Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas

Rasa Čepaitienė. Palaikykime SAM ministrą Aurelijų Verygą

Tiesos.lt redakcija   2020 m. kovo 24 d. 22:05

90     

    

Rasa Čepaitienė. Palaikykime SAM ministrą Aurelijų Verygą

Visi daro klaidų, niekas pasaulyje nebuvo pasirengęs globaliam pandemijos iššūkiui, bet neabejoju jo pastangų nuoširdumu, o jo „vertėjai“ – intrigantai konservatoriai kartu su kerštaujančiais alkoholio ir farmacijos pramonininkais – nori ne pagerinti padėtį, nes ir nepajėgtų to padaryti, bet tik, pasinaudoję suirute, perimti valdžią ir krizės valdymui nukreipiamų finansinių srautų „įsisavinimą“.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2020-04-4 14:19

kai pradeda vaidentis,maisosi geris su blogiu,jau velu kazka daryti ,toki zmogu,partija ,veikeja galima tik padeti,o tai vadinama siandiena madingu zodziu eutonazija.Ziauru?Ja ja vadinkime isreitinguoti ne tik veikeja mazai ka turinti su politika ir aplamai gyvenimo patirtimi,bet ir visa gauja ,kuri per trys desimtmecius sugebejo nualinti,isvogti,isvaryti,paniekint Lietuva ir jos zmones.Jiems labiau prie sirdies tarnave Kremliui,o siandiena dar ir kuprotam setonui,kuris nei ragu,nei uodegos jau nebesugeba paslepti,juk is triju Pabaltiju valstybiu tik mes mylime savo priesa,kuris veze,treme ir toliau dirba ardomaji darba?Ar tai normalu?

Pagarba Rasai       2020-04-2 15:39

Šaunuolė profesorė, nes parašė Tiesą. Taip taip “burnotojai” šiame portale, kaip besityčiotumėte iš ministro A.Verygos, jo gerai organizuoti darbai jau dabar akivaizdžiai matomi…o tų klaidų nedaro tas kas nedirba o tik sėdi ir “registruoja” klaideles. Visos komandos darbas apskritai yra geras. Lietuva kol kas baisios pandemijos metu laikosi viena iš geriausių, tik nekaišiokit pagalių Vyriausybei į ratus. KOnservatoriai ir liberalai nuo šiol man yra “mirę”...pasišlykšėjau jų rezgamomis intrigomis ir ypač gudriomis manipuliacijomis tokiu sunkiu Lietuvai metu. Šita opozicija nemyli Lietuvos, jie mato tik “savuosius” ištikimuosius bendrininkus…Iš tiesų, tai pirmas SAM ministras per trisdešimt metų  tikrai gero nuveikęs Lietuvai: a) jis sutvarkė mokslo įstaigose, darželiuose etc. MAITINIMĄ (dabar švietimo sistemos įstaigoų valgyklose, o ir ligoninėse galima pamatyti įvairesnį, sveikesnį maista) O kas iki tol buvo???? b) Kita svarbi reforma -pabandė suvaldyti nežabotą vaistinių ologarchų godumą...taip taip, godumą, kurie pelnėsi žiauriai išpūstomis vaistų kainomis etc. Deja, šiam slibinui sunku nukirsti galvą. Štai pvz. vienas farmacijos oligarchų per metus Vilniuje pasistatėdidžiulį namą...Ir už ką?- ogi iš visų mūsų kišenės…c) įvedė alkoholio apribojimus, kas supykdė šnapso pramonės oligarchus smilesmile O kiek dar daugybė neįvardintų gerų darbų...
Ačiū A. Verygai, kad drąsiai bando keisti/sulaužyti tą įsitvirtinusį klana. Gerai, kad nepaklausė Eksprezidentės Grybauskaitės ir jos mylimosios partijos, pasiūliusios panaikinti dalį rajoninių ligoninių...Kas dabar būtų? Taip kad ministras A.Veryga daro daug gerų darbų, jis yra gerbiamas daugelio medikų (išskyrus tuos, kurie patarnauja tik konservatoriams..)

Medikė       2020-03-27 8:51

Nemanau, kad turėtume palaikyti ministrą. Pilnai pakanka, kad jį nepelnytai palaiko žemo intelekto ir abejotinos kompetencijos taip vadinamos valstiečių partijos vadovybė. O pats ministras tikrai nuo kuklumo (kurio neturi) nesusirgs smile.

stasys        2020-03-26 7:18

Sunku eksperimentuoti su grįžtančiais į Lietuvą tautiečiais , tada jie tampa ir baisus ir nepatiklus . Na bet situacija taisosi , S.Skvernelio vyriausybė po truputi atgauna kvapą o su juo ir sveika protą. Nėra tikslo priverstinai karantinuoti ir persekioti žmones jei situacijos nevaldai, po to sprendimo taisymo nebereikia ir karčiu žodžiu . Lietuvoje trūksta lyderystės ir dėl to kenčia paprasti žmonės .  G.Nausėda ta turėtu suprasti ir prisiminti kodėl Lietuvoje Prezidentai visada populiarus . Į juos žiūrima su viltimi . Čia yra ir kita medalio pusė , kai valdžia pasimetusi iniciatyvos imasi pati visuomenė . Jei esu neteisus pataisykite .

