Visuomenės pokyčių analizė, Partijos

Rimantas Dagys klausia, ką daryti LKD bendrijai: siekti grįžti prie savo tradiciškai atstovaujamų krikščioniškų vertybių ar ...?

Tiesos.lt redakcija   2019 m. birželio 20 d. 17:42

29     

    

Rimantas Dagys klausia, ką daryti LKD bendrijai: siekti grįžti prie savo tradiciškai atstovaujamų krikščioniškų vertybių ar ...?

Savo Veidaknygės paskyroje pasidalijęs vaizdais iš TS-LKD Krikščionių demokratų bendrijos sąskrydžio Rimantas Dagys, vienas iš šios bendrijos pirmininko pavaduotojų, patikino: krikščionys demokratai ne tik smagiai leido laiką ir vaišinosi (be kita ko, ir keptu bebru – ideologiškai žymėtu patiekalu?), bet ir „nedrungnai“ diskutavo, „ką daryti, kad Krikščioniškos vertybės sugrįžtų į viešąjį gyvenimą ir ką turi daryti LKD Bendrija?“.

Atrodo, žinia apie galimai kuriamą naują krikščioniškoms ir tautinėms vertybėms atstovaujančią jėgą paskatino ir Bendriją „Lietuvos krikščionys demokratai“, kuri yra TS-LKD struktūrinis padalinys (daugiau apie tai galima sužinoti ČIA ČIA), svarstyti, kas jie yra ir su kuo nuo šiol jiems vertėtų būti.

Baigėsi rinkimai, galima ramiai skirti laiko rimtai ir nepaviršutinei diskusijai.

Ar pritarti siūlymams partiją transformuoti į valdžios siekiančią „skėtinę“ organizaciją, mėginančią savyje sutalpinti visiškai priešingas pažiūras: ir LGBT ideologiją, ir krikščioniškąją pasaulėžiūrą; ir tautiškai mąstančius, ir pasisakančius už kuo didesnių galių atidavimą Briuseliui; ir t.t.?

Ar Bendrija turėtų siekti sugrįžimo prie savo tradiciškai atstovaujamų krikščioniškų vertybių?

Ne paslaptis, jog viešai kalbama, kad nė viena dabartinė partija nuosekliai nebeatstovauja krikščioniškų vertybių ir reikia kurti naują krikščioniškas ir tautines vertybes atstovaujančią jėgą. Jeigu taip vyks, tai kaip turėtų elgtis mūsų Bendrija?

Kaip tarėmės į tuos ir kitus klausimus turės atsakyti LKD Bendrijos valdyba, taryba bei šia tema surengta konferencija.

O ką jūs manote?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas        2019-06-25 13:43

Jau pranešė, kad ponas Rimantas Dagys išeina iš šitos susikompromitavusios savo purvinais darbais konservatorių partijos. Štai tikro krikščionio ir doro žmogaus ryžtingas poelgis. Tokius krikščionis tikrai verta gerbti ir verta už juos balsuoti. Tai labai geras pavyzdys visiems politikams.

Na,       2019-06-25 7:24

p. Dagy, negi dar jums neaišku ką reikia daryti? Kuo skubiau išeikite iš po “skėčio” ir niekada nepasilikite jo “šešėlyje”. Nebent norite tapti tokiais pat neoliberalais, kaip ir TS. Aštriau nerašysiu…

Negrįžkit.       2019-06-23 17:03

Konjunktūra šeria sočiau.

Al.       2019-06-22 20:29

Kaip ta krikščionių demokratų bendrija balsavo dėl vaikų grobimo iš šeimų ? Kur čia buvo tos jūsų krikščioniškos vertybės ?

>ah1       2019-06-21 18:15

Jūs apsimetate, ar tikrai nesupratote net kai paaiškinau,
ką reiškia Jėzaus Kristaus raginimas atsukti ir KAIRĮJĮ skruostą?:
>ah1: lavinkis, o ne nekęsk (krikščionybės) 2019-06-20 20:31
********************************************************************
Sunkios nuodėmės blogio ir mirties išvis negali įveikti niekas,
išskyrus Prisikėlusįjį.
Todėl Jokia socialinė reforma ar politinė veikla neturi jokios išliekamosios vertės, jei GALIAUSIAI nėra dalyvavimas Išganymo misterijoje.
Lietuva ir jokia kita šalis ar kontinentas neturi ir neturės jokių galimybių atgimti, jei sąmoningai nesieks savo dalies šitaip kiekvienam laisvam žmogui dovanojamoje amžinybėje - mistiniame Kristaus Kūne. Amen.

