Demokratija ir valdymas, Liustracija ir desovietizacija, Žiniasklaida

Ramūnas Karbauskis. Pareiškimas dėl LRT finansų tyrimo

Tiesos.lt redakcija   2018 m. sausio 20 d. 0:54

86     

    

Ramūnas Karbauskis. Pareiškimas dėl LRT finansų tyrimo

Seimas, sudarydamas laikinąją komisiją LRT valdymui, finansinei ir ūkinei veiklai tirti, priėmė teisingą sprendimą, nes komisija, siekdama ištirti, kaip LRT paskirsto valstybės skiriamas lėšas, galės inicijuoti ir vėliau apibendrinti visų valstybės institucijų veiksmus ir pateiktą informaciją.

Bandymas politizuoti šią temą yra pagrindinis ginklas tų, kurie LRT finansinės veiklos tyrimo nenori. Kaltinimai Seimo nariams, man asmeniškai prasidėjo tik po to, kai Seimo kultūros komitetas nepatvirtino LRT 2016 metų veiklos ataskaitos. Kaltintojais tapo su LRT susiję verslininkai, LRT vadovai, kai kurių žiniasklaidos priemonių atstovai, kurių interesai ir ryšiai kol kas lieka paslaptimi.

Tikslas aiškus – sustabdyti LRT finansinės veiklos tyrimą. Būta bandymų, tačiau nepavyko įtikinti Seimo narių nesudarinėti komisijos, dabar gi pradėta trukdyti kitais būdais – grupė Seimo narių kreipėsi į Konstitucinį Teismą.

O ir toliau mane viešumoje kažkuo kaltinti – yra dar viena iš priemonių, siekiant bet kokia kaina sustabdyti Seimo komisijos darbą.

Galvoju, iki kokio absurdo bus prieita ateityje? Nes jau pasirodo, jog dabar kaltinamuoju tampu ne tik aš, bet ir tūkstančiai Lietuvos žmonių, kurie teisėtai valdo virš 200 ha žemės.

Kyla klausimas: kam pulti visus, kai prokuratūra atliks tyrimą dėl su manimi susijusių įmonių ir šeimos narių turimos žemės? Atsakymas aiškus – prokuratūros sprendimas pradėti tyrimą tik sumaišė planus. Nes ir tie patys kaltintojai puikiai žino, kad laikantis Lietuvos Respublikos įstatymų, Lietuvos piliečiai galėjo turėti ne vieną įmonę, kuri nuosavybėje turėjo iki 500 ha.

Man, o dabar – ir dešimtims tūkstančių žemės savininkų, įtarimus metančių asmenų retorika tampa keista, nes jie ignoruoja faktus ir kuria klaidingą tikrovės vertinimą.

Apie verslą, trąšas, grūdus tikrai plačiau nešnekėsiu, nes tai išsamiai komentavo verslo atstovai, aiškiai parodydami, jog kaltinti dešimtis Lietuvos įmonių, importuojančių trąšas ar eksportuojančių grūdus, reikia kokio nors realaus pagrindo.

Ar įmonės kaltos, kad Europos Komisija nustatė muitus, antidempingo priemones, kuriomis vadovaujasi visos Europos šalių įmonės ir vykdo prekių importą iš trečiųjų šalių?

Teiginiai, jog kažkas kažką apgaudinėja, yra neteisingi, nes priežiūrą atlieka ne tik valstybinės, bet ir Europos Sąjungos institucijos, kurios, užfiksavus pažeidimus, trąšų gamintojams pritaikytų tokias priemones, kad įmonės neišvengiamai bankrutuotų.

Nenorėdamas plėstis į begalę kaltinimų, kurie pristatomi klausimų pavidalu, pasakysiu, jog net teoriškai negaliu būti kaltas nei dėl vieno išsakyto kaltinimo, nes pats nesu nei kontroliuojančios valstybinės įstaigos atstovas, nei kažkokių kaltinimuose minimų prekių gamintojas. Gal tik galiu būti siejamas su tų prekių vartojimu, bet tada kaltinamaisiais tampa šimtai tūkstančių žemdirbių, kuriems išgyventi padeda didelė konkurencija agrocheminių priemonių rinkoje.

Žinoma, jums visiems taip pat kyla klausimas, kodėl visa tai vyksta ir virsta vis naujomis kaltinimų versijomis?

Atsakymas labai paprastas – Seimo nariai mato tą dalį LRT pateiktų dokumentų, kurią LRT sutiko Seimo nariams pateikti. Tuose dokumentuose matomi tokie skandalingi faktai apie LRT lėšų naudojimą, jog pradžioje, dar prieš kreipiantis į LRT, to net nebuvo įmanoma įsivaizduoti.

Belieka tik spėlioti, kas nutiks, kai bus pateikta likusi LRT finansinių dokumentų dalis, kuri Seimo nariams nebuvo pateikta, motyvuojant konfidencialumo sąlygomis.

Kuo skiriasi Seimo narių prašymas pateikti LRT finansinius dokumentus, nuo Seimo sudarytos komisijos prašymo juos pateikti? Įstatymas nurodo, jog Seimo laikinajai komisijai jų nepateikti negalima, komisija turi priemones, kaip užtikrinti dokumentų pateikimą, kitaip gi LRT gali elgtis su paprastais, atskirai dokumentų prašančiais Seimo nariais. Tai atsakymas, kodėl taip siekiama, kad Seimo komisija negalėtų pradėti savo veiklos.

Matydamas, jog bus bandoma daryti vis didesnį spaudimą Seimo komisijai, man asmeniškai, nutariau pasinaudoti savo teise išviešinti kai kuriuos nuasmenintus LRT Seimo nariams atsiųstus dokumentus, kad taptų akivaizdu, jog Seimo narių noras tirti LRT finansinę veiklą turi daug daugiau pagrindo, nei tai įmanoma įsivaizduoti.

Jei aš to nepadarysiu artimiausiu metu, bus bandoma toliau formuoti visuomenės nuomonę, kad Seimo sprendimas yra politikų noras užgniaužti žodžio laisvę, kerštas už kritiką.

Pareiškiu, jog esu pasiruošęs prisiimti visas pasekmes, kuriomis Seimo nariams grasinama viešoje erdvėje, ir ketinu antradienį viešoje spaudos konferencijoje pristatyti tai, kas man, kaip Seimo nariui, Lietuvos piliečiui, nesuvokiama ir atrodo, kaip pasityčiojimas iš visų mokesčių mokėtojų švaistant valstybės lėšas, jau nekalbant apie kylančius klausimus dėl atskirų, su LRT susijusių asmenų atsakomybės.

Pareiškiu, jog man yra žinomi informaciją nuslėpti suinteresuotų asmenų veiksmai po to, kai ėmėmės domėtis LRT finansais. Dabar jaučiu ir tų veiksmų pasekmes, kurias viešojoje erdvėje gali matyti visa visuomenė.

Pareiškiu, kad joks spaudimas, kaltinimai nepaveiks mano apsisprendimo siekti skaidrumo LRT, nes esu davęs priesaiką ištikimai tarnauti Lietuvos Respublikai ir jos piliečių interesams.

Šaltinis: veidaknygė

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Amanda Pugali       2020-01-21 9:49

Šiandien esu tokia laiminga dėl to, ką dr. Ilekhojie padarė mano gyvenimui. jo burtai yra tokie puikūs ir greiti, aš niekada nesu mačiusi tokio naudingo vyro, kaip jis, jis išsprendė mano problemą, kurios nesitikėjau, susidūriau su juo ant veido žmonių, kalbinčių apie jo puikų rašybos darbą, surinkau jo kontaktą ir susisiekiau jam jis atsakė nedelsdamas ir paklausk apie mano problemą, aš jam paaiškinau su ašaromis, jis liepė man susisiekti su juo, aš neturėčiau jaudintis, mano vyras grįš pas mane, kiek aš vis dar myliu jį, buvau nustebęs. Iškart paklausiu, kaip susigrąžinti savo vyrą, jis man davė instrukcijas ir paprašė jo vardo bei nuotraukos, kurios iškart paklusiu ir seku. Jis pažadės man, kad dvi dienas vyras paskambins manimi patikėti savo darbu, sąžiningai kalbėdamas mano vyras paskambino, bet praleidžiu jo skambučius, buvau tokia laiminga. Jis pažada man, kad mano vyras grįš namo per 48 valandas ir aš turėčiau atidaryti savo židinį ir dirbti su juo, ką aš padariau. Šiandien mano šeima vėl sugrįžo padedama dr. Ilekhojie, sugrąžino mano vyrą, kai jis mane paliko kitai moteriai kitoje valstybėje, žinote, kaip jaučiasi, kai praleidi savo mylimą vyrą dėl kitos moters, darai bet ką, kad jį gautum atgal. šiandien žadu pasidalyti ir papasakoti pasauliui apie jo puikų darbą, nes šiandien esu tokia laiminga. susisiekite su juo, jei jums taip pat reikalinga jo pagalba, nekreipkite dėmesio. Ačiū dr. Ilekhojie, „KONTAKTAI el. Paštu .(JavaScript must be enabled to view this email address)„, taip pat galite jam paskambinti arba pridėti jį, kas yra programoje: +2348147400259

va tokia ta jų teisybė, kaip šuns šviesybė (senas        2018-01-24 21:54

iš vieno komentaro: ar įsivaizduojat?
“Va cia ir pasikabinai,joks destytojas savo paskaitoms skaityti jokio UAB, o nesamdo, ar isivaizduoji etatini destytoja Jau pasamdyta t.y. gavusi paskaitu cikla ir dar is biudzeto pasamdytu UAB,a kad surinktu medziaga paruostu visas prezentacijas ir dar uz ji dirbtu su studentais. Arba gydytojas pasamdytu ka nors kita kad uz ji ligonis gydytu. Cia ir yra visa LRT suktybe kad samdo atseit visa UAB,a dirbti uz televizionscika etatini ir tada moka UAbui, nekontroliuojamus milijonus ir dar tarp saves dalinasi nes save idarbina. Tai akivaizdus biudzeto pinigu plovimas.”
3 0 0 18 5 3 Atsakyti

 

to Pastaba       2018-01-23 20:58

Suprastumet , jei ekspertai.eu pasiklausytumet R.Karbauskio spaudos konferencijos ir perskaitytumet komentarus .

Pastaba       2018-01-23 9:04

Aš nesuprantu, kaip šio portalo skaitytojai gali taip garbinti Karbauskį.

