Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas

Ramūnas Karbauskis. Prievartos maniakai

Tiesos.lt redakcija   2021 m. liepos 20 d. 17:06

58     

    

Ramūnas Karbauskis. Prievartos maniakai

Vytenis Andriukaitis, eidamas sveikatos apsaugos ministro pareigas, taip skubėjo priverstinai paskiepyti visus Lietuvos vaikus, šantažuodamas jų tėvus, kad neskiepyti vaikai nebus įleidžiami į darželius, kad per tą skubą jam teismuose paskui teko aiškintis, kodėl tai padarė neteisėtais būdais.  Dabar tas pats lietuviškos socialdemokratijos patriarchas siūlo prievartiniu būdu skiepyti visus suaugusiuosius.

Kadangi socialdemokratai pastaraisiais metais tapo labai panašūs su konservatoriais, kurie neoliberaliai radikalėja ne dienom, o valandom, jų pasiūlymas konsevatoriams patiko ir V. Andriukaičiui iš paskos, dar su didesniais grasinimais, suskubo antrinti konservatorių sveikatos ministras A. Dulkys. Jis sako, kad valdžia bus priversta imtis griežtų priemonių, jei žmonės neskubės vakcinuotis. Beje, kaip šiai valdžiai jau įprasta pravardžiuoti ir žeminti, vėl gi, neatsispirdamas „savų“ ir „tų kitų“ supriešinimui,  ministras nesiskiepijančius dar ir išvadino „zuikaujančiais“. Suprask, važiuojančiais be bilieto, darančiais nusikaltimą. 

Visai neseniai dar ir I.Šimonytė kalbėjo, kad tautinių mažumų tankiai gyvenamose vietose žmonės bus raginami skiepytis pasitelkiant kariuomenę. Taigi, tokia valdžios retorika labai aiškiai parodo, kokia Lietuva yra jų akyse, kaip jie mato žmones ir kur jų vieta. Nei demokratija, nei laisve tokia retorika nespinduliuoja. Juo labiau neįkvepia vakcinuotis.

Nežinau, kur nukeliavo milijonai socialinei reklamai, kuri turėjo šviesti žmones ir skatinti vakcinuotis, bet panašu, kad jie buvo eilinį kartą „įsisavinti“, nes jos poveikis buvo abejotinas. Gal nepriklausoma žiniasklaida, jei dar tokios liko, panagrinės šį klausimą. Bet, grįžtant prie Vyriausybės, ji neturėtų savo gėdingo negebėjimo motyvuoti žmones vakcinuotis dangstyti prieš žmones nukreipta prievarta bet kokia kaina spaudžiant juos vakcinuotis. Gaila, kad kai pavasarį, kada mūsų šešėlinė Vyriausybė teikė pasiūlymus, valdantieji mūsų neišgirdo, o tik skaldė, piktino visuomenę kitomis temomis, tame triukšme paskandindami žinutes, kurios mobilizuotų žmones. Galvojo, kad naratyvai apie vienalytes šeimas, dekriminalizuojamus narkotikus, keičiančius lytį vaikus ir t.t. jiems padės pasislėpti ir pabėgti nuo atsakomybės už nepadarytus sprendimus, kurių tikėjosi visuomenė.  Juk ir anksčiau jie pasitelkdavo visuomenę skaldančias temas, kurios nukreipdavo visuomenės dėmesį nuo kitų klausimų.

Bėda tik ta, kad kovidas greitai nesitraukia, tema nesibaigs ir anksčiau ar vėliau I. Šimonytei reiks prisiimti atsakomybę, A. Dulkio atsakomybės, kurios greičiausiai jis nelabai ir suvokia, čia jau nebeužteks. Apie atsakomybę jau prakalbo ir Prezidentas, nes dalis jos už šios Vyriausybės nesėkmes tenka ir jam. Tačiau Prezidentas iš karto buvo užsipultas konservatorių, kurie su A. Kubiliumi priešakyje, ėmė dergti G.Nausėdą ir aukštinti nieko nepadariusį ir pasiklydusį savo mistiniame 130 punktų kovido suvaldymo plane sveikatos apsaugos ministrą.

Nors ko tikėtis, konservatoriai tik ir moka dergti, o va su konkrečiais darbais, kaip matome, jiems tiek nesiseka…, kad jau prievartą žmonių atžvilgiu ima suprasti kaip problemos sprendimą.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ewa       2021-07-24 16:13

Būtų geras straipsnis, bet… prisiminiau Karbauskio pasisakyma Janutienes laidoje, kurioje jis papasakojo, kaip buvo jų partijos atstovai pasikviete žmones iš Izraelio ambasados pasisemti patirties, kaip galėtų skiepyti pasitelkus policiją. Deja, Ramūnai, tai išliks mano atmintyje.

> T0mas J. 22:24       2021-07-23 9:20

Labai gražiai ir papunkčiui sudėjai.
Taip pat gražiai ir papunkčiui sudėk apie žydus, chazarus, banksterius, masonus, marksizmą ir NEOmarksizmą, pasaulinę valdžia, sovietijos žlugimą, baltosios rasės naikinimą, pseudopabėgėlius ir… ir… žmonių DURNUMĄ.

