Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Rasa Čepaitienė. Ką reiškia „Kaunas Pride“, perskaitytas iš simbolinės politikos perspektyvos?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 7 d. 22:08

12     

    

Rasa Čepaitienė. Ką reiškia „Kaunas Pride“, perskaitytas iš simbolinės politikos perspektyvos?

„Kaunas Pride“, perskaitytas iš simbolinės politikos perspektyvos, reiškia štai ką.

Raskevičius viešai pareiškė, kad jie „atėmė nekaltybę“ Kaunui. Atsižvelgiant į tai, kad miesto pavadinimas vyriškos giminės, o šiuos žodžius pasakęs politikas, atstovaujantis žmonių(!) teisių gynimui(!), prisistato „profesionaliu gėjum“, tai išeitų, kad miestas buvo išprievartautas (tam panaudotos ir gausios represinių struktūrų pajėgos) iškreiptu būdu. O šiam veiksmui pasipriešinę didžiųjų medijų pristatomi kaip nepažangūs tamsuoliai, buduliai ir banditėliai (nieko naujo).

Pažanga šiais laikais lygu išprievartavimas? Ir čia kalba tie patys, kurie kovoja už Stambulo konvencijos įteisinimą? Ta prasme, moterų mušti ir prievartauti nebus galima, o vyrus – prašom? Ką tai primena, ar tik ne kalėjimų „kultūrą“?

Suprantu kauniečių pyktį ir pažeminimą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Bartas       2021-09-12 11:28

Nepamatuojamas abejingumas (nėra už ką balsuoti) veda mus į pražūtį.

Hm.       2021-09-9 12:23

Taip, kas yra jų iš arčiau matęs (pavyzdžiui, kaip bendradarbių ar pan.), patvirtins, kad jie labai mėgsta gašlias ir nešvankias šnekas. Kai supranta, kad reikia, susivaldo, bet kartais kokia nešvankybė arba užuomina ima ir iššoka. Panašiai ir čia.

habilitās       2021-09-8 14:42

„Suprantu kauniečių pyktį ir pažeminimą“
✒✒✒
Suprasčiau ir aš jei patys kauniečiai nešiktų sau į batą. Šis miestas visada buvo „konservatorių“ citadelė. Štai paskutinių rinkimų į seimą Kaune rezultatai, semo nariais tapo:

J. Šiugždinienė Šilainių rinkimų apygarda TS LKD
K. Starkevičius Petrašiūnų-Gričiupio rinkimų apygarda TS LKD
G. Skaistė Panemunės rinkimų apygarda TS LKD
G. Landsbergis Centro-Žaliakalnio rinkimų apygarda TS LKD
V. Juozapaitis Aleksoto-Viljampolės rinkimų apygarda TS LKD
A. Anušauskas Kalniečių rinkimų apygarda TS LKD
Plius:
J. Urbanavičius Garliavos rinkimų apygarda TS LKD
Plius:
M. Matijošaitis Savanorių rinkimų apygarda LP.
....
Tiesiog gražu žiūrėti! O gal kauniečiai manė, kad konservatoriai į koaliciją eis su Darbo partija?! Tik aklas ir kvailas galėjo nematyti kokia aplinka supo I. Šimonytę per prezidento rinkimus. Vieša paslaptis buvo ir tai, kad už G. Landsbergio nugaros per seimo rinkimus stovėjo Albinas ir kad paskutinę akimirką iki dokumentų pateikimo LP, neapsiėjo be pastarojo pagalbos.
Kita vertus, matome kokias „vertybes“ puoselėja asmuo, paskirtas į Žmogaus teisių komiteto pareigas. Mes valstybės niekada nesukursime, nes kalbame ir aimanuojame apie pasekmes, kurias patys sukūrėme dėl savo kvailumo ir arogancija, kuri neleidžia susimastyti ir kritiškai įvertinti save. Būtent save, o ne ieškoti kaltų pagal principą „rusai puola“.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-09-8 14:28

- “Naujausiais duomenimis, sulaikyti 22 asmenys, jau surašyta 11 administracinio nusižengimo protokolų. Kauno apskrities VPK pradėti 5 ikiteisminiai tyrimai: 4 pagal Baudžiamojo Kodekso 284 str. (viešosios tvarkos pažeidimas) ir vienas pagal 170 str. (kurstymas prieš bet kokios tautos, rasės, etninę, religinę ar kitokią žmonių grupę).” (15min 2021 09 04)
- Milicijos siautėjimas Kaune - antivalstybinė veikla. Jei nebus paleisti suimtieji ir nebus panaikinti visokie kaltinimai, tai milicija bus apkaltinta Tautos varymu iš Lietuvos.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2021 rugsėjo 8

Prašalietis       2021-09-8 11:36

Čepaitienė rašo- “Raskevičius viešai pareiškė, kad jie „atėmė nekaltybę“ Kaunui”....Į Seimą “pažangų tautinių politinių jėgų” atsivestas profesionalus homo seksualas Raskevičius su savo “seksualine” mažuma, kaip Seimo žmogaus teisių gynimo komiteto pirmininkas, “pagal visus žmogaus teisių reikalavimus patriotiškai atėmė nekaltybę” Kaunui.. Tad visos likusios Lietuvos gyventojai “pažangiai, civilizuotai ir europietiškai” gali taip pat “savo noru” ruošti savo užpakalius ne tik skiepijimui nuo Covid 3,4,5…kartą, bet ir “civilizuotam nekaltybių praradimui”... Laikui bėgant, lansberginiame durnių laive išimties nebus atsisveikinimui su savo “užpakalių patriotinėmis nekaltybėmis” ir šiandieniniams neišsivaikščiojusiems “patriotines psalmes” neišsivaikščiojusiems eiliniams žmonėms kuriantiems ir giedantiems “profesoriams su profesorėmis”...

