Savivalda, Savivalda

„Raudonosios gėlelės“ kompetencijos

Tiesos.lt redakcija   2016 m. kovo 8 d. 17:41

57     

    

„Raudonosios gėlelės“ kompetencijos

Jonas Petryla

Kai gruodžio 29-ąją socdemams išdavus koalicijos partnerius naujoji valdančioji dauguma atstatydino vicemerę Gitaną Rašimienę, meras Algirdas Gricius akcentavo, kad dabar labai aukštai iškelta kartelė ir jis neįsivaizduoja, ką gali pasiūlyti naujieji valdantieji į vicemero postą. Net pačių socdemų atstovas, administracijos direktoriaus pavaduotojas Jonas Kurlavičius ne kartą pripažino, kad sunkiai pavyks rasti Gitanos Rašimienės vertą kandidatą. Tačiau viena priežasčių, dėl kurios G. Rašimienė nušalinta, buvo įvardinta jos nekompetencija.

Po gana ilgokų paieškų dabartiniai valdantieji, panašu, jau rado vicemerės pareigoms tinkamą personą. Socialdemokratai į šias pareigas siūlo savo partietę, Seimo nario Edmundo Jonylos padėjėją Dianą Kaupaitienę. Ši žinia ir paskatino pasmalsauti, kuo ši socialdemokratė pranoksta buvusią vicemerę Gitaną?

Paslaptingi mokslai

Diana Kaupaitienė – Raseinių krašto vaikas, tad suprantama, kad rajono žmonės apie ją žino viską (toks provincijos sindromas). Žino jos šeimyninę padėtį, atsimena, kaip ji kaimo parduotuvėlėje pardavėja dirbo, kaip vėliau tapo LSDP Raseinių skyriaus atsakingąja sekretore, Seimo nario Edmundo Jonylos padėjėja, kokiais keliais iki rajono Tarybos narių prasimušė. Tik apie jos baigtus mokslus kažkaip niekas nieko nebuvo girdėjęs. Ir net spaudoje interviu su ja terandame aptakias frazes: „Baigiau mokslus, tvirtai atsistojau ant kojų...“

Nebeliko nieko kito, kaip patiems pasiieškoti, kokius mokslus baigė kandidatė į rajono vicemeres?

Pati D. Kaupaitienė, 2015 m. kandidatuodama į rajono Tarybą, Vyriausiajai rinkimų komisijai nurodo, kad jos išsilavinimas yra aukštasis, ji 2001 metais baigė Šiaulių verslo ir teisės vadybos kolegiją, įgijo verslo vadybininkės specialybę. Tačiau pabandykite patys įvesti paiešką VĮ „Registrų centras“ sistemoje ar tiesiog panaršykite „google“ ir įsitikinsite, kad tokios mokslo įstaigos nėra ir, panašu, kad nebuvo, nes internete galima rasti informacijos ne tik apie esamus, bet ir apie kadaise buvusius dalykus. Pavyzdžiui, Lietuvos žemės ūkio akademijos seniai nebėra, bet internetinėje paieškoje surinkę šios švietimo įstaigos pavadinimą gausit visą informaciją (kokiu laikotarpiu ji veikė, kada ir kaip ji tapo universitetu, kaip vadinasi šiandien ir kt.). Manyti nebuvus tokios kolegijos verčia ir pačios D. Kaupaitienės nuoroda, kad ji kolegijoje mokslus baigė 2001 metais, nes Lietuvoje pirmosios kolegijos pradėjo steigtis tik 2000 m. buvusių aukštesniųjų mokyklų bazėse.

2011 m. Vyriausiajai rinkimų komisijai pateiktoje anketoje D. Kaupaitienė nurodo, kad ji tik 2010 metais baigė Šiaulių krašto verslo ir vadybos kolegiją. Vėl ieškome interneto platybėse – „google“ neranda mokymo įstaigos tokiu pavadinimu, o įvedus šį pavadinimą į VĮ „Registrų centras“ paiešką, pasirodo frazė „Rezultatų nerasta“.

