pirštai, keturi durni pirštai, penki durni pirštai, š...
visas durnių Kumštis!
a davai duokim į snukį.
kam?
a bet kam - svarbu pradėti muštynes, o paskui bus matyt:)

Kad ir nebalsavom       2019-05-29 11:17

už Nausėdą,vistiek linkim,kad jam sektųsi.O laikomės atokiai,nes nežinom,kas už jo stovi.

stasys        2019-05-29 8:51

sveikas protas .. patarinėja kad reikėtu imtis darbu KARTU pradedant ne nuo vėliavų . Pabandykite bent susėsti prie vieno stalo ir pasikalbėti .

Žodžio laisvė...       2019-05-29 8:37

Ar taip ,gerb.ponai,ir nesupratote iki šiol,kad tik jūsų išsisklaidymas išbarstė rinkėjų balsus ir nei vienas nepatekote į reikšmingas pozicijas.Matau vienintelę
išeitį ateičiai -tik susivienijus į vieną stiprų kumštį.Ambicijas į žemutinę len-
tyną ir pirmyn už Lietuvos išlikimui darbą be asmeninių interesų.

zaprosto       2019-05-29 6:52

Mums reikia kuo daugiau partijų ir kuo daugiau vadukų.
Tam kad būtų kuo platesnis atstovavimas, reikia kad kiekviena šeima įkurtų savo partiją. Viengungiai galėtų kurti personalinius komitetus.
Ideologijos nesvarbios, juk realiai visada visų partijų tikroji ideologija yra vienoda:
Pripulk prie Lovio ir prisikimšk kišenes, apsirūpink pats ir aprūpink vaikus ir anūkus.
Sudarius sąlygas visiems prisivogti, visi būtų laimingi ir Didinga Tauta suklestėtų.

umka       2019-05-29 6:18

reika kurti tokią partiją kuri atstovautų didžiąją dalį brangiųjųlietuvosžmonių- reikia kurti durnių partiją
tokiai partijai galėtų vadovauti bele koks dirnius

stasys        2019-05-28 19:14

Svarstyk nesvarstęs , jei duodi žmogui prisiekti tampant Seimo nariu žiūrėti į jo vertybių skale neišeina .  Mes juk Seiman renkame ne davatkas liežuvauti , o darbui su įstatymais . Tai kad ten ne viskas gerai daroma rodo kad žmonės dirba ir dažnai klysta , po to vėl taisoma ir taip iš naujo . Jei eitu kalba tik apie morale mes ir po šiai dienai turėtume tik 144 moralistu būri , kurie tik alkūnėmis stumdytųsi prie kasos langelio ., algai gauti . Vargiai rasi Europoje biednesnį Seimo narį kaip Lietuvoje ...todėl prašyti dar ir turtingos moralės ? Lietuva neišgalėtu tiek mokėti , sąžiningai sakau . Yra toks liaudiškas posakis nekuklus .. koks p…as toks ir lesimas ..mieli ponai .

Pasvarstymas       2019-05-28 16:12

Visiškai natūralu, kad politiniams sambūriams, tikrai turintiems savo moralines vertybes nepalyginamai sunkiau susijungti tarpusavyje, jeigu tos vertybės bent truputį yra skirtingos. Būtent vertybės ir yra vertybės tik todėl, kad jos yra pastovios ir dėl jų niekuomet diplomatiškai nesiderama. Visai kas kita, kai sambūris tik išoriškai deklaruoja vertybes tik tam, kad patekti į valdžią, o sąmonės viduje jiems nėra jokios vertybės. Tokiu atveju, sambūriams (partijoms) su skirtingomis „vertybėmis“ jungtis į vieną bendrą sambūrį, yra labai paprasta (atseit, demokratiškas „nuomonių pliuralizmas“ naujo politinio darinio viduje - kaip pažangu!). Būtent tą matome kiekvieną kartą Seime tuoj pat po rinkimų, kai sisteminių partijų frakcijos su skirtingomis „vertybėmis“ labai lengvai sudaro vieną bendrą koaliciją. Ir netgi po to atsiranda kai kurių seimūnų lakstymas iš vienos frakcijos į kitą su skirtingomis „vertybėmis“...