ah1       2019-06-21 17:42

tai vis dėl to kokios krikščioniškos vertybės? Ar priešintis blogiui kaip tai darė Kristus, aiškindamas žydams kad jų tėvas velnias, melagis, žudikas o jis, Kristus kalba tiesą ar leisti blogiui plisti, nesipriešinti, gavus per vieną veidą atsukti kitą? Šiandieną pasaulio blogiui tegalime rodyti atlaidumą, meilę užuojautą - ir taip leidžiame ... ne, skatiname blogį plėstis krikščionybės ir demokratijos sintezėje?

Pirmiausia reikia patiems        2019-06-21 16:01

susivokti, ko siekiate. Kad konservatoriai jus visiškai “uždubasino” - akivaizdu. Bet Saudargučio grupelė - kas jie? Ar jie krikščionys? Ar “naujoji karta”. Yra Saudargutis kiek palaikęs šeimas, bet krikdemai - tai dar ir popiežiaus linija… Reikia dirbti aiškiau. Reikia drąsos, kurią parodėte, - daugiau. Nebijoti konfrontuoti ir tokiu būdu parodyti, kas esate kaip krikdemai. Nes dabar jūs - stambiojo kapitalo ir “liberalios rinkos” verslų tylūs rankų kilnotojai seime.

Skelbimas       2019-06-21 14:04

Visiems TS LKD nariams norint išsigelbėti reikia jungtis prie slaptos grupuotės kuri veikia Palangosje po TS LKD vėliava. Teismuose ją atstovaujantis teisininkas V. Korsakas pristato kaip “garbinga Vaineikių bendrumenė”. Sąlyga: reikės toliau vystyti Rusios placdarma tremtinių namuose http://www.villacomfort.lt

Raigerdas       2019-06-21 13:38

Vėl eilinis krikščionio melas:“Neigiantiems krikščionybę,    2019-06-21 12:49
kurią paveldėjome,viskas reliatyvu”. Krikščionybėje apie jokį reliatyvumą kalba neina. Yra Kristaus mokyme apie sėjėją. 10 Dievo įsakymų apie jokį reliatyvumą kalbos nėra. Paimk pačius pirmus punktus, kurie yra perdirbti iš Mozės 10 Dievo įsakymų, kurie yra daug suprantamesni ir aiškesni. Faktiškai tai yra plagiatas. Toliau:“Kiekvienas turi savo išganymo kelią.Lietuvoje vyraujanti religija yra ši”. Tai jūs dabar “išganote” Lietuvą? O kur rezultatai? Žmonės bėga iš tokios valstybės, daugybė skursta, socialinė nelygybė didėja ir t.t. Kodėl taip yra? Todėl, kad jūs esate valdomi iš Vatikano. O kaip yra su Baltų tikėjimu? Jis yra nustumtas į pakraštį ir krikščionis būtų nieko prieš, kad tų pagonių iš viso nebūtų. Štai ir visa jūsų meilė ARTIMUI, ko iš jūsų reikalauja Kristus. Šita komunistinė-katalikinė nepagarba ir netgi priešiškumas Baltų tikėjimui, gali pasibaigti lietuvių tautos išnykimu, nes tauta be atminties, tai mankurtų tauta. Nors krikščionybė kilusi iš žydų tikėjimo judaizmo, tačiau pagrindinio dalyko - tai atminties kaupimas, kuris yra judaizmo tradicijose, - šitoje religijoje nėra, nes stengiamasi sunaikinti viską, kas nekrikščioniška. Toliau cituoju:“Todėl tokia partija bus rakštis,išgyvens patyčių,spaudimo ir pan…” Panaši ideologija sklinda iš Rusijos, kad aplinkui ją visi kaimynai skriaudžia. Toli pažengėte su tokia ideologija. Krikščionybės Lietuvoje niekas nepuola, bet kad nuo jos reikia gintis, tai yra faktas dar nuo Kryžiaus karų. Krikščionis niekaip neatskiria tikėjimo nuo mokslo. Jie savo religiją dažnai tapatina su mokslu, nors jokių įrodymų nėra. Tai yra tikėjimas, grįstas grynai iš mitų. Todėl krikščionis yra priversti visus amžius įrodinėti, kad jų TIKĖJIMAS atitinka TIESOS kriterijus. Kaip tai padaryti? Vienas kelias - padaryti tai per prievartą. Kitas kelias - apgaulės būdu. Bet yra trečias kelias: žmogui reikalingas tikėjimas, todėl jis pasirenka į ką jam tikėti. Ir krikščionybė taip pat gali būti tokio tikėjimo pasirinkimu. Bet būtent šito kelio jūs ir bijote, kad jūsų gali nepasirinkti. Būtent dėl tos priežasties, būtent dėl baimės, kad jūsų nepasirinks, jūs ir giriatės, kokie jūs čia geriausi ir patys pačiausi. Bet nuo TIESOS nepabėgsi ir jos neapgausi. Štai pavyzdys: krikščionybėje žmogus klysta todėl, kad jis yra nuodėmingas, o budizme žmogus klysta dėl nežinojimo. Kuri pozicija yra humaniškesnė? Aišku budistų, bet jūs apgaudinėsite savo tikinčiuosius ir teigsite, kad jūs esate TEISIŲ TEISIAUSI. Taigi, moksliniai atradimai, manau, per kokius 10 metų įrodys, kad Baltų tikėjimas yra labai artimas MOKSLO ATRADIMAMS. Todėl nuvertinimas šitos religijos turi būti prilygintas nusikaltimui.

