Dienos aktualija, Žmogaus teisės

Rimantas Dagys. Ar jau nuolat „linksminsimės“ gėjų eitynėse?

Tiesos.lt redakcija   2019 m. birželio 4 d. 9:28

28     

    

Rimantas Dagys. Ar jau nuolat „linksminsimės“ gėjų eitynėse?

Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centras VILMORUS 2019 m. kovo mėn. 7–15 d. apklausė Lietuvos žmones Pritariate ar nepritariate, kad gėjų eitynės prieštarauja Lietuvos visuomenės dorovei? Tyrimas atliktas Krikščioniškosios kultūros instituto užsakymu

60 proc. apklaustųjų pasakė TAIP, 20 proc. – NE. Rezultatai lentelėje.

Nežiūrint to, paradas,, nukreiptas į homoseksualių santykių propagandą, įvyks.

Jis vyks prieš Lietuvos šeimas nukreiptu lozungu „Mes – šeima“, nors kiekvienam su mokslu ir logika nesusipykusiam žmogui aišku, kad šeima kuriama gyvybei pratęsti, o tam reikia moters ir vyro.

Tačiau kyla ir kitų klausimų:

- Kodėl, miesto valdžiai nesvarbi absoliučios daugumos Lietuvos piliečių nuomonė?
- Ar dabar visokius lytinius santykius propaguosime paradais?
- Ar tokia valdžios „visuomenės auklėjimo forma“ nedidina nusivylimo Lietuvos valdžia ir nepasitarnauja Vakarų vertybes niekinančiai propagandai, sklindančiai iš Rytų?

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

keistai       2019-06-10 12:42

susuktas,klaidinantis klausimas. Kaip keliu eismo taisyklese…

rasa       2019-06-7 11:27

truputi pataisysiu gerb.Dagi,suklydot,kad rasote,jog tu iskrypeliu paradas ateina is Rytu,anaiptol jis atejo is Vakaru kaip ir visos blogybes.Todel permastykite savo teiginius

rasa       2019-06-7 11:22

pagarba gerb.Dagiui,kad nepaliko tu iskrypeliu,taciau ar nebus uz savo nuomone apkaltintas rysiais su Putinu,nors uz tai,kad Putinas neleidzia savo salyje siauteti tiems plikasikniams lenkiu galva

nesektantas       2019-06-5 22:22

“Pritariate ar nepritariate, kad gėjų eitynės prieštarauja Lietuvos visuomenės dorovei? Tyrimas atliktas Krikščioniškosios kultūros instituto užsakymu

60 proc. apklaustųjų pasakė TAIP, 20 proc. – NE. Rezultatai lentelėje.”

betgi dauguma seimo nariais, merais renka būtent ped-lų propaguotojus. taigi, arba tyrimai klaidinantys, arba rinkimų rezultatai suklastoti.

stasys        2019-06-5 20:24

Dzeikulis bando samprotauti LGBT tema . Praėjo dešimt metu ir tu kurie baisiai buvo nepatenkinti liko mažuma . Peržengti per savo archajiška požiūri padeda ne tik laikas bet ir tas demokratėjimas visuomenėje leidžiantis atrišti tos stabmeldystės bambagyslę. Supriešinti LGBT su tradicine šeima galima , bet toks požiūris aplamai negali atsakyti į klausimą o kur tie prieštaravimai koncentruojasi . Juk mes bent kol kas nesiruošiame linčiuoti viengungius vyrus ..nors jie irgi savotiška išimtis artileristo žargonu vertinant “tormoz otkata” .

Laukinis       2019-06-5 19:34

Supuves kapitalizmas,įstatymą galima priimti kad 2x2=5,bet mes žinome pe dalas yra pe dalas)

lrt       2019-06-5 18:44

lrt dorovinės kominterno revoliucijos priešakyje: Vaiva Rykštaitė,  Andrius Baranauskas, Dalia Leinartė.