Esame atkaklūs ir geranoriški, tad bandome rasti bent kokių gerbiamos Tarybos narės išsimokslinimo įrodymų. Pagaliau aptinkame tinklalapį lietuvai.lt/wiki, kuriame rašoma, kad D. Kaupaitienė 2010 m. baigė Šiaulių krašto vadybos, teisės ir kalbų kolegiją. Bingo! Tokia įstaiga tikrai buvo! Bet vėlgi nesueina galai – dar 2009 metais rugpjūčio 31 dieną ši kolegija (įmonės kodas – 191757929) Registrų centre yra išregistruota. Vadinasi, 2010 metais ji absolventų apdalinti diplomais tikrai negalėjo. Būtų tikėtina, kad kolegija po ją lydėjusių skandalų buvo reorganizuota ir įsiliejo į kažkurią kitą mokslo įstaigą. Bet tuomet, logiškai mąstant, D. Kaupaitienė tą kitą mokslo įstaigą ir turėjo baigti, jei tikrai joje mokėsi. Tarkime, jei Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos abiturientas mokslo metų pradžioje pereis į Nemakščių Martyno Mažvydo gimnaziją, tai jis gaus būtent šios mokyklos baigimo diplomą, o ne Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos.

Lydėjo skandalai

Įdomu tai, kad Šiaulių krašto vadybos, teisės ir kalbų kolegiją (kurią, anot lietuvai.lt/wiki, baigė D. Kaupaitienė) – lydėjo rimti skandalai, kurie baigėsi įstaigos išnykimu. (D. Kaupaitienės Vyriausiajai rinkimų komisijai nurodytų įstaigų – Šiaulių verslo ir teisės vadybos kolegijos bei Šiaulių krašto verslo ir vadybos kolegijos – kaip minėta, neaptikome jokių pėdsakų).

Jau 2007 metų birželio 27 dieną portalas „Delfi“ straipsnyje „Šiauliuose siūloma uždaryti nevalstybinę kolegiją“ taip rašė: „Verslo vadybos, teisės, buhalterinės apskaitos, anglų kalbos studijų programas siūlančią Šiaulių krašto vadybos, teisės ir kalbų kolegiją ekspertai neigiamai įvertino dėl prastos materialinės bazės, nepakankamos dėstytojų kvalifikacijos, taikomosios mokslinės veiklos nevykdymo. „Nemažai trūkumų nustatyta, pradedant baigiamųjų darbų patikimumu, finansiniais ištekliais, kurie pagrįsti tik studijų įmokomis. Į kolegiją priimami ne patys geriausi studentai, jų vidurkis gana žemas. Tuo metu per ketverius metus dėl nepažangumo nebuvo pašalintas nė vienas studentas“, – sakė Studijų kokybės vertinimo centro vadovas Eugenijus Stumbrys.“ Tas pats šaltinis nurodo, kad trūkumams pašalinti ministerija suteikė kolegijai vienų metų laikotarpį.

Tikriausiai, nurodytų trūkumų nepašalino, nes netrukus Šiaulių krašto vadybos, teisės ir kalbų kolegija buvo išregistruota. Išregistruota metais anksčiau, nei ją nurodo baigusi D. Kaupaitienė.

Trys aukštojo mokslo diplomai…

O dabar šiek tiek grįžkime prie buvusios vicemerės Gitanos Rašimienės, nušalintos dėl kompetencijos stokos. Įsiveskite į tą patį „google“ vardą bei pavardę ir jums „išmes“, kad ji 1995 metais baigė Vilniaus universitete lietuvių kalbos ir literatūros studijas, įgijo filologo, lietuvių kalbos ir literatūros dėstytojo specialybę. 2004 metais Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakultete baigė edukologijos studijas, įgijo švietimo vadybos magistro laipsnį. Kiek vėliau ji Kauno technologijų universitete įgijo ir informacinių technologijų magistro laipsnį. Šalia šių trijų aukštojo mokslo baigimo diplomų G. Rašimienė Kauno katalikų teologijos fakultete įgijo tikybos mokytojo kvalifikaciją. Dar 1999 metais ji gavo LR švietimo ir mokslo ministerijos pažymėjimą apie jai suteiktą pirmąją vadovų kvalifikacinę kategoriją. Baigti kursai – „Vadovaujančio personalo viešojo administravimo ir vadybos įgūdžių tobulinimo mokymų programa“, „Piniginių išmokų ir paslaugų derinimo dilema – optimalios socialinės paramos sistemos kūrimas“, „Pokyčių galimybės diegiant inovatyvius mokymosi metodus ir IKT mokykloje“, „Personalo valdymo ir konfliktų sprendimo organizacijoje įgūdžių lavinimas“, „Socialinis darbas bendruomenėje“, „Korupcija ir prevencija“ ir t. t., ir pan. – iš viso net 55 jos (ne)kvalifikacijas paliudijantys dokumentai.

