Dienos aktualija, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Žmogaus teisės

Ramūnas Karbauskis. Kodėl opozicijos lyderis konservatorius G. Landsbergis taip nori įvesti nepaprastąją padėtį, nors tam nėra teisinio pagrindo?

Tiesos.lt redakcija   2020 m. kovo 19 d. 15:34

94     

    

Ramūnas Karbauskis. Kodėl opozicijos lyderis konservatorius G. Landsbergis taip nori įvesti nepaprastąją padėtį, nors tam nėra teisinio pagrindo?

#COVID19 Dėl padėties valstybėje ir veiksmų

Lietuva, kaip ir visos pasaulio valstybės, gyvena pandemijos sąlygomis. Tai ypatingas metas, reikalaujantis kiekvieno iš mūsų susiklausymo, kantrybės ir atsakomybės. Šiandien svarbūs racionalūs ir greiti sprendimai, kurie užtikrina gyvybiškai svarbius visuomenės interesus. Lietuva tokios patirties dar nėra turėjusi, todėl pastarosios dienos yra išbandymas. Tai išbandymas mums visiems.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga dėkoja šalies gydytojams, kurie negailėdami savęs dirba ištisas paras. Taip pat dėkojame pareigūnams ir kariškiams, kurie ne tik užtikrina tvarką šalyje, bet ir rodo brandžios valstybės gyventojų kilnų pilietiškumą per savanorystę ir pagalbą visuomenei. Esame dėkingi sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai ir visiems Vyriausybės nariams už puikiai koordinuotus veiksmus.

Raginame šiuo metu visus politikus susitelkti ir pateisinti visuomenės lūkesčius bei dar kartą prisiminti, kad atėjome tarnauti Lietuvai, nes šiomis dienomis tampa akivaizdu, jog yra ne tik žmonių, kurie deda daugiausia pastangų gelbėjant žmonių sveikatą ar net gyvybę, bet ir tokių, kurie specialiai kelia paniką. Esti politikų, kurie ramina žmones, ir yra tokių, kurie elgiasi daugiau nei nekorektiškai.

Antai, konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis reikalauja įvesti nepaprastąją padėtį. Toks konservatorių reikalavimas šiuo metu nedelsiant valstybėje įvesti nepaprastąją padėtį neatitinka ne tik pačios nepaprastosios padėties sąlygų, bet ir žmonių bei valstybės interesų.

Norime paaiškinti, kodėl.

Pirma, nepaprastoji padėtis pagal įstatymą gali būti įvedama, tik tada, kai yra šios sąlygos: dėl valstybėje susidariusios ekstremalios situacijos ar krizės kyla grėsmė Lietuvos konstitucinei santvarkai ar visuomenės rimčiai ir šios grėsmės neįmanoma pašalinti nepanaudojus kitas, mažiau žmogaus teises ribojančias, priemones. Būdami dėkingi visuomenei už susiklausymą, rimtį ir rūpinimąsi silpniausiais jos nariais, galime konstatuoti, kad tokių sąlygų paskelbti nepaprastajai padėčiai, kurios ima reikalauti opozicija, nėra.

Antra, nesant nepaprastosios padėties sąlygų, jos įvedimas lemtų, kad žmogaus teisės imamos riboti be jokio pagrindo: nepaprastoji padėtis reikštų, kad laikinai gali būti apribojamos teisės ir laisvės, nurodytos Konstitucijos 22, 24, 25, 32, 35 ir 36 straipsniuose.

Taigi, būtų varžomas žmogaus privatus gyvenimas, leidžiant kontroliuoti asmens susirašinėjimus ir pokalbius telefonu, neužtikrinamas būsto neliečiamumas, ribojama žmogaus teisė turėti savo įsitikinimus, skleisti ir gauti informaciją (t. y. iš esmės galėtų būti įvedama cenzūra), galiausiai – ribojama piliečių teisė burtis į partijas ir asociacijas, įvedama komendanto valanda. Tai milžiniški teisių ir laisvių apribojimai, kurių įvedimas be pagrindo – t. y. be grėsmės konstitucinei santvarkai ar visuomenės rimčiai – ir net neišnaudojus kitų ekstremalios situacijos suteiktų priemonių, ne tik kad teisiškai neįmanomas, bet demokratinėje visuomenėje – ir nepriimtinas diktatūros pavyzdys. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga tam nepritaria. Nerasdami nei teisinio, nei loginio tokių opozicijos reikalavimų paaiškinimo, kviečiame atsisakyti pigaus politikavimo, politiniu prioritetu padarant konstruktyvų, o ne destruktyvų, elgesį bei bendrą darbą užtikrinant Lietuvos žmonių gerovę ir interesus.

Paklauskime savęs, kodėl nepaprastosios padėties įvedimo, nors tam nėra teisinio pagrindo, nori opozicijos lyderis konservatorius G. Landsbergis ir dėl to kreipiasi būtent į Seimo Valdybą, kur V. Pranckiečiui „padedant“ opozicija turi daugumą? Ar ne dėl to, kad siekia turėti specialiąją komisiją Seime, kurios galimybę numato nepaprastosios padėties įstatymas ir kurią jis galėtų panaudoti kalboms, politikavimui ir savo asmeniniam matomumui didinti? Visi suprantame, kad Vyriausybės darbas tokiu atveju būtų paralyžiuotas – užsivėlus diskusijoms Seime, supolitizavus kovą su pandemija, operatyvus sprendimų priėmimas žlugtų, o dėl to nukentėtų žmonės. Tokio scenarijaus Lietuvai tikrai nereikia!