T0mas J.       2021-07-22 22:24

Nėra jokios pandemijos.
Milijardierių mafija sugalvojo pasaulinio masto aferą: paleido į žmones laboratorijoje sukurtą naują virusą, 15% piktesnį už gripą;
sukūrė LABAI jautrų testą PGR, kuris “randa”  absoliučiai visus peršalimo ligų virusus, o viešai teigiama kad aptiktas KOVIDAS ir kad tas asmuo su virusu SERGA.
Virusai pastoviai gyvena mumyse, žmogaus imuninė sistema pastoviai juos naikina, kol žmogaus organizmas stiprus,  o kai nestiprus - žmogus suserga. Kai virusai užpuola paliegėlius, viena koja esančius grabe - tai 2 - 3 dienom (gal net 2-3 savaitėm) pagreitina jų mirtį.
Milijardieriai pasakiškai uždirba iš vakcinų, iš testų, iš kaukių, iš paskolų, iš konkurentų bankrotų, o svarbiausia -
milijardieriai daugiausia naudos turės, kad privertė paklusti valstybių vadovus, dalindami toms valstybėms didžiules paskolas, praskolintų valstybių vadovai paklusnesni, stropiau vykdo nurodymą skleisti pandemijos propagandą, kurstyti visuomenėje baimę, paniką, prievartinę vakcinaciją, prievartinį testavimą, skelbti mėnesiais trunkančius karantinus ir ekonomikos kritimą.
Didiesiems turtuoliams įgriso pastoviai, metai iš metų, dešimtmečius - papirkinėti politikus, kad tie vykdytų turtuoliams naudingą politiką. Dabar vyksta pokyčiai, kurių tikslas - sukurti naują tvarką, kai milijardieriai valdys PATYS, o ne jų nupirktos partijos.
Kaip jie tai pasieks? Per pinigų ir turto valdymą.
Valstybių parlamentai ir prezidentai jau dabar nevaldo pinigų, pinigus valdo bankai. Milijardierių bankai. Visi internetiniai pinigai - jų kontrolėje, milijardierių mafijos papirkti politikai nuolat gniaužia, riboja GRYNŲJŲ vartojimą. Lietuvos Seimas šiemet uždraudė naudoti grynuosius atlyginimams mokėti. Tuoj už grynus tegalėsi tik morkų turgelyje nusipirkti. Žingsnis po žingsnio artėjama prie visiško grynųjų naikinimo.
Kai tai įvyks, plikas riebiasnukis milijardierių mafijos Vyriausias Bankininkas per visas pasaulio televizijas išplatins pranešimą:
“mieli prezidentai ir parlamentarai, generolai, prostitutės, batsiuviai, kunigai, melžėjos, influenceriai ir visi kiti ubagai - dabar valdysim mes, o jūs ramiai tęskite darbą ir poilsį. Iš jūsų reikalaujam paklusnumo, nes mes valdome jūsų banko sąskaitas. Paklusnieji galėsit nusipirkti maisto. Kiti - ne. Atsiprašom už nepatogumus”.

Eik mazgot       2021-07-22 19:44

kojų Kubiliui už galimybę vėl būt ateity valdžioje.

ah1>9:42       2021-07-22 14:28

Priemonė. Caronofokusas-marokusas - mechanizmas,  birzgaliavimas priemonė/ mechanizmo vienas iš varžtelių, tikslas nauja pasaulio tvarka - korporacijų tvarka- laisvė/betvarkė su valstybių ir nuosavybės sunaikinimu. Net neabejoju.

> ah1 0:23       2021-07-22 9:42

Iš to ką parašei kyla klausimas, vakcinavimas tikslas ar ppriemonė?
Jeigu tikslas, tai tikslas KAM? Kad gelbėti žmones (saugoti sveikatą ir gyvybę)?! Sprendžiant iš to kas vykdoma per kiek daugiau kai metus laiko, tai be „sveikatos“ akivaizdžiai lenda ir kiti marazmai… Vargu, ar vakcinavimas yra tikslas PATS DĖL SAVĘS.
O jeigu priemonė, tai irgi kam? Labai panašu kad viskas tam kad į žmogaus organizmą būtų pripompuota kuo daugiau to birzgalo, o vėliau dar ir kitokio. Ir kam visa tai?
Žmonių naikinimas?
Žmonių valdymas?
Eksperimenti tiek su cheminiais preparatais, tiek su žmonėmis?
Farmacininkų pelnas („nematant“ valdžiai, tiek vietinei tiek pasaulinei)?

ah1       2021-07-22 0:23

Vienu žodžiu ryškėja nauja valdymo tvarka - nauja medicininė valdymo tvarka - su sveikata gązdinti, su sveikata bausti, su sveikata valdyti, ir feikinė pandemija tęsiama kad sveikata taptų valdymo mechanizmu. Apie natūralų imunitetą kalbų nesigirdi, senasis Lansbergis davė toną laikyti sveikus tautos priešais,Juknevičienė ragina vakcinuotiems nebendrauti su nevakcinuotais, Dulkys gazdina prieš nesiskiepijusius imtis griežtesnių priemonių - nors pandemija feikinė, testai klaidingi, vakcinos neveiksmingos, pavyzdys Izraelis. O tai kad net nekalbama apie natūralų imunitetą akivaizdu kad planuojama pasodinti ant feikinių- neveiksmingų vakcinų ir padaryti norma vakcinuoti feikinėmis vakcinomis po 3-4 kartus per metus.
Tai va nauja valdymo tvarka -  medicininė valdymo tvarka, net neabejoju, pagal stebimą esamą padėtį ir valdžiažmogių politikų pasisakymus.