Ramiros       2020-03-26 6:24

Be abejo, šiuo sunkiu laiku, dar papildoma destrukcija niekam nereikalinga ir net žalinga, manau. Ministras dirba, stengiasi, kartais norisi kaip geriau, bet gaunasi kaip visada. Nors, kai kur ir nukrypsta nuo teisingo sprendimo, visi daro klaidas, betgi ne viskas nuo jo priklauso. Kaip niekada dabar reikalinga ramybė, susitelkimas, pagalba viens kitam. Nebūkim abejingi ir pasipūtę, o padėkime valdžiai išvengti dar didesnių nuostolių, skaudesnių netekčių.

DD plius DD       2020-03-25 22:36

Na, šiuo atveju gal ne palaikyti ar ne Verygą yra svarbu. Svarbiau patraukti į šoną politikavimus, ideologines priešpriešas. Na ir kitas na yra toks,kad tai sunkus reikalas- atsikratyti priešpriešų.

stiprybes       2020-03-25 22:09

ir sveikatos Verygai ,o kauke pasisiuti uztruko apie 20 min. Maziau pluskites ir niekinkit dirbancius, daugiau mastykit ir saugokites bendravimo.

Al.       2020-03-25 19:29

Nepaisant visos profesionalų vyriaysybės mėgėjiškumo, Veryga pirmas per 30 metų išdrįsęs stabdyti tautos nugirdymą ir pasipriešino farmacijos mafijai. Tuo jis jau nusipelnė pagarbos. Trečias brolis dažnai laikomas kvailiu, bet tik jis užjoja į stiklo kalną. Liberalkonservatoriai su visa savo rezervistų armija nusprendė, pasinaudoję virusu, smogti Valstiečių valdžiai. Ir, aišku, kaip gatvės muštynėse, reikia pirmiausia nutrenkti stipriausią.Įsivaizduoju, kaip Anūkas norėtų vietoj Verygos kasdien po tris kartus pamokslauti per televizijas.

sugraudino       2020-03-25 18:22

Janio priekaištai , o juk tiesos jo priekaištuose irgi yra . Dar ne taip senai R.Karbauskis su St. Jakeliūnu darė rimtą tyrimą Lietuvos banko veiklos už 2009 -2012 metus ir visuomenės klausė kokie sprendimai yra praktiški skolinantis pinigus su dideliais procentais ? Na štai panašu kad laikai pasikeitė ir dabar kai kas kitas galės įrodyti savo teisumą gelbėjant ne tik valstybe bet ir visuomene ,  jos verslą . A.Kubilius siunčia perspėjančia žinia S.Skverneliui .. pora mėnesiu išdykavimas ne daugiau . O man lieka kitas klausimas .. tai kiek R.Karbauskis ištratins skolintu pinigėliu savo protingais sprendimais , padedant A.Verygai . Sako graužti plytų nereikės , visais pasirūpins .  Valstybinės skolos skaitliukas tiksi ..  reikalausiu atskaitos .

Kaip Lietuva gyvens       2020-03-25 17:55

po to?Konservatoriai delfyje jau piešia ateitį tais pačiais globalistiniais šūkiais.Ar yra jėgos,kurios strateguoja ateitį nacionalinėje ir tuo pačius besidalinančioje gėriu valstybėje?

Janis       2020-03-25 17:43

Piktuose komentaruose atsispindi opozicijos visiškas bejėgiškumas. Jų vapaliojimuose nerasime nei vieno pozityvaus pasiūlymo, o tik taškymąsi dvokiančiomis seilėmis. Vertinant pagal darbus, Veryga yra geriausias iš visų ligi šiol buvusių Sveikatos ministrų, todėl taip siunta tautos nuodytojai alkoholiu, taip pyksta farmacininkų klanas, praradęs galimybę krautis milijonus iš antkainių. Korono viruso invaziją Lietuvos valdžia sutiko ne blogiau už Vakarų Europą, todėl kvaila ir nesąžininga kaltinti niekuo nenusikaltusius. Opozicinių lobistų moralinė tryda jau pasmardino visą žiniasklaidą...

ėjau pro šalį        2020-03-25 17:09

habilitās > kai širdis šaukia neišeina priešintis .

habilitās       2020-03-25 16:49

Rusai turi simbolį – „Vologdos Dūnią”. Lietuviai - R. Čepaitienę.
Rašyti tokius ditirambus tam iškrypėliui, gali tik deformuotas per protą.

