Dienos aktualija, Politika, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Emigracija, imigracija, demografija, Visuomenės pokyčių analizė

Rasa Čepaitienė. Vertėtų pritarti Prezidento idėjai kviesti į visuotinę sienos statybos talką

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 29 d. 20:06

43     

    

Rasa Čepaitienė. Vertėtų pritarti Prezidento idėjai kviesti į visuotinę sienos statybos talką

Kol karantino, migrantų krizės ir nerimo dėl ateities išvarginti žmonės riejasi tarpusavyje, ši energija gali būti nukreipta pozityvia linkme.

Vertėtų pritarti Prezidento idėjai kviesti į visuotinę sienos statybos talką. Verslininkai, statybininkai, meistrai, namų šeimininkės ir šeimininkai – visi, kuo galime ir sugebame, privalome prie to prisidėti. Kas viela, kas gebėjimais, kas auka ar transportu, o kas – pilstydamas statytojams arbatą ar tepdamas sumuštinius.

Tai padėtų suvienyti įpratusius tuščiai burbėti ir, kartu su valdančiaisiais, ieškoti priešų viduje.

Nusipurtykime etiketes ir kibkime į darbą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

>Pirmyn       2021-07-31 15:08

sutinku su jumis (ir su autore). Tik pradžiai reikėtų susodinti keliolika valstybės išdavikų ir hiper-vagių iš aukščiausių valdžios sluoksnių su turto konfiskacija.
Bemat rastųsi ir žmonių entuziazmas, ir nuosavų nacionalinių lėšų projekto finansavimui, ir sumažėtų bedarbių skaičius. Trys zuikiai vienu šūviu, skant ške.

Pirmyn       2021-07-30 20:53

Lietuva, Tėvyne mūsų, tiesiog kito kelio nėra, po 30 metų turim vėl būti vieningi , statyti tvorą dieną , naktį, svarbu, kad galingiausieji parodytų iniciatyvą.

Net juokas nebeima -       2021-07-30 19:33

globalistai naikina tautas, griauna valstybes, o mūsų Prezidentas ragina skiepytis nuodingosiomis “vakcinomis” ir statyti sieną, kurios niekas nesaugo…Manau, kad jis nė pats netiki šia savo “iniciatyva”.

Visuomenė dar turi savigarbos       2021-07-30 17:37

Kodėl ministras rusų žiniasklaidai aiškino, kad sienos nėra, nes neturime tinklo. Lietuva pati nepasigamina, o iš užsienio negauna? Kodėl lietuviškai mums to nepasakė? Būtų įmonės seniai jam prigaminusios.
Nepamiršom ir Premjerės išsityčiojimo, kad Lietuva - aukštųjų technologijų valstybė (tipo, Barclay…), o jau kitka - per žema.

Galima padėti, galima atleisti, bet tik jau kitiems ministrams. Tegul patraukia juos į šalį, tada padėsime.

abiem rankom už       2021-07-30 14:55

Tik nemanau, kad valdantieji įsileis į savo teritorijas žmones, kurie gali kažką pamatyti ar sužinoti tokio, ko neturėtų žinoti. Be to, nemanau, kad dabartinė vyriausybė sugebėtų operatyviai ir projektą paruošti, ir medžiagas supirkti. Keli mėnesiai tūkstančiai neteisėtų migrantų eina per nesaugomą sieną, bet apart kelių kilometrų nutiestos koncertinos jokių kitų darbų nesimato.

