Dienos aktualija, Politika

Ramūnas Karbauskis. Sužvėrėję, godūs ir pikti

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 22 d. 0:53

67     

    

Ramūnas Karbauskis. Sužvėrėję, godūs ir pikti

Jei taip ir toliau, kitas valdančiųjų žingsnis –  nepaklusniuosius suvaryti į A. Bilotaitės „koncentruotas stovyklas“? Pastarųjų dienų valdžios elito pareiškimai panašėja į tamsius viduramžius, kažkokį sulaukėjimą ir toli gražu net neprimena europietiško mentaliteto, kurio stoka ši valdžia paprastai kaltina tuos, kurie suneša valstybės biudžetą, myli savo šeimas ir gyvenimą nori kurti čia, Lietuvoje. Trumpiau tariant, vertinant šios valdžios veiksmus – visiškas liūdesys, tamsa ir gūduma. Ir darosi baisu vos tik pagalvojus, kokią valstybę jie sukurs su tokiais sprendimais. Suvarys visus į getus, privers bijoti valdžios, persekioti vienas kitą? 

Europarlamentarė Rasa Juknevičienė ragina marginalizuoti ir taip įsibaiminusius žmones bei su jais nebendrauti. R. Šimašius, teisininkas ir buvęs teisingumo ministras, pareiškia, kad nevakcinuotų žmonių valstybė neturėtų gydyti. Tai ne tik antikonstitucinis veikimas (Konstitucinis Teismas ne kartą yra pasakęs, kad valstybė privalo užtikrinti pagalbą žmogui susirgus), bet ir visiškas nihilizmas, nesibodint atsakomybę už savo nemokšiškumą perkelti ant žmonių. Kaip ne kaip, Vilniuje savaitgalį lauk išpilti per 4 tūkstančių vakcinų, kada jų pasaulyje taip trūksta, labai daug pasako apie administracinius ir visus kitus Vilniaus mero pajėgumus, galų gale jo kaip autoriteto miestiečiams įtaką ir pasitikėjimą, tiksliau to nebuvimą...

Kuo toliau, tuo labiau panašu, kad šios valdžios planas, kaip sėkmingai sukovoti su pandemija – neturėti jokio plano ir toliau visus tarpusavyje kiršinti, kurstyti, kad su nevakcinuotais niekas nebendrautų, grasinti jiems, kad nebus įleisti į parduotuves, privalės mokėti už kovido testus ir, galiausiai, patys apsimokėti gydymą susirgę, tarsi nebūtų mokėję jokių mokesčių valstybei.

Kai kitos valstybės jau seniausiai turėjo labai konkrečius veiksmų planus, mūsų gi valdžia kasdien komunikavo skirtingai, kad ir taip nerimaujantys žmonės pandemijos metu dar labiau susipainiotų. Vieną dieną stabdė vakcinaciją Astrazeneka vakcina, kalbėdami apie rizikas,  o kitą – jau agitavo skiepytis. Milijonus kainavusią informacinę kampaniją taip pat užgožė nuolatinis valdžios blaškymasis ir gūžčiojimas pečiais, žadėti influenceriai taip pat „neatidirbo“ savo darbo, bet užtai stebėtinai sklandžiai ir greitai ši valdžia juos sumobilizavo Prezidento G. Nausėdos kritikavimui. Tad bausti valdantieji turėtų patys save, o ne žmones, kurie neatsakingi už šios valdžios elgesį, kurį adekvačiu situacijai ir kompetentingu sunku pavadinti.  Dar geriau, kad izoliuotų patys save ir leistų visai valstybei gyventi, kaip gyvena daugelis išsivysčiusių šalių.

Stebiu, kaip su baimę keliančiu pasimėgavimu valdantieji toliau skirsto žmones, juos vertina pagal savo supratimą. Nežinau, kaip susiklostė, kad kažkas jį iškreipė, bet jis jau tampa šios valdžios bruožu, o chaoso, kurį kelia ši valdžia, kaina ir žala bus milžiniškos. 
Ketvirtadienį šešėlinės Vyriausybės posėdyje diskutuosime apie tai, kaip turėtų vykti vakcinacija ir pateiksime siūlymus, kaip be žmonių žeminimo ir prievartos pasiekti kuo didesnį saugumą visuomenėje. Bus aptarta ir daugiau klausimų, kurie kyla matant šios valdžios neadekvačius veiksmus.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas>elfei        2021-07-25 8:31

Gerbiama elfe, aš jau Tamstai rašiau, kad sveikas žmogaus mąstymas skiriasi nuo visokių surogatinių mąstymo rušių. Jūs rašote, kad aš, “gerokai nedavertinu Putino”. Tai nėra tiesa. Paprasčiausiai, aš gerai žinau, kas yra vadovas ir kas yra komanda. Komanda skiriasi nuo bandos. Kada krepšinį žaidžią Žalgirio komanda, mes gi nesakome, kad krepšinį žaidžia Žalgirio banda. Jūs, matomai, esate išmokyta mąstyti taip, kaip jums nurodė psichologai.Tame yra didžiulė klaida, nes jie jus išdurs. KADA RUSIJOS ARMIJA KARIAUJA UKRAINOJE IR JIS PAREIŠKIA, KAD “NE, JŲ TEN NĖRA”, TADA JIS JOKS VADOVAS, NES JIS PRIKLAUSO JAU GANGSTERIŲ LYGAI, ir jis ten yra kiečiausias tarp kriminalų “verchas”. Manęs nedomina, kiek jis yra kietas kriminaliniame pasaulyje. Mane šitas pasaulis nežavi, todėl, kaip vadovas jis net nenusipelno 0. Iš kur ta frazė “mochit v sartire”? Tai parodo iš kokių sluoksnių jis yra išėjęs. Kur jo žmona? Kodėl ji atsidūrė psichiatrinėje? Ji gi jį mylėjo. Miela elfe, nežiūrint į jūsų pribloškiantį informatumą, jūs net žalio supratimo neturite, kas yra Putinas. Putinas priklauso tam pačiam žmonių tipui, kaip ir Hitleris, Stalinas, Pol Potas, Leninas ir kt. Kai mokiausi mokykloje, man jau tada kilo klausimas: “jeigu Leninas toks filosofas, kaip jis gali taip koliotis, kaip paskutinis mužikas?”. Aš atsakiau į šitą klausimą. Štai, kas jis buvo iš tikrųjų:“banditus siųsti į rajonus, kur veikė žalieji, prisidengiant žaliaisiais (paskui kaltę jiems suversime) karti valdininkus, turtuolius, popus, buožes, dvarininkus. Žudikams mokėti po 100 tūkst. rublių...“ Beje, pinigai už „slapta pakartą“ (pirmosios V.Lenino premijos) buvo vieninteliai premijų pinigai šalyje”. Tokią prievartą naudojo Leninas prie savo liaudį, Stalinas, dabar naudoja Putinas su “Novyčiok” ir kitais nuodais, bei žudynėmis, tą patį daro ir jūsų pusprotis A.Lukašenka, kuriam, neva, “uzteko proto issaugot Gudija, kad jos neisgrobstytu oligarchai”. Jis leido išgrobstyti tiems, kas su juo dalinosi. Ne A.Lukašenka yra protu didelis, o jo DIDYBĖS MANIJA jam diktuoja per impulsus, kaip SAVE APGINTI. Jis yra vergas savo impulsų, o jūs jam pripaišote, kad jis tai daro “vardan žmonių”. Nesąmonė, jis viską daro tik dėl savęs, nes vaikystėje patyrė prievartą, kaip ir Hitleris, kaip ir Stalinas, kurį apimdavo panika ir jo kūną sukaustydavo paralyžius, jeigu jis ko nors išsigąsdavo. Noras taikyti prievartą, atsiranda ne nuo didelio proto, o nuo silpnos ir liguistos dvasinės būsenos. Valdymas, kuriame naudojama prievarta, yra neefektyvus, ir jis iššaukia pasipriešinimą. 
Taigi, Ramūnas Karbauskis prakalbo apie dabar valdžioje esančių norą taikyti prievartą. Nežinau, kiek pats Ramūnas Karbauskis giliai yra į tai įsigilinęs, bet žmogaus neįmanoma per prievartą priversti kažką tai daryti. Žmogus yra dvasinė būtybė, žmogus yra sąmoninga būtybė, todėl jis visada buvo ir bus per amžius priežastimi savų sprendimų. Žmogaus sistema neveikia kitaip. Norint, kad kitas žmogus ir netgi vaikas, veiktų su jumis viena kryptimi, jūs turite gauti jo sutikimą. Kada prieš žmogų naudojama prievarta? Kada jis kelia pavojų kitiems žmonėms arba net sau(apsvaigęs, sužvėrėjęs dėl psichinės ligos, ruošiasi padaryti nusikaltimą ir t.t.). Kodėl žmonės nesiskiepija? Todėl, kad jie jaučiasi nesaugiai. Visos tos farmacijos kompanijos yra susigadinusios savo reputacijas ir ne viena iš jų buvo bausta šimtais milijonų ir netgi daugiau nei milijardu dolerių dėl falsifikacijų su vaistais, ypač psichotropiniais. Žmonės turi pagrindo bijoti, kad gal tai yra eksperimentas su žmonėmis.

hmm..        2021-07-24 19:51

ir ka mes cia tokio prirvapejom, kad taip toli nustume si straipsni?

to American Thinker       2021-07-24 14:48

dekui uz vertima. Labai vertinga informacija.
geras laikrastukas.

elfe >> Raigerdui        2021-07-24 14:41

kas del Lukosenkos.
taip, jis Gudija valdo kaip savo nuosava tabora, kuri tikrai vargu ar galima laikyt jo. smile 
ankstesnej angliskoj wikipedijoj buvo rasoma, kad jo tevas cigonas is Donbaso…
augo be tevo, motina sunkiai dirbo gelezinkely, jo motinos tevas taip pat is Ukrainos…cigonas ar ne, neaisku… Daigiausia ji globojo ir skatino motinos sesuo mokytoja, del ko ir baige pedagogini..
kazkuom primena Radzio istorija?..