Dabar Dzeikui pačiam reikės keisti gumytes       2021-07-21 20:00

Č. Iškausko straipsnio komentarai…
Dzeikas >  valytuvui: pasikesk gumytes, sulau “champion”. Sovoetine okupacija iszagino tavo smegenis - ikale tau vergo kompleksa.Bijau negriztamai
———
Vietoj to,kad vienytis prieš    2021-07-20 21:20
Kremliaus frontą,susipykom viduje.Kai reikalingos viešos diskusijos per LRT.Tik neramina naivumas,kad su Lukašenka ar rusais reikia sutarti bet kokia kaina.Viskam yra ribos.
===
Po perkūnais. Ale kaip tiksliai Stiklo valytuvas apibudino padėtį dėl Kremliaus fronto. Bet ir atsitik taip.

Ta(u)ta elfei     2021-07-21 18:02
Šiandien Adomėnas pareiškė, kad kviečia “pabėgėlius” iš Honkongo net ir be paso - Lietuva jiems suteiks keliones dokumentus.

Štai tau Dzeikai Adomėnas, štai konsrvatoriai.

stasys       2021-07-21 19:41

Daug čia visko prirašėte , vienok siūlymu nulis . Ką turėjo Ramūnas Karbauskis pasakyti būdamas tikras politikas šioje situacijoje ? Politiko duona kaip advokato surasti sprendimus ten kur berods jų rasti neįmanoma .

> 18:02       2021-07-21 18:38

Tu bent perspėk, kad tokių siaubiakų neskaitytume prieš miegą.
Kaip visokie GMO ir E veikia žmones, o ypač jaunimą?
Iš kur toks žaibiškas „nusipyzėjimas“?
2012 metai… Ir netikėk žmogus pasaulio pabaiga…

Ta(u)ta grumstui       2021-07-21 18:04

Mes neturime galimybių žinoti, ar Lietuvoje senjorai nemirė masiškai, kol žiniasklaida nesiteikė to pranešti, kas neįvyks, nes 80% žiniasklaidos pajamų - iš ministerijų savireklamos biudzetu.

Ta(u)ta elfei       2021-07-21 18:02

Tai kad jau yra, ir ne viena. Pasak senu (70 metu senumo) tyrimu, bent 50% amerikieciu yra biseksualai, taip kad dauguma Vakaru jau beveik ten:
1. Puse amerikiečių sako, kad orientacija - plati skale, su labai nedaug vien gėjų ir vien negeju. Absoliuti dauguma - paprasčiausiai mėgėjai smile https://today.yougov.com/topics/lifestyle/articles-reports/2019/06/20/kinsey-scale-sexuality-millennials-2019-poll
2. Tik 2/3 jaunimo save laiko heteroseksualiais: https://www.advocate.com/youth/2018/7/06/study-says-only-two-thirds-gen-z-straight
3. Mažiau nei puse paaugliu save laiko heteroseksualiais: https://www.out.com/news-opinion/2016/3/11/less-50-teens-identify-straight-says-new-study

Mane tai žavi - garsus NE! pastoviai heteroseksualiai orientacijai!

Su lietuviškų kontekstu tai nieko bendra neturi. Puse lietuvių nemokyti, kita puse - pirks viską, ką pareklamuosi.

Šiandien Adomėnas pareiškė, kad kviečia “pabėgėlius” iš Honkongo net ir be paso - Lietuva jiems suteiks keliones dokumentus. Ar žiniasklaida apie tai bent pranešė?

Avių banda, šunauja - ir jos vaikai tokie patys. Juk niekas nematė, kad, tarkim, kalė atsivestų kupranugarį.

Raigerdas>elfei       2021-07-21 17:13

Pati rašai:“geju tauta turi savo veliava, tai gal turi teise ir i savo valstybe?...” Aišku, jie turėtų tokią teisę, bet kad jie niekada nebuvo sukūrę savos valtsybės jokiais amžiais. Vienintelis kelias - tai kreiptis į Rusiją. Žemės ten yra sočiai, be to jie skundžiasi, kad jiems trūksta žmonių, tai kur nors už Uralo galėtų skirti jiems kokį nors Lietuvos dydžio plotą. Bet ar jie važiuos? Aišku, kad ne. Bet pasiūlyti tikrai vertėtų. Ar rusai juos priimtų? Manau, kad ne. O hal gali Australija priimti, Kanada? Įdomu, kodėl jie nenori gyventi savoje valstybėje ar autonominėje respublikoje tarp savų? Kiek jie galėtų praegzistuoti? Metus ar 2? Ir grįžtų su balta vėliava: “priimkite atgal”?

>> grumstui 10:29       2021-07-21 16:53

Taip, pernai Italijoje ir Ispanijoje buvo krūvos lavonų, nes abi šios valstybės buvo labai išplėtojusios tą patį verslą - turtingų senolių nukaršinimą prabangiuose senelių namuose. Mat, klimatas šiam verslui labai tinkamas. O paplatink tokiuose senelių namuose bet kokį virusą, kad ir paprasčiausio gripo, ir bus krūvos lavonų. Ar Lietuvoje tokiose įstaigose žmonės nemirė masiškai? Kai gyvybė ir taip vos kabo ant plauko, daug nereikia, net ir sloga gali būti mirtina. Tačiau ,,siaubo filmams” kurti tokia situacija labai tinkama. O gal manote, kad tie senukai būtų išgyvenę, jei būtų gavę nors vieną pseudovakciną? Na, nereikia juokinti. Taigi vadovaukimės senu šūkiu: ,,Tik nereikia mūsų gąsdinti!” Ne kovidas ir ne beviltiška valdžia yra didžiausias mūsų priešas, bet baimė. O baimės tikras brolis dvynys - kvailumas. Ar kada matėte racionaliai mąstantį išsigandusį žmogų? Aš ne.

