Žiniasklaida

Rimtai. Edmundas Jakilaitis prisipažino pasikėsinęs į teisinės valstybės pamatus

Tiesos.lt redakcija   2017 m. gruodžio 29 d. 9:05

25     

    

Rimtai. Edmundas Jakilaitis prisipažino pasikėsinęs į teisinės valstybės pamatus

Žurnalistas, kurio šališkumas, ergo, ir neprofesionalumas yra tapęs keliolikos minučių savotišku (savi)sklaidos eteryje „žanru“, susizgribo – tyla ne visada gera byla, ypač kai pats taip mėgsti prisistatyti „tiriamosios žurnalistikos“ atstovu ir reikalauti viešumo, skaidrumo, teisėtumo ir kitokių demokratinių gėrybių.

Ir paviešino… Laidos „Dėmesio centre“ sąmatą – komercinę paslaptį, skaidrią it ašarą. Kiek yra vertas jo triūsas nacionalinio intereso labui, ir tik vienoje iš laidų, E. Jakilaitis pasipasakojo su niekuo nederinęs – savo veidaknygės paskyroje. Tačiau net ir tokia proga jis nesusilaiko ir politkorektiškai padejuoja, kaip jam buvę sunku apsispręsti, kurią demokratinę vertybę rinktis: ir toliau kurti teisinę valstybę, kurios kaip nėra, taip nėra, nors tiek daug dėl jos jau pasiaukota, ar vis dėlto gelbėti savo įvaizdį ir suteikti auditorijai tam tikrą „žinojimą“... ir čia pat tylomis nuleisti išties skandalingą „televizinio“ stalo nuomą [„viename tekste“ tokia rūpesčių paletė ima atrodyti lyg anekdotas iš serijos „Kaip gydantis tualetiniu popieriumi užsimanyti tapti dar ir prezidentu…“].

Tačiau visiškai akivaizdu ir tai, jog svarbiausi dalykai nutylėti: jei samdyti būtent šį žurnalistą, jau seniai virtusį nuomonės formuotoju ir prodiuseriu, ir sudaryti jam kuo palankiausias sąlygas būtent tokios nekokybės laidai rengti ir vesti atitinka… visuomenės interesą, kas yra tie, kurie būtent TAIP supranta šios visuomenės ir valstybės interesus ir turi įtakos metų metus būtent TAIP į juos atsiliepti?

Ir KAS toliau? Ir vėl visi tiesiog apsimesime, jog NIEKO NEĮVYKO?


P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-07-4 10:24
shenyuhang       2018-05-2 6:09
dongdong8       2018-02-6 8:49
Kas ns su mumis       2017-12-30 18:04

Tas konsrvinės gaujos šunytis, o gal šuo?

jonas       2017-12-30 17:52

CIA PANASU KAD VIEN ATSIPRASIMO NEUZTEKS.TEKS PASIMUILINTI UZPAKALI.

Raigerdas>Agnei        2017-12-30 15:10

Gerbiama Agne, pirmiausia, noriu pasveikinti jus su artėjančiais Naujais Metais ir palinkėti jums aktyvios veiklos, nes tik mes likę piliečiai galime kažką pakeisti. Valdžia nieko nepakeis jau vien dėl to, kad jų pasenusiose valdymo idėjose nėra tokio subjekto, kaip Lietuvos žmonės, nėra tokio subjekto kaip piliečiai. Kažkada mes turėjome tokius karalius kaip Gediminas, Vytautas, Kęstutis, Algirdas ir kt. Dabar ELITO neliko, nes jį pakeitė XVII amžiuje aprašyti Moljero Tartiufai, ministerijose įsitaisę Švonderiai ir kitokia flora ir fauna, apsigyvenusi ten pagal pažintis. Kokios pagrindinės klaidos buvo padarytos šitų politinių nemokšų? 1) Iš butelio buvo išleistas PRIVATAUS verslo Džinas. Iš vienos pusės tai labai reikalingas dalykas, bet iš kitos pusės, pirmiausia turėjo būti nustatytos žaidimo taisyklės, ir tik pagal jas turėjo vystytis privatus verslas reikiama valstybei kryptimi. Bet nemokšos nutarė, kad teoriniai kliedesiai apie “Laisvą rinką” ir yra tai, ko reikia Lietuvos žmonėms. Tai padarė tas pats Mockus, kuris ir susikūrė iš kvailai valdomos valstybės nemažus turtus, kabinant valstybiniams pareigūnams ir politikams makaronus, kad “Laisva rinka” viską padarys pati. Jūs kvaileliai iš valstybinių institucijų tik laukite, kol ta “Laisvoji rinka” viską “pati” sureguliuos; 2) Dabartiniu metu yra falsifikuojama Lietuvos valstybės padėtis. Pačios valstybinės institucijos prarado autoritetą (nes kitaip ir būti negalėjo), todėl tėvai jau 9-12 vaikus ruošia darbui ne Lietuvoje, o užsienyje. Kodėl virš 70% mokinių yra jau apsisprendę išvažiuoti? Todėl, kad to nori jų tėvai. Tėvai negali suteikti būtino naujai kartai startinio kapitalo, todėl jie pasirenka lengviausią kelią - išsiųsti vaikus į užsienį, ir nusiimti tą nuo savęs atsakomybę - padėti jiems atsistoti ant kojų, pradedant dirbti Lituanijoje;

