Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Sveikatos apsaugos politika

Rasa Čepaitienė. Keletas argumentų diskusijai apie skiepus

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 20 d. 14:22

24     

    

Rasa Čepaitienė. Keletas argumentų diskusijai apie skiepus

1. Biologinis. Tiek „vakseriai“, tiek „antivakseriai“ ar bent dalis jų suvokia, kad bet kuris iš turimų pasirinkimų neša riziką. Eksperimentinis preparatas, kurio efektyvumas mažesnis, nei tikėtasi, ką jau parodė Izraelio pavyzdys, o ilgalaikės pasekmės sveikatai nežinomos versus rizika apsikrėsti ir susirgti su letaliniu rezultatu. Niekas nežino, kuris sprendimas geresnis, ypač ilgojoje perspektyvoje. Tačiau, jei pažvelgtume į tam tikrą žmonių grupę, kaip tauta ar šalies gyventojai, kaip į biologinį organizmą, tai jo svarbiausias tikslas visuomet yra išlikti. Vadinasi, didesnė pasirinkimų įvairovė ir laisvė šioje situacijoje užtikrintų didesnę išlikimo galimybę ateityje. Dirbtinis politinis spaudimas rinktis vieną pusę smarkiai susiaurina įvairovę, o tuo pačiu – ir išlikimo galimybes.

2. Teologinis. Tai nėra situacija arba/arba, kai tiesiog nebūtų kitokio pasirinkimo tarp nepatvirtinto eksperimentinio preparato ir neišvengiamos staigios mirties, kaip kad bando vaizduoti prievartinių skiepų šalininkai. Todėl vis dar liekame laisvos valios erdvėje. O laisva valia kartu su protu yra aukščiausios žmogaus savybės. Dievas leidžia mums svarstyti, priimti sprendimus ir net klysti (ko prievartaudama nebeleidžia Vyriausybė). Neklysta tik Dievas. Ar vyriausybė prisiima sau Dievo vaidmenį, tiek teigdama, kad ŽINO kaip geriau, tiek ir versdama kitus priimti tą žinojimą? Tačiau iš kur mes žinome, kad ji žino? Galbūt jos žinojimas ir nuoširdus, o ne motyvuotas BigFarma „patepimų“ ar aukštesnių viršininkų daromo spaudimo, tačiau naudodama prievartą, ji peržengia savo kompetencijų ir suverenumo galias įsiverždama į sritį, kurioje asmens ir Dievo laisvė visuomet yra pamatinė .

3. Politinis filosofinis. Esama žmonių, iškeliančių individo laisvę auksčiau kolektyvo interesų, ir atvirkščiai. Vieni galbūt intuityviai yra liberalai (bent šiuo klausimu), kiti labiau socialistai ar net komunistai. Vyriausybė išreiškė rūpestį visuomenės sveikata, užimdama paternalistinę poziciją, tačiau tas jos geranoriškumas kelia tam tikrų abejonių ir nepasitikėjimo, nes jam praeityje beveik nėra precedentų. Priešingai, iki šiol valdžia skatino individualizmą ir griovė kolektyvizmą, tad iš kur toks rūpestis piliečiais ir jų primygtinė globa dabar?

4. Istorinis kultūrologinis. Pototalitarinėje visuomenėje vieni valdžios prievartą priima kaip normalų ir natūralų dalyką ir paklūsta bei prisitaiko, tačiau kitiems čia automatiškai įsijungia pasipriešinimo mechanizmas, skatinantis ginti asmens autonomiją, nepaisant sankcijų ir represijų.

Jūsų teisė rinktis. Vis dar.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

>Diskusija 2021-08-20 15:12        2021-08-22 1:28

Turite galvoje TAUTININKŲ partiją? Lietuviškai nevadiname nacionalistais, turime savo, tikslesnį žodį.
Peržiūrėkite sąrašą čia:
- lt.wikipedia.org/wiki/Tautininkai
bei čia paskaitykite:
- lt.wikipedia.org/wiki/Lietuvos_tautininkų_ir_respublikonų_sąjunga

 

stasys       2021-08-21 16:57

mąstykime  2021-08-21 10:26 ..mąstyti sveika , bet tam procesui reikia informacijos ir gebėjimo nemaišyti propagandos su realybe . Bijau Afganistane net nekiltu klausimas skiepytis už dyka ar ne ..Silpni, ligoti ,pripratinti prie visokio šlamšto vartojimo ,dažnai su emocinėmis problemomis kaip nepilnavertiškumas , vieniši , pikti, save ėdantis ir kitus dėl smulkmenu . Visa tai vakarietiška zepi visuomenė kuriai demokratija reikalinga kad išgiventu konkurencine kovą pasaulyje . Tokiose visuomenėse gimsta problemos ir vėliau platinamos po pasaulį . Afganistanui ir kitoms rytu tautoms tas covyd nėra tragedija , jis ne daugiau besimptomis gripas .

elfe > Povilas Gaidelis       2021-08-21 14:40

Visa beda, Gerbiamas Povilai, kad visuomene nebepasitiki tais, kurie kuria taisykles. 
Taisykles kure ir naciai ir sovietai. Kas nusizenge naciu taisyklem, siandien laikomi didvyriais.