zeka       2019-05-28 14:52

Vienintelis p.Radžvilas turėjo išsamų tikslą ir žinojo būdus kaip tai įgyvendinti.Per vėlai tik buvo pradėta dalyvauti “kovoje”.Siūlyčiau p.Radžvilui nedingti iš politinės padangės , jo idėjos turi ateitį ir tikrai turės palaikymą.Tiesiog per “jaunas” darinys buvo šiuose rinkimuose.

stasys        2019-05-28 8:36

Sunku va taip politikus ‘apženyti’ kai kokia suoliuko davatka to reikalo imasi .Va praėjo rinkimai ir jau tikrai aišku kad V.Radžvilui nepatinka panelė A.Juozaitis .. kuriai kaip tyčia į akį krito iškalbingas bernelis N.Puteikis o tie ilgai nelauke skelbia apie skubias politines sužieduotuves ..Nespėliosiu ..bet įskaudintu moteru kerštas visada būna žiaurus ir viešas. Meilės trikampiai politikoje neretas dalykas ... bet kad ji padaryti dar didesniu reikia rištis jau ne statistikos skaičiams . Paskelbkite mielieji apie naujai steigiama komuna .. kai visi su visais gali ir nėra jokiu STOP-u . Va tai tikrai bus proveržis .. ir rimta duoklė senai komunistinei svajonei ‘nieko savo viskas bendra’ .Gaila kad statistika neveda tokios eilutės kas ir kiek su pergulėjo, politiškai , sumetus šmutkes ..ot butu vaizdelis ..tikras kukarieku .

>>>Dabar kaip tik yra       2019-05-28 7:44

Žinau, kad Mindaugas Puidokas ruošiasi kaip tik šiuo pagrindu kurti partiją. Sėkmės jam.

Dabar kaip tik yra       2019-05-28 6:51

vakuumas krikščioniškai partijai.Jei tokia neatsiras,daugiau į rinkimus nereikės eiti.

Na jau ne       2019-05-27 23:07

Valstiečiai – normali partija. Po to, kai tauta juos panaudojo kaip keršto įrankį triuškinant kremliaus konservus, jie euforinį populiarumą prarado, bet stabiliai, žingsnis po žingsnio, stumiasi pirmyn. Balsuosiu už.

senoji animacija       2019-05-27 21:37

“Mauglis”
.
Didysis Kąą:
.
“Arčiau, prieikite arčiau, banderlogai!”.
.
Taip banderlogai išrinko Smauglį.
“-Smauglys dauk gereu uš Barškuolę!”
Tokia banderlogų “logika” smile

> Kito kelio       2019-05-27 21:35

Vienytis? Idėjų ar mandatų ėmimo pagrindu? Ką tik matėm, prie ko veda pastarasis kelias, kai LYČ vedlys vienijasi su globalistu Guoga. Gal bus keli mandatai 2020 metais, tik kas iš jų...

джяугсмойи дена       2019-05-27 21:24

“Студент, вот ты думаеш это Мне дали пятьнадцать суток?
Нет- это Нам дали пятьнадцать суток”

>>>Kito kelio nėra,       2019-05-27 20:35

tikrai taip. Gavo pamoką, kad po vieną mes esame niekas. Laikas susivokti, kad lozungų laikas praėjo. Reikia savo pavyzdžiu vienytis, o ne skaldytis. Visi, kas tik pareikš norą burtis į vieną, reikia priimti ir džiaugtis, taip pat bandyti surasti bendrą kalbą, bendrą gėrį. Nebetinka išskleisti lozungą ir laukti kol kiti rinksis. Laikas suvokti laiko ženklus, kad Dievas štai šito nori, kad susikalbėtume ir vienas kitą matytume, jaustume ir atjaustume tiek bėdoje, tiek džiaugsme. Tai krikščioniška bendrystė. Ir baikime vienas kitą kaltinti, nes tai šėtono darbeliai. Kol nevykdysime Dievo valios, tol viskas nesiseks. Tik kriščioniška vienybė.

