Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės

Rasa Čepaitienė. Kad smėlio dėžė netaptų dykuma

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 17 d. 8:59

23     

    

Rasa Čepaitienė. Kad smėlio dėžė netaptų dykuma

Liberalai, pasinaudojantys valstybės galiomis, kad vis labiau ribotų ir varžytų piliečių teises bei laisves.

Socialdemokratai, dirbantys politiniam ir finansiniam elitui ir stambiajam kapitalui, užuot gynę dirbančiųjų teises ir kovoję prieš socialinę nelygybę, skurdą bei atskirtį.

Konservatoriai, įvedinėjantys neregėto masto socialinius eksperimentus, pokyčius ir naujoves, laužančius visuomenės tradicijas bei vertybes.

Nacionalistai, nekenčiantys ir niekinantys Tautą bei tautiečius…

Tai vis Lietuva. Stebuklų kraštas. Šalis, kurioje nebėra nei kairės, nei dešinės, nei pozicijos, nei opozicijos, nei sisteminių, nei antisisteminių partijų, nei galų gale – piliečių politinio atstovavimo.

Bet užtai yra godumas, begalinis godulys – pinigams, valdžiai bet kokia kaina, populiarumui, net jei jis būtų nupirktas per PR agentūras, dvaro sociologus ir politologus, prestitutus, menamai šlovei. Yra puikybė, leidžianti iš aukšto žiūrėti ir niekinti paprastus žmones. Yra tuštybė, skatinanti nenumaldomai pūsti savo ego ir įsivaizduoti, kad esi kaži kas, pamiršus, kad gyvenimas per trumpas ir per brangus žaisti smėlio dėžėje ir užkasti Dievo duotus talentus, užuot juos panaudojęs bendram labui. Įtikėjus, kad tai ir yra tikroji politika.

Štai visas tas smėlio dėžės taisykles ir būtina laužyti be gailesčio, o ją pačią išardyti ir išbarstyti pavėjui. Nes kitaip ji išaugs iki visa apimančios ir galop palaidojančios moralinės dykumos.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ah.ą       2021-09-17 22:33

taikliai. Pro kur prašliaužia biblijinės gyvatės angies išperos tos civilizacijos lieka dykromis. Eisi su velniu obuoliauti liksi be obuolių ir be maišo, neveltui pataria lietuvių liaudies patarlė.

ah1       2021-09-17 22:05

skaitykit bibliją/paliją, palei ją va sukas.Palijos civilizacija. Biorobotų sukūrimas, apmokinimas parazituoti ant kitų tautų per palūkanų sistemą, dievo pakeitimas velniu,civilizacijos žūtis.
Ir dar klausimai pamąstymui - kodėl dirbtino intelekto robotai, klausantys komandų, gaminami su kagotiškoms/gabrieliškoms ausims o ne budos ausimis?  Ir iš kur pas lietuvius posakis “ausys kyšo”?

Kis       2021-09-17 17:23

aukso zodziai,nes paminti principus nieko nereiskia del kreslo ir pinigu,tai gan klastingas reiskinys

rusiška kultūra       2021-09-17 17:12

putinistinė zekiška kgbistinė kultūra per kolaborantus sėkmingai diegiama Lietuvoje.
tiesiog paprastai reikia sakyti tiems žmogystoms: elgiesi kaip ruskis

Prašalietis       2021-09-17 16:50

Po 30 metų nusivylusiems ir praradusiems puoselėtą 30 metų “patriotinę“viltį V.Lansbergio ir A.Brazausko su savo kompanijomis sukonstruota, statyta ir visus 30 metų “tobulinta, europinta” lansbergine smėlio dėže, tegalima pasakyti, kad kol yra gyvas šios smėlio dėžės vienas iš architektų V.Lansbergis, smėlio dėžės priežiūros estafetę perėmęs Lansbergio ir"tautos” anūkėlis, kol yra neišslapstinti 75 metams vienas kitam “prisipažinę” ir užsislapstinę lansberginės smėlio dėžės KGB-istiniai statytojai…, tol visi neišsivaikščioję “nepatenkinti"vaikučiai “žais”, kaip ir žaidė visus 30 metų, vis labiau blogą, bet visiems taip įprastą lansberginį kvapą skleidžiančioje smėlio dėžėje…

> Stiklo valytuvui       2021-09-17 15:29

Supjudyk valstybėje gyvenančias tautybes, ir titulinė tauta niekada nesukurs tautinės valstybės. Dar ir bus pasmerkta viso padoraus pasaulio. O tada jau ir ,,gelbėtojai” netoli…