O kaip mums pasitiket valdzia, kuri net savo partijos programoj isirase tarnyste vienai is BIG PHARM -Monsanto-Bayer-sudariusiai sutarti su Phizer?.. Big Pharm korporacios jau pralonbo iki 80 milijardu… argi tiems, kuriems rupi tik pelnas ir neprisiima jokios atsakomybes, rupi pasekmes?.. Suvers kaltes bele kam..

Kita vertus, tokie globalistai kaip Klaus Shwab mato dideles galimybes Kovid pandemijos pagalba atimt visuomenes pasitikejima is vyriausybiu ir perleist ji stambiom tarptautinems korporacijoms… Argi ne apie tai jis su Rusijos stambiausiu investivcinio banko ALFA strategu ir raso savo knygoj Covid 19 GREAT RESET? O antroje isvis apie demokratijos su kapitalizmu pabaiga?

elfe > Atsakingesnio rašymo        2021-08-21 14:07

Gal jus kaip A.Maldeikiene sventai tikite, kad VACCINATED = EDUKATED?
Gal net pinigu skaiciuotojus, kuriems net Nobelis testamentu uzdraude skirt Nobelio premija, laikot mokslininkais?.. Del ko sie skaicouotojai ir perkele premeja is Norvegjos i Svedijos banka ir save apdovanoja premija “Nobeliui atminti”, kad itikintu savo ismislais pasaulio snobus.

Tad kelkit sau klausima - kam naudinga, kas pelnosi is Covid - 19 pandemijos. Nes tai gali atsakyt ir i kita klausima - kas ja sukele?.
Stai jums visa eile straipsniu:
https://www.google.com/search?client=safari&rls=en&q=Who+profits+from+COVID-19&ie=UTF-8&oe=UTF-8

to Atsakingesnio rašymo       2021-08-21 12:00

Covid’as ar Pasaulio Vyriausybė?

mąstykime       2021-08-21 10:26

O jums ar nekyla klausimo dėl pandemijos rezultatų Afganistane, kur talibai ir šiaip jau Afganistano gyventojai be kaukių , skiepų, be jokio saugojimosi nuo viruso, ? dėl tokio jų abuojumo Covidui , jie turėtų būti dauguma lavonai… ten net ir rankų plautis ėra įprata kiekviena proga.

