Propagandos ir ideologijos analizė

Rasos Juknevičienės šmeižtai papiktino Vokietijos Bundestago AFD frakciją

Tiesos.lt redakcija   2019 m. vasario 12 d. 0:50

24     

    

Rasos Juknevičienės šmeižtai papiktino Vokietijos Bundestago AFD frakciją

Lietuvos Tėvynės sąjungos-Krikščionių demokratų partijos narės Rasos Juknevičienės vieši pareiškimai, nukreipti prieš Vokietijos politinę partiją „Alternatyva Vokietijai“ (AfD), papiktino šiai partijai atstovaujančius Bundestago narius.

AFD frakcijos nario Dr. Christiano Virto (Christian Wirth) bendradarbis, AfD Bundestago narių grupės koordinatorius ryšiams su Baltijos šalimis, kandidato į Lietuvos Prezidentus Arvydo Juozaičio kvietimu skaitęs pranešimą vasario 2 d. Vilniuje vykusiame sambūrio „Lietuva yra čia“ steigiamajame susirinkime, Štefanas Kortė (Stefan Korte) pareiškė, kad R. Juknevičienės teiginiai, esą AfD yra Rusijos finansuojama partija ir Maskvos agentė, yra laužti iš piršto ir visiškai nesuvokiami.

„Nuolat kartojama neteisybė niekada negali tapti teisybe,“ – teigė Štefanas Korte. Nei AfD kaip partija, nei jos pareigūnai arba parlamentarai, pasak jo, nėra jokie Maskvos agentai.

Dėl mestų kaltinimų, kad AfD gauna pinigus iš Maskvos, Š. Korte pareiškė, kad „AfD niekados negavo pinigų iš Maskvos ir ateityje neplanuoja priimti tokių pinigų. Partijos finansavimas vyksta per narių mokesčius ir aukas, kurias galima patikrinti. Viskas remiasi Vokietijos įstatymais ir yra skaidru. AfD finansavimas yra nuolatos atitinkamų pareigūnų rūpestingai tikrinamas.“

Komentuodamas R. Juknevičienės pasisakymus Š. Korte pabrėžė, kad AfD aiškiai pasisako už Lietuvos ir visų Baltijos šalių suverenitetą. AfD griežtai atmeta Rusijos ekspansinę politiką kaip tik dėl to, kad AfD nori išsaugoti taiką Europoje ir nacionalinių valstybių suverenitetą.

„Visiškai nesuvokiama mūsų partijai yra žinia, kad ponia Juknevičienė taip pat teigė, jog Naujųjų metų išvakarių įvykiai Kelne 2015 m., kai buvo masiškai užpuldinėjamos moterys, esą nebuvo susiję su migrantais, bet kad tai buvo rusiškų ir siriškų agentų darbas. Vokietijos policijos pranešimai ir liudijimai šia tema kalba visiškai ką kita. Tai, jog ši politikė leidžia sau svaidytis tokiais groteskiškais teiginiais, reiškia, kad ji yra nepajėgi objektyviai vertinti faktų“, – sakė Š. Korte.

„Užuot skleidus niekuo nepagrįstus teiginius vietoj faktų apie Vokietiją, geriau imtis konkrečių politinių darbų lietuvių tautos labui. Mes kviečiame visus kritikus susitikti su mumis, kai kitą kartą atvyksime į Lietuvą, ir tiesiogiai su mumis pasikalbėti,“– siūlė Š.Korte.

Algis Avižienis
Sambūrio „Lietuva yra čia“ tarybos narys,
AfD bičiulių asociacijos Lietuvoje pirmininkas

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

mazgys       2019-02-13 2:53

O jei AfD taps valdančiąja Vokietijos partija?