Dzeikas       2019-06-5 15:26

Teko matyt homoseksualistu lobby pastangas organizuoti sodomitini parada Slovenijoje.Centrine valdzia ir meras nepriestaravo: prasom, kokiu aiku pageidautumete. Bet aktyvistai bemaz visi buvo atveztiniai. Vietiniai paniskai bijojo reikstis.Vienzo surenge kazka 2007, 2009 ir ...nuslopo. Nesurenka dalyviu. Kodel? Ogi todel, kad slovenu ir valdzia, ir viesosios organizacijos sukele vietiniams sodomitams-aktyvistams toki ostrakizma, kad jokie benefitai is LGBT centro neatpirkdavo tai. Tai yra vos tik tu apsisvieti ar parade, ar bandai reklama kokia platint iskart aplink tave tarsi siena atsiranda , pazistamus tarsi vejas nupucia ,is darbo tarsi nevaro, taciau dirbt tampa sunku - negauni neformalaus palaikymo ir nerasytos taisykles nustoja tau galiot.
Viena is vietines valdzios akciju kiek man pavyko suzinot buvo vaiku tvirkinimo prevencijos akcija, kurios remuose mokyklose buvo organizuojami atsakingi asmenys, organizuota struktura kuri reagudavo i bandymus platinti seksualinio pobudzio tvirkinancia informacija. Jokia LGBT negalejo isvartyti kaip kazinkokia diskriminacija , nes apie homoseksualizma tose prevenciniu priemoniu instrukcijose nebuvo ne zodzio - kalbeta apie “bendrojo pobudzio”, taciau faktiskai visi suprato apie ka kalba ir bet kokios pastangos vaikams aiskinti apie “du princus mylincius vienas kita” atsidurdavo butent tu prevenciniu grupiu akyratyje su kriminalinem pasekmem platintojams. Tokie buvo persekiojami remiantis ne prokuraturos, o pilieciu skundais.
Tai yra skusti Strasburui Slovenijos vyriausybe ir vietine valdzia LGBT buvo ismustas bet koks pagrindas.Tie sveisdavo ant stalo pluostus skundu kuriais remiantis sodomitu agentai budavo persekiojami(ne kaip sodomitai, o kaip vaiku tvirkintojai).Jokios lytines diskriminacijos - pilieciu skundai. Kiek dabar zinau LGBT emisarai neturedami palaikymo vietoje(auksciau rasiau kodel) uzsiknyso ten ka nors daryt ir atstojo bent kol kas nuo slovenu.
Deja lietuviams belieka tik pavydeti. Valdzia neleis jokios vietos saviorganizacijos nes tokiu organizaciju veikla gali buti pasukta pries pacia valdzia. Geriau lai sodomitai siauteja.
Panasiaivaldzia myzcioja leisti savanoriams ir sauliams laikyti ginklus namie - nes priesas gali buti ne tik isorinis.

Marijonas       2019-06-5 10:59

Pirma, gėjų paradų nekenčiu. Antra, nors Dagys ir nepritaria šioms eitynėms jo teiginiai yra kvaili.  Nes Rusija ribodama gėjų propagandą yra teisi, tai nėra vakarų niekinimas. Ir pabaigai, vakarai išties yra supuvę. Būtent vakarai sukėlė pirmą pasaulinį karą ir tai tapo vakarų saulėlydžio pradžia. Tai pastebėjau net ne aš.

Ramiresui       2019-06-5 6:51

“remiantis daugumos nuomone” Lietuvą 30 metų valdo svoločiai.
Tiesa nenustatoma balsų dauguma!
Yra Tikrasis visko Pamatas- Šv. Raštas.
Viešpaties Žodyje yra viskas kuo dera remtis.
Ir tame Žodyje apie sodomitus yra pasakyta aiškiai ir vienareikšmiškai.
Š. Raštas jokių “laisviū” sodomitams nenumato išskyrus garantuptą vietą pragare.

Ramiros       2019-06-5 6:02

Nemanau, kad net penktadalis pritaria tom neskoningom akcijom, nukreiptom prieš normalias šeimas, prieš krikščionišką dorovę, bei sveiką protą. Mano manymu, gal, kokie 2 %, o ne 20. Persekioti juos dėl jų pasirinkto gyvenimo būdo, - nevalia, o demonstruotis tai viešai, be jokio saiko, nepamatuotai, manau yra amoralu. Viskas turi būti normos ribose atsižvelgiant į daugumos nuomonę.

stasys        2019-06-5 5:14

‘Gražuliu’ Lietuvoje gali būti daug o va toks Rimantas Dagys vienas . Kam lygiuotis į ta plintusine politiko saviraišką ?  Nejau tiek metu būnant politikoje taip nieko ir neišmokote ? Kaukšintis dantys ‘kritiku’ tiek pat vertingi savo dėmesiu kaip ir pritariantys su uodegos vizginimu . Politikas be idėjų Lietuvai ..miręs politikas ir tik tas idėjų skaičius yra svarbus visuomenei .. lemsentis to politiko likimą . Prieš remiantis ‘Vilmorus’ apklausomis reikėtu tos pačios visuomenės paklausti kaip ta visuomenė vertina tu apklausu bendrovių veiklos gaires ..ir kiek jomis pasitikimą .