Prašalietis       2021-07-21 16:36

“Užkertantiems kelią ir suvaldantiems virusų amplūdžius” patry idiotiniams puskvailiams belieka priminti jų kalbas pandemijos pradžioje, kai jie pasakojo, kad “nepakankamai laikantis saugumo priemonių ir neatradus skiepų, išmirs 2 trečdaliai žmonijos, bus baisiau nei buvo praeito amžiau pražioje ispaniško gripo laiku”. Dabar “kovotojai su virusais” pasakoja visiems, kad “visus išgelbės tik suformuotas bandos imunitetas” ir valdžios sugalvotas “galimybių pasas”. Nepragėrusieji visiškai proto žmonės turėtų prisiminti, kaip prieš keletą metų “moksliniai gudruoliai” iš visų plyšių pasakojo, apie daugumos išmirimą nuo paukščių gripo. Tuometinė valdžia taip pat buvo “liaudies gelbėjimui” papigiai užpirkusi nemažai vakcinų, kurių didesnę dalį išmetė. Dabar šio keleto metų senumo paukščių gripo, kiaulių gripo nuotykių nei valžia nei šiandieniniai “mokslo gigantai” neprisimena… Ne bandos, bet normaliose demokratinėse visuomenėse suaugęs žmogus pats sprendžia kaip jam pasielgti vienu ar kitu atveju…. Na o bandos tipo visuomenėse eiliniams bandos galvijams yra kuo toliau tuo linksmiau būti vadovaujamiems pakliūvančių į valdžią vis didesnių šios bandos puskvailių ir idiotų atstovų...

Abu jie       2021-07-21 14:36

Pasaulio Vyriausybės fanatikai. Buvo Maskvos pasaulinės revoliucijos, o dabar jos pagrindinės sąjungininkės.

Tai       2021-07-21 14:34

Andriukaičio kadensija dar nepasibaigus?

Kas       2021-07-21 14:24

prikuria tokių nevykusių terminų?
O Karbauskiui pagarba.
Kas rūpinosi savo sveikata,nerijo cheminius vaistus,rūpinosi natūralia imunine sistema kažkodėl bandomi suniekinti? Ir tie žmonės tikrai nenori, kad jų natūrali imuninė sistema būtų sunaikinta.
Močiutė sėdėjo ant prirašomų migdomųjų ,nes nemiga kankino.Pradėjo vaikščioti lauke basa,per akmenukus praeidavo.Sakė miega dabar labai gerai be jokių migdomųjų.Kiekvienas turi savo pasirinkimą pagal savo išmintį,neliurbiškumą ar liurbiškumą,pagal gyvenimo siekį ar be jo.Tie rašynėtojai,tipo “vakseriai” ,pvz tokį žinau sėdi nei dirba,nei mokosi ant pašalpų ir “ėda” “antivakserius”.Geriau valstybėje būtų duodamas darbas dykinėtojams,kad mokesčius mokėtų,o ne leistų siurbti iš visokių fondų ar biudžeto pašalpų ar kitokių išmokų forma.

elfe ? Ta(u)ta        2021-07-21 14:07

geju tauta turi savo veliava, tai gal turi teise ir i savo valstybe?..
TS turetu paspaust JT per koki pura, kad isskirtu siai tautai lopineli zemes…
galetu tvarkytis pagal savus istatymusm ane?..smile
ka monot?..

Raigerdas>elfei        2021-07-21 13:57

Šaunuolė elfe dėl Andriukaičio. Aš visą laiką mačiau, kad jis falšyvas socialdemokratas, bet nežinojau, kad jo smegenyse yra instaliuota tiek daug komunistinių idėjų dar Rusijoje. Ačiū, labai reikalinga informacija, kad suprasti šitą tipą su dvigubu dugnu.

Ta(u)ta stasiui       2021-07-21 13:21

Na taip - pasirinkimas Lietuvoje jau 31 metus tarp kelių konservatorių formų, bet kvaileliams atrodo, kad viskas keičiasi smile

Ta(u)ta       2021-07-21 13:17

Elfe pagaliau atrado, kuo Andriukaičio sūnus užsiima. 15 metu per vėlai, bet geriau vėliau, nei niekada smile

Ta(u)ta       2021-07-21 13:14

Lietuvos ambasada Vengrijoje reikalauja “laisvės LGBT”:
https://www.pinknews.co.uk/2021/07/20/hungary-lgbt-pride-budapest/

elfe       2021-07-21 12:47

sorry,
vietoj nuorodos nukopipeistinau posta.