Kad ir Nausėda nieko       2019-05-27 20:10

nenuveiktų,bet jis atnešė ramybės į šią patyčių,pjudymo,nesveikos konkurencijos ir iškreiptų vertybių  išvargintą šalį.

Marijons       2019-05-27 20:05

Puikus tekstas. Rimta analizė. Delfių propagandistams tik mokytis.

no way       2019-05-27 19:50

Koks, koks Sorošas?

Kito kelio nėra,-       2019-05-27 19:38

arba vienytis arba išsiskirstyti.Prie visų minimų vienijimuisi žmonių tiktų ir D.Kuolio “Lietuvos sąrašas”.Arba kažką daryti arba tuščios kalbos.

>Kleopa       2019-05-27 19:37

Tikrai, Juozaitis pasirodė esąs gudresnis ir pasistengė, kad Radžvilas nelaimėtų. Tiesa, ir Juozaičiui nepavyko nušauti dviejų zuikių vienu šūviu, nors iki Guogos išrinkimo taip nedaug trūko. Būtų buvę tobula…

a kas atsitiko?       2019-05-27 19:27

Kažkoks Ponas tapo nusmurgusio krašto, vegetuojančios kvazi valstybėlės-kvailių Prezidentu.
Ot tai honoras! smile

Dzeikas       2019-05-27 18:32

Apie Radzvilo fiasco:
pabande prapiesorius kiausais pasakambint.

Dzeikas       2019-05-27 18:23

Visu pirma darykime isvadas tu problemu poziuriu, kuriu pagrindu susikure tiesos.lt - Mergaites byla.
Ir taip ka turejome? Gryb. , kurios poziurio i byla kvintesencija ji isreiske atsakymu (i ausi sesei Nijolei) “as nezinau kur Mergaite”.Nereiskiu itarimo Gryb. ,kad ji ikisusi uodega byloje, bet ji aiskiai bijo tu, kurie nagus cia prikise.Suzinote, pakelti byla ji galejo, bet matyt jegos isimaisiusios tokios , kad bijo net valstybes galva ta chebra kabinti.
Dabar atejo banku pleve i “vierchus”(oi, ar dera “pleve” vadinti Tautos isrinkta, tiesos.lt negaus per kepure “daleide” toki nepraustaburniskuma?). Kuris ZINOJO apie prasidejusia (ir jau isibegejusia 2008m) NT krize JAV smogusia visam pasauliui, bet uzsispyres grojo plokstele “viskas puiku, nuostabioji markize”. Na jis gi svedbankio klapciukas, o seima tai sert reikia, a ne? Vienzo del mums visiems suprantamu priezasciu melavo issisiepes.Nes Svedbankis ant ledo palikt galejo.O Lietuvai , bet kuriam jos galingajam, zmogus kuris spjauna i delna is kurio lesa, reikalingas kaip suniui 5 koja.
Dabar jis reiskia jau prezikas, o ne banko pleve ir pagaliau rasis kas treptels koja ir lieps isaiskinti kur gi ta Mergaite?
Jus tikite tuo?

sutrumpintas Išvados variantas       2019-05-27 18:01

-Norėjom kat būtū gereu, bet gavosi kajp visada”
.
Post Scriptum:
Ant visų primėtytų grėblių užlipta, miatas dajrytis “naujū” smile
.
“Bia grėbliū mias nenurimsim!”
(“Kūrkim Nauję Partiję”,)
(“Susiraskim Naują Gialbėtoję kuriuo galėtumia įtikėti”)
.
Aj, dar rejke metus pavėpsoti, t.y. (” Netrukdykimia mūsū isirinktam Prezidentuj dyrbti”, “Mūsū išrinktąjį puoooola!”).
It t.t. iki Išrinktasis parodys Tikrąjį gyvulio snukį.
.
Pompenkių metų šią išvadą skaitykite vėl ir ji vėl bus absoliučiai tiksli:)

Kleopai       2019-05-27 17:46

Tai, ką vadinate “pažanga”, tiek po Pirmojo, tiek po Antrojo pasaulinio karo Europai baigėsi tolimų kraštų kariuomenių okupacija. Tam tikrai prasme ta okupacija nesibaigusi iki šiol. Ir ta pati “pažangioji” Europa, turėdama milžinišką potencialą, tebeklupi idiotiška poza iki šiol.
O ta visa “pažanga” jau artimiausią dešimtmetį gali baigtis naujojo Hitlerio iškilimu.