Prašalietis       2021-08-21 9:39

1. Biologinis. Nenukvakę net ir “tautinio elito” pakrikštyti, bet visiškai proto nepragėrę eiliniai “vakseriai, antivakseriai, runkeliai, kurdupeliai, šunauja, vatnykai, koloradai…” kiekvieną dieną prabudę ir pramerkę akis, jei tik pamato “tautą ar šalies gyventojus kaip biologinį organizmą”, o ne kaip paprastą žmonių visuomenės, bendruomenės atitinkamo istorinio laikotarpio gyvenimo organizavimosi būdą, pagalvoja, kad jam gali būti kiekviena diena paskutinė. Tikintis persižegnoja,netikintis Dievu - paskaito Konfucijaus, viduramžių filososfų išmintį...,  nors jis šiandiena ir būtų pats didžiausias ne tik Lietuvos, bet ir Europos “vakseris”, kuriam pavyko vakcinuotis visomis vakcinomis nuo Covid 5 kartus, nuo šalutinių poveikių nenumirti ir gauti 3 “galimybių pasus”, vokiečių, prancūzų, lietuvių...
2. Teologinis. “O laisva valia kartu su protu yra aukščiausios žmogaus savybės. Dievas leidžia mums svarstyti, priimti sprendimus ir net klysti…”
Kaip sakė “apie žmogaus savybes nekvailas dėdulė” Kantas, neskirstydamas jų į “didžiausias ir mažiausias”: “žmogaus sielos gebėjimai yra: gebėjimas pažinti, pasitenkinimo ir nepasitenkinimo jausmas, gebėjimas norėti”. Žmogaus gebėjimus pažinti sudaro intelektas, sprendimo galia ir protas. Ką leidžia Dievas ir ko neleidžia tikintieji atranda patys skaitydami Bibliją be pseudo “Dievo tarnų” interpretacijų ir išvedžiojimų.
3. Politinis filosofinis.“Vyriausybė išreiškė rūpestį visuomenės sveikata, užimdama paternalistinę poziciją, tačiau tas jos geranoriškumas kelia tam tikrų abejonių ir nepasitikėjimo, nes jam praeityje beveik nėra precedentų”...
Eilinis žmogelis tik truputį “žvilgtelėjo politiškai filosofiškai” ir pamatė, kad ne taip seniai precedentas buvo, kai prieš kelis metus visus gąsdino ispaniško gripo pasekmėmis per kiaulių ir paukščių gripus, bet tais laikais dar galiojo per dešimtmečius tyrimų ir vedamos statistikos pasauliniu lygiu (generalinės Asamblėjos PSO) suformuluotų ir visų pripažinto epidemijos apibrėžimo ir epidemijai skelbti reikalingų susirgimų ir mirčių skaičiaus. Dabar šie daugelio dešimtmečių vykdyti tyrimai pasidarė nebereikalingi ir tik “moksliniai guru” susirinkę ir tarpusavį pasitarę gali patys nuspręsti ir visiems pasakyti kada yra epidemija ir kada jos nėra… Na o kas kontroliuoja PSO, tas ir “turi teisę” PSO paskirtų valdininkų lūpomis skelbti “apie visiems ateinantį galą ir išsigelbėjimo būdus”... Aišku skelbiantiems veikėjams, kaip ir pasaulinėms farmacijos kompanijoms visuomet “pasiruošusioms žmonių gelbėjimui visame pasaulyje”, yra aišku, kad žmonių “išsigelbėjimas” turi jiems kažkiek kainuoti, juk žmonių sveikata ir gyvybė jiems yra, kaip ir kiekvienam žmogui, “neįkainojamas turtas”...
4. Istorinis kultūrologinis.
Kaip vykdoma vakcinacijos kampanija, valdžioje esančių “vakserių” ir jų “komunikacijos specialistų” vykdoma primityvia raginimo, viliojimo, gąsdinimo propaganda, žmonių gyvenimo ribojimai, “galimybių pasai”..., parodo, kad tik užsilikęs nuo tarybinių laikų beviltiškas idiotas ir puskvailis gali dar galvoti, kad jis “turi pasirinkimą”...

Povilas Gaidelis       2021-08-21 8:35

Ponia Rasa čia tvarkingai išdėstė argunentus, susijusius su vakcinacija nuo Kovido pandemijos. Jai negalima nepritarti. Visas žmogaus gyvenimas šiame pasaulyje yra rizika. Mes nežinome kada mirsime. Tik žinome, kad neišvengiamai mirsime. Žinoma, kiekvienas iš mūsų nori mirti kuo vėliau ir lengvai, be kančių. Tačiau pandemijos metu individo interesai susipina su visos visuomenės interesais. O visuomenė labai nevienoda: vakseriai, antivakseriai, medicinos srityje išmanantys žmonės ar neišmanėliai…Kai kas vengia skiepytis, nes, pasak jų, vakcina neištirta. Dėl to jie geriau nesiskiepys, rizikuos gyvybe, užsikrės ir mirs. Jų reikalas. Kiekvienas iš mūsų laisvas pasirinkti. Taip jie galėtų galvoti ir elgtis, jeigu gyventų ne visuomenėje, kurioje egzistuoja tam tikra tvarka ir taisyklės…

stasys       2021-08-21 6:15

Protas galiausiai autore nugali vidinius ginčus su savimi ir sprendimas tampa aiškus. Lieka tik ji vykdyti ,.Vyriausybė nustatė griežtas taisykles pagal savo kompetenciju rybas o ar Jus joms pritariate ir ar jas vykdysite lems tie klausimai -svarstymai Jūsų pavardinti ir tas žmogaus egoizmas visada iškeliantis savo asmenį aukščiau visuomenės interesų . Reikia duoti laiko žmonės pergalėti savo abejones ir priimti sprendimą savo noru niekieno nevejant. Bėda kad tam ne visada būna laiko , nes matuojamas kitu žmoniu gyvybėmis .Ar Jūs asmuo atsakingas ir suprantate keliamas rizikas , ..trrr tuoj pavirsiu ‘reigardu’ .

