Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Žmogaus teisės, Žiniasklaida

Replika. Liudvikas Jakimavičius apie DELFI žurnalistikos kokybę

Tiesos.lt redakcija   2018 m. vasario 10 d. 0:15

79     

    

Replika. Liudvikas Jakimavičius apie DELFI žurnalistikos kokybę

Mano FB postas (žemiau) buvo pastebėtas „didžiosios“ žiniasklaidos. Jį cituoja įsijautusi į Metoo skandalą mainstreemo žurnalistė Indrė Makaraitytė (skaityti DELFI.lt „Vargas šaliai, kurios maestro trikampėlio vingiais vedžioja Kremlius“ ČIA).

Žurnalistė cituoja pastraipą, išplėštą iš konteksto, straipsnyje, kuriame argumentai nesusikalba vienas su kitu. Tokio nepelnyto dėmesio ir „įvertinimo“ susilaukiau greičiausiai ne už cituojamą pastraipą:

Dailės Akademijos autoritetas jau sunaikintas, kino bendruomenėje tas pats chaosas, o dabar ir teatre, dar luktelėkim – bus kažkas panašaus ir Muzikos akademijoj. Volas per autoritetus ir kultūrą ritasi bjaurus ir grėsmingas, bet „rusai puola“ čia visai ne prie ko. Tas komunistinis gaivalas slenka dabar visai ne iš rusų stepių pusės“, – rašo Liudvikas Jakimavičius. Ir man apmaudu ir gaila, kad taip galvoja tie, kurie yra ar buvo autoritetai ir subtilia ironija gebėjo traukti per dantį sovietinės okupacijos ir pookupacinio laikotarpio atavizmus. Kur tas gebėjimas dingo dabar? O gal okupacija nebuvo tik Brazauskas, Juršėnas ir Burokevičius? Gal okupacija liko giliau?

Elito žurnalistei mano FB poste užkliuvo, matyt, visai kitas sakinys, ir aiškiai išsakyta mintis apie mūsų „demokratinę“ žiniasklaidą ir uolųjį Delfi.lt, citatą, kurią ji dėl suprantamų priežasčių nutyli:

Ne rusai, o Metoo su Delfio ir 15 min. leftisčių feminisčių eskadra užpuolė.
Klausimas: ar tas puolimas suorganizuotas kieno nors slaptu užsakymu, ar stichiškas, iš Holivudo atsiritęs?

Delfi žurnalistikos kokybė man kelia ne apmaudą, bet pasišlykštėjimą ir tikrą siaubą.

P.S. Briuseliui labai nereikia, kad susiformuotų stiprios mažų paribio valstybių bendruomenės. Tad ir vyksta jų skaldymas ir ardymas visais įmanomais pjūviais.

Vyksta karas prieš valstybingumo likučius, nors prisidengiama kilniomis idėjomis – neva prieš moterų diskriminaciją ir seksualinį priekabiavimą.

Stebina tik tas komjaunuoliškas įniršis, su kuriuo mūsų žiniasklaida minėtus planus įgyvendina. Ausyse tiesiog skamba Vytauto Kernagio Kabareto meliodija: „Suplėšysim į gabalus tuos kolorado vabalus, ir bulvės vėl žydės.“

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

dongdong8       2018-07-4 10:14
Julius       2018-02-13 1:44

Jūs Irena čia talpina o Jono ne. Tai man regis kaip toje patarlėje sotus alkano neužjaučia.
Beje jūs čia talpina bet aš jūsų neskaitau. Per daug pas jus apstrakciju, vertinimų, tendencingumo, nusistatymų ir taip toliau. Atleiskite aš tokiai publicistikai neturiu laiko.

Julius       2018-02-13 1:31

Matote Irena kokie mes skirtingi žmonės esame. Kas jums gerai man yra nepriimtina.

Irena Vasinauskaitė       2018-02-13 0:25

Puikus. Nepakartojamas. Stuburinių portalas, todėl suaktyvėjo ...medūzos ir kt.bestuburiai.
Tarabilda -teisus.

Tarabilda       2018-02-12 23:08

Nebūtas trolių suaktyvėjimas portale rodo keletą dalykų. 1. Kad valdžia su visom savo kontorom yra ne juokais išsigandusi. Panašiai kaip prieš Vasario 16- ąsias sovietmečiu. 2. Kad Tiesos.lt portalas nėra tik šiaip marginalų portaliūkštis.

Pikc       2018-02-12 22:41

Atsiprašau - kažko puslapis komentarą rašant sugebėjo net tris kartus užstrigti. Ignoruokite 2018-02-12 23:36 komentarą.

Pikc       2018-02-12 22:37

“... apie DELFI žurnalistikos” KĄ TOKIĄ? :D

Pikc       2018-02-12 22:36

...apie DELFI žurnalistikos

bravasui       2018-02-12 21:03

Ar čia kartais ne tas pats Raibas balselis, kuris kažkada labai išgarsėjo klykdamas “bravo” burokevičiaus bendražygei?

Bravo       2018-02-12 20:03

Puikūs daktaro Ramanausko pasvarstymai. Ačiū. Pagaliau turiu patvirtinimą, kad tiesos.lt portalas yra pats įtakingiausias Lietuvoje.Tik šis portalas galėtų išrinkti Prezidentą, sustabdyti emigraciją, įveikti visus priešus:rusus, kgbistus ir pan.
Beliko tiek nedaug - demaskuoti “durnius su iniciatyva” ir diagnozuoti psichikos ligonius.
IR LIETUVA BUS LAISVA !

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-12 14:36

Pyktis nėra gerai. Elemenatriai darau tyrimą ir išvadas. Stebina tai, kad Lietuva yra gilioje duobėjė. Turime OKUPUOTĄ LIETUVĄ. Labai gudriai viskas daroma.

Kad ir šis mažutis pavyzdėlis. Jau tiesos.lt redakcija taip jau aršiai palaiko kun. Roberto Grigo kandidatūrą į prezidentus, kad dėl viso pikto blokuoja net vieno puslapėlio straipsnelį, kad tik niekas apie tai nežinotų ir pajungia ar patys pasijungia vėmėjai. Manau, su tiesos.lt yra viskas aišku. Neatsiplaus. tokiais išliks istorijoje. Kontroliuojami. Skirtas garo nuleidimui. Situacija blogėja, emigracija didės.

Julius       2018-02-12 14:18

Jūsų pyktis nukreiptas teisingą linkme bet kad ką nors pakeisti reikia pakeisti demokratijos veikimo principus. Jeigu ne jūs aš apie tai net nebučiau pagalvojas.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-12 14:12

Matydamas tą suerzintų širšių lizdą galiu daryti tam tikras išvadas. Svarbus faktas. Ne kgbistas negali būti išrintas Lietuvos prezidentu. Jie jaučiasi visagaliais. Stribynas niekur nedingo.

Julius       2018-02-12 13:07

Taigi. Misija beveik neįmanoma.

Mirk iš juoko       2018-02-12 11:50

Daktaras su Julium keis politinę sistemą - revoliuciją darys.

Julius       2018-02-12 11:33

” vagys į valdžią pasisiūlo patys” pati politinė sistema Lietuvoje veikia tokiu principu. O jūs siūlote žmogų į valdžią. Tai yra dabartinės politinės sistemos griovimas. Iš čia ir tą tamselių isterija.