Stiklo valytuvas       2021-09-17 14:36

Konservai (TS-LKD) yra globalistai, kosmopolitai APSIMETĘ dešiniaisiais.
.
Liberalai yra turčiai niekinantys eilinius žmones, tautas, klasikines vertybes ant kosmopolitinės platformos.
.
Dėl lotynų mafijos pasiteirauk pas Žygį, čia jo kompetencija pranašesnė...
.
Nacionalistai telkia žmones pagal bendrą kraują, istoriją, kalbą, gyvenamą vietą, tradicijas, papročius į tautą ir į tautinę valstybę, NEIŠKELDAMI SAVO TAUTOS AUKŠČIAU KITŲ TAUTŲ, ir tuo skiriasi nuo šovinistų. Seniesiems komunistams svarbu darbo liaudis, o nacionalistams tauta ir tautinė valstybė. Jeigu vokietijos žydai ir sionistai nebūtų suknisę, sukompromitavę tautininio socializmo panaudojant jį kitų tautų pavergimui (Jahvės garbintojai), galimai nacionalsocializmas būtų jei ne pati geriausia, tai tikrai viena iš geriausių visuomeninių sąrangų!!!
.
Komunizmas (socializmas) ėjo prieš žmogų. Pagal žydą Marksą, gamybos priemonių nuosavybė yra kelias į kapitalizmą, todėl žmogui neleido jokių įrankių, jokios optimalios laisvės - tai žydokomūno vergija. Draudė religiją, kaip opiumą iaudžiai, o be šito „opiumo“ dauguma žmonių praranda patys save. Sovietai kūrė ‘naują žmogų’ žmonių kraujo klane…, dabartiniai globalistai kuria be smurto, su „neribota meile“ griaudami nusistovėjusią sampratą - sukeldami chaosą žmonių santykiuose tarsi jie atneštų kažką gero ir vertingo.
Komunistai nevertino žmogaus gyvybės…
Ir, ar tik nebus pati didžiausia komunistų tragedija, kategoriškas jų pačių nenoras matyti kaip jie patys yra pasaulinės žydaujos (sionistų) ‘žaisliukai’. Visur figūruoja žydai, o naivūs komunistai mato „draugus-bendražygius“.
.
Visi dirba dėl žmogaus gerovės, o rezultatas atvirkštinis.
.
Matomai šitie darbai ir tikslai yra niekiniai, jeigu tai kainuoja nors vieną vaiko ašarą.

Ačiū gerb. Autorei        2021-09-17 14:13

už taiklias įžvalgas, tik, atrodo, be Dievo pagalbos nebeįmanoma “sulaužyti tų smėlio dėžės taisyklių”, nes joje žaidžiantys valdžiažmogiai labai jau įsisiautėjo, juolab kad daug “šviesuolių” jiems pritaria. Todėl melskimės, kas galime, kad kuo daugiau žmonių vėl išmoktų skirti gėrį nuo blogio ir vėl imtų puoselėti pamintas krikščioniškas vertybes. Amen.

>> 13:13       2021-09-17 13:34

Dar vienas ,,nacionalistas” smile . Ar tas pats? Greičiausiai tas pats. Šį kartą jau beveik viską savo tekste išvardinai, kas esi. Ačiū. O dabar paaiškink, kuo tavo leksikone skiriasi ,,nacionalistas” nuo liberkonservų lotynų mafijos šaikos? Ar nejauti, kad visus savo demagogijos rezervus jau išnaudojai? Tavo laimė, kad tu net nesupranti, koks esi vargšas. Palaiminti bepročiai! Jie vis dar tiki, kad valdo pasaulį smile . Ar nebetiki? Jeigu tikėtų, taip riebiai nesikeiktų. Tada nuoširdi užuojauta.

Stiklo valytuvas       2021-09-17 13:13

> poničkos oponentui.
Ko tu varginies su tais bukais raudonskūriais, juk nuo amžių žinomas jų bijojimas rimtai diskutuoti.
Visi jų argumentai: atimti ir pasidalinti. O kas nesutinka ar netgi prieštarauja yra buožė, buržujus, buržuazinis nacionalistas, nacionalistas, fašistas… (tik ne žydiškas nacional-socialistas).
Maršistai su rusais, su lenkais, su žydais tik ne su lietuviais-nacionalistais, tipiški neo-internacionalistai. O kai pasakai tiesiai, kaip jie širsta…
Žydai,lenkai,rusai visi turi savo skaitlingas tautas ir tėvynes. Lietuviai labiausiai nykstantys ir naikinami, ir net negali turėti teisės už save pastovėti, pakovoti. Vos tik kas, tuoj pagal iškreiptą sovietikų mentalitetą drabstomi nacionalistais-fašistais.
Juk atsiribotų nuo tos inter faunos, persiimtų nacionalizmų... Tada į renginius susirinktų ne 3000, ir ne 13000 o bent 30-40 tūkst., o gal ir 100000.

> 12:47       2021-09-17 12:51

Na, ir gyvenk savo principų vergovėje.