Argo       2018-01-22 21:09

Na komisijos išvados bus patvirtintos Seime ir perduotos prokuratūrai.O kas galėtų paneigti kad prokuratūra nenustatys nusikalstamos veikos požymių? Bus daug ;medžiagos; ELRTĖ SAMDOMIEMS POLITOLOGAMS ,ANALITIKAMS, EKSPERTAMS…...., kalbantiems visuomenės vardu. Kaip ir kitos partijos LVŽS GALIMAI BUS ;SUVIRŠKINTA.

Misteris       2018-01-22 16:37

Kas valdo INFORMACIJĄ,tas valdo VALSTYBĘ.
Štai todėl Tauta privalo atsiimti televiziją ir radiją.
Kitu atveju valstybę perims valdyti kaimynai ,kai nuvarytą valstybę ištiks krachas.
Tokių pavyzdžių istorijoje apstu.

Raigerdas>Misteriui        2018-01-22 16:18

Na, ką gi, tikrai dėkoju už pritarimą. Tik 1 metų neužtektų. Reikia 2-jų metų, kad jau nauji žmonės sugebėtų duoti kokybę. Sutinku su jumis dėl 1-erių metų, jeigu tai būtų nauja televizija. O šita LRT jau turi 60 metų darbo patirtį. Kodėl tai nėra lengva? Todėl, kad padorus žmogus pas mus neina ne tik į politiką, bet net vengia vadovaujančio posto. Daugelis nori dirbti tik savo profesionalų darbą. O kas eina į vadovus, kaip pas mus vadinama į viršininkus? Deja, ne lyderis, kuris gali traukti šitą grupę į didesnes aukštumas. Į tuos viršininkus eina koks nors piktas tipas, slidus tipas, apsukrus tipas, linkęs į sukčiavimą, linkęs diktuoti savo sąlygas kitiems, t.y. eina visokios atmatos. Ir visa grupė, žiūri į jo keistenybes tame virš visų poste, ir taikstosi su tuo. Kodėl Rusijoje visa valdžia atitenka kokioms nors išgamoms? Todėl, kad padorūs žmonės šalinasi kokios nors veiklos politikoje. Ir koks bruožas yra vertinamas politikoje? Tu turi mokėti gerai maustyti tą masę arba kartais jie sugebą išlementi - liaudį. Paradoksas yra tame, kad jie nekenčia to, iš kurio delno jie duoną valgo. Koks paradoksas yra su Lietuvos žurnalistika? Jie nekenčia savo skaitytojų ir juos laiko už kvailelius. Šita nepagarba pareina iš komunistinių ir fašistinių ideologijų. Šiandien žurnalistai laiko save pačia aukščiausia kasta Lietuvoje (prisiminkite E.Jakilaičio išsireiškimą - “suskiai”). Tai, jeigu jau lyginti pagal kastas, tai jie priklauso vos ne žemiausiai kastai visuomenėje, nes dažnai daro nusikaltimus, yra amoralūs, veidmainiai, todėl dažnai liaudyje yra prilyginami prostitutėms. Daugelis iš jų yra nevykėliai, kaip rašytojai, nes niekas jų knygų nepirktų. Šitą politizuotą TV reikia pervesti į Visuomeninės TV statusą ne todėl, kad tai yra mokesčių mokėtojų pinigai, o todėl kad mokesčių mokėtojas realiai pajaustų, kad jo sumokėti mokesčiai jam sugrįžtą ne mažiau nei penkiagube nauda. Iš tikrųjų Visuomeninės TV laidos turi būti šiek tiek aukščiau nei dominuojančios visuomenėje nuotaikos, ir tai privalo būti vedančioji jėga, o ne atvirkščiai, kaip yra dabar - tai visuomenėje pažangiems procesams neleidžianti vystytis jėga. TV turi labai daug privalumų prieš kitas meno ir kultūros sritis, nes susintetina daugelį meno ir kultūros sričių į vieną visumą. Įvertinkite dar technikos augimą, vaizdo kokybės augimą ir jūs pamatysite kokia tai yra svarbi funkcija valstybės gyvenime. Jeigu mes turėtume Visuomeninę TV, tai mes turėtume ir aukštą valstybės valdymo kultūrą, nes politikus irgi reikia mokyti valdymo ABC, nors jie pas mus spyriosis kaip ožiai, ir darys viską, kad šito neįvyktų. Bet išeities nėra, arba Lietuva nugalės įsivyravusią elite aroganciją, dėl kurios mes vis mažėjame, arba tauta taps kaip anksčiau jau buvo, kitų valstybių auka ir tada prasidės ne tik talentų perpardavinėjimas, bet ir pačios Lietuvos žemės. Lietuvos žemės jau kai ką domina šiandien, nes geografinė padėtis yra labai labai palanki ekonomikai vystyti.

Misteris -Reigardui       2018-01-22 14:52

Aš mastau kitaip ,nei minia.
Jei būtų mano valia,aš 1/10 visuomeninės TV paskirčiau valdyti Tavo vadovaujamai grupei ir stebėčiau kas iš to gausis.
Duočiau 1-erių metų bandomąjį laikotarpį.Jei pateisintumėte duotą pasitikėjimą,kontraktą pratęsčiau iškart 5 metams.
Svarbiausia ,reorganizuojant LRT ,būtina išdalinti LRT biudžeto pinigus akcijų pavidalu visiems mokesčių mokėtojams po lygiai.

Raigerdas>Misteriui        2018-01-22 13:51

Matote, gerbiamasis, Tamsta užduodate tokius klausimus dėl kurių žmonės dirba dešimtmečiais, o paskiau surašo į kokią nors knygą ar į knygas. Aš galėčiau duoti palyginimą, ką reiškia Visuomeninė TV Lietuvos kultūrai. Bet kultūrai, o ne politikams ar šitai žurnalistinei kalakutų kastai. Reikia suprasti vieną dalyką, kad į direktoriaus kėdę veršis ŽURNALISTAI. Nieko kvailesnio net įsivaizduoti neįmanoma. Čia tas pats būtų, kaip ir lapę įleisti į vištidę, kuri įvestų ten tvarką. Reikia suprasti ir dar vieną faktą, kad Vilniaus Universitetas prikepė tokių žurnalistų, kurių daugiau nei pusė yra trenkti per įvairias vietas. Garbačiauskaitė yra kandidatė arba Jakilaitis. Kaip iš viso gali būti tokie dalykai? Į TV žiūrima panašiai, kaip tai žiūrėjo Gebelsas, ir kaip į tai žiūri dabar Putinas - jiems tai Propagandinė mašina su užmaskuotu pavadinimu Masinė Informavimo Priemonė, o tiksliau INFORMAVIMO PRIEMONĖ MASĖMS. Nežinau, kaip jūs pats žiūrite į save, gerbiamas Misteri, bet aš save mase nelaikau. Bet šitie pretendentai į TV direktorius yra būtent iš tų kalakutų kastos, kuriems TV yra Informavimo Priemonė Masėms. Todėl, norint tai paversti į Visuomeninę TV, jums reikės pakeisti pačius žurnalistikos pagrindus. Nebūtina keisti visoje Lietuvoje, bet būtina pakeisti Visuomeninėje TV. Ir tada privačios TV bus priverstos pamėgdžioti šitą Visuomeninę TV, o tie, kurie nesugebės pasikeisti į gerąją pusę, bus nukonkuruoti. O kad LRT perorganizavimas praeitų sklandžiai, ir kad išvengti neteisingų bausmių ten dirbantiems darbuotojams, kurie nėra prisidėję prie šitos LRT išsigimimo, tai geriausias variantas būtų, perduoti LRT valdymą Kultūros ministerijai, paskiriant laikinąjį Administratorių, kuris garantuotų sėkmingą LRT veikimą ir toliau, nedarant ten jokių permainų, bet atliekant išsamius tyrimus, kad vėliau galima būtų palikti ten, kas turi vertę, ir pašalinti iš ten viską, kas bent kiek yra priešiška visuomenės interesams. Administratorius turi turėti 2 taip pat specialiai tam reikalui paskirtus asmenis. Vienas, arba dešinė ranka, turi būti atsakingas už finansinę tvarką ir šių klausimų sureguliavimą, ir kitas, kuris būtų atsakingas už laidų kokybę ir pačią TV produkciją. Šito Administratoriaus pavaduotojo pavaldume turi būti kvalifikacijos skyriaus vadovas, kuris ir būtų atsakingas už visą šitos LRT pasukimą nuo Pamišėlių sukurtos Informavimo Priemonės Masėms link Visuomeninės TV, kuri atgautų visuomenės pasitikėjimą šia institucija, o paskiau išaugtų iki tokio lygio, kai ši TV tarnautų visuomenei, valstybei, mokslui, kultūrai ir visos Lietuvos ateičiai. Ten pat žurnalistus galima būtų išmokyti tarnauti visuomenei, o ne pastatyti save aukščiau galiojančių toje visuomenėje įstatymų ir netgi aukščiau pačios visuomenės interesų.

Al.        2018-01-22 11:52

Dėl TV. Teisinga tv struktūra susikurs tada,kai žmonės sukurs privačią visuomeninę tv, o kai juos pradės dusinti komunočekistai, tauta išlįs iš savo urvelių apginti juos ir savo teisę į tiesą. Dabar bent jau reikalaukim viešumo ir LRT tarybos kontrolę padalyti teisingiau.

Misteris -Jūzapui       2018-01-22 11:48

Proto bokšte,atsakyk man ir visiems kitiems kaip tamstelė ruošiatės pakeisti TURINĮ jei ten vyrauja “KRUGOVAJA PORUKA”.
Va,dėl tos priežasties aš pirmiausia ir siūlau sudaužyti FORMĄ,o po to į naują indą susemti tik gerąją dalį.

Al. Raigerdui       2018-01-22 11:45

,,Savo melais visus pranoko liberalai ir konservatoriai. Jiems reikia nuplėšti jų kaukes ir parodyti tą jų melą, kad jie niekada nedirbo visos Lietuvos labui, o dirbo tik, kad patenkinti SAVO GRUPĖS INTERESUS.”
Sakykit,o kaip manot, kieno interesus atstovauja socdemai, vsd ir Prezidentūra ? Ir kuri politinė jėga dirbo ir dirba ,,visos Lietuvos Labui” ?

