Dienos aktualija, Politika, Istorija, Propagandos ir ideologijos analizė

Rasa Čepaitienė. Pasaka apie Cacą ir Kaką

Tiesos.lt redakcija   2020 m. kovo 28 d. 10:26

9     

    

Rasa Čepaitienė. Pasaka apie Cacą ir Kaką

Kadangi vis sulaukiu priekaištų, kad mano įrašai per ilgi, per sudėtingi ir kai kam net sukeliantys rimtų teksto suvokimo sunkumų bei nemenką susierzinimą, verčiantį anonimiškai spjaudytis ir visaip dergtis, tai nusprendžiau šįsyk parašyti liaudiškai, paprastai, trumpai ir aiškiai. O kas, jei ne pasaka, galėtų geriau padėti pasiekti šį tikslą? Taigi, klausykit.

Kartą gyveno Caca. Visi ją labai mylėjo ir gėrėjosi. O pamatę nesulaikydavo šypsenų ir susižavėjimo šūksnių. Bo buvo ana ir labai graži, ir nepaprastai charizmatiška, ir labai gera beigi protinga. Ir niekada dėl nieko neklydo. O kokį nepakartojamą humoro jausmą turėjo!

Ir taip pat gyveno Kaka. Kaka buvo bjauri, negraži, durna, smirdanti ir visaip kitaip bloga. Todėl visi jos nekentė, ratais iš tolo apeidavo, visaip spjaudė ir pirštais badė. Mažų mažiausiai Kremliaus agente, piktavale, idiote ar kokiu kitu necenzūriniu žodžiu vadindavo.

Bet iš kur mes žinome, kad Caca – gera, o Kaka – absoliučiai bloga ir niekam tikusi? Kad visa, ką daro ar sako Caca, yra tobula, puiku, nuostabu ir nepakartojama? O ką bedarytų ar besakytų Kaka, bus kenkėjiška, pusgalviška ar neatsakinga?

Ogi mums apie tai kasdien pasako ir primena viena tokia Stačiakampė Dėžė. Ją galima rasti daugelio namuose ir butuose. Tik ji mat yra čiut čiut kiek sugedusi ir rodo tik juodai baltą dvimatį vaizdą. Bet visi taip prie to pripratę, kad šito defekto seniai nebepastebi. Svarbiausia, kad patiems galvoti nebereikia, kaip kakas nuo cacų atskirti. Argi nepatogu?

Tačiau kartą ėmė mūsų Caca ir netyčia įlipo į kaką. O gal ten buvo atvirkščiai, kas dabar besupaisys… Žodžiu, abiems atvejais rezultatas buvo tas pats.

Pasakėlės pabaiga.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

zuzu       2020-04-6 14:40

Deze daug kam isdziovino smegenisir ne tik pas mus.O kas toji caca,anksciau ar veliau pamatai pagal nuveiktus darbus,o kakai ,kad tapti caca,reiketu ne tik zodziu,bet dar daugiau ir apciuopiamu darbeliu(pradziai uzteks ir tiek)

Prašalietis       2020-03-30 7:34

dink 2020-03-28 23:04 Beretinis bičiuli, taip patriotiškai kaip užsislapstinęs 75 metams KGB-istinis beretinis runkelis neburnok, nes pasidarysi didelis tautinis Kaka. Visi neišsivaikščioję tikri patriotai turi visur ir visada stengtis būti tik “patriotinėmis” didesnėmis ar mažesnėmis Cacomis.

kas tas Caca ir Kaka ?       2020-03-29 0:36

esu baigęs partinę mokyklą
perskaičiau VISUS Lenino raštus.
Ir net Marksą bandžiau skaityti.
Bet nesuprantu - kas tas Caca ir kas tas Kaka?
(Caca -Meras Šimašius, o Kaka - violetiniai kedofilai?)

dink       2020-03-28 23:04

sūtrauka raudonasis proxodimce. Jukš.

Prašalietis       2020-03-28 20:35

Tikri “tautiškai patriotiniai propiesoriai” anksčiau ar vėliau dar neišsivaikščiojusiems runkeliams parašo tikrai “propiesorinius tautinius kūrinius”.
Rasa Čepaitienė. Pasaka apie Cacą ir Kaką.
V. Lansbergis “Santykis yra viskas”.
R.Čepaitienė-Ir taip pat gyveno Kaka. Kaka buvo bjauri, negraži, durna, smirdanti ir visaip kitaip bloga. Todėl visi jos nekentė, ratais iš tolo apeidavo, visaip spjaudė ir pirštais badė...
V.Lansbergis- Viena svarbiausių nūdienos užduočių – tai santykių gerinimas su šūdu. Šūdas yra faktas, todėl klaida būtų vengti šių santykių – apeiti, neliesti ir neuostyti. Vadinti šūdą tik slapyvardžiais. Manoma, kad šūdas nuo to tik dar labiau šūdėtų.Negerai yra nekalbėti apie santykių gerinimą. Apie tai reikia kalbėti ir kalbėti nuolat. Nekalbėdamas apie santykių gerinimą, tu atrodytum politiškai nekorektiškas. Nekalbėjimas, ir būtinai kasdien, apie geresnius santykius su šūdu jau savaime blogintų santykius. Keltum įtarimų. Tai tu liktum kaltas dėl to, kad šūdas dvokia”...
Paskaičius, kyla į tautines dausas vienintelis patriotinis Tautos ir Lietuvos “išgyvenimo” klausimas: Kuris iš šių dviejų Lietuvos “tautinių propiesorių” yra didesnis “tautinis patriotas, mokslininkas, Tautos ir valstybės"gelbėtojas”?

