Visuomenės pokyčių analizė, Kultūros, kalbos, istorijos politika, Savivalda

Remigijus Šimašius ir vėl demonstruoja savo provincialumą: stotelės prie mokyklų pavadintos „Kiss and Ride“

Tiesos.lt redakcija   2018 m. rugsėjo 17 d. 22:09

11     

    

Remigijus Šimašius ir vėl demonstruoja savo provincialumą: stotelės prie mokyklų pavadintos „Kiss and Ride“

Sostinėje prie mokyklų ir darželių įrengta 130 trumpiems sustojimams skirtų stotelių – čia sustoję tėveliai gali greitai ir saugiai išleisti ir pasitikti mažuosius vilniečius.

Kaip jau tapo įprasta, Vilniaus meras Remigijus Šimašius ir vėl pademonstravo savo provincialumą bei panieką valstybinei kalbai: stotelių pavadinimuose, šalia lietuviškojo pavadinimo „Tėvelių stotelė“, kažkodėl parašytas ir angliškasis pavadinimas „Kiss and Ride“, be to, dar keisčiau atrodo, kad naująsias stoteles žymi būtent angliškojo pavadinimo santrumpa K+M, užrašyta ant grindinio.

Prieš keletą metų siekdamas, kad viešajame transporte sustojimai būtų skelbiami ir angliškai, R. Šimašius aiškino, kad to neva reikia turistams. Negi ir dabar turistai vežios vaikus į mokyklas ir darželius?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Vandalizmas       2018-09-21 12:58

Tai yra nusikaltimas. Eismo keliu taisyklių ir ženklu pažeidimas. Kai buvo įvykis su padegtomis durimis, tuoj du “ didieji kovotojai “ išlindo į eterį ir pradėjo verkslenti, nors, pasirodo, buvo ne prie ko. Kodel tyli keliu eismo policija?

Čia tik gėlytės       2018-09-18 22:35

Taigi vieta ne bet kokia - G taškas vis dėlto! Kai pagalvoji, kas čia gali įvykti (uuuhh, ir vamzdis gali neatlaikyti!), tai supranti, kad tiek vaivorykšte persidažiusi pėsčiųjų perėja, tiek koks nors K+R užrašas, tskant, yra lengva liberastiška preliudija.

Tai       2018-09-18 19:44

ne provincialumas, o nevisavertiškumo kompleksai, kurių Šimašiuks turi visą tuziną.

Raigerdas       2018-09-18 13:43

Tai ne provincialumas. Gaila, kad daugybei Lietuvos žmonių ta anglų kalba nėra prieinamas dalykas. Jeigu lietuviai žinotų geriau tą anglų kalbą, tai jie sužinotų, ką anglai jau žino prieš kokią 50 metų: yra liberalų atmaina, kuriems liberalios idėjos yra tik tą vėliavėlė pamosikavimui, o iš tikrųjų, jie žingsnis po žingsnio užsiima valstybės išardymo procedūra. Niekas jiems nerūpi taip giliai, kaip valstybės išardymas, tautos identiteto sunaikinimas, Gėrio ir Blogio sąvokų pašalinimas iš mąstymo lauko, šeimos tradicijų ir religijos dogmų sunaikinimas. Pretekstą tokioms jų idėjų įgyvendinimams duoda ir pačios religijos, nes vietoje to, kad užsiimti žmonių dorovės ugdymo procesais, jos riejasi tarpusavyje, niekina viena kitą, o abraominės religijos ne tik riejasi tarpusavyje, bet niekina visus kitus tikėjimus aplinkui. Reikia pagaliau suvokti paprastą dalyką, kad nei viena religija neturi pranašumų prieš kitą, nes visos kalba apie menamus ir mistinius dalykus. rodinėti, kad mano mistika yra geresnė už tavo, čia yra absurdas, kuriuo ir naudojasi tie “už laisvę” kovojantys liberalai. Labiausiai, ko nemėgsta liberalai, tai klausimų:“Laisvė nuo ko?”; “Laisvė nuo atsakomybės?”; “Laisvė nuo moralės?” ir t.t. Šitie liberalai yra bet kokios valstybės duobkasiai, jie yra ir tautos gyvavimo, augimo ir klestėjimo duobkasiai. Ir mūsų tautiečiams atėjo laikas suvokti, kad laikas susisteminti liberalų pasiūlymus, kad pamatyti visą tą jų valstybės ardymo vykdymo procedūrą. Kas siūlė Lietuvoje legalizuoti prostituciją? Pats Liberalų partijos pirmininkas Eligijus Masiulis. Kam visa tai reikalinga? Kad demoralizuoti mūsų visuomenę. Kas siūlė vaikus pratinti prie vyno? Tie patys liberalai. Ir visur, kur nepaimsi jų idėjas, visur atrasi užmaskuotos formos destrukciją. Prisiminkite Eligijaus Masiulio kalbas Seime:prostituciją reikia įteisinti, nes tai “seniausia profesija žemėje”, “vis tiek ji egzistuoja, tai kam slėptis”, “geriau legali prostitucija, nes valstybė iš to uždirbs”. Štai tokias Mefistofelių kalbas galima buvo išgirsti Seime. Deja, kiti Seimo nariai nėra skaitę ne tik Vydūno, bet Gėtės “Fausto”, todėl ir apie Mefistofelį nieko nežino. Ir tokiems Seimo nariams Eligijaus Masiulio kalbos atrodė labai protingomis. Bet Mefistofelis irgi nebuvo durnas, kaip tik atvirkščiai. Būtų gerai, kad liberalizmas Lietuvoje būtų kaip pamoka, bet, deja, taip neįvyko, nors mes jau vieną liberalizmą išgyvemome, kuris vadinosi tik kitaip - komunizmas.