kas prabilo!       2019-06-5 2:41

O tai kodėl gerbiamasis tylėjo, kai nuo išanginos mirus jo partiečiui, velionis patapo… organų donoru! smile Ir nebuvo jokių Nobelio medicinos premijos nominacijų Lietuvai po to. Keista, ar ne? smile

visiškas lietuvys       2019-06-4 21:18

Prieš pederastijos propagandą kovosime nuolankumu!

babute       2019-06-4 21:18

Man nesusipratelei viena labai dievobaiminga moteris isaiskino kad gejai ir lezbietes yra dievo kurinei ir reikia juos garbinti , myleti ir rinkti i prezidentes. Bet kai neisrinko tai dar iki dabar negali atsigauti, net kalbeti neisgali kaip liudi.

Juozas       2019-06-4 21:11

Uždrausti- sudėtinga, nes visame pasaulyje LGBT turi bailių užtarėjų. Todėl geriausia būtų boikotuoti jas. Pasirūpinkime, kad prieštaraujančių eitynėms tuo metu nebūtų net arti jų vietos. Tegul sau vieni išsidirbinėja- bet be žiūrovų, ypač nepatenkintų, taip nuobodu. Nes eitynės ir rengiamos tam, kad sukelti sumaištį, o tada jau galima ir dėl teisių pašūkauti.

o tempores, o mores...       2019-06-4 19:31

Feodalinėje LDK buvo didikų luomas.
Būti bajoru buvo garbė ir prestižas.
Diamomratijū Lietuvoje didžiausias
prestižas būti pederastu.

ah1       2019-06-4 19:01

ale ko tyli medikai? Nejau medikai parsidavė politikams? TLK 10 niekas Lietuvoje neatšaukė, TLK -10 tiesiogiai taikomas aktas gydytojų, o pagal TLK 10, taikomą Lietuvoje, homoseksualizmas psichinė liga.

Šiaip,       2019-06-4 18:36

R. Dagį, jūs, kaip politikas, gerai žinote, kad čia yra politika su dideliais pinigais. Gal geriau atvirai apie tai kalbėti.

ah1       2019-06-4 16:53

nesiveisimas ir nesidauginimas aukščiausia degeneracijos stadija - rūšies pabaiga.

auū       2019-06-4 15:43

Ponas Dagy,  o kokiai partijai Jus priklausote? Ogi tai, kuri skyrė panelei Šimonytei puse milijono tam, kad ji taptų prezidente. O ji savo pasisakymuose pritarė20,1 proc. padarų.

Milaiti,       2019-06-4 15:13

o kinų ar suahili kalbomis Komitetas tau nieko neatsiunčia?

to Prieštarauja ne tik dorovei,       2019-06-4 14:04

Iš demonologijos: šėtonas taip pat yra hms.
Tai maištas prieš Kūrėją (mirties kultūros propaganda) ir prieš krikščionišką Vakarų civilizaciją.

Prieštarauja ne tik dorovei,       2019-06-4 13:09

bet ir Gyvojo Dievo Valiai.
Tai yra sunki (mirtina) nuodėmė.
Kiekvienas esame atsakingi už jaunuolius, kad šie nebūtų sugundyti ir nepasirinktų dvasinės mirties.

pažangus anūkėlis       2019-06-4 11:41

ir aš žygiuosiu!
aš juk broileris - taigi gaidys!

Movieguide       2019-06-4 11:40

https://www.movieguide.org/news-articles/sex-trafficking-activist-calls-on-people-to-stop-watching-porn-and-game-of-thrones.html

Sex-Trafficking Activist Calls on People to Stop Watching Porn and GAME OF THRONES

By Tess Farrand, Staff Writer

Christian author Christine Caine is tired of sex trafficking persisting around the world, and she blames porn consumption, among other things, as a reason. Caine is the founder of a nonprofit organization A21.

A21’s is a 21st-century abolitionist movement that operates with a plan to eradicate all types of slavery across the world. At a recent conference, Caine offered her perspective on what’s helping feed human trafficking, and it relates directly to media.