Vakcinos tyrimų III etapas iki 2024 metų!       2021-08-20 22:47

Oficialiame Europos skiepijimo informacijos portale https://vapris.vvkt.lt/vvkt-web/public/medications/view/30457?fbclid=IwAR3IJEIiZgP-ns2TN0cRt_HrjMWJj3u9lByms3xZFkHJF8DIObh3I7ODBlg
yra aprašoma, kaip patvirtinamos vakcinos Europos sąjungoje
ir kokie tyrimai atliekami. Vakcinos saugumas yra vertinamas I ir III klinikinių tyrimų etapuose. Vakcinų gamintojai deklaruoja,
kad III etapas vyksta dabar ir jis baigsis tik 2024 metais.
Tyrimai dar nebaigti, vadinasi, vakcinų saugumas NĖRA ĮRODYTAS.
Kol vaisto (vakcinos) saugumas nėra įrodytas,
jis NEGALI BŪTI laikomas SAUGIU.
Apie tai, kada bus baigti tyrimai yra rašoma valstybinės vaistų kontrolės tarnybos tinklalapyje pateiktuose dokumentuose:
https://vapris.vvkt.lt/vvkt-web/public/medications/view/30457?fbclid=IwAR3IJEIiZgP-ns2TN0cRt_HrjMWJj3u9lByms3xZFkHJF8DIObh3I7ODBlg
(skaityti dokumento “vaxzevria-RPP_2021-07-19_lt.pdf” punktą E)
https://vapris.vvkt.lt/vvkt-web/public/medications/view/30364?fbclid=IwAR33-6EVXi7ebk4_djqpfCU1IXD8FWvYXYpCV-fMNu8SNL0mgj3ugcbYGtc
(skaityti dokumento “Comirnaty_2021-07-23_RPP_lt.pdf” punktą E)

Atsakingesnio rašymo       2021-08-20 21:06

“...iki šiol valdžia skatino individualizmą ir griovė kolektyvizmą, tad iš kur toks rūpestis piliečiais ir jų primygtinė globa dabar?”

Paaiškinimas labiau nei paprastas - tą rūpestėlį padovanojo gerb. Kovidas, visą pasaulį patiesęs ant menčių? Jei būtų tik Lietuvos problema - sutikčiau, bet, kai tas pasaulis pavirtęs dideliu kiemu, toks mokslo žmogaus nesiorientavimas man kelia nemažų abejonių.

Ignas Vėgėlė       2021-08-20 20:45

Advokatų tarybos pirmininko prof. dr. Igno Vėgėlės kalba Visuotiniame advokatų susirinkime.

https://www.youtube.com/watch?v=sn1SiD-P6do

News Target       2021-08-20 19:20
teisė rinktis?       2021-08-20 17:34

KGB antstolių, teisėjų, prokurorčikų, TM klerkų valdomoje valstybėje - teisė rinktis?
—-
(teisė pasikarti arba emigruoti - kad nebeliktų Jūsų)

siandien       2021-08-20 17:21

girdejau gera minti, tai gali buti ir vyriausybine psichoze.

ah1       2021-08-20 16:47

priverstinis, oficialiai eksperimentinis produktas nuo karonbaubio neapsaugo- serga ir skiepyti neskiepais bo skiepų nėra bo nėra užreistruotos vakcinos atitinkančios vakcinai keliamus duomenis,pavyzdys Izraelis. Tai kaip nesirgs jei nėra skiepų o suleidžiamas marmalas?  Ir iš viso kaip apsaugos jei karonbaubis - lingvistinio programavimo produktas, net neabejoju, pagimdytas baimės efektu - lingvistiškai sėjant baimes efektui padidinti 20- 30 kartų ir pagrįstas tikėjimu ir įtikėjimu? Ką reikėtų daryti? - ogi uždrausti caronbubines žinias kaip žmonių sveikatos žalojimo mechanizmą, keliantį nuolatinį ir lėtinį ilgalaikį stresą,  naikinantį natūralų imunitetą ir atveriantį kelią caronligėms visokiausioms. Kodėl iki šiolei neparengtas tokio įstatymo projektas ir neužregistruotas?
Priežastis pirmiausia reikia šalinti - baimės efektą, efektui padidinti naudojamą lingvistiniam programavime kožną dieną  per velniadėžes.
... Gražuli, ką veiki? Rašyk, Gražuli,  įstatymo projektą ir registruok, gelbėk Lietuvą darbais savo.

