Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Rasa Čepaitienė. Tai tautos savigarbos reikalas

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 3 d. 13:27

12     

    

Rasa Čepaitienė. Tai tautos savigarbos reikalas

Antikonstitucinis režimas tyčia kaitina atmosferą, matyt, siekdamas šaltąjį pilietinį karą paversti karštuoju. Tai tiek trumpai apie savivaldybės sprendimą.

Mitingas vienaip ar kitaip įvyks. Tai tautos savigarbos reikalas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Cold Spring Harbor Laboratory (News Target)       2021-09-4 0:46

Tyrimai (autoriai Bruno Frank, Carina Conzelmann, Tatjana Weil, Rüdiger Groß, Peggy Jungke, Maren Eggers, Janis A. Müller, Jan Münch, Uwe Kessler. Ataskaita atspausdinta 2020-11-3 Cold Spring Harbor Laboratorijos portale: https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.10.30.360545v1.full) rodo, kad žalioji arbata (Camellia sinensis), granatų sultys (Punica granatum), juodųjų aronijų (Aronia melanocarpa) uogų sultys ir šeivamedžių (Sambucus nigra) uogų sirupas. Šių vaistinių augalų ekstraktai buvo veiksmingi in vitro stabdant viruso prisirišimą, mažinant viruso apkrovą ir stabdant SARS-CoV-2, gripo ir adenoviruso infekcinijos plitimą.
Išsivysčiusiose šalyse NĖRA veiksmingo visuomenės sveikatos atsako į SARS-CoV-2, nes vyriausybių vadovai uždraudė ginti natūralų imunitetą ir atmetė veiksmingas strategijas natūraliam imunitetui pasiekti. Mokoma saugotis endeminių infekcijų, užuot parengus kūną jas įveikti. Tiek Covid-19, tiek gripas, yra neišvengiami ir gali būti įveikti natūraliai, sukuriant patvarų ir visapusišką imunitetą.
Antivirusinės fitocheminės medžiagos iš vaistinių augalų gali stabdyti viruso prisirišimą, užkirsti kelią jo plitimui į apatinius kvėpavimo takus ir sumažinti bendrą viruso apkrovą. Šie veiksmai gali sumažinti infekcinės virusinės medžiagos plitimą didesniu mastu nei dabartinis baime pagrįstas požiūris.
Visos keturios sultys parodė virucidinį aktyvumą prieš SARS-CoV-2, A gripo virusą (IAV) ir 5 tipo pliką adenovirusą (AdV5). Šis antivirusinis aktyvumas anksčiau buvo įrodytas prieš gripo virusus in vitro. Granatai ir juodųjų aronijų uogos stabdo virusų dauginimąsi nuo apgaubtų virusų. Šeivamedžio uogų sirupas palengvina gripo pacientų simptomus, todėl jie daug lengviau atsigauna. Burnos skalavimas žaliaja arbata saugo nuo gripo infekcijos valydami vartus, pro kuriuos kvėpavimo takų patogenai patenka į organizmą.
Tyrimo metu SARS-CoV-2 buvo jautrus žaliai arbatai ir granatų sultims, o šeivamedžio uogų sultys virusą visiškai išjungė. Šeivamedžio uogų sultys sumažino daugiau nei 96% SARS-CoV-2 užkrečiamumo. 5 tipo adenovirusas priešinosi fitocheminėms medžiagoms, tačiau jo dauginimąsi labiausiai stabdė šeivamedžio uogų sultys. A gripo virusas buvo labai jautrus ir jį nukenksmino kiekviena iš šių fitocheminių medžiagų. Tyrimo autoriai teigė, kad augalų antivirusinis aktyvumas prieš gripą buvo toks pat stiprus, kaip ligoninės dezinfekcinės priemonės. Šie ekstraktai nebrangūs ir gali būti lengvai naudojami masiškai, bet visuomenės sveikatos adovai ignoruoja veiksmingus būdus ir atsisako skatinti gydymą, mažinantį kančias ir gelbėjantį gyvybes.
Augaliniuose vaistuose yra katechinų, taninų ir flavonoidų, kurie puola virusinius baltymus. Granatuose esantys polifenoliai inaktyvuoja gripo virusus, nukreipdami juos į viriono paviršiaus glikoproteinus, sukeldami struktūrinius viriono pažeidimus. Žaliosios arbatos katechinai suskaido viriono struktūrą. Tiksliau, epigallokatechino galatas sutrikdo viruso daleles, silpnina jų intensyvumą ir blokuoja jų sąveiką su tikslinėmis ląstelėmis. Katechinai trukdo endosomų rūgštėjimui ir viruso fermentų aktyvumui, blokuoja jų susiliejimą su ląstelėmis šeimininkėmis. Fitocheminis teaflavino-3,3-digallatas užkerta kelią SARS-CoV-2 infekcijai, tiesiog trukdydamas jo ląstelių receptoriui-angiotenziną konvertuojančiam fermentui 2.
Tyrimo autoriai mano, kad šios pagrindinės augalų sultys ir ekstraktai turėtų būti naudojami kasdien kaip burnos skalavimo skysčiai, po to nuryjami, kad būtų naudinga vidui. „Kadangi viruso dauginimasis, simptomai ir perdavimas įvyksta nosies ir burnos ryklės srityje, viruso titrų sumažinimas kuo anksčiau gali būti aktyvi infekcijos, sklaidos, ligų ir plitimo prevencijos strategija“, - rašė autoriai. Autoriai pabrėžė, kad svarbu ligoninėje naudoti vaistažolių antivirusinius vaistus, siekiant sušvelninti viruso prisirišimą ir viruso apkrovą, nesvarbu, ar infekcija yra SARS-CoV-2, gripas ar kitas kvėpavimo takų patogenas. Šie ekstraktai ir arbatos turėtų būti siunčiami į slaugos namus ir mokyklas.
https://www.newstarget.com/2021-09-02-four-herbal-extracts-reduce-viral-load-block-covid-influenza-adenovirus.html