Toliau taip laikykitės ir galbūt atsiras daugiau tokių žmonių kaip jūs ir bus pakeistas politinės sistemos Lietuvoje veikimo principas.

Vo blyn       2018-02-12 10:34

Tai tas dr. dar neįsteigė savo portalo, kad į svetimą įmaknojęs ugnimi spjaudosi ? Vargšiukas, iš visur tokį proto bokštą tik meta, tik meta. Kur Konstitucija ? Kur demokratija?
Ech…Taip norėčiau į daktaro portalą užnešti atsakomąjį vizitą...

Petras       2018-02-12 9:20

Prieš ką inteligentai visada nuleidžia rankas? teisingai. Prieš chamizmą ir alogiškumą. Štai ir turite torpedą ‘dr. su iniciatyva’, kuris gali be jokių skrupulų spjauti į bet kokias pagarba/savigarba grįstas normas, o “diskusijoj” pabūti vanka-stanka..

Petras        2018-02-12 9:09

Visa ši “dr. su iniciatyva” darkymosi istorija Tiesos.lt puslapiuose gerai atskleidė, kur lietuviai visada pralaimi ir kaip formali demokratija sugriauna pati save…
Mąstykit, broliai ir seserys, antraip jodys ne tik okupantai, bet ir jų pastatyti kovotojai su okupantais…

pobrūkšninė išmintis       2018-02-12 7:45

oi kaip sujudo
kegebistai
pedetrastai
komunistai
pedofilai
zoofilai ir
nekrofilai
okupantai!
——————-
daktaro puolimo
sąmokslas bus atskleistas!

terapija       2018-02-12 7:32

Daktaro milžiniško išsilavinimo šviesoje vyksta didis stebuklas-
lietuvių kalbos darkymu pagarsėjęs tūlas save pristatantis vogta “juleus puro” tapatybe, Daktaro akivaizdoje liovėsi dėliojęs nosines ant “o” ir netikėtai prabilo beveik be klaidų.

puoooola!       2018-02-12 7:11

Šiame portale Daktarą užpuolė kegebė, t.y. kremlius, lubianka, putinas ir koloradiniai rūsaj.
Gerai kad žmogui yra likusi dar kažkokia saugesnė priebėga “Okupuotoje Lietuvoje”, jegu rusū puolimas ir toliau nuožmės- tik “egzpertaj.ru” portale gali saugei jaustis tikras Patrijotas.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-12 6:44

to “Julius     2018-02-12 6:08”

Po nuoseklių politikos analizių, nors ir ne viską apimačių, tačiau termino “vagys patys save siūlė” man atrodo nepakanka. Pirmiausiai valdžią užgrobė penktoji kolona ir jos nepaleidžia. Tam, pagal B.Genzelį, jau 1989 metais buvo paruošiti 6377 kgbistai. Tai gerai ornanizuota slaptoji armija. O jeigu pridėtų jų agentus, dar komunistu užsikonspiravusius, tai susidarys didžiūlė jėga. Vogimas jiems yra būtinas apsrūpinti lėšomis gerai gyventi ir naikinti Lietuvą.

Gana ilga laiką apie tai galvojau, kaip surasti tokį žmogų. O pasirodo, kai ieškai ir surandi. Gerai, kad dar tokių yra. Taigi reikia už jį pasikauti.
Labai puikiai suprantu kad darosi Lietuvoje, nes su pertrūkiais tai politika domiuosi nuo gal 1975 metų, kada pradėjo formuotis pažiūros.
Gal net vieną kitą mano straipsnelį esate skaitęs? Penktoji kolona persiutus ant manęs.

Dėl politikų siūlymo į atstovaujamą valdžią.... tai kol kas Lietuvoje nėra Konstituciją atitinkančių rinkimų. Turėtų būti 141 apygarda ir kandidatas privalėtų nors 10 metų gyventi apygardos teritorijoje. Vienas rinkėjas - vienas balsas.

Julius       2018-02-12 5:08

” kai į prezidentus eina” jūs atradote visiškai kita demokratija. Iki šiol tai nepabijokime to žodžio vagys patys save siūlė visuomenei atstovauti seime tiek tapti prezidentas. O čia jūs siūlote sąžininga žmogų, kunigą kad jis būtų jūsų prezidentu. Ką galvoju jai LR piliečiai siūlytų politikus į atstovavimą ir į valdžią tai mes šiandieną turėtume visai kitokia Lietuva. Štai kodėl sistema susierzino. Štai kodėl įsijungė cenzūra. Aš tikiuosi jūs mane supratote ir supratote savo siūlymo prasme?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-12 2:42

to “Julius     2018-02-12 3:08”.

Mano pasiūlymas iš tikro gali suskaldyti visuomenę, čia visai rimtai. Visuomenė yra neskaldoma tik tada, kai į prezidentus eina vieni kgbėškinai arba jų paskirtieji.
Todėl jie stengiasi iš visų jėgų, kad visuomenė nebūtų skaldoma.

Žiūrėkime ką čia gudriai kalba JURGIS : “kaip būtų gerai… ir čiavpat nuleidžia rankas: neleis. Ir pats neis, jei mąsto racionaliai.”. Kas NELEIS?  Taip, kad net Jūs siekiate užkirsti kelią pačioje pradžioje, o tai reiškia ir esate tie, kurie “NELEIS”. Kun. R.Grigas mąsto labai racionaliai ir ne tik mąsto, bet ir mąstė visą gyvenimą aukodamas Lietuvai, kai jis kalbėjo prie A.Mickevičiaus pamiklo, kiti tai stebėjo pro raudoną TV, o paskiua užsiropštė ant pjedestalo.  O kun. R.Grigas tikrai sutiks, jei matys, kad jį palaiko. Tačiau kaip matome tiesos.lt portalas UŽKIRTO tam kelią iš karto, be jokios abejonės. Tuo save ir išsidavė, parodė kieno pusėje realiai. Čia yra realus mūšis. Todė ėmėsi realių priemonių man “užkišti” burną. Ne ant to pataikė. Visa tai jau pateks į istoriją. Negaliu pakeisti tikrovės ir tai kas čia įvyko ir vyksta.

Kai tik tiesos.lt parodys, kad remia R.Grigą, tada ir pamatysime. O kol kas čia užleido pikčiausius jo priešus. Kas be ko, suprantama, net ir doras žmogus ir ypač doras žmogus okupuotoje Lietuvoje be jokios abejonės turi priešų. Laikas tos žulikus išviešinti.

Dar pasižiūrėk ką sako “J-T”: “Taktika aiški- masalo prastūmimas neišdegė, tai bent portalą padergs.”. Pagal tokį “žinovo” teiginį, jis padorų žmogų “masalu” išvadina. Iš kokios peklos tokie iškrypėliai atsirado?  Portalo apdergti visai nereikia, pats portalas apsidergė pagal FAKTĄ.

Julius       2018-02-12 2:08

O ar negalėtumėte J.Ramanausko pasiūlymą vertinti kaip garbingo piliečio balsą Grigą į prezidentus! Iš kur tas susierzinimas pas jus?