Dzeikas       2021-07-30 14:45

Pastatykite ne 8, o 80 metru aukscio tvora, kas is to, jeigu pragrauzes plysi, ar pasikases kaip kurmis po ta tvora (kaip Australijoje pries triusius siulysite dar i dirvos gyli 2 m tvora ikast?) atbegelis kreipsis i cia pat stovinti pasenieti: “va as, prasau politinio prieglobscio!” Ir kaip skystakliniu prostituciu vadovaujamai valstybei pades ta super puper tvora? Jeigu istatymas ipareigoja atbegelio prasyma isnagrineti?
Tai ar ne geriau padaryti istatyma atatinkanti sveika prota ir ipareigoti atbegeli pagristi politinio prieglobscio prasyma? Ir nerurint proto esa vertimas pereiti Melo detektoriu (arba sutinki, arba vaziuoji i Somali), arba atsisakymas nagrineti politinio prieglobscio prasyma ASMENS ATVYKUSIO BE DOKUMENTU kazkaip tai pazeidzia zmogaus teises.
Ne politinio prieglobscio suteikimo konvencija problema, o Zmogaus teisiu ydinga, sakyciau issigimusi traktuote. O antra Lietuvos pareigunu korupcija besirybojanti su valstybes isdavyste. Nes jeigu “brangiems Lietuvos zmonems” nepatinka pabegeliai, tai tegrauzia jie kukuruzo burbuole, o jeigu Briuseliui nepatiks sveiko proto naudojimas taikant Pabegeliu konvencija ir Zmogaus teises - tada kukuruzo burbuole krims tautos elitas.
Matykite situacija tokia kokia yra, o ne tokia kokia jums paisoma.

to >>>       2021-07-30 13:40

apie ka cia jus?

>>>       2021-07-30 12:00

nemanau kad tokia nuoroda prasminga. maža ką nesubrendėliai, ypač iš tos kompanijos, tauzija.

elfe        2021-07-30 11:56

Prezidenturai isvijus is patareju geriausiai ismananti Hibridinius karus -  generola V.J. Zuka, “patarejai” siandien nesugalvojo nieko gudresnio kaip nominuot Nobelio taikos premijai Gasprom banko Baltarusijoj vado, Lukosenkos opozicionierio Basaryk remiama Tichanovska… kuri nuvykus i JAV paprase sankciju Baltarusijos kompanijoms. Labai patriotiska?..

Bidenas patrauke JAV is Afganistano ir stai rezultatas: kone 500 000 vaikinu nuo 15 iki 25 metu tranzuoja i Europa per Irana, per Turkija… kol kas Turkija sulaiko, nes ES pazadejo parama 150 km tvorai, nors reikia 500 km…

Kaip zinia, 500 milijonu Soros investaves i “migracijos bizni”. Turi atsipirkt ne tik per “reguliuojama Globaliu migracijos paktu”, atsiprasant, nelegaliu (sic!) migrantu tranzita, bet ir per ES, JAV reketavima. Ka jau vykdo ir Bidenas, neva eidamas prie “migracijos saknu”: skyre 4bilijonus toms salims, is kuriu plusta migrantai, bet tikroji spauda raso, kad atiteks Soros NVO.
Panasiai po 10 milijardu keliom salims, kur po “arabu pavasario” isikure Rusijos korporacijos, jau buvo isviliojes per 2015 krize… skambejo korupcijos skandalai…  Didziausiam diktatoriui “filantropui” nieko… nors sukele Brexit… nebent paverkslena, kad isvytas pagaliau is Vengrijos ir Turkijos… nors turetu but nuominuotas Hagos teismui…

https://abcnews.go.com/Politics/white-house-unveils-strategy-address-root-migration/story?id=79141774

Bidenas ketina siu metu gruodi pilnai atsitraukt ir is Irako, kur po karo 70 procentu naftos lauku tvarkesi LukOil, iskyrus kurdu autonomija, kur kurdai dar patys seimininkavo…
Bet tai truko neilgai. Dabar i Kurdu teritorija jau kraustosi GASPROM NEFT:
https://geopolitics.news/middle-east/russian-company-plans-to-launch-fourth-well-in-iraq/

kol kas tarp dabartiniu pabegeliu turim daugiausia kurdu.
ar jie is JAV salininku, opozicijos ar Gasprom uzveztu Lukosenkai, o sis mums,neaisku.
kaip issiaiskinti?.. gal reiktu tarp ju infiltruot kurmiu?:)
 
jaigu tai isties opozicija Gasprom/LukOil itakos “politiniams artistams”, jie galetu mums praversti.
kitavertus, praverus plysi, pasipiltu ju seimos, gimines ir t.t.

 

>>>stasys       2021-07-30 11:43

Čia tik nuoroda,o ne pritarimas tokiam požiūriui.