Neigiantiems krikščionybę,       2019-06-21 12:49

kurią paveldėjome,viskas reliatyvu.Žmogus turi vieną kartą apsispręsti ir kažkam į sipareigoti,-kas krikščionybei,kas budizmui,kas švietimui,kas dar kam.Kiekvienas turi savo išganymo kelią.Lietuvoje vyraujanti religija yra ši.Todėl krikščionys,-katalikai,provoslavai,protestantai ir kiti…,-tariasi kaip geriau.Ir krikščionys galvoja,kad reikia krikščioniškos partijos.Kiti gali stoti į kitokias.Žinoma,krikščioniška partija didelis įsipareigojimas ne tik kalbėti gražiai,bet ir elgtis taip pat.Ko ir nesilaiko kitos partijos.Todėl tokia partija bus rakštis,išgyvens patyčių,spaudimo ir pan…Bet ateis laikas ir ji bus reitingų viršūnėje,nes vertybės būna įvertinamos per ilgesnį laiką.

Tai štai kodėl        2019-06-21 12:22

buhalterė rypvo apie jau priešiškas jėgas tvartelyje

Raigerdas        2019-06-21 12:01

Pats esate patologinis melagis, kokiais buvo ir bolševikai, nors jie buvo ateistai:“Kaip tik krikščionybė    2019-06-21 10:49
toleruoja ir kitus tikėjimus.Islamo šalyse krikščionys žudomi”.
Yra tokia šalis Kenija Afrikoje, tai ten dalį teritorijos užima musulmonai, o dalį krikščionis. Bet būtent šitoje šalyje, mergaitėms yra išpjaunamas klitoris, nors pačioje valstybėje tai yra draudžiama. Ten, berods, yra vos ne 132 kalbos (galiu ir suklysti), nors pagrindinė yra anglų kalba. Žudo krikščionis kokie nors apsišaukėliai religiniai fanatikai. Ir jie tai daro Dievo vardu. Tai yra psichiškai nesveiki žmonės, religiniai fanatikai arba bepročiai, bet juos, pavyzdžiui, palaiko toks religinis fanatikas, tarp kitko krikščionis, čia pasirašinėjantis “Marginalo” nick’u.
Bet nereikia jokių islamo šalių ir jūs nusileiskite į Lietuvą. Štai nueiname į mokyklą. Ten yra TIKĖJIMO mokytojas. Ir nors ETIKA turėtų būti privaloma tiek tikinčiajam, tiek netikinčiajam, tiek katalikui, tiek krišnaitui, bet yra viskas atvirkščiai. Komunizmo laikais tai buvo Leninas su Stalinu garbinami ir partijos sekretoriai bei suvažiavimai, dabar per TIKĖJIMO pamokas ir mokoma tik krikščionybės. Pati mokytoja apie jokį Budizmą ir netgi apie mūsų Baltų tikėjimą jokio supratimo neturi. AUKŠČIAUSIA ŽMOGAUS TEISĖ YRA PASIRINKIMO TEISĖ. Nei katalikai, nei muslimai jokio pasirinkimo jums neduos, nors tai prieštarauja ir paties Alacho pasakytiems žodžiams, jeigu jau patikslinti pagal Šv. Raštus. Komunistai taip pat neleidžia jums pasirinkti. Ir visus juos jungia labai ŽEMAS DVASINIS LYGIS. Tokie žmonės, paprastai būna labai riboti, ir jų tikėjimas yra daugiau panašus ne į normalų tikėjimą, bet į HIPNOZĘ, todėl kad visi jo elgsenos požymiai atitinka užhipnotizuoto žmogaus požymius. Nužudyti žmogų dėl tikėjimo gali tik užhipnotizuotas kitokiu tikėjimu žmogus. Aš patikrinau tekstus ir tikėjimo vedimo metodus per pamokas Lietuvoje. Dauguma atvejų juose yra HIPNOZĖS metodikų, kurie yra taikomi per pamokas Lietuvos mokyklose. Todėl neišvengiamai atsiras priešingybė, ir tai jau yra daroma, tai ateistinio mokslo psichologijos metodika, kuri vadinasi PROGRAMAVIMU. Viena kvaila metodika priešpastatoma kitai kvailai metodikai, ir visa tai padaro žalą augančiam vaikų sąmoningumui. Pasikalbėkite su tais psichologais, kurie dėsto programavimą universitetuose (turiu omeny žmonių programavimą), ir jūs pamatysite, kad jie yra kvaištelėję, panašiai kaip ir mokyklose mokytojams yra skaitomos paskaitos apie EMOCINĮ INTELEKTĄ. Tai dar viena knyga, panaši į Leonido Brežnevo “Malaja Zemlia”. Mokyklose psichiškai nesveiki vaikai yra mokomi kartu su sveikais vaikais. Kas padarė šitą sprendimą yra visiškas kvailys arba jis tai padarė už pinigus. Pažiūrėkite į Rusiją. Tai kraštutinumų kraštas. Kraštutinumai pražudys bet ką, pradedant vairuoti automobilį, ar valdant kokią ministeriją, ar net valstybę. Kraštutinumai yra susiję su kažkokia tai dalimi, kurie gadina sveiką protą, panašiai, kaip virusas kompiuteryje. Būtent švietimas yra pajėgus įveikti kraštutinumus, esančius žmoguje. Bet sugadintas švietimas padaro žalos žmogaus sąmonei. Jeigu nebūtų kraštutinumų, tai žmonės seniai galėtų gyventi tame išsvajotame Rojuje. Kraštutinumai yra pagrindinė žmogaus problema, nes jie iškreipia teisingą supratimą apie religiją, apie valdžią, apie pinigus, apie šeimą, apie materiją ir apie vyrus ir moteris, kaip žmogaus rūšį. Galvok pats - toks būtų patarimas, kad išvengti kraštutinumų.

Kaip tik krikščionybė       2019-06-21 10:49

toleruoja ir kitus tikėjimus.Islamo šalyse krikščionys žudomi.