Kodėl nestabdome NS šulų?       2020-03-25 15:40

Apie Gylio tekstą tiesos portale…Manau, jog kolaborantė Gryb.-blogio imperijos kūrėja…
Landsbergis darbai, po Neprikl. atkūrimo,  ko gero, dar šlykštesni už jo parinktosios raudonosios kolaborantės , ONS stiprintojos ,juodus darbelius…Panašių niekšų, iš  ,..lovio’‘partijų nomenklatūros, rankomis sukurtas ONS režimas smaugia mūsų valstybę ir tautą, supriešina mus, skaldo pavieniui, baugina, skurdina daugumą...
Elkimės garbingai ir protingai matydami artėjantį  valstybės ir tautos žlugimą, stiprėjantį liberalizmo ,globalistų ir siaurapročių šėlsmą...Reikalaukime, kad NS šulai neišduotų vienintelės galimybės, per bendrą  nacionaldemokratų koaliciją, bendrą jėgų ir išteklių sujungimą turėti rudenį Seime demokratų-reformatorių frakciją...
Koronos karantino laiku NS šulai miega, atsibudę pagraudena Pareiškimu stambaus kapitalo mums įbruktą prezidentą neįvedinėti yp. padėties ( YP), po to vėl knarkia arba daugina publicistinius individualius tekstukus….Norisi plaukus nuo galvos rautis, stebint NS viršūnių aklumą.  Kai reikėtų  skaipu nuolat tartis su kitais mažiukais dėl reformų paketo ir rink.  koalicijos, telkti demokratus internetu (burti fizines demokratų jėgas…) jie ONS ištikimą statytinį Nausėdą  bando perauklėti beverčiais popieriukais….
Manau, kad pirmiausiai prof. Radžvilas (su savo ištikimųjų svita) yra atsakingas už demokratų (komiteto) pralaimėjimą ES rinkimuose… (Rinkau jiems parašus ir balsavau už juos…) Dabar šis bendro demokratų fronto aršus oponentas   yra atsakingas už NS aktyvo ėjimą ( turint nulinius reitingus, minimalius išteklius, stiprėjančią ONS infoblokadą demokratų atžvilgiu, koronos salygas) į lengvai nuspėjamą  2 procentų NS krachą rinkimuose…Žinau daugelio žinomų inteligentų- demokratų pasipiktinimą Radžvilo destrukcija bendro fronto atžvilgiu, jų pesimizmą dėl jo pozicijos galimo pasikeitimo…Tačiau žinau, kad kito kelio į sėkmę ,nei bendra demokratų koalicija, suformavus Reformų paketą ONS panaikinimui, nėra…Todėl,skirtingai nei tie ,su demokratų krachu dėl Radžvilo kompanijos kaltės jau susitaikę ,inteligentai, aš,-veiklus žemaitis   smile  , netyliu ir netylėsiu iki pat artėjančio žlugimo momento…Tam, kad pakankamai daug žmonių žinotų, jog būtent pono Radžvilo kompanijos dėka ONS šulai ir ,,lovio ‘‘partijų vedliai gali miegoti ramiai-absoliuti pergalė ONS režimo jėgoms garantuota .... .Paplokime profesoriui už jo pastangas prisidėti prie ONS duobkasių, uoliai kasančių valstybei kapą....
Kaip blaivaus proto pavyzdį ,NS šulų keistaprotiško sektantizmo fone, primenu Puteikio ir Juozaičio partijos derybines pastangas išvengti konkurencijos vienmandatėse bei bendrą sutarimą dėl politikų kadencijų ribojimo bei jų  pritarimą seimūnų atšaukimo įstatymui…
Algirdas

uždusęs        2020-03-25 15:26

Kol paklusnus piliečiai ministrui bučiuoja į plike ( kaip sėkmės ženklas) sprindžiais matuojantis koreguoja prognoze . Mes ne Kinija .. jau po mėnesio valstybė nebesurinks taip reikalingo PVM .. ir akcizų ., laimingi piliečiai turėtu grįžti į darbus ir karantinuotis darbe .  Raskladuškės R.Karbauskiu užsakinėjamos Rusijoje maisto talonai spausdinami Baltarusijoje . Prezidentas Lukašenka pažadėjo pamokyti Veryga kaip tvarkytis su virusu .

Lietuvos pasirinkimai       2020-03-25 15:16

arba kvaila bezdžionė su granatomis rankose,
arba bejausmis budelis grybinis kubiloidas su kirviu

Tam matuojančiam sprindžiais tinginiui       2020-03-25 14:50

Kubiliecas suvaldys situaciją? Tu jau eik tirtis, gal jau tau korona! Kubiliecas greičiau praskolinęs Lietuvą Astravą susprogdins, kad jo visų skaidrių darbelių per 30metų įkalčių neliktų.