paklausykit:
https://www.youtube.com/watch?v=Y9TviIuXPSE

elfe       2021-07-21 12:45

Bezmenovu jau susidomejo ir Nyderlandai ir Indija ir daugybe kitu saliu, nes tai, kas vyksta dabar , simtu procebtu sutampa su su tuo, ka kalbejo Bezmenov 1984.. Pabeges is KGB misijos Indijoj su hipiais i Kanada, jis teturejo metus laiko, kol Trudo tetusis jo neisdave Rusijos ambasadai…
Gimtine - Rusija. Smegenys nuo mokyklos suolo “teisingai” indoktrinuotos.

didzioji svajone - EUROPA NUO VLADIVOSTOKO IKI LISBONOS (balsas lt)_

kredo: NEPAPERKAMU NEBUNA. VISI PRIKLAUSO NUO KAINOS. (balsas lt.)
gal ir taip.  Belieka neoprekeiviams vergais uzdet lenteles ant pabegeliu “FOR SALE”. Ir tokias pat tarptautinems korporacijoms RosAtom, RosNeft, Gasprom, Black Stone, Vangarder ant politiku?.. su skirtingom kainom? smile

Vytenis su D.Katz iniciavo Kremliui palankia Deklaracija pries Europos Sazines PRagos deklaracija. Ja pasirase 7 socdemai - Julius Sabatauskas, kurio dukte Birute gavo lygiu galimybiu Kontrolieres titula, bei savo NVO Zmogaus teisiu centras perleido savo sutuoktinei Juratei Juskaitei. . Portala remia V.Andriukaicio sunaus gedimino “Nepatogus kinas? zydu bendruomene ir uzsienio fondai… Open society, EEA grant bei kiti… ese “vakaru vertybes” vakaru valstybiu visuomeniu subversijai pasinaudojus “mazumu” ir kitais judejimais,,

tad dabar belieka issiaiskint kaip ANTIFA su stabu Maskvoj priziuri rinkimus net i EP siekiant idiegt ir Mark Maloch Brown (Soros draugas, Open society prezidentas) “rinkimu masinas ” globaliu mastu
bei pasiklausyt ex KGB propagandos eksperto Juri Bezmenov paskaitu youtubej apie tai kaip kgb nese “vakaru vertybes” i Vakarus… visuomeniu subversijai… nes snipinejimui ji skyre ne daugiau kaip 15 procentu… 


elfe. Andriukaicio dosje       2021-07-21 12:40

Gimtine - Rusija. Smegenys nuo mokyklos suolo “teisingai” indoktrinuotos.

didzioji svajone - EUROPA NUO VLADIVOSTOKO IKI LISBONOS (balsas lt)_

kredo: NEPAPERKAMU NEBUNA. VISI PRIKLAUSO NUO KAINOS. (balsas lt.)
gal ir taip.  Belieka neoprekeiviams vergais uzdet lenteles ant pabegeliu “FOR SALE”. Ir tokias pat tarptautinems korporacijoms RosAtom, RosNeft, Gasprom, Black Stone, Vangarder ant politiku?.. su skirtingom kainom? smile

Vytenis su D.Katz iniciavo Kremliui palankia Deklaracija pries Europos Sazines PRagos deklaracija. Ja pasirase 7 socdemai - Julius Sabatauskas, kurio dukte Birute gavo lygiu galimybiu Kontrolieres titula, bei savo NVO Zmogaus teisiu centras perleido savo sutuoktinei Juratei Juskaitei. . Portala remia V.Andriukaicio sunaus gedimino “Nepatogus kinas? zydu bendruomene ir uzsienio fondai… Open society, EEA grant bei kiti… ese “vakaru vertybes” vakaru valstybiu visuomeniu subversijai pasinaudojus “mazumu” ir kitais judejimais,,

tad dabar belieka issiaiskint kaip ANTIFA su stabu Maskvoj priziuri rinkimus net i EP siekiant idiegt ir Mark Maloch Brown (Soros draugas, Open society prezidentas) “rinkimu masinas ” globaliu mastu
bei pasiklausyt ex KGB propagandos eksperto Juri Bezmenov paskaitu youtubej apie tai kaip kgb nese “vakaru vertybes” i Vakarus… visuomeniu subversijai… nes snipinejimui ji skyre ne daugiau kaip 15 procentu… 


grumstas>       2021-07-21 12:18

cha.    2021-07-21 11:43

Ir aš taip galvoju. Juk ne veltui komendanto valandų  įvedimas taip trokštamas daugumos vyriausybių buvo bandomas įgyvendinti. berods ir ryžas premjeras buvo įvedęs. Kaip kitaip suprasti nesupratingam grumstui.

cha.       2021-07-21 11:43

čia tai bent. gripo užkratas naktį miega,arba tamsoj nemato taikinių...todėl? aik tu n ,grumstai.griūnu negyvas.

Al.Al'lui'ui       2021-07-21 11:42

Tik vienu - vakcinų nėra, o skiepai yra (nebūtinai naudingi).