Skirmantė       2019-02-13 2:00

Truputį išversiu. “Kremlius mus remia ne tiesiogiai, bet per asmenis- afšorus.

susimovė       2019-02-12 21:06

Karingoji Raselė eilinį kartą susimovė. Įprato Lietuvoje visur Rusijos agentų ieškoti, į kairę ir į dešinę savo geluonį kaišioti. Šį kartą nepavyko, susikompromitavo ir savo liberastinius konservus-patriotus sukompromitavo.

stasys        2019-02-12 19:54

2019-02-12 18:11 Nesikūprinkite pranašysčių mėgėjau . Pafantazuoti galėsite kai sau atsakysite į klausimą o kas padėjo tai garbingai moterai taip sujaukti pusiausvyrą savo ? ,ar ne tamstą ar tamstos kaubojai pasibalnoję beuodege tautine kumele , liudna žiurėti kai moterys eina į kara .  Žiūrint į praeitį ir stasiai pievose neauga . ..Ką pasėjote ta ir pjaunate ..  tiksliau visi pjauname .smile

postapokalipsinė pranašystė       2019-02-12 18:11

Jei kada Lietuvą ištiktų dar baisesnė bėda nei dabar, ir jau visiškai nebebūtų ko paskirti į VSD ar AOTD vadovus, jei pasiūlytų man, nors aš visiškai neturiu jokių asmeninių savybių tokiam darbui, pirmas mano potvarkis būtų pradėti Rasos Juknevičienės stebėjimą. Nes baisiau už šią komsomolką dar niekas nėra tiek kompromitavęs visų pastangų kovoti su Kremliaus įtakomis. Iš prigimties būdama manipuliatore, ji pradeda lyg ir teisingai, bet paskui viską sumala tiek, kad rezultatas tenkina tik Kremlių, nes visi įtarimai ir kaltinimai jau būna tiek subjauroti ir sukompromituoti, kad belieka tik kvatotis. Jeigu aš daryčiau kokius juodus darbelius ir norėčiau juos paslėpti, tai man kietakakčiai neigėjai būtų reikalingi tik fonui sukurti, bet labiausiai man pasitarnautų būtent tokie kompromitatoriai kaip Juknevičienė.

Dzeikas       2019-02-12 17:50

Anonimui 17:39
Prie to paties. Kalba ne apie AfD pro/anti putiniskuma.
Kalba eina apie smeizta ir neatsakomybe uz tai.

Dzeikas       2019-02-12 17:41

Anonimui 9:53
Nepatiko, kad R. Jukneviciene smeizia, o apkalbejusi ir NEPATVIRTINUSI savo kaltinimu faktais sedi kaip vista ant laktos ir atstovauja Lietuva, o reiskia ir mane. Ta lachudra prisidejo prie to, kad svetimsaliams isgirdus “lietuvis” iskart iskyla asociacijos “ai , tai tie kurie kalba daug, tik kai prie reikalo iskart i krumus.Ir sitas is tu…”.
Todel pradeti reiktu nuo elementarios atsakomybes uz netiesos zodi.Ir pradeti reiktu nuo politiku.
O Stalino su Ruzveltu biciuliavimasis, ar Putino ir AfD - kita kart skaityk atydziai ir letai. Kai perskaitysi gal dasus straipsnio tema.

Dzeikas       2019-02-12 17:41

Anonimui 9:53
Nepatiko, kad R. Jukneviciene smeizia, o apkalbejusi ir NEPATVIRTINUSI savo kaltinimu faktais sedi kaip vista ant laktos ir atstovauja Lietuva, o reiskia ir mane. Ta lachudra prisidejo prie to, kad svetimsaliams isgirdus “lietuvis” iskart iskyla asociacijos “ai , tai tie kurie kalba daug, tik kai prie reikalo iskart i krumus.Is sitas is tu…”.
Todel pradeti reiktu nuo elementarios atsakomybes uz netiesos zodi.Ir pradeti reiktu nuo politiku.
O Stalino su Ruzveltu biciuliavimasis, ar Putino ir AfD - kita kart skaityk atydziai ir letai. Kai perskaitysi gal dasus straipsnio tema.