betgi jam uzteko proto issaugot Gudija, kad jos neisgrobstytu oligarchai, issaugot darbo vietas, kad zmones neissilastytu..
pries metus Lukosenka apkaltino Putina, kad nori paverst Baltarusija Rusijos dalim. Rusija nutrauke subsidijas. Tada Lukosenka arestavo Rusijos karinius kontraktus ir apkaltino remiant opozicijos lyderi Sergeju Tichanovski.. ir net siunte 200 kariu is privacios kariuomenes Vagner su misija destabilizuot sali..
Galimai diktatoriaus Soros itakojami ES leftistai su liberalais Laiko Lukosenka paskutiniu Europos
diktatoium, antisemitu, homofobu,  ir deda sankscijas..

ar jis nesveikas?
gal kaip ir visi valdzios istroske zmones su issiputusiu ego. Jei valdzia gadina, tai absoliuti gadina absoliuciai… nes baime prarast valdzia vercia juos gintis netinkamais metidais. .. o patikimo sau pakaitalo, kaip rado Putinas Medvedeve, jis neranda…
jei klystu, pataisykit.

elfe >> Raigerdui        2021-07-24 13:41

o kas del diktatoriu palaikymo, tai Putinas palaiko tik tol, kol jam tarnauja.
panasiai kaip ir su savais oligarchais..
imkim kad ir Huseina. Galiu irodyt, kad ji nuverte Putinas svetimomis rankomis. Ir cia jam puikiai pasitarnavo naivus britu, bei JAV politikai su saugumo tarnybom, kurios buvo sujungtos bendradarbiavimui, neva bendrai kovai pries terorizma po 9/11… nors yra irodymu, kad gru valdomas narko kartelis FarWest ltd irgi buvo prikises nagus…
Anglijoj vienam zurnale skaiciau issamu straipsni apie tai, kaip Lomonosovo ir Berlyno univerus baige psichiatrai ruosia Siaures Afrikoj islamo fundamentalistus…

elfe >> Raigerdui        2021-07-24 13:19

manau, gerokai nedavertinat Putino.
jis intensyviai dirbo Drezdene su STAZI, ruosdamasis Berlyno sienos nugriovimui, abeju ekonominiu sanklodu sujungimui… beje, tada ji kuravo KGB generolas R.Marcinkus, Z.Vaisvilos tevo draugas, jei tiket ALF lt.
jo disertacija ir buvo apie Rusijos resursu panaudojima globalizaciniam procese… kaip panaudojant Rusijos resursus izengt i Vakarus, i ju valdymo strukturas..  Tad KGB valdomos Rosneft, Gasprom, RosAtom niekada nebuvo pilnai privatizuoti. Valstybe valdo pagrindini akciju paketa…

kaip zinia, Rytu Vokietija vakaru valstybes 1949 sutiko “paskolint"Sovietams 40-cai metu. 
tas terminas baigesi ‘89-tais ir vokieciams buvo leista pasidziaugt, kad jie nugriove Berlyno siena. smile
KGB siam procesui ruosesi planuodami nuo 1959, anot KGB stratego Anatolij Golicyn.

Pabeges i JAV Gplycinas CZV atskleide kaip KGB isifiltravo net i saugumo tarnybas, uzangazavo net britu leiboristu lyderi premjera H.Wilsona, kuris veike pagal KGB nurodymus… kai CZV informavo De Goli apie panasius dalykus, jis nenorejo patiketi.. 

dar musu Vincui Krevei Molotovas saltai atvirai buvo teskes kaip jie lengvai patvarkys JAV, nes jiems neva tik pinigai rupi, tik sunkiau bus su Europa, nes via visi prisirise prie savu tevyniu, savu istoriju.. Tad kaip matom, su istorija siandien inirtingai kovojama..

elfe >> Bloga zinia..       2021-07-24 12:41

ir ka?..
Grybauskaite siuloma i NATO vadus, kaip raso Politico.eu.
ir gerai, kad prisidejo isvejant mafijos pinigus plaunancius bankus.
nors ne Lietuvos prokuratura tai issiaiskino…
Jei Antonovas nebutu susigundes nusipirkt uz indelininku pinigus General Motors lenktyniniu automobiliu gamykla Svedijoj, tebebutu tie jusu bankai… su visa mafija..

jei Romanovas, Ukio banko savininkas nebutu isigeides nusipirkt is skotu ju futbolo kluba, skotai nebutu tyre ju pinigu kilmes… galvokit, pries kaltindami… tikrinkites info, jei skaitot tik “ekspertus” is sudegusio teatro!

Raigerdas>Hmm..        2021-07-24 11:48

Matote,gerbiamasai, Bidenas negali būti Putino pažas. Keista, bet kalbate kalėjimuose egzistuojančia terminologija. Pirmiausia, Bidenas negyvena Rusijoje, tikiuosi jūs tai suprantate. Toliau, Putinas yra buvęs KGB-istas. Pagal KGB-istų atsiliepimus, kurie yra daug aukštenės kvailifikacijos nei Putinas, tai jį priskiria prie labai žemos kvalifikacijos specialistų. Toliau, Putinas kalba taip, kaip kalba kriminalai. Vakarų valstybėse nėra dabartiniu metu tokio lygio kriminalų, kurie vadovautų valstybei. JAV buvo toks Nixonas, bet jis buvo nukrapštytas. Putinas palaiko didžiausius diktatorius pasaulyje, t.y. jis palaiko “savus”. Kriminalams yra būdinga įrodinėti, kas yra čia “Verchas”, todėl Putinas pastoviai tą daro. Putinas yra atsilikęs žmogus, todėl jo noras sugrąžinti Rusijos Imperijos teritoriją, užkariaujant kaimynines šalis, yra ne kas kitas, o maniakalinis noras, kuris buvo būdingas ir Hitleriui.
Toliau jūs rašote apie A. Lukašenką ir pripaišote jam savybes protiškai sveiko žmogaus. A. Lukašenka nėra sveiko proto žmogus. Jūs paklausykite, ką jis sako:“Moy narod”, “Moya Belorussiya” ir t.t. Tai reiškia, kad jis net nesuvokia, kokias pareigas jis atlieka, nes jam jau vaidenasi, kad jam priklauso “Baltarusijos tauta”, jam priklauso “Baltarusija”, nes jis nebeskiria savo nuosavybės ir valstybinės. Bidenas nukonkuravo Trumpą kovoje už Prezidento postą. Tiek Putinas, tiek A. Lukašenka neperneša konkurentų, todėl juos sunaikina fiziškai. Tą patį darė Stalinas. A. Lukašenka iki Babariko fiziškai sunaikino kitus savo konkurentus ir jų nėra gyvųjų tarpe.  Mano manymu, jūs nelabai skiriate kaip mąsto žmonės, neturintys moralės. Jie mąsto kitaip. Deja, jūs neskiriate Sveiko proto žmogaus elgesio nuo amoralaus žmogaus elgesio. Jums atrodo, kad jie yra vienodi. Ne, jie yra priešingybės. Man A. Lukašenka yra žmogžudys, todėl aš jį nelaikau normaliu žmogumi ir žinau tiksliai, ką jis darys toliau. Garantuoju 100%, kad jis toliau darys nusikaltimus ir gana pavojingus. Pavojingus ne tik baltarusiams, bet ir Lietuvai. Mūsų visokie puskvai;iai A. Kubiliai nesupranta, kad Astravo elektrinė yra Putino kerštas už Visagino atominę elektrinę. Tokiems kaip Putinas, būtinai reikia atominės energijos, kad sunaikinti Lietuvą “netyčia”. Lietuva ir Lenkija, jo liguistame prote yra pagrindinis priešas, kodėl jam neišeina susigrąžinti Rusijos Imperijos teritorijas. Todėl Astravo AE buvo sumanyta, kaip priežastis, galinti sukiršinti dvi broliškas tautas lietuvius ir baltarusius. Sprogimas Astrave sunaikina Lietuvą gatavai. Balatarusijai tai mažiau pakenks. Tokie piktavaliai žmonės, kaip Putinas ir Lukašenka, kovojatys dėl savo kailio, gali imtis bet kokių metodų, kad sunaikinti tuos, kas jiems prieštaraus, todėl kalbėti su tais žmonėmis reikia visai kita kalba. Jie ne visai yra žmonės.

Bloga žinia BESTIJOMS       2021-07-24 10:57

SNORO AKCININKAI padavė GRYBAUSKAITE, KUBILIU, ŠIMONYTE ir VASILIAUSKĄ į tarptautinį arbitražo Tribunolą Paryžiuje ir kartu pateikė milijardinį ieškinį Lietuvai.

taip ir yra       2021-07-24 10:55

Negebėdama tvarkytis su nelegalais ir pandemija, valdžia išranda menamą priešą ir už mokesčių mokėtojų pinigus ima įnirtingai su juo kovoti. Pro kiaurą sieną plūsta nelegalai, fiziškai kažko labai padaryti kaip ir neįmanoma, tačiau yra juk informacinio lauko priemonės. Ar mes matėme Lietuvos informacinių pajėgų operacijas arabiško interneto segmento erdvėje? Bent kažkokias to užuominas? Liaukitės! Juk tai ne Neringa Venckienė ar “antivakseriai”! Prakeikti niurzgos miestiečiai skundžiasi duobėtomis gatvėmis ir išlūžusiais šaligatviais? O gal pakalbėkime apie žmogaus teises ir aštriadančius homofobus?

Hmm..        2021-07-23 22:23

Raigerdai,
  o jums neatrofo, kad butent Bidenas Putino pazas, o ne Trampas, kuri   kairioji masmedia bande mums iteigt kaip Putino drauga?.. Kaip manot, kodel tos protesto eitynes prasidejo iskart po to, kai Pompeo aplanke Lukosenka ir pazadejo jam energetine pagalba?.. ar tai patiko Putinui?.
Trampas dejo sankcijas del Nordstream, Bidenas nueme..

O Lukosenkos konkurentas rinkimuose Babarykas argi ne Gasprom kandidatas?..
Bidenas Soroso remiamas zmogus.
O Lukosenkos opozicijoj matom ir sorosistus ir putinistus..

