Dienos aktualija, Politika, Istorija, Propagandos ir ideologijos analizė

Rasa Čepaitienė. Pasaka apie Cacą ir Kaką

Tiesos.lt redakcija   2020 m. kovo 28 d. 10:26

9     

    

Rasa Čepaitienė. Pasaka apie Cacą ir Kaką

Kadangi vis sulaukiu priekaištų, kad mano įrašai per ilgi, per sudėtingi ir kai kam net sukeliantys rimtų teksto suvokimo sunkumų bei nemenką susierzinimą, verčiantį anonimiškai spjaudytis ir visaip dergtis, tai nusprendžiau šįsyk parašyti liaudiškai, paprastai, trumpai ir aiškiai. O kas, jei ne pasaka, galėtų geriau padėti pasiekti šį tikslą? Taigi, klausykit.

Kartą gyveno Caca. Visi ją labai mylėjo ir gėrėjosi. O pamatę nesulaikydavo šypsenų ir susižavėjimo šūksnių. Bo buvo ana ir labai graži, ir nepaprastai charizmatiška, ir labai gera beigi protinga. Ir niekada dėl nieko neklydo. O kokį nepakartojamą humoro jausmą turėjo!

Ir taip pat gyveno Kaka. Kaka buvo bjauri, negraži, durna, smirdanti ir visaip kitaip bloga. Todėl visi jos nekentė, ratais iš tolo apeidavo, visaip spjaudė ir pirštais badė. Mažų mažiausiai Kremliaus agente, piktavale, idiote ar kokiu kitu necenzūriniu žodžiu vadindavo.

Bet iš kur mes žinome, kad Caca – gera, o Kaka – absoliučiai bloga ir niekam tikusi? Kad visa, ką daro ar sako Caca, yra tobula, puiku, nuostabu ir nepakartojama? O ką bedarytų ar besakytų Kaka, bus kenkėjiška, pusgalviška ar neatsakinga?

Ogi mums apie tai kasdien pasako ir primena viena tokia Stačiakampė Dėžė. Ją galima rasti daugelio namuose ir butuose. Tik ji mat yra čiut čiut kiek sugedusi ir rodo tik juodai baltą dvimatį vaizdą. Bet visi taip prie to pripratę, kad šito defekto seniai nebepastebi. Svarbiausia, kad patiems galvoti nebereikia, kaip kakas nuo cacų atskirti. Argi nepatogu?

Tačiau kartą ėmė mūsų Caca ir netyčia įlipo į kaką. O gal ten buvo atvirkščiai, kas dabar besupaisys… Žodžiu, abiems atvejais rezultatas buvo tas pats.

Pasakėlės pabaiga.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

zuzu       2020-04-6 14:40

Deze daug kam isdziovino smegenisir ne tik pas mus.O kas toji caca,anksciau ar veliau pamatai pagal nuveiktus darbus,o kakai ,kad tapti caca,reiketu ne tik zodziu,bet dar daugiau ir apciuopiamu darbeliu(pradziai uzteks ir tiek)

Prašalietis       2020-03-30 7:34

dink 2020-03-28 23:04 Beretinis bičiuli, taip patriotiškai kaip užsislapstinęs 75 metams KGB-istinis beretinis runkelis neburnok, nes pasidarysi didelis tautinis Kaka. Visi neišsivaikščioję tikri patriotai turi visur ir visada stengtis būti tik “patriotinėmis” didesnėmis ar mažesnėmis Cacomis.

kas tas Caca ir Kaka ?       2020-03-29 0:36

esu baigęs partinę mokyklą
perskaičiau VISUS Lenino raštus.
Ir net Marksą bandžiau skaityti.
Bet nesuprantu - kas tas Caca ir kas tas Kaka?
(Caca -Meras Šimašius, o Kaka - violetiniai kedofilai?)

dink       2020-03-28 23:04

sūtrauka raudonasis proxodimce. Jukš.

Prašalietis       2020-03-28 20:35

Tikri “tautiškai patriotiniai propiesoriai” anksčiau ar vėliau dar neišsivaikščiojusiems runkeliams parašo tikrai “propiesorinius tautinius kūrinius”.
Rasa Čepaitienė. Pasaka apie Cacą ir Kaką.
V. Lansbergis “Santykis yra viskas”.
R.Čepaitienė-Ir taip pat gyveno Kaka. Kaka buvo bjauri, negraži, durna, smirdanti ir visaip kitaip bloga. Todėl visi jos nekentė, ratais iš tolo apeidavo, visaip spjaudė ir pirštais badė...
V.Lansbergis- Viena svarbiausių nūdienos užduočių – tai santykių gerinimas su šūdu. Šūdas yra faktas, todėl klaida būtų vengti šių santykių – apeiti, neliesti ir neuostyti. Vadinti šūdą tik slapyvardžiais. Manoma, kad šūdas nuo to tik dar labiau šūdėtų.Negerai yra nekalbėti apie santykių gerinimą. Apie tai reikia kalbėti ir kalbėti nuolat. Nekalbėdamas apie santykių gerinimą, tu atrodytum politiškai nekorektiškas. Nekalbėjimas, ir būtinai kasdien, apie geresnius santykius su šūdu jau savaime blogintų santykius. Keltum įtarimų. Tai tu liktum kaltas dėl to, kad šūdas dvokia”...
Paskaičius, kyla į tautines dausas vienintelis patriotinis Tautos ir Lietuvos “išgyvenimo” klausimas: Kuris iš šių dviejų Lietuvos “tautinių propiesorių” yra didesnis “tautinis patriotas, mokslininkas, Tautos ir valstybės"gelbėtojas”?