Būtina pažymėti, kad G. Rašimienės (ne)kvalifikacija tiko net Švietimo ir mokslo ministerijai: ministro įsakymu 2013 m. buvo sudaryta ministerijos Bendrojo ugdymo taryba, kurios pirmininke vienbalsiai (15 narių) buvo išrinkta G. Rašimienė, Žaiginio Pranciškaus Šivickio pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja. Ne vicemerė, ne valdininkė, o paprastos kaimo mokyklėlės direktoriaus pavaduotoja. Už jos kandidatūrą pasisakė į minėtąją tarybą išrinkti profesoriai, mokslų daktarai.

Siūlo „Raudonąją gėlelę“

G. Rašimienė taip pat yra Raseinių krašto vaikas, todėl daugelis žino, kad ši moteris neturėjo nei turtingų tėvų, galėjusių užtikrinti jai gerą ateitį, nei įtakingų meilužių, kurie jai diplomą nupirktų, o jos vaikystė buvo tokia, kokios net socialiai remtinas šiandienos vaikas nepavydėtų. Tik savo protu, atkaklumu sąžiningai įgijo tris aukštojo mokslo diplomus ir visą krūvą į stalčių nebetelpančių „nekompetencijų“, o informaciją apie tai randame vienu kompiuterio klavišo paspaudimu.

Atkreiptinas dėmesys ir į tai, kad G. Rašimienė įgytas mokslo žinias pritaikė praktikoje, dirbo pagal įgytas specialybes, beveik septynetą metų ėjo vicemerės pareigas.  Tuo tarpu kur savo neaiškios mokslo įtaigos baigimo diplomą pritaikė D. Kaupaitienė?

Tačiau socialdemokratai vicemerės kėdėje nori matyti savo „Raudonąją gėlelę“ Dianą Kaupaitienę. Nesipravardžiuojame, jokios etiketės neklijuojame – Didžiulių kaimo bendruomenės namuose vykusios vakaronės „Pabūkime kartu“ metu jai buvo įteikta „Raudonosios gėlelės“ nominacija. Apie tai paskelbė Ariogalos parapijos laikraštis „Versmė“ 2011 metų sausio 2 dieną.

Ir pabaigoje – kai kas iš atminties archyvų: gal prieš dešimtį metų Šiauliuose vienos partijos būstinėje rinkiminio sąrašo lyderė pildė kandidatų anketas ir paklausė: „Aidai, ką tu baigei? Kokia tavo specialybė pagal diplomą?“ Šis nesutrikęs atsakė: „Palauk, tuoj paskambinsiu žmonai ir paklausiu….“ Tikėkimės, kad D. Kaupaitienė taip pat ras kam paskambinti ir pasitikslinti, kokią mokslo įstaigą ir kada baigė...

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Panka       2016-03-12 13:15

Įdomu tai, jog viena moteriškė savo plačiom strėnom nori užsėsti belekiek kėdžių - LSDP Raseinių skyriaus atsakingoji sekretorė, Seimo nario E.Jonylos padėjėja, komsomolka, aktyvistka ir dar nori būri vicemere? Iš kur mergaitei tiek drąsos? Ar partijoj nėra išsilavinusių, protingų žmonių? D.Kaupaitienė sako nori būti su žmonėmis - lai būna, kas draudžia? Ne! Ji nori būti arčiau valdžios!Čia kaip toj pasakoj “Nenoriu būti padėjėja, sekretore - noriu būti labai labai labai matoma, nes esu graži”. O juk grožis - tai ne profesija….