Kis       2021-07-30 11:32

Nevadinkite sienomis,kur tas ,kuris zino kad pyderastas tai negerai,o kad gejus man nieko nesako jau progresas,lyg uzdetu jiems aura.Saudymas is patranku per zvirblius?
Reikia 3-ju tvoru,nedideliu del gyvunijos,o per viduri 3 m su aukstos itampos,nereikes tu bachuriuku,kurie valdo seseli nuo generolo iki eilinio,Sudaryti buri gerau apmokamu elektriku ir uzrasyti auksta itampa-Welcome.

TIKRAI NE       2021-07-30 11:29

tikrai neisiu statyti sienos, tegul stato anūkas su seniu ar kas tik nori. SIENOS TIKRAI NESTATYSIU

Kis       2021-07-30 11:28

sutikciau,jeigu prie viso to butu man pazadeta,kad kaltininkai bus nubausti ir isaiskinti iki eilinio VSAT ,nes cia ne aplaidumas,panasu i valstybes griovima?Kas jeigu ne Greybauskaite ir visi (atsiprasau)susikti generolai zinojo,tad bukite mieli atsakyti,o pulinio kad nebut kojos teisesaugoje jau vakar.Ar supranti prezidente,kad pasakius tautai A,buk drasus,nors nuosirdus pasakyti ir kitas raidyno raides,o siaip panasui iprasta suki;gelbekime nes rusai puola.

Turi       2021-07-30 11:07

Gera praktika ant sienu statymo Izraelis ir JAV . Viena is Ju firmu turi laimeti , ir astuoniu metru aukscio siena bus patikima ir saugi. Lietuviai nesugeba net ziediniu sankryzu pastatyti , neisisuka net lengvieji automobiliai , o ka bekalbeti apie sunkiasvorius. Pasiziurekit , koks vadinamas greitkelis lopuu vandenynas , tai ko gero baisiausi keliai EU.

>>stasys       2021-07-30 11:06

tas „kitoks požiūris“ demoonstruoja visišką situacijos nesuvokimą sumišusi su paauglišku idealizmu. Paprasčiausia viską suversti „rasizmui“. bet pirmiausia reikia suvokti, kad ne rasizmas, o nenoras „integruotis“ ir siekis gyventi iš pašalpų yra atbėgėlių pagrindinė ypatybė. ir tai kelia esmines problemas visoje eu. Yra aišku dar ir kiti dalykai

>stasys       2021-07-30 10:39
stasys       2021-07-30 10:24

Sublizgėjo Mauricas .

nuomonė       2021-07-30 10:16
stasys       2021-07-30 10:09

Habilitas nesigaudo problemoje . Ar istatymas už kontrabandą cigarečiu išsprendė Lietuvos bėdas ? Man atrodo jog ne . Štai pavyzdys to kas nutiktu jei Lietuva imtu grasinti to įstatymo pagalba nelegalams . Pagaliau laikas suprasti jog problemos sprendžiamos kai valdai ar turi priemoniu situacijai valdyti .. deja deja man atrodo jog Lietuvai dar toli iki situacijos suvaldimo savo rankose. Mūsų visuomenė ne policinė ir ant kiekvieno kampo policininko nesutiksite , todėl kol tie kertantis siena nelegalai patys pasiduoda reikia dėkoti jog ju netenka rankioti iš visos šalies kampelių. Priminsiu kiauliu maro pasekmes ..ir kiek Lietuvai tai kainavo . Beje habilito siūloma istatyma galima taikyti , jei tokie nelegalai pagaunami kirtę Lietuvos pasienio zoną ar ta konkretu pasienio rajoną . Prezidento iniciatyva nėra bloga , nuritinus kelias biurokratines vyriausybės galvas geru rezultatu nesulauktume .. greitai .