American Thinker       2021-07-23 20:22

Priešingai nei kaimynai Europoje, Švedija priima turistus. Įmonės ir mokyklos veikia beveik be jokių apribojimų. Kalbant apie kaukes, ne tik nėra jokių įgaliojimų, Švedijos sveikatos apsaugos pareigūnai jų net nerekomenduoja.

Kokie yra Švedijos labai laisvos politikos rezultatai? Duomenys rodo, kad savaitinis COVID mirčių vidurkis vakar buvo lygus nuliui.
„Covid“ terapija, naudojant ivermektiną, hidroksichlorochiną ir kitas medžiagas, yra prieinama ir vis labiau pripažįstama ir naudojama, nepaisant to, kad medicinos įstaiga nesuinteresuota bandyti ir įrodyti jų veiksmingumo ir netgi stengėsi užgniaužti jų vartojimą.

Covid yra pirmoji epidemija istorijoje, kai buvo užrakinti sveiki gyventojai, ir tai net nėra mirtina daugumai žmonių. Kaip tai įvyko, yra pagrindinis diskusijų klausimas ir, žinoma, beveik niekada net nekeliamas žiniasklaidoje. Tačiau Švedijos sėkmė naudojant sveiką protą, laiko patikrinta praktika sutelkti dėmesį į pažeidžiamus asmenis ir palikti likusius ramybėje, dabar yra patvirtinta, o tos šalys, kurios taip greitai nesugebėjo sukurti bandos imuniteto, ir toliau kenčia ir netgi padvigubina savo blogą statymo užrakinimą. .

Vadovai, pasisavinę diktatorišką valdžią ir daugeliui sunaikinę  pragyvenimo šaltinius, kenkę vaikų psichinei ir emocinei raidai, pažeidė sveiką protą ir istorinį precedentą, turi atsakyti.

https://www.americanthinker.com/blog/2021/07/swedens_nolockdown_covid_strategy_vindicated.html

Natural News       2021-07-23 20:08

Vidutinis šiandien gyvenantis žmogus menkai įsivaizduoja, kaip toli pažengė savaime besirenkančių nanotechnologijų bioprotezų kūrimas. Vadinamieji „faktų tikrintojai“ (profesionalūs propagandistai ir melagiai) sąmoningai klaidina žmones, manydami, kad nėra tokio dalyko, kaip savaime susidedanti grafeno pagrindu sukurta bioprotezų sistema, kurią būtų galima tinkamai įšvirkšti žmonėms ir vadinti „vakcina“, tačiau paskelbta mokslinė literatūra pateikia išsamų, gerai dokumentais pagrįstą tyrimą, kuris parodo, kad ši technologija yra reali ... ir buvo išbandyta biologinėse sistemose mažiausiai du dešimtmečius.

„Susirenkanti“ sistema reiškia, kad žmogui suleidžiamos instrukcijos, kurios paleidžia procesą, kai kūno viduje surenkama struktūra, naudojant kraujyje esančius išteklius (pvz., geležies ir deguonies atomus). Tiesą sakant, nanotechnologijų savaiminis surinkimas reiškia, kad mikroschemos nereikia kam nors „švirkšti“, nes grandinę galima sujungti in vivo po skiepo.

https://www.naturalnews.com/2021-07-20-science-paper-documents-self-assembled-magnetic-nanosystems-for-cybernetic-biocircuitry-interface.html

Raigerdas>Hmm..       2021-07-23 17:28

Jūs rašote:“Hmm..      2021-07-23 15:08

viska tie baltarusai ir taip zino.
Bidenas nesusitiko su Tichanovskaja, jai nuvykus i Baltuosius rymus, vadinas nepripazista jos teisetai isrinkta?..”
Kam reikia skleisti dezinformaciją? Niekada su JAV Prezidentu nebūna taip, kad nuvažiavai ir susitikai kaip su kokiu Petru ar Antanu. Vizitas pas JAV Prezidentą yra numatomas iš anksto ir tai yra skelbiama spaudoje. Jos vizito metu nebuvo numatytas susitikimas su JAV Prezidentu Bidenu. Nes vizitas buvo organizuotas susitikimams su Baltųjų rūmų kongresmenais ir senatoriais. Toks buvo pagrindinis vizito tikslas. O jeigu ją priėmė Blinkinas, tai irgi rodiklis, kad JAV palaiko opoziciją. Šita moteris ir taip padarė daug, todėl nereikia nuvertinti jos veiklos. Ji faktiškai yra tikra Baltarusijos tautos didvyrė. Jos vyras sėdi kalėjime, ji kovoja ne tik už savo šeimą, bet ir Baltarusijos tautą. O jūs tuoj puolat ją nuvertinti. Kiek kainuoja jūsų nuvertinimas? 1 cnt? 2 cnt? Mano manymu 0 cnt. Tai, kam iš viso reikėjo rašyti, jeigu nuo to nėra niekam naudos? Kad čia ką nors apsnargliuoti?

Prasideda... covid serialo antrasis sezinas?       2021-07-23 17:14
Madame Elfe,       2021-07-23 17:14

prašom patikslinti, ką tokį išduoda drg.Anušauskas? KGB paslaptis žino ne tik KGB, bet šiaip jūs teisi. Kovidistų paslaptis žino taip pat ne vien kovidistai.

Prasideda... covid serialo antrasis sezinas?       2021-07-23 17:13

The Chinese veterinarian who recently died worked in, “A research institute that specialized in nonhuman primate breeding, the report from the Chinese Centre for Disease Control and Prevention said.” He was infected with Monkey B virus, a nasty pathogen with a 70 to 80 percent mortality rate in humans.
...

Dr Fauci certainly understands this type of research. He was a coauthor on a 2005 paper acknowledging, “The potential threat of the smallpox virus as a bioterror weapon has long been recognized, and the need for developing suitable countermeasures has become especially acute following the events of September 2001.”

Prasideda       2021-07-23 17:06

In contrast to its European neighbors, Sweden is welcoming tourists. Businesses and schools are open with almost no restrictions. And as far as masks are concerned, not only is there no mandate in place, Swedish health officials are not even recommending them.

What are the results of Sweden’s much-derided laissez-faire policy? Data show the 7-day rolling average for COVID deaths yesterday was zero (see below). As in nada. And it’s been at zero for about a week now.
https://www.americanthinker.com/blog/2021/07/swedens_nolockdown_covid_strategy_vindicated.html

Prasideda       2021-07-23 17:00

Over two dozen people were killed during the Antifa and BLM protests in 2020.  It is routinely reported that “five people died as a result” of the Jan. 6 disturbance.  This is a totally accurate statement, however, it is still misleading.  Only one of the deceased died as a result of violence.  She was actually murdered by a government official. Relating these deaths allows the media to routinely describe Jan. 6 as a “deadly insurrection” as opposed to the “mostly peaceful” protests by Antifa and BLM.
https://www.americanthinker.com/articles/2021/07/the_antifafbi_coalition.html

Prasideda       2021-07-23 16:56

Afganistanui tikrai reikia Stambulo Konvencijos!

The rape of the Afghan women is about to begin

https://www.americanthinker.com/blog/2021/07/the_rape_of_the_afghan_women_is_about_to_begin.html

gerai, kad ispejo       2021-07-23 16:53

R. Karbauskis: jei tapsime valdančiaisiais, atšauksime šios valdžios sprendimus, tarp jų ir dėl V. Landsbergio paskelbimo vadovu ...
nebebalsuosim uz valstiecius, kol jiem vadovaus karabasas..

elfe        2021-07-23 16:25

taip, “stalino pypke” - Deveniskes gera vieta nelegalu stovyklai ne tuo, kad ten gyvena baltarusai, o tuo, kad jei is ten begtu, patektu vel i Baltarusija, apsaugojus ta siaura ruoza i Lietuva.

nors siaip. imho,  padorus Irako kurdai galetu praversti…

del konslageriu       2021-07-23 16:07

tai Karbauskis su savo kritika gerokai persistengia… nebent paiimtu tuos neovergus i savo plantacjas..
visur nelegalus migrantai panaiai stovyklose laikomi…

Hmm..        2021-07-23 15:08

viska tie baltarusai ir taip zino.
Bidenas nesusitiko su Tichanovskaja, jai nuvykus i Baltuosius rymus, vadinas nepripazista jos teisetai isrinkta?..