Lapių sąvartynas        2021-09-8 9:25

Kai tik senis Ožys iškeliaus pas Abraomą , mažapimpis jo ožiukas bus greit nukanalizuotas.

Pasikeitus politiniems vėjams       2021-09-8 8:39

Būtina petterastus utilizuoti. Visus.

Dzeikas       2021-09-8 7:16

Pederastu musti kaip tik nereikia. Nes “normalus” pederastai atsiduoda savo negaliai, susirade tokius pacius ir niekam i akis nelenda ir demesio nepraso.
O stai priverst atsakyti tuos kurie jais prisidenge vykde neteisetus veiksmus, priverst atsakyt policijos pareigunus(eilinius taip pat: karta ir visiems laikams reikia ikalt lietuviui makaulen,kad “man isake” ne pasiteisinimas darant nusikaltima) naudojusius smurta pries zmones gunusius savo prigimtine teise - reikia ir net labai.

Vilnietis       2021-09-7 22:50

Ateis laikas (o jis ateis netrukus) aš nepavydžių tiems pederastams kai jiems teks atsakyti už visus tuos teroro metus. Nepabėgs iš čia nei vienas ir jokios bl. ten geyropos nepadės.

fungicidas       2021-09-7 22:47

Priede reikia skaityti nukeliant vieną raidę galan. Spėkite kurią.

Lapių sąvartynas        2021-09-7 22:46

Kai tik senis Ožys iškeliaus pas Abraomą , jo mažapimpis ožiukas bus greit nukanalizuotas.

bjž       2021-09-7 22:31

Visi vaivorikštinių veiksmai buvo ižulūs demonstruojantys panieka aplinkiniams ir nukreipti prieš protestuojančius kauniečius.Kaip teisingai pastebėta,taip elgiasi tik prievartautojai,o ir didžiuojasi atėme nekaltybę.Tikrieji “humanistai” ir ‘meilės profesionalai”.Kaunas verkia paniekintas.


Rekomenduojame

Viktoras Jašinskas. Juodasis pirmadienis

Kun. Robertas Grigas primena: ne tvoros ir ne tanketės apsaugo parlamentus…

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklės“. Išvarymo instrukcijos: sugauti, išvyti, dezinfekuoti

Ramūnas Aušrotas. Apie sprendimų „greitumą“

Geroji Naujiena: Sekime Jėzų ir nebūsime sugėdyti

„Teisingumo registras“: ar esate pasiruošę gyventi be pilietinių teisių?

„Neredaguota“ pokalbis su Aurelijumi Veryga apie pandemija ir politiką

Lietuvos šeimų sąjūdžio tarptautinė konferencija po mitingo: „Valstybių ateitis diktatūros šešėlyje“ (vaizdo įrašas)

Algimantas Rusteika. Kas bandė organizuoti riaušes?

Liudviko Jakimavičiaus pastebėjimas: ant ko tada visas bėdas vers?

Rugsėjo 10 d. mitingo Katedros aikštėje rezoliucija

Mero rinkimai Trakuose. Ramūno Aušroto programa: kaip išspręsti įsisenėjusias Trakų komunalinio ūkio problemas?

Nidos Vasiliauskaitės kalba rugsėjo 10 dienos mitinge Katedros aikštėje (vaizdo įrašas): „Mes nesiderame!“

Rugsėjo 10 dienos mitingo Katedros aikštėje vaizdo įrašas

Vasariški pokalbiai su Dovilu Petkumi. Arkivyskupas ir nuncijus Ukrainai Visvaldas Kulbokas: Šv. Sostas gali būti tarpininku siekiant taikos

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Globalistinė Lietuvos užsienio politika

Vygantas Malinauskas. Kodėl Lietuvai taip nesiseka suvaldyti pandemijos? Palyginimas su kaimynais ir ... Indija

Nida Vasiliauskaitė. Nebijokime. Tai jie tegu bijo

William H. McRaven kalba Techaso universiteto studentams: kaip įveikti pasaulį

Iš propagandos frontų. Andrius Kubilius ir Rasa Juknevičienė – net jei sau prieštarauja, vis tiek teisūs, arba Liežuvis – pikčiausias jų priešas

„Neredaguota“ pokalbis su advokatu prof. dr. Ignu Vėgėle. Valstybė ir teisė

Nidos Vasiliauskaitės replika apie netrukus įsigaliosiančius draudimus

Linas V. Medelis. Uždrausti valdantiesiems giedoti himną – Tautišką giesmę

Pandemiją galima valdyti ir kitaip: pranešimų ištraukos ir reportažai iš STI konferencijos „Demokratija karantine. Susikalbėjimo galimybės“

Šiandien legendinio partizano J. Lukšos-Daumanto atminimą istorikai įprasmins tarptautine konferencija apie ginkluotą antisovietinį pasipriešinimą

Justas Sakavičius. Dėl ko verta sunerimti VISIEMS

Vesti visuomenę prie Jėzaus: kun. N. Pipiro mintys ir bendražygio dr. D. Stakišaičio prisiminimai minint s. Ados-Benvenutos Urbonaitės šimtmetį

Advokatai J. Sakavičius ir A. Mozeris: nei tarnautojai, nei mokyklų administracijos neturi teisės skatinti mokinius skiepytis be tėvų žinios

Prof. Alvydas Jokubaitis: jei katalikai reikalautų to paties kaip homoseksualai, kiltų skandalas

LRT: Lietuva kalba. Ką daryti su tūkstančiais Lietuvoje esančių migrantų – integruoti ar išsiųsti? V. Sinicos atsakymas, kurio jis nespėjo pagarsinti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.