Raigerdas>Agnei        2017-12-30 15:10

3)Nemokšiškumas valdyme yra toks pasibaisėtinas, kad Švietimo ministru galėjo tapti net paprastas kaip 2 kapeikos raudonosis Steponavičius. Patys didžiausi Lietuvos griovėjai yra partijos, nes tai yra tik grupelės gudragalvių vidutinybių, kurie nori būti maitinami iš mokesčių mokėtojų pinigų, todėl turi atidirbę savo taktiką ir strategiją, kaip jie parazituodami gyvens visiškai neblogai; 4) Lituanija prarado savo visuomeninę žiniasklaidą. Jos nėra. O be jos nėra ir mūsų visuomenei reikalingos informacijos. Privati žiniasklaida turi komercinius tikslus, todėl ji puls laižyti bet kam užpakalius, kas jiems mokės. Alternatyva šitam uoliam užpakalių laižymui būtų Visuomeninė TV, bet ji buvo sugriauta, mėgstančių soliariumo įdegį berniukų. Valstybės nėra kam valdyti, nes jokia Taryba valdyti negali, tai nonsensas. Pavyzdžiui, iš Rusijos nieko nebūtų likę, jei ji nebūtų tapusi Prezidentine Respublika. Koks blogas ir pamišęs bebūtų Putinas, bet ji yra Prezidentinė Respublika. Jeigu ji būtų Dūmos valdoma respublika, tai iš jos būtų likęs vienas dūmas. Lituanijai reikėjo iš karto atstatyti Monarchiją, kaip ir siūlė JAV, bet mūsų nemokšos yra tokie valdžios ištroškę idiotai, kad jie nesugeba net pagalvoti, kas bus su Lietuva po 10 metų. Pažiūrėkite, kaip Seimas susilpnino Karališkąją valdžią ir iš mūsų valstybės nieko nebeliko. Tas pats įvyko ir su 2-jų Respublikų Seimu. Ožiai Seime jaučiasi karaliais, nes matote jie žiūri savo “teises” ir privilegijas, ir savo interesus, tarp kurių išsiskiria ir tas jų amoralumo dvokas. 5)Ar “valstiečiai” sugebės sustabdyti mūsų valstybės išardymo procesą? Jie tai gali padaryti. Bet ar jie pakankamai profesionalūs žmonės, kurie sugebėtų sutvarkyti tą griūvančią (tai sudėtingiau nei Gedimino kalnas) valstybę, tai čia klausimas. Valstybinės institucijos yra vienas organizmas, ir ji gali turėti tik vieną šeimininką su MILŽINO DVASIA, kaip rašė Vydūnas, o ne šimtus šeimininkų su NYKŠTUKO DVASIA. Tie nykštukai pribaigs ir mūsų tautą. Tai realu. Linkiu visiems Laimingų Naujų Metų ir spręskime valstybės reikalus, būdami budrumo ir aktyvumo būsenoje, nes kitaip, ir dauguma Lietuvos žmonių taps Komercine paslaptimi ir berniukų su soliariumo įdegiu savo interesų patenkinimo objektu.

Agnė Raigerdui       2017-12-30 10:46

Matyt ilgus komentarus tingisi skaityti, nes mažoka pliusų uź puikų komentarą. Aš dedu riebų pliusą,nes,kas surašyta, tiesa. O va kiek ilgai leisis mūsų valdžios vyrai vedziojami uz nosies? Norėtųsi turėti normalią savo Lietuvos tesleviziją.