Dzeikas       2021-07-30 9:49

tiek’ui
Ne, neturi buti baudziamas pabegelis beges nuo persekiojimo. Kazkas gal noretu pamirsti, kaip svedai 1945m grazino sovietams 200 tukst. pabegeliu valtimis atplaukusiu per Baltijos jura is Latvijos. Kaip Suomija grazindavo Sovietijai beglius esa tie irgi “nusikaltima” padare, siena matai kirto nelegaliai.Tada jie buvo blogi, dabar kazkoks Kremliaus pi-dukelis “patarineja” kaip tvarkytis su problema.
Aha, dar pasakyk uzgrobusio valdzia nusikaltelio erzint nereikia, tai problemu nebus.

Ške       2021-07-30 9:48

tai nesuderinama su strategija Globali Lietuva 2030. Todėl jokios tvoros nebus.

Dzeikas       2021-07-30 9:40

Pritariu reabilituotam 9:19,
ne tvora ar kliutys sustabdys atbegelius, o zinojimas kad Lietuvoje sh. nepamalsi ir busi nemites lavo triume nuveztas i Somali ir paleistas kokiame laukiniame krante. Galesi is ten zygiuoti i Sudana, Uganda ar Sirija. Kelia rasi pats. Tvora , ar sakykime taip,pasienio inzinieriniai irenginiai tam, kad butu pazymeta siena.
Prezikas, kaip dera banku plevei (oi, dabar jis ne banku, o Briuselio pleve, atsip.) bijo ES sankciju ir siaip pykcio esa pazeidziamos pabegeliu teises ir siulo tautai smegenu krusimu uzsiimti.Tvora matai atbegelius sulaikys, ir nereiks ES irodineti,kad Lietuva kazkaip pazeidineja kazkieno(Zmogaus teises gyvenanciu Lietuvoje pazeidineja, kaip rodo Mergaites byla, bet Briuseliui apie tai kazkodel po…nerupi) teises.
Na bet kaip ta padarysi, jeigu Briuselis apmoka Lietuvos islaidas. Suprantu, sunku prostitutei Marija Magdaliete tapti per savaite.
Bet stengtis reikia. Tiesa islaisvins.

tiek       2021-07-30 9:37

291 straipsnis. Neteisėtas valstybės sienos perėjimas, 2 dalis: ” Nuo baudžiamosios atsakomybės pagal šio straipsnio 1 dalį atleidžiamas užsienietis, kuris neteisėtai atvyko į Lietuvos Respubliką turėdamas tikslą pasinaudoti prieglobsčio teise”.
Taigi “ATLEIDŽIAMAS NUO BAUDŽIAMOSIOS ATSAKOMYBĖS” .IŠVADA tik viena : šį teiginį būtina skubiai taisyt : neteisėtas sienos perėjimas visais atvejais turi turėti BK vienokias ar kitokias pasekmes . Minimum : 2 m. kalėjimo. Kitaip - pražūsim.

habilitās       2021-07-30 9:19

Tokios iniciatyvos parodo, kad ir Prezidento mentalitetas ne aukštesnis nei milicijos generolės, lyg tai Prezidento prioritetas būtų pasienio infrastruktūros statybos darbų organizavimas, o ne užsienio politikos formavimo klausimai.
Antra.
Kreipiantis su iniciatyva į gyventojus, privalu atlikti namų darbus. Nepakanka kuklios užuominos apie saviveiklą užsienio reikalų ministerijoje, pirmas žingsnis, sprendžiant problemą, būtų tų saviveiklininkų paslaugų atsisakymas, nes Irakas gali ir patrigubinti skrydžių į Gudiją skaičių. Tokiu atveju, Prezidento iniciatyva bus panaši į bandymą semti vandenį su rėčiu.
Trečia.
Negi Prezidentas ir jo patarėjai nesupranta, kad tvora, tai tik šiaudas skęstančiam, kol atbėgėliai žinos, kad juos maloniai priima ir rūpinasi, tol eis. Kai karantino metu žmonės bandė patekti iš Skaudvilės į Luokę, buvo baudžiami, kai užsieniečiai eina į suokalbi su Lukašenkos kriminalinėmis struktūromis ir daro nusikaltimą prieš Lietuvą, Baudžiamojo kodekso 291 straipsnio, 2 dalis netaikoma. Kodėl? Kodėl neišnaudojami turim resursai ir griežtesnės priemonės.
Ar tas, kuris mėto maistą per tvorą ir kelią reikalavimus, ką jam pristatyti, tikrai yra pabėgėlis?! Sunku patikėti, kad Prezidentas ir jo patarėjai to nesupranta. Tada, kodėl visa energija kreipiama į kovą prieš Lietuvos gyventojus, o ne nusikaltėlius, su kuriais vietiniai gyventojai nenori šalia gyventi?
Biliotaitės vieši pasisakymai rodo, kad ji ne tik nepajėgi spręsti kilusių problemų, bet ir jų suvokti, tai kodėl ji vis dar ministrė?
Ir pabaigai. Panašu, kad Prezidentui patinka iniciatyvos, juk dalyvavo Tapino renginyje, kai buvo „tiesiama“ gyva tvora nuo katedros aikštės iki Gudijos sienos, tai kodėl nepasitelkus į pagalbą tapininius tikros tvoros tiesimui?!  O gal Prezidentas tikrai nesupranta, kad tapininė akcija tiesiogiai prisidėjo prie pabėgėlių krizės?!