Tam matuojančiam sprindžiais tinginiui       2020-03-25 14:43

Tai gal tu jau iš vis nebeik į darbą. Manau kad ir du mėn. nedarbo yra visiškas ekonomikos sužlugdymas, o pusė metų būtų amen.

matuojantis sprindžiais        2020-03-25 14:30

Manau į darbus kaip tik per bulviakasį .. Jei Kinija užtruko keturis mėnesius suvaldyti situacija Europai reikės pusės metu ..tam kad demokratiniai sportbačiai nepritrintu pūslių . Manau po mėnesio kviesimės Kubilių tam kad suvaldyti situacija .

logiška išeitis kurios niekas nenori matyti        2020-03-25 14:12

Veryga tiek prisivadovaus, jog žlugs Skvernelio vyriausybė ir tada bus įvesta Nepaprastoji padėtis su Grybauckaite priešakyje.
Protu nesuvokiamas Karbauckio užsispyrimas žūtbūt laikyti kvailį Verygą poste baigsis koncervų diktatūros įvedimu.
Vienintelė išeitis išvengti landsgrybinių pučo yra tik viena - tuoj pat vyti Verygą lauk ir atimti liberastams pretekstą siekti karinio valdymo.

###       2020-03-25 14:09

Lietuvoj padėtis palyginus su kitom šalim labai ir labai gera! Koronkė dar turėtų paūmėti iki balandžio pabaigos, o per gegužę mažėti ir nunykti. Birželį jau eisim į darbus.

....        2020-03-25 14:07

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS 2020-03-25 13:59 > rankos plautos galite ir nebijoti , o va kaukės neturime laukiame kada A.Veryga iš Kinijos traukiniu po 20 eu./ štk.

umkai       2020-03-25 14:05

ar visus medikus pažįsti Lietuvoje? - akivaizdus melas. Kiek gauni už tokią rašliavą?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-03-25 14:02

Tai - neišjungtų komunistų afera žudikė su kodiniu pavadinimu “Pasaulio lietuviai “.
Jei kitaip, tai
milijonas (pusė visų Lietuvos!) darbininkų išvaryta svetur per 30 (taikos!) metų, dabar, jau ir su viruso parvežimu. Katastrofa.
Visos seimo komunistuojančios partijos – Tautos žudikės turi būti išjungtos už l sunkius padarinius Tautai bei Lietuvai.
*********************************************
Kas nubaus tuos, kurie išvarė žmones į užsienį?_

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-03-25 13:59

Šalin rankas nuo Aurelijaus Verygos.
_____________________________________

umka       2020-03-25 13:55

nėra nei vieno mediko kuris norėtų pasakyti bent kokį geresnį žodį apie verygą.
visi gytytojai kvailai?

Apie        2020-03-25 13:48

tai ką mano kiti piliečiai kaip Lietuva tvarkosi su epidemijos krize . alfa.lt/straipsnis/50415106/alfa-lt-skaitytojas-latvijoje-su-situacija-tvarkomasi-daug-efektyviau . Gėda gėda Rasa Čepaitiene taip trukčioti už sąžinės . Bijau arkliai gali prigerti nepasiekę kito kranto .

mengele       2020-03-25 13:24

kam reikėjo šiandien kelti paniką, jog netrukus bus sprendžiama, kad vyresni nei 60 metų nebebus gydomi?
o gal toks planas jau yra?
kaip Aušvice - vienus į kairę kitus į dešinę.

Gylus        2020-03-25 12:46

atodūsiai A.Verygos tęsiasi , Panevėžyje mirė žinomas verslininkas . Amžiną atilsį ne laiku išėjusiems . Paprasti piliečiai jau patys siuvasi veido kaukes ir už tai dėkoja sveikatos ministrui . Krizė valdoma.. sako R.Karbauskis ,  kiekvieno piliečio burnoje privalo atsidurti termometras , netgi miegant .

!!!        2020-03-25 12:29

Landsgrybiniai šlykštūs manipuliatoriai. Grybė šantažuoja teigdama, kad jeigu norit grįžti greičiau į darbus po 2mėn, reikia įvesti nepaprastą padėtį. Kas ji tokia, kokią teisę ji turi spręsti? Sėdi pencijoj ir tegu sėdi.Dar neprisidirbo? O ar būtų įmanoma lansgrybinius kažkur karantinuoti, įvedant tik jiems nepaprastą padėtį, nes jie jos labai nori?

Tulpių paštas       2020-03-25 12:17

O kur dingo magnolijos tulpių pašto tyrimas? Ar visiems paranoja ir baisiausia panika ar tik gabriukui su magnolija? Graužinienė sakė, kad norint, labai paprasta tuos laiškučius atkurti iš kompiuterių. Tai kaip bus su tuo tyrimu?