Hmm...        2021-07-21 11:38

nelaimingas zmogus tas Andriukaitis… Jo ego’ui vis dar per mazai valdzios? skelbias, kad jau PSO pasiuntinys Europai, nors PSO tai neigia..
LRytas raso, kad jis su Hansu Kliuge, namuose kalbanciu tik rudiskai, greiciau jau Rusijos pasiuntinys..
https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2020/05/16/news/-lietuvos-rytas-issiaiskino-kad-buves-eurokomisaras-v-andriukaitis-prisistato-tuo-kuo-nera-14912681/

grumstas       2021-07-21 10:29

niekas nepamiršta.    2021-07-20 21:23

Tamsta toks nepilnai tikslus. Lavonai, gruzovikai kariniai su mirusiais suštabeliuoatis nuo pandemijos buvo visoje Europoje pernai , ypač daug buvo jų Italijoje . Ir laidojo juos naktimis , kad užkrato mažiau būtų dieną. Tai reikia suprasti pagal tamstos tekstą , kad taip elgtis nurodinėjo tenykštėms valdžioms Karbauskis su Skverneliu?

ezopas.>       2021-07-21 10:17

Ekspertas     2021-07-21 7:46

...teisingai . Tokių pseudopasų kaina dabar Paryžiuje apie 250 $ ar Eurų

ezopas       2021-07-21 10:14

Ach kaip negerai išeina, ach kaip š..nai gaunasi. Prancūzijos policija solidarizuojasi su demonstruojančiais antivakseriniais prancūzais prieš privalomas vakcinas. Ką dabar daryti kerpamam makronui : kviestis nato į pagalbą suvaldyti prancūzus? O gal kiniečius pasiviesti? Jie turi patirtį Tianmenio aikštėje su tankais pervažiuoti…. paprašius, pervažiuotų ir per Paryžių...

> stasys 5:05       2021-07-21 8:26

Karbauski, kodėl sunaikinai (leidai sunaikinti) Lietuvos Technikos biblioteką?! Tauta naikinanti knygas neverta šviesios ateities!
.
>>  tiek     2021-07-20 20:43
Todė kad viskas persunkta melu.
Jeigu, ta vakcina tokia gera (veikianti/sauganti), tai kam saugoti pasiskiepijusius? Smurtas prieš visuomenę iššaukia negatyvias pasėkmes. Žmonių švietimas (atviri pokalbiai) visom prasmėm duotų efektyvesnį ir geresnį rezultatą. Kadangi atvirumo nėra, matomai yra ką slėpti!
Vien tai kad sukama link prievartinio skiepijimo, akivaizdu kad su tom vakcinom kažkas ne taip.
Atsakymai slypi Frankfurto mokykloje…
.
>>  Raigerdas     2021-07-20 22:04
„Jau dabar vien čia paskaičius komentarus matosi, kiek daug nelogiškai mąstančių žmonių.“ Taip Raigerdai, šiuo punktu esi absoliučiai teisus!!!
„Jeigu šito nedarysime, tada “štaziai” pradės reikalauti ne tik Galimybių pasų visai Lietuvai, bet ir kuo greitesnės Europos federalizacijos.“ Vienas sakinys ir dvi loginės klaidos.
1. Galimybių paso reikalauja ne „štaziai“, o Frankfurtiniai globalistai.
2. Greitesnė Europos (sąjungos) federalizacija rūpi ne TSRS tipo komunistams o Pasaulinei Valdžiai. O ‘prosovietam’ rūpi TSRS renovacija. Nors ta bet kokio tipo tsrs*, irgi yra globalizmo dalis, tik trumparegiai ‘prosovietikai’ to negeba (pa)matyti.
.
>> 
stasys     2021-07-21 5:05
„Tai tik pirmas žingsnis link susitaikymo.“ Ir pikta ir paradoksalu, ar tik nebus pirmas balsas (po manęs), prabilęs apie tautos vienybę. Na, gyvensim matysim, už kokią vienybę stadys?!
.
Kada jūs visi rašeivos pradėsite dėstyti tautos gaivinimo ir valstybės įvalstybinimo realius ir konkrečius planus papunkčiui?!!!
Nes dabar, tik faktų konstatavimai su graudžiais paverkšleninimais.

Bravo Ramūnai       2021-07-21 8:12

taikliai ir teisingai…

> stasys 5:05       2021-07-21 7:49

Pagiriamasis žodis stasiui.

Aš už tradicinę šeimą !!!       2021-07-21 7:48

Na, manęs ir mano įžvalgų nekentėjai. Prisiminkite, kai tvirtinau ‘tai tik garo nuleidimas’. Dabar ir kiti JAU mato!
Sekantis garo nuleidimas (galimai paskutinis!) rugsėjo 10-tą.

Ekspertas       2021-07-21 7:46

Sprendimas labai paprastas - leisti skiepytis vaistinėse, med. punktuose, poliklynikose ir beleikui. Tie kas nenori būti paskiepyti, turi turėti galimybę gauti fiktyvią pažymą. Prieš melo pandemiją galima kovoti melu.

Lietuvos ryto TV       2021-07-21 7:20

Prieš dvi savaites pranešė, kad Rusijoje kas pasiskiepys duos alaus arba šnapso. Ar Rusija taip pat nelaisva nuo Pasaulinės vyriausybės?

Al'lui       2021-07-21 7:15

Kuo skiepai skiriasi nuo vakcinos?

stasys       2021-07-21 5:05

Ramūnas Karbauskis nesiūlo sprendimų . Jam svarbiau įkasti priešininkams . O juk klausimas labai paprastas !!!
- Ką turėtų paskiepyta visuomenės dalis padaryti kad neskiepyti nesijaustu atstumtaisiais ???? Tai tik pirmas žingsnis link susitaikymo .