Bilas       2021-07-30 9:15

štai kaip pakiliai atrodo autentiškas lietuviškas politinis dundukizmas
populizmas ir kvailybė
Ir to apstu visur
Visose partijose ir judėjimuose
Valdžios struktūrose ir universitetuose
Praktiškai visoje Lietuvoje
Nuo Mažeikių ir Skuodo iki Kauno ir Vilniaus
Pasodink Čepaitienę vietoj Bilotaitės ir turėsi lygiai tą patį rezultatą.
\Bus ta pati retorika ir ta pati logika.
Lygiai pas tats lyg vaistinėj pasverta.
Lietuviai tebegyvena dausose.
Politinėse.
Kultūrinėse.
Dvasinėse.

stasys       2021-07-30 8:56

Iš tos kontrobandos gyvena ir pelnosi tam tikri Lietuvos rajonai pasienyje .Norite ar ne bet ta kontrobanda savo dalimi prisideda prie tam tikru socialiniu problemu sprendimo tuose rajonuose .  Lazda turi du galus .. ir gali skirtingai būti panaudojama .

pasvarstykim "savo galva"        2021-07-30 8:43

Lietuva turi dvi išeitis : arba statytis sieną su Baltarusija , arba pakeisti kelis pagrindinius asmenis aukščiausioj valdžioj : Nausėdą , Šimonytę , G.Landsbergį ir atstatyti buvusius santykius su Baltarusija (na, valstybinę sieną ,jos apsaugą vis tiek ateity reiktų sustiprinti.Bent jau tiek ,kad stabdyt cigarečių kontrabandą).Kita vertus ,reiktų valstybiškai įvertint ir tos kontrabandos pagrindinį variklį - drakoniškus akcizus cigaretėms ,alkoholiui.Manau ,vien vadovautis ES nurodymais , - akivaizdi nesamonė dėl valstybei daromos milžiniškos , neatitaisomos žalos, o kur dar moralinė ,kai teisiami žmonės bandantys užtikrinti tuos pačius laisvos prekybos principus (atseit kontrabandistai, kurių dėka turim dar ir šlykščią korupcinę shemą)

stasys       2021-07-30 8:32

Nesamones rašote diedas , Lietuvoje tiek tuščios vietos ręgionuose jog tos problemos taip vertinti tikrai nereikia . Tokias šnekas palikime visokiems berazumiams kuriems atrodo jog keletas ar keliasdešimt tūkstančių gali ka nors lemti Lietuvos demografinėse problemose . Ukrainiečiams , rusams , baltarusiams leidžiama gyventi tik šeip paprašius ,..va kur bėda , o juk Lietuvai gresia ir jais ‘persisotinti’ ..su labai aiškia problema .

tiek       2021-07-30 8:29

Tam būtina tą sieną paskirstyt mažais sektoriais(pvz. - po 300 m) ir paskirstyt konkretiems jos statytojams. Tada tuos kelis šimtus kilometrų imanoma ir per ne pilną mėnesį įveikt. O jei statys korupcionieriai ,kaip autostradą Vilnius -Kaunas - Klaipėda ,kai mažom pajėgom po pusmetį remontuoja paėmę 10 km ilgio ruožą (išskaičiavimas toks ,kad korupcionierių priskirtai firmelei, darbo remontuojant pagrindinę šalies magistralę nepritrūktų amžinai . Vairuotojams tokiu atveju tenka pastovūs automagistralės “remonto” ruožai , praktiškai ta magistralė virsta amžinu kliūčių ruožu. To tikrai nelinkėčiau statant valstybės sieną - įsivaizduoju ,kad ji turėtų būti analogiška turkiškai t.y. minimum 3 m aukščio,iš betono su vielos ritiniu viršuj.