Ona       2020-03-25 11:59

Delfi paskelbta nuožmaus Grybauskaitės feiso foto ir rašinys “Grybauskaitė: tiesioginį Sveikatos apsaugos ministerijos valdymą perima Vyriausybė ir tiesiogiai premjeras”, privertė krūptelti, kaip per 1991 m. Rugpjūčio pučą, nes visą dieną prieš tai įvairių lanzberginių pakalikų buvo audringai kurstomos pučistinės nuotaikos. Ačiū ministrui Karobliui, kad jis netapo mūsų Jazovu, ko taip troško anūko šutvė ir panieka besiplūstančiai eksprezidentei. Jei reikės, karinę padėtį įves legali valdžia, o ne pensininkė, kuri turėtų sėdėti karantine dėl garbaus amžiaus

Intrigantai       2020-03-25 11:56

Intrigatai Grybė su gabriuku net dreba kaip nori valdžios, metė paskutinį kozirį- koronkė! Delfy rašo anūkas- kaip baisu, situacija nevaldoma! Gaižauskas sako atvirkščiai- padirbėta labai gerai ir situacija yra labai gerai valdoma Lietuvoje. Net kai reikia visiems susitelkti, anūkas negali apsieiti be žmonių skaldymo, nervinimo, panikos kėlimo. Viskas dėl valdžios perėmimo. Anūkas su magnolija trydalios nes labai nori įvesti nepaprastą padėtį. Pažiūrėsim kiek tvirtas mūsų prezidentas.

Adele       2020-03-25 11:41

Perskaičiau komentarus ir akivaizdu - neigiamus komentarus rašo ciniški, kito ir savęs negerbiantys žmonės. Visi rimti komentarai pasižymi kultūringumu ir elementariu mąstymu. Palaikau gerb. Verygą todėl, kad jis puikiai tvarkosi. Lietuva yra viena iš geriausiai besitvarkančių  šalių. Tai yra faktas. O tie,kas loja ant Verygos patys pasako, kas jie tokie. Yla iš maišo lenda

Ne ne        2020-03-25 11:35

vadovauja R.Karbauskis o už Seimo polocių  korono virusas . Žinia piliečiams . Mirė grafikė Astrida Margarita Žilinskaitė  jos nepasiekė A.Verygos širdingi atodūsiai . Amžiną atilsį ne laiku išėjusiems .

 

O ar ne        2020-03-25 11:27

tie 60 - mečiai užsiaugino tokius liberalius vaikus ir anūkus, kurie juos pasiųs velniop? Juk dabar vaikai tėvams ir mokytojams vadovauja, ar ne taip?

Iš po kaukės parodė tikrą veiduką       2020-03-25 11:23

Ministras siunčia žinią savo karsčiausiems fanams:
Vyresni nei 60 metų, visi pensininkai nuo koronos gydomi nebus:)
(Reikia pataupyti vietas ir priemones tiems kurie dirba ir moka momesčius)
Sveikiname !

skaitytojai       2020-03-25 11:02

Kiek skaitom , kiek klausom didziuju mediju ir tautos puslapiu , neteko girdeti , kad ministras Veryga butu kur prisidejes prie lenktu rankikiu i save. Kai aplink girdime ten stumdomi milijonai , ten milijardai. Manome , kad Mr. Veryga yra saaziningas zmogus.

ets        2020-03-25 11:01

globalus nusivylimas ‘kitoniškiems kolegoms’ cit. R. Karbauskis „Keisti galima tą žmogų, kuris nesusitvarko“  - ar tai reiškia kad vaistinės visko pilnos ir jau piliečiai gali patys imti saugotis viruso neapkraunant sveikatos ministro .?

to paprasti klausimai        2020-03-25 10:59

Meluoji ir nerausti, nes Jules už konservatorius ir jų rūteles su iročkomis nebalsuoja.

to Išverstaskūriai koncervai        2020-03-25 10:56

Vietoj Dalios norėjai turėti Generalinį prokurorą, ane?

Praktiški        2020-03-25 10:48

klausimai bando sudėti taškus ant “į”.. mes ne corono virusas Verygos   mes savi mes tie patys ir mes nemėgstame konservatorių !  Siunčiame skubia telegrama S. Skverneliui nuo Pupkin Juozas :
- skubiai rekomenduoja surasti kita CORONO VIRUSA , protingesni . Dėl tęstu kreiptis tik į mane patį. (kolega).