Jurgis, oi kiek pridirjbhhh       2018-02-12 1:47

Vad., stumti idėją, kuriai nė nelemta gimti, atitrauki nuo svarbiausio, jei dar gali sukiršyti, tai ko daugiau reik

Jurgis       2018-02-12 1:40

pritariu Bč - ne pats kunigas yra taikinys, o portalas… Juk visi, perskaitę tokį pasiūlymą, pirmiausia atsidūsta: kaip būtų gerai… ir čiavpat nuleidžia rankas: neleis. Ir pats neis, jei mąsto racionaliai. Vad., stumdamas idėją, kuriai nė nelemta gimti, tai atitraukti nuo svarbiausio, jei dar gali sukiršyti, tai ko daugiau reik

J---T       2018-02-12 1:18

Vietoje labanaktuko:
Noriu atkreipti tamstos dėmesį į vieną pikantišką detalę-
kai ponus “drrr” susimovė ir komentarai suošė unisonu nepritariant manjako fix- idėjai, 12 (dvyliką!) valandų iš kontoros bobikų būdų nesigirdėjo nei cyptelėjimo. Misliju, jog scenarijus pasisuko nenumatyta vaga.
O kaip gi, R.G. kandidatavimo “idėja” galėjo tapti puikiu ir nemokamu masalu buratinams rinkimų cirke. Jautėsi kaip Įstaigoje akutės buvo sublizgę. Jau buvo pradėta aktyviai turavoti, stumti “palaikymą”. Ir še tau- daktaras apsilapošino. Labai durnai gavosi su tais skundimais.
Na, bet vis gi matau, kontora atgavo amą. Va, jau “juliūką” atpurino.
Taktika aiški- masalo prastūmimas neišdegė, tai bent portalą padergs.
Kaip sako- kai žuvų nėra ir vėžys sueis už voblą:)

Bč - J ir Jurgiui       2018-02-12 1:18

Bijau, kad nepagelbės…
skaičiau redaktorės laišką p. Jonui, nė žodžio, kad nespausdins, tik ramūs dalykiški pasiūlymai, kaip nesuprofanuoti idėjos, ir žinoma, pirmiausia atsiklausti R.Grigo. Tik to tam ir reikėjo - iškart pratrūko apie cenzūrą... Simas teisus - jei jam tikrai būyų rūpėjusi pati idėja, nebūtų jos   pavertęs dviejų dienų isterija apie kgn irštvą, kurią jis demaskavo, nebūtų apie tai rašęs rapottų delfiui..

Simas: Jonui R - apie jo logiką       2018-02-12 1:05

O jūs įrodykite, kad jums nereikia vaistų, įrodykite. Ar tramdomųjų. Aš manau, kad jums pagelbės tik jie… Jūs nenorite? Na, ir kas, aš  manau, taip ir man nusišvilpt

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-12 0:55

to “Jurgis     2018-02-12 1:25
Nereikia nė sakyti - aktyvavosi dar vienas trolis. “

Man nelabai svarbu, aktyvavosi vienas, du ar visa armija. Tiesos žodis yra svarbiausias. Nė per nago juodymą tie amsėjimai negali manęs paveikti, nes mėgstu pagrįstus samprotavimus. O jie man parodo, kad viensa iš labiausiai atsidavusių žmonių Lietuvai yra kun. Robertas Grigas. Tuo net nedvejoju ir puikiai supratu tuos persiutusius trolius, kurie taip inirtingai kaunasi. Kiškos per silpnos, kad mano nuomonę pakeistumėte. Pasiūlykite geresnį ir džiaukitės, mano siūlymas yra kun.R.Grigas, o siūlyti turi teisę kaip ir visi LR piliečiai, jei mato tinkamą kandidatą. Atsiribokime nuo kgb pasiūlymų, tokia mano nuostata. Pabandykite įrodyti, kad mano nuostata yra BLOGA. Pabandykite. smile Nekartokite klaidų, žulikai išvaikys po pasaulį visą Lietuvą.

Julius       2018-02-12 0:53

Taigi Jonai pagal “tiesos” pilitine linija prezidentais gali būti tik Karbauskis, Maldeikienė, Urbšys, Gailius ir Skvernelis. Ir daugiau niekas.

J- Jurgiui       2018-02-12 0:50

Misliju, irgi kaip Tamsta, galvoju, jog tai ką siūlote yra vienintelis, bet garantuotas vaistas.
Jeigu kun. Robertas pasisakytų dėl jam gvoltu brukamos prezidentystės, visi kliedesiai liautųsi akimirksniu.
Tuomet iš dviejų manjako brukalų mums liktų tik viena - nuorodos į pono “drrrr” Grand-opusą “Okupuota bla bla bla”.
Bet prie tos grafomanijos ” tapetų” lyg ir jau buvome įpratę praskrolinti neskaitant…

Jurgis       2018-02-12 0:25

Nereikia nė sakyti - aktyvavosi dar vienas trolis.
Arba apsėdimas…
Antrasis atvejis mane kur kas labiau įtikina.
Jau vien dėl laiko ir dėl vietos.
Šita veislė negali kitaip - juos traukia būtent švara, skaista.
Galėtų ir pats gerbiamas kunigas atsiliepti ir paprašyti šio “gelbėtojo-atradėjo”  daugiau nebevargti ir kitų nebevarginti.
Gal ir atsitokėtų?

Simas - dr. Jonui       2018-02-12 0:11

Jūs elgiatės kaip parazitas - kur čia ezopinė kalba?
Ir žulikystė jūsų akivaizdi: į kunigą nesikreipėte būtent dėl to, kad žinojote, jog atsakymas bus neigiamas, vadinasi, negalėsite jo sąskaita mėgautis “atradėjo” šlove ir visus kitus niekinti.
Net sunku patikėti, koks negarbingas jūs žmogus.

!!!       2018-02-12 0:00

Apsaugok, Viešpatie, nuo tokių dr.,o nuo kgb patys apsiginsim.grin

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-11 23:58

“Simas - dr. Jonui R.    2018-02-12 0:25”

Esate ezopinės kalbos vartotojas. Viską, ką teigiate, reikia pagrįsti. O Jūs to nedarote. Tai tokie niekalai tik teršia aplinką. Gėda. Bet man vis tiek smagu, žulikus už ausų pagavau ir dar tokiu paprastu būdu. smile

dr. prof. Preobraženskij       2018-02-11 23:44

-....A a ar Jis vis dar reikalauja?....

Simas - visas daktaro "patosas" ir "aureolė"       2018-02-11 23:41

kyla tik iš to, kad jis savo komentaruose nors kartą pamini Robertą Grigą - tikrai šviesų žmogų ir dvasinį lyderį.
Bet perskaitykite dar kartą ir pamatykite, kiek ego, tulžies, dvasinės nešvaros, jau nekalbu apie šiaip kliedesius, yra visuose kituose sakiniuose…
Tai parazito “logika” ir užduotis: įsisiurbė į Robertą Grigą ir Tiesos.lt ir naikina viską aplink. Arba kiaulės, lipančios ant altoriaus.

dr. Henytė       2018-02-11 23:39

Laikykis Jonai, atsiųsiu bachūriukus iš Viliampolės, padės sustiprinti argumentus reikalavimams.
Tik, vat- žinai, geriau daugiau nieko neskųsk ir neįskundinėk. Nebūk “ožiu”. Tai net tarp zekų labai negarbinga. Taip pas mus tik visiški gaidžiai daro.

ata ramzis       2018-02-11 23:32

Komskis mane nušovė, bet ieškojimo reikalas gyvas!
Daktaras ras bet ką!

