A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: Channel_images_model::$LOCS

Filename: models/channel_images_model.php

Line Number: 446

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Functions.php

Line Number: 806

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

Line Number: 409

Ramūnas Karbauskis. Konservatorių fiktyvių istorijų kūrėjai bando žaisti mušta korta, arba Kodėl Gabrielius lipa ant to paties grėblio? | Tiesos.lt

Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Žiniasklaida

🌄Ramūnas Karbauskis. Konservatorių fiktyvių istorijų kūrėjai bando žaisti mušta korta, arba Kodėl Gabrielius lipa ant to paties grėblio?

Tiesos.lt redakcija   2018 m. sausio 24 d. 2:08

18     

    

Ramūnas Karbauskis. Konservatorių fiktyvių istorijų kūrėjai bando žaisti mušta korta, arba Kodėl Gabrielius lipa ant to paties grėblio?

Vakar iš vieno prodiuserio sulaukiau naujų klausimų, kuriuose vėl kalbama apie mano galimus ryšius su Rusijos politikais, pareigūnais. Jau netrukus konservatorių facebook paskyrose atsirado ta pati tema. Tai jau kelintas kartas, kuomet Andrius Kubilius, o dabar – jau ir Gabrielius Landsbergis bando man priklijuoti su Rusija susijusio oligarcho etiketę.

Gabrielius bando žaisti politiką, pažaiskime ir mes.

Kodėl konservatoriai tai daro? Pažymėkime teisingą atsakymą:

A. Nes reikia nukreipti dėmesį nuo LRT;
B. Nes konservatoriams reikia eterio, o jei neturi politinių idėjų – apšmeižk oponentą;
C. Nes norint pašalinti politiką iš politinės arenos, turi jam priklijuoti pačią baisiausią etiketę;
D. Visi atsakymai teisingi.

Su TS-LKD bandymais ieškoti Rusijos įtakos su manimi siejamam verslui ar man pačiam susiduriu ne pirmą kartą. Turėjome ir daugiau kaip metus su buvusiu TS-LKD lyderiu trukusių teisinių ginčų, kurių metu prašiau įrodyti apie mane išsakytus teiginius. Antai, teismo proceso metu 2014 m. pabaigoje į mano atstovo klausimą: „Sakykit, prašau, ar jūs teigiat, kad Ramūnas Karbauskis ir jo verslas veikia įtakoti Rusijos ir už tokį veikimą gauna geresnes verslo sąlygas?“ A. Kubilius galiausiai atsakė: aš tokių duomenų neturiu.

Prieš 2016 m. Seimo rinkimų antrą turą, įtariu, kad tie patys konservatoriai paskleidė gandą apie neva egzistuojančią Ukrainos pažymą, kurios turinys esą atskleidžia, kad aš turiu sąsajų su Rusija.

Kreipiausi į prokuratūrą dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo. Vykstant jam buvo gautas Valstybės saugumo departamento raštas, patvirtinantis, kad departamentas nėra gavęs iš Ukrainos saugumo pažymos apie mano sąsajas su Rusija. Taip pat gauta Ukrainos saugumo tarnybos pažyma, kur pastaroji patvirtino neturinti jokių duomenų apie mano ryšius su Rusijos Federacijos specialiosiomis tarnybomis. Galiausiai atliekant tyrimą paaiškėjo, kad tariama Ukrainos pažyma iš viso nebuvo pažyma, o kažkieno vienai žurnalistei paduotas nepasirašytas tekstas lietuvių kalba (neva – vertimas).

Štai tokią istoriją buvo bandoma sukurti ir taip ji subliuško. Dabar gi Gabrielius siūlo antrą žaidimo turą ir lipa ant to paties grėblio.

Net visus LVŽS frakcijos narius sudėjus, neišeitų tiek rankų paspaudimų, kiek jūsų vedliui Kubiliui teko rankų paspausti per visą politinę karjerą susitinkant su Rusijos politikais ir įvairiais pareigūnais.