Paprastam klausimui       2020-03-25 10:46

Paprastas atsakymas. Pasinaudojus koronke, anūkui perimti valdžią prieš rinkimus, baisus noras įvesti nepaprastą padėtį ir daryti ką tik nori su tauta. Kaip norisi gabriukui šnipuku būti, visus paralyžuoti, mėgautis intrigom ir vykdyti oligarchinių užduotis, zadanijas- čia jo senelis mėgsta šitą žodį- zadanija.

paprasti klausimai        2020-03-25 10:34

kol kas nei vienas kolūkiečių fanas nesugebėjo atsakyti į paprastus klausimus-
1.
tie kurie sako, jog verygas kvailys, palaiko koncervus?
2.
šiame portale atviri koncervų fanai yra tik 2 - agentas štazis ir trolis julesas.
visi kiti tikrai nekenčia koncervų ir TIKRAI nenori landsgybinės valdžios/diktatūros.
verygos kritikai taip pat.
kodėl durniai mano, jog kritikuojantys kvailį verygą yra už koncervus?
mes taip pat nekenčiam koncervų, nereikia mums priskirti to kuo nesame.
3.
pats paprasčiausias ir esminis klausimas - kodėl karbauckis nepakeičia jo partiją žlugdantį pusgalvį normaliu protaujančiu žmogumi?
ar tikrai kolūkiečiai neturi nieko kito apart verygos?

mūsų       2020-03-25 10:23

pelkėje mūsų taisyklės , klykia rasos – kolegės , jei tik norėsime jus pagardinsime seno kiaušinio kvapu ..

Va ir       2020-03-25 10:04

atsivere konservu pelke,issiverte dumblas, pasklydo baisi smarve.

pala,pala...       2020-03-25 9:57

“Po kitų rinkimų  ministru nenorėtume Verygos..” - o kas tie “NENORĖTUME” ,tiksliau keli - penki ar šeši? Gal apsispręskit ,nes dar neturėjom geresnio SAM ministro Lietuvoje. Dar kartą NORIM jam palinkėt sveikatos ir sėkmės nelengvame jo darbe.

Prie ko       2020-03-25 9:49

čia Landsbergis ir konservatoriai - prisiplakėliai prie pavardės?

Kollega       2020-03-25 9:45

Bravo Rasa
pilnai pritariu.
Ministras padorus ir dirba profesionaliai.
Klaidų daro jis, darome ir mes visi.
O krikdemai konservatoriai tiesiog politikuoja maro metu
ministrui keršija už alkoholio ribojimą
ir kartu jau varo rinkiminę kampaniją.

Išverstaskūriai koncervai       2020-03-25 9:38

Landsgrybiniai koncervai yra tautos išdavikai-išverstaskūriai nr 1. “Še jums tautiečiai- turėkit savo Dalią” prieš 10 metų tarė dėdulė ir pradėjo Lietuvos finlandizaciją visu pajėgumu. Dar prieš 10metų Valatka tai pastebėjo, yra straipsnis Valatkos, kaip jis nustebo kai sausio 13d minėjimui grybė pasikvietė putiną. Išverstaskūriai baisiau negu atviri priešai.

O kodėl       2020-03-25 9:24

visi tokie stasiai skutasi gaktas> Argi tai neįtartina?

stasys        2020-03-25 9:19

O kodėl visi valstiečiai plinka ?  įtartina .

štaziui 8:54       2020-03-25 9:05

O kai reikia paskutinio patepimo, spausk 00.

stasys        2020-03-25 9:02

Stiprus noras dalinti būsimus milijardus 2020-03-25 8:32 > belieka tuo įtikinti tik tuos izoliuotus jog tai mūsų labui ir to mums labai labai reikia .smile))

Kinai savus išsigydė,       2020-03-25 9:01

dabar juos vargina tik parvežtiniai atvejai.Pats geriausias sprendimas grįžtančius karantinuoti,nors ir pavėluotas.Nemalonumus turim dalintis visi.

stasys        2020-03-25 8:54

Paskambinus 1808 :  išklausome meniu :
a. Jei tik šąlą naktį kojos spaudžiate 1 .
b. Jei naktelėj neužmiegate spaudžiate 2 .
c. Į kitus klausimus personaliai Jums atsakys A.Veryga ..Laukite .!!

p.s. Laukiame !!

Stiprus noras dalinti būsimus milijardus       2020-03-25 8:32

Įdomu stebėti Vilniaus mero pastangas. Savivaldybei skirtą užduotį - pasirengti atvykstančių karantinavimui įvykdė kuo blogiausiai. Patalpose nesugeba užtikrinti nei tvarkos, nei žmonių saugumo. Ar sunku buvo pasikviesti daugiau pagalbos - savanorių, policijos, kariškių. Atvykusiems reikia ir paaiškinimo ir aprūpinimo. Ministro sprendimas dėl privalomo karantinavimo yra nemalonus, bet būtinas, jau žinant lengvabūdiškumo pasekmes kitose valstybėse. Liberalus požiūris nepasiteisina ekstremalioje situacijoje. Stiprybės ministrui, atlaikant asmeninį puolimą ir kovoje su virusu.