Simas - dr. Jonui R.       2018-02-11 23:25

O jūs mane nustebinote:
a) nenuoseklumu;
b) neadekvatumu;
c) nesiorientavimu net paprasčiausiuose dalykuose…
Vien paskutinis komentaras ko vertas: “Labai gerą, dorą žmogų suradau pareigoms”...

Beje, kodėl neinate reklamuoti savo atradimo ekspertuose? pro patrijoj? savo mylimiausiame delfyje? galų gale - alke?...

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-11 23:14

Labai gerą, dorą žmogų suradau pareigoms. Kgbistinės išperos pyksta. Taip ir turi būti. Savo patarimus pasilikte sau. Jau čia manęs nenustebinsite.Galite karkti nuo ryto iki vakaro. Smagu matyti, kaip nervinatės.

anglas ligonis>daktarui       2018-02-11 22:32

Mielas kolega, tik tar mūsų, palatos kaimynų, sakykite prašau-
O kodėl tamstai nepaklausus paties kunigo:
- Ar sutinkate mesti kunigystę ir eiti prezidentauti?
Neabejoju, jog gausite atsakymą.
Bet,...
Daktare- ką darysite, kai jums pasakys nedviprasmišką “NE”?
Apšauksite Robertą Grigą šlykštyne?
Draugiškas patarimas:
Gal eikite prezidentauti pac!
Kai mūsų ligoninėje turėsime tokio rango pacientą, gal tada, vietoje šlapios daktariškos, pietums gausime ko nors labiau valgomo:)
Jūs Daktare mūsų Viltis, Tėvas ir Motina!

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-11 22:31

to “Drdrdrrrrrrrrr…n…nnnnn….drn     2018-02-11 23:24”

Labai abejoju, ar sugebate suvokti ką kalbate, tikriausiai esate iš kontoros?

Drdrdrrrrrrrrr...n...nnnnn....drn       2018-02-11 22:24

Baikit daktare tyčiotis iš Kunigo. Kontora liepė?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-11 22:04

Kur problemos? Jei mano pasiūlymas iškelti dorą, patikimą, sąžiningą Lietuvos karį kun. Robertą Grigą yra toks prastas, tai tegu tiesos.lt atspausdina tą 2018-02-01 vieno puslapio straipsniuką ir po to tegu visas kgbėšnikų tuntas išsirikuoja vienoje eilėje ir vemia, vemia, o po išsituština ant to mano pasiūlymo, jeigu jis yra toks BLOGAS.
Ko gero tas tuntas IŠSIGANDO visi kartu VIENO DORO ŽMOGAUS, tai todėl ir užblokvo, įvykdė  cenzūrą, atliko avantiūrą ir dabar visi už pilvų sisiėmę juokiasi iš straipsnio, kurio neišdrįso ATSPAUSDINTI.
Tai kaip galima juoktis iš to, kas neatspausdinta? Ar tik nebūsite HOMOSOVIETIKAI?

Iš straipsnio esate nepajėgūs pasijuokti, nes jo nematote. O va iš autoriaus, tai kaip geriausiais kgbistinių išperų laikais, tuoj pat apskelbiate…..
Nenusiminkite, viskas numatyta. Jūsų reakcija juoką sukelia, parodo, kokios ŠLIKŠTYNĖS ir dvasios ubagai esate. Ką ir reikėjo įrodyti.
O mano siūlomas kandidatas vis tiek yra pats tinkamiausias.

dr. Jeronimas Reikalauskas jerioma@yomayo.cvankt        2018-02-11 21:02

Reikalauju nedelsiant atiduoti šio portalo valdymą Man!
Reikalauju admino perduoti Man prisijungimo ir administravimo slaptažodžius, VšĮ antspaudą ir raktus nuo buto kur sudėti pinigai!

WAU       2018-02-11 20:44

O ko tie visokie dr. kepures degina ? Geriau asmeninį portaliuką melas.ru susiskrebentų.

irgi daktaras       2018-02-11 20:42

Ir vėl visus paskųsiu pagrindiniam okupuotos Lietuvos konstitucinių dvasių šamanui Žalimui ir konstitucijos garantui Grybauskaitei, ir visam delfiui in corpore, ir kokiam pusšimčiui seimūnų - visiems raportavau, kad zadanije įvykdyta

joooooooooo,.....       2018-02-11 20:36

adminui bus daug darbo valant energingo “daktaro” išskyras…

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-11 20:22

Žavingas paveikslėlis.

Pasirodo, jeigu nori ir sieki iškelti kandidatu į prezidentus kilnų, dorą, sąžiningą kovotoją už Lietuvos laisvę, tinkamo amžiaus ir apsišvietusį žmogų, tokį kaip Lietuvos kunigą Robertą Grigą, tai tave kgbsitinė irštva daro “save laikančiųjų psichikos perversijas.”, “chamiško a la dr. elgesio “, “esate ir pigus melagis”, “Tamsta esate psichopatas”, “Metų metais bezdėjote koloradais”, “įgrisote narcizišku savo “opuso” apie okupaciją brukimu” ir t.t. ir t.t.
Be to tie patys taip vertina LR Konstituciją: “Apie kokią “konstituciją” čia tamsta sapalioji? Ar apie tą bevertį popiergalių rinkinį?”.

Kitaip kalbant IRŠTVA atsiskleidžia visu grožiu. Nenustebino visiškai, pataikiau į skaudžiausią vietą. Galite daugiau ir nekalbėti apie TIESĄ, nesuprantate kas tai yra. O tai reiškia, kad tokių ramybėje palikti NEGALIMA. Tas kas pagrindinį įstatymą, Konstituciją leidžia ivertinti kaip “bevertį popiergalių rinkinį” yra nevertas vadintis žmogumi. Tai Lietuvos priešas be mažiausios abejonės. Priskirtinas prie tų, kaip A.M.Brazauskas, kuriam Trispalbė vaidenosi kaip skuduras.

p. Irenai       2018-02-11 19:30

Tūlo “daktaro” būseną ir paūmėjimų priežąstis turėtų tyrinėti specialistai.
Tie kurie gerai išmano “napoleonų”, ir kitų “v.i.p.” asmenybėmis save laikančiųjų psichikos perversijas.

Irena Vasinauskaitė       2018-02-11 19:23

Iš begalinio srauto taip ir nepaaiškėjo chamiško a la dr. elgesio priežastys. Be to, jau seniai jam reikėjo įsisteigti
asmeninį portalą ir turėtų kur laistyti žmogus pasąmonės srautus, nė neatsiklausęs rašinių herojų, ar jie sutinka būti aprašomi.