Manau       2016-03-12 9:26

Įdomūs kandidatės į vicemeres Kaupaitienės aiškinimai apie savuosius diplomus Raseinių žiniasklaidoje. Bet, mintyju, ryškiai persistengta fotošopinant dokumentą.Todėl verta pradėti rimtą ir išsamų tyrimą, ar kartais ne klastotę viešina?
Visai nebepikta, kad politikai rinkėjus durnina, - siutina kitkas: kad žmones durniais laiko.

nekaltoji       2016-03-11 20:17

Ura ne ura, bet kamasutros studijas siūlau įteisinti.

faktui       2016-03-11 20:10

O kodėl gi? Uždarykim visas aukštąsias mokyklas, universitetus ir kiek sutaupytume. Žiū, nebeliko D.Kaupaitienės baigtos Šiaulių krašto vadybos, teisės ir kalbų kolegijos ir niekas jos nepasigedo, išskyrus žurnalistus, kurie susidomėjo politikės diplomo peripetijomis. Kam tie brangiai išmokslinami specialistai? Juk dar Leninas sakė, kad kiekviena virėja gali valdyti valstybę. Ura…

faktas       2016-03-11 19:26

Bet jei diplomo neturi, tai tikrai nesi nei protingas, nei išmintingas. Dar pasakykit, kad į rajono pirmuosius postus tinka nemokintini, su specporeikiais?

Jokiu ha, ha       2016-03-11 17:23

Nebejuokinkit žmonių, JŪS patys pasiskaitykite įstatymus po to tik komentuokite…o kas dėl diplomų, jei daug turi tai nereiškia, kad esi doras ir sąžiningas žmogus…

jokių ha ha       2016-03-11 16:06

Tik paskutinis kvailys gali pasakyti, kad diplomas nieko nereiškia, kad išsilavinimo nereikia. Tegyvuoja bemoksliai, ar kurį galą? O dėl šiltos vietelės mokykloje patys geriau pasidomėkite ir pamatysite, ką įstatymas tuo klausimu sako. Ar G.R. kalta, kad direktorė nemokėjo laikinai mokytojos įdarbinti?

Ha,ha       2016-03-11 14:50

Diplomai nieko dad nereiškia…mūsų gerb.buvusi vicemerė G.R. ir dar tarybos narė, pasidomėkite, kaip vėl gavo šiltą vietelę mokykloje…kokį pavyzdį rodo atleisdami žmogų iš darbo be pagrindo…gerai pagalvokite žmonės, kokius išrenkate…

liaudies išmintis       2016-03-11 13:55

Buvo labai šalta. Skrido žvirblis, sustiro ir nukrito žemėn. Būtų pastipęs, bet tuo metu pro šalį ėjo karvė ir uždėjo ant jo blyną. Žvirblis atšilo ir ėmė čirkšti. Tuo metu pro šalį ėjo katinas, ištraukė žvirblį ir čia pat suėdė. Moralas: jei sėdi, š..., tai būk bent tiek protingas ir nečirškėk…
Antras moralas: kartais nebūtinai priešas yra tas, kuris tave apš..., o draugas irgi nebūtinai tas, kuris iš š... ištraukia.
Reziume: jei sėdit š..., tai į politiką neikit, nes vis tiek atsiras katinas, kuris iškapstys.

nutylėta       2016-03-11 12:48

O kodėl šios darbovietės ponios dosje nėra? Apie pieniuką ji nė neužsimena. Kas žinote kodėl?

Reikia pamineti       2016-03-11 10:14

kadpries pardaveja dar buvo pieno surinkeja.Ta istorija irgi apaugusi skandalais.Atrodo buvo atleista.

žodyno žinovui       2016-03-11 9:34

Ačiū, labai puikus žodžio išaiškinimas – pardavėja, yra ta, kuri duoda visą parą. Ką duoda?

varlėnui       2016-03-11 9:32

Neprasitark nelaimingoj valandoj, bo komunistai, jei leisim dar siautėti, negyvenamą salą ir Raseiniuose padarys.

Žodynas       2016-03-11 0:27

Žodžio “pardavėja” reikšmė: par-davėja - ta kuri duoda kiaurą parą.

Pasvarstančiam       2016-03-10 22:02

Kokią ten teisybę pasišovei išknisti su tais diplomais. Buvo pasakyta tamstai, kad diplomai tikri, ir nėra ko daugiau gilintis kurie metai po kurių būna. Visaip būna.