Po kitų rinkimų       2020-03-25 8:24

ministru nenorėtume Verygos,tačiau dabar ne metas jį keisti.Turim jam ir jo aplinkai labai daug priekaištų,norėtųsi tikinčio Sveikatos apsaugos ministro,tačiau šiuo metu konservatoriai verčia ne Verygą o visą valdžią.Jis tik daromas atpirkimo ožiu.

to geriau       2020-03-25 8:18

Jūs čia taip apie tą konservatorišką komsomolką taip suskėlėte?

Yra sakoma,       2020-03-25 8:17

kad į vaisių vedantį medį meta akmenį. Taip ir yra. Niekada nemaniau, kad reikės ginti Verygą. Bet kai matau, kokią neapykantą čia lieja padugnės… Veryga dirba, ir padėtis nėra tokia baisi nei kaip Italijoje, nei kaip Ispanijoje, Portugalijoje… Nevarykim Dievo į medį, paskui nė su pyragu neišprašysim. O štai to grybauskinio - šapokinio fondo veikla reikėtų atidžiai domėtis ir viešinti. Čia viskas ne tautai, o saviems. Tiems, kieno iltys čia iššieptos. Viešinkitės labiau, grobuonys. Bet ir jūs nesate nemirtingi.

geriau        2020-03-25 8:12

nuverskime P.Cvirka o jo vietoje pastatykime A.Veryga , bus kur raselėms nulipus nuo kalno pailsinti įskaudintas kojas .

Medikų mafija,       2020-03-25 8:11

naudodamasi mus ištikusia nelaime, Korone 2020, šlykščiu būdu veržiasi į valdžią ir nori eilinį kartą mus apgauti, skelbti diktatūrą ir pan., tiesa? Jie turėtų dirbti, o ne politikuoti. Politiką palikite politikams. Seime būta labai daug medikų, o naudos jokios, kaip ir nuo univerkių rektorių. Dabar reikia netrukdyti šiam ministrui dirbti.

capaitene       2020-03-25 8:06

pablūdėjus moterėlė

Jei jau ką versti,       2020-03-25 8:00

tai gal ne Verygą, o Šapoką? Iš kokių pinigų steigs tą savo fondą? Ne iš biudžeto kartais? Vadinasi, pats nesusitvarko. Arba… O ką rems? Austėją? Ką dar?

šaunuolis        2020-03-25 7:23

Veryga žino ką daro brandžios moterys jį mylį su pagarba ,  antras po Vytauto ir trečias po Rolando o Lietuvėlė jo rankose jaučiasi saugiai .

stasys        2020-03-25 7:11

Pažadukai niekada neklysta , pasirodo autorė to nežino. Tiek metelių nugyvenus reiktu autorei imti ir saugą  paisyti smile

Pagarba Verygai       2020-03-25 6:38

Konservines šiukšles ir Grybauskaite nori užgrobti valdžią.Grybauskaite padedama savo statytinio finansų ministro Sapokos įkūrė fondą korona, kurio sąskaita Lietuvos Banke pas draugeli Vasiliauska.Nepasitikeciau tokiu fondu ir pinigų nevesciau, nes smirda afera.

Linksmis        2020-03-25 3:20

Žmonių kvailinimas, tiek.

Gadis       2020-03-25 2:29

Geriausias ministras! Pagarba.

Al.       2020-03-25 1:59

Juozai, nepavargsti?

kaip matyti       2020-03-25 1:51

visi delfio siuksles cia susirinko. Mars atgal i delfi!

UAB "Laidojimo paslaugos"       2020-03-25 1:05

Mes mūru UŽ giarbemą Viarygą.
Auksinis Žmogus!
Užsisakykit grabus dabar nes grabai tuoj labai branKz.
Akcija-
Ministro fanams pateikusiems lojalumo kortelę- 10 % nuolaida!

???       2020-03-25 1:03

Už kurios vietos?

švyturys       2020-03-25 1:00

Kokia ten šviesa- tai tiesiog riebi plikė žvilga.
Nuo sotaus gyvenimo taukai į paviršių prasimuša.
Gaila, kad tik pono žandai labai išplatėję, pusę šviesos užstoja.
Kita vertus- argi akliems tai problema?

the end       2020-03-25 0:55

Didysis Vadas visus nuves į šviesų rytojų.
Jau matosi šviesa!
Tunelio gale.

tomorrow to be to late       2020-03-25 0:51

Šiandien:
Pagarba, pagarba, stiprybės, stiprybės.
Poryt:
Pagrabas, pagrabas, pagrabas.

gydytojas       2020-03-25 0:49

Ministrą A. Veryga dirba gerai. Klanai visada jį norėjo nuversti. Prisijungė prie vertimo ir Grybauskaitė. Bet žmonės jau pradeda matyti ir suprasti. Stiprybės ministrui!