"Iš kur rūpestis       2021-08-20 16:26

piliečiais ir primygtinė globa dabar” matoma plika akimi.Iš daktarų lobistų,kurie suinteresuoti uždaryti ligonines provincijoje ir palikti kelias monopolijas mieste.Iš paruoštos katastrofiškos Lietuvai Sveikatos apsaugos reformos.Tai ta pati segregacija,apie kurią niekas nenorėjo kalbėti ir tik prabilo,įsivyravus virusui.Labai būtų įdomu žinoti pavardes ruošiusių šią reformą ,patarinėjusių iš medikų klanų.

< paskiepyti       2021-08-20 16:20

susivakcinavę nesitestuoja, bet jie suserga, pažįstu tokį ne vieną ir visi gailisi kam vakcinavosi.

Paskiepyti       2021-08-20 16:12

kuo daugiau žmonių ir kuo greičiau nuo iki tol nepažinoto koronaviruso iš pirmo žvilgsnio atrodytų kilnus tikslas. Betgi kiekvienas žmogus nori žinoti, kas tai per skiepas, kiek laiko jis suteikia apsaugą, kiek kenkia ar visai nekenkia pasiskiepijusiam, iškyla ir daug kitų klausimų. Ką mes žinome šiandien, atkišdami “petį laisvei”? Praktiškai nieko. Kai ką vis dėlto žinome. Būtent - visi skiepai nepatikimi, nežinomas jų veikimo periodas ir pasekmės, nuo koronaviruso gal saugo, gal ir ne, peties atkišimas jokios laisvės nesuteikia, tik privilegijas, prieštaraujančias pačiai laisvės sąvokai. Ir visuotinė prievarta, prievarta, prievarta, maskuojama labai nepatikimais ir įtartinais argumentais. Tad yra žmonių, pagrįstai įtariančių, kad su jais bus atliekamas kažkoks biologinis eksperimentas, kad jie verčiami bandomaisiais gyvūnais, triušiais. Per televizijas šimtus kartų rodomas petys, kurį perveria adata, jau verčia vemti. Pasiskiepusieji tyčiojasi iš “antivakserių”, nors aiškiai jiems pavydi. Tie patys profesoriai, vadinami ekspertais, kasdien mala š., neva sveiki neskiepyti pavojingi drausmingiems, pasiskiepijusiems, nors ir pasiskiepijusieji lygiai taip pat visiems pavojingi. Visi turi dėvėti kaukes, tik vieni dažniau, kiti rečiau. Kas per nesąmonės vyksta pasaulyje, niekas nesusimąsto. Sakoma, kad tokios baisios pandemijos pasaulis dar nematė. Bet kad matė, ir baisesnių. O kad nebuvo pandemijos keistenės už šitą, galima garantuoti.

Diskusija       2021-08-20 15:12

Dėl Lietuvos nacionalistų partijos įkūrimo.
(Prįmami tik tekstiniai pasisakymai)..

Įdomu       2021-08-20 14:58

Kada lietuvių mokslininkai, daktarai viešai diskutuos apie cheminę vakcinų sudėtį, genų inžineriją, modifikuotus organizmus ir t.t. Galimas ilgalaikes tokių preparatų vartojimo pasekmes? Ar kas nors bent kokius tikrinimus atlieka tų preparatų?

ah1       2021-08-20 14:57

atsiranda vis daugiau išdrįstančių  daiktus ir reiškinius vadinti savais vardais ir suvokiančių žinojimo kultūros, (suduv-os/vedis-tines)kultūros, tiesos kultūros vertę. Tiesa jus išlaisvins - mokė  mokytojas/rabis Jėzus Biblijoje. O tiesa tai žinojimas.  Visų pirma žinojimas,  kad melo tėvas velnias, melagis ir galvažudys - Biblijoje demaskavęs rabis/mokytojas Jėzus.
Svaigęs svaigęs geicas apie žmonijos išnaikinimą  paleidžia prievartinį  eksperimentinį produktą, kuris nuo nieko neapsaugo, be gamintojo atsakomybės už pasekmes, ir verčia tikėti kad apsaugos - na kas tai jei ne melas tikslu išžudyti žmones medicininio eksperimento metu ir būdu?  Kas jei ne velnias, eico pavidale, melagis ir melo tėvas, galvažudys šiandieniniame gyvenimo kontekste lyginant su Biblija?

Kada bus       2021-08-20 14:42

Diskusija apie nacionalizmą?

Kis       2021-08-20 14:37

i mano sveikata ir mano smegenis,net landzbergis negali pretenduoti,kitu atveju ,as turesiu kitu pretenziju jam.Ziuresim kaip bus reaguojama?

Rekomenduojame

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.