Dienos aktualija, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Sveikatos apsaugos politika

Ramūno Aušroto, trijų vaikų tėvo, priminimas mokyklų administracijoms: „Neprisiimkite atsakomybės ten, kur neturite teisės jos prisiimti“

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 1 d. 6:18

17     

    

Ramūno Aušroto, trijų vaikų tėvo, priminimas mokyklų administracijoms: „Neprisiimkite atsakomybės ten, kur neturite teisės jos prisiimti“

Mielos mokyklų administracijos, brangūs mokyklų direktoriai ir direktorės,

mandagiai primenu, kad ir pagal JTO Vaiko teisių konvenciją, ir pagal LR Civilinį kodeksą, ir pagal Vaiko teisių apsaugos pagrindų įstatymą, tėvams tenka pagrindinė atsakomybė už vaiko auklėjimą ir vystymąsi.*

Ši atsakomybė pagal įstatymus jiems tenka ne iki dvylikos, ne iki šešiolikos, bet iki aštuoniolikos metų, t.y. iki tol, kol vaikai sulaukia pilnametystės.

Tėvų atsakomybė apima ne tik vaikų priežiūrą, jų dvasinį ir moralinį ugdymą, bet ir jų sveikatos priežiūrą. Todėl jokie veiksmai vaikų atžvilgiu, įskaitant ir sveikatos priežiūrą, negali būti atliekami be tėvų informavimo, jų dalyvavimo ir jų sutikimo.

Tėvai atlikdami savo, kaip tėvų, pareigas turi pirmumo teisę prieš kitus asmenis. Tėvų atsakomybė nepasikeičia ir nepasibaigia vaikui peržengus mokyklos slenkstį. Įstatymai nepasikeičia, vaikas netampa valstybės vaiku tik dėl to, kad ateina į valstybinę švietimo sistemą.

Daugumoje liberaliosios demokratijos valstybių yra pripažįstamas ir ginamas šeimos autonomijos principas, kuris sako, kad šeima yra autonominis vienetas, kurio valdymas priklauso išimtinai jį sudarančių individų kompetencijai.  Todėl visi sprendimai, susiję su šeimos gyvenimu, įskaitant ir sveikatos priežiūrą, yra ir turi būti priimami šeimos narių susitarimu.

Todėl labai prašau, be tėvų žinios, jų dalyvavimo ir jų sutikimo, neorganizuokite mokyklose vaikų skiepijimo, nedarykite ten vakcinacijos centro. Mokykla nėra sveikatos priežiūros įstaiga. Neprisiimkite atsakomybės ten, kur neturite teisės jos prisiimti. Kitu atveju, atsakomybė už vaikui dėl vakcinos kilusias nepageidaujamas reakcijas teks ir jums. Esu įsitikinęs, kad nenorite, jog jūsų švietimo įstaiga būtų patraukta bendraatsakovu byloje dėl vaikui ir tėvams padarytos turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo.

Atkreipiu jūsų dėmesį, kad vaistai turi būti skiriami tik tada, kai jų reikia.  Vakcinos REALIAI skiriamos sveikiems žmonėms (vaikams), siekiant išvengti GALIMO susirgimo, GALIMŲ komplikacijų. Vaikams vakcinos nuo covid tiesiog nereikia (nepaisant viešojoje erdvėje kurstomos baimės).** Lygiai taip pat, nesergančiam ir simptomų neturinčiam vaikui negali būti ribojama teisė mokytis bei nustatomos papildomos sąlygos (vakcinacija ir (ar) testavimas) teisei į mokslą realizuoti.

Be to, primenu, kad Lietuvos Respublikos farmacijos įstatymas draudžia vykdyti agitacinę veiklą ar raginimus, kuriais siekiama skatinti receptinių vaistinių preparatų skyrimą, tiekimą, pardavimą ar vartojimą (COVID-19 vakcinos yra receptiniai vaistiniai preparatai). Todėl nerašinėkite tėvams laiškų, kviečiančių ar raginančių vaikus skiepytis ar juos skiepyti. Jūs neturite jokios teisinės pareigos persiųsti tėvams ir vaikams informacijos, kuri nėra susijusi su ugdymu ir jo organizavimu, net jei ši informacija ateitų iš savivaldybės ar kitos valstybinės institucijos.