koronacija       2020-03-25 0:48

Virusas karūnavo Kvailių Karalių smile
Dabar būsim Monarchija.
Durnių Karalystė.
Elizabeth II-th, slėpkis po lapais.
Mūsų Karalius turi tik vieną skrybėlę, bet užtat kooookią- akių neatitrauksi.
Jeigu iš subinės Jo Didenybei išdygtų dar ir povo plunksnos, visas pasaulis plotų.
Dūskyt povidolei!

libido       2020-03-25 0:39

Seksologai tvirtina kad plikiai labai moteriškas traukia.
Ypač pavasarį.

patrijonas       2020-03-25 0:33

Mirsim, bet už Verygą!

national bull shit       2020-03-25 0:30

Viskas aišku su šita “partija”...
Pusgalviai su dr. etiketėmis.
dr. Ramanaucko yoahoo pamaina.
Psichiatro Verygos pacientai.
Fanai iš kartotekos.

Deiviui       2020-03-25 0:19

Idiote, kas čia siūlo koncervus, a?

Deivis        2020-03-25 0:16

Jau geriau Veryga, negu žydai konservai.

Corona       2020-03-24 23:58

Aš palaikysiu durnius. Visus paimsiu į savo karštą glėbį.
Tik kad atskirčiau kurie yra kur, mieli būsimi lavonai-
jūs glaudžiau susiburkit apie savo Ministrą.
1, 2, 3 - ateinuuuu!

Osia ir Kysa       2020-03-24 23:55

Autorė dar pamiršo paprašyti palaikymo plynam girių iškirtimui ir vaikų atėminėjimui iš tėvų. ( Gal netrukus Nacionaliniai susivieniję eutanaziją ir Stambulo konvenciją irgi parems?)
O šiaip gražu ir skoninga.
Kaip’sakoma- “Daugiau cinizmo, žmonėms tai patinka” smile

rename       2020-03-24 23:43

Nacionalinis Susivienijimas?
Vis galvodavau - kieno?
Dabar aišku,kad nuopušų.
Gasdina koncervais… pagal koncervinę metodiką.
“Kas niamyli koncervatorių ir Sarafano tie dyrba rūsams!”
Pamenat Raselę Pulemiotčicą?
Dabar kita Raselė gieda copy/paste dainelę:
“Kas niamyli Verygos tie dyrba koncervatorems!!
(Bliat, bliat, bliat!)
Ar tikrai visi partiniai durni ar tik mus tokiais laiko?
Tūpa nacional-sojuziste- ar tamstai nedašunta paprasta žmonių logika:
tegul tie kolchoznikai būna savo valdžioje kol padvės, tik tegul neadekvatų situacijai idiotą pakeičia protingu žmogumi. Negi kolchoznikai negali rasti pamainos asilui? Tegul randa! Prie ko čia sušikti koncervai, kvaiša tu nacionaline.
Kas čia neaiškaus?!

žmogus su kauke,(budelis)       2020-03-24 23:32

Labai noriu palaikyti geriausiai pasaulyje šalį patengusį Ministrą savo glėbyje. Turiu gerą virvę, muilo.

Heiders       2020-03-24 23:17

bla bkla bla

Heiders       2020-03-24 23:16

Vargse Cepaitiene. Nesuvokia ka pliurpia

Heiders       2020-03-24 23:15

Vargse Cepaitiene. Nesuvokia ka pliurpia.


Rekomenduojame

Robertas Grigas. Pasirodo, yra dar ES šalyse parlamentų, atstovaujančių savo tautų interesams!

Birželio 14-osios naktis: nukryžiuoti vaikai

„Neteisingi“ tekstai, kurie „teisingai“ valdžiai sukelia konvulsijas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Vidmantas Valiušaitis. Pasiuntinys, kurio neatpažino. In memoriam Stasys Lozoraitis (1924–1994)

In memoriam Marcelei Kubiliūtei (1898–1963): ar atsirastų Vilniuje paminklas pačiai iškiliausiai Lietuvos Moteriai, Tautos sukilimo dalyvei?

Zigmas Tamakauskas. Atminties išsaugojimo paminklas

Robert P. George. Drąsa, meilė ir pasiaukojimas kovoje už šeimą

Lietuvos advokatūros pergalė prieš STT: slaptų pažymų eros pabaiga?

Pristatome „Šeimų Sąjūdžio“ nuotolinę vaizdo konferenciją apie protesto akciją birželio 15–17 dienomis

Geroji Naujiena: Broliai, seserys, gyvenkime ir mes tikėjimu, ne regėjimu

Rasa Čepaitienė. Jie sako „NE“

Nacionalinis susivienijimas kviečia paminėti Birželio sukilimo 80-metį

Kastytis Braziulis apie jėgos naudojimą prieš parlamentarą: incidentas gali tapti precedentu

Nida Vasiliauskaitė. Kokia būtų TS-LKD ir medijų reakcija, jei tai būtų nutikę Baltarusijoje ar Rusijoje?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.