Žiniasklaida, Šiaurės Amerika

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Rittenhouse teismas

Tiesos.lt redakcija   2021 m. lapkričio 26 d. 11:32

5     

    

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Rittenhouse teismas

JAV visuomenės dėmesį priklaustė Lietuvoje beveik nutylėtas 18-mečio Kyle`o Rittenhouse`o teismas. Jaunuolis kaltinamas dviejų žmonių nužudymu ir vieno sužeidimu pernai vykusių riaušių metu. Galiausiai visi kaltinimai buvo atmesti, nes jo veiksmai buvo pripažinti savigyna, teisiamąjį aukos vijosi ir puolė, o jis šovė tik paskutinę akimirką. Tą akivaizdžiai rodė įvykio įrašai. Tačiau po nutarties įtampa nenuslūgo, kilo nauji protestai, teismo sprendimą smerkė net prezidentas. Dešiniesiems Kyle`as didvyris, kairiesiems - linčiuotojas, kurio išteisinimas paskatins tokiais tapti ir kitus. Kas lėmė, jog pavyko pasiekti teisingumo? Kokios šio sprendimo pasekmės ir kodėl jis apskritai svarbus? Apie tai papunkčiui aiškinamės su politologu Vytautu Sinica.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ah1       2021-11-26 23:26

Profesoriai galėtų pasamprotauti apie Švabo Ketvirtą pramoninę revoliuciją.

Leonardas       2021-11-26 14:36

Dirbu ir gyvenu Kaire. Čia virš 20 milijonų gyventojų, jokių kaukių, jokių rybojimu, apie skiepus retas girdėjo, oficialiai 2% paskiepyti apie covid retas girdėjo. Šalimais Izraelis 90% gavo 3 dozę, sergamumas didžiausias, dabar badosi 4 dozę, ir tikisi stebuklo. Tai, kaip tai suprasti? O suprasti paprasta. Be masines vakcinacijos virusas taip gerai neplinta.

Mano nuomonė        2021-11-26 13:06

Prieš išvykdamas į amerike lansbergis pozavo televizijoje kaip marmalą į petį leidosi tai jau kaip ir laikas reanimacijoje deguonies kaukę užsidėti , o su kauke niekaip neišeina bendrauti. Taip , kad šalutinių poveikų marmalas tikriausiai turi.

Prašalietis >Galvoju, kad pasigavo Covid…       2021-11-26 13:04

Profesionalaus kolaboranto gyvenimas yra visais laikais labai pelnigas, įdomus ir malonus, bet anksčiau ar vėliau, tą patvirtina ne tik istorija, bet ir visai neseni įvykiai Afganistane, gali pasidaryti pavojingas uolaus kolaboranto sveikatai ar net ir gyvybei… Toks jau yra visiems aktyviems kolaborantams galiojantis “istorijos dėsnis”...

Galvoju,kad pasigavo Covid.Porą savaičių bus ramu       2021-11-26 13:01

Užsienio reikalų ministerija lapkričio 25 d. informavo, kad atsižvelgiant į Vadovybės apsaugos tarnybos rekomendaciją, visi Lietuvos diplomatijos vadovo Garbrieliaus Landsbergio susitikimai su gyventojais yra laikinai stabdomi.
Visiems, kuriems jau buvo paskirti susitikimai su ministru, yra atšaukiami.
Atšaukiami susitikimai net ir nuotoliniu būdu, nes jie irgi, pasak Vadovybės apsaugos tarnybos, kelia didelį pavojų G. Landsbergiui.
Gyventojų naujiems susitikimams prašoma registruotis vėliau.
Pagoglinkit būtinai straipsnį - “ Pavojus Lietuvos diplomatijos vadovo G. Landsbergio saugumui – stabdomi visi susitikimai su gyventojais”.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.