Džeikui       2019-02-12 17:39

Partija nevienalypė. Net po AfD patekimo į Bundestagą kai kurie partijos steigėjai atsisakė jungtis prie frakcijos, nes nenori nieko bendro turėti su atvirais šovinistais. O ir į Krymą kai kurie AfD deputatai nevengia pasivažinėti, tas tiesa. Man atrodo, čia tiesiog suveikia juoda-balta principas, kai nusivylę Vakarų demokratijos ydomis, nusivylusieji užuojautos ima ieškotis Kremliuje, nors net neįsivaizduoja kas tai per pabaisa yra. Kada nors, kai jau bus vėlu, jie, žinoma, praregės.

kopimas karjeros laiptais       2019-02-12 17:32

Raisa Jukšnevičienė apsijukšnevičino jau net Bundestage. Beje, kaip ten jos brolalio autovežių verslas su maskoliais? smile

Jules       2019-02-12 15:09

Jei ne jų sėkmė Rytų fronte – mes neturėtume šiandien nei Pirmosios, nei Antrosios Lietuvos respublikų, ar supratai, doleriuk? Ir nustok stukalint, anonimu apsimetęs, gerai? Be jų kaip mat atsidurtume Žečpospolitoje, ar supratote? Elgiesi kaip VU docentas. Dar Dalida ne tik sakė, bet ir dainavo, kad „Et leur histoire était la plus belle des victoires“(„jie turėjo gražių pergalių“ – tai ne „diedų“ pergalės prieš salagas sovietinėje kariuomenėje), todėl dezi LRT(MG Baltic) taip nemėgsta Dalidos – bijo Tiesos.

$+$       2019-02-12 13:00

Tautinių valstybių Europa, už kurią pasisako AfD, – labai gerai, tačiau A. Juozaitis turėtų atidžiau rinktis kompanjonus, juk pretenduoja į šalies prezidentus. Kai vienas iš šios partijos į kūrėjų Alexander Gauland 2017 m. rugsėjį pareiškė: „mes turime teisę didžiuotis vokiečių kareivių pasiekimais dviejuose pasauliniuose karuose“, nežinia apie kokią tautų Europą šie pretendento draugai kalba.

Visai nusigyvenome,       2019-02-12 12:37

kai tautininkai remia Juozaitį ir jo kelionę iš internaciuko, iš fašistų ir nacionalistų gaudytojo, į naciukus. Dyvų dyvai lietuviukų galvose, ypač prieš rinkimus.

Bijojo tautininkų?       2019-02-12 12:36

Remiančių ambalistą Juozaitį, ane? Oho, na ir tautininkai, kurie remia CK aprobuotosius. Pasaulio pabaiga, kai tautininkams patinka CK bufetas su autoūkiu.

Www       2019-02-12 12:13

Aš manau pagal 28m Lietuvos eiga didesniu Rusijos rėmėju kaip konservatoriai nera. Sunaikinta pramone, strateginiai objektai parduoti ar padovanoti ir tt. Liko viena Jonavos Achema ir ta per dujų terminalą nuostolinga Lietuvai baigia už smaugti. Bolševikai visa laiką bijojo Tautinnku

Tikrai teisingai pastebėta       2019-02-12 11:38

Mūsų “kulkosvaidininkė” “nepajėgi objektyviai vertinti faktų”.

rinkėja iš Kauno       2019-02-12 11:29

plastinės operacijos metu galimai buvo pažeistos Juknevičienės smegenys. Raukšlių veide liko mažai, vingių smegenyse - taip pat. Laikas palikti politiką ir užsiimti daržininkyste gimtojoje sodyboje Panevėžio rajone. Agurką nuo morkos dar pajėgs atskirti.

Juknevicine       2019-02-12 11:01

papratus visiems ant galvos kaka daryt.

Jules       2019-02-12 10:32

Žinot, ta Vakarų dimokratija vien dėl žodžio šimtamečius senukus po teismus tampo. O kaip dimokratai elgėsi su prancūzaitėmis po liberal-dimokratinio išvadavimo - visuotinai žinoma pasauly ir kaip aštuoniolikametės vokietaitės stovėjo eilėje prie kilnojamų kartuvių kol jas pakars vien už tai, kad kur nors ne ten buhaltere dirbo, žodžiu, kaip kolchozo sąskaitininke. Bolševikų partijas buvusioje carinės Rusijos imperijos teritorijoje nugalabijo virš 66 milijonų nekaltų žmonių įvairiausių tautų ir rasių, bet Pasaulio liberal-dimokratams ir Žmogaus teisių gynėjams tai visai nerūpi ir tos partijos eks nariai niekur eilėje nestovi, o tupi Neosovietijos valdžioje ir versle.

