Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Rasa Čepaitienė. Sąžinė yra mano reputacija

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 15 d. 9:23

21     

    

Rasa Čepaitienė. Sąžinė yra mano reputacija

Dalis mūsų piliečių sakosi tapę uoliais mokslatikiais, bet man dingojas, kad vis dėlto dabar sparčiau plinta kita religija – induizmas. Žinote, joje yra kastų sistema, kur aukštesnių kastų atstovai vengia bendrauti su žemesniųjų ir t.t. Štai, tarkim, eina koks nors stovintis ant aukščiausio socialinio laiptelio brachmanas gatve ir per vėlai pastebi, kad ant jo krenta šudros, ar, neduokdie, kokio išvis anapus kastinės tvarkos esančio niekingo dalito šešėlis. Nebespėja nuo jo išsisukti. Ir ką? Baisi nelaimė! Siaubas! Belieka kuo greičiau skuosti namo ar į šventyklą, žinoma, pakeliui apdairiai vengiant kitų purvinų šešėlių, kad galėtų tuoj pat rituališkai apsivalyti, nusiplauti šią baisią dėmę.

Taip ir mūsų draugai, bičiuliai, kolegos, bendrapiliečiai, sparčiai virstantys induistais, elgiasi. Antai po Vingio parko mitingo vienas garbus profesorius baisėjosi, kaip aš ant scenos stovėjau, anot jo, šalia „baisaus vatniko“, kuris, keista, irgi yra profesorius, habil. dr. ir t.t. Nors mačiau tą žmogų pirmąkart, nors jo kalboje nebuvo nieko „baisiai vatnikiško“, nors šalia stovėjo ir kiti žmonės, įskaitant disidentą kunigą R. Grigą, bet šešėlis ant mūsų visų jau krito…

Aišku, po antradienio mitingo ta dėmė jau virto nenuplaunama… Kalbėjau nuo scenos, ant kurios vėliau lipo paleckiai, kas ten dar…?, nors tuomet jau buvau išėjus, turėjome svečių, kuriems norėjome aprodyti mūsų gražųjį Vilnių. (Nepritariu tam, kad Paleckis ir co buvo įleisti į sceną kalbėti, manau, tai pakenkė bendram reikalui, bet kodėl taip atsitiko, kas dėl to kaltas, klauskite mitingo organizatorių).
Tačiau, pasirodo, pasmerkimo šešėlis dėl to buvo toks ilgas ir platus, kad visus mitinge buvusius taikius žmones uždengė. Kas, kad jie po renginio ramiai išsiskirstė ir nebepasiliko „vakarinei programai“, kurią, kaip vis labiau aiškėja, užsakė ir režisavo mūsų šaunioji vyriausybė. Na, kad liaudžiai nuobodu nebūtų. Ir kad savo realistiniu profesionaliu spektakliu su įspūdingais specefektais užgožtų tą nemalonų poskonį, likusį po pasibaisėtinai nepolitkorektiško mėgėjų ryte surengto performanso su kartuvėm ir Dovydo žvaigždėm.

Tai mielieji induistai. Suprantu ir vertinu jūsų nuoširdų rūpestį mūsų dvasinio išsigelbėjimo perspektyvomis. Suprantu, kad, vis labiau plintant jūsų tikėjimui, bet koks viešas protesto mitingas, akcija ar net banalus pasivaikščiojimas gatve taps iš principo neįmanomas, nes brachmanams ar tokiais save laikantiems visuomet bus tikimybė susidurti su kokiais nors jiems ant kelio besimaišančiais šudromis ar dalitais, bet… Leiskite man likti krikščione. Leiskite pačiai atsakyti už savo žodžius ir veiksmus, o tegu kiti atsako už savuosius. Prieš Dievą ir prieš savo sąžinę.

Sąžinė yra mano reputacija.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2021-08-15 23:49

Kis: ,,Kas cia vyksta ir kas galetu prieinamai paaiskinti,juk kazkoks kosmaras.”
Kas vyksta bandė pasakyti Trampas ir jo šalininkai. Ir kuo tu jį tada išvadinai ?
Dabar pasiklausk Baideno su Putinu.