Labai prašau užsiimti ta veikla ir vykdyti tas funkcijas, kurias jums numato LR Švietimo įstatymas: ugdyti dorą, savarankišką, atsakingą, patriotišką asmenybę, o vaiko sveikatos priežiūrą palikti šeimos ir sveikatos priežiūros sistemos abipusio susitarimo reikalui.

Labai ačiū.

Pagarbiai,
Ramūnas Aušrotas
trijų vaikų tėtis

P.S. Šį tekstą leidžiu laisvai naudoti visiems geros valios tėvams, mylintiems savo vaikus.

__________________________

* Tarptautinė teisė aiškiai pripažįsta, kad tėvams tenka pagrindinė atsakomybę už vaiko auklėjimą ir vystymąsi. Šis pagrindinės tėvų atsakomybės už vaiko auklėjimą ir vystymąsi principas yra įtvirtintas net trijuose JTO Vaiko teisių konvencijos (1989) straipsniuose.
„Tėvams arba, atitinkamais atvejais, teisėtiems globėjams tenka pagrindinė atsakomybė už vaiko auklėjimą ir vystymąsi“ – JTO Vaiko teisių konvencijos 18 str. 1 d.
„Tėvams [...] tenka didžiausia atsakomybė už gyvenimo sąlygų, būtinų vaikui vystytis, sudarymą pagal jų sugebėjimus ir finansines galimybes“ – Konvencijos 27 str. 2 d.
„Valstybės dalyvės gerbia tėvų [...] atsakomybę, teises ir pareigas [...] vaiką pakreipti [...] ir jam vadovauti“ – Konvencijos 5 str.

Jis įdiegtas ir Lietuvos teisinėje sistemoje: 
LR Konstitucijos 38 str.  6 d. sakoma, kad „Tėvų teisė ir pareiga – auklėti savo vaikus dorais žmonėmis ir ištikimais piliečiais, iki pilnametystės juos išlaikyti.“
Atitinkamai, LR Civilinis kodeksas numato, jog „vaikai iki pilnametystės ar emancipacijos yra tėvų prižiūrimi“ (CK 3.155 straipsnio 1 d.).
LR CK 3.165 straipsnis sako, kad „Tėvai turi teisę ir pareigą auklėti savo vaikus ir yra atsakingi už savo vaikų auklėjimą ir vystymą, privalo rūpintis savo vaikų sveikata, jų dvasiniu ir moraliniu ugdymu. Tėvai atlikdami šias pareigas turi pirmumo teisę prieš kitus asmenis“.

VTAPĮ 31 st. 1. d. atkartoja LR CK nuostatas:
„Vaiko tėvų teisės ir pareigos yra prigimtinės. Vaiko tėvai turi pirmumo teisę prieš kitus asmenis auginti ir auklėti savo vaikus. Vaiko tėvų ar kitų vaiko atstovų pagal įstatymą teisės ir pareigos apibrėžtos Konstitucijoje, Civiliniame kodekse, Švietimo įstatyme, šiame įstatyme, kituose įstatymuose ir teisės aktuose.
2. Vaiko tėvai ar kiti vaiko atstovai pagal įstatymą privalo rūpintis vaiko auklėjimu, tinkamai jį prižiūrėti, materialiai išlaikyti ir sudaryti sąlygas vaikui augti, vystytis, tobulėti“.