Raigerdas        2021-07-23 12:50

Parašysiu dar apie labai svarbų dalyką, nuo kurio čia esantys lukošistai ir putinistai pradės griežti dantimis. Turiu pasiūlymą gerbiamam Ramūnui Karbauskiui. Deja, šiandien, lietuvių tautoje nebeneudojamas žodis ESTI, kurį naudojo mūsų prabočiai. Tai yra vienas iš svarbiausių žodžių, nuskayti esamai būsenai. Budistų vienuolius net specialiai treniruoja, kad jie išmoktų daiktus vadinti savo vardais. Dabartiniams lietuviams šitas žodis nieko nereiškia ir jis jiems nereikalingas. Bet be jo lietuviai niekada nesukurs normalios valstybės. Kiekvienas daiktas, kiekvienas kiemas, kiekviena gatvė, kiekviena partija, kiekvienas žmogus randasi tam tikroje būsenoje, kuri kinta. ESTI būtent ir nusako, kaip ESTI duotu momentu. Bolševikams šitas žodis buvo baisus, todėl jie nenorėjo žinoti, kaip ESTI. Mūsų politikams jis taip pat yra baisus, nes jis irgi atskleidžia tikruosius jų darbus. Taigi, mano pasiūlymas būtų toks, kad reikia inicijuoti Seime, gal net per grupę Seimo narių, kreipimasį į Baltarusijos parlamentarus. Reikia kreiptis į juos dėl iš Baltarusijos pusės vykdomos nusikalstamos veiklos, nuo kurios kenčia visi: ir migrantai, ir mūsų žmonės ir kenčia Baltarusijos, kaip mūsų kaimynės prestižas. Kodėl tai vyksta? Reikia parašyti tiesiai šviesiai, kad buvęs Baltarusijos Prezidentas, nelegaliai vadovauja Baltarusijai. Jis dabartiniu metu vadovauja kaip GAUJOS VADAS. Kas yra gauja? Gauja yra nenaudėlių, piktadarių būrys. Rusiškai:”Банда - взвод злодеев, негодяев”.  A.Lukašenka veikia kaip gangsterių vadas (A gangster is a criminal who is a member of a gang - liet. k. gangsteris yra nusikaltėlis, kuris yra gaujos narys). Gang - lietuviškai reiškia gauja. Baltarusijos parlamentarams reikia tiesiai šviesiai parašyti, kad jis skleidžia netiesą apie lėktuvo pagrobimą, jis skleidžia netiesą apie “netyčia” atsidurusius prie Lietuvos sienos migrantus iš Irako, Kongo ir kitų šalių. Reikia parašyti, kad A. Lukašenka grasino (ką paprastai daro gaujos vadeivos), kad jie paleis migrantus per Baltarusijos sieną. Reikia parašyti, ką sako patys migrantai, kaip jie čia atsidūrė. Toliau Gaujos vadeiva A. Lukašenka jau pradeda reketuoti (mes galime sustabdyti, bet ne už veltui). Ir reikia pabrėžti, kad šitos Gaujos veikloje dalyvauja labai daug aukštas pareigas užimančių darbuotojų. Būtina pabrėžti, kad Gaujos vadas A, Lukašenka pastoviai kalba tik grąsinimų, gąsdinimų kalba ir skleidžia Baltarusijoje netiesą ir dezinformuoja Baltarusijos piliečius, nuslėpdamas tokius faktus, kad jis taikydamas prieš Lietuvą kriminalinius ir teroristinius metodus, gina, neva, Baltarusijos interesus. Todėl reikia Baltarusijos parlamentarų paklausti, kokią konkrečią naudą gauna Baltarusija nuo šitokių kriminalinių veiksmų? Ir tikriausiai Baltarusijos įstatymai draudžia tokias nusikaltamas veikas. Ir paklausti jų, ar jie jaučia atsakomybę, kai mato, kad valstybės institucijos yra naudojamos tam, kad Gaujos vadas A. Lukašenka galėtų netrukdomai paversti visas valstybines institucijas savo kriminlainių tikslų vykdymui. Nes, Lietuvos Seimo nariai, kreipiamės į jus tik todėl, kad šitos Gaujos pavojinga veikla tapo jau ne tik Baltarusijos vidine problema, bet tapo labai pavojinga tarptautine problema. Ir pasiūlyti su jais susitikti ir viešai apsvarstyti šį reikalą, kad jį sustabdyti bendromis jėgomis.

Tu, Karbauski,       2021-07-23 12:31

nedaug nuo jų  skiriesi.

elfe - Raigerdui       2021-07-23 12:22

Taip, Raigerdai, plepys Lukosenka pagaliau atskleide, kas stovi uz visos tos forsuojamas migracijos ir netgi tarptautinio terorizmo..  Gal ne siaip Felikso Dzerzinskio gimimo data taip sutampa su 9/11-tos terakta?..
jo grasinimai persiust jau ginkluotus islamistus, neva einamcius kersyt uz netinkama elgesi su nesciom musulmonem (ar neprimena visur paskleistos nuotraukos su nuskendusiu vaikeliu, sugraudinusiu Merkel, per 2015 “migracijos krize” sukelusia Brexit?)
gal ne sutapimas, kad apie tai prabilo po susitikimo su Putinu.. po Lavrovo susitikimo su Talibano vadais?..

kita vertus, gal Lukosenka stumia, kad i NATO vadus butu paskirta D.Grybauskaite? smile Kaip kad raso Politiko eu.

beje, nezinau ar TS tiki Ritos Tamasiunienes i generolus pakelto ir i VSAT vadus paskirto Rustamo Liubajevo lojalumu Lietuvai?.. Jei tiesa, kad po jo paskyrimo cigareciu kontrabanda is Baltarusijos traukiniais buvo padidejusi 70-cia procentu, turejo priverst susirupinti..

elfe >> Madame elfei       2021-07-23 11:49

branguti, tik kgb ir isduoda KGB paslaptis.
nekalbant apie Mitrochina, Skripaliu, Litvinenko…
Jurij Bezmenova, kuris galimai nusvito Indijoj pasiklauses tokiu guru, kaip Osho kurius buvo paskirtas sekti ir su hipiais paspruko i Kanada… kur tik metus (1984) teturejo progos kita pavarde atskleist paslaptis (zr.Youtube), kol jo neisdave Rusijos ambasadai Trudo tetusis..

ar is LDK kunigaiksciu Ukrainoje kilusi Anatolij Golycin, kuris per klaida pateko tarp KGB strategu, planuojanciu 50-ciai metu i prieki… Jis paspruko dar 1961 per Helsinkyje sustojanti kruizini laiva. Gal del to ir uz suomio istekintai Rutai Vanagaitei galimai buvo patiketa vieta Helsinio bibliotekoje sekti kas uzsisakys knygas ar brosiuras apie kruizus.. (zr. G.Gorienes Komentaras). Sia paslapti su dokumentu apie tai, kas ja turetu priziuret ir kokias organizacijas jai turetu padey ikurt Suomijoj, gal irgi ne siaip koks tarnautojas atskleise?..

Raigerdas>elfei       2021-07-23 8:59

Kadangi jūs esate KGB nusikaltimų visame pasaulyje specialistė, tai gal galite pasakyti, ar nereikėtų paerzinti tą psichopatą A. Lukašenką, kad jis išklotų viską, ką daro Baltarusijos KGB ir Rusijos FSB? Jis yra geras stukačius, išduodant “vsemu svetu po sekretu”, kokius metodus naudoja Rusijos FSB ir Baltarusijos KGB Europoje. Ar nėra tai vykdomas slaptas karas prieš Europą, pasinaudojant “radikaliais musulmonais”? Dabar Baltarusijos KGB sumanius kartu su Rusijos FSB, kad reikia padaryti taip pat, kaip jie darė su Europa karo metu su Sirija, organizuoja migrantų antplūdį į Lietuvą. Nejaugi Europa iki šiol nesupranta, kad Rusija bombardavo Sirijoje ligonines, gyvenamuosius namus tik tuo tikslu, kad žmonės panikos apimti, pradėtų bėgti į saugias šalis ir veržtis į Europą? Psichopatas A. Lukašenka dabar pademonstravo, kaip tai buvo daroma Azijos ir Afrikos šalyse. Toliau dar gražiau. Štai A.Lukašenkos grasinimai, kad iš Irako ir Afganistano į Lietuvos pusę keršyti lietuviams už jų tariamus nusikaltimus „jau veržiasi radikalūs ir ginkluoti musulmonai“. Reiškia, tai vėl gi Rusijos FSB darbas? Tai Rusijos FSB ir Baltarusijos KGB organizuos Lietuvoje teroristinius aktus, užhipnotizavę ir prišėrę narkotikais kokius nors “radikalius musulmonus”? Baltarusių opozicija pranešė, o Lietuva tyli, kad Baltarusijos KGB, persirengę lietuviškomis pasieniečių uniformomis, sumušė nieščią moterį ir kitus pabėgėlius, šaudė į viršų, kad tie išsigandę vėl pabėgo atgal į Baltarusiją. Ir čia juos “užjautė” Baltarusijos KGB. Eilinis bolševikinių laikų melas ir eilinė NKVD laikų provokacija. O kur yra tas vaikelis Gabrielius Landsbergis? Ko jis tyli? Ar lėktuvo užgrobimą jie tirs 10 metų? Kodėl Baltarusija nėra paskelbiama teroristine valstybe? Jūs manote, kad psichopatas A. Lukašenka šiaip sau blūdija? Ne, jis šiaip sau neblūdija, nes blūdyti jis pradeda po to, kai jam Baltarusijos KGB pasiūlo kokią nors savo NKVD-istinių laikų operaciją, kaip tai buvo “slaptas pokalbis” Niko su Maiku, neva, atskleistas “šaunių Baltarusijos KGB tarnybų”. Mano manymu, kad mūsiškiai iš viso nežino, kaip reikia kalbėtis su psichopatais ir kriminalais iš Baltarusijos KGB. KGB BUVO NUSIKALSTAMA VALSTYBINĖ ORGANIZACIJA. Tai, kodėl Lietuva bijo išvardinti KGB padarytus nusikaltimus, atskleisti visam pasauliui jų metodus ir palyginti tuos metodus su dabartiniais Baltarusijos KGB metodais? Kodėl Lietuva nesikonsultuoja su Izraeliu, kur yra geriausi specialistai, kurie paaiškins, kur yra musulmonų darbas (nes jiems yra žinomos visos jų radikalios organizacijos) ir kur yra iš Rusijos vadovaujamos teroristinės organizacijos? Ar mūsiškiai lauks, kol tai atsitiks ir paskiau pradės verkšlenti prieš Europą, kad duotų pinigų, kad apsiginti nuo teroristų? 


Raigerdas       2021-07-23 7:59

Kur yra tas seklys-morka? Ar čia ir yra tas Julius Milaitis, kaip jūs rašote, buvęs KGB stukačius? Ar šitas, paleidęs savo šmeižikšką liežuvį, kaip Rasa Juknevičienė, kelia čia chaosą ir dedasi, kad yra čia visų protingiausias? Jules     2021-07-22 18:52;  Jules     2021-07-22 5:44
“Sužvėrėję, godūs ir pikti dirba LDDP, vadinasi, ir kolchoznikų naudai taip pat”. Parašykite, prašau, ar jūs atostogose, todėl Julius Milaitis čia dabar gali siautėti?

stasys       2021-07-23 6:28

Laukiame žinių iš ketvirtadienio posėdžio . Gal pakvieskite ir Prezidenta diskusijai ? Pustauodeges kalnus neversti galinčios moterys stokoja vyriškos išminties .