Diedas       2021-07-30 7:56

Geriausias planas toks.
Reikia atsibastėlių? Prašom.
Pasikvieti pas save pora trejeta šeimų, apgyvendini toboj, o pats išsikraustai į malkinę.
Ir viskas.
Tamstos svajonės išsipildę.

stasys       2021-07-30 7:47

Neteisinga neleisti norintiems patekti į Lietuva , bėda kad Lietuva nekontroliuoja tu procesu kaip savo laiku Graikija . Šiandiena situacija kitokia Graikijoje todėl ji tapo pavyzdžiu kitoms valstybėms spresti tokias problemas . Lietuvoje dar galima rasti vietos norintiems čia gyventi .Viena sąlyga turi būti aiškus ir konkretus atrankos kriterijai priemonės ir programos juos čia asimiliuoti .Deja deja ..nei plano , nei namu darbu nesimato ..tik karštas blynas burnoj vyriausybės ir nenoras ji išspjauti matomas . Savu laiku labai kritikavau Skvernelio vyriausybe už nesugebėjimą atsispirti ryti karštus blynus .. ši vyriausybė turi tas pačias bėdas , ji norėtu kad ir visuomenė juos rytu .

Raimundas       2021-07-30 7:44

Pritariu. Sieną statysime iš plepalų ir valdžios svaigulių, o už sienai skirtus pinigus pirksime dar daugiau auksinių šaukštu, spalvotų suoliukų ir LRT propagandos.

Juozas       2021-07-30 7:27

O ką padės siena? Jei nebus aiškaus sprendimo neįsileisti- kokia sienos prasmė? Šūktels anoj pusėj, kad prašo prieglobsčio, ir pasieniečiams teks statyti kopėčias, kad juos perkelti. Turime teisę saugoti savo valstybę bet kokiomis priemonėmis, tame tarpe ir ginklu. Arba pėstininkų minomis. Patriotiškas žmogus su ginklu- geriausia apsauga. Gana žaisti mielaširdingus su svetimais ir žiaurius su savais.

prioritetai       2021-07-30 7:04

Berods Skvernelio vadovaujamos vyriausybės laikais keliuose buvo pradėti statyti naujo sektoriniai greičio matuokliai (vieno kaina,berods, apie 70 tūkst. eurų). Jiems statyti talkos nereikėjo-dabar jų pilni Lietuvos keliai..O sienos tebuvo aptverta keliasdešimt kilometrų.

stasys       2021-07-30 6:59

Al…Prezidentas kaip tik viska suvokia smileTik bendros pastangos leidzia tikėtis išspręsti tas sienos saugumo problemas . Galu gale jo pačio žodžiai rinkiminiai siekti visuomenėje santarvės ..kuo mes koncervatoriai baisiai ji ‘pilinome’ čia ne per seniausiai.

Al.       2021-07-29 23:57

Taip ir matau smogikus, daužiusius žmones, statančius su jais tvorą. O paskui dar pakvies į broliavimosi vakarones su šachidais. Ne žmonių energiją reikia nukreipinėt - jie gi parodė pilietiškumą, skirtingai nuo valdžios - o paleist Seimą su Vyriausybe. Nauja valdžia tuoj suras ir vielos ir viso kito. Mes jus čia truputį patalžėm ir dar apšmeižėm per visas televizijas, bet pamirškim - eikim padirbėt į talką sabotuotojams. Prezidentas, man atrodo, nesuvokia, kad yra prisiekęs valstybės vadovas, o ne socialinis darbuotojas.

ah1       2021-07-29 22:35

talka… vadinasi dirbti nemokamai ... kaip TSRS laikais per Leninę talką  dabar Nausėdinę talką?. Komunizmo vėjai pučia?