O jeigu ?       2021-09-3 22:36

В Сочи полиция отказалась от модной процедуры  и не вышла на работу . начальство в шоке . Кто же их будет защищать?... Вот бы так все полицейские... Может быть эти социопаты быстрее уйдут.

Rasa teisi -       2021-09-3 21:41

nėra kito “karšto” varianto preteksto, išskyrus mitingą. Tada du variantai. 1 -  mitingas vyksta pagal “Susitelkimo branduolio” scenarijų. 2 - mitingas vyksta pagal ŠS scenarijų, pereinantį į “Susitelkimo branduolio” scenarijų.

Akvilina...       2021-09-3 16:04

taip, nes ,šaltąjį’ karą jie garantuotai pralaimėtų, o va ,karštąjį’ pasitelkę pačių valdomas jėgos struktūras laimės…

Dzeikas       2021-09-3 15:38

Kaip sakoma vienoje pasakoje “sioje upeje zuvys nesiveiskia del to, kad ne vienas zmogus joje nepaskendo”. Lietuva valstybe(inagininkas) nepaisant visokiu iskabu a le “Lietuvos respublika” nebuvo nei po 1918, nei po 1991m. Siaip, giminiu susirinkimas prie bravoro.
Dabar vyksta akisata, ar cia toliau giminiu, sveogeriu ir siaip “savuju” susirinkimas, ar visdelto vyksta virsmas i darini kuri jau “valstybe” galima pavadint.
Jeigu zmones ateis padeje skersa ant neteiseto Vilniaus miesto chebros “sprendimo” chebros vierchai ims saudyti - tada galima bus atverst nauja puslapi tautos istorijoje.
Kaip ir Ukraina, formaliai tokia valstybe susikure 1991m rugpjucio menesi, o FAKTISKAI po pirmuju Ukrainos kariuomenes ir savanoriu buriu susiremimu su rusu “zeligovskininkais” Donbase 2014m.

Gomez Pedrito       2021-09-3 15:09

Kaune eitynės vienaip ar kitaip įvyks. Tai tautos savigarbos reikalas.

Hmm.. >>Vytas        2021-09-3 14:40

kokie taikus, jei pati Rasa kalba apie “pilietini kara”?

net jei Rasai ir netycia issprudo tas “karas”, ji turetu dekot Putinui laiskus rasancio V.Lekstucio, ANTIFA vado A.Paleckio, Z.Vaisvilos, Au.Butkeviciaus komandai uz tai, kad diskreditavo si taiku mitinga… apie ka galimai ir ispejo vyriausybe VSD.

dar geriau       2021-09-3 14:14

LGB Talibano eitynėms Kaune leidimą išduoti įpareigojęs VAT teisėjas Ramūnas Gadliauskas - buvęs Rusijos karininkas?
Vikipedijoje apie jį rašoma:
“1985 m. baigė Anykščių Jono Biliūno vidurinę mokyklą. Nuo 1985 m. iki 1992 m. (su pertrauka tarnybai sovietinėje kariuomenėje) Vilniaus universiteto Teisės fakultete studijavo teisę, įgijo teisininko kvalifikaciją.”
Įdomiausia tai, kad 1992m. jau nebebuvo sovietų karininkų, visi turėjo prisiekti Rusijai. Kaip Rusijos karininkas apskritai galėjo tapti Lietuvos teisėju?
Bet svarbiausia tai, kad, pasirodo, VSD ir vėl nemelavo: priešiškos Lietuvai jėgos tikrai rengia mitingus ir neramumus. Tik viskas “objektyviosios” Lietuvos “žiniasklaidos” buvo kreivai interpretuota.

Vytas       2021-09-3 14:01

Taikūs susirinkimai yra konstitucinė piliečių teisė!!! 

pilietisas       2021-09-3 13:59

reikalas tai reikalas, o vat kur gaut tą savigarbą?
gal kas nors mums išnuomuotų?

Nuomone       2021-09-3 13:57

Apskritai Rasa Cepaitiene labai blaiviai mąstantis zmogus.Aciū.

Šimašiui       2021-09-3 13:53

karšta dėl jo brangių projektų ir idėjų be konkusų.Todėl jis tikrai bijo.

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.