Įžvalgos

Nuo bačkos. Vygaudas Ušackas: Žmonės, aūūū, ar man balotiruotis?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. rugpjūčio 17 d. 10:59

9     

    

Nuo bačkos. Vygaudas Ušackas: Žmonės, aūūū, ar man balotiruotis?

Be komentarų.

Veidaknygė

Turiu du klausimus, kuriuos šiandien išsiunčiau žmonėms Lietuvoje.

Jie paprasti, bet man nuoširdžiai labai svarbūs. Paaiškinsiu, kodėl.

Po to, kai atskiros organizacijos ir žmonės ypač per pastarąjį mėnesį ėmė raginti kandidatuoti valstybės prezidento rinkimuose ir pažadėjo remti, nusprendžiau, kad apsiriboti atskiromis nuomonėmis darant tokį sprendimą būtų per maža. Jos labai svarbios, bet nesuteikia progos išgirsti kuo daugiau balsų.

Kaip ir sakiau, ilgiau nei iki pirmųjų rugsėjo dienų dėl dalyvavimo prezidento rinkimuose nebesvarstysiu. Liko mažiau nei trys savaitės. Todėl šis laikas man kritiškai svarbus.

Savo sprendimą laikau labai atsakingu žingsniu, kurį žengęs pasakyčiau, kad ryžtuosi prisimti atsakomybę ant savo pečių (atsakomybę, kurios, mano nuomone, šiuo metu Lietuvoje ir trūksta labiausiai).

Laiškais, kuriuos šiandien išsiunčiau, žmonių miestuose ir miesteliuose klausiu:

1) Ar tikslinga man būtų dalyvauti 2019 m. prezidento rinkimuose?

2) Kokią vieną, svarbiausią problemą jie mato šiuo metu Lietuvoje, kurios nedelsiant turėtų imtis valstybės vadovai?

Niekas nėra įpareigotas į šiuos laiškus atsakyti, todėl kiekvienas atsakymas man bus labai svarbus.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ar cia tas       2018-08-17 14:40

Kuris derejosi su eurosojuzu. Ar cia tas, kuris ” issiderejo” eura ir atmines uzdaryma. Ar cia tas, kuris svepkuoja lietuviskai. Tada tinkamas. Bus rezervinis kitu neprakisus.

Tomas       2018-08-17 14:27

Jei atsakysite į N.Sadūnaitės klausimą ” Ar dar gyva”.Tada blotiruokitės,gal kas ir pabalsuos.

Lietuvoje       2018-08-17 14:15

sutryptas žmogus.

Delpyje buvo balsavimas       2018-08-17 13:44

60 už , 30 prieš, 10 susilaikė.

aSTA       2018-08-17 12:20

NE ,tik ne koncervatoriu .Ir ka jus gero padarete Lietuvai,ar palengvonote gyvenima nors vienam skurstanciam zmogui ,ar padejote kam nors istikus nelaimei>

Jokiu būdū       2018-08-17 12:05

Jums, Ušackai, tikrai neverta kandidatuoti į Prezidentus. Juk kam jūs atstovaujate? Tiems, kurie 30 metų visus mus vedė į pragaištį. Teisėsauga sunaikinta, pramonė sunaikinta, kolūkiai išardyti, viskas išvogta, žmonės išvaryti, likę paversti skurdžiais, fake news lenda pro visus kraštus, Tiesa paslėpta po devyniais užraktais, žmonės verčiami zombiais, padorumo sąvoka sutrypta, viskas apversta aukštyn kojom, net Vyties paminklo nesugebėjoti išsaugoti ir pastatyti Vilniaus pagrindinėje aikštėje, atėmėte paskutinį džiaugsmą tautiečių patriotiniams jausmams. Jokių konservų, socdemų ir liberastų Prezidento poste, gana jūsų iki kaklo, jums nepavyko Tautos galutinai pribaigti, Tauta dar alsuoja ir turi Viltį.

Nuoširdžiai       2018-08-17 11:54

Ne!

G.P.       2018-08-17 11:48

Svarbiausia Lietuvos problema - tai sutrypta valstybės konstitucija ir de facto sunaikintas valstybės suverenitetas. Nepriklausoma Lietuva turi būti atstatyta - tokia svarbiausia (Jūsų žodžiais tariant) Lietuvos problema.

Bet aiškus ir kitas dalykas - šis uždavinys yra ne Jūsų, ponas Ušackai, jėgoms. Todėl nuoširdžiai prašau ir siūlau - NEKANDIDATUOKITE.

Rasa       2018-08-17 11:42

Svarbiausia problema Lietuvoje TEISESAUGA.Kad ir vakar skaiteme kad nutraukta byla del operos ir baleto teatro scenos . Pinigai isvogti ,kaltu nera.Pedofilijos byla ,nuzudyti zmones ,kaltu nera .Kas zudo zmones Lietuvoje ir kieno isakymu .Baisu darosi gyventi sioje salyje ir zmones bega….

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.