Al.       2021-07-21 1:15

Mintys geros, bet kelios pastabos:
-Tokio daikto kaip vakcinos nėra, tik skiepai.
-Konservatoriai ne liberalėja. Nei neo, nei paprastai. Nes Lietuvoj liberalų nėra. Tuo pasinaudoję komuniagos save vadina liberalais.
- Valstiečiai, prieš mokydami kitus, pirma viešai įvertinkit savo klaidas: vaikų atėmimo įstatymą, masinį girių kirtimą ir pan.

teisingai Rai.       2021-07-20 22:42

visuomenė kaip ir nurimo,nęs tai buvo garo nuleidimas .spec. operacija pavyko.

tiek       2021-07-20 22:11

žmonės palaiko “šeimų sąjūdį” ,o ne buką antivakserių norą prie jo prisiplakt.

Raigerdas        2021-07-20 22:04

Ramūnas Karbauskis teisingai pastebi, kad “naratyvai apie vienalytes šeimas, dekriminalizuojamus narkotikus, keičiančius lytį vaikus ir t.t. jiems padės pasislėpti ir pabėgti nuo atsakomybės už nepadarytus sprendimus, kurių tikėjosi visuomenė.  Juk ir anksčiau jie pasitelkdavo visuomenę skaldančias temas, kurios nukreipdavo visuomenės dėmesį nuo kitų klausimų”. Visuomenė kaip ir nutilo po “Šeimų maršo”, bet ką mes darysime, kai prasidės narkotikų dekriminilizacija ir lytį norinčius pasikeisti vaikus? Jau dabar vien čia paskaičius komentarus matosi, kiek daug nelogiškai mąstančių žmonių. O kas bus po 15 metų? Lietuva taps vienu dideliu beprotnamiu? Tokių kaip “štazis” su striboko mentalitetu Lietuvoje pradės daugėti. Ir tokie “štaziai” pradės reikalauti savo stribokinių teisių įteisininimo. Tai, jeigu jau pakilome su “Šeimų Sąjūdžiu”, tai ir ženkime drąsiai toliau. Jeigu šito nedarysime, tada “štaziai” pradės reikalauti ne tik Galimybių pasų visai Lietuvai, bet ir kuo greitesnės Europos federalizacijos. Blogis, kaip ir “štazis”, nesėdi rankas sudėjęs. Netgi piktžolės ir tos stengiasi užkariauti sau, kuo didesnes teritorijas. Mums reikia jungtis, jungtis ir aktyviai veikti, o “štazius” tegu priima į savo būrį komunistkonservatoriai arba “Laisvųjų sodomitų” partija.

niekas nepamiršta.       2021-07-20 21:23

ar ne gandragalvių daktaras mengelė gripo metu liepė nabašnikkus kišt į maišus ir apriboti pakasynų dalyvių skaičių? ar ne tiė patys draudė lankyt vienišus gimines,kas draudė lankyt maldos namus ir kapus? pritariu Stasiui dėl gero policininko.patologinis melagis nepagydomas.

ah1       2021-07-20 21:04

kas gali paneigti kad prievartos maniakai ne kgbistai, kai kgbistai įslaptinti?

Problema daug gilesnė,tai       2021-07-20 20:51

Lietuvos medicinos degradavimas,žiaurus požiūris į pacientą,su kuriuo galima elgtis kaip koncentracijos stovyklose,-prievarta.Skiepytis reikia,tačiau tenka pažinti vis daugiau žmonių,kurie dėl medicinos išsigimimo,nežmoniško elgisaio su pacientu,covidą  slepia,gydosi namuose,kad tik nepapulti į ligoninę,nes iš jos gali ir negrįžti,kai slaugomi namuose išgyja.Neliko pasitikėjimo.Kas už tai atsakys?

tiek       2021-07-20 20:43

kodėl visose medijose vien antivakseriniai straipsniukai? Kur sveika nuovoka? Prievarta negerai , bet skiepus prieš užkratą įvardinti kažkokia “prievarta” yra nesamonė. Nes ,pripažindamas landsberginių elgesį nežmonišku, vis tik nesuprantu ,kodėl visumoj agituojama praktiškai už Lietuvos gramzdinimą į šį akivaizdų š...

>> 19:38       2021-07-20 20:04

Štai ir įrodymas, kas tikrieji ,,putnikai”. Konservai! Vienas prie vieno!

stasys       2021-07-20 19:47

Šiandieną Ramūnas vaidina gera policininką o va Kubilius ir Šimonyte blogus .Tai prie ko palinks žmonių širdis manau klausti kaip ir nereikia .Dėdė Karbauskis su Veryga mus nuo koncervatoriu apgins , nugalės ir prakeikta Covyd-a uzkalbedami ji negyvai . Manau mums belieka tik laukti ,mus tikrai tikrai išgelbės valstiečių partija ir jos pranašai .