Al.       2017-12-30 1:49

Jakilaitis, manau,yra iš Siaurusevičiaus būrio.O jis,kaip girdėjom,gimimo dienas švęsdavo su Brazausko būriu, ne su Landsbergio. Ir įžymioji skydinė,kiek pamenu, buvo ne konservatorių puotoj. Tai, kad čekistines klastas nuolat stengiamasi priskirti konservatoriams, tik rodo, kad konservatoriai,kiek jie bebūtų pagedę, dar nėra pakankamu laipsniu užvaldyti.Paskaičiuokit kiek žmonių į LRT tarybą tiesiogiai ir netiesiogiai skiria prezidentė,ir kiek kiti. Taigi, atrodo, Prezidentė kontroliuoja ne tik saugumą, teismus, bet valstybinę žiniasklaidą. Būtų galima apie visus šituos reikalus jos ir paklausti.Bet kas gi paklaus, kai visi savi. O ir, ačiū Dievui,dar konservatoriai yra.

bus daugiau       2017-12-29 21:58

Desperatiškos pastangos kastytis. Tik įdomu, išmanusis “kavianskas bachūras” darys tą pačią likimo bendrų klaidą - jei lįsite prie manęs, aš galiu daug įdomaus viešai papasakoti, ar ne? Žiūrint iš dabarties, atrodo 70/30 , kad vis tik padarys. smile Tik laiko klausimas.

Raigerdas>Oi, Raigerdai, Raigerdai...        2017-12-29 17:25

Daugelis įsivaizduoja, kad buvo NKVD laikai ir jie niekada jau negrįš. Taip garantuoti negalima. Kodėl? NKVD ateina ne iš Dangaus ar Mėnulio. NKVD-istai atsiranda dėl tam tikro mąstymo būdo pas kai kuriuos tipus. NKVD-istas taip mąsto ir jam vaidenasi, kad jis mąsto labai teisingai. Ir jeigu jiems yra suteikiama laisvė daryti, ką jie nori, tada aplinkiniai žmonės tampa šitokio paranoiko įtarimų objektu. Štai ir čia komentatorius “Oi, Raigerdai, Raigerdai” prislenka arba prišliaužia anonimiškai ir šnabžda: “O man atrodo, kad tas “Skeletas” yra kaip tik iš tamstos, Raigerdai, spintos, o gal slapto sandėliuko? Ar ne?”. Na, nekariavau aš Sirijoje už Rusiją ir niekada ten nesu buvęs. Nekariavau ir Vietname ir nesu rusų šnipas. Skirtingai nei tau vaidenasi, aš savo galvoje labai gerai atskiriu, kur yra kaip “atrodo, kad yra” ir kaip yra iš tikrųjų. Nesivaidena man nei velniai, nei skeletai. Supranti, mano mąstymas skiriasi nuo NKVD-isto tiek daug, kad tau net nesusapnuoti tą skirtumą, jau nekalbant apie tai, kad tu nesugebi net pastebėti bent mažą mažumėlę šito skirtumo. Aš taip pat niekada nedirbau LRT, todėl tavo kliedesiai yra apsvaigusio nuo kažko tai žmogelio kliedesiai, kurio galvoje pirmoje vietoje yra ATRODO, o Realybė yra kažkur tai dešimtoje ar šimtoje vietoje.

Rasa       2017-12-29 15:29

Prisimenu kaip tas koncervatoriu skeletas nugrimuota Stankunaite guode ,kaip jis tyciodavosi per foruma is saziningu zmoniu ....baisus tas tipas ir kada jis bus teisiamas.

Oi, Raigerdai, Raigerdai...       2017-12-29 14:42

O man atrodo, kad tas “Skeletas” yra kaip tik iš tamstos, Raigerdai, spintos, o gal slapto sandėliuko? Ar ne?

Tarabilda       2017-12-29 14:23

Tai Sarafano daržas ir jos daržovės. Beviltiška bus dar ilgai.

Stasys       2017-12-29 14:00

Gal neverta opeliuoti į tą skvernelį, nes jis, galbūt, iš to pačio daržo ?... Tikriausia, kad tą jakilaitį reikia grūsti lauk su visa “skydine”. O kas tai gali padaryti ? Manau, kad šiuo metu niekas, nes jaučiasi, kad,  užvaldę Lietuvą, visi yra surišti ta pačia virvute ...

Ale       2017-12-29 13:41

Nėra ką žiūrėti,o ir sujungta su žiniomis,tai populiarumo paslaptis.

