Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Sveikatos apsaugos politika

Rimas Jankūnas. Valdžios institucijos, svarstančios galimybių paso tikslingumą, yra tiesiog klaidinamos. STI kreipėsi į Prezidentą

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 1 d. 17:05

8     

    

Rimas Jankūnas. Valdžios institucijos, svarstančios galimybių paso tikslingumą, yra tiesiog klaidinamos. STI kreipėsi į Prezidentą

Po Sveikatos apsaugos ministerijos viceministrės Aušra Bilotienės-Motiejūnienės kalbos 2021 m. rugsėjo 1 d. LRT laidoje „Lietuva kalba“ atrodo, kad Lietuvos Respublikos valdžios institucijos, svarstančios galimybių paso tikslingumą, yra tiesiog klaidinamos.

Dėl to Sveikatos teisės institutas parengė kreipimąsi į Sveikatos apsaugos ministeriją, Lietuvos nacionalinį radijų ir televiziją bei Lietuvos Respublikos Prezidentą.

Ekstremalios priemonės gali būti taikomos tik esant labai tvirtiems mokslo įrodymais. Galimybių paso atveju jie, švelniai tariant, yra abejotini, bet be jo planuojama neleisti į tarpmiestinius autobusus!

Anot Harvardo universiteto epidemiologo profesoriaus Martin Kulldorff, antivakseriai per dešimtmečius nepadarė tiek žalos, kiek entuziastingi prievartinės vakcinacijos gerbėjai per vienerius metus.


 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

propaganda       2021-09-5 19:00

Taigi pišdulkių vienintelis sugebėjimas -tai sugebėjimas meluoti. tačiau, pasirodo, kad meluoja ir galų nepakavoja.Jei nebūtųsąžiningų teisininkų ir medikų, tai laisvai besiliejantis melas užtvindytų dar ne vieną melo pažinti nesugebančią galvelę. Ačiū sąžiningiems STI drąsuoliams.

Paaiškinkit       2021-09-3 16:07

Kodėl lenkų suserga du kartus mažiau(390 šiandien) nei lietuvių (819 šiandien) , kai gyventojų skaičius skiriasi vienuolika kartų : lenkų 38mln ,o lietuvių 2,8mln. ir taip diena dienon. Kąąąą mes daugiau judam?, tai gal kaukių nedėvim ,atstumų nesilaikom? jau taip viską sugriežtino , užveržė ir vis tiek virš dešimt kartų BLOGIAU, kame reikalas , o gal su testais netvarka? gal prirašoma daug BESIMPTOMIŲ?

Žodžio laisvė...       2021-09-3 12:05

Kai Kruvinojo Sausio nakty man džiūvo burna ir purtė šaltis, nes prie TV bokšto budėjo mano vaikas, net negalėjau įsivaizduoti, kad ateity sulauksiu dienos, kad man bus uždraustos mano asmeninės teisės, pamintas mano orumas ir garbė, bus
bandoma kėsintis į mano kūną. Negi sulaukėme Mengėlės laikų? Kas imsis drausti valdžiai brutaliai dorotis su dalimi Suvereno???

Pasirodo       2021-09-3 8:20

Pasirodo Ponia viceministrė klaidina visuomenę pateikdama netikrus duomenis. Ir aš skaičiau Pfazer informaciniame lapelyje, kad registracija sąlyginė ir gamintojas neprisiima garantijų. O galimybių pasas tik sukuria nepelnytą iliuziją apie pasiskiepijimo neužkrėčiamumą,reikia jo atsisakyti

Žiūrovas       2021-09-2 20:26

‘Lietuva kalba” dar viena visuomeninio transliuotojo propagandinė laida. Norėjo įrodyti, kad privilegijų pasas labai reikalingas naujas asmens dokumentas,be kurio neįmanoma šiuo metu gyventi, kuris ateityje greičiausiai pakeis dabar esanačius asmens tapatybės dokumentus - asmens tapatybės kortelę ir pasą. Taip sakant “ką ir reikėjo įrodyti”.

Eisim apsipirkti       2021-09-2 19:35

su skiepų kortele.matysim,ar leis paskiepytiems apsipirkti.Ar neleis dėl formalumų?

Galimybių pasas       2021-09-2 19:33

padarys daug žalos,nes jis atleidžia nuo saugojimosi.Virusą platina ir paskiepyti,ir nepaskiepyti,tai atvejų skaičius ūgtelės stipriai.Galimybių pasas -indulgencija ,-leidžia platinti?

Žemyna       2021-09-2 19:19

Ar reikia švaistyti pinigus GP-sui, jei pilietis išsaugojo skiepų kortelę, kurioje yra ir pavardė, ir datos, ir QR kodas ir numeriai? Tai bereikalingas pinigų, laiko ir jėgų (ypač sveikatos problemų turintiems) švaistymas, žmonių lyg samdinių vaikymas be rimtos priežasties.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.