**
– kad vaikai serga retai, lengvai ir su mažai liekamųjų reiškinių: ČIA;

– be to, medicinoje galioja principas, kad intervencijos nauda būtų didesnė negu galima žala. Esami tyrimai rodo, kad vakcinos nauda (susirgimo COVID-19 išvengimas) yra mažesnė negu vakcinacijos žala (nepageidaujami reiškiniai). Apie tai – komentare su skaidre;

– farmacijos teisėje galioja „kaltumo“ prezumpcija – kol neįrodyta, kad vaistas yra saugus ir veiksmingas, laikoma, kad jis nesaugus ir neveiksmingas. Šiuo atveju nė viena Lietuvoje pacientams galima skirti COVID-19 vakcina nėra iki galo patvirtinta. Šiuo metu yra toliau vykdoma visų šių vakcinų papildoma stebėsena tam, jog būtų galutinai patvirtintas vakcinų saugumas ir veiksmingumas, o vakcinų gamintojai yra įpareigoti Europos vaistų agentūrai pateikti galutinę vakcinų klinikinių tyrimų ataskaitą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

The Horn News       2021-09-2 0:23

Pranešama, kad GOP kongresmenas dingsta į Afganistaną

Dingo JAV kongresmenas Markwayne’as Mullinas (R – Okla.).
Pranešama, kad pirmadienį Mullinas paskambino į JAV ambasadą Tadžikistane, „The Washington Post“ sakė du JAV pareigūnai. Pranešama, kad Mullinas paprašė jų pagalbos į šalį pervežant didelę pinigų sumą. Jis ketino keliauti iš ten į Afganistaną gelbėti amerikiečių šeimos. Jis kartu su mama ir keturiais jos
Pranešama, kad JAV ambasada atmetė Mullino prašymą dėl Tadžikistano įstatymų dėl grynųjų pinigų ribojimo ir JAV valstybės departamento įspėjimo apie keliones Afganistane.

Mullinas galbūt ignoravo ambasadą ir išvyko pats.
Federalinis atstovas spaudai sakė, kad JAV šiuo metu nėra tikra dėl jo buvimo vietos.

Jei jis tikrai išvyko į Afganistaną, jis taptų vieninteliu Kongreso nariu, apsilankiusiu Afganistane nuo tada, kai Talibanas perėmė Kabulo oro uostą.
Mullinas yra buvęs kovotojas su mišrių kovos menų meistras.
Trečiadienį Mullinas paskelbė įrašą Instagrame, nenurodydamas savo buvimo vietos.
,, Važiuoju namo…
Ar padėjome išvesti amerikiečius iš Afganistano? Ar misija tęsiasi, taip. Ar aš dingęs -ne. Ar trumpam pasislėpiau -taip, nes nebuvo saugu bendrauti. Ar aš labai nusivylęs tuo, kaip mes (JAV) palikome amerikiečius ... per švelniai pasakyta. Prezidentas Baidenas ir jo administracija meluoja Amerikos žmonėms apie tai, kad amerikiečiai ir mūsų draugai yra palikti.
Tiek daug puikių amerikiečių, daugelis veteranų ir kitų, žengia į priekį, kad laikytųsi savo pažado ... .. Mes niekada nepaliksime amerikiečio.”

Praėjusią savaitę Mullinas paskambino Gynybos departamentui iš Graikijos paprašydamas leidimo keliauti į Afganistaną, bet Pentagona atmetė jo prašymą.

Jis žinomas dėl treniruočių pamokų ir anksčiau buvo profesionalus mišrių kovos menų kovotojas.

Po sužeidimo tapo politiku. Jis yra vienas iš keturių Amerikos indėnų Kongrese, čerokis.

https://thehornnews.com/gop-congressman-allegedly-flees-to-afghanistan/?customerNumber=000132325519&campaignId=d5ba8763-0e47-46ec-a7e2-8ec3a3b78b75&r=eml&experimentId=1cb7cdde-f28a-c4a0-60f3-dcf962eb69e1&vid=O7-dAV&customerId=000132325519-000135072715&utm_campaign=the-horn_210901_editorial_pm_180_day&utm_source=blueshift&utm_medium=email&utm_content=the-horn_210901_editorial_pm&bsft_clkid=c1103934-a7c4-4ba0-8126-c3560708fe2c&bsft_uid=c6d3e6f6-b65c-42c8-b503-4dd5db023813&bsft_mid=322b18ec-9720-4e79-a6db-2db4d3de09a3&bsft_eid=1cb7cdde-f28a-c4a0-60f3-dcf962eb69e1&bsft_utid=c6d3e6f6-b65c-42c8-b503-4dd5db023813-HORNNEWS&bsft_mime_type=html&bsft_ek=2021-09-01T19:45:57Z&bsft_aaid=aea3e268-9699-44e1-966a-66f6731f61a8&bsft_lx=4&bsft_tv=7