Gal man kreiptis į VSD, kad ištirtų, ar konservatoriai, bandydami kurti panašias istorijas, nedirba su Rusijos tarnybomis, nes sumaištis valstybėje naudinga tik joms?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Vai, vai,       2018-01-27 12:27

Kokie įdomūs komentatoriai! Atrodo, neklystančiu Dievaičiu laikote tą Ramūną? O gal iš tikrųjų jis Dievas, kad sugeba iš niekur nieko susikrauti milijonus? Kiek pamenu, vokiečių žurnalistai, iš karto po 2016 m. rinkimų Karbauskėlį pavadino net milijardieriumi? Na, tikras burtininkas tas Ramūnėlis, ne kitaip?

Juliuk,        2018-01-26 12:12

isijunk smegenine .

Julius       2018-01-25 23:41

Labai jau didelė Karbauskio propaganda sklinda iš “tiesos”. Kiek suprantu tai žemės ūkio ministerija jau dirba gerai kad jos nereikia iškelti į Kauną. Kiek supratau tai televizija irgi turi pradėti dirbti gerai tą prasme Karbauski visą laiką rodyti tik iš geros pusės kaip tai daro tiesos.lt ir su TV viskas irgi bus gerai.

IIII       2018-01-25 19:41

Ko jau ko, bet kad tiesos.lt pateiks Karbauskio striapsnį - šito tikėjausi mažiausiai. Naivesni gali pagalvoti, kad Rusijos spec. tarnybos į Karbauskio ,,trąšų verslą’’ žiūri pro pirštus.

Status quo       2018-01-25 18:47

kvailų galvų jokie grėbliai nepadarys protingomis. Konservatorių visa veikla primityvi ir jų tikrieji tikslai atpažįstami nuo pirmų žodžių. Net padoraus demagogo savo šutvėje neturi.  O apie jų “darbus” neverta net burnos aušinti.

tada       2018-01-25 12:29

kai vyko teismas Karbauskas pasigailėjo Kubiliaus ir leido jam tik atsiprašyti už šmeižtą, dabar kai G.Landsbergis vėl lipa ant to paties grėblio, reikėtų prisiteisti gerą sumelę, kad ateityje konservatoriai gerai pagalvotų prieš užsiimant šmeižtu.

Nuomonė       2018-01-25 10:33

Man kelia pasipiktinimą toks vieningas komentatorių puolimas prieš konservatorius ir gerbiamus V.ir G. Landsbergius. Ar jau tokie tikri esate R.Karbauskio šventumu smile? Ar gali įtakoti Seimą savo turtų apsauga susirūpinęs ir jau spėjęs susikompromituoti oligarchas?

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-01-25 4:37

to “Tarabilda     2018-01-24 19:59
Mane nervina straipsnių antraščių pabaigos klaustukai. Tiesiog epidemija kažkokia, vengiant teigiamosios semantikos.”

Labai blogai popieriai, atspėjai vieną mano mintį, nes dabar rašau straipsnį be klaustuko gale. Iš tikro, toji pastaba tokia, kad žmogus rašo straipsnį, gale padeda klaustuką, kas iš esmės reiškia, kad nežino apie ką rašo ir ką teigia. Savimi abejoja.

Kaip pavyzdys, mano 2017-08-10 straipsnis neturi to klaustuko:

Konstitucinio teismo šarlatanai (III dalis)
http://www.ekspertai.eu/konstitucinio-teismo-sarlatanaiiii-dalis93170/

Arba kitas 2016-09-01 straipsnis “Nusikaltėlių irštvos, Seimo vagims ir niekšams”
http://www.ekspertai.eu/nusikaltelu-irstvos-seimo-vagims-ir-nieksams/

Kad ir kaip mandagiai kreipiuosi, vis tiek nieko negirdi. smile

 

Ne per daug protingą kaktytė?       2018-01-24 20:23

Jo iš vis tuščia puodynė. Užtat liežuvis ojojoi koks ilgas kaip “Dėdulės”.