demagogijos mokslų daktarui       2018-02-11 18:04

Be visa ko tamsta esate ir pigus melagis.
Niekas nepavadino kun. Grigo “buratinu”, (gal galite parodyti tą vietą kur tai būtų parašyta?). Tamsta gal ne lietuvis, jog nesugebate suvokti lietuviškai parašyto teksto? Vienok, didesnė ” bė yra tai, kad tamsta esate pigus demagogas-rėksnys. Turginis politikierius kuriam argumentai nerūpi.
Tamsta esate psichopatas įsikalęs galvon, jog tamstos svaičiojimai yra privalomi kitiems vykdyti. Kuo tamstai Redakcija įsipareigojusi?
Jūs kas- šio portalo steigėjas, akcininkas ar finansuotojas, kad koja nurodinėtumėt ką jie privalo daryti tamstą pamalonindami?
Metų metais bezdėjote koloradais pašvinkusiuose “ekspertuose”.
Ar ten jau per ankšta, gal jau iki gyvo kaulonet ir tai publikai įgrisote narcizišku savo “opuso” apie okupaciją brukimu?
Apie kokią “konstituciją” čia tamsta sapalioji? Ar apie tą bevertį popiergalių rinkinį? Tai kodėl ta “konstitucija” tamstai negarantuoja tribūnos?
Kreipkitės į “dvasių šamanus”- gal išvaražys tamstai specialią vakanciją televizijoje. Skelbsite savo pasiūlymus kasdien po keletą valandų lyg koks lukašenka ir visi laurai bus jūsų. Nereikės čia prašinėti lyg biednam giminaičiui. Bet abejoju- tamsta esate primityvus ir mokate tik arba klykti, arba verkšlenti.
Ir visada įkyriai.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-11 17:55

to “J—-Bč    2018-02-11 8:55
Galvojau, jog save “daktaru” mėgstantis tituluoti tipelis yra tiesiog psichinės sveikatos problemų turintis įkyrus grafomanas, o pasirodė, kad šis žmogėnas yra visiškas suskis.
Rašė klauzas į muravjovkę ir švarkiniui- trūksta žodžių.”

Fantastika. Atsiskleidė kgbsitinė irštva pilnu savo grožiu. Man mano pasiūlymą garbingą žmogų, atsidavusį Lietuvai karį kelti į prezidentus, įvertina kaip ” tiesiog psichinės sveikatos problemų turintis įkyrus grafomanas..”. Ko gero jau kiekvienas turime suprasti kas PRIEŠARAUJA tokiai kandidatūrai. Gryni kgb tranai tokias nesąmones kalba, tai sovietų kgb braižas be mažiausios abejonės.

Iš kitos pusės mane tai visai nestebina, nes dabar Lietuva yra OKUPUOTA, kgbistai užsislaptino save Seime dar 75 metams, tai gali vemti iš kiekvienos pakampės.

Apie kokias kliauzas kalbi? Viešumas nėra kliauzos. Nesibijokite muravjovkė ir švarkinis jums finansinę paramą suteiks, kai pamatys, kad jam gelbėjate tapti prezidentu.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-11 17:21

to “ir dar prie to pačio:    2018-02-11 13:02
Ar tik kartais kunigo “stumimo” į rinkimus, be jo sutikimo,  vajaus nėra suorganizavę ....spec. tarnybos?
Juk tikslas būtų logiškas ir suteikiantis galimybę vienu ypu nušauti daug zuikių-
pritraukti numestu jauku į rinkimų cirką kuo daugiau buratinų;”


Tamstos tekstą suprantu taip, kad dorą, Lietuvai atsidavusį žmogų įvardinate “BURATINU”. Toliau galite ir nekalbėti, esate iš kgbistinės IRŠTVOS, arba savo protelį galite jau pasidėti ant lentynos.

Kun. R.Grigas būtų vienas iš pačių galingiausių kandidatų, jis visą gyvenimą kovojo ir tebekovoja už Lietuvą. Suprantu, kgbistinei irštvai tai nepatinka. Jau kartą praradome Stasį Lozoraitį.  Kiek dar norite praradimų? Labai aiškūs tamstos tikslai.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-11 17:14

to “Bičiulis - daktarui     2018-02-11 5:28”. Jūs rašote: “Tuomet kodėl sprendžiate už R. Griga?”. Matomai turite problemų su teksto suvokimu. Jokio klausimo nespręndžiu už kun. Robertą Grigą. Sprendžiu klausimą pats už save, nes manau, kad tinkamesnio, drąsesnio, labiau pasiaukojančio, sąžiningo ir doro ir dar žinomo žmogaus, tokio kaip kun. R. Grigas, tiesiog nematau. Gal kiti mato? Prašau siūlykite. Tačiau, jei net PASIŪLYTI neleidžia, blokuoja. Klausiu, ar išprotėjote, ar esate kgbistų IRŠTVA?
Kun. R.Grigas yra suaugęs žmogus ir man jo klausti nieko nereikia, jis pats puikiai orientuojasi ką jam ir kada daryti. Ar Jūs visai negerbiate šito doro žmogaus? Nenorite leisti net pasiūlyti? Kaip Jūs sau leidžiate kontroliuoti kitą asmenį, jo nuomonę? Kas Jūs tokie esate? Tegu tauta pasako ar jis to vertas. Tam ir yra rinkimai. Suprantu, bijote pralaimėti, tai norite izoliuoti kun. R.Grigą, kaip tai daro Lietuvos valdžia NEATSAKYDAMA į vienuolės N.Sadūnaitės 2018-01-13 ultimatumą. Štai iš kur tos ausys kyšo. Baikite naikinti Lietuvą.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-11 16:38

to “Irena Vasinauskaitė    2018-02-11 13:19”

Jokių asmeniškų santykių su ponia redaktore neturėjau ir neturiu, niekada nemačiau net savo akyse. Todėl niekaip nesusirašinėjau asmeniškai. Jūs matyt labai stipriai maišote politinius dalykus su asmeniškais? Nemaišykite prašau. Ponia redaktorė atliko POLITINĮ veiksmą, surado priežasčių nespausdinti teksto, o tai reiškia UŽKIRTO kelią iniciatyvai iškelti kandidatu į prezidentus vieną iš garbingiausių, atsidavusių Lietuvai žmonių ir patikrintą gyvenimu kun. Robertą Grigą. Toks jos politinis veiksmas negali būti NEIŠVIEŠINTAS. Suprantate? Taip buvo įvykdyta CENZŪRA, kas yra konstitucinis nusikaltimas. Gal ponia Irena Vasinauskaite esate prieš teisinę Lietuvos valstybę? Man visiškai nesvarbu ar ten redaktorė, ar visas 10 redaktorių, ar visas Seimas iš 141 asmens, PAŽEIDĖJAS yra PAŽEIDĖJĘS. Šiuo atveju pažeista Konstitucija.

Noriu Jums patarti, ne prisistatantis daktaru, o esantis daktaru. Tai parodo, kad pas Jus tinkamos kultūros nėra. Jei nepatinka, kad esu daktaras, tai malonėkite kreiptis į KTU, kuriame 1998-01-30 dieną apgyniau daktaro diseratacija, pasiimkite mano disertaciją, joje suraskite nors viena plagiatą (kaip pono P.Baršausko hab.dr. darbe) ir pasistenkite ATIMTI tą mano mokslinį laipsnį. Linkiu visokiariopos sėkmės.

Palengvinsiu Jūsų pastangas. Mano disertacija yra apginta 26 išradimų, 11 mokslinių straipsnių, ir kartu su konferencijomis ir kt. sudaro mano publikacijų sąrašą iš 56 nuorodų.

Kartu Jums pranešu, ką Jūs galite ir patikrinti nedelsiant, kad Jonų Ramanauskų ant SKYPE programos yra 36. Taip pas mane rodo. Taigi, jeigu nepridėčiau savo mokslų daktaro laipsnio, tai gautume, kad nežinia kas iš tų asmenų rašo, jiems gal ir būtų dėl to nepatogu? Taigi esu priverstas pridėti savo mokslinį vardą.