Raigerdas        2019-06-21 9:35

Matomai reikia pradėti tirti krikščionybę kaip reiškinį Lietuvoje. Štai vienas iš jų rašo:“Tik po krikščionybės 2019-06-21 6:58
skėčiu laisvai gali kvėpuoti tautiškumas.Kitaip iliuzijos”. Tai akivaizdus melas. Tai, kas vis gi yra su tais krikščionimis, kad jie taip įžūliai meluoja, kaip ir bolševikai? Konservatorių partija susideda ir iš krikščionių. Bet nėra tokios partijos, kuri taip uoliai kištų kitiems pagalius į ratus, kaip šita partija. Būtent konservatorių-krikščionių partija savo veiksmais yra labiausiai panaši į Rusijos Jedinaja Rosija. Pirmiausiai, melu, o antra tai labai dideliu meluojančių kiekiu tų partiečių, kurie užėmė gana aukštus postus valstybės valdyme. “Tik po krikščionybės skėčiu” yra valdoma Rusija, Graikijoje net 95% yra provoslavai, nes šioje šalyje krikščionybė yra valstybinė religija, tiesa jie nekenčia Romos katalikų bažnyčios. Vokietijoje, Italijoje, Ispanijoje fašistai paėmė valdžią. Visos šios šalys buvo krikščioniškos. Kur čia šuo pakištas, kad krikščionis yra įtikėję, kad jų vertybės yra aukščiausios ir niekas kitas joms prilygti negali? Komunistai taip pat buvo įtikėję, kad marksizmas-leninizmas yra vienintelė teisinga filosofija. Žydų tauta taip pat įtikėjo, kad jie yra Dievo išrinkta tauta. Vokiečiai taip pat įtikėjo į savo pranašą Hitlerį, kad jie yra aukščiausia rasė. Problema yra tame žmoguje, kuris pradeda save aukštinti ir teigti, kad jo VERTYBĖS yra pačios pačiausios, o visa kita yra še… Šitie maniakai nusišneka. Kas yra blogai Lietuvoje? Esu pastebėjęs Lietuvoje tokį reiškinį, kad jeigu tu nesi krikščionis, tai į tave žiūrima priešiškai. Esu susidūręs su tokiu dalyku, kai krikščionis, dirbdami valstybinį darbą, slapta pradeda stabdyti bet ką, jeigu tai yra ne krikščioniška. Daugybė labai gerų programų buvo sustabdyta vien tik todėl, kad jas pasiūlė ne krikščionis. Tas tylus, krikščioniškas kenkimas ir palaikymas visiškai idiotiškų idėjų ir jų autorių, nes jis yra krikščionis, tapo Lietuvoje rimta problema. Išeina taip, kad komunistinė ideologija buvo pakeista į krikščionišką ideologiją, ir tai tapo pagrindine Lietuvos atsilikimo priežastimi nuo kitų sparčiau besivystančių šalių. Religija turi atlikti savo vaidmenį valstybėje ir išlikti religija, bet jeigu religija įsipainioja į politiką, tai ji jau nebegali būti religija, todėl tokiai valstybei ateis galas. Krikščionis klaidingai