“I’ll tell you how to stop human trafficking, sex trafficking overnight,” Caine said, “if people stop watching porn… Just stop it.” Caine isn’t off-base. Studies have linked porn to violence, and sometimes it is accessible to children. She also spoke of her frustration and related it to the current pop culture conversation, stating, “here I am trying to put traffickers in jail, and you’re watching GAME OF THRONES.”

The same month of Caine’s appearance at the conference marked the series finale for the last episode of HBO’s adult fantasy series. Previously, Movieguide® warned readers that the show is jammed-packed with lewd content, including explicit nudity, incest and rape scenes. Despite all the gratuitous elements, a record-breaking 17.4 million people watched the premiere episode for the final season in April 2019.

“But, what if I’m being culturally relevant as a Christian?” some might ask. Caine has an impactful rebuttal: “How is that going to work with a trafficker?” She added, “nothing is free. Porn costs somebody.”

Caine’s address wasn’t without hope, however, as she tied in her thoughts to the Gospel. “The issue is not whether you are going to die, 100 percent, we’re all going to die,” Caine said. “The issue is will you live the life God put you on this earth to live?” Caine urged her audience to step out in faith even more, “will you step up into your God-given purpose and your God-given destiny and stop playing it safe and stop living small and start believing your God is huge, and He’s able to do so much more than you give him credit for….”

Taip.Nuolat. Ir dar daugiau:       2019-06-4 10:59
tradicinis       2019-06-4 10:47

Kaip be paradų, juk ir nauja partija sukurta, kad kartu žygiuotų, armonaite su šimašium neš vėliavytes pimoje eilėje


Rekomenduojame

Vygantas Malinauskas. Pliažas ir liberalioji laisvė

Panaikinus abortą draudusį įstatymą pernai Airijoje atlikti 6 666 abortai

Kun. Nerijus Pipiras. Gyva tauta, kol atmintis gyva

Romualdas Žekas. Ar gali kvailiai turėti valstybę?

Laurynas Kasčiūnas. Raštas prieš J.Lukšą-Daumantą tėra istorijos neišmanymas ir klaida?

Vytautas Sinica. „Lietuvos žydų bendruomenė daro viską, kad būtų verta ir teisinga paskelbti ją antivalstybine organizacija“

Rasa Čepaitienė. Mindaugo kodas

Vidmantas Valiušaitis. „Blondinas su peruku“ į J.Lukšą nepanašus nė iš tolo. O štai į Hamanną – labai panašus

Algimantas Rusteika. Apie gerus ir paklusnumą

Per atvirai. Faina Kukliansky ir rabinas Andrew Baker: „Manome, kad Seimui nederėjo skelbti 2021-ųjų Juozo Lukšos-Daumanto metais“

Lietuvos teismai nusprendė: Darbo partija atgaus neišmokėtą dotaciją – 1,8 mln. eurų, arba Kam ir vėl prireikė Darbo partijos?

Geroji Naujiena: mes nesame skolingi kūnui

Įbauginti prezidentai. Vytautas Matulevičius prakalbino Valdo Adamkaus vyriausiąjį patarėją Darių Kuolį

Andrius Švarplys. Kam – anarchija, o kam – „meilės vasara“

Liudvikas Jakimavičius. Šimašiaus pliažas

Justas Stankevičius. Kaip pasikeitė Vokietijos viešasis saugumas nuo pabėgėlių krizės pradžios?

Ir undinėlė rasistė...

Nida Vasiliauskaitė. Apie institucinį rasizmą

Neringa Venckienė. Neatsakyta iki šiol

Liudvikas Jakimavičius. „Vyčiui pliaže – ne vieta“

Kviečiame į kasmetinę Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventę: susitinkame liepos 4 d. Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke

Robertas Grigas. Aleksandr Galič apie (pra)tylėjimo kainą

Algimantas Rusteika. Apie ką giedosime liepos 6-ąją: apie Lietuvą ar apie vienybę su žmonija?

Rasa Baločkaitė. Kraupusis Merkinės stadionas

Andrius Švarplys. R.Šimašiaus ir Co akcijos matmuo – amputuoti istoriją, atmintį, kančios sakralumą

Per 20 organizacijų reikalauja Prezidento dėmesio istorijos politikai

Vilius Kavaliauskas. Lukiškės: Ką nutyli Vilniaus meras?

Ramūnas Aušrotas. Išlaikyti LRT gyventojams kainuoja triskart brangiau nei Vyriausybę

Nida Vasiliauskaitė. Mokslas yra dalykas didis

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.