Ayn Rand       2021-07-29 21:58

Na ne, ačiū. Nes reiks privalomai “pasiskiepyti”, jei norėsite sieną statyt - kitaip PIŠ ir Nuosėda neleis. Ir dar kaukę dėvėt. Gal jau jūs kaip nors patys bandykite šitą simuliakrą gint, aš ne - man jis tapo priešu jau.

Siūlymas       2021-07-29 21:56

Kadangi judėjimas ėmė sukti į platesnius dirvonus, jį, mano nuomone, reiktų pervardinti. Dabartinis pavadinimas ryškiai per siauras, visos veiklos neapimantis. Vadinasi, savotiškai klaidinantis, kaip ir daugelio valdžiusių ar valdančiųjų partijų. Būkim biedni, bet teisingi - kiek jau tų socdemiškų  įstatymų  du trečdalius laikotarpio valdę tiek vieni, tiek su koalicijų partneriais priėmė  socdemai? O kiek konservatizmo konservatoriuose?.. Pagaliau valstiečiai… Gal kai kam pavyko suskaičiuoti, kiek ten jų? Ogi, jau amžinybėn išėjusi tvarka su savo teisingumu? Ar viskas pas juos buvo ir tvarkinga, ir teisinga? O kam tarnavo Darbo partija? Vien prisiminus, kas nutiko vokelių sistemą Uspaschiko įmonėje atskleidusiai moteriškei, aišku, kam. Paradoksalu, bet tik liberalų veikla daugmaž atitinka partijos pavadinimą. Kadangi vis daugiau rinkėjų, ypač jaunų, iššifravę, jog partijų pavadinimai - tik savotiškas jaukas neišprususiam rinkėjui, atmetus visas meiles ir ne meiles jiems, verta rimtai pagalvoti bent jau apie partijos pavadinimo praplėtimą ar patikslinimą.

mtz.       2021-07-29 21:41

Griūk negyvas.

O ar        2021-07-29 21:34

Prezidentas pasisiūlė pats vadovauti tokios talkos organizavimui? Daugiau juk nėra kam. Nei Šeimų Sąjūdžio, nei ko nors kito šaika neįsileis ir apskelbs teroristais, vykdančiais ataką prieš Lietuvos valstybę. Ir atsakys smurtu. Negi Prezidentas netgi to nesuvokia? Ar leisis įtikinamas taip pat, kaip ir dėl vadinamųjų vakcinų?

123.       2021-07-29 20:27

o kaip tada su pigiais svaigalais ir taboka? tik laisva siena,kaip ir 30 metų. Litbelui taip.

stasys       2021-07-29 20:23

Gal galima gauti ir nuoroda kurioje Prezidentas paviešina tokia iniciatyva ?

Rekomenduojame

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena)

Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!!

Edvardas Čiuldė. Kukurūzų vaikai iš 2050 metų Lietuvos viešbučio

Žmogaus teisių gynėjai ragina pašalinti Rusiją iš JT žmogaus teises ginančios ir visų kitų JT struktūrinių padalinių

Dominykas Vanhara. Visas šis blogis yra gyvas ir šiandien

Čekijos prezidentas su grupe parlamentarų siekia Konstitucijoje įtvirtinti vyro ir moters santuoką

Lenkijoje po Konstitucinio tribunolo sprendimo smarkiai sumažėjo abortų skaičius

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt pirmoji (rugpjūčio 3 diena)

Švedijoje „keisti lytį“ bus dar lengviau

Išėjo Liudvikas Jakimavičius

Almantas Stankūnas. Pavojingiausias yra Blogis, kuris ateina tyliai, minkštomis šlepėtėmis ir prisidengdamas geromis idėjomis

„Už Balos”. Kinija-Rusija-Iranas-Hunteris

Apklausa: gyventojai homoseksualių šeimų klausimą nori spręsti referendumu, tam pritaria net ir valdančiųjų elektoratas

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją

Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.