Valentinas Katasonovas (Dien TV)       2021-08-15 23:42

Tiesa apie pasaulinio elito planus. Ką daryti ?

https://www.youtube.com/watch?v=EVkiTnKDqZs

Šįkart - smagiai pro šalį       2021-08-15 22:00

Apie lipančius ant scenos reikėjo laiku pagalvoti. Ir ne tik apie Paleckį, bet ir kitą įvairialypį lobovinį brodą. Ir apie finansavimą, nes tokioj sudėtingoj geopolitinėj situacijoj remtis didžiojo Lietuvos gelbėtojo paslaugomis, sutikit - slidoka. Vadinasi, kažkurie jūsiškiai visgi dirba ne jums. Tik nevisprotis po to gali eiti su tokiais strateguotojais bei juos palaikyti. Beje, ačiū V.Žemaičiui, padėjusiam kai ką iššifruoti…

ah1       2021-08-15 21:39

sąžinė... Su žinia. Su žinojimu susivieniję - tiesos žinojimas suvienijo, tiesos žinojimas savaime apjungė nerobotus, todėl ir esa visi kaip vienas nesvarbu brachmanas ar šudra. Tiesa jus išlaisvins mokė rabis Jėzus Biblijoje,jūsų tėvas velnias, melagis ir galvažudys, kuriame niekada nebuvo tiesos.  Vakcinos nėra, skiepijimo nėra, vykdomas antikonstitucinis medicininis eksperimentas - štai šitas sužinojimas ir žinojimas apjungė ir ” brachmanus”, ir “šudras” ir profesorius ir vatnikus ir dirbančius ir bedarbius… visus kurie dar geba logiška mąstyti.

kazys       2021-08-15 20:58

o šventasis ir neklystantis stasy, gal galima tau pasimelsti? tu jau ir nuodėmes atleisti gali. DDDDDD Psichiatrams su tavimi bus darbo….

Kis       2021-08-15 20:41

pasidalinsiu kas kaskart po tokiu stresiniu nuotykiu ateina i makaule.
  Valdzia elgiasi baisiaunegu banditeliai 1990 metais.Kodel neisvogus to ,kuris verda ta kose ir pareikalauti valdzios atsistatydinimo.Juk be kraujo ir dideliu islaidu ,nereikes jokiu 40 tukstanciu babaju ir galvai lengviau.Kas dabar vyksta sunkiame sapne nesusapnuosi ir tai daroma atvirai ,be jokiu skrupuluKas cia vyksta ir kas galetu prieinamai paaiskinti,juk kazkoks kosmaras?

stasys       2021-08-15 20:13

Po tokio paatviravimo aš beveik atleidau . Miegokite ponia Rasa ramiai , nuodėmiu atleidima pats asmeniškai išrupinsiu . Klystame visi ,vienok ne visi pripažįstame jas ir iš jų mokomės . Pirštais nerodisiu .

Nuėjau        2021-08-15 18:05

kažkur, pakalbėjau, o po manęs nors ir tvanas.

Sąžinė sąžine,       2021-08-15 17:42

- dar ir galva reikalinga. Kad nebūtų vėliau panašu į vieno bendradarbio padejavimą po rinkimų: “Balsavau už Ažubalį, o gavau Raskevičių”.

Kablelis       2021-08-15 15:40

Sąžinė kreiva reputacija.

Kaip kunigai neskirsto       2021-08-15 14:55

žmonių,taip ir mes turime mokytis priimti vieni kitus ir diskutuoti,o ne rūšiuoti.

Prašalietis       2021-08-15 14:54

Mažytis pastebėjimas. Palyginus ką “patriotiškai"trioskia ir ką “Tautos labui"daro Čepaitienė ir ką ir kur “Tautos ne labui sušnipinėjo” A. Paleckis, Čepaitienei su savo “patriotinės Sąžinės reputacija” yra kaip iki mėnulio nueiti homoseksualine poza….

Mūsų konservatorių valdžia        2021-08-15 14:53

dedasi gera,pripažindama Taivanį ir tai būtų gerai,jei savi piliečiai gyventų oriai ir nebūtų taip rūšiuojami,represuojami,vaikomi,kaip Taivanyje ar Baltarusijoje .Konservatoriai tik dedasi geri prieš kitus,o su savais yra kaip patarlėje,kad svetimiems šilkas,o namie vilkas.Kenčia net konservatorių ir jų gerbėjų šeimos,jų artimieji.Jie neturi būti valdžioje.Kažkokia mažuma seime ir to užtektų.