stasys        2020-03-28 18:36

Cit. „ Kadangi vis sulaukiu priekaištų, kad mano įrašai per ilgi, per sudėtingi ir kai kam net sukeliantys rimtų teksto suvokimo sunkumų bei nemenką susierzinimą, verčiantį anonimiškai spjaudytis ir visaip dergtis, tai nusprendžiau šįsyk parašyti liaudiškai, paprastai, trumpai ir aiškiai.“  Užsigavo autorė ir be reikalo , juk rašant str. negali tikėtis jog jį perskaitys tik tie ‘supratingi‘ ir būtinai uždės pritarimo varnele . Čia tokiu irgi užtenka su labai keistu humoro jausmu . Na bet kas gali spręsti kur tekstas juokinga o kur tik naivumas šypsena keliantis .

p.s. turiu viena pažįstama kuriam atrodo jog kečupas kiekviename patiekale tinkantis ..panašiai ir autorė su tuo ‘globalizmu ir neoliberalizmu’ . Druską beria šaukštais ir nesikuklina .

Puiki pasaka       2020-03-28 17:48

Kodėl viskas juodai balta? Todėl, kad partijos atstovauja ne piliečių interesus, o savo ir oligarchinių. Tiesiog nevyksta konstruktyvios diskusijos tarp partijų dėl piliečių gerovės, o tik tarpusavio pjautynės dėl lovio. Tam tikrų partijų nupirkta žiniasklaida kitus juodina, o save į padanges kelia. O kad neįliptum į kaką, tai reikia žiūrėt kur koją dedi, nes kitaip prasidės ta pati pasakėlė su daug šantažo! Ir aišku, kad reikia turėti ir patiems žmonėms daugiau kritinio mąstymo.

ha ha        2020-03-28 14:29

aciu. pasijuokiau. nuotaika pekelete:)

Kolega       2020-03-28 13:33

Neblogai Rasa… smile


Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas. Apie lietuviškąjį čiukčio sindromą

Skiepų karai. Ramūnas Aušrotas: Klausimas tik toks: ar bus taikoma „grubi prievarta“, ar…

8-tosios Garliavos antpuolio metinės: neabejingi piliečiai ir vėl klausė: „Ar dar gyva Deimantė?“ Papildyta Neringos Venckienės komentaru

Eligijus Dzežulskis-Duonys. Kaip atkurti pašlijusią ES reputaciją?

Per 500 žmonių pasirašė laišką Lietuvos vyskupams dėl Komunijos dalijimo būdo

Liudvikas Jakimavičius. Gyvenimo redaktorius Covidas

Kerouaco vertėja Irena Balčiūnienė – apie Mykolaitį-Putiną ir kiekviena proga jį menkinantį Tomą Venclovą

Neringa Venckienė. Valstybė laikosi ant melo pamatų

Algimantas Rusteika. Gyvename linksmiau ir laisviau

Liudvikas Jakimavičius. Prisiklausėme

Jonas Švagžlys. Apie opozicijos atstovų sekamas sėkmės istorijas

Rasa Čepaitienė. Mažumų valstybė

Vytautas Sinica. Būtina naikinti Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybą

Rasa Čepaitienė. Čiukčiai prie Baltijos

Geroji Naujiena: Tiesos Dvasia – mūsų Globėjas

Algimantas Rusteika. Įtampą žūtbūt reikia išlaikyti

Povilas Urbšys. Apie opiumą liaudžiai ir Jo Ekscelenciją

Arūnas Gumuliauskas. Minint Steigiamojo Seimo šimtmetį

Povilas Gylys rekomenduoja. Apie zuikius ir valstybę

Istorikas Artūras Svarauskas apie Steigiamojo Seimo šimtmetį

Vytautas Sinica. Ironiška – nemirtinga neteisingai mąstančiųjų persekiojimo dvasia atgimsta sovietmetį tyrinėjančių galvose

Lietuvos Respublikai – 100! Gabrielės Petkevičaitės-Bitės žodis pirmajame Steigiamojo Seimo posėdyje

Vytautas Sinica. „Ne, vaikas nėra kolektyvinė mūsų visų atsakomybė“

Kaip iš Neringos Venckienės namų buvo pagrobta Deimantė Kedytė – dalijamės vaizdo įrašu ir Karolio Venckaus komentarais (video)

Algimantas Rusteika. Pasislėpti nepavyks niekam

Marijos radijas: Ar esama realių priežasčių pilietiniam judėjimui laisvoje šalyje, demokratinėje santvarkoje?

Rasa Čepaitienė. Kito žvilgsnyje

1972-ųjų gegužės 14-oji, Kaunas: Romas Kalanta ir kalantinės

Algimantas Rusteika. Kelios pastabos „vaiko ėmimo“ įrašo paraštėje

Aštuntosioms Garliavos antpuolio metinėms artėjant Neringa Venckienė klausia: Kodėl? Už ką?..

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.