>> 12:36       2021-09-17 12:47

Negūglinsiu. Iš principo. Man ne autoritetas tas, kas vartoja tokius žodžius kaip ,,ponička”, ,,kaip…gali taip nusišnekėti”, ,,ypatingai bukiems”, ,,homo sovietikų”, ,,laikas gydytis politinėje savišvietoje”. Nesakysiu, kas tu esi. Pats pasisakei.

> 11:28       2021-09-17 12:36

Kas yra nacionalizmas? Pagūūūglink…
Čia ypatingai bukiems:
https://lt.m.wikipedia.org/wiki/Nacionalizmas
O jeigu nacionalizmą supranti pagal homo sovietikų apibrėžimą, laikas gydytis politinėje savišvietoje.

Diedas       2021-09-17 11:37

Dažnai vartojama frazė “paprastas žmogus”
Kai ją vartodavo tik kiaulės komunistai, privatizuotojai ir jų šaika, buvo aišku, kad ne paprastas tai milijonierius (anot Bradausko be 8 mln.Lietuvoje tu tuščia vieta)
Dabar, kai žmones taip rūšiuot pradėjo tikrai ne turtuoliai, gal kas nors galėtų paaiškint, kuo skiriasi paprastas žmogus nuo nepaprasto?

>> ,,Šitai poničkai..."       2021-09-17 11:28

Gal tu, ne-ponička, pirma suprantamai paaiškink, kas, tavo supratimu, yra nacionalistas, o tik tada jau spjaudyk tulžimi.

Bažnyčia       2021-09-17 11:24

ne laiku išėjo į areną ir anaiptol ne visa. Gerokai pavėlavo. Yra atskiri taurūs dvasininkai, bet ir tie kartais persekiojami - matome pavyzdžių. Bažnyčia yra tos pačios visuomenės dalis ir serga tomis pačiomis ligomis kaip ir visa visuomenė. Tą irgi matom. Tas pats polinkis į turtą ir prabangą, ta pati puikybė, tas pats savo išskirtinumo demonstravimas iš vienos pusės, ir aklas, nekritiškas paklusnumas iš kitos pusės. Tas pats principas: kad ir niekšas, by tik savas. Sakote, krikščionybė gerbia kitas religijas? Kad nelabai. Net ir ta pati katalikybė susiskaldžiusi, vieni katalikai nekenčia kitų ir laiko juos priešais. Vieni ,,modernieji”, kiti ,,senosios tradicijos” saugotojai, ir t.t. Taigi bažnyčia turi gydytis tas pačias ligas kaip ir visa visuomenė. Ne cypdavatkiškai pamokslauti, kokie čia visi blogi ir nupuolę, o rodyti taurumo ir garbingumo pavyzdžius realiais darbais. Ne vien postringauti apie šv. Petrą, bet ir matyti šiandieninį Petrą kokiame nors Didlaukyje ar Vidgiryje. Arba visi kartu prisikelsime, arba visi nueisime į istorijos šiukšlyną. O užvis kvailiausia, kai pradedama trolinti apie dar vienos krikščioniškos partijos kūrimą. Galima sukurti kad ir dar penkias ,,krikščioniškas” partijas be Kristaus širdyje - kas pasikeis? Tik dar sparčiau riedėsime į bedugnę. Nes Dievo žmogiškomis demagogijomis nepagausi. Deja, kartais atrodo, kad patys ,,didžiausi” katalikai išvis netiki į Dievą. Ypač tie, kurie taip patogiai įsitaisę šiame portale.

tiek       2021-09-17 11:19

tai jau tikrai ,“atvažiavom” (. Taikliai.

Šita ponička nusimetė kaukę       2021-09-17 11:06

„Nacionalistai, nekenčiantys ir niekinantys Tautą bei tautiečius…“
Kaip šita tremtinių tėvų dukrelė ir profesorė gali taip nusišnekėti.

Visvaldas       2021-09-17 10:52

Pasaulis taip toli nukeliavo nuo moralinių normų todėl, kad palaipsniui įtikėjo į pasaulietinį, atsietą nuo bet kokios krikščioniškos religijos, humanizmą, kurį Europoje pradėjo skleisti 18-ojo amžiaus masonai. Todėl galima padaryti išvadą: jeigu visuomenė atsisako krikščioniškojo tikėjimo į Dievą, anksčiau ar vėliau praranda ir dorovę; jeigu visuomenė atsisako dorovės, tuo pačiu praranda ir krikščioniškąjį tikėjimą į Dievą, patekdama į žemiškųjų ydų vergovę, kartais privedančios atskirus visuomenės narius net iki savižudybės. Taigi, kuri vergovės forma yra baisesnė, dvasinė ar fizinė, manau, kad klausimas yra labiau tik retorinis.