Linkiu sėkmės ginant konstitucinį nusikaltimą.

Irena Vasinauskaitė       2018-02-11 12:19

Ar tiesa, daktaru Ramanausku prisistatantis žmogau, kad paviešinote asmeniškai Jums adresuotą redaktorės laišką ?

ir dar prie to pačio:       2018-02-11 12:02

Ar tik kartais kunigo “stumimo” į rinkimus, be jo sutikimo,  vajaus nėra suorganizavę ....spec. tarnybos?
Juk tikslas būtų logiškas ir suteikiantis galimybę vienu ypu nušauti daug zuikių-
pritraukti numestu jauku į rinkimų cirką kuo daugiau buratinų;
irrrrrr…
tuo pačiu, pasinaudojant “rinkimų” kampanijos formatu, (atseit “kandidatų tarpusavio kova”)-
tokiame fone būtų galima oficialiai legaliai išpilti ant kunigo Roberto Grigo tonas srutų!
Bent kiek mąstančiam žmogui būtų aišku, kad tai yra spąstai.
Iš to kyla natūralus klausimas:
- Kam, kokios kotoros labui triūsia “iniciatyvos” stūmikai?

J---Bč       2018-02-11 10:31

Pritariu Bičiuli, pritariu.
Ką daryti tokioje situacijoje kun. Robertui?
Ar reikėtų? Daryti.
Tūlo “dr.” rašinėjimų “karjera” čia baigta.
Tas aišku.
Bet tipelis nesiliaus šikiojęs savo kliedesiais kitur.
Ar geras variantas “nekreipti dėmesio”?
Nemanau.
k. R.G.  ” prezidentustės” stūmimas pvz. per ekspertai.ru langą padarytų didelę žalą kun. Roberto moraliniam autoritetui nes matrioškynas su tiapkinais pasistengtų išnaudoti sąsajas su prokoloradiniu ruporu.
Misliju jog saugikliu galėtų tapti Redaktorės interviu su kunigu.
Apie sielovadininko vietą politinėje visuomenėje, apie dvasininko santykį su politika, apie moralinio autoriteto atsakomybę ir vietą krikčionių bendruomenėje.

Bč - Jzp       2018-02-11 8:39

Blogiau: pasielgė kaip tikras provokatorius. Juk visi supeantam, kad jei tikėjimas ne šiaudinis, tokių ‘davaj, paskelbkim kunigą kandidatu’, nesiims, vad., paklius į spąstus, o tada jau turėsiu pretekstą šantažuoti: arba, arba. Ir kaip čia sklaidėsi kelias dienas dėdamasis teisuoliu. Tfu!

J---Bč       2018-02-11 7:55

Galvojau, jog save “daktaru” mėgstantis tituluoti tipelis yra tiesiog psichinės sveikatos problemų turintis įkyrus grafomanas, o pasirodė, kad šis žmogėnas yra visiškas suskis.
Rašė klauzas į muravjovkę ir švarkiniui- trūksta žodžių.

Bičiulis - daktarui       2018-02-11 4:28

Tai, kad aš neprisistau, nieko nekeičia. Ne apie mane kalba.
Kad tai tiesa, aš ir taip neabejojau, bet dabar dar aiškiau.
Kodėl? kodėl į racionalų pasiūlymą - atsiklauskime paties kunigo - atsakėte tokia isterija apie cenzūrą? jums nepatinka, jog kiti sprendžia už jus… Tuomet kodėl sprendžiate už R. Griga?

dr. Jonui Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-11 3:45

to “Tiesos.lt bičiulis - dr. J. Ramanauskui     2018-02-11 3:01”

Su malonumu Jums atsakysiu, nieko asmeniško. Tačiau atsakinėti anonimui? Jeigu klausiate, tai malonėkite prisistatyti. Mano supratimu šis dalykas reikalauja didesnio viešumo, kitaip cenzūros nesustabdysime. Man nėra priimtina kai kiti nori spręsti už mane.

Bičiuliui       2018-02-11 3:28

Jūs čia rimtai?..

Tiesos.lt bičiulis - dr. J. Ramanauskui       2018-02-11 2:01

Noriu, kad pats patvirtintumėt.
Ar tiesa, kad Redaktorės asmen.laišką, kur ji siūlo jums neskubėti su savo iniciatyva ir pirmiau atsiklausti paties kunigo Roberto Grigo, jūs ignoravote ir savo tekstą paviešinote Tiesos.lt komentaruose, o tada jos laišką jūs persiuntėte D.Grybauskaitei, S.Skverneliui, D.Žalimui ir daug Seimo narių paskubėdamas jiems raportioti, kad portalas Tiesos.lt užsiima cenzūra?

Julius į tamsele       2018-02-11 0:09
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Julius Janonis Juliui Purui       2018-02-10 22:12

Pagrabinė kalba prie duobės

Neverkit pas kapą narsiųjų draugų: Kas krito kovoj, tie didvyriai, Kiekviena kova reikalinga aukų — Laimingi už laisvę numirę Nelaistykit kapo gailiąja rauda, Bet tęskit pradėtą jų žygį: Pasiektas jo tikslas minės visada Paguldžiusi galvą karžygį. Minėkit ne pragaištį mirtį, kapus, Bet kovą, vien kovą be galo: Geresnio paminklo didvyriams nebus, Kaip vykdymas jų idealo.

Julius I 20:47       2018-02-10 21:09
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Mielam Liudvikui, klausančiam,       2018-02-10 20:31

“Ar tas puolimas suorganizuotas kieno nors slaptu užsakymu,
ar stichiškas, iš Holivudo atsiritęs?” - Ne AR-AR, bet IR-IR:
Nors “priekabiavimų” moteriškos anamnezės iš Holivudo ritasi s t i c h i š k a i,
tačiau valstybei valstybėje (“sisteminiams”), kuri prieš rinkimus suvokia,
kad gali būti keliami esminiai politinės reformos klausimai
- grąžinimo tautai galimybių tiesiogiai dalyvauti valstybės valdyme,
suverenumo stiprinimo jį naikinančios federalizacijos akivaizdoje ir kt.,
atsiritusi holivudinė priekabiavimo gniūžtė “slaptu užsakymu” nukreipiama taip,
kad virstų milžiniška sniego lavina, turinčia nušluoti visą ne vietoje ir ne laiku “išsikišantį” kultūrinį sluoksnį - visokius ten bartus, vaitkus, trimakus
ir, greit turėtume išgirsti-išvysti, daugybę kitų nuodėmingųjų.
#MeToo proletariatas, vidutinybės, kaip ir prieš 100-ą metų, mielai atlieka ir toliau tęs žmonijos išlaisvinimo iš kultūros (mąstymo, dorovės) grandinių darbus.
Tereikia atrasti vieną kitą ryškesnį tikrą nusidėjėlį ir jų kaltę bus galima paskirstyti dešimtims “Sistemai” tiesiog neįtinkančių.
„Kas iš jūsų be nuodėmės, tegu pirmas sviedžia akmenį“. - Bet bedieviams tai negalioja. Jų pražūčiai. Neleiskime, kad pragarmėn nusitrauktų ir mus. NK