Vėsaitis       2016-03-10 21:58

Socdemai galėtų išeiti į rinkimus su nauju šūkiu “Komunistinės pardavėjos neparsiduoda”.

Varlėnas       2016-03-10 21:53

Su komuniste?..Nebent negyvenamoj saloj.

pasvarstykim       2016-03-10 21:41

Jei 2009 m. baigė, kaip ji teigia, tai įstojo 2007 m. O tuomet kolegiją jau purtė skandalai. Tai koks velnias nešė ją į tą galerą?

varlėnui       2016-03-10 21:33

Nepabandęs nežinosi. O gal patiktų?

Varlėnas geram       2016-03-10 20:58

O iš kur žinai, kad visi bendrapartiečiai tą atsiDAVIMĄ su dideliu džiaugsmu imtų? Žiūrėk, vienam kitam nepatiktų ir jau partijoj skilimas. Vieni už atsiDAVUSIĄ, o kiti - prieš. Kas tada?

pasitkislinu       2016-03-10 20:58

Tai D.Kaupaitienė turi tris diplomus: 2001 m. 2010 m. ir 2009 m.? bet 2001 m. jos kolegijos dar nebuvo, 2010 m. jau nebebuvo…

geras       2016-03-10 20:54

Patiko komentaras: “AtsiDUOTUMĖT Jūs tiek bendrapartiečiams ir Jums tas postas atitektų.”

Atsakymas Klausimui       2016-03-10 20:53

Visi diplomai tikri.

Klausimas       2016-03-10 20:51

Tai ko verta tokia politikė, kuri net VRK nesugeba teisingai duomenų pateikti? Po galais, tai kuris diplomų tikras: 2001 m. 2010, ar 2009?

Gilbertui       2016-03-10 19:43

Visiškai teisingai. Pavyzdžiui jei man atvestų du žmones - vieną su trim diplomais, o kitą be jokio diplomo arba su padirbtu ir paklaustų, kurį renkiesi padėjėju?
Paklusnesnis ir patikimesnis (vien pagal diplomų kriterijų) be abejo bus bediplomis, o dar patikimesnis su padirbtu, nes toks yra pakabintas. Vsie diela, kodėl renkamasi taip, o ne kitaip.

gilbertas to Kalba       2016-03-10 9:25

o tai kam čia ta trijų aukštųjų kompetencija? Raseinių vicemerui? Ale tai pasaulinės reikšmės postas. Taigi politinio pasitikėjimo, koks skirtumas kiek aukštųjų, pasitikėjimo nėr ir posto nėr.

s.m.       2016-03-9 22:47

pravilno, draugai !!!
Kokie nafren trys diplomai su kompetencijomis, kai konkurente priklauso teisingai partijai ir da el-te-er-er laikais dirbo, oho, - kaimo krautuves pardaveja. Jai reiktu ne tik neatrandomos Siauliu kolegijos baigima pripazinti, bet ir Balbieriskio Karaliskojo Politologijos Universiteto magistra eksternu gauta nupaisyti.

ieškantiems       2016-03-9 20:44

http://studijos.tv3.lt/mokymo_programa/2149/0/Verslo-Vadyba
Čia oficiali informacija tiems, kurie dar nežino, kiek laiko trunka aukštojo mokslo studijos. D.Kaupaitienė, kaip matyti iš kopijų, baigė per du metus.

gilbertui        2016-03-9 20:30

Neįtikinai.Vis tiek man galai nesueina. O kodėl toks diplomas neaiškus? Gal galima ryškesnį?