Laiku į areną išėjo       2021-09-17 10:46

Bažnyčia ,paskelbusi Deklaraciją.Gaila,kad dalis daug vilčių kėlusio elito pasikėlė į puikybę dėl į vairių išskaičiavimų ir neatėjo į pagalbą Šeimų Sąjūdžiui,kuriam reikia geros gerokai pilnesnės vadovaujančios komandos.Taip pat malonu,kad kita dalis elito liko ištikima dieviškoms vertybėms ir nepasidižiavo,atėjo į mitingus,kad ir kokie netobuli jie buvo.Nesusikalbama,kai nesikalbama,o nesikalbama 30 metų.Ir pokalbiui geriausias tarpininkas būtų krikščionybė,kuri gerbia visas religijas ar politines pažiūras ir kita.

123.       2021-09-17 10:44

noriu tikėt jog netyčia pamiršot paminėt gandragalvius…

Privalom likviduoti       2021-09-17 9:58

dabartinę politinę sistemą. Verta pagalvoti iš viso apie partijų uždraudimą. Nes jau akivaizdžiai matosi, kad kitaip jie likviduos mus visus. Per partijas į visas valdžios pakopas suteka beveik išimtinai vien korumpuotos ir amoralios padugnės. Po to gaunasi, kad nusikaltėliai valdo valstybės jėgos struktūras, įtakoja teismus ir nežinia kam pardavinėja visos tautos interesus. Iš partijų liko tik iškabos, visa kita tik parodija ir nuogi jų, jų vadukų ir vadukų šeimininkų interesai. Vienintelė partija, kuriai turi priklausyti visi politikai, turi būti moralė, sąžinė ir patriotiškumas.

Godulys, puikybė, tuštybė –       2021-09-17 9:53

tai vis didžiosios nuodėmės. Kažkodėl, nežinia kuriuo momentu jos žmonėms tapo svarbesnės už sąžinę, padorumą, garbę, atsakomybės ir tarnystės jausmą. Kaži kodėl ir kur čia šaknys? Sekuliaraus pasaulio “uogos”?


Rekomenduojame

Ignas Vėgėlė. Patyčios Lietuvoje

Informacinis karas. Aurimas Navys

Regionų politika? Audris Narbutas

Robertas Grigas. Apie liūdnus panašumus

Latvijoje atviros tikintiesiems lieka tik tradicinės Mišios

Prancūzijoje moksleivis šaukė „Allahu Akbar“ prisimenant islamisto nužudytą mokytoją, tėvas grasino padegti mokyklą

Skiepijimo strategija nukrypo ne į motyvavimą, o į grasinimą – Prezidentūra

Niujorko teisėjas uždraudė tėvui lankyti savo dukrą, kol šis nebus pasiskiepijęs nuo Covid

Nuo bačkos. Vytautas Landsbergis: Atsisakantys vakcinuotis žmonės turėtų mokėti „karstelio mokestį“

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Konfliktas Europos Parlamente: išklausykite EK pirmininkės ir Lenkijos premjero kalbas

Lenkijos premjeras M. Moravieckis Europos parlamente: Europos Sąjunga nėra valstybė. Valstybės yra Europos suverenai, kurie nustato ES kompetencijas

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas kuria medijų korporaciją

Nuo bačkos. Vilniaus meras R. Šimašius: aš turiu pareigą dėl vilniečių būti principingu už mūsų miestą ir jo gyventojus

Dr. Dalija Snieškienė. Kur aš tai mačiau???

Prof. Jonas Grigas. Pavojingiausia kada nors išrasta technologija

Suomijoje dėl krikščioniškų pažiūrų teisiama buvusi ministrė

Pokalbis su prof. Alvydu Jokubaičiu

Nuo bačkos. Dainius Žalimas: nacionalinio konstitucinio identiteto elementu negali būti atsisakymas pripažinti šeima tos pačios lyties asmenų sąjungą

Romualdas Ozolas. Tikslas ir uždavinys: atkurti valstybę

Vytautas Radžvilas. Ir vis dėlto tikrovė stipresnė už ideologiją

Edvardas Čiuldė. Vilniaus universiteto nekrozė

Gėjų manifestas

Raimondas Navickas. Pažvelkime į VU lyčiai jautrios kalbos gaires kitu kampu

Justas Sakavičius. Valdžios tikslas – sudaryti nepakeliamas sąlygas neskiepytam žmogui

Asta Višinskaitė - Katutė. Partnerystės įstatymo stūmimo kampanija

Nuo bačkos. Viktorija Čmilytė-Nielsen: Danija laimingiausių šalių trejetuke, nes ten įteisinta vienalyčių porų partnerystė

Anglijoje per penkerius metus planuojama uždaryti daugiau nei 360 bažnyčių

Ir vėl valdantiesiems „parūpo“ miškai

Vengrų europarlamentaras: Europos sąjungoje paskelbtas Šaltasis karas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.