purgenui       2018-02-10 19:47
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Julius I 20:22       2018-02-10 19:26
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Julius I 20:16       2018-02-10 19:23
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
"Gyvenkim kaip galma švariau,...!"       2018-02-10 19:22
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
purui       2018-02-10 19:16
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Julius       2018-02-10 19:15
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Julius I 16:28       2018-02-10 19:10
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Julius I tamsele       2018-02-10 18:59
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Tarabilda to "dr'ui"        2018-02-10 16:55
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
puručiui       2018-02-10 16:18
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Julius I 16:28 tamsele       2018-02-10 16:08
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Julius       2018-02-10 15:51
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
dr'ui       2018-02-10 15:28

tamsta liaukitės klykti.
apart decibelų kitokių argumentų neturite?
primenu, jog tamsta išsisukote neatsakęs į labai konktretų klausimą dėl rinkimų legitimumo.
klykiate : “...Jūs rinksitės KGBėšniką.”
gal tamsta koks pranašas,  nostradamuso palikuonis?
ir apskritai, pirma paaiškinkite argumentuotai - kokia realiai bus nauda iš dalyvavimo rinkimų cirke.
susapnavote, jog galima išsirinkti prezidentu kun. R. Grigą?
o tamsta gerb. kunigo nuomonės ar noro paklausėte?
tikram krikščioniui ir dar Viešpaties pašauktam kunigystės darbui - kas yra svarbiau?
būti mulkių prezidentu ar tarnystė Dievui?
kunigas R. Grigas yra pavyzdingas krikščionis ir uolus Kristaus darbininkas.
tikrai nuostabus žmogus.
bet kuo jis “perspektyvus” kaip prezidentas?
bus “geras dėdė” kumečiams?
pildys asilų norus?
aha, o režimas, visi klanai, vagys ir banditai nuolankiai atsivers į doros kelią ir niekaip vienam žmogui nesipriešins:)
tamsta kokių mokslų “daktaras”?
utopijos?
net jeigu kažkaip paneigians logiką ir realijas, kkunigas taptų prezidentu -
ką jis veiks vykdant tiesiogines pareigas?
kaip vadovaus ginkluotosioms pajėgoms, kaip strateguos užsienio politiką?
kaip formuos vyriausybę iš režiminio seimo atstovų?
a?
tamsta mažiau kvailystes rašinėkite ir dažniau į veidrodį pasižiūrėkite.
anapus stiklo pamatysite karštakošį kvailį kuris kaip du vandens lašai panašus į tamstą.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-10 15:10

to “dr.ui     2018-02-10 9:29”. Matau, kad Jūsų DRnumUI ribų nėra. Sakykite tiesiai, Jums neaptinka kun. Roberto Grigo kandidatūra į prezidentus, Jūs rinksitės KGBėšniką. Tokia yra ir tiesos.lt be užuolankų. Man netelpa į galvą, kad ne kgbėšninkai galėtų blokuoti tokią kandidatūrą. Net pasiūlyti viešai neleidžia. Žiurkių žiurkės. Atsiminkite apkarpyta tiesa yra melas. Labai aiškiai tyrimo būdu nustatyta, kad tiesos.lt NESISKIRIA iš esmės nuo kitų cenzūruojančių portalų. O blokavo todėl, kad aiškiai mato, kad pasiūlytas kandidatas yra perspektyvus ir sumaišys kgbėšnikų kortas.Nežinote? Jie yra užslaptinti Seime dar 75 metams.
Tai tiesos.lt moralinis BANKROTAS. Esu nustebęs, kad taip lengvai tuos žulikus pavyko pagauti.

Ant 15 min aš seniai dėjau       2018-02-10 14:19

Delfi man vienodai šviečia kaip ir 15 min, alfa ir litrytis. Man patinka Vakaro žinios, laisvas laikraštis, kai kada ekspertai.eu, na, ir Tiesos.lt Taškas.Ten visokios makarkos, žeimytės, meilutytės, jakilaičiai irjuos panašūs man nusispjaut.Dvitaškis.

Mažai alternatyvų       2018-02-10 11:12

Be abejo, L.Jakimavičius didele dalimi teisus dėl Delfio. Tačiau ar daug jam (delfiui) alternatyvų? Lrytas, 15min, alfa, lrt - praktiškai tas pats kaip delfi. Bernardinai - pernelyg rimti ir per daug juose kunigijos. tiesos, propatria ir pan. - irgi labai jau rimti, be to, nusibosta sunkios ir panašios temos. O tokio portalo, kuriame būtų ir rimtų, ir lengvesnių, praktiškų temų, nežinau. Štai todėl ir laimi Delfi, kad taikosi į įvairaus lygio ir skonio skaitytojus.

Taigi       2018-02-10 10:19

vyksta kova dėl Pasaulinės Vyriausybės, prisidengus moterimis ir visokiomis mažumomis. 1917 metais Bankas valdžią ėmė Petrapilyje 1917 metais, prisidengęs ubagais ir darbo klase, o šiandien va matote kuo?

albina       2018-02-10 10:09

Ne be tikslo danų serialą VALDŽIOS TVIRTOVĖ,kuriame atspindėta žurnalistų moralė ir politika,LRT nugrūdo į naktį.NĖRA mūsuose žurnalistikos.Yra propaganda,nuomonės formavimas,neapykantos eskalavimas,patyčios.Delfis pradeda,15 min.tiria ir teisia,Lrytas seka karštomis pėdomis,visos TV grupės draugų nuosavybė.Išsigelbėjimas,bent kol kas,yra internetas.Dėl TIESOS:kad tik nenusiristume į asmeniškumus ir užgauliojimus dėl kitokio požiūrio.Man patinka ČIA.Ačiū,kad esate.O d.rui sakau,kad Jūs dažnas TIESOS rašytojas,tai kas ne taip?

dr.ui       2018-02-10 8:29

Dar pamiršote į dėti nuorodą į savo genialų straipsnį egzpertai.ru.
Turbūt labai skubėjote?
Negerai, skaitytojai daug prarado.
Gerai, kad bent nepamiršote priminti jog esate dr.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-02-10 3:06

Citata: “Replika. Liudvikas Jakimavičius apie DELFI žurnalistikos kokybę”.

Ponas Liudvikai Jakimavičiau, kuris esate tiesos.lt apžvalgininkas, puikiai jau ŽINOTE, kad Jūsų padorusis tiesos.lt vykdo CENZŪRĄ kaip ir DELFI, todėl neapsimeskite geresniais, tai tik propaganda.  Jūsų portaliukas neatspausdino tokio teksto:


Lietuvos tikėjimo kunigą – į PREZIDENTUS

Girdžiu, kažkas šaukia, gelbėk, padėk, o nesimato. Kas galėtų būti? LIETUVA.

Reikia galvoti apie Lietuvos būsimą prezidentą. Turėjome šansą, Lietuvos tikėjimo diplomatą, gyvenimą paaukojusį Lietuvai, vilties prezidentą Stasį Lozoratį. Priešas buvo stiprus, o gal dabar net stipresnis. Taigi 40 procentų balsų aiškiai nepakanka pergalei. Reikia 60 procentų balsų mažiausiai. Todėl apie tai reikia galvoti ir spręsti jau dabar. Kviečiu kas gali Lietuvoje ir Pasaulyje jungtis į grupeles ir grupes, organizuotis, ir surasti Lietuvos tikėjimo prezidentą.