stasys        2020-03-28 18:36

Cit. „ Kadangi vis sulaukiu priekaištų, kad mano įrašai per ilgi, per sudėtingi ir kai kam net sukeliantys rimtų teksto suvokimo sunkumų bei nemenką susierzinimą, verčiantį anonimiškai spjaudytis ir visaip dergtis, tai nusprendžiau šįsyk parašyti liaudiškai, paprastai, trumpai ir aiškiai.“  Užsigavo autorė ir be reikalo , juk rašant str. negali tikėtis jog jį perskaitys tik tie ‘supratingi‘ ir būtinai uždės pritarimo varnele . Čia tokiu irgi užtenka su labai keistu humoro jausmu . Na bet kas gali spręsti kur tekstas juokinga o kur tik naivumas šypsena keliantis .

p.s. turiu viena pažįstama kuriam atrodo jog kečupas kiekviename patiekale tinkantis ..panašiai ir autorė su tuo ‘globalizmu ir neoliberalizmu’ . Druską beria šaukštais ir nesikuklina .

Puiki pasaka       2020-03-28 17:48

Kodėl viskas juodai balta? Todėl, kad partijos atstovauja ne piliečių interesus, o savo ir oligarchinių. Tiesiog nevyksta konstruktyvios diskusijos tarp partijų dėl piliečių gerovės, o tik tarpusavio pjautynės dėl lovio. Tam tikrų partijų nupirkta žiniasklaida kitus juodina, o save į padanges kelia. O kad neįliptum į kaką, tai reikia žiūrėt kur koją dedi, nes kitaip prasidės ta pati pasakėlė su daug šantažo! Ir aišku, kad reikia turėti ir patiems žmonėms daugiau kritinio mąstymo.

ha ha        2020-03-28 14:29

aciu. pasijuokiau. nuotaika pekelete:)

Kolega       2020-03-28 13:33

Neblogai Rasa… smile


Rekomenduojame

Bernaras Ivanovas. Minimali demokratija

Teksase transeksualams uždrausta dalyvauti moterų sporto varžybose

Pekino politika. Konstantinas Andrijauskas

Somalietis bažnyčioje peiliu mirtinai subadė britų parlamentarą

Prof. Romas Lazutka: Svetur skurdas ne toks atšiaurus, kaip Lietuvoje

Kęstutis Girnius. Teismų viršenybės pavojai

Kraupi Europos valdančiųjų tylėjimo kaina

Vilniaus stadionas - “mokytojo” vertas “mokinys”!

Artėja būsena, kai nebebus to, kas mus vienytų

Iš propagandos frontų. Delfio Paulius Jurkevičius: fašistai yra jie – antivakseriai

Gyvenimas žemiau skurdo ribos: ar tai normalu modernioje valstybėje?

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (I)

Aleksandras Žarskus. Kalbos magija ir tikrovės kūrimas. Naujakalbė

Mark Regnerus. Ko valdžia nesako apie gėjų partnerystę?

Interviu su Romu Dambrausku: Meldžiu, kad Tauta vėl neužmigtų

Vengrijos teisingumo ministrė: ES negali atimti iš valstybių narių įgaliojimų, kurių jos Bendrijai niekada neperdavė

Teismas privertė VRK duoti žodį referendumo rengėjams per LRT

Anglijoje krikščionys tėvai kovoja su transseksualumo ideologijos propagavimu pradinėse mokyklose

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jėzaus mokinystė – XXVIV eilinis sekmadienis

Sociologė apie protestų dalyvius: tie žmonės jautėsi viešai apspjaudyti ir aptalžyti

Vidas Rachlevičius. Viešai ir aiškiai pripažįstama, kad tai yra ideologinis apsisprendimas

Vytautas Radžvilas. Mokytojos žodis: mokykla turi tarnauti Lietuvai!

Nuo bačkos. Gabrielius Landsbergis: Lietuvoje 30 metų vyko gijimas ir mes pagijome

Aleksandras Nemunaitis. Šimašiaus karas prieš automobilius Vilniuje

Vytautas Sinica. Tarptautinis veikimas prieš savo valstybę

Alvydas Mozeris. KT nustato, jog Vyriausybės nutarimas prieštarauja Konstitucijai, bet leidžia veikti daugiau nei metus!

Romualdas Žekas. Teks gerti iš pačių prispjaudyto šulinio

Vytautas Sinica. Lietuvos valdžia neturi jokios teisės nusileisti Briuselio spaudimui

Vidas Rachlevičius. Drama su grotesko, komedijos ir absurdo teatro elementais

Olga Suprun. Štai taip yra viešai skelbiami oficialūs Lietuvos statistikos duomenys

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.