Kalba       2016-03-9 20:09

Eina apie kompetenciją, Gilbertuk…

gilbertas       2016-03-9 20:03

ar dar kam nors kyla abejonių, kokia partijai dirba šios rašliavos autoriai? http://krastietis.lt/tai-diana-kaupaitiene-turi-diploma-ar-ne/

Tam, ,kuris už teisinguma       2016-03-9 10:56

Socdemai, virkaujantys dėl vaikų rinkusių parašus: Gal jau pamiršote, kaip prieš rinkimus visas “Svajoklio” teatras jums dirbo? Yra nuotraukos, kita inf.,to nebepaneigsit. Gal ten ne vaikai buvo? O kada jūsų Airinutis 18-kos sulaukė ir iškart partiečiu tapo? Ar jis, dar būdamas nepilnametis, jums nearė? Taigi,juokėsi puodas, kad katilas juodas.

ruta       2016-03-9 9:10

...diplomai suteikia TIK ziniu , bet , neduoda nei padorumo , nei morales , nei isminties ..Abi sitos Raseiniu personos , tai gili nomenklaturine pelke .Nors Raseiniai Mano , nuo 1962 , kai tevams leido grysti is Sibiro tremties , bet sitos personos NIEKO doro nenuveike , kaip ir 99,5% kitu Tarybos nariu ..Atsibuskite , jie tupdami , TIK kai paklusnus kapitalo klapciukai , nera skirtumo , tik gal vienas gobsesnis , ar ciniskesnis uz kita ..

diplomuotąjai       2016-03-9 8:12

Ponia isterike, didesnioji publikacijos dalis skirta moters išaukštinimui. Ta proga sovietinis anekdotas :

“Vyksta Maskvoje moterų suvažiavimas. Pirmininkaujantis paprašo, kad dešinėje salės pusėje sėstųsi moterys, kairėje - mergaitės. Susėda. Tik viena blaškosi neapsispręsdama. Pirmininkaujantis teiraujasi, ko ši nerimsta ir sulaukia atsakymo:
- Aš jau nebe mergaitė, bet dar ir ne moteris…
- A, prostitutė!- nudžiunga klausėjas. - Kviečiu į prezidiumą.”

poniai socdemų babai raganai       2016-03-9 8:00

Labai kultūringa parašų rinkėjus gasdinti, lapus atiminėti ir plėšyti? Va, čia tai raseinietiška demokratija ? Politinė pedofilė prie vadinamųjų vaikų šventą dieną priekabiavo… Jaunimėli, neleisk tėvams už socdemus balsuoti ir pats nebalsuok, nes ir sekmadieniais į mokyklą tipensi…

stasys       2016-03-9 7:10

http://manoraseiniai.lt/naujiena/gitana-rasimiene-ir-algimantas-mielinis-gali-netekti-savo-darbo-vietos ..Pro,blema nieko bendro neturinti su išsilavinimu . vice mero postas ..kaip ūkvedžio, tik kad nagai lakuoti, ir to jokiais dideliais diplomu kiekiais nepridengsi. Ta situacija tipiškai Lietuviška, kai paprasta bufetininkė geriau tvarkosi už ta kuri tokia nėra buvusi. Praktika ir žinios kartais vaikšto skirtingais keliais..o čia dar politika.

Tam su diplomu       2016-03-9 0:43

Teisingai. Tik man dar neaišku,kodėl visur po keturis šauktukus, o klaustukai penki sakinių pabaigose? Aš visą gyvenimą stengiausi tobulėti, bet tobulybės pasiekti niekaip neišeina. Kuo labiau tobulėju, tuo labiau nuo manęs tobulybė tolsta.

su diplomu       2016-03-8 23:56

Rašeivos !!!!kokie išsilavinimai pas jus????? Kogero nebaigti viduriniai!!!! Vienam iš jūsų trijulės dar mokytis ir mokytis.Deja nekazin ką jis išmoks jei jau nuo tokio amžiaus mokinamas šmeižti ir žeminti moterį. Visi jūs ten į kursus elementarios kultūros pasimokyti. Stenkitės tobulėti Rašytojai!!!!

uz teisinguma       2016-03-8 23:29

Juokinga kaip cirke,bet kartu ir graudu…darbiečiai jei jau vykdote tokią savo politiką būtų labai gražu kad tai darytumete patys.Vaikai neturėtų būti itraukiami į nelabai švarią ir šmeižikiska veiklą. Jiems leiskite eiti į mokyklą ir gyventi dar vaikišką gyvenimą.Savo vaikų juk nestatote prie maksimos rinkti parašu iš savo mokytojų už “gera mera”.Straipsnius,kuriuose kritikuojami suaugę, tuo labiau moterys,irgi rašykite patys.O darote visa tai nepilnamečių vaikų rankomis..kurie tikriausiai net nesupranta ką daro.Mano nuomone tai kvepia politine PEDOFILIJA.