Mes, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos nariai, reiškiame pritarimą Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimui vadovaujantis Konstitucijos nuostatomis, imperatyviai nurodančiomis, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybė tvarko krašto reikalus, garantuoja valstybės saugumą, bei Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymu skelbti karantiną ir nustatyti Lietuvos valstybės sienų ir teritorijos medicininės-karantininės apsaugos tvarką, specialią asmenų darbo, gyvenimo, kelionių tvarką, ūkinės veiklos sąlygas. Šias teises Vyriausybei įstatymu ir patikėjęs įstatymo leidėjas, dar 1996 m. priimdamas žmonių užkrečiamų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymą.

Tiems, kurie bando abejoti Vyriausybės sprendimų teisėtumu vykdant jai įstatymu suteiktus įgalinimus ir taip tikisi sukelti žmonių nepasitikėjimą dėl ypatingos grėsmės akivaizdoje priimtų sprendimų teisėtumo, primintina, kad Lietuvos Respublikos Konstitucinis Teismas savo 2008 m. sausio 21 d. nutarime yra pažymėjęs, kad įstatymų leidėjas, ypač atsižvelgdamas į inter alia visiems žinomus neigiamus padarinius, kurie gali kilti žmonių sveikatai, viešajai tvarkai ir visuomenės narių saugumui, kitoms teisės saugomoms vertybėms gali nustatyti kitam, žemesnės nei įstatymo galios teisės aktus leidžiančiam, subjektui teisę laikinai riboti ar uždrausti tam tikrą ūkinę veiklą tais atvejais, kai tai būtina siekiant pozityvių, visuomeniškai svarbių tikslų, inter alia apsaugoti kitų asmenų teises ir laisves, kitas teisės saugomas ir ginamas vertybes. Taigi, nėra jokio teisinio pagrindo abejoti nei Vyriausybės veiksmų teisėtumu, nei įstatymo, kurio pagrindu tie veiksmai buvo atlikti, atitikimu Konstitucijai.

Pasitikėkime priimtais sprendimais – Seimas ir Vyriausybė daro viską, kad būtų apsaugota kiekvieno Lietuvos gyventojo sveikata, kiek įmanoma labiau išsaugotas valstybės ekonominis ir ūkinis gyvenimas.

Būkime su savo šeimomis ir taip padėkime sau ir kitiems – venkime socialinių kontaktų tada, kai tai nėra būtina. Padėkime senjorams, kurie daugiausiai iš mūsų šiandien rizikuoja. Sudarykime sąlygas jiems likti namuose, pasirūpinkime jų maistu, vaistais. Kas galite padėkite savanoriams. Tuo tikslu pradeda veikti Nacionalinis savanorių koordinavimo centras, kurį pasieksite nemokamu telefonu 1827. Būkime atsakingi ir pilietiški!

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Kis       2020-03-26 10:13

taip Ramunai,sutinku ,kad jus dar zali palyginus su antikonstitucine gauja,kuriai vadovauja rezidentas ir jo iskeltas i partijos vadova anukas,kuris bukas,neisaukletas ,ciniskas ir gobsus,jo chsarakterio bruozai atitinka ddedules,o kartais ir aplenkiant.Del nepaprastos padeties,tai skestanciuju nevilties sauksmas,o senio Landzbergio jau senatvynis marazmas.Manau ,nereikia kreipti perdaug tai menkaverciai personai,nes jam reklama ir duona su sviestu,juk milijonai prikapsejo ir norma?Zmogus pameta ne tik raudonas linijas,jis ju aplamai nemato,kol negauna per nagus.Kas tvyrauja valstybeje?is vienos puses jus visa kadencija ariate karo salygomis,o kita puse,tai IGilo ir hibridinio karo kareiviai su vadu “Dedule”,zinoma,kad Landzbergis,paziurkite kas dejosi per liustracijos balsavimus,o ir balsavimes nera slaptas.

ačiū visiems,       2020-03-26 9:37

šiuo svarbiu laiku, lemiantiems valstybinis sprendimus. Malda palydime Jūsų darbą. Jei kas nori kiršinti ir veikti destruktyviai, lai tai būna jų pačių susinaikinimo nuosprendis, nes išties matyti tokį piktybišką “politikavimą” sunkiu visam pasauliui metu - nelaiko nervai.

Raigerdas>Anonimui        2020-03-22 13:40

Nesupratau jūsų komentaro prasmės: “Pone Raigerdai,    2020-03-22 7:37 Žmonės, išgąsdinti Šimonytės, antrąkart laisvai gali rinkti vėl kolchozų milijonierius ir CK medžioklių varovų anūkus…” Paprastai melagiai su savo “teisybe” būriuojasi aplink konservatnikus. Bet man tikrai yra naujiena, kad melagiai jau tusuojasi ir su V. Radžvilu. Na, tai drožk “drąsuoli”, ką gali V.Radžvilas? Štai jis tampa Lietuvos premjeru. Ir ką? Įdomu, kaip pats dar išsilaikei su tuo sovietiniu mąstymu? Iš kur tu atklydai? Kažkada sovietiniai vergai balsavo už Staliną iš baimės, kad jeigu nebalsuos, tai bus išvežtas į Gulagą. Tai dabar tas sovietinis vergas gavo laisvę ir jis gali pasirinkti balsuoti už vieną ar kitą DIDELĮ DIDELĮ POLITIKĄ. Tai pačiam tas DIDELIS DIDELIS POLITIKAS yra V. Radžvilas? Ar supranti, kad taip dauguma balsuoja tik tokiose šalyse kaip Bulgarija, Rumunija, Rusija? Deja, būtent taip, kaip jūs, Rusijoje žmonės balsuoja už