Dienos aktualija, Politika, Istorija, Propagandos ir ideologijos analizė

Rasa Čepaitienė. Pasaka apie Cacą ir Kaką

Tiesos.lt redakcija   2020 m. kovo 28 d. 10:26

9     

    

Rasa Čepaitienė. Pasaka apie Cacą ir Kaką

Kadangi vis sulaukiu priekaištų, kad mano įrašai per ilgi, per sudėtingi ir kai kam net sukeliantys rimtų teksto suvokimo sunkumų bei nemenką susierzinimą, verčiantį anonimiškai spjaudytis ir visaip dergtis, tai nusprendžiau šįsyk parašyti liaudiškai, paprastai, trumpai ir aiškiai. O kas, jei ne pasaka, galėtų geriau padėti pasiekti šį tikslą? Taigi, klausykit.

Kartą gyveno Caca. Visi ją labai mylėjo ir gėrėjosi. O pamatę nesulaikydavo šypsenų ir susižavėjimo šūksnių. Bo buvo ana ir labai graži, ir nepaprastai charizmatiška, ir labai gera beigi protinga. Ir niekada dėl nieko neklydo. O kokį nepakartojamą humoro jausmą turėjo!

Ir taip pat gyveno Kaka. Kaka buvo bjauri, negraži, durna, smirdanti ir visaip kitaip bloga. Todėl visi jos nekentė, ratais iš tolo apeidavo, visaip spjaudė ir pirštais badė. Mažų mažiausiai Kremliaus agente, piktavale, idiote ar kokiu kitu necenzūriniu žodžiu vadindavo.

Bet iš kur mes žinome, kad Caca – gera, o Kaka – absoliučiai bloga ir niekam tikusi? Kad visa, ką daro ar sako Caca, yra tobula, puiku, nuostabu ir nepakartojama? O ką bedarytų ar besakytų Kaka, bus kenkėjiška, pusgalviška ar neatsakinga?

Ogi mums apie tai kasdien pasako ir primena viena tokia Stačiakampė Dėžė. Ją galima rasti daugelio namuose ir butuose. Tik ji mat yra čiut čiut kiek sugedusi ir rodo tik juodai baltą dvimatį vaizdą. Bet visi taip prie to pripratę, kad šito defekto seniai nebepastebi. Svarbiausia, kad patiems galvoti nebereikia, kaip kakas nuo cacų atskirti. Argi nepatogu?

Tačiau kartą ėmė mūsų Caca ir netyčia įlipo į kaką. O gal ten buvo atvirkščiai, kas dabar besupaisys… Žodžiu, abiems atvejais rezultatas buvo tas pats.

Pasakėlės pabaiga.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

zuzu       2020-04-6 14:40

Deze daug kam isdziovino smegenisir ne tik pas mus.O kas toji caca,anksciau ar veliau pamatai pagal nuveiktus darbus,o kakai ,kad tapti caca,reiketu ne tik zodziu,bet dar daugiau ir apciuopiamu darbeliu(pradziai uzteks ir tiek)

Prašalietis       2020-03-30 7:34

dink 2020-03-28 23:04 Beretinis bičiuli, taip patriotiškai kaip užsislapstinęs 75 metams KGB-istinis beretinis runkelis neburnok, nes pasidarysi didelis tautinis Kaka. Visi neišsivaikščioję tikri patriotai turi visur ir visada stengtis būti tik “patriotinėmis” didesnėmis ar mažesnėmis Cacomis.

kas tas Caca ir Kaka ?       2020-03-29 0:36

esu baigęs partinę mokyklą
perskaičiau VISUS Lenino raštus.
Ir net Marksą bandžiau skaityti.
Bet nesuprantu - kas tas Caca ir kas tas Kaka?
(Caca -Meras Šimašius, o Kaka - violetiniai kedofilai?)

dink       2020-03-28 23:04

sūtrauka raudonasis proxodimce. Jukš.

Prašalietis       2020-03-28 20:35

Tikri “tautiškai patriotiniai propiesoriai” anksčiau ar vėliau dar neišsivaikščiojusiems runkeliams parašo tikrai “propiesorinius tautinius kūrinius”.
Rasa Čepaitienė. Pasaka apie Cacą ir Kaką.
V. Lansbergis “Santykis yra viskas”.
R.Čepaitienė-Ir taip pat gyveno Kaka. Kaka buvo bjauri, negraži, durna, smirdanti ir visaip kitaip bloga. Todėl visi jos nekentė, ratais iš tolo apeidavo, visaip spjaudė ir pirštais badė...
V.Lansbergis- Viena svarbiausių nūdienos užduočių – tai santykių gerinimas su šūdu. Šūdas yra faktas, todėl klaida būtų vengti šių santykių – apeiti, neliesti ir neuostyti. Vadinti šūdą tik slapyvardžiais. Manoma, kad šūdas nuo to tik dar labiau šūdėtų.Negerai yra nekalbėti apie santykių gerinimą. Apie tai reikia kalbėti ir kalbėti nuolat. Nekalbėdamas apie santykių gerinimą, tu atrodytum politiškai nekorektiškas. Nekalbėjimas, ir būtinai kasdien, apie geresnius santykius su šūdu jau savaime blogintų santykius. Keltum įtarimų. Tai tu liktum kaltas dėl to, kad šūdas dvokia”...
Paskaičius, kyla į tautines dausas vienintelis patriotinis Tautos ir Lietuvos “išgyvenimo” klausimas: Kuris iš šių dviejų Lietuvos “tautinių propiesorių” yra didesnis “tautinis patriotas, mokslininkas, Tautos ir valstybės"gelbėtojas”?