Patikrintojas patikrintojui       2016-03-8 22:25

Reikėtų visų valdininkų diplomus patikrinti, ir kas juos išdavė. Įdomių dalykų pamatytume. Bet kas tą padarys?
Norit Amerikos universitetų diplomų? Zaprasta. Užpildot anketą, sumokat 200 baksų ir prašom - jums Diplomas kokios nors Alabamos kokio nors universiteto. O jei norit ir mokslų daktaro vardo, nė daug, nė mažai - 500 baksų.
Su tokiu diplomu, jei priklausai klanui gali rinktis, kur Tėvynei tarnausi - gal URM-e, gal VSD, - bet kur.  Š... pats didžiausias tie diplomai.

Redakcijai       2016-03-8 22:11

Jūs mane gal neteisingai supratot. Aš prašiau nesityčioti iš moterų bent kovo 8-osios proga, nes esu moteris, pensininkė. Vyras miręs prieš 12 metų, duktė Londone. Ar aš turiu tokią teisę paprašyti jūsų bent šią dieną neskirstyti moterų į tiulpanines ir rožines. Moteris ne tam sutverta, kad eitų ten dėl valdžios viena kitai gerklę pjauti ir kraujais spjaudytis. Moteris turi būt prie namų židinio, vaikus gimdyt ir auklėt žmogum būt. O, kokios gražios tešlą minkančios įraudusios miltuotos moterys. Tešlą kočioja, bandukes krosnin pašauna. Po to ištraukia gražiai parudusias su plutele. Dar karštas, garuojančias vaikams geltonpūkiams dalija ir galveles glosto. Kur dabar tokios moterys. Tai visos valdžion tik valdžion susibruko. O ko ten? Ką pametė? Ar vyrai tų darbų negalėtų nudirbti?
O kai tyčiojamasi iš moterų, tai jos kerštu užverda ir būriais į valdžią visam svietui atkeršyti. Todėl ir prašau, nesityčiokit.

TWIX       2016-03-8 22:06

Saldžioji porelė...

Įdomumui       2016-03-8 21:56

A tamsta nebūsi tik užsislaptinęs sadistas. Kokią nesąmonę čia siūlai? Čia tau beveik ir straipsnį galima prisiūt už kurstymą ir skatinimą, visi suprantame, ko.

Įdomumas       2016-03-8 21:40

būtų įdomu abiejų moterų debatas, iškart būt aiškus ir išsilavinimas ir kompetensija.

20.47 val komentatoriui (-ei)       2016-03-8 21:15

Jūs nesupratote redakcijos. Sveikinimas labai netradicinis -  rašoma ne apie kažkokią tulpę, o apie raudonąją rožytę.

patikrintojui       2016-03-8 20:59

Pravdą sakai,- taip ir yr. Tikrai rožes amarai puola. Dėl jų ir Tarabilda supyko ant provincijolų. O pats Tamsta iš kur būsi?

Redakcijai       2016-03-8 20:47

Kokie jūs vis dėlto kiaulės. Moters dienos proga imate taip niekinti moterį. Dabar jau nieko švento niekam nebelikę, o mūsų jaunystė prabėgo prasiplaikstė, kaip šiandien prisimenu - su šilkinėm baltom suknelėm ir raudonom tulpėm. O ar kam nors šviesiau, kad dabar jau nebegerbiame moterų. Pagalvokit apie tai. Iš mūsų širdžių kovo 8-osios neišraus nei Landsbergis, nei Kirkilas, nei Grybauskaitė.
Sakau bent Tiesos.lt, neniekinkit moterų.

Ir aš       2016-03-8 20:40

Ir aš patikrinau. Viskas taip ir yra. Tai ką dabar darom?

patikrinta       2016-03-8 20:28

Patikrinau pagal autoriaus nuorodas – panašu, kad teisybę rašo, viską taip, kaip parašyta randu. Pabandykit ir jūs patikrinti, gal dar kitaip atrasit, bet man nepavyko.

jolanta       2016-03-8 20:06

Bala nematė tų diplomų, už tai moteriškė graži, kaip ir jos rožė.

bus       2016-03-8 19:45

Nu pamiršo tokį ilgą kolegijos pavadinimą. Kas čia tokio? Paskambins ir sužinos, jei reikia, tai ko čia parinatės? Pati kolegija kalta, kad jos nėra. O šiaip tai labai liūdna.