"Zu Asche, zu Staub",       2021-09-1 14:57

bet dar ne šiandien, dar atidedama. Babilonas jau nebe Berlyne, o LR Seime ir Vyriausybėje - neosovietikų ir kitų “stukačių” (mokslo pirmūnų) galvose. Visos Lietuvos misės ir misiūtės duos į galvą runkeliokams, o kariuomenė ir policija dar pridės, kad mažai nepasirodytų Rugsėjo 10 dieną.

adolf cyklon       2021-09-1 14:34

geriausia būtų visus LT teritorijos gyventojus suvaryti į dujų kameras ir išnuodyti - vot tada virusui tikrai būtų šakės - niekas nuo nieko neužsikrėstų, niekas nieko nepkrėstų.
šmikinyčių-armonikaičių bobyriausybei derėtų rimtai apsvartyti tokią idėją.
juolab, kad tai seniai praktiškai patikrintas metodas.

joo       2021-09-1 14:30

testuot mokytojus testuot ir testuot ir testuot ir vakcinuot, vakcinuot vakcinuot jei antikūniai išnyksta per 2-3 mėn ir ė mokyklas nė žingsnio be skiepų ir testų srtifikatų ir į pamokas tegul atsineša ant kaklų pasikabinę lenteles su data kada vakcinuoti ir testuoti kad vaikai žinotų ir galėtų save saugot nuo galimai mokytojų užkrato nešiotojų ir platintojų.

Tiksliai,       2021-09-1 14:30

eksbolševikai su anūkais ir įslaptintieji kagebistai sutrins visus nevakcinuotus į pelenus, į dulkes, bet dar ne rytoj. Poryt! “Zu Asche, zu Staub. Dem Licht geraubt doch noch nicht jetzt”. Neosovietikams priešaky visas laiko vandenynas - amžinasis įstatymas arba Testamentas (palikimas) valdyti šį pasaulį į duot gerai į kailį runkelynui. Maldeikienė su Rasele, matyt, tam pritartų, ką manote?

joo       2021-09-1 13:45

Nedelsiant vakcinuot mokytojus nuo atmainų Deltos, Mu ir Lambados - nes mokykloje mokytojai ir yra didžiausi užkrato nešiotojai ir užkrato perdavėjai ir platintojai mokyklose ir vakcinuotb iš karto trimis vakcinomis, kad neapkrėstų  vaikų ir vaikų tėvų, o ir patys neapsikrėstų, o po vakcinos izoliuot 14 dienų ir leist prie vaikų tik po testų.
Mokytojus testuot kiekvieną dieną.

ah.ą       2021-09-1 13:25

medicininiams eksperimentams su vaikais “Ne”

ah.ą       2021-09-1 12:16

vienu žodiuiu visus mokytojus vakcinuot keturis kartus per metus ir testuot kas tris dienas, o nuo vaikų šalin adataas ir pagalius ir lygiai taip pat medicininį personalą visą.

to žmogeli aušrotai       2021-09-1 12:00

Durneli arba užhipnotizuota persona, kad nežinai, kad paskiepytieji ir serga, ir platina užkratą. Ką pats čia medžioji? Mokslo pirmūnus? Zubrylas ar ką? Arba esi eksstribo vaikaitis? Nagi patikslink mums, kas tokis esi?

mokyklų direktoriams nusispjaut...       2021-09-1 11:32

Ateina zombiai tiesiai į klases pas vaikus ir liepia krapštytis nosis, nes kitaip į mokyklą neįleidžia, jei tėvai nepasirašo ant sutikimo testuotis. O būtent dėl to testavimo daug kas ir palūžta ir susivakcinuoja, nes nusibosta testuotis. Straipsnis niekinis.