Raigerdas       2017-12-29 13:34

Jo, su LRT išeina tikra tragedija Lituanijoje. Kaspervizija buvo okupuota Rusijos kareivių, o štai Edmundas Jakilaitis ją okupavo teisinėmis priemonėmis.
Komentatorius Algimantas rašo: “Tai ,,Skeletas” iš konservatorių spintos”.
Visko gali būti. Taigi, kas dabar išlaisvins LRT nuo “konservatorių okupacijos”? Taip, pagal laidų turinį galima spręsti, kad tai tikrai atitinka konservatorių suktą ir viduramžiais atsiduodančią ideologiją, praskiestą “Laisvos rinkos” ideologiniais motyvais ir pinigų pasisavinimo mechanizmais iš mokesčių mokėtojų kišenės. Kraupūs dalykėliai. Taip sumauti Visuomeninę televiziją ir daugybė vaikų liko be žinojimo apie lietuviškas šaknis ir netgi kultūrą. Melas ir penktarūšiai filmai, faktų iškraipymai ir pakviesti į laidas psichiškai nesveiki psichoterapeutai, tapo norma šitai užmaskuotos formos ideologizuotai pagal konservatorių skonį televizijai. Kiek daug pas mus idiotų, norinčių valstybines įstaigas paversti savo asmeninėmis fazendomis. Idiotas valstybinėje įstaigoje yra normalus reiškinys, nors aišku, kaip 2X2, kad idiotas niekada nesilaikys LR įstatymų, kokie jie geri bebūtų, idiotas visada darys taip, kad visuomenei tai būtų nenaudinga, o žalą jai padarydamas net jaučiasi didvyrių, kaip tas apie save gerai galvojantis A. Kubilius. 27 metus yra apiplėšinėjami pačiais įmantriausiais metodais Lietuvos žmonės. Štai, ką reiškia po revoliucijos atėjusios į valdžią kiaulės. Tarp kitko, po revoliucijos Prancūzijoje buvo taip pat panašiai. Po 1917 metų revoliucijos buvo dar baisiau. O po dainuojančios revoliucijos praėjo 27 metai, o valstybinės institucijos vis dar apiplėšinėjamos. O kur gi mūsų policininkas S. Skvernelis? Gal pagaliau prabils apie KOMERCINES PASLAPTIS su Visuomenine televizija? Kur dingo mūsų vyrai, kurie niekaip negali apginti valstybinių institucijų nuo kiaulių? Nejaugi visi ten yra parsidavę? O kiti gal net už butelį?

Kaip įdomu       2017-12-29 12:48

šis tipelis, atsiduręs dėmesio centre rašo: “UAB media 3 lėšomis yra gamintas tik studijos stalas…” Reiškia, visa kita LRT,- studija, energija, darbuotojai ir t.t. Štai kaip mikliai “krikštatėvių” prichvatizuojamos biudžeto lėšos.

albina       2017-12-29 12:31

Kai delfis šūkaliojo,kad Pranskietis vertas apkaltos dėl nedeklaruotos žmonos ha,kai kas ir LRT plojo rankytėm.Bet…tuoj po švenčių ir madam iš URM Jakilaitienė bėgo pildyti deklaracijų!Fariziejiška vienok,kai pats šiaudais apkibęs ieškai šapelio kito atlape.LRT tapo visišku bulvaru:pletkai,soc.tinklų citatos,o rimtos analizės nė su žiburiu nerasi.

neveltui       2017-12-29 11:21

Iš veido tikras FANTOMASAS, pamenat prancūzų filmą ir tą pabaisą. O juk veidas tai sielos veidrodiskaip rašė Floberas.

LRT yra       2017-12-29 10:46

biudžetinė įstaiga.Kodėl kitose biudžetnėse nei daktarai,nei mokytojai ,nei kiti nuždirba tūkstančiais.

Ona       2017-12-29 10:35

A. Širinskienės kreipimesi į VTEK dėl Jakilaitienės šitų “žurnalistų” veikla atskleista kuo aiškiausiai. Juokais tokio aiškaus dokumento nebepaversi, bet sukčiautojams tai nė motais, nes gal tikisi išsisukti kitus juodindami.

Algimantas       2017-12-29 10:35

Tai ,,Skeletas” iš konservatorių spintos.

albina       2017-12-29 10:23

Aiškėja,kas mąstantiems ir taip aišku:dar vienoj valstybės pinigų švaistykloj susireikšminęs vedėjas ne tik plikas,bet ir nuogas.Kai kitus tardai apie moralę,pasitikrink savo deklaracijas,bet tiek metų savivalės suteikė įžūlumo tiek,kad moralė ir šitiems skydinės užstalės lygio.

Jakilaitis konservinis šunytis       2017-12-29 9:19

Todėl jis daugiau nieko kitaip daryti nemoka ir nenori.


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.