Tarabilda       2018-01-24 18:59

Mane nervina straipsnių antraščių pabaigos klaustukai. Tiesiog epidemija kažkokia, vengiant teigiamosios semantikos.
Kam čia tas klaustukas, ir kas kam neaišku? Gabrielius Landsbergis lipa ant to paties grėblio ir lips visą gyvenimą, nes yra nebrendyla, nesugebantis susitvarkyti su savo puikybe ir zoologišku valdžios troškimu. Arogancija yra tik tų instinktų raiška. Piemenėlis labai nori valdžios, va ir viskas, o atrodė, buvo ranka pasiekiama, bet čia šast Karbauskis ir pastūmė piemenėlį į šalį. Piemenėlis pasijuto įžeistas ir ant senelio pakišto grėbliuko lipa ir lipa. Niekaip negali nulipti. O grėbliuko kotas vis taukt, taukš, taukšt į ne per daug protingą kaktytę. Tai to protelio vis mažėja, o įsiutimo daugėja. Va tokie tad reikaliukai mūsų kiaulių fermoje.

Nu ir loja šitie lansbergiai       2018-01-24 14:14

Kaip šunys. Jiems nesvarbu ant ko loti, bet tik loti.

Tai kur žiūri prokurorai       2018-01-24 14:03

Kodėl visą laiką konservatoriai sužsiima tik šmeižtu? Gal jau laikas kelti klausimą pašalinti iš seimo teroristinę konservatorių partiją?

albina       2018-01-24 13:04

Mus nori užzombinti,kad mes kaip kadaise viską iškentėsim,kad tik nebūtų karo.Bet ZAPAD neišsigandom,tai dabar vėl išmetė žemėlapių,su rodyklėm iš kur puls.Klausimai:kas norės grįžti iš emigracijos?Kas norės čia statyti įmonę ir vystyti verslą? Juk čia tuoj gali būti karo zona,mes juk NATO pasienio zona.Bet tikros aktualijos netampa temomis LRT,ir iš tiesų puikiai argumentavo Audrius Švarplys:visuomeninio transliuotojo teikiamas turinys turi būti prižiūrimas.

Misteris       2018-01-24 11:46

Klausime yra racijos.
Juk “Dėdulės” tėvas buvo TSRS žvalgas,o gal net Štirlico originalas.

Ką tik per       2018-01-24 11:25

LRT kalbėjo Tapinas.Kalbėjo normaliai,bet pasirodo jie vadinami “nuomonės formuotojai”.Man tai naujiena.Demokratinėje šalyje.

Senai aisku -       2018-01-24 10:57

Ramunas kovoja su slibinu devyngalviu . Alkas.lt ir ekspertai.eu vakar paviesino spaudos konferencija del LRT , o kiti portalai tarnauja seimininkui .Primena reakcija i N.Sadunaites kalba Seime .

Taigi LRT       2018-01-24 10:36

yra mūsų visų finansai.Aš noriu žinoti,kur nuėjo kiekvienas mano centas.Kitaip nenoriu jų jiems duoti.Gal tikrai įvesti abonementinį mokestį,nes mes LRT nežiūrim.Tai ir nemokėtume.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-01-24 6:17