DDD       2019-05-27 17:14

1. Nereiktų Centro partijos vadinti Puteikio partija - reitingo balsais ten pirmauja Guoga ir Kristupas Krivickas.

2. Kiek tvarūs ir vertybiniai yra Juozaičio-LYČ ir Puidoko gauti balsai? Kam jie atiteko EP rinkimuose? Ar tikrai jie antiglobalistai, ar tik savo lyderių fanai? Jei LYČ teks rinktis naują lyderį po AJ sąjungos su Guoga, ar nenukeliaus ten iš Lyč‘o balsai?

poniai Vašington       2019-05-27 17:07

O kur čia naujiena, kad durnų bobų Lietuvoje daugiau, nei mąstančių žmonių? Sakyčiau, kaip tik viską logiškai paaiškina durnų bobų kandidatės Maldeikienės pasirodymas.

Lady Washington       2019-05-27 16:54

Vau vau vau: Radziwillą aplenkė ponička mMldeikienė... čia tai bent Moteriškė... tai jėga, tai patriotė.... Tai Galva…. Ei, vyrai iš patriotinių apkqasų – a-ūūūū... Ar jūs dar gyvi ar jau girti?

stasys        2019-05-27 15:23

Vienas retesniu str. Tiesos redakcijos .. kai bandoma pamodeliuoti rinkimine situacija ateičiai statistikos skaičiais .  Manau tai berdžias reikalas , taip kaip tokia prognozavimo metodika įskaičiuoja tik prielaida kad avys ir avinai vėl eis prie girdyklų atėjus laikui . Prognozės daromos įvertinant visus reikšmingus faktorius , o vienas tokiu nutylėtu D.Grybauskaitės tolesni žingsniai baigus kadencija . G.Nausėda linkęs pasikliauti V.Adamkumi ir tik išimtiniais atvejais kreiptis į D.Grybauskaite , besikeičianti žodinė retorika Rusijos atžvilgiu ir nesuderintu žiniasklaidos klausimu legitimizavimas ..verčia galvoti kad bus grįžta bent išoriškai prie šiltu aksominiu šlepečiu politikos ir kol kojos jose neapšilo aktyviu pokyčiu nebus imtasi . Jei G.Nausėdos profesionalu atranka vyriausybėje pasitvirtins iki sekančiu Seimo rinkimu ..alternatyva Lietuvai su A.Juozaičiu neturės šansu surinkti ir tu kelėtos balsu šiandiena gautu . Reikia nepamiršti kad nei vienas iš šiame str. minėtu naujoku politikoje neturi tvirto palaikymo visuomenėje koki turi senosios partijos ,dėl savo įdirbio . Statistika taipogi byloja kad per paskutinius dešimt metu nei viena nauja partija taip ir nesugebėjo papulti į pirma penketuką . ..nors kai kurios ir gavo akivaizdu visuomenės pasitikėjimo balą  Seime . Mažai tikėtina kad per tokį trumpa laikotarpį pavyktu reformuoti Lietuvos tautininku partija ...taip kaip kai kurios nuostatos gana smarkiai kertasi su šiandieniniais (alternatyva) A.Juozaičio įsitikinimais. Per daug skirtumu kad butu galima butu juos nubraukti ir vienytis . Iš to kylantis klausimas , kas toje margoje prognozių kompanijoje yra tiek žinomas kad galėtu užtikrinti naujos partijos egzistavimą .??