Kis       2021-07-22 20:16

kas cia taip kosmariskai bijo Karbauskio su valstieciais?Patariu nebijoti,o prabalsuoti per rinkimus,nes kitos iseities nera,tai mateme kaip buvo ir matome kas siandiena vyksta,mokesciai auga kaip ant mieliu,vyriausybes pilnas pasimetimas,o finalas bus tragiskas,nes niekas be rinkimu cia nenuvers,gal jeigu e=rezidentas kanopas uzverstu,bet labai stiprus uznugaris vsio schvaceno per 30 metu,daug p[arazitu priserta,o ginklo niekas nesiims.Kas liecia Blinkeviciute,tai tik irodo ,kad partija be jokiu planu,nes toji atserta karve,kuri sugriove sodra ,nieko gyvenime nepramoka,kaip kabinti bananus ir zadeti.Pavyzdys,kaip Sukoniank visus valstiecius kritikavo,atejus be antro galo nemato problemu,patys sau atsisiunte dar babaju,bus dar juoko.Vasara baigiasi,tad pasiruoskite gripui,kuris jau pavadintas delta planeriu.

Ji nedings,       2021-07-22 19:43

nes už jos nugaros A-bombačka. Ar supratote dabar? Dar per daug lietuvių Lietuvoje.

Taip       2021-07-22 18:57

Simonyte dink su savo svita!

Jules poniai (Madame)       2021-07-22 18:57

O, čia geras! Putinas Kissinger’io statytinis, o mūsų valdžia kieno statytinė, Madame? Norėtume aiškumo. Kieno buvo statytiniai kolchoznikai ir kieno dabartiniai liberal-konservatoriai ir kiti kovidistai?

Jules       2021-07-22 18:52

Abi vyriausybės -kolchoznikų ir konservatorių turės prisiimti atsakomybę. Abi partijas į rinkimus vedė nepartiniai pseudo veikėjai. Sakykit, ar tai ne patyčios iš mūsų rinkėjų, ką? Demagogijos meno pagalba patenkama į valdžią. Ką tai galėtų reikšti? Ar ne okupacijos artinimą, jei ir toliau taip miegosime, sofkutės politikieriai? Jūs negeresni už esančius valdžioje, nemanote?

madame        2021-07-22 17:04

o cia vertas demesio Pasaulio banko dokumentas apie musu vykdyta privatizacija 1991, dalyvaujant Kissingeriui, Sorosui ir kitiems chazarkilmiams dirigentams:

https://documents1.worldbank.org/curated/en/875351468307165867/pdf/multi-page.pdf

Vladimiras Zelenko (Life Site News)       2021-07-22 16:38

https://www.lifesitenews.com/video/ny-coronavirus-doctor-faith-in-sociopaths-like-fauci-a-very-foolish-choice

Vaikai iki 18 metų be jokio gydymo išgyja nuo kovido 99,998 % atvejų.
Žmonės nuo 18 iki 45 metų be jokio gydymo išgyja nuo kovido 99,95 % atvejų.
Žmonės, vyresni, nei 45 metų, teisingai gydomi, išgyja 99,5 % atvejų.

Nuo skiepų JAV mirė 7000 žmonių (jau nekalbant apie kitas pasekmes). Nors, remiantis Harvardo paskelbtu tyrimu, užfiksuojama tik 1% tokių mirčių – taigi, tikrasis mirčių nuo kovido skiepo skaičius yra kur kas didesnis. 1977 metais Nuo gripo skiepo mirus 25 žmonėms, skiepo gamyba ir naudojimas buvo sustabdyta.

Pagaliau       2021-07-22 15:56

Ką bepasakysi - detaliai ir aiškiai viskas išguldyta. Svarbiausia, kad atsižvelgta į paskutinį tautos šauksmą ir pagrindinių vėjų kryptį. Daugiau tokios analitinės publicistikos, ir portalą užguls tūkstančiai naujų skaitytojų.

elfe - Raigerdui       2021-07-22 15:43

teisinga Jusu apzvalga…
Lavrovas jau susitiko su Taliban vadais. Nuotraukoj jie i ji ziuri taip nuolankiai pataikuniskai, kaip i savo bosa “krikstatevi”.

bet zinom ir kaip “open society” boso CEU baige “laisvunai”  gina teroristu, narko biznio, forsuotu migrantu, ivergintu “prostitucijos darbuotoju” teises.  O “open borders” tokiems bizniams ypac naudingos… 

beje, pries griaunant Berlyno siena, KGB i vakaru ofsorus pervede apie 20 bilijonu.
kai kazkas issiaiskino, buvo atsakyta, kad tai sugris “investiciiosjomis”.
siandien “nepelno siekiancios organizacijos - pacios pelningiausios. Neskaidrus fondai, grantai nemoka mokseciu, nei pries nieka neatsiskaito ir faktiskai valdo valdytojus dangstydamiesi “gerom intencijom, demokratijos nesimu bei “zmogaus teisem”.

padare viska, kd visuomene nebepasitiketu savo isrinkta valdzia, demokratijos, atsiprasant, nesejai is Open Society foundation, tokie kaip Soros funduojamo Think-tanko INTERNACIONAL CRISIS GROUP nario Ivan Krastev,  dabar kelia ideja ar demokratija isvis reikalinga, ar neatgyveno ..Ultimately, Krastev ponders whether we can enjoy the many rights of our society without enjoying real political power.

Jules       2021-07-22 14:43

Taip, ah1, manau, kad Jūs teisus - pritariu.

Madame Elfe,       2021-07-22 14:42

sakai, kad kagebistai leidžia knygas apie save, apie kagebistus? Apie Lietuvos rengimą naujai okupacijai? Šitas frajeris tam turi specifinių duomenų.

ah1 to all       2021-07-22 13:48

> all. Karbauskis žemės savininkas ir todėl už nuosavybės valstybėje koncepciją net neabejoju, nes pasirinkus globalsitinės koncepcijos pusę anksčiau ar vėliau bus “suvalgytas” globalistinių koorporų net neabejoju. Vyksta koncepcijų kova o caronbaubis mechanizmas atimti nuosavybę galutiniame rezultate ; įstumti valstybes į kreditus, verslus ir žmones subankrotinti per caronofokuso-marokuso mechanizmą ir pasiimti valstybių žemes už skolas su visu gyvasčiu tame tarpe ir karbauskių žemes su visais karbauskiais, net neabejoju.

ah1 to ah1       2021-07-22 13:27

> to ah1. Tai ar iš judesių nesimato kas su Švabo komunizmu be nuosavybės o kas už valstybes su nuosavybe? Ką pasakė Putinas davose? Kad Putinui nepriimtina švabiškoji koncepcija su nosavybės panaikinimu ir “išplauks” tas kas bus su RF? Vyksta kova tarp švabinio medicininio komunizmo koncepcijos ir valstybės koncepcijos. Trumpas buvo valstybės koncepcijos šalininkas bet pralaimėjo, liko RF… todėl cit. “įslaptintieji kagebistai, Komsomolo eks aktyvistai ir buvę kompartiečiai pas mus tapo pagrindiniais Putino Rusijos stabdytojais.”

Life Site News       2021-07-22 13:09

„LifeSite“ atstovė Claire Chretien apklausia dr. Vladimirą Zelenko, Niujorko valstijos gydytoją, sėkmingai išgydžiusį daug koronaviruso pacientų, naudojant saugius, veiksmingus vaistus. Dr. Zelenko išsiaiškina pasaulinę reakciją į COVID-19, įspėdamas visuomenę, kad mes išgyvename „didžiausią psichologinį karą žmonijos istorijoje“. Dr. Zelenko aptaria skiepų saugumą, ar rinkoje esantys koronaviruso skiepai padidina persileidimo riziką, kiek gyvybių būtų galima išgelbėti, jei vyriausybės daugiau nei metus nesielgtų tironiškai, ir kaip aktyviai slopinamos gelbėjimo priemonės ir informacija.

https://www.lifesitenews.com/video/ny-coronavirus-doctor-faith-in-sociopaths-like-fauci-a-very-foolish-choice

Raigerdas>elfei        2021-07-22 13:06

Gerbiama elfe, esu jums labai dėkingas, kad jūs diskutuojate. Nuo jūsų diskusijų tiesos.lt tikrai turi didžiulę naudą, nes skaitytojams tai yra įdomu. Nesiginčysiu su jumis dėl TROJAN, nes tam reikia labai didelių tyrimų ir specialistų išvadų. Aš pateikiau tik vieną iš žinomų versijų. Aš neturėjau tikslo aprašyti tikslaus TROJAN gimimo istorijos. Mano komentare buvo tik palyginimas, kad žmonės suprastų, kas yra PROGRAMAVIMAS, kada žmonės yra užprogramuojami ir jie veikia kaip užhipnotizuoti. Sukurti PASAULINĘ VYRIAUSYBĘ yra psichiatrų planas pasauliniu mastu, nes jie įtikėjo į TABLEČIŲ, HIPNOZĖS ir ČIPAVIMO galią, kad KONTROLIUOTI ŽMOGŲ IR NUKREIPTI JĮ REIKIAMA LINKME. KGB nuėjo kita kryptimi. Pirmas ir svarbiausias KGB tikslas buvo - sugriauti JAV ekonomiką, ko pasekoje įvykdyti ten socialistinę revoliuciją. Nemanau, kad Rusija dabartiniu metu atsisakė šito plano. TSRS psichiatrija darė ir kitus bandymus - tai bandymas sukryžminti žmogų su beždžione. Tam reikalui jie netgi atrado moteris-komsomolkas, kurios sutiko “pasiaukoti tarybinio mokslo labui”. Eksperimentai baigėsi nesėkmingai, nes nesikryžmina žmogus su beždžione. Visi eksperimentai iki šiol Rusijoje yra užslaptinti. Kokie KGB kėslai nebūtų gudrūs ir galingi, bet jie neturi tiek pinigų, kiek turi psichiatrija, farmacininkai, bankininkai ir žiniasklaidos magnatai. Kur KGB aplenkė JAV, tai nuodų gamyboje, kuriuos gamindami pradinėje stadijoje išbandė ant kalinių. Viską nulems genetinė inžinerija. Ir Kinija čia suvaidins ne paskutinį vaidmenį. Jungtis tautoms, sprendžiant pasaulinio masto problemas, yra neišvengiama būtinybė. Tačiau ateina laikas, kai žmonija turi išsiaiškinti, kas yra tas kitas žmogaus tipas, kuris NORI KONTROLIUOTI ŽMONES, KAD PAVERSTI JUOS ELEKTRONINIAIS IR TABLEČIŲ VERGAIS. Šiandien jo požymiai yra žinomi ir jie gali būti atskleisti, bet šito labiausiai bijo KGB, POLITIKAI, PSICHIATRAI, ŽINIASKLAIDA IR TIE, KURIE VALDO NUSIKALSTAMĄ PASAULĮ (JŲ TARPE YRA RUSIJOS FSB IR BALTARUSIJOS KGB). Normalūs ir taikūs visų valstybių piliečiai turi labai rimtą priešą, labai pavojingą, intelektualų, bet kartu ir pamišusį su maniakalinėmis idėjomis, socialaus žmogaus antipodą, kuris į mus žiūri Žvėries akimis, yra kartu amoralus, gobšus ir labai žiaurus, ir nekenčiantis šito DORO, kuriančio GĖRĮ žmogaus. Mes esame skirtingose barikadų pusėse, tik GĖRĮ kuriantis žmogus yra labai, labai naivus, nes jis pripaišo tam Žvėriui tokias pat savybes, kokias jis turi pats. Tame ir yra jo bėda, kad jis gali pralaimėti Blogiui, kuris yra klastingas ir jam visi metodai, visos priemonės yra tinkamos, nes jis yra amoralus. Taigi GĖRĮ kuriantis žmogus, šiandien turi būti labai išmintingas, gerai ginkluotas iki dantų, turėti pačią patikimiausią informaciją ir valdyti ją, jeigu jis nori išgyventi šioje žūtbūtinėje kovoje vardan civilizuotesnės visuomenės šioje MEILĖS, LAIMĖS IR KANČIŲ PLANETOJE.