Tarabilda       2016-03-8 19:35

Visų pirma, aš Jūsų į rinkimus nekviečiau ir nekviesiu. Visų antra, (nesvarbu, apie kokią partiją šnekėtume), pagal kokius jūs ten provincijoje kriterijus žmonių kompetencijas nustatinėjate? Pagal diplomus, įrašus CV anketoje ar dar pagal ką? Pavyzdžiui aš kieno kompetencija suabejojau, tai labiausiai žurnalistine rašančiojo Jono Petrylos.  Imkit ir paskaitykit visi šį žurnalistikos šedevrą nuo pradžių. Apie ką čia šnekama? Kur vyksta veiksmas? Kažkokie socialdemokrati, pavardės dar kažkokie niuansai nesuvokiami… Kur visa tai vyksta, sakykit, rašytojau petryla? Gal kosmose?
Neeee, tai vyksta kompetentingoj provincijoj.

to vai me       2016-03-8 19:07

Viskas atvirkščiai, nei tu sakai. Būtent neapsivogusių socdemai ir nepriima aukščiau. Nejau dar neaišku tamstai, kaip veikia nusikalstamos gaujos?

vai me       2016-03-8 18:39

Soc.demų padėtis nepavydėtina.Nespėja ruošti kadrų.Paskyrė partietį į postą, o šis iškart apsivogė.Reikia iėškoti kito, o iš kur jų paimti, jeigu visi jau apsivogę. Nieko nepadarysi,kaip sako rusai “a u nas tekučka”, o lietuviškai rotacija. Padėtį galėtų išgelbėti, zydų patirtis, dūrinant gojus.Apsivogę partieciai galėtų pasikeisti pavardes, į kokius nors ,Aukštikalnius, Gelezinius, ar Pirdolickius ir vėl mėginti pripulti prie lovio.

Tarabildai       2016-03-8 18:37

Taip, jūs -teisus, VISA, KAS VYKSTA PROVINCIJOJE, yra gryni niekai.
Tie provincialai tik per rinkimus reikalingi.

pravilno       2016-03-8 18:18

šarikovas kokius buvo mokslus baigęs !!
svarbiausia, kad mokėjo kates dusinti - tikras komunistas buvo.

Tarabilda       2016-03-8 17:50

Kažkokie niekai. Neįdomu iki numirimo.

Rekomenduojame

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujametinės valdžios dovanėlės Lietuvai

Vytautas Sinica. Su Matu Maldeikiu diskutavome apie valdančiųjų vertybinę užsienio politiką

Dovilas Petkus. Pasipiktinę tautos pasipiktinimu?

Aleksandras Nemunaitis. Dalinuosi profesorės A. Ramonaitės išmintingomis įžvalgomis apie demonizaciją, etikečių klijavimą, demokratiją ir tautos taiką

Linas Karpavičius. Siūlau valdančiajai daugumai idėją!!!!!!

Jolanta Miškinytė. Puiki žinia Lenkijos kovotojams su sanitarine diktatūra, žmogaus teisių pažeidinėjimu ir Konstitucijos mindymu

Pragariška Džo Baideno savaitė

V.Pranckietis privalo trauktis iš užimamų pareigų, jei vadovaudamas Seimo Kaimo reikalų komitetui neatstovauja kaimo daugumai

Abortai vėl tapo pagrindine mirties priežastimi pasaulyje

Ispanija Covidą priskiria įprastam gripui – ragina likusias ES šalis sekti šiuo pavyzdžiu

Linas Karpavičius. Šiandien, kaip niekad mums iškyla Sausio 13-osios aukų įprasminimo iššūkis

Kun. R. Grigas V. Landsbergiui: Profesoriau, galėtumėte būti dėkingesnis

Laisvės gynėjų dienai skirtas minėjimas Lukiškių aikštėje

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.