>Patyčių partiją        2019-05-27 15:00

Gal jau baigti reikėtų su šitais patrijotais puidokais puteikiais ... Juozaitis irgi prie tų pačių

Al.       2019-05-27 14:56

Net ir visus liurbius, einančius po patriotizmo vėliava, sujungus, valdančiosios masės jie nesudarys.Reikia kokybiškai pasikeisti patiems. Grynai vadybinis klausimas. Tikras verslininkas žmonių, vaidinančių išradėjus, bet tokiais iš tikro nesančių, į konstruktorių biurą nekvies. Kas iš to, kad prisikviesi būrį imitatorių, nežinančių net kaip pradėt. Jei esi filosofas - o dar klausimas ar tikrai esi - tai dar nereiškia, kad esi geras kariuomenės vadas. Aleksandras Didysis pats filosofu nebuvo, tik mokytoją filosofą turėjo. Tas pats ir mūsų Aleksandras. Pradėt reikia nuo mažų, bet tikrų darbų. Ir laikraščių.

>Paradoksas       2019-05-27 14:49

Keliaklupsčiauja prieš pinigą.

Pardoksas ar ne ?       2019-05-27 14:40

Lietuviai buvo (na, bent jau kaip jie daugumoj galvoja apie save ) tie tikri patriotai prieš Maskvą, o dabar absoliučioj daugumoj jie klapčiukai prieš Briuselį . Nenori jie būt toliau tais chamais litvinais civilizuotam pasaulyje ar jiem jau iki “lampočkos” ta Lietuva ?

Kleopa       2019-05-27 14:33

Radžvilas troško būti protingesniu už Juozaitį, įsivaizdino esąs toks a la „liatuviškas Napoleonas”
Ir kur nuėjo?
Ką pasiekė?
Sėdi dabar pritūpęs ir tyli su rinkėjų privaryta kepure…
Neišstena jokio, net menkiausio pareiškimo po totaliai prapiltų rinkimų...
Nei jis nei jo ginklanešiai…
Nykuma ir šaltis patriotinėse platumose.
Žodžiu, gynai toks lietuviškas Brisiaus galas tam sąrašui….
Bijau, kad tas sąrašas nesupras net kodėl rinkėjai juos pavarė...
Ypač Radžvilas, kuris totaliai puolė klasikinę Europą nuo Prancūzų Didžiosios revoliucijos ligi ES projekto net nesuvokdamas, kad tai ir yra progreso pamatas ir rodiklis

taip       2019-05-27 14:26

Paskutinė pastraipa dėl tautinių jėgų vienijimosi yra visiškai teisinga. Ir tas vienijimasis turėtų prasidėti kuo greičiau.
Bet Šimonytės pasirodyme Rusija dar ir kaip prie ko! smile Konservai gi, visiškai taip pat kaip ir Kremlius, lyg kekšė spjaudosi, užgaulioja, provokuoja, o kai pagaliau gauna į snukį, staugia, kad moOoterį muša. smile
Bet Tomaševskis tai vargu ar buvo išrinktas į EP. Man atrodo, greičiausiai, jis tiesiog pateko pagal “mažumū” kvotą. Tie ankstesni jo 110 tūkst. balsų - išvis kažkoks kosmosas ir balsų skaičiavimo “ypatumai”.

Dzeikas       2019-05-27 13:49

Lietuvos politinio gyvenymo apzvalga:
———————————————————-
Palaukit, aš radau sekretą, – čia rėkti Asilas pradėjo, –
Tada tik muzika darniai skambės, jei sėsim iš eilės.“
Paklausė Asilo, susėdo eilute,
O muzika vis tiek – kaip neteptam rate.
Dabar kad ims visi jie rietis
Ir derėtis,
Kaip sėsti ir kurio klausyti vado.
———————————————————
Vienzo eilinis kedziu pastumdymas.Muzika ta pati.

Tvankstas       2019-05-27 13:36

Politinių asmenybių savivertė tampa jų pačių savivarta - kada tai bus pasižabota, ar dar sulauksime ?