Autore       2021-08-15 14:28

„... jo kalboje nebuvo nieko „baisiai vatnikiško““.
O kur jūs nent kiek „vatnikiško“ matote ar bent įžvelgiate pas Lekstutį, Paleckį, Vaišvilą, Gražulį...?!
Sakyčiau, atidžiau reika rinktis draugus. Organizacinis fonas irgi kėlė įtarimų. O kad prof.(!) Rasa dar neperprato ‘šeiminykščių’, bieka liūdėti…, o kas galėtų paneigti kad, ji nėra viena iš jų*. Juk apie kitą Rasą (Maldeikienę), irgi ilgai buvome geros, net labai geros nuomonės, kol… Taigi,...
——
O disidentui kunigui R. Grigui, derėtų priminti, kad gerais norais kelias į pragarą grįstas.
Negi tas šviesuolis toks pritemęs (kaip ir a. a. tėvas Stanislovas).
——
Ir kodėl tie ‘šviesuoliai’ vis į kairę?!!
Kairė rusiška.
Kairė geiropiška.
Kairė amerikoniška.
Kairė globaliai kosmopolitiška…
Kairė multikultūriškai beprotiška…
Kairė „antivakseriška“.
Kol dešinieji ‘pirštą čiulpia’, kairieji ‘rytai’ kovoja(?!) prieš kairiuosius ‘vakarus’, o ‘kairieji’ vakarai prieš visą baltąją rasę.
(„Kabaretas tarp girnų“).

> 10:24       2021-08-15 13:59

Kurioje vietoje tai parašyta?

Labai geras straipsnis       2021-08-15 12:35

Ačiū profesorei už puikias įžvalgas.

Dzeikas       2021-08-15 11:59

Madam Cepaitienei turbut dilemma randasi.
Ka ant kaktos issitatuiruoti: “sazininga” ar “neimu otkatu”.
Geriau abu uzrasus, bet kad netilps. Viena kazka pasirinkt reikia.

sąžinė       2021-08-15 11:08

aš sąžiningai imu otkatus
ir sąžiningai pasidalinu su vyresnybe
už sąžiningą elgesį mane pastoviai kelia pareigose - skiria į vietas, kur didesni otkatai.
VOT !!!

O kas       2021-08-15 10:50

toliau?

Pilietinis nepaklusnumas       2021-08-15 10:24

Super. Puikiai viskas sudėliota.

Ir taip norisi prisiminti Šv.Rašto žodžius, kuriuos ištaria mūsų Viešpats Jėzus Kristus:

KAS NE PRIEŠ MUS, TAS UŽ MUS.

DDD       2021-08-15 9:48

... aplinka kalta.

Rekomenduojame

Pasaulinio atgarsio susilaukusi byla Suomijoje: krikščionys persekiojami dėl tikėjimo

Jurga Lago. Apie skiepus ir degančias eglutes

Žymusis dr. J. Peterson: privalomas vakcinavimas nuo COVID-19 yra totalitarinių valstybių imitavimas

Suomija gali stabdyti ES vertimą skiepytis

Vytautas Sinica. Pakalbėkim apie iš esmės nusikalstamus iš esmės nusikaltėlių siūlymus

Ramūnas Aušrotas. Nestereotipiniai lyčių vaidmenys – už ką siekiama kovoti?

Bandoma juodinti laisvės kovotoją

Viljama Sudikienė. Europos nacionalistai buria naują aljansą Varšuvoje

Vaidotas A. Vaičaitis. Konstitucinis Teismas ir „galimybių pasas“

Ar turėčiau paskiepyti savo vaiką naujomis vakcinomis nuo COVID-19?

Iš interneto platybių. Iškrito pirmasis sniegas!

Ir vėl pinigai atiminėjami iš Lietuvos regionų…

Tomas Baranauskas. Gal žinot gerą lietuvišką atitikmenį?

Fox News: Viktoras Orbanas – vakarietiškas konservatorius ar totalitarinis banditas?

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Indijos Aukščiausiajam teismui pateiktas pirmasis pasaulyje ieškinys dėl nužudymo vakcina Bilui Geitsui ir Adarui Pūnavalai

Asta Višinskaitė – Katutė. Jeigu kas nors ims plūsti mane ar prigimtinės šeimos palaikytojus, tai nepateks į neapykantos supratimą

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Parazitinių idėjų pandemija

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

Nepaisant išteisinimo, K. Rittenhouse istorija įrodo, kad JAV tebėra žiniasklaidos valdoma valstybė

Pandemijos valdymas ir STI siūlomi žingsniai (II): gydymo rekomendacijos sergantiems

Dauguma JAV katalikų ir protestantų teigia: nebūtina tikėti Dievą, norint pasiekti dangų

Éric Zemmour: „Mes neleisime mūsų pakeisti svetimais žmonėmis“

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.