įsivaizduoja, kad visas pasaulis turi būti tik krikščioniškas ir tai yra ta yda, kuri yra būdinga rasistams, tame tarpe ir vaivorykštiniams, nes jie irgi sapnuoja, kaip visą pasaulį padaryti tokiu. KOKIA YRA NORMA? Norma buvo duota dar mūsų Karaliaus Gedimino, kuris atsakė Popiežiui, kad LDK visos religijos atranda prieglobstį: ir katalikai, ir pagonis, ir provoslavai, ir kitos religinės grupės. Ir dėka šitokios išmintingos Karaliaus Gedimino politikos, Lietuvoje neįsitvirtino Inkvizija. O provoslaviškoje Moskovijoje įsitvirtino OPRIČNINA, kurios tradicijas vėliau pratęsė NKVD, KGB, FSB. Deja, Rimantas Dagys viską darys, kad atmesti LDK istoriją ir jos pasiekimus. O krikščioniška valstybe Lietuva jau buvo ir ji vadinosi Žečpospolita, kuri žlugo, ir po jos žlugimo Lietuva patyrė 200 metų Rusijos okupaciją. Bet daugybei krikščionių tai nėra jokia pamoka, todėl jie vėl lipa ant to pačio grėblio. Tokia jau ta religija - išaukštinimas savo tikėjimo, ir niekinimas bei nuvertinimas kitų tikėjimų. Visa tai yra būdinga labai žemo dvasinio lygio žmonėms.

15 min. rašo,kad       2019-06-21 8:37

šimtmečio pabaigoje Lietuvoje liks tik 1,5 mil.gyventojų.O dar kito šimtmečio pabaigoje?

Tik po krikščionybės       2019-06-21 6:58

skėčiu laisvai gali kvėpuoti tautiškumas.Kitaip iliuzijos.

Juozaitis galėtų       2019-06-21 6:58

ieškoti kontaktų su Klaipėdos forumu ir viską pradėti iš naujo.Krikščionių demokratų niša yra tuščia ir atsakingai nuo nulio reiktų pradėti ją užpildyti.Čia būtinai turėtų būti ir Radžvilas.Kaip nekeista,jo ir Juozaičio pažiūros viena kitą papildo.Juozaitis negalėjo būti vienišas ir kiek atsitiktinė komanda,kiek per daug pagoniška nebuvo tinkamas ramstis.Tai galima priimti,kaip kelionės pradžią.O paskui į šį judėjimą tikriausiai įsilietų ir Dagys ir kiti nuoširdūs ir skaidrūs žmonės.Forma pradžioje bus visokia,vėliau vistiek bus partija?

>>>>>Krikdemai       2019-06-21 6:00

Tai, kad Puidokas per rinkimus alpėjo iš laimės, kad konservatoriai renka elektroninius parašus, net reklaminis plakatas, kaip konservatorių buvo…

Tvankstas       2019-06-20 22:39

LKD vadų didžiausia vertybė yra sėdėti Seime po anūko jehovistiniu - krikščionišku sionistiniu sparnu ir kaip sakoma :’žinojau, kad Seime sėdėti yra gerai, bet, kad taip gerai, taip gerai, neįsivaizdavau prieš tai.’ Tai apie kokias krikščioniškas vertybes, nebent mamonines, galima kalbėti ?