Juozas       2019-05-27 13:36

Dar gerokai prieš rinkimus girdėjau svarstymus, kad reikia balsuoti už Šimonytę todėl, kad į II turą neišeitų Skvernelis. Žvelgiant į rezultatus aišku, kad taip balsavo I ture nemažai rinkėjų. O kai Skvernelio nebeliko, galima jau ir tikrąją valią pareikšti. Nesuprantu, kodėl politologai apie tai nekalba, o ieško kitų jos pralaimėjimo priežasčių.

manau, kad       2019-05-27 13:34

Mūsiškiai negali susivienyti nei tautišku, nei krikščionišku pagrindu, nes, pasižiūrėjus į juos iš šono, atrodo kaip sunkiai sergantys ligoniai.

to Patyčių partiją       2019-05-27 13:32

Ir vėl durnių volioji - balamutiji?

Tik krikščioniškas       2019-05-27 13:21

požiūris į viską padėtų Nausėdai išsilaikyti.Pinigo galia ,paremta ginklais,kurį laiką padės,tačiau tai turi ribas.

Matysim,       2019-05-27 13:20

kokie veiksmai lydės naująjį prezidentą. Kas keisis ir su kuo tai bus daroma. Tvyro labai didelis nepasitikėjimas viskuo.

Patyčių partiją        2019-05-27 13:14

ištinko Sizifo dalia.Tai Garliavos tragedijos prakeiksmas arba “užkeiktųjų vienuolių “dalia?Jei Radžvilas ir Juozaitis,Puidokas ,Puteikis ir kiti susivienys krikščioniškai liberaliai tautišku pagrindu,jie bus labai stiprūs.

Rekomenduojame

Arvydą Šliogerį prisimenant: „Apie vieną kitą grėsmę Lietuvai”

Vytautas Sinica. Pamiršti vaikai Diawaros grybukų istorijoje

Svenas R. Larsonas. Ar gali vėl laimėti D. Trumpas?

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt ketvirtoji (Lapkričio 24 diena)

Jungtinių Tautų analitinis centras iki 2050 metų siūlo „senstančiai“ Europos Sąjungai 60 milijonų migrantų

Almantas Stankūnas. I. Šimonytė arba apsimeta, arba nesupranta, kad Igničio veikla gali sukelti daug

Vytautas Sinica. Interviu Lenkijos televizijai (programa pasauliui anglų kalba) karo tematika

Edvardas Čiuldė. Ar iš tiesų mūsų tėvynainiai homoseksualai neturi Tėvynės?

Jonas Jasaitis. Žmonijos sunaikinimo scenarijai

Vidas Rachlevičius. Visas aktyvistes ir veikėjus reikėjo „pagrilinti”

Audrys Antanaitis: Valstybinės kalbos laukia sunkus metas

Borisas Johnsonas: Vokietija norėjo greito Ukrainos pralaimėjimo

Mirė Ukrainos disidentas Jurijus Šuchevičius

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt trečioji (Lapkričio 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ar Generalinė Prokuratūra ir STT nesiims tirti klausimo dėl IGNITIS smulkiųjų akcininkų?

Dovilas Petkus. Kompensacijos žydams: susitaikymo aktas ar mokestis „Holokausto industrijai“?

Jonas Grigas. Mokslininkai ragina paskelbti 5G ryšių moratoriumą

Italijos valdžia skirs po 20 tūkst. eurų poroms, kurios tuoksis bažnyčiose

„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

Danutė Šepetytė. Atsakymas lietuviui Audriui Antanaičiui

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt antroji (Lapkričio 22 diena)

Makronas: „Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos“

Ar daugiakultūriškumas griauna Vakarų tautų tapatybes?

Vytautas Sinica. Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?

Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Ramūnas Aušrotas. Klausimas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ organizatoriams

Advokatė Zita Šličytė: Konstitucinis Teismas – ne vieta politikavimui

Edvardas Čiuldė. Kas jie tokie yra – tie naujieji europiečiai?

Paramą Ukrainai norėtų apriboti tik mažuma

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.