stasys        2020-03-28 18:36

Cit. „ Kadangi vis sulaukiu priekaištų, kad mano įrašai per ilgi, per sudėtingi ir kai kam net sukeliantys rimtų teksto suvokimo sunkumų bei nemenką susierzinimą, verčiantį anonimiškai spjaudytis ir visaip dergtis, tai nusprendžiau šįsyk parašyti liaudiškai, paprastai, trumpai ir aiškiai.“  Užsigavo autorė ir be reikalo , juk rašant str. negali tikėtis jog jį perskaitys tik tie ‘supratingi‘ ir būtinai uždės pritarimo varnele . Čia tokiu irgi užtenka su labai keistu humoro jausmu . Na bet kas gali spręsti kur tekstas juokinga o kur tik naivumas šypsena keliantis .

p.s. turiu viena pažįstama kuriam atrodo jog kečupas kiekviename patiekale tinkantis ..panašiai ir autorė su tuo ‘globalizmu ir neoliberalizmu’ . Druską beria šaukštais ir nesikuklina .

Puiki pasaka       2020-03-28 17:48

Kodėl viskas juodai balta? Todėl, kad partijos atstovauja ne piliečių interesus, o savo ir oligarchinių. Tiesiog nevyksta konstruktyvios diskusijos tarp partijų dėl piliečių gerovės, o tik tarpusavio pjautynės dėl lovio. Tam tikrų partijų nupirkta žiniasklaida kitus juodina, o save į padanges kelia. O kad neįliptum į kaką, tai reikia žiūrėt kur koją dedi, nes kitaip prasidės ta pati pasakėlė su daug šantažo! Ir aišku, kad reikia turėti ir patiems žmonėms daugiau kritinio mąstymo.

ha ha        2020-03-28 14:29

aciu. pasijuokiau. nuotaika pekelete:)

Kolega       2020-03-28 13:33

Neblogai Rasa… smile


Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas mitinge prie Seimo: Apginkime Lietuvą!

Stasys Jakeliūnas. Neįtikėtini (anti)demokratijos standartai

Viltinga? Andrius Bačiulis. ~40 proc. amerikiečių vis dar vadovaujasi sveiku protu

Rasa Čepaitienė. Gėdintojai

Papunkčiui. Vytautas Sinica: dėl ko kaltas Landsbergis ir kodėl jis turėtų atsistatydinti?

Tomas Baranauskas. Hibridinio karo naujienos

Martynas Katelynas. Padėkokim Raskevičiui, Šedbarui ir kitiems konservatoriams!

Vytauto Sinicos kalba mitinge „Apginkime Lietuvą“ prie Seimo: reikalaujame sustabdyti nelegalių migrantų priėmimą

Seimas priėmė rezoliuciją dėl hibridinės agresijos atrėmimo

Santykiai su Baltarusija: „Neredaguota“ pokalbis su VU TSPMI dėstytoju dr. Laurynu Jonavičiumi

Rašytojo Liudviko Jakimavičiaus pareiškimas: „Tokia skandalinga LRT veikla nebeturėtų tęstis“

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“ – apie nuplėštą vėliavą ir nešvankybes, skirtas Gitanui Nausėdai

Margarita Starkevičiūtė. Ir vėl turime valdžią, neatliekančią savo pareigų

Dominykas Vanhara. Apie atbėgėlių krizę ir dvi išeitis –  abi jos nekokios

Nida Vasiliauskaitė. Apie „bendrąjį gėrį“

Liepos 13-ąją, antradienį, 9.30 val. Nacionalinis susivienijimas kviečia į mitingą prie Lietuvos Respublikos Seimo: „Apginkime Lietuvą“

Redakcija kviečia į talką: Kaip tą nesąmoningą, bet sąmojingą (pa)sąmonės nesąmonių srautą būtų galima pavadinti? „Nuo bačkos. Andrius Kubilius: ...“

Linas Šalna. Kažkaip nutilo progresyvioji šviesuomenė – laukia instrukcijų ir injekcijų?

LR Seimas per pirmąjį pusmetį: „Neredaguota“ pokalbis su teisininku ir politikos stebėtoju Dominyku Vanhara

Klasikos variacijos. „Patikės, kai gaus vaistų. Va, kodėl jūs vis dar sveiki, sakysime“ – Nidos Vasiliauskaitės siūlomas Sokrato ir Glaukono dialogas

Vengriją palaikanti peticija perduota Vengrijos parlamentui

Zigmas Tamakauskas. Dievo Apvaizdos siųstas žmogus…

Draudimas Lietuvos Šeimų Sąjūdžiui rengti protesto akcijas teismo pripažintas neteisėtu ir panaikintas

Geroji Naujiena: esame tapę Dievo nuosavybe

Tomas Baranauskas. Apie neįveikiamą Bilotaitės sieną eilėmis

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklė“: Čia jūs valotės rūdį į vėliavą, arba Kaip „šviesuomenė“ tyčiojasi iš „tamsuomenės“

Audrius Bačiulis. Lukašenkos agentūra apsišviečia

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Liberalioji demokratija nebeužtikrina laisvių

Rasa Čepaitienė. Ką leido pamatyti ši hibridinė ataka?

Andrius Švarplys kviečia patiems įsitikinti, ar jis teisus

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.