Raigerdui       2021-07-22 13:06

Išgerk vaistų ir pasėdėk šešėlyje arba nelak tiek daug naminės per vidurdienį. Maniau esantį protingesniu.
(habilitas)

to Al.       2021-07-22 12:53

Vienas Putin-Soros-Shwab planas?..

O jei dar rimčiau,       2021-07-22 12:48

už gejų dauginimąsi atsakingi šeimas palikę neatsakingi vyrai…

elfe - Raigerdui       2021-07-22 12:38

Jusuminimas psichiatras greiciausiai komunistuojantis ateistas.
Kazin ar ir siandien rastume bent viena krikscioni PSO.

kaip sprestumet geju klausima?
jei gejai nori but seima, tai gal nori but ir tauta?..
nes seima - tautos lastele.
tik ju lastele nevaisinga.
taciau jie turi savo VELIAVA, kaip ir kiekviena tautine valstybe, beje.
tad gal JT, NVO ir kt. turetu skelbt ju teise i nepriklausoma valstybe ir isskirt lopineli zemes,  kad galetu niekieno neskriaudziami tvarkytis pagal savus istatymus?.. smile
rimtai. smile

Al.       2021-07-22 12:29

Karbauskis neblogas atstovas spaudai. Gerojo policininko rolėje. Bet jei kovido epidemija yra dirbtinė, o skiepai nepatikimi ar net kenksmingi, tai klausimas ne tame kaip greičiau visus suskiepyti, o kaip to išvengti. Jau nekalbant apie konstituciją ir žmogaus teises. Ir negi politinės partijos vadas nemato, kad kovido isterija, masinis sodomijos brukimas, dirbtinė migrantų griūtis ir visuotinis pagrindinių istatymų pamynimas yra vieno plano dalys ?

elfe - Raigerdui        2021-07-22 12:12

ir as dziaugiuos A.Orlausko pranesimu, kad Seimu sajudis atsisako but partija ar kokios partijos klapciuku, bet isipareigoja visuomenes vardu priziuret valdzia nuo daromu klaidu.

gerai ir tai, kad Karbauskis ikure seseline vyriausybe ir nesnaudzia seime, kaip kad snaude TS 8 metus, vietoj to, kad ruostu sau busimus administratorius, kurtu strategijas kiekvienoje srityje..
dabar natom, kad tam visiskai nepasiruosta…

ne karta rasiau apie tai savo buvusiam destytojui A.Anusauskui feisbuke, kai gyres savo “produktyvumu” kasmet isleisdamas po knyga apie KGB… nors kukliai nutyledamas apie dabartine sios organizacijs veikla..
tasiau nerektu nurasyt krikdemu… jie vieninteliai, kurie dar islaiko senaji TS veida.. tuo tarpu Gabriukas labiau Kubiliaus anukas,  ne V.Landsbergio. Idejiskai.

Raigerdas>habilitās        2021-07-22 12:11

1.Jūs neteisingu adresu pasiuntėte šį klausimą:“Atsakyk Šešėline vyriausybe į eilinio piliečio klausimą!”. Vadžios yra ne Šešėlinės vyriausybės rankose. Ji gali tik patarti, ką daryti. Čia panašiai tas pats, kaip Vilniaus savivaldybės kokį nors pagalbinį darbą atliekantį darbuotoją klausti dėl atsakomybės, ką daro Vilniaus miesto meras Šimašius.
2.Jūs nerasite neklystančių žmonių. LVŽS padarė daug klaidų, ir kritika čia tikrai reikalinga, bet jas galima ištaisyti. Tai, ką daro konservatoriai, gali tapti nebepataisoma. Tai yra panašiai, kaip ir Lietuvos bolševikai, su Kremliuje paruoštais šnipais, nuvažiavo ir pasirašė į TSRS įstojimo sutartį. Kokią kainą sumokėjo tauta už tai? Ar reikia vardinti? Negalima klaidą tapatinti su nusikaltimu. Už klaidas jūs galite daužyti per galvą kiekvienam žmogui, tame tarpe ir pats sau. Kokią naudą jūs asmeniškai turėsite nuo šito veiksmo? Ne tik nulinę, bet ir minusinę. Štai LGBT siekia “nekaltos partnerystės įstatymo” priėmimo. Kur jūs čia matote geranoriškumą? Simonko aiškiai Žinių radijo laidoje pasakė, kad jis nori turėti tokias pat privilegijas, kaip ir ŠEIMA. Ar jūs asmeniškai dėl savęs išsiaiškinote, ar tas jo keistas noras atitinka protingumo, racionalumo, doros, geranoriškumo požymius? Yra toks nuostabus rašytojas Kobo Abė. Jeigu neklystu Labai seniai skaičiau), tai jis yra autorius tos istorijos, kai į vienišo žmogaus namus pasibeldė žmogus, kuris paprašė leisti apsigyventi jo namuose. Vėliau jis atsivedė draugę. Atsirado vaikų ir tada tas žmogus, kažkada pasiprašęs jį priglausti, ir sako šeimininkui:“Matai, kokia didelė mūsų šeimyna ir mes visi čia nebetelpame. Ar negalėtumei iš čia išeiti, nes tu vienas, ir susirasti kur nors kitur sau būstą?”. Taigi, LGBT kalba apie TEISES, LYGYBĘ, o kur jūs matote čia TEISES ir LYGYBĘ, jeigu VYRO IR MOTERS sukurta ŠEIMA gimdo ir augina valstybei pamainą, ateities kartą, o homoseksualų pora susieina tik dėl savo seksualinių interesų patenkinimo? Ar žinote, kad mokslininkai priėjo išvados, kad ląstelė žemėje negalėjo atirasti atsitiktinai, ir kad tai yra kažkieno tai kūrybos vaisius? Tai, jeigu ne Simonko sukūrė VYRĄ IR MOTERĮ, dėka ko išsivystė visa šita ŽMONIJA, tai kaip tu gali reikalauti to, kame nėra tavo jokio darbo, jokio indėlio? Ar jūs supranate, kad homoseksualas pasirinkęs tokį gyvenimo būdą, nutraukia savo giminės GENETINĘ LINIJĄ? Reikalauti šitokių dalykų gali tik žmogus, kuris nesupranta pats, kad jo reikalavimai nėra adekvatūs. Pataikavimas tokiems neadekvatiems žmonėms su jų keistais reikalavimais, tai mirtis mūsų tautos kultūrai, jos tradicijoms ir jos ateičiai. Ar jūs suprantate, kad Simonko tik kartoja tai, ką sakė kažkada psichiatras B. Čisholmas, vienas iš Pasaulinės vyriausybės idėjos autorių? Štai, ką rašo vienas iš katalikiškų tinklaraščių:”  Nedaugelis valstybinių mokyklų vaikų tėvų supranta, kad vienas iš šiandieninės be dievybės viešosios mokyklos filosofijos inžinierių buvo Dievo nekenčiantis, šeimos nekenčiantis, amoralus, liguisto proto, komunistas. Jo vardas George’as Brockas Chisholmas (1896-1971). Tai pirmasis Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) vadovas Brockas Chisholmas kaltę dėl karo ir žmonių konfliktų perkėlęs tiesiai ant kojų tėvams ir sekmadieninės mokyklos mokytojams, kurie, neva, nuo pat pradžių maitino savo vaikus „nuodingais Biblijos tikrumais“. B.Chisholm:“Mes labai lėtai atradome šią tiesą ir pripažinome nereikalingą ir dirbtinai primestą nepilnavertiškumą, kaltę ir baimę, paprastai vadinamą nuodėme ... kuri sukelia tiek daug socialinio neteisingumo ir nelaimės pasaulyje. Daugelį kartų mes lenkėme kaklą prieš nuodėmės įsitikinimo jungą. Mes prarijome įvairius nuodingus tikrumus, kuriuos maitino mūsų tėvai, sekmadienių ir dienos mokyklų mokytojai, politikai, kunigai”.

elfe > Reigardui       2021-07-22 11:48

Trojana pasigavau, kai uzsukau i rumafia.com paziuret Snoro banko savininko Antonovo dosje, kuris su tevu is Dubnos buvo tada paieskomas ir Maskvos prokuraturos.
nuo tada ir emiau dometis Trojan.
FTB svetainej radau pranesima, kad FTB paieskoma Trojan viruso kureja Rusija atsisako isduot JAV.