Sekso turizmas       2018-09-18 12:10

Šimašius galbūt siekia padeti sekso turistams Lietuvoje. Kai kurie Lietuvos viešbučiai svečiams skelbia kovojantys su pedofilija. Matyt, Lietuvoje tai žymi problema.

Svarbus klausimas       2018-09-18 11:07

Kodėl nėra administracinio straipsnio už svetimos kalbos viešą propagavimą?

Tikra       2018-09-18 10:14

tiesa. Jei sovietmečiu buvo rusų kalba, tai dabar jos vietą užima anglų kalba, tik ji dar neįtvirtna, kaip antra valstybinė kalba. Gėda, kad valdininkai viešai gėdijasi savo gimtosios kalbos ir rodo savo nevisavertiškumo kompleksą.

s.m.       2018-09-18 10:12

vienintelį gerą dalyką tauragė Vilniui padarė per savo kadenciją - tai B.T.
Nea, čia ne bulgariškos sovietų laikais rūkytos cigaretės. Dviračių takai.
Byke tracks, skant, ške.

karalienė Morta       2018-09-17 23:19

Kajp pažangu!

Tauragės japas       2018-09-17 23:17

pramoko angliškai?

rename       2018-09-17 23:17

Kanapės+Rūra
liberastų “viartibes”:)


Rekomenduojame

Povilas Urbšys: „Vytis yra tai, kas mus gali suvienyti“

Rasa Čepaitienė. Atsisakantys keistis

Nida Vasiliauskaitė. Apie Linos Žigelytės versiją iš serijos „Kas atsitiko Nidai Vasiliauskaitei?“

Iš propagandos frontų: Dainius Pūras. Apie smėlį ir paplūdimį Lukiškių aikštėje kaip laimingoje erdvėje

Povilas Urbšys: Jei bus priimta tai, ką siūlo valdantieji, Lukiškių aikštėje stovės ne Vytis. Argi tai ne dar viena išdavystė?

Ne juokas. Politinis kompasas pagal liberalus

Andrius Švarplys. Kas gali apginti žodžio laisvę ir laisvę apskritai?

Geroji Naujiena: Stiprūs Jo malone

Vytautas Matulevičius. „270 milijonų, kurie parklupdė Lietuvą“

Raimondas Navickas. O gal tai jokie NE vandalai? Gal tai PROTESTUOTOJAI?

Pagaliau. Vygantas Malinauskas. Katalikų jaunuoliai neleido nugriauti šv. Junipero Serra statulos Kalifornijoje

Ramūnas Aušrotas. Hipsteriai, į Seimą!

Česlovas Iškauskas. Smėlis pro pirštus. Ironiškos pastabos

Iš propagandos frontų: LRT atsiskaito visuomenei: birželio 29 d. 16 h per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt. rengia spec. laidą, kviečia klausti

Ne juokas. Tadas Skukas vilniečių vardu: mere Š., pasitikrink sveikatą!

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (I)

Vidmantas Valiušaitis. Geopolitinė „senosios tvarkos“ griūtis ir Birželio sukilimas

Liudvikas Jakimavičius. Heraklio beieškant

Gedimino Jankaus kreipimasis į TS-LKD atstovus Vilniaus Taryboje: Kodėl jūs veidmainiaujate, kolaboruojate su mankurtais?

Algimantas Rusteika. Riba, kurią peržengus jūsų neišgelbės jokia jėga, policija ar vandens patrankos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Nebūkime aukos

Nida Vasiliauskaitė. Miesto valdžios akimis esate infantilūs buzzwordais valdomi pampersiniai

Arūnas Bubnys. 1941 m. birželio sukilimas Vilniuje

Seime registruotas įstatymas siekiant apsaugoti Lukiškių aikštę nuo tolesnio jos išniekinimo

Rasa Čepaitienė. Pornokratija*

Nacionalinis susivienijimas reikalauja Remigijaus Šimašiaus atsistatydinimo

Ramūnas Karbauskis. R. Šimašiaus pliažas tampa Tautos kančias menančios aikštės išniekinimo simboliu

Rasa Čepaitienė. Suklastota meilė

Liudvikas Jakimavičius. Šimašiaus vardo pliažo naujienos

Robertas Grigas. Man tai buvo skiepai nuo bet kokio sovietizmo

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.