Juknevičienei toli iki europietiškos kultūros       2019-02-12 10:05

Tai, kas yra Lietuvos kasdienybė - šmeižtas, politinių oponentų žeminimas, aršūs, agresyvūs pasisakymai, nuolatinis priešų ieškojimas ir demaskavimas, gal ir tiktų stalininei Rusijai, bet vakarų europiečiams yra nepriimtina.

Džeikui       2019-02-12 9:53

patiko Ruzvelto ir Trumeno broliavimasis su Stalinu, ar taip reiktų suprasti? Ir Baltijos šalių atidavimas Stalino Rusijai ir pasiuntimui Gulagan, bet nepatinka AfD. Žinok, kad tam AfD vienodai rodo, kas ta komsomolka-aktyvistė Raselė ar tas ambalistas Juozaitis - abu labu tokie. Abu iš negarbingos, iš gėdingos praeities.

stasys        2019-02-12 9:00

Tarp teiginio rusu finansuojami ir tos partijos nuolatinio putino idėjų propagavimo Europoje yra sąryšis ., tik jis nėra matomas ir akivaizdžiai įrodomas,  kol kas . Kai teisėjas nuolat iš teismo salės paleidinėja pedofilija įtariamus asmenis , kokia mintis jus aplanko pirma. ?  Kad blogai dirba teisėsauga ?  kur jau ne .. Taip ir su AFD .. taikos paieškos juos pirmus atvedė į okupuota Krimą , jie pirmi paakino minčiai kad Krimas Rusijos , o kokie išpuoliai prieš NATO ..kai ta pati NATO yra vienintelis Lietuvos saugumo barjeras tirpstantis tai pačiai pusiausvyrai su Rusija . Gal ta partija ir pasisako už Lietuvos suverenitetą tik darbai kalbos ka kita sako…galima tęsti Sirijos tema ir priminti ju kalbas Bundestage ,. Aišku nuo Lietuvos problemų tai tolokai ..bet ka reiškia ju pačiu dažnas lankymasis Lietuvoje ir dar A.Juozaičio kvietimu . Tie nesusipratimai kurie praeitu metu vasara kilo juos pakvietus Adomėnui neturėtu tapti priežastimi rūstinantis ant Juknevičienės pasakytu žodžiu . Kaip[ ne kaip Lietuva Europos rubežius su rytais kuriame tos temos visada bus labiau užaštrinamos ir čia putinui raudoni kilimai negresia netyčia apsilankius .

Dzeikas       2019-02-12 7:35

As taip pat itaru, kad AfD gali buti Kremliaus finansuojama, bet irodymu jokiu neturiu. Nepatinka jos poziuris i broliavimasi su Putinu. Todel tyliu.
R. Jukneviciene turetu pateikti irodymus savo teiginiui. Cia Lietuvoje gali tustintis burna ir jei ant valdzios laktos sedi atsakyti nereikia - daugeliui lietuviu budinga, akcentuojantis bruozas.
O jei neirodys sio teiginio? Pagal istatyma mandato is jos neatimsi.Tai jeigu tai partijos isstatytas deputatas, tada atsako partija. Konservatoriai uz tokius dalykus - smeizta , juolab tarptautiniu mastu, turetu salinti is partijos tokius deputatus. Nesalina? Tada padorus zmones, nepaisant politiniu isitikinimu ir preferenciju turi nebebalsuot uz tokia partija. Balsuoja? Tada tauta prisiima geda ir ivardyja pagal fakta - lietuviai esam kiaules ir melagiai uz savo zodzius neatsakantys.

laikas nutraukti rinkimus i Seima       2019-02-12 6:33

pagal sarasus - tada neliktu nei Jukbnevicienes, nei Kubiliaus ar Gabrielio - valstybes grioveju. Rinkdami kiekvienna asmeni, zmones atsirinktu.

Rekomenduojame

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.