...       2019-06-20 22:04

Gerb.Dagi,kodel jus laikotes isikibes i koncervu dezute???Budamas kitoje partijoje,tikrai nuveiktumete daug geru darbu.Jus puikiai suprantate,KAD SEIMA,TAI VYRAS,MOTERIS IR JU VAIKAI ir niekada tauta nepripazins dvieju diedu,ar dvieju bobu santuokos,NIEKADA.Pagaliau ir Vatikanas pasisake tik uz tradicine seima,pasake kovoti pries visokias GENDER,ir neprileisti tokiu genderistu i mokyklas,kad nekvailintu musu vaiku.Dagi,jei jus gerbiate save,savo vaikus ir anukus,pamastykite,kad ir kokie koncervatoriai bebutu,zmones ju tikrai neberinks.Reikia iskopti tai,kas pritersta per 28 m.

V.Rachlevičiaus straipsnis:       2019-06-20 21:45
Ramiros       2019-06-20 21:42

Aš manau, kad KD turi atsisveikinti su gabriuko partija, nes pas jį aš nieko krikščioniško nematau. Sėkmės tautininkams ir tikriems krkščionims, susivienyti, išsirinkti sąžiningus vadovus, turinčius tautinį ir krikščionišką mentalitetą, ne apsimetėlius ar veidmainius ....

Krikdemai       2019-06-20 21:03

alternatyva valstiečių rinkėjams. Galbūt reikėtų kooperuotis su Puidoko, Juozaičio judėjimais.

>ah1: lavinkis, o ne nekęsk (krikščionybės)       2019-06-20 20:31

“Jei kas tave užgautų per dešinį skruostą, atsuk jam ir kairįjį” (Mt 5, 39)
Dešine ranka “užgauti dešinį skruostą”
(ne kairį!, kaip būtų įprastu atveju smogiant dešiniarankiui)
- tai išorine dešinės plaštakos puse užduoti į skruostą taip,
ne kad skausmą kitam sukeltum, bet sąmoningai žmogų pažemintum
kaip nelygiavertį tau!
Todėl Jėzus Kristus ragina atsukti ir kairį skruostą, kad parodytum savo lygiavertiškumą (tau nesu vergas ar kitaip žemesnis savo žmogiškuoju orumu!).
Kairiojo skruosto atsukimas - tai vidinės jėgos ir pergalės pademonstravimas,
tai laisvo ir Tiesoje stovinčio žmogaus judesys,
priepastatytas tiek judėjų, tiek pagonių “akies už akį” gyvuliškam kerštui.

Bendrija,skėtinė       2019-06-20 19:42

organizacija čia jau migla.

ah1       2019-06-20 19:17

Ką daryti? Tai negi krikščionys nežino ko Kristus mokė - gavus per vieną veidą atsukti kitą,kad tiesa jus išlaisvins.Tai va, tapkime vienu iš jų nes prieš vėją nepapūsi. Tik visiškai neaišku kaip padidinti hipofizę tokiam reikalui.

Skeptikė       2019-06-20 18:47

Norint atstovauti krikščioniškoms ir tautinėms vertybėms, reikia turėti krikščionišką ir tautinę sąmonę. Ir dar bent minimumą sąžinės. Kad puikiai įvaldėte mimikriją, jau žinome, bet jūsų traukinys jau nuvažiavo.

Tomas       2019-06-20 18:37

O aš manau ,kad beviltiškai vėluojama,kad nauda iš šitos bendrijos apskritas nulis.Jiems visiems siųlyčiau papildyti simonko gretas,manau lgbttt lyga jus priims ir jūsų “krikščioniškos” vertybės jiems tiks.

V.Rachlevičiaus       2019-06-20 18:31

straipsnis apie paradą skubiai pašalintas iš delfio,kodėl?

Rekomenduojame

Alvydas Medalinskas. Istorinė diena

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (VIII)

Karas Ukrainoje. Šimtas septyniasdešimtoji (rugpjūčio 12 diena)

Išskirtinis interviu: „ES sėja savo naikinimo sėklas“, - sako Lenkijos Seimo narys Ryszard Legutko dėl ES institucijų požiūrį

Vytautas Sinica. Šiandien Vilniuje veikia nepaaiškinamas dalykas - Venclovos namai muziejus

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.