Jzp       2018-01-21 22:47

Kaip čia pasakius.. Tikrai nesu Raigerdo draugelis. Švelniai tariant.
Bet greta “misterio” diletantiškų nusikliedėjimų, Raigerdo samprotavimai atrodo lyg net nepatogiai per protingi.
Aišku net pirmokui, jog ne nuo struktūros reikia pradėti.
Ne forma turi sąlygoti turinį, o turinys formą.
Žoguje svarbiausia siela ir protas. Kojų ilgis, plaukų kiekis ar spalva, papų apimtys - tikrai ne svarbiausia žmogaus esmė.
Visuomeninė tv ir radijas bus visuomenine ar nebus- tai nepriklauso nuo taburečių perstumdymo ar lentelių ant kabinetų durų pakeitimo.
Ir net ne nuo pinigų priklauso.
? Nuo ko?
1.Nuo visuomenės Poreikio turėti tokią instituciją;
2.Nuo visuomenės Galių kurti, formuoti ir kontroliuoti savo tvr.
Siaurovizija virtusi visuomeninė televizija ne priežastis.
Tai piliečių neįgalumo, pilietinės tautos nebuvimo pasekmė.
Nes viskas kas bloga, yra ir vyksta tik todėl, kad visuomenė leiddžia tam būti ir vykti.
Lietuvių populiacijos grėsmingai katastrofiškai didžioji dalis yra tamsūs, buki, burliokiški liumpenai. Veršių banda.
Gyvuliai nepatenkinti jog negauna žmonėms priklausančių teisių?
Bet kam ydomi bydlo nuomonė?

Misteris -Raigardui       2018-01-21 22:29

Per 27 metus niekas nesukūrė todėl,kad tie,kas turėjo tą sukurt -užsiėmė tik mokesčių mokėtojų pinigų įsisavinimu.
Gal bent jau pabandykime komentaruose padiskutuot kaip maždaug turėtų atrodyt ideali visuomeninė TV pagal mūsų /jūsų vaizduotę?
Dabar yra ta diena X ,kada į šį klausimą reikia atsakyt.
O gal jau nebėra Lietuvoje žmogaus,kuris galėtų atsakyt kokios TV nori.
Kiek žinau,net Dievas negali padėt tiems,kurie patys nežino ko nori.
Moksliškai tai vadintųsi KVANTINIO pasirinkimo būsena.Pasilikt neapibrėžtume ?

Raigerdas>Misteriui        2018-01-21 22:07

Gerbiamas, Misteri, nors man ir patinka jūsų nick’as, bet tokiais dalykais niekas nesimėto. Jeigu per 27 metus neatsirado Lietuvoje žmonių, kurie galėtų sukurti normalią Visuomeninę TV, tai jūs norite, kad Raigerdas visa tai išdėstytų viename komentare? Viskam yra kaina. Žinios kainuoja ne pigiai. Pabandykite papulti į Tibeto vienuolyne saugomus archyvus. Aš žinau, kaip galima šitą TV sutvarkyti, kuri dirbtų tik visuomenės labui. Bet tai didelis darbas ir tam prireiktų ne vienerių metų. Taip struktūra yra labai svarbus dalykas, bet pradedama ne nuo struktūros. Tai būtų klaida. Tai būtų vežimo statymas į priekį, o arklį iš paskos. Toliau, neaišku, kokiu laipsniu yra sužlugdyta ten dirbančių darbuotojų dvasia. Ar jie nieko nežinojo apie Siaurusevičiaus valdymą ir visi buvo patenkinti? Kiek žinau, vienas direktorius iš LRT jau išėjo. Jeigu tai būtų nauja Visuomeninė TV, tai būtų paprasčiau. O dabar ten jau visokios velniavos gali būti. Išmokyti yra lengviau, nei permokinti. O be to, jų arogancija, ir jie “viską žino”. Čia irgi reikia specialaus žmogaus , kuris jais užsiiminėtų. Nesigiriant, buvau pasikvietęs užsienyje vieną LRT dirbusią žurnalistę į renginį, kad parodyti, kaip dirbama. Tai ji visą laiką tik aikčiojo:“Kaip tobula,negaliu atsigrožėti. Kaip dirba kameros, be jokio montažo… Tai neįtikėtina. Ne, ne, pas mus taip neįmanoma. Geriausiu atveju tai gali būti po 10 metų. Bet vargu… Nes pas mus daug kas visiškai atvirkščiai… Ne kaip pas žmones”.

Kur dingo       2018-01-21 21:02

NUOGA TIESA ?

Misteris-Reigardui       2018-01-21 20:19

Įdomi Jūsų nuomonė.
Gal galėtumėte detalizuoti išsamiau savo viziją dėl visuomeninės TV struktūros,finansavimo ir kontrolės gairių?

Misteris       2018-01-21 20:07

chi chi chi…
Juozapas pirmas išpuolė iš kanapių...
Taip ir galvojau.
Mečiau masalą-užkibo kaip perbadėjęs kilbukas.
Iš tiesų visuomeninę TV reiktų suskirstyti į sektorius,bet tai reiktų padaryti 10-kart pasvėrus.
Finansavimo kiekvienas sektorius gautų tiek,kiek visuomenės narių pritrauktų,t.y. kiekvienas mokesčių mokėtojas gautų po akciją nuo 40 mln eurų sumos ir ją turėtų teisę pervesti kažkurio sektoriaus finansavimui.Jeigu akcijos turėtojas išlieka pasyvus-pinigai lieka fonde ir po to grįžta į valstybės iždą.

Raigerdas>Misteriui       2018-01-21 20:02

  Gerai, kad siūlote. Bet kuo jūsų pasiūlymas yra geresnis už E.Jakilaičio? Jūs kalbate apie Visuomeninę TV, bet darote vėl tą patį LRT. Vėl išskiriate OPOZICIJAI ir vėl “skaldyk ir valdyk”. Ko trūksta Lietuvai? Opozicionierių? Netrūksta. Valdančiųjų? Netrūksta. Laisvų kritikų? Perteklius, galite dalį eksportuoti į Rusiją, bet ir ten perteklius. Ir gale info eteris. Jūs, be abejonės, gerai darote, kad siūlote. Bet pabandykite tą savo pasiūlymą parduoti? Ar yra nors vienas žmogus, kuris pirktų jūsų pasiūlymą?
  Darbas prasideda nuo vienos idėjos, kuri gimsta vieno žmogaus galvoje. Tačiau yra toks reiškinys, kad ta pati idėja ar panaši į ją gimsta ne vieno žmogaus galvoje. Tą faktą reikia įvertinti. O toliau jau eina užmanymas, kaip tą idėją įgyvendinti. O paskiau seka sekantys etapai. Yra prioritetiniai dalykai, bet jų tarpe negali būti politinės plepalynės tarp pozicijos ir opozicijos, ir kas iš jų teisus. Šita Visuomeninė TV negali būti politikų TV su visokiomis opozicijomis. Tai turi būti dirbanti TV visuomenės naudai, o ne opozicijos ar kitokių politikų naudai. Yra viskas duota šiame pasaulyje, reikia tik mokėti atsirinkti. Yra tokių pas mus keistų žmonių, kuriems patinka, kai du melagiai-politikai susėda laidoje, o laidos vedėjas kaip teisėjas bando pateikti žiūrovui, kad jie abu kalba tiesą, tik vienas už kitą yra teisesnis. Kita laida skirta nuomonių pliurpalynei, pateikiant tai, kaip demokratijos apraišką. Ir jūs įsivaizduojate, kad tai ir bus Visuomeninė TV? Tada parduokite tą pliurpalynę. Kas ją pirks? Parduokite melagių-politikų ginčus. Kas juos pirks? Paimkite kokį nors Seimo narį Sysą. Jis yra toks žmogus, kuris mėgsta priešgyniauti. Jis tą priešgyniavimą laiko, kaip kovą už tiesą ar dar kuo nors. Ir kokia nauda iš jo priešgyniavimo? Kartais, jeigu pataiko netyčia, tai bus naudos, bet bus nemažai ir žalos. Visuomeninė TV turi turėti savo 1,2,3 dalykus, kurie būtų aiškūs. Ir apie juos dabar rašyti negalima, nes juos pasivogs koks nors skydinės direktorius. Intelektualinė nuosavybė pas mus nėra gerbtinas dalykas. Todėl prisivogta yra daug tos Intelektualinės nuosavybės, bet kaip su ja elgtis, jie nežino. Pavyzdžiui, TV3 taip pat turi prisivogę kai kurių dalykų, bet naudotis šiais super gerais bet vogtais produktais nemoka. Vėl gi, tas pats sąžiningumas. Tai pats didžiausias trūkumas Lietuvoje. Gal apie tai ir reikėtų pradėti kalbėti? Bet šito dalyko bijoma. Nijolė Sadūnaitė parodė daugeliui pavyzdį. Bet ar išdrįs dar nors vienas tai padaryti, kaip padarė šita drąsi moteris? Štai kokiems žmonės turi būti atvertos durys į Visuomeninę TV, o ne plepiams, tuščiagarbiams ar dar kokiems nors Siaurusevičiams.

Klausimai silpnaprotystei       2018-01-21 19:35

Visuomeninės TV eteris turi būti suskirstytas į 4 lygias dalis.
1-a dalis paskirta OPOZICIJAI;”
.
Chunta- Aha, liuks, kol kolxoznikai valdžioje- koncervai, liberastai, tomaszewskio liankaj, tapšnotojo talibai ir paluckio socikai yra oplia!opozicija. Davaj jiems cielą ketvirtadalį eterio varyti propagandą!
Opozicija apsiskelbs kiekviena svoličių gauja norinti eterio. Ir Misterio malone gaus - vsio zakonno.
.
“2-a dalis -valdantiesiems,”
.
O kas musyse “valdantieji”? Karbauckis ar švarkelis? O Grybinaitė su čiulbinaitėm- valdžia ar ne valdžia? O prokuratūrų lauciai, teismų pūliniai, fėezdė, estėtė ir kt- valdžia ar ne valdžia?
.
“3-a dalis -laisviems kritikams;”
.
O Grybinaitė su čiulbinaitėm- valdžia ar ne laisvosios kritikės? O prokuratūrų lauciai, teismų pūliniai, fėezdė, estėtė ir kt. , o visi etatiniai nausėdos, pūrai, slušniai ir pan. šušara- ar ta visa šobla neužsės užstalių be plyšių įsiterpti? Gal kas Misterį prie vartų pastatysvsu kažkokiu gudriu prietaisu matuoti kas yra kritikas, o kas tik kretinas ar režimo propagandonas?
?4-a dalis -info eteris.
.
O kas yra informacija?
“Trumpas durnas, rusaj puola, refuges welcome, stiprinkim eurointegraciją, biologinė smaukūnaitė tobula motka, venckienė pabėgo į amerikas- visa tai irgi yra informacija, pasakys KKK dvasių šamanaj. Ir “informacija” bus liejama avinam ant galvų toliau.