Galima gauti visokių pažymų, tačiau geriausias būdas nustatyti kas yra kas, tai pagal atliekamus darbus arba jų paliktus pėdsakus. Kaip pavyzdys. LR Konstitucijos 55 str. reikalauja, kad LR Seimo nariai būtų renkami LYGIA teise. Deja nė vienas Seimas nebuvo išrinktas pagal lygią rinkimų teisę: vienas rinkėjas - vienas balsas. Taigi nė vienas Seimas nebuvo LEGALIU. Visos partijos, visa Lietuvos valdžia labai gerokai prieš rinkimus buvo apie tai INFORMUOTI, tačiau niekas nesureagavo, specialiai leido, kad ir paskutinieji rinkimai būtų NELEGALŪS. Todėl vaizdas kūrį matome yra toks. Lietuvos priešas okupavęs Lietuvą tarp savęs pešasi dėl didesnio kasnio prie lovio ir kad sudaryti vaizdelį, kad jie priešingi. Iš tikro visi yra KONSTITUCINIAI NUSIKALTĖLIAI, nes priesiekę Konstitucijai jos NEVYKDO.

Netrukus pamatysime, tikrą TYLOS reakciją į N.Sadūnaitės ultimatumą. O tai yra papildomas įrodymas, kad Lietuvos valdžia yra NUŽMOGĖJĘ nusikaltėliai.

Na ir t.t. galėčiau tęsti įrodymus.


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Kas yra ir ko nėra paskutinėje rudens sesijos Seimo programoje?

Audriaus Bačiulio replika: O dabar įsivaizduokime…

Nuomonė: Neringa Venckienė. Lietuva nesiskiria nuo Rusijos

Algimantas Rusteika. Jie pralaimėjo, tik dar nei jie, nei mes to nesupratom. Supraskim

Vytautas Radžvilas. „Pagal šiandien teisiančius rezistentus, turime tapti mankurtais“

Laimonas Kairiūkštis. Olimpo dievai akli: lietuviškas švietimas

Liutauras Stoškus. Keletas štrichų iš asmeninės rinkiminės patirties su pasiūlymais rinkimų sistemos tobulinimui

Vidas Rachlevičius. ES eksportuoja tai, ko britai visai nepageidauja

Gintaras Furmanavičius. Nemira Pumprickaitė įgarsino LRT svajones

Ramūnas Aušrotas. Visuomenė turi žinoti, kokia yra Lietuvos švietimo tarybos narių pozicija

Algimantas Rusteika. Iš duobagyvių gyvenimo

Liudvikas Jakimavičius. Revoliucija kaip žaidimas

Neringa Venckienė. L. Stankūnaitės advokatė Grubliauskienė jau aiškina, kad Deimantė kalba su akcentu

Ramūnas Aušrotas. Ar vienaragis priklauso gėjams?

Arvydas Anušauskas. Demonstratyvus Kremliaus noras susitapatinti su okupantais

Geroji Naujiena: „Meilė – įstatymo pilnatvė“

Neringa Venckienė. Deimantės negalima apklausti teisme, nes ji ... nebekalba lietuviškai?

Vytautas Sinica. Tylėti būtų gėda patiems prieš save

Povilas Gylys. Po rinkimų nors ir tvanas?

Andrius Švarplys. Čia ir dedam tašką kalboms apie VDU bendruomenę?

„Nacionalinis susivienijimas“ pateikė skundą Vyriausiajai rinkimų komisijai

Algimantas Rusteika. Prasideda sisteminis Nacionalinio susivienijimo puolimas

Sukurta LGGRT centro konsultacinė ekspertų komisija

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Skųsime viską ir visus? Nuo kaukių iki šeimos ir vaiko teisių

Buvusios Suomijos ministrės žodžio laisvės byla: „Bauginimais neprivers manęs slėpti tikėjimo“

Algimantas Rusteika. Naujienos iš „demokratijos“ frontų

Andrius Švarplys. Uždaviau tris klausimus kandidatei į VDU rektoriaus postą prof. Mildai Ališauskienei

Apšmeižtą LGGRTC patarėją ginti stojo patriotinės organizacijos

Algimantas Rusteika. Sunki lyderystės našta (drama)

Agnė Širinskienė: „Nesinorėtų įtarti, kad mūsų specialiosios tarnybos užsiima ne ikiteisminiu tyrimu, o politikavimu“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.