Kaip ir Rusijoje       2021-07-20 19:38

(bijantys rusų kalbos ,gali visą tai išsiversti į anglų:)
Александра Машкова, CitizenGO Atšaukti prenumeratą
11:03 (prieš 9 valandas)
skirta aš
Борьба за наши права и достоинство становится все жарче.
Мы сообща добились первых успехов, но нужно продолжать действовать. Власти Москвы не будут больше требовать QR-код при посещении кафе и ресторанов (это наша первая общая победа!), но продолжают принуждать граждан к прививкам под угрозой потери работы и бизнеса. Как сообщают СМИ, другие регионы тоже готовятся вводить новые меры с целью заставить людей прививаться против их воли.
Все это грозит превратиться в настоящие шествие беззакония по всей стране!
Совсем недавно я писала:
«Если сейчас мы, народ, не встанем на защиту своих сограждан, нашей экономики, законности и здравого смысла, то скоро подобные нормы могут ввести по всей стране».
И эти опасения становятся мрачной реальностью!
Информационное агентство URA.RU сообщило, что его источники в руководстве сразу нескольких регионов заявили, что планируют новые ковидные запреты. Вот что сказал журналистам этого издания его источник – высокопоставленный чиновник:
«Запреты будут ужесточаться. Но, в отличие от первых двух волн, они не будут связаны с самоизоляцией, закрытием кафе и границ регионов. Теперь все ограничения будут касаться только мер, которые заставят людей вакцинироваться».

А председатель Правительства Михаил Мишустин, вместо того чтобы осадить зарвавшиеся региональные власти и остановить их незаконные действия, поручил Минтруду и Роспотребнадзору «направить разъяснения работодателям по организации вакцинации в организованных рабочих коллективах и порядку учета процента вакцинированных»!
Они хотят заставить людей делать то, что по закону должно быть строго добровольным!
Поэтому сейчас важно двигаться дальше.
Недопустимо, чтобы в стране, победившей фашизм, часть людей ущемляли в правах, превращая их в граждан второго сорта, неполноценных недограждан.
И речь вовсе не об отношении к прививкам.
Делать прививку или нет – это право и личный выбор каждого.
Речь о естественных правах и человеческом достоинстве, в которых все мы равны.
С ними несовместима ситуация, когда одних граждан намеренно превращают в «неполноценных», чтобы другие привились из страха также оказаться изгоями. Какие уж тут права, достоинство и свобода...
В нашей стране такого быть не должно!
Поэтому неважно, как Вы относитесь к прививкам. Поставьте свою подпись, чтобы защитить человеческое достоинство – для всех нас.

zita.       2021-07-20 19:04

Karabasai ir Baryga,žiūrėkit veidrodin.pragydo gandras,tfu…

Raimundas       2021-07-20 18:55

Karbauski, praėjusią kadenciją vadovavai daugumai. Ar ne tavo Skvernelis su Veryga pradėjo diegti covidinę prievartą? O dabartiniai yra dar geresni socialinio eksperimento vykdytojai.

Puiki taktika       2021-07-20 18:46

Labai savotiška tiesos, veidmainystės ir melo perpyna. Bet kaip kitaip, kai beįsibėgėjantys socdemai gerovės kūrimo lenktynėse netrukus gali pradėti minti ant kulnų? Žodžiu, viskas, kaip toj Maximoj, paskaičiuta. Gerų emocijų ir sėkmės savivaldybių bei 24-ųjų seimo rinkimuose!

Nepasiskiepijusi       2021-07-20 18:16

Jei ,,valdžia bus priversta imtis griežtų priemonių”, tai ir žmonės bus priversti imtis griežtų priemonių prieš tokią valdžią. Kariuomenę tegu pasitelkia prieš klajūnų invaziją, o ne prieš taikius piliečius. O gal tegu pabando, jei nuo minkštų kėdučių jau nuospaudos ant uodegų? Pažiūrėčiau, ką ta pati briuselinė valdžia pasakytų... Niekas neturi teisės nei į mano kūną, nei į mano protą, nei į mano sielą, nei į mano sveikatą. Neparsidaviau nei šimonytėms, nei dulkiams, nei dar kam nors. Pati renkuosi, kaip man nuo visų kovidų saugotis, ir pati už save atsakau. Kol kas sekasi.

Corona Conspiracy and Aggression       2021-07-20 17:45

Pasaulio vyriausybės samdiniai ir tarnai už geras babkes, pasirengę bet kam, bet kokiam Pasaulio kunigaikščio nurodymui. Šito nereiktų suprasti pažodžiui, o perkeltine prasme.

Kis       2021-07-20 17:28

visos lietuviskos siuksles po KGB rezidento dedules sparnu.Ka jie mano apie AE sauguma,rusai nepuola,kaip tik pasieke lovi ir Ae saugi?Vot svolociai.

Rekomenduojame

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena)

Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!!

Edvardas Čiuldė. Kukurūzų vaikai iš 2050 metų Lietuvos viešbučio

Žmogaus teisių gynėjai ragina pašalinti Rusiją iš JT žmogaus teises ginančios ir visų kitų JT struktūrinių padalinių

Dominykas Vanhara. Visas šis blogis yra gyvas ir šiandien

Čekijos prezidentas su grupe parlamentarų siekia Konstitucijoje įtvirtinti vyro ir moters santuoką

Lenkijoje po Konstitucinio tribunolo sprendimo smarkiai sumažėjo abortų skaičius

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt pirmoji (rugpjūčio 3 diena)

Švedijoje „keisti lytį“ bus dar lengviau

Išėjo Liudvikas Jakimavičius

Almantas Stankūnas. Pavojingiausias yra Blogis, kuris ateina tyliai, minkštomis šlepėtėmis ir prisidengdamas geromis idėjomis

„Už Balos”. Kinija-Rusija-Iranas-Hunteris

Apklausa: gyventojai homoseksualių šeimų klausimą nori spręsti referendumu, tam pritaria net ir valdančiųjų elektoratas

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją

Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.