Specialistai man idiege Kasperskio “antivirusine”.. Tik veliau suzinojau, kad KASPERSKY lab. KGB karininko ikurta ir per jo “antivirusine” buvo hakeriai isilauze ir i Hileri Klinton elektroninius laiskus…
mano APPLE Mac taip pat uzstrgo isu kitu biblioteku. kai pazistamas Maskvos Bibliotekoj mobiliu nufotografavo 1995 m. Borovyk zurnale Soversenno Sekretno Nr 2 atspausdinta snipo ir Andropovo kolegos autobiografines knygos istrauka “Golghota ili sekretnij plan perestroiki”, kuris jau buvo pasalintas is visu kitu biblioteku.. Pats Borovyk susprogo lektuve ar malunsparny 2000-taisiais…

tad neaisku kieno rasytais straipsniais Jus patikejot, kad Trojan kiles is Amerikos, nes Golghotoj rasoma ir apie KGB verslo priedangos organizacjas, kurios kaip Trojos arklys turetu isiverzt i Vakarus ir i ju valdymo strukturas.
t

to ah1       2021-07-22 11:26

O kiti jau nežino? Tik Karbauskis vienas. Plano jis neturi, bet Pasaulio kunigaikščio nurodymus visada pasirengęs vykdyti, kaip Kubilius su Raska, na, ta aršia kadais komsomolka, žinot? Dabar gi įslaptintieji kagebistai, Komsomolo eks aktyvistai ir buvę kompartiečiai pas mus tapo pagrindiniais Putino Rusijos stabdytojais. Tai baigsis liūdnai - Lietuvių valstybės praradimu, jei neatsikvošėsite Karbauskio, mat, gerbėjai.

habilitās       2021-07-22 10:44

Nelabai suprantu, kodėl ši svetainė suteikia tribūna „valstiečių“ politikavimui, lyg tai jie būtų kuo nors geresni už konservatorius. Pereitų metų vasario mėnesį, kai kilo reagentų problema, A. Veryga išvyko gastrolių į Ameriką. Virš 20 Sveikatos apsaugos ministerijos darbuotojų išvyko į seminarą užsienyje, su labai impozantišku pavadinimų. Du parvežė virusą. Sekančią dieną buvo pakeistas informacijos skelbimas apie užsikrėtusius, neliko amžiaus ir lyties.
Kai vasarą panaikino suvaržymus buvo aišku, kad rudenį bus nauja viruso banga, tačiau vietoj bandymų pasirengti naujai pandemijai, A. Veryga 5 savaites atostogavo. Taigi, kaip sakoma liaudyje: „juokiasi puodas, kad katilas juodas“.
Kad ir ką ta šešėlinė vyriausybė susirinkusi besvarstytų, vieno klausimo ten tikrai nebus. Pasaulyje yra buvę daug įvairių negandų, kurios sukrėsdavo valstybes, regionus ir žemynus, tačiau žmonijos istorijoje nebuvo nė vienos valdžios, kad ir kokia ji bebūtų – monarchija, demokratija ar diktatūra, kuri būtų taip stipriai ir energingai susirūpinusi žmonių gerove, šiuo atveju – žmonių sveikata (gerovė, žinoma, kabutėse).

Šitiek pačiu įvairiausių resursų mesta tam, kad paskiepyti žmogų. Prisimenu, kai žiemą R. Uselis pasiskiepijo ne eilės tvarka, koks propagandinis burbulas buvo išpūstas. Arba kai Santaros klinikų gydytojo žmona, kuri savanoriavo ir gavo skiepą, kuris tuo metu jai nepriklausė, vėl buvo užsukta propagandos kampanija prieš gydytoją, kurios ir dr. Gebelsas pavydėtų.
O dabar ką girdime?! Iš Sveikatos apsaugos ministero, Vilniaus miesto mero?!
Kaip visi tie gąsdinimai ir grasinimai atrodo aukščiau minėtų įvykių fone? Akivaizdu, kad vykdoma masinė skiepijimo kampanija turi viešai neskelbiama tikslą.

Taigi, klausimas: koki? Kokį slaptą tikslą turi per prievartą brukama vakcina pasauliniu mastu? Kas verčia visas pasaulio vyriausybes pirmą kartą žmonijos istorijoje taip uoliai „rūpintis“ žmonių „gerove“? Ar jau nebėra pasaulyje daugiau spręstinų reikalų, kad ir toje pačioje žmonių gerbūvio srityje? Kas už to masinio vakcinavmo slypi, ko mums nesako?
Atsakyk Šešėline vyriausybe į eilinio piliečio klausimą!

Diedas       2021-07-22 9:55

Kremliaus agentas Karabasas nevykusiai bando apmulkint tautą ir patriotus patraukti vatnykų pusėn. Pats būdamas valdžioje pradėjo kovidinį bezpridielą, dar anksčiau maskolių naidai sužlugdė energetinės nepriklausomybės siekius.
Pats neturėdamas kuo pasigirti, pila pamazgas ant kitų.
Realiai, būtent šiuo metu, valdžioje nėra nė vienos partijos, o ne valdžioje jokio judėjimo, atstovaujančio mastančią ir savo Tėvynę mylinčią daugumą.
Viešoje erdvėje teliko kremliaus penima vata ir kitoje pusėje velniai žino kieno penimi skiepytojai.
O dažnu, kaip Karabaso atveju, viena ir kita viename.

ah1       2021-07-22 9:35

įvedinėjama nauja pasaulio valdymo tarka net neabejoju - nauja farma korporacinė medicininė valdymo tvarka: su sveikata galima gazdinti, su sveikata galima bausti su sveikata galima valdyti ir tereikia įvesti kasmetinį privalomą vakcinavimą feikinėmis vakcinomis,ir jei feikinei pandemijai pinigai skirti iki 2025 metų tai ir bus feikinės pandemijos ir ” bangos” tęsis iki 2025m.  skirtiems pinigams “įsisavinti”, net neabejoju, nu ...kaip ir suplanavę planuotojai.
  O tai kad Ramūnas žino problemą, ją įvardija ir nebijo įvardinti,turi planą, žino kaip tai daryti rodo lyderio savybes

Raigerdas        2021-07-22 9:31

Šiandien ryškėja Lietuvos patriotų gretos. Tai mūsų išrinktasis LR Prezidentas Gitanas Nausėda, tvirtą poziciją užėmęs Ramūnas Karbauskis, labai šviesaus proto ir tyros sielos kunigas Robertas Grigas, daininkas Romas Dambrauskas, aktorius, režisierius ir scenaristas Artūras Orlauskas ir daugelis kitų. O visus išbudino “Šeimų Sąjūdis”, atkartojęs tai, kas buvo Sąjūdžio pradžioje ir ką vėliau sužlugdė konservatorių partija, įtraukusi į šią veiklą vėliau ir krikščionis-demokratus. Ir Lietuva netapo Lietuva, o milijonas tautiečių buvo priversti palikti tėvynę, kad išgyventi. SAVANAUDŽIAI, PASINAUDOJĘ PARTINIŲ NARIŲ PRIVILEGIJOMIS, PO TRUPUTĮ PASISAVINO TAI, KAS PRIKLAUSĖ KAIP VALSTYBINIS TURTAS. Jiems nerūpi Lietuva, jiems rūpi savo kišenė. Egoistai su savo ribotais žmogiškais jausmais ir emocijomis, bet slaptais, gudriais ir landžiais ėjimais, kuriuos įsisavino per KGB tarnybą, suprato, kad NAUDINGIAUSIA TURTO IR PINIGŲ PASISAVINIMO SRITIS YRA VALSTYBĖ, KURIOJE DIRBA TIE, KURIE NĖRA SUINTERESUOTI ATSAKYTI UŽ TĄ TURTĄ IR PADARYTI TAIP, KAD JIS NEŠTŲ NAUDA VISIEMS LIETUVOS PILIEČIAMS, TODĖL TAI YRA PATS GERIAUSIAS METAS APMAUTI TUOS ŽMONES, PATIKĖJUSIUS NEPRIKLAUSOMA LIETUVOS VALSTYBE. Niekur nieko nėra nepriklausomo. Mes visi esame sujungti kokiais nors ryšiais. Dabar atėjo klausimas kiekvienam iš mūsų apsispręsti: su kuo jūs? “Šeimos Sąjūdis” yra galinga jėga, galinti išbudinti tą apsnūdusį Guliverą - tautą. Tik nereikia leisti paversti “Šeimos Sąjūdį” kažkokia partija. Nelipkime ant to pačio grėblio, koks buvo su KONSERVATORIŲ PAŽADAIS SĄJŪDŽIUI. Jūs patys matote, kaip iš tos partijos buvo padaryta tai, kas šiandien griauna Lietuvą, pradedant nuo valstybės ląstelės - ŠEIMOS. Ir tai daro ne kas kitas, o buvęs Sąjūdžio avangardas - konservatorių partija. Ar jūs kada nors galėjote įsivaizduoti tokį persivertimą? O kaip buvo su bolševikais, kurie pasinaudojo proletariatu, t.y. darbininkų klase, kad organizuoti žmonių žudymus. Todėl verta prisiminti legendą apie Trojos Arklį. Skaitykite apie tai žemiau mano esančiuose komentaruose.

Raigerdas        2021-07-22 8:52

Šiandien yra tiesiog būtina prisiminti Homerą ir jo herojaus Odisėjo sukurtą medinį arklį, padarytą iš išardytų valčių. Buvo nuspręsta, kad geriausi kariai bus sudėti į arklio įsčias, o pačiam arkliui bus įteikta „staigmena“ kaip dovana Trojos arklys. Likusi armija apsimeta grįžusi į tėvynę. Trojos arklys atrodė puikiai, todėl tvirtovės gynėjai patikėjo, kad tai “dovana” (kaip ir tikima Stambulo konvencija) ir arklį atsinešė į tvirtovę. O naktį Odisėjas ir kiti didvyriai išėjo iš jos ir sudegino miestą.
Todėl būtent su Homero lengva ranka frazė „Trojos arklys“ įgavo prasmę „dovana su nešvariu triuku, kažkas, nors ir atrodo nekenksmingas, bet gali sunaikinti visus ir viską“.

Jonas       2021-07-22 8:35

Karbauskui bravo, tiesiai į dešimtuką!