“Visi skyriai turėtų vieni nuo kitų nepriklausomą redaktorių su finansavimo paketu.”
.
OK, jakylas, jogaila ir kiti joxajdiškių baxūriukai parūpins tiek niaprikausomų redaktorių, kiek reikės. Visus finansavimo paketus įsisavins iki trupinio. Niapiargivenkyt:)
.
“Buhalterinė apskaita 100 proc. viešinama internete.”
.
Bus- tiek kiek reikia parodyti buratinams. Ko nereikia niekas nerodys.
.
“Skyrių redaktoriai renkami ir atšaukiami internetiniu būdu registruotų vartotojų.”
.
Visi pažangūs liberastiški išmanieji homjaunuoliai susiregistruos per dieną.
Kiek panoramas ir duokimgaro žiūrinčių kaimo bobučių jungsis prie e- registracijos serverių?
.
Mažvaikio svaičiojimai, o ne pasiūlymai.

Misteris       2018-01-21 18:48

Mąstykime visi kokios norime visuomeninės TV ir gal mūsų norai materializuosis,jei bus verti dėmesio.
Pateikiu štrichus pagal savo mąstyseną:
Visuomeninės TV eteris turi būti suskirstytas į 4 lygias dalis.
1-a dalis paskirta OPOZICIJAI;
2-a dalis -valdantiesiems,
3-a dalis -laisviems kritikams;
4-a dalis -info eteris.
Visi skyriai turėtų vieni nuo kitų nepriklausomą redaktorių su finansavimo paketu.
Buhalterinė apskaita 100 proc. viešinama internete.
Skyrių redaktoriai renkami ir atšaukiami internetiniu būdu registruotų vartotojų.

troliai susitelkė       2018-01-21 18:30

Užmetu akį į kokį socialinį tinklą, o ten… smile
Būūūū! Karbūdijus (ar kaip ten jis?) šioks, toks, anoks. O mes visi tokie švarūs, balti ir pūkuoti. smile Toks įspūdis, kad tie troliai ir išmanųjų kavianską bachūrą Jakelą ėLėRTė vyr. skydininku išrinks. Geriau jau lai renka tada Arną kokibyšką Ėlėrtietį kokį. smile

Misteris -Reigardui       2018-01-21 18:28

Taip.
Kova dėl visuomeninės TV dar tik prasidėjo,bet nepaisant to ,mes jau dabar turėtume atlikti namų darbus ir paruošti projektą tai situacijai,jeigu vieną dieną X paaiškėtų,kad kova laimėta.

Raigerdas        2018-01-21 18:20

Čia vienas komentatorius klausia:“Kreipiuosi į Tiesos.lt protus
Kas galite paruošti VISUOMENINĖS TV įstatymo projektą?
Banga turi kilti iš “apačios”,nes kitaip Karbauskį sugrauš rudujų šunų gauja,o Tauta liks nieko nepešusi iš dėkingos situacijos”.
Šaunu, kad galvojate į ateitį. Pirmiausia, reikia nuspręsti, kas tai yra, toliau, ką ji veiks, ir gale turi būti to veikimo rezultatas. Idėjos Lietuvai buvo pamėtėtos dar prieš 70 metų. Bet mūsų valdžios neišgirdo. Už 40 milijonų galima padaryti tokią TV, kur bet kokia privati kompanija seiles varvins. Tai gali padaryti 3 aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie yra sąžiningi, atsakingi ir svarbiausia su išvystytu PAREIGOS jausmu, o nes tie pasipūtę JAK JAK kalakutai ar skydinės direktoriai, kurie “žino viską’, išskyrus tik vieną dalyką - kaip turi būti valdoma Visuomeninė TV. Tai turi būti mūsų tautos Kultūros dalis, o ne politikų tribūna, kaip yra dabar. Tai turi būti ir mokslininkų tribūna, nes reikia skubiai kelti mūsų mokslą. Ir ką reikia būtinai padaryti, tai išmokyti žurnalistus, kaip reikia dirbti. Dabar jie yra išmokyti neteisingai ir todėl valstybėje jie sukelia daugiau chaoso, nei tvarkos. Darbui TV turi būti geresnis paruošimas ir aukštosiose mokyklose. Bet visko pasakoti dar negalima, nes yra per anksti. Mūšis dar nebaigtas ir Visuomeninės TV dar neturime, bet mes norime ją turėti. O tai jau yra geras požymis.

Misteriui       2018-01-21 18:15

Na tai vienyk tą savo “vektorių” ir gimdyk į sveikatą.
Tik ką darysi, kai gims koks kvazimodas, siūlysi savo išperą mums visiems dalintis nešioti ant sprando?
Vienok supratau- tamstos “ideologija” paprasta:
pirma darom, o po to “žūrim ką turim”.
Idealus formatas savižudžių tautai.

Raigerdas>Klausimėliui       2018-01-21 17:58

Gerbiamasai, nėra taip, kad aš nematyčiau socdemų “indėlio” į valstybės valdymą pagal grupių-šutvių interesus. Jeigu paimsime Italiją, tai ten valdžioje po 2-ojo Pasaulinio karo liko tie, kurie pritarė fašistams. Ko pasekoje labai sustiprėjo Italijos mafija, kuri įsitvirtino ir valdžios struktūrose. Todėl po karo Italijos Vyriausybė labai aplaidžiai žiūrėjo į tai, kad piliečiai neturi darbo, kad negali pragyventi ir t.t. Ir kas žmonėms pradėjo duoti darbą? Ogi, Italijos mafija. Ir po truputį ji įsigalėjo alkoholio pramonėje, o vėliau ir kitose sferose, nes juos palaikė žmonės, o vyriausybės nepalaikė. Su mūsų komunistais buvo panaši istorija. Todėl jie, turėdami pakankamai gerą informaciją, kaip kur galima bus iš tos valstybės grobstymo pasipelnyti, įsitvirtino tose sferose, kur jų buvo atidirbti ankstesni kanalai. Jūs labai atskiriate socdemus nuo konservatorių? Bet buvo dar ir liberalai. O šita partija užsiėmė valstybės ardymo veikla, tai ir yra naujieji komunistai, tik su kitomis kaukėmis, ir jie valstybei yra pavojingesni nei socdemai ir konservatoriai. Pažiūrėkite į tas partijas. Visos jos siekia užsiropšti į valdžią. Tai ir yra vienintelis jų tikslas. Ar jos žino, kaip valdyti valstybę? Ne. Ar jos žino, kas yra svarbiausia ekonomikoje? Ne. Ar jos žino, kaip funkcionuoja valstybėje pinigai? Ne. Ar jos turi planą ar bent jau strategines linijas, kas bus su Lietuva po 50 metų. Ne. Tokiu atveju, kodėl jie eina į valdžią? Štai čia ir prasideda visas cirkas. Pasirodo, kad juos į valdžią stumia ne jų sugebėjimai, žinojimas ir lyderio požymiai, o ydos: noras būti reikšmingu, noras būti viršininku, noras būti svarbiu, turėti daug pavaldinių, kurie aplink jį šokinėtų, noras turėti gerą ir gražų gyvenimą, pinigai, alkoholis, moterys ir t.t. Todėl ten daugybė avantiūristų, demagogų ir visokio plauko žmogelių su įvairių ydų įvairenybėmis, tame tarpe yra ir tokių, kurie turi polinkį į nusikalstamumą. Nėra atrankos, kuri turi būti taikoma lyderiams. Mums reikalingi lyderiai politikoje, o ne visokie apsišaukėliai, demagogai ar net žmogeliai su polinkiais į nusikalstamumą, ir netgi kvailiai, kurių Seime buvo ne vienas. Reikia mums turėti Lietuvos ateities viziją. Ir reikia valstybės valdymą kurti taip, kad tai būtų veikiantis visuomenės naudai vieningas organizmas, o ne taip, kad vienas ožys sako taip, kitas ožys sako, ne ne taip, o trečias avinas bliauna, kad ne reikia daryti taip, kaip daro avinai. Mums reikia lyderių, panašiai, kaip tai yra krepšinio komandoje. Lyderius reikia auginti ir tik jų dėka ir komandinio valdymo dėka, Lietuva gali sėkmingai konkuruoti Europoje. Nebus komandos, jeigu ji neturės moralės, nebus lyderio, jeigu jis neturės aiškių etinių principų. Pasidomėkite tiurkų istorija ir jūs pamatysite ten labai tvirtus filosofinius pagrindus. Todėl jų užkariavimai nebuvo atsitiktinis dalykas. Pažiūrėkite, kokioje vietoje pas mus randasi mokslas. Ir tada jūs pamatysite, kad čia ir yra tautos nykimo priežastis. Yra visuomenės menkinimas, yra ir mokslo reikšmės nuvertinimas. Ir visa tai daro buduliai, kurie nori būti valdžioje, bet apie valdymą neturi jokio supratimo. Pažiūrėkite į tą vaduką ir jūs pamatysite, kad jo valdymas yra grindžiamas autoritarizmu arba užmaskuotos formos autoritarizmu. Šitie žmonės neturi jokios gyvenimo filosofijos, o apie Vydūną jie yra tik girdėję, nors tai yra vienintelis mūsų didis filosofas, kuris nenusileidžia net labai dideliems pasaulio filosofijos išminčiams, o kai kur jis net juos pralenkia.

Misteris -Juozapui       2018-01-21 17:52

Pyk nepyk,Juozapai,bet būkime atviri-iki šiol nepagimdei nieko,kas padėtų Tėvynei ir Tautai atsitiest.
Rezultatą pasiekt yra daug kelių...
Nesu aš Karbauskio gerbėjas.Matau jo trūkumus gal net geriau nei Tamsta,tačiau šioje kritinėje situacijoje aš stoju į Karbauskio pusę nes reikia suvienyt jėgos vektorių prieš DIDESNĮ BLOGĮ.
Nežinau ar Tamstos pilkoji masė pajėgi suprasti penkis ėjimus į priekį.

albina       2018-01-21 17:33

Darau prielaidą,kad trolių atsiradimas po šiuo straipsniu rodo du dalykus:1/ kai kam pelkėje gyventi gera.2.Visgi figūra tas Ramūnas,jei tiek dėmesio pritraukė,visas protų mūšis užvirė.

to išvadujui       2018-01-21 17:23

kas čia toks pasikėlęs? Nemažai “prikeverzota”, bet “nieko racionalaus”...Sorry.

išvadujui       2018-01-21 16:41

Misteri “orakule”, tamsta turite man kažkokių pretenzijų, kad su ponu nesusitikinėju? O kas tamsta toks? Matai, jeigu ir susitinku, kalbuosi su kažkuo, tai paprastai stengiuosi bendrauti su protingesniais už save.
Kad galėčiau šio to pasimokyti. Kadangi išmintingų ir įžvalgių žmonių musyse pertekliaus tikrai nėra, tad kasdien į randevouz nebėgioju.
Komentarus rašau laisvalaikiu, kaip ir daugelis čia besilankančiųjų. Gal tamstos galimybės kitokios ir pats rašai tarnybos metu. Vienok, gana kvailai atrodo tamstos pastangos savo patirtis primesti man.
Na, o kliedesių apie visokius vėezdė net nekomentuosiu. Tai jau medikų prerogatyva.
Tamsta gyvenime nesi parašęs nei vieno protingesnio komentaro- vien egzaltuoti lozungai ir pseudo"dvasingumo” lėkštos grafomanijos.
Va, kiek jūsų čia prikeverzota- nieko racionalaus.
Ir niekas, nei vienas tūlas neištenėjo jokio rišlaus atsakymo į tuos penkis mano anksčiau iškeltus klausimus.
Tu ir į tave panašūs, jūs esate primityviausi klapčiukai naxaliavščikai gaudantys už skvernų kiekvieną svieto perėjūną , bile kuris gražiau pašneka ir pažada daugiau putros.
Galite čia apsikakoti purkšdami seiles- man vienodai rodo.
Burliokų “nuomonė” nerūpi.