žmogeli aušrotai       2021-09-1 11:20

jeigu tavo vaikai gyventų ir mokytusi INKUBATORIUJE, tada tegu nei tikrinasi, nei skiepijasi, nei vartoja bet kokius vaistus. Bet kada tavo vaikai gyvena NE INKUBATORIUJE, tuomet PRIVALOTE laikytis ir elgtis taip, kad nasudarytumėte PAVOJAUS aplinkiniams(arba sumažintumėte pavojų aplinkiniams). taigi tavo tušti išvedžiojimai, kad nei tikrintis nei vakcinuotis negalima yra viso labo tuščios kalbelės klaidinančios visuomenę. Turėtum suprasti, kad visuommenė gyvena NE INKUBATORIUJE.

Ramūno vietoj       2021-09-1 11:20

dar papildomai būčiau sraigteliams priminęs faktą iš Vėgėlės interviu, - Lietuvoje per visą kovid-isteriją nėra vieno mirusio nuo kovid, jaunesnio kaip 20 metų. Tad kokio bieso tada kišt nagus prie vaikų?
O šiaipjau, be korektiško autoriaus priminimo pedagogams apie galimą (ir neabejotinai būsimą!) atsakomybę, ko gero, aiškiausias yra Džiūlzo priminimas apie kartuves, mokyklų direktoriams adresuotame komentare.

Žodžio laisvė...       2021-09-1 10:08

Lietuva, skaityk ir žinok. Ačiū autoriui.

super       2021-09-1 9:51

ypatingai geras straipsnis, puikus, įtaigus ir argumentuotas tekstas.
čia yra tas atvejis, kai verta ir tiesiog būtina platinti šią informaciją.

VaidasVDS       2021-09-1 9:19

Padėka Ramūnui už jo indėlį į teisinį švietimą, ypač tarptautinės teisės srityje. Nors šis pasaulis ir kraustosi iš proto, bet dar ne visa jo teisė yra iškraipyta, dar ne visur teisės “šamanai” suspėjo prikišti savo nagus - išvedžiojimus (samprotavimus, virstančius tariamu įstatymu ir propaganda).
Normaliam žmogui tokios teisės net ir nereikia, jis tą daro natūraliai, normaliai. Šios normalios teisės likučiai yra skirti kovoti su bepročiais, sugebėjusiais ne užvaldyti pasaulį, bet sugebėjusiais tapti šio pasaulio valdytojų atstovais vyriausybėse ir kitose valdžiose.
Tikri pasaulio valdytojai yra bepročiai dvasine prasme, tačiau labai intelektualūs, gudrūs ir nepaprastai klastingi materialiose sferose - valdžios turėjimo, jos plėtimo ir sugebėjimo bepročiais aprūpinti pasaulio vyriausybes (valdžias). Vėlgi, tie valdžios atstovai-bepročiai yra sąlyginiai. Jei tau rūpi tik materialūs dalykai ir tau nusišvilpt ant dvasingumo bei bet kokio tikėjimo, tu iš tiesų gali pasiekti materialios gerovės ir materialaus klestėjimo. Bet jei tau rūpi ir dvasiniai dalykai, tuomet tu esi tikras beprotis, būtent dvasine prasme.
Genderizmo ideologija buvo pasirinkta neatsitiktinai. Jeigu žmogus pasiduoda šiai ideologijai, jis lengvai gali tapti bepročiu dvasine prasme ir patogiu sraigteliu valdymo struktūrose, net jei jis save laiko tikinčiuoju - liberaliai žiūrinčiu į nukrypimus ar netgi iškrypimus (panašiai kaip popiežius - (kas aš toks, kad teisčiau) - pamiršęs, kad Mt 19, 4-6 teigia: “Argi neskaitėte, jog Kūrėjas iš pradžių sukūrė žmones kaip vyrą ir moterį 5 ir pasakė: Todėl vyras paliks tėvą ir motiną ir glausis prie žmonos, ir du taps vienu kūnu. 6 Taigi jie – jau nebe du, o vienas kūnas.”) Realiai Jėzus pasisakė kur kas stipriau. Jis pasisakė taip: “Tėvas nurodė sukurti vyrus ir moteris, ir dieviška valia yra tokia, kad vyrai ir moterys savo aukščiausią tarnystę ir iš to kylantį džiaugsmą atrastų, sukurdami šeimas tam, kad priimtų ir mokytų vaikus, kuriuos sutverdami šie tėvai tampa dangaus ir žemės Kūrėjų partneriais. Ir būtent dėl to vyras palieka savo tėvą su motina, ir tampa ištikimu savo žmonai, ir jie abu tampa kaip vienas. 167:5.7 (1839.4) Urantijos Knyga” Bet kuris žmogus, kuris sąmoningai prieštarauja AIŠKIAI IŠREIKŠTAI Dievo valiai, negali tikėtis tapti tikru Dievo vaiku - sūnumi ar dukra. Tad žmogaus pasirinkimas yra ganėtinai aiškus - arba tu už dvasingumą, išlaisvinantį iš vergystės materializmui arba už materializmą, nepaisantį jokių dvasingumo kriterijų.