Raigerdas        2021-07-22 8:23

Pagaliau Ramūnas Karbauskis prabilo kaip tikras vadovas: padarė situacijos analizę ir pasiūlė realiai, kaip daryti, t.y. per Šešėlinę vyriausybę imtis poveikio priemonių šitų komunistkonservatorių arba chaoso sukėlėjų atžvilgiu. Džiugu, kad Ramūnas Karbauskis pasakė griežtą ne (pagaliau ryžosi) savo partiečiams, kurie balsuoja Seime už Trojos Arklio atsiradimą Lietuvos teritorijoje. Palyginimui duosiu kompiuterinį Trojos Arklį, kad būtų aiškiau, koks besmegenis yra Tomas Tomilinas, kuriam prie širdies yra ta sovietinių laikų demagogija. Blogiausia yra tai, kad šitas žmogus atsisako mąstyti ir nenori pripažinti savo klaidų. Jis yra tipiškas XX amžiaus socialdemokratas su šiuolaikine liberalistine demagogija. Tai labai pavojingas tipas, nes kritiniu momentu jis jus išduos. Kaip jis pateisina savo išdavystę? “Aš turiu savo nuomonę” - lemena toks socialistu-liberalu “staigiai tapęs” LVŽS narys, kuris gauna atlyginimą ir naudojasi Seimo nario privilegijomis, neduodamas jokios naudos LVŽS ir Lietuvos valstybei, o darydamas jai žalą. Labai tylus kenkėjas staiga nusimetė savo kaukę išlindęs iš Trojos Arklio ir staigiai tapo kovotoju prieš “Šeimos Sąjūdį”. Čia yra tik vienas kovotojas, išlindęs iš “Trojos Arklio”. Ką aš čia vadinu “Trojos Arkliu”? Tai programos, kurios priartina Pasaulinės Vyriausybės atsiradimą, ir kurios kuriamos slapta ir tyliai, kad niekas net neužuostų, kuo gresia tiems, kas jas palaikys ir įgyvendins savo šalyje. Pasaulinei Vyriausybei nereikalingos nei tautos, nei Šeimos, nei savo šalies patriotai, nei PROTINGI SAVO ŠALIES LYDERIAI. Bet reikalingi tokie komsomolcai kaip Gabrielius Landsbergis. Žemiau esančiame mano komentare siūlau pasidomėti apie “Trojos Arklio” sukūrimą. Tai leis jums suprasti, kad tai, kas vyksta Lietuvoje dabar yra ne kas kita, o būtent PROGRAMAVIMAS. Ne visi žmonės pasiduoda hipnozei, tačiau PROGRAMAVIMUI pasiduoda daugybė žmonių. Nepamirškite skirtumą tarp bolševizmo ir fašizmo. Hitlerį palaikė 80% vokiečių. Komunistai neturėjo tokio palaikymo, todėl naudojo prievartą. Lietuva jau turėjo tą Trojos Arklį, tai komunistų partiją. Pažiūrėkime į skaičius, jie kalba daug daugiau nei daugybė knygų ar straipsnių. Štai faktai: “Pokario metais didelę dalį komunistų sudarė represinių žinybų darbuotojai ir kariškiai. Iš viso LKP(b) 1946 m. spalio mėn. buvo 15 342 partijos nariai. Rusų tarp jų buvo 8069, arba 56,6 proc., lietuvių - 3234, arba 22,7 proc., žydų - 972, arba 6,8 proc., baltarusių - 307, arba 2,2 proc., lenkų - 40, arba 0,3 proc., kitų - 1624, arba 11,4 proc. Marijampolėje, 1948 m. pabaigoje buvo 261 partijos narys ir 82 kandidatai į partijos narius. Lietuvių tarp jų buvo 107 (31 proc.), rusų - 177 (52 proc.). Iš 344 komunistų 293 buvo tarnautojai, 16 darbininkų, 1 kolūkietis, 34 pensininkai. Visi toje apskrityje tais metais iš partijos pašalinti 11 žmonių buvo rusai. Pašalinta už nužudymą, vagystes, išeikvojimus ir kt.” Štai jums “Trojos Arklio” kariai Lietuvoje pokario metais.

Raigerdas        2021-07-22 8:22

Kadangi Lietuva jau turėjo “Trojos Arklį” dar Smetonos laikais ir po karo, tai verta pasidomėti, kaip tas “Trojos Arklys” yra įdiegiamas į kompiuterius, bet tas pats programavimas dabar atliekamas ir su valstybėmis. Ir vienos tokios programos pavyzdys yra Stambulo konvencija. Kaip tai vyksta kompiuteryje, kuris skirtas nešti ŽMOGUI GĖRĮ, KAIP IR VALSTYBĖ, SKIRTA NEŠTI GĖRI TOS VALSTYBĖS PILIEČIAMS.
Trojos arklys, trojanas – programa, atliekanti nepageidautinus veiksmus kompiuteryje be savininko žinios. Pavadinimas kilo iš Trojos arklio.
  Programos, darančios ne tai, ko tikisi jų naudotojas, atsirado dar XX a. 6-ajame dešimtmetyje, tačiau ilgą laiką jos nebuvo vertinamos kaip rimta grėsmė – tai, greičiau, būdavo programuotojų „pokštai“. Rimtesnė tokių programų analizė prasidėjo 7-ajame – 8-ajame dešimtmečiuose, ypač – atsiradus Multics, o vėliau – UNIX sistemoms, kur kompiuterių naudotojai galėdavo keistis ir programomis, ir duomenimis. Tuo metu ir buvo sukurtos pirmosios programos, padedančios įsilaužti į sistemas, pasinaudojant žmonių neapdairumu.
  Pirmą programą, pavadintą Trojos arkliu (‘cc hack’), sukūrė Ken Thompson, kaip UNIX sistemai skirtą C kompiliatorių, kuris kompiliavimo metu modifikuoja „login“ programą, įvesdamas į ją galimybę įeiti į sistemą pašaliniams asmenims. Šis kompiliatorius turėjo ir kai kurių virusams būdingų savybių: kompiliuojant kompiliatorių, jis modifikuodavo ir kompiliatoriaus kodą, įvesdamas į jį tas pačias Trojos arklio savybes. Tokiu būdu nei kompiliatoriaus, nei login programos tekste nebūdavo jokių užuominų apie nekorektišką kodą. Šios programos tikslas buvo demonstracija, kad niekas negali būti užtikrintas vykdomųjų programų saugumu, jei kuriant programas, dalyvauja kitų asmenų sukurtos programos.
Ėmus plisti asmeniniams kompiuteriams, atsirado ir paprastesnių programų, tiesiog trinančių failus, ar pan., bet plintant internetui, ėmė rastis sudėtingesnių programų, skirtų nuotoliniam kompiuterio valdymui, asmeninių duomenų grobimui ir t. t.
Pirmas smarkiai išplitęs Trojos arklys buvo programa „AIDS Information“, kurią jos autorius Joe Popp 1989 išsiuntė 20 tūkstančių žmonių diskeliais, paštu kaip duomenų bazę, supažindinančią su AIDS liga bei padedančia nuo jos apsisaugoti. Po tam tikro laiko tarpo programa pareikalaudavo užmokėti už jos naudojimą ir užkoduodavo visus kompiuteryje esančius failus. Programos autorius nuo teisinio persekiojimo bandė apsisaugoti naudodamas įspėjimą (angl. disclaimer) programos diegimo metu, tačiau 1991 buvo nuteistas.

Nepasiskiepijusi       2021-07-22 6:57

Aš irgi stengiuosi pagal galimybes daugiau bendrauti su nevakcinuotaisiais, negu su vakcinuotaisiais. Mes sveiki, o vakcinuotieji mums gali būti pavojingi, nes jie tikrai turi to viruso.

Jules       2021-07-22 5:44

Sužvėrėję, godūs ir pikti dirba LDDP, vadinasi, ir kolchoznikų naudai taip pat, taigi. Taigi bučiuokit kojas konservatoriams, kad jie dirba jūsų naudai arba buvusių ir būsimų okupantų naudai. Okupantas irgi padėkotų konservatoriams už tautos palenkimą į jų pusę, už aktyvų darbą jų naudai - skirtų juos į aukštus postus arba tuos pačius paliktų. Kubiliaus naudą visada lddp-istai gaudė ir tebegaudo, o jūs esate dalis LDDP, kaip ir socdemai, ir kiti likę jos politiniai ir ekonominiai sparnai. Tai ne kas kita, o tik Iracionalioji politika, kuri apsaugo jus nuo prastuomenės, nuo padorių, paprastų ir sąžiningų eilinių žmonių, nuo diletantų. Šita info ne Kapsukei ir ne jos absolventams.

Raimundas       2021-07-22 5:32

Man baisoka, kai valdžios gebėjimai vertinami pagal gebėjimą vykdyti vakcinavimo planą. Suprask, kad karbauskiniai greit ir sklandžiai visus išvakcinuotų…. Grubiai sakant tas pats b… tik kitoj saujoj.

O dar        2021-07-22 3:40

Muslimus ant mūsų galvų užsiundė.

Rekomenduojame

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena)

Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!!

Edvardas Čiuldė. Kukurūzų vaikai iš 2050 metų Lietuvos viešbučio

Žmogaus teisių gynėjai ragina pašalinti Rusiją iš JT žmogaus teises ginančios ir visų kitų JT struktūrinių padalinių

Dominykas Vanhara. Visas šis blogis yra gyvas ir šiandien

Čekijos prezidentas su grupe parlamentarų siekia Konstitucijoje įtvirtinti vyro ir moters santuoką

Lenkijoje po Konstitucinio tribunolo sprendimo smarkiai sumažėjo abortų skaičius

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt pirmoji (rugpjūčio 3 diena)

Švedijoje „keisti lytį“ bus dar lengviau

Išėjo Liudvikas Jakimavičius

Almantas Stankūnas. Pavojingiausias yra Blogis, kuris ateina tyliai, minkštomis šlepėtėmis ir prisidengdamas geromis idėjomis

„Už Balos”. Kinija-Rusija-Iranas-Hunteris

Apklausa: gyventojai homoseksualių šeimų klausimą nori spręsti referendumu, tam pritaria net ir valdančiųjų elektoratas

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją

Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.