Iš toli man auksu net pelenuose žiba dvasios aristokratas, patikrintas gyvenimu Lietuvos tikėjimo kunigas Robertas Grigas. Atsiklauskime vienuolės, dvasios aristokratės, Laisvės premijos laureatės, bendražygės Nijolės Felicijos Sadūnaitės. Jos TIESOS žodis turi įtikinti. Tikiu, kad pritars šiam nepaprastai sunkiam pasirinkimui. Paprašykime Lietuvos tikėjimo kunigo Roberto Grigo sutikti dalyvauti mūšyje į Lietuvos prezidentus.

Tegu Lietuvos tikėjimo kunigo Roberto Grigo, kunigaikščio pergalingą žygį palydi Bernardo Brazdžionio eilėraščio De Profundis posmas:

Iš gilumos šaukiuos Tavęs, o Viešpatie,
iš gilumos susopusios širdies,
einu Tavęs, Paguodos Žodžio, ieškoti,
einu tavęs, vidurnakčio Žvaigždės!…

Pagarbiai dr. Jonas Ramanauskas .(JavaScript must be enabled to view this email address)
2018-02-01


Ar čia yra necenzūrinių žodžių? Gal B.Brazdžionio stulpelis nepatinka? O gal Jums nepatinka doras, atsidavęs Lietuvai kun. Robertas Grigas?  Kas trukdo Jūsų kolektyvui? Gal jus kgb kontroliuoja ar Jūsų vidinis nusitatymas CENZŪRUOTI? Tai kuo gi skiriatės nuo tos DELFI? Delfi taip pat atsisakė spausdinti mano straipsnius. Tai ir klausiu, kas Jūs tokie esate?

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

Julius į tamsele       2018-02-11 0:09

Tai yra tironiju laikai. Dabar jeigu norima ką nors pasakyti yra sakoma taip kaip yra. Beje tai vistik kas tie ” pildys asilų norus?” asilai?

Julius I 20:47       2018-02-10 21:09

Tai yra šmeižiatas kad aš esu agentas. Šmeižtas kuris yra platinamas “tiesos” užkuliuose.

purgenui       2018-02-10 19:47

Ciniška yra tai, kad tu agentėli čia “moralus” postringauji

Julius I 20:22       2018-02-10 19:26

Ciniška.

Julius I 20:16       2018-02-10 19:23

Veidrodyje žmonės mato savo atvaizdą tuom noriu pasakyti kad jūs mane už žmogų nelaikote. Kaip ciniška ir žiauru. Todėl tikrai prezidentu kaip ir atstovų seimūnu turėtų būti žmonės panašūs į Griga. Galbūt tada sumažėtų to chamiškumo Lietuvos visuomenėje. Ar ne taip?

"Gyvenkim kaip galma švariau,...!"       2018-02-10 19:22

Tai ne įniršis.
Tai tiesiog dezinfekcija.
Elementari higiena.

purui       2018-02-10 19:16

Veikiau ne “kas” o kur.
Nueik prie veidrodžio ir pamatysi egzempliorių.

Julius       2018-02-10 19:15

” Stebina tik tas komjaunuoliškas įniršis” o su kokiu įniršiu cenzūruojama “tiesose”? Su komjaunuolišku, komunistišku ar kgbistišku?

Julius I 16:28       2018-02-10 19:10

” pildys asilų norus?” Kas tie asilai?

Julius I tamsele       2018-02-10 18:59

Tai kas tie “asilai” tada?

Tarabilda to "dr'ui"        2018-02-10 16:55

Pritariu Jūsų nuomonei apie daktarą.

puručiui       2018-02-10 16:18

ne visas raides turbūt pažysti…
parašyta “asilų” - reiškia asilų.
kai bus parašyta “piliečių”, tai reikš kad žmonių.
aišku?

Julius I 16:28 tamsele       2018-02-10 16:08

“pildys asilų norus?” Jūsų požiūris į sąžiningus žmonės daug ką pasako apie jus. Jūs turbūt savęs “asilu” nelaikote?

Julius       2018-02-10 15:51

Man neti delfio “žurnalistai” kele apmaudą bet ir “tiesos” “žurnalistai”. Kaip prisimenu tą Jakimavičiau sukurtą ir platinta “Karbauskis puolamas” isterija tai net dabar šlykštuli jaučiu.


Rekomenduojame

Povilas Urbšys. Apie opiumą liaudžiai ir Jo Ekscelenciją

Arūnas Gumuliauskas. Minint Steigiamojo Seimo šimtmetį

Povilas Gylys rekomenduoja. Apie zuikius ir valstybę

Istorikas Artūras Svarauskas apie Steigiamojo Seimo šimtmetį

Vytautas Sinica. Ironiška – nemirtinga neteisingai mąstančiųjų persekiojimo dvasia atgimsta sovietmetį tyrinėjančių galvose

Lietuvos Respublikai – 100! Gabrielės Petkevičaitės-Bitės žodis pirmajame Steigiamojo Seimo posėdyje

Vytautas Sinica. „Ne, vaikas nėra kolektyvinė mūsų visų atsakomybė“

Kaip iš Neringos Venckienės namų buvo pagrobta Deimantė Kedytė – dalijamės vaizdo įrašu ir Karolio Venckaus komentarais (video)

Algimantas Rusteika. Pasislėpti nepavyks niekam

Marijos radijas: Ar esama realių priežasčių pilietiniam judėjimui laisvoje šalyje, demokratinėje santvarkoje?

Rasa Čepaitienė. Kito žvilgsnyje

1972-ųjų gegužės 14-oji, Kaunas: Romas Kalanta ir kalantinės

Algimantas Rusteika. Kelios pastabos „vaiko ėmimo“ įrašo paraštėje

Aštuntosioms Garliavos antpuolio metinėms artėjant Neringa Venckienė klausia: Kodėl? Už ką?..

Fatima – pasaulinė Marijos sostinė, arba Popiežiaus Jono Pauliaus II galybės paslaptis

Kardinolas Joseph Ratzinger. Fatimos žinios teologiniai komentarai

Liudvikas Jakimavičius. Politinės stumdynės

Ramūnas Aušrotas. Ar nebus apribota tėvų teisė skųsti institucijų veiksmus?

Liudvikas Jakimavičius. „Amicus est Girnius, set magis amicus veritas“

Valdas Vasiliauskas. Lietuviško parlamentarizmo aukštumos

Nuo bačkos: „Freedom House“ politologas: Lietuva pagal demokratijos reitingą lieka stabilumo sala Vidurio Europoje

Andrius Švarplys. Apie politinę (ne partinę) kovą tarp laisvės ir karantino Amerikoje

Algirdas Endriukaitis. Retorinis klausimas: esame istoriniame kelyje ar dykumoje?

2020-ieji – Lietuvos Steigiamojo Seimo šimtmečio metai

Liudvikas Jakimavičius. Visų atsiprašau, kad negaliu nieko pakeisti

Tomas Čyvas „Iš savo varpinės“: „Prasidėjo rinkiminė ruja“

Ramūnas Aušrotas. Atsitiktinumas? Abejoju

Audrius Bačiulis. Pamenat, kaip kaltinot ministrą Verygą dėl pirkimų?

Liudvikas Jakimavičius. „Reikia lietuviams išmokti mąstyti švediškai“

Tomas Baranauskas. Ar Tapinas padarys skandalą ant visos Lietuvos?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.