Ekspertas       2021-09-1 8:41

Paskiepytos administracijos jau yra vergo ir mankurtizmo simbolis. Jie nesugebėjo suprasti, priešintis ir susiburti. Iš  vergo nieko nereikia tikėtis, jis zombiškai vykdys nurodymus.

Mokyklų direktoriai       2021-09-1 7:50

neturėtų užmiršti, mokytojai irgi, kad karą pralaimėję ir įsakymus vykdę vokiečiai po karo buvo viešai kariami. Vamzdyje galite pasižiūrėti vaizdų, kaip jaunos vokietaitės stovi eilėje prie kilnojamų kartuvių ant ratų, kad juos anglų kariai pakartų. O joms ir jiems tebūdavo po 16 ar 18 metų, nežinote? Prancūzijoje kolaboravę su priešu irgi buvo žiauriai baudžiami. Neteisėtų įsakymų vykdymas, pasirėmus “načalniko” įsakymu nuo atsakomybės neatleidžia. Tai reiktų žinoti. Mums paskelbtas Sanitarinis karas, todėl venkite kolaboravimo su priešu, kad nereiktų skaudžiai nukentėti - atsakyti.

Rekomenduojame

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujametinės valdžios dovanėlės Lietuvai

Vytautas Sinica. Su Matu Maldeikiu diskutavome apie valdančiųjų vertybinę užsienio politiką

Dovilas Petkus. Pasipiktinę tautos pasipiktinimu?

Aleksandras Nemunaitis. Dalinuosi profesorės A. Ramonaitės išmintingomis įžvalgomis apie demonizaciją, etikečių klijavimą, demokratiją ir tautos taiką

Linas Karpavičius. Siūlau valdančiajai daugumai idėją!!!!!!

Jolanta Miškinytė. Puiki žinia Lenkijos kovotojams su sanitarine diktatūra, žmogaus teisių pažeidinėjimu ir Konstitucijos mindymu

Pragariška Džo Baideno savaitė

V.Pranckietis privalo trauktis iš užimamų pareigų, jei vadovaudamas Seimo Kaimo reikalų komitetui neatstovauja kaimo daugumai

Abortai vėl tapo pagrindine mirties priežastimi pasaulyje

Ispanija Covidą priskiria įprastam gripui – ragina likusias ES šalis sekti šiuo pavyzdžiu

Linas Karpavičius. Šiandien, kaip niekad mums iškyla Sausio 13-osios aukų įprasminimo iššūkis

Kun. R. Grigas V. Landsbergiui: Profesoriau, galėtumėte būti dėkingesnis

Laisvės gynėjų dienai skirtas minėjimas Lukiškių aikštėje

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.