Lietuve       2018-01-21 16:15

Ramunai, laikykis rudieji sunys des visas pastangas sunaikinti, LTR nieksai turi auksciausia stoga.

Klausimėlis       2018-01-21 15:26

“kadangi ryškėja konservatorių ir liberalų nusikalstama veikla mūsų tautai”
-
Raigerdai, kaip tamsta, būdamas toks įžvalgus, kalbi apie stogą, bet net nepamini (nemanau, kad nematai) visos nusikalstamos veiklos statinio fundamento: komunistų socdemų kailyje?

Kreipiuosi į Tiesos.lt protus       2018-01-21 14:43

Kas galite paruošti VISUOMENINĖS TV įstatymo projektą?
Banga turi kilti iš “apačios”,nes kitaip Karbauskį sugrauš rudujų šunų gauja,o Tauta liks nieko nepešusi iš dėkingos situacijos.

Raigerdas        2018-01-21 14:04

Taip jau gavosi, kad kiekvienoje tautoje yra vatnikų, pedofilų ir visokių kitokių žmogelių su iškrypusiu proteliu. Mažai, kas žino, kada yra žmonių netgi su iškrypusiais jausmais. Jie, kaip ir tas sugedęs indikatorius ar daviklis, kuris rodo klaidingus parodymus, tiki tais savo sugedusiais jausmais ir atrodo, kad tai yra tiesa. Vienintelis tiesos kriterijus yra praktika. Deja, daugybė mūsų žmonių nesugeba atskirti PRAKTIKOS NUO TEORIJOS. Jiems tai atrodo arba vaidenasi, kad tarp praktikos ir teorijos galima dėti lygybės ženklą. Negalima, nes tai yra priešingybės. Kaip atskirti melagius, šmeižikus ir kitokio jovalo apsiėdusius žmogelius nuo padoraus, normalaus žmogaus. Pas padorų, normalų žmogų žodžiai yra darnoje su darbais. Kas jam padeda pasiekti tokią darną? TIK ETIKOS PRINCIPAI IR MORALINĖS NORMOS. Tai buvo žinoma dar prieš 10 000 metų. Apie tai kalbėjo Konfucijus, Buda, Kristus ir daugybė filosofų, tokių kaip Kantas ir Vydūnas. Paimkime Kristų, kur jis sakė:“Juos atpažinsite pagal jų darbus”. Taigi, žmogaus darbo rezultatai parodo ar jis yra destruktyvaus mąstymo žmogus ar konstruktyvaus. TOLIAU PARAŠYSIU JUMS SUPER SVARBIUS DUOMENIS: AUKŠTESNIO SĄMONINGUMO ŽMOGUS YRA PAJĖGUS SUPRASTI ŽEMESNIO SĄMONINGUMO ŽMOGŲ, TAČIAU ŽEMESNIO SĄMONINGUMO ŽMOGUS YRA NEPAJĖGUS SUPRASTI AUKŠTESNIO SĄMONINGUMO ŽMOGŲ, TODĖL JIS INTERPRETUOJA JO ELGESĮ, DARBUS, VEIKLĄ PAGAL SAVO SUGEDIMO LAIPSNĮ. Taigi, mes matome idealiai sutvarkytą teisingo mąstymo sistemą pas žmogų. Todėl mums reikalinga tiesa lygiai tiek pat, kiek mums reikalingas oras, maistas ir drabužiai. Žmonės kausis dėl tiesos, nes taip tik jie gali išgyventi. MELAGIAI arba kaip krikščionybėje jie buvo praminti Šėtono tarnai, viską darys, kad žmonės niekada tos tiesos nepažintų. Taip įvyko Šiaurės Korėjoje, Rusijoje ir dalinai Lietuvoje. Mes turime išvaduoti savo Tėvynę nuo melagių. Savo melais visus pranoko liberalai ir konservatoriai. Jiems reikia nuplėšti jų kaukes ir parodyti tą jų melą, kad jie niekada nedirbo visos Lietuvos labui, o dirbo tik, kad patenkinti SAVO GRUPĖS INTERESUS. Gerbiamas Ramūnas Karbauskis dirba visos Lietuvos labui, todėl jis nėra TOKS, kokia yra ta KONSERVATORIŲ NET NE PARTIJA, O ŠUTVĖ. Todėl jie puls gerbiamą Ramuną Karbauskį, kadangi ryškėja konservatorių ir liberalų nusikalstama veikla mūsų tautai. Jiems visa tai reikia nuslėpti, kaip ir nusikaltėliai slepia savo nusikaltimų pėdsakus. Bet jie šito nebegali padaryti, kaip LRT nebegali nuslėpti šitų faktų, kam jie tarnavo. LIETUVA YRA DRASKOMA ĮVAIRIŲ GRUPIŲ TIK, KAD PATENKINTI SAVO INTERESUS. Ir Ramūnas Karbauskis yra mums didžiulis išsigelbėjimas, nes Lietuva būtų nuėjusi revoliucijos keliu arba ji būtų išnykusi. Nustokite skaidytis į įvairias grupes pagal religinius skirtumus, nacionalinius ar kitokius skirtumus, bet junkimės į vieną junginį, kuris gali pakeisti šią ydingą sistemą, prasidėjusią nuo iškreiptų vertybių, apgaulės, melo ir VISUOMENĖS NEGERBIMO UŽ JOS PASIAUKOJANTĮ DARBĄ LIETUVAI, UŽ PARTIZANŲ PASIAUKOJANČIĄ KOVĄ DĖL LIETUVOS LAISVĖS. Neleiskime savęs apgaudinėti visokio plauko gudragalviams, kurie turi problemų su sąžine ir atsakomybe. jų taip greit neištaisysi, kaip taisoma mašina, nes su jais reikia stoti į kovą ir mes privalome jiems įrodyti, kad mes esame stipresni. Tiesa, anksčiau ar vėliau nugali, bet reikia žiūrėti, kad šiame kelyje būtų, kiek įmanoma mažiau aukų arba iš viso jų nebūtų.

Manyčiau,       2018-01-21 14:04

kad būtina kuo skubiau paruošti gerą LRT įstatymą, sudarantį pagrindą ir sąlygas mums visiems turėti TIKRĄ visuomeninę tv ir ją kontroliuoti. Tada net nekiltų klausimų, kurie dabar kyla.

Išvada       2018-01-21 14:04

Juozapas teigia,kad visada užsiėmęs ir neturi laiko susitikti.
Bet kai pažiūri į komentarus,tai padarai išvadą,kad jis ištisai bezdi prie klaviatūros.
Kas per darbas,Juozapai?
Gal Tamsta dirbate ŠNIPU ,kuruojamas VSD?
Ką jau ką,bet CHAOSĄ Tamstai išeina sukelt net vandens stiklinėje.
Tęsk savo misiją.

pagarbistams       2018-01-21 13:13

Mulkių festivalis. Tipiška kumetinio burliokiškumo prezentacija.
Nes pilvažmogiams nesvarbu kas siūlo ar žada.
Metų metais tūlas “Raigerdas” varo čia landsgrybinę ptropagandą, skleidžia neapykanta krikščionybei persunktą scientologinę smarvę.
Pilvažmogiams nesvarbu, kad tūlas sektantas yra liepsningas birokevičiaus ex-pavaduotojos liepsningas šalininkas, nesidrovintis viešai išpažinti savo meilę režimo Matrionai. Pilvagalviams nesvarbu, jog tūlas klykiantis “bravo” kuri “niekadaneklysta” ir kuri “visada neprieko”- pilvagalviai pamatę į blizgantį popierėlį suvyniotą šūduką apsiseilėja lyg atsikandę dangiškos manos ir urmu ima klykti raibam gaidžiui “bravo!”.
Mulkiams nepakanka smegenėlių suvesti keleto elementariausių dalykų į paprastą loginę grandinę- jeigu režimo Vadės pakalikas uoliai perša kokį piaro subjektą, daugiau nei tikėtina, jog vyksta eilinis spektaklis stumiant eiilinį režimo projektą.
Suprantama, idiotams jų iliuzijos yra brangesnės už realybę.
Nes realybė nėra stebuklingas dovanų karalius ir norus pildančios auksinės žuvelės realybėje neegzistuoja. Bet buratinai to suvokti neįgalūs.
Todėl ir pasmerkti dvėsti “stebuklų lauke”. Nes pagal KKK titiutijas, Durnių šalis tam ir surėdyta.
Asilams ir avinams veisti.
Mėsai, vilnai ir kailiams.
Melžti, kirpti ir skersti.
(Skubėkite ” minusuoti” smile, tegul protingi mato kiek mulkių čia yra realiai)

Pagarba Reigardui už komentarus       2018-01-21 8:31

Gerbiamas Karbauskis neturi nuleisti rankų. Jeigu reikės kvieskitę liaudį suduroti šmeižikus. Jie turi jau dabar suprasti, kad įtužusi minia galingas ginklas. Įis ginklas nušluos visą Lietuvos konservatorinį mėšlą. Nes toks įvykis jau bręsta.

>>>naisių narsuolis       2018-01-21 5:59

Niekų nerašinėk, ne tas portalas

Al.       2018-01-21 2:28

,,LRT viską padarė, kad mūsų visuomenė būtų negirdima ir netgi nematoma, ir svarbiausia, kad ji negalėtų daryti jokios įtakos tiems į save įsimylėjusiems konservatoriams, padariusiems Lietuvoje milijardines žalas, o visai tautai savo melu “apie savo mokėjimą valdyti valstybę”, - tai tautos nykimu ir nieko nedarymu, net matant, kad mūsų tauta nyksta sparčiausiai Europoje.”

,,KALTINTOJAS, NEPATEIKĘS SAVO KALTINIMAMS PAGRĮSTI FAKTŲ...”.

Pripažindami žalą, padarytą konservatorių, pastebėkim, kad ne mažesnę - o pradiniame etape didesnę - padarė komunistai, persivadinę socdemais. Būtent jiedaugiausiai nusipelnė stabdydami liustraciją ir desovietizaciją. Ir LRT, mano nuomone, labiausia rūpinasi ne konservatorių blėnių slėpimu ar gynyba, nes socdenmai ir liberalai čia ne mažiau nusipelnė - o kolaborantų luomo valdžios tęstinumu. Prokonservatoriška ir antiputiniška pozicija,manau, čia tik priedanga. O tikroji pozicija atpažįstama LRT ir ją ginančio valdančiojo kolaborantų luomo darbuose.

Ar Karbauskis didvyris ? Žiūrint su kuo lyginsim. Už kai kuriuos žiniasklaidos politrukus, manau, didesnis. Bet kiekvienas mūsų galim gauti progą praaugti save ir,gal būt,tapti net didvyriu. Karbauskis, manau, turi dabar tokią progą. Ar jis ja pasinaudos, pamatysim. Dieve duok.

Tarabilda       2018-01-20 23:32

Kare kaip kare. Šiksi krūmuose - pirmą nušaus, ir dar apsišikusį.

VIDMANTAS       2018-01-20 23:16

GARBE IR SLOVE TAU GERB.RAMUNAI, SIEKIANCIAM TVARKOS LIETUVOJE. MES DORI PILIECIAI   VISI KAIP VIENAS TAVE PALAIKOME IR PRITARIAME . BUK TVIRTAS .DIEVO PALAIMOS TAU IR TAVO BENDRAZYGIAMS.

naisių narsuolis        2018-01-20 21:45

Girdėjot? Karbauskis nuėjo į prezidentūrą ir trenkęs kumšiu į stalą pareikalavo:
-Reikalauju tuoj pat liepti J. E. Pavaldiems prokurorams ir saugumiečiams išaiškinti- kas išžudė krūvą žmonių Garliavos byloje, kas liepė nužudyti ir kas žudė plk. V. Pociūną, kur dabar yra Deimantė Kedytė, kas organizavo ir vykdė dr. prof. V. Rubavičiaus terorizavimą?!
.
Ne, ne, ne. Tokio demaršo nebuvo. Tai tik anekdotas apie “narsą”.smile
Laukit kitų, naujų anekdotų.
Bus:)

puikiam komentarui       2018-01-20 21:11

Kada Karbauskis buvo drąsus, o kada protingas?
Ar kai balsavo už šakalienės-majausko vaikiagrobystės įstatymą, ar būdamas greta gretos, ar kai ėjo valdžioj prisirinkęs fyfų kildišienių-šakalienių ir pusgalvių verygų su skvernuotu robokopų vadu priešakyje, o gal tuomet, kai užsienio reikalus pataikaukjančiai nuolankiai atidavė prezidentūros homjaunimui?

Agnė       2018-01-20 20:40

Komentrui : Raigerdas     2018-01-20 20:39
Dėkui, buvo ir įdomu ir malonu skaityti.

TO REIGARDAS       2018-01-20 20:09

puikus komentaras [20:39].Ramūnas Karbauskis įeis į istoriją, nežiūrint ant jo pilamo purvo ir paraudonavusių iš pykčio šmeižikų. Svarbu, kad būtų , kas jį palaiko ir kiekviena proga parodyti tą palaikymą. Jis drąsus, išlaikytas,protingas.Sėkmės jam visokeriopos, nes tai tik puolimo pradžia.

Raigerdas        2018-01-20 20:08

Kodėl bijoma prarasti LRT? Todėl, kad Visuomeninė TV gali suteikti žodį daugeliui žmonių, kurie yra mūsų tautos DRUSKA. Ir tada pradės aiškėti TIESA apie tai, KĄ GALVOJA ŠIANDIEN MŪSŲ ŽMOGUS. O juk išgirsti jiems TIESĄ apie save yra baisus dalykas. Tada tokia partija, kaip konservatoriai, gali išnykti ir atsidurti už Seimo ribų. Visuomeninė TV galėtų atskleisti tas melagių kontorėles, kurios darbuojasi Lietuvoje, ir dirba po įvairių, netgi valstybinių įstaigų, iškabomis. Visuomeninė TV galėtų priversti pasakyti, kas paskatino privačių žiniasklaidos portalų ar laikraščių, ar TV skleisti dezinformaciją, melą ar organizuoti šantažo ar šmeižto kompaniją prieš kurį nors IŠKILŲ ŽMOGŲ (kaip tai vadina Vydūnas ir Konfucijus), kad jį sunaikinti moraliai. Visuomeninė TV galėtų padėti mūsų visuomenei vystyti savo kultūrą, evoliucionuoti sąmoningumui ir padaryti tokias programas, kuriomis mes galėtume didžiuotis, o ne žiūrėti į tas nubeždžionautas programas iš Vakarų ar Rusijos TV. Kas leido taip grubiai pasisavinti Visuomeninę TV kažkokiai šutvei? Susitelkime ir mes privalome laimėti šią kovą, nes LRT viską padarė, kad mūsų visuomenė būtų negirdima ir netgi nematoma, ir svarbiausia, kad ji negalėtų daryti jokios įtakos tiems į save įsimylėjusiems konservatoriams, padariusiems Lietuvoje milijardines žalas, o visai tautai savo melu “apie savo mokėjimą valdyti valstybę”, - tai tautos nykimu ir nieko nedarymu, net matant, kad mūsų tauta nyksta sparčiausiai Europoje. “Laisvoji rinka”, į kurią taip be galo įsimylėjo konservatoriai, nugirdė mūsų tautą, jaunimą išmokė “viską išbandyti”, pradedant nuo narkotikų. Valstybėje auga nusikaltėlių skaičius, auga kaštai jų išlaikymui ir t.t. Reikia suprasti, kad mes negalime sau to leisti, ko leidžia sau Amerika ar net ta pati Vokietija, kurių produkcijos eksportas, produkcijos kokybė yra nepasiekiama net artimiausius 10 metų. Visuomeninė TV gali suteikti žmonėms galimybę būti išgirstiems, nes lyg šiolinės valdžios darė viską, kad tik nebūtų girdėti visuomenės balso. Kodėl? Todėl, kad jie jos bijo. Kodėl bijo? Todėl, kad jie tą visuomenę apgaudinėja.

titulas:)       2018-01-20 19:41

Raigerdas - liaudies gynėjas!

Raigerdas        2018-01-20 19:39

Jeigu kalbėti šia Visuomeninės TV tema, tai gerbiamam Ramūnui Karbauskiui čia atiteks visa šlovė. Ir tai būtų pelnytai, nes jis žinojo, kad bus dergiamas, bus puolamas ir visų šitų puolėjų tikslas yra vienas - užvesti Ramūnui Karbauskiui baudžiamą bylą, nes tik taip galima jį būtų užtildyti. Jūs manote, kad šitie kaltintojai yra išradingi? Ooo, ne. Jie, lyg būtų iš vieno inkubatoriaus. Pažiūrėkite į Rusiją. Ten su Putinu panoro konkuruoti Navalnyi. Ir ką? Jam buvo užvestos baudžiamos bylos, ko pasekoje jis nebegali dalyvauti Prezidento rinkimuose. Kitas konkurentas Nemcovas buvo nužudytas. Jeigu jis nebūtų nužudytas, tai, mano manymu, jis būtų laimėjęs rinkimus. Taigi, konservatoriai griebėsi standartinių ėjimų, kurie yra būdingi ir Putinui, ir bet kuriai valdžiai, kuri savo piliečius laiko suskiais, kvailiais ir t.t. Kaip matote, gerbiami ponios ir ponai, mes turime valstybėje dar tokius atvejus, kurie dar buvo aprašyti Šekspyro, ir net anksčiau, t.y. Romos Imperijos laikais, Egipte, Auksinio Babilono laikais ir dar anksčiau. Kuo skiriasi konservatorių elgesys nuo tų pačių fariziejų? Ar jūs matote daug skirtumų? Kuo skiriasi konservatorių elgesys nuo tų pačių NKVD-istų kaltintojų? Kodėl mes iki pat šiandien negalime išsilaisvinti iš tų pačių spąstų, kurie buvo spendžiami tūkstantmečiais? LDK Didysis Kancleris Leonas Sapiega genialiai viską buvo suformulavęs, kad pažaboti tuos per amžius darančius žalą kitiems žmonėms tipus. Jis Statute įvardijo, kad KALTINTOJAS, NEPATEIKĘS SAVO KALTINIMAMS PAGRĮSTI FAKTŲ, PRIVALO BŪTI BAUDŽIAMAS. Mieli tautiečiai, atėjo pagaliau laikas suprasti, kad TIKRASIS NUSIKALTĖLIS VISADA KALTINS KĄ NORS BE PAGRINDO, KAD NUSLĖPTI TĄ NEATSKLEISTĄ NUSIKALTIMĄ. Pasikalbėkite su šizofreniku ir jūs pamatysite, kiek jūsų atžvilgiu bus pažerta kaltinimų. Bus pažerta tiek, kiek jūs nebuvote girdėjęs per visą savo gyvenimą. Atėjo laikas pagaliau atskirti ir ginti tuos žmones, kurie nebodami jam gresiančių pavojų, kovoja už savo tautą. Toks yra gerbiamas Ramūnas Karbauskis.Ir šiandien jis yra mūsų didvyris, koks buvo Rusijoje Borisas Nemcovas. Atėjo pagaliau laikas praregėti ir atskirti tuos, kurie kovoja už mūsų tautos ateitį, nuo tų, kurie mosikuodami “nezabudkėmis”, pasinaudodami žodžiais “laisvė”, “nepriklausomybė” rūpinasi savo asmenine gerove iš savanaudiškų paskatų. Laikinai jis gali prisišlieti prie tikrų kovotojų už laisvę, bet atėjus pergalei, jis tuoj puola prie lovio. Mielieji, pradėkite žmones atskirti pagal jų ketinimus, o ne pagal jų gerklinę tarškalynę apie “žodžio laisvę”, kaip tai daro skydinės direktorius.

Raigerdas        2018-01-20 19:01

Ko jūs tikėjotės iš Juozapo? Jūs vis dar tikitės, kad jis atgaus sveiką protą? Tai neįmanoma. Todėl Juozapas nori nenori bet kokiu klausimu turi paleisti savo destruktoriaus tryd… Kad niekas jo neatpažintų, tai Juozapas kaip ir anksčiau taip ir dabar “sąžiningai” tampa įvairiais komentatoriais:“pastebiui”, “loginis pamąstymas darželinukams” (nors pats tos logikos nėra nei matęs, nei čiupinėjęs, nei uostęs, ir niekada gyvenime nėra supratęs, kas tai yra per dalykas; jeigu netikite, tai paklauskite jo, kas yra ta logika? atsakymo nesulauksite arba tai bus kokie nors kliedesiai viena ir ta pačia tema - “Didybės manija”); toliau komentatorius “todėl”, “Voprosas intieriesnas”, “grumstui”, “bezmėnas” ir gal būt dar kokį praleidau. Gal sakau, mieli komentatoriai, jūs vis gi pasidomėsite, kodėl Juozapas pastoviai “skaidosi” ir prisistato kitom asmenybėm? Todėl, kad jis kitaip negali. Todėl jis pats nusiėmė kaukę ir pademonstravo, kad turi problemą su savo psichika. Štai, kas yra būdinga psichotikams:“Psichozė yra bendras psichiatrijoje naudojamas terminas apibūdinti psichinei būsenai, kai asmuo iškreiptai suvokia, praranda racionalų ryšį su realybe. Psichozės atveju gali pasireikšti įvairūs asmenybės, minčių bei elgesio pakitimai: iliuzijos ir klaidingi įsitikinimai, kurie paremti tvirtais, bet iš iškreipto suvokimo atsirandančiais argumentais, (pvz., paranoja); sutrikusi mąstymo funkcija; dažnai nesugebėjimas suvokti savo elgesio ir minčių keistumo ir nepagrįstumo… Jeigu žmogus ir toliau nieko nedaro, tai situacija tampa panaši, kaip pas šizofrenikus, kai asmenybė išsiskaido į kitus asmenis. Kiekvienoje visuomenėje šizofrenikų yra apie 1 procentą. Taigi, nuo vieno milijono bus 10 000. Pas Juozapą dažnai būna paūmėjimas, tada jis kliedi ir susireikšmina, bet kartais jis ir atgauna sąmonę, todėl parašo ir protingai. Jeigu E.Jakilaitis, kas su juo nesutinka, vadina suskiais, tai Juozapas - buratinais. Tokie žmonės, paprastai, nediskutuoja, o visa tai paverčia ginčais ir sunaikina visą diskusiją, nes prasideda oponentų menkinimas, įžeidinėjimas ir dergimas įvairiais keiksmažodžiais. Atėjo laikas pagaliau tokius komentatorius atpažinti. 

optimizmo gairės       2018-01-20 18:58

pieškim viską vien rožinėm spalvom,
pvz:
“Mesnugalėsim!” arba
“Gerosavaitgalio.” smile
atsispausdinkim kalendoriukų ir melskimės jiems tapšnodami.
iškart pamažės minorų, visi mažorai bus laimingi
ir reikalai išsispręs greituoju būdu.
lydekai paliepus, mulkiams panorėjus.

sakyti tai kaip yra negalima       2018-01-20 18:51

jeigu veidrodis rodo negražų atvaizdą - reikia veidodžius uždraust arba išdaužyt.

Juozapui       2018-01-20 18:43

Ar nors pastebite pats,kad pas Tamstą iš Vezuvijaus veržiasi vien “mažoras”?

lupus safari       2018-01-20 17:53

kas kam ką nulups pamatysim kai dugną dėsim.
mielas žmogau - tarp “noriu”, “reikia” ir “galiu” bei “pavyko” tvyro didesnė praraja nei Grand Kanjonas.
kol kas labai daug aistrų siekiant norimą priimti už esamą.
ir nulis procentų sveikos nuovokos.
regis eilinį kartą belupant kailį giriose lakstančiam briedžiui, vėliau vėl teks valgyti lupynas ir kęsti galvos skausmus nuo vakarykščių nepamatuoptų iliuzijų promilių padauginimo.

Juozapui po "lapu" "Kodėl"       2018-01-20 17:38

Yra logikos tamstos argumente,kad pirmiausia reiktų imti MURAVJOVKĄ,nei lodyti LRT šunis,nes šunys “ni pri čiom”.
Bet aš asu kitos nuomonės.
Aš manau,kad ŠUNIMS reikia nulupti kailius kaip “Rot front” fabrike.
Šeimininkei tada suims nervas ir ji netekusi proto išlįs su keiksmais į aikštę visame gražume.

pastebiui       2018-01-20 17:05

parodyk kur tie “niekai”, logiškai pagrįsk, gerai?
turėtų būti nesunku - juk esi išskirtinai didelio proto.

pastebiu       2018-01-20 17:00

Šiame labai rimtame portale tiesos.lt irgi priviso trolių. Rašinėja niekus, gal tai daro vienas žmogus, gal nedidelio proto, nes rašo su klaidomis(net pavardės teisingai nesugeba parašyti), o gal “dirba” už pinigus. Nemalonu, kai tokie asmenys teršia portalą.

loginis pamąstymas darželinukams       2018-01-20 16:23

karbauckis niekada nėra pakėlęs balsą prieš grybauckaitę.
elertė yra grybauckaitės globojamas personalinis ruporas.
tiek siauras tiek jakylas ir visas elertė taryba su tarybukais yra ištikimieji matrioškinės-nezabudkinės politikos propaguotojai.
tai pasapnuokim, apie tai kaip karbauckis pakelia uodegą ant jos didenybės daržo.
norint nuversti siauro-jakylo blindažą, reikia pirma būti paėmus muravjovkos tvirtovę.
riteris naisiškis paims?
tai kad jis net kilometro atstumu pro daukantynę praeidamas kepurę pamaldžiai nusiima:)

Šiaip , tai įdomu:       2018-01-20 16:14

O kaip perlaužti stuburą šliužams ir dėlėms kurie neturi jokio stuburo?

todėl       2018-01-20 16:05

kad joks karbauckis nesiruošė ir neketina laužyti jokių stuburkaulių.
naisys tik gina savo subinę.
o be to- visas šis kipišas tikriausiai yra tik komedija lengvatikiams.
senas anekdotas:
kgbisto klausia
- “možna li zastavit sobaku lizatj garčicu i pri eto ješčo s pesnei?”
kgbistas ramiai atsako
-“konečno, nado liš nadratj psu zadnicu tiorkoj a potom namazatj gorčicoj” smile
linksma žiūrėti, kaip visi čia odes dainuoja ir nenutuokia jog tuo tarpu…
nes visad taip buvo: kai reikia tyliai prastumti ką nors itin bjauraus ir žalingo piliečiams bei valstybei - surengiams didelis cirko vaidinimas ar muilo opera.
geriau pasidairykite, gal kol čia dūsaujate, kos svirnelis jau deda aprašą po stambulo konvecija ar matrioška pasirašinėja Lietuvos galutinį išvalstybinimą tampat euroPederacijos provincija.
tai tik galimybių/tikimybių pavyzdėliai, bet jums net nerūpi, o kas gi vyksta užkulisiuose.
durnius muša ne tik bažnyčiose.
durnius muša visur.

brolis grimas       2018-01-20 15:55

pati blogiausia karaliaus dukra buvo ta, kuri mylėjo tėvą kaip druską.
bet buratinams nereikalinga sūri tiesa apie realybę.
buratinai nori cukraus vatos ir iliuzijų su ružavu padažu.
sulaižius cukrų lieka pagaliukas.
o ant pagaliuko - šūdukas:)
bet kai išsisklaidys iliuzijos, publikai nederėtų nutaisinėti rūškanų veidų dėl šūdo skonio burnoje ir verkti jog niekas neperspėjo.

Voprosas intieriesnas       2018-01-20 15:54

Kodėl Juzis nenori padėt Karbauckiui perlaužt LRT nugarkaulį?
Juk iš LRT naudos,kaip iš OŽIO -pieno.
Gal Juzis vienas pats gali perlaužt?

grumstui       2018-01-20 15:44

jeigu karbauckis būtų visus metus elertė skyręs tiek dėmesio kiek skyrė savo klyno reikalams, siauras ir jakylas dabar kapeikų prie alaus kioskų prašinėtų.
o dabar vat, reikia su buldozeriais vyšibalinti ir nesivyšibalina niekaip:)
nes vyšibalos klynas per žemai - smegenys klyne, žemyn tempia:)

grumstas       2018-01-20 15:35

Juozapas     2018-01-20 12:38

Klin-klinom vyšibajet. Ką daugiau tau bepasakyti…

grumstas       2018-01-20 15:31

bezmėnas     2018-01-20 15:03

Man nesvarbu kokios spalvos katinas Karbauskis. Man rūpi , kad jis gerai gaudytu visus vagis geležinkkeliuose, urėdijose, LRT skydinėse ir t.t. Sėkmės Ramūnai, dar taip nebuvome net sovietmečiu suriesti į ožio ragą- tokie vagiantys ir kombinuojantys, tuomet jie buvo vadinami kombinatoriais,buvo sodinami į kalėjimą ir užsidirbinėdavo sau duoną “laisvose statybose”, o dabar šie “verslininkais’ tik diskredituoja dorų verslininkų vardą.

>>Karbauskis iššaukė ugnį į save        2018-01-20 15:26

ir mes turim jam padėti, visa tauta!

jakilaiti       2018-01-20 14:36

jeigu pas jus viskas švaru,tai ko jūs taip bijot patikrinimo,siaurusevičius tiesiog apsiputojęs žinių radijui reiškėsi,taigi atverkit duris ir būkit atviri

bezmėnas       2018-01-20 14:03

karbauckis yra svertas!
aha, tik įdomu kas pas mus yra “archimedas” kuris tuo svertu judins sisteminį rutulį?:)
nejuokinkit.
karbauckis gina tik savo biznį ir kėdę seime.
kodėl karbauckis siaurovizijos neišvaikė iškarto po to kai atėjo seiman?
“niaturėjo lajko”, a ne?
nu jo, buvo biškelį užsiėmes palto gretai paieškomis, po to gretos memuarų leidyba, tautinių drapanėlių primierkomis pas juozuką, vaistų piginimu juos pabranginant, šnapso prekybos reikalis ir kt.
ne do jakylo ir ne do siauruko reikalų.
o jau dabar tai imsis darbų žmonių gėrybei.
ūmus rūpestingumo priepuolis.
bet gi ilgai netrukus praeis.
vieni svoločiai kitiems ragus biškelį palamdys, gaujos pasidalins rajonus ir pasirašys po stalu paliaubas.
ir viskas liks kaip buvę.
išskyrus ilgas asilų ausis
jos bus dvigubai ilgesnės:)

 

 

Viršūnei       2018-01-20 13:44

Jo jo - “rinkimai tikrai yra ” viržūnėlės” ir “žiedeliai”.
viršūnėlės palinguoja, vienus žiedelius pakeičia kiti…
tik šaknelėms nuo jūsų “balsavimų” nei šilta nei šalta:)
nu bet bent “vaisių” po to prisivalgote ligi soties.

Viršūnė       2018-01-20 13:18

Vietoje to, kad visiems vienytis, sudirbkime tuos, kurie bent kažkiek stengiasi, susiskaidykime į keliasdešimt įvairių judėjimų ir stebėkimies, kaip per sekančius rinkimus į valdžią ateina “tikri patriotai”.

Misteris -Juozapui       2018-01-20 12:09

Karbauskis yra SVERTAS,o mes turime šiuo metu surasti AKMENĮ,ant kurio padėję svertą išverstume iš šaknų Sistemą.
Geresnės progos gali neatsirasti dar 30 metų ,jeigu neišnaudosime šios istorinės galimybės.
Dievas mums suteikė šansą(situaciją),bet jei ja nepasinaudosime,Dievas darbo už mus nenudirbs.
Tik išvadins ...durniais.

Juozapas       2018-01-20 11:38

Darniame egzeltuotų sėkmės ir D-vo palaimos linkėtojų choro fone, norėčiau įnešti šiek tiek blaivaus požiūrio.
Kad karbauckis kedena siauroviziją yra gerai.
Tas mums naudinga.
O karbauckiui tai daryti priklauso pagal priesaiką, kaip ir kitiems seimūnams ar pareigūnams.
Savo pareigų vykdymas joks žygdarbis.
Visa kita skęsta kisieliuje kuriame nėra jokio idealizmo kvapo.
Pirma- jeigu karbauckis būtų toks patriotas ir geradarys kokiu save pateikinėja, elertė išvalymo klausimas būtų buvęs Nr. 1 pačią pirmą naujojo seimo darbo dieną. Kol nebuvo gretuės kailinių ir džipų skandalo bei frakcija buvo dar neskilusi į skvernelistus ir naisiūnus.
Buratinų šventės metu rašiau, jog kas yra kolūkietininkai parodys ar jie imsis elertė pirmu numeriu ar ne.
Nesiėmė ir taktinis momento pranašumas kurio daugiau nebus buvo prarastas. Tai yra faktas.
Antra- bet koks multimilijoninis “viarslas” Lietuvoje turi nešvarią praeitį ir pastatytas ant vagysčių bei žmonių išnaudojimo pamatų. Karbauckis čia jokia išimtis. Ir tai yra faktas.
Trečia- pjautynės dėl elertė yra gaujų kova dėl įtakos. Žiurkių pjautynės bačkoje. Jokio “rūpesčio” Lietuva, skaidrumais bei “brangiaislietuvosburatinais” čia nėra, nes jokių faktų įrodančių kad yra priešingai tiesiog nėra. Nėra faktų. Ir tai yra faktas.
Ketvirta- kovo mėn baigiasi Skydininko kadencija. Ir kas gali paneigti, jog daugybė “kovos už elertė” spektalio veiksmų tėra tik cirko fokusų dūminė užsklanda nukreipti dėmesį nuo to ką Fokusininkas slepia rankovėje.
Publika yra žiopla bei patikli. Ir tai yra nepaneigiamas faktas.
Penkta- vienintelis šansas jog visuomenei iš viso šio vinigreto bus kažkokios naudos, yra komedijos scenaristų bei režisierių nesugebėjimas deramai sureaguoti į netyčia scenoje iškilusius nesklandumus dėl nenumatytų pargriuvimų lygioje vietoje ar nusmukusių dekoracijų.
Tokiu atveju būtų galima pasinaudoti trumpa sumaištimi ir pasukti siužeto eigą  kita lnkme.
Bet šiuo metu nėra jokios jėgos, jokių asmenų kurie būtų pasirengę ir sugebėtų išnaudoti tokį šansą. Labiau tikėtina, jog tie kurie dar teoriškai galėtų sureaguoti, nesureaguos. Geriau palauks kol viskas baigsis šūdinai, o jautada puls rašyti intelektualias diagnozes"Post Factum”.
Tai visada buvo ir taip lig šiol yra.
Ir tai yra faktas kurio niekas negali paneigti.
Na va, dabar kai perskaitėte, maloniai prašome ponus buratinus prispaudyti labai!blogam juozapui minusiukų.smile

Čia jau Konstitucinis teismas bejegis       2018-01-20 11:38

Tegul net nebando kažką daryti prieš gerbiamą Karbausk Tegul žino Konstitucinis teismas, kad pikta minia rimtas ginklas, nušluos ne tik sėdinčius KT bet ir patį pastatą.

Rasa       2018-01-20 11:34

Visus tuos jekelaicius ir kitus i KALEJIMA ,bet kas tai padarys ,kai visur pilna valstybininku ,kai teisesauūga taip pat supuvusi. Gerb. Ramunai ,zmones su tavimi ,tiki tavimi ,jeigu kas kreipkis i tauta.

O.G       2018-01-20 11:11

Kieno pagalba buvo nuverstas žmonių išrinktas prezidentas Rolandas Paksas. Būtent per LRT buvo transliuojami reportažai ir tyčiojamasi. O tuo metu visam tam pasisodinęs konservatorius, liberalus ir socialdemokratus - laidas vedė Jakilaitis. Tada ir prasidėjo jo karjera.Jeigu galėjo prezidentą pagal užsakymą suvalgyti, tai kiti nieko jau nebereiškė. Net pagalbos buvo paprašytas Policijos departamento, kad paimtu interviu iš Stankūnaitės ir parodyti kokia nuskriausta, o šiam vadovavo Skvernelis. Man toks yra jausmas, kad Jakilaitis turėjo sutartį ir su pedofilais sudaręs, nors jisai tuo metu dirbo LIETUVOS RYTO TELEVIZIJOJE. Tai apie kokią laisvą Lietuvą šnekame, kai nusikaltėliai yra išteisinami, o nukentėjusieji tampa nusikaltėliais. Patys iki ausų įklimpę, mokina mus kaip reikia gyventi. Ačiū dievui, gal pagaliau pamatysime šviesą tunelio gale. Ramūnai pirmyn, tauta su tavimi.

Karbauskis iššaukė ugnį į save       2018-01-20 10:53

Tik Dievas jį dabar gali apsaugoti .

LRT išgelbėti gali tik...       2018-01-20 10:40

Konstitucinės valkirijos.

Misteris       2018-01-20 10:38

Karbauski,turite puikią progą LRT padaryti TAUTOS TV.
Darykite VISUOTINĘ TAUTOS APKLAUSĄ.
Mes pasakysime kokio FORMATO turi būti VISUOMENINĖ TV.
Tauta pasiilgo TIESOS.

paskubek, Ramunai,       2018-01-20 10:33

bijau, kad iki antradienio chuntai uzsakius, isikis konstitucinis teismas su savo “isaiskinimais”. Visi puikiai zinome, kaip tos KT dvasios sugeba isprievartauti konstitucija ir iskraipyti istatymus.

Klausimai       2018-01-20 9:50

Kodėl ponas Karbauskis iš esmės neatsako į jam nepatogius klausimus? Užuot tai daręs, puola kaltinti kitus. Ar tai būdas nukreipti dėmesį nuo savo kombinacijų? Ar turi teisę oligarchas įtakoti Seimo darbą sau naudinga linkme?

ana       2018-01-20 9:49

Sveikinu. RAMŪNAI tik nenuleisk rankų.
Palaikome, laukiame rezultatų.Sėkmės

Agnė       2018-01-20 9:19

Linkiu sėkmės!

Bravo       2018-01-20 9:11

ir linkiu pasiekti rezultatą- kad pagaliau Lietuvoje atsirastų viešasis nacionalinis transliuotojas.

Kvaili tie LRT vadovai       2018-01-20 8:52

Būtųišviję iš LRT Jakilaitį, Miliūtę, Pumprickaitę ir kitus ilgaliežuvius ir būtų buvę tylu ir tvarka, o dabar teks atsakuti ne tik šiems paminėtiems bet ir siaurams, horaldams, gentvilams ir konservlibderastiniams išgamoms rijančioms pilna burna biudžeto pinigus. Šaunuolis Karbauskis ir kiti suinteresuoti iššluoti iš LRT visas šiukšles.

albina       2018-01-20 8:46

Situacija kartojasi:noras užvaldyti smegenų plovimu,kaip reklamoje,kalant tą patį per tą patį.Skaldyti visuomenę,priešinti ją - ir tai kasdien daro mūsų pačių pinigais išlaikoma televizija ir radijas.Trampui pusmetį žadėjo,valstiečiams bulvių kasimo nesulaukti.Adekvatus žurnalistas susirenka informaciją su faktais ir realia medžiaga,tik tada teikia visuomenei,o pas mus - sutrypia bet kokį jiems svetimą pašnekovą,be įrodymų,o paskui net neatsiprašo.Dieve duok,pamatysime faktus apie dar vieną valstybės šėryklą grupei draugų.Stiprybės Ramūnui.

Malvina       2018-01-20 8:26

Protinga pozicija, rami, subalansuota reakcija. Paradoksalu, jog iki šiol LRT buvo leidžiama akivaizdžiai ir tiesmukai politikuoti, nors nac. transliuotojo paskirtis yra tik informuoti. Paskutinis atvejis išties pribloškia, vos Seimas pradėjo domėtis lrt FINANSINE virtuve, pastaroji griebėsi jau išbandytos politinio puolimo taktikos. Manau, šis atvejis parodys, kas išties turi suverenitetą ir valdo valstybę: atgiję valstybininkai ar Respublikos piliečiai?


Rekomenduojame

Audrius Bačiulis. Naujienos iš Karabacho fronto

JT piktnaudžiavimas žmogaus teisėmis (I)

Vytautas Sinica. Švedija: multikultūralizmo grimasos

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai, kvailiai – valdžioje

Agnė Širinskienė. Kas būna, kai prišneki apie svainio partiją

Popiežius Pranciškus apie neoliberalizmą

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai ir kvailiai – valdžioje

Švedija keičia kursą – jungiasi prie rytų europiečių: policija prabilo apie „grėsmę sistemai“, griežtinti įstatymus reikalauja net buvęs ABBA narys

Eidamas 101-uosius metus mirė partizanas Jonas Svilainis-Liūtas

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tikėjimo mokymo kongregacija: Tikintieji turi žinoti – ant kortos statoma moralinės tvarkos esmė, susijusi su visapusiška žmogaus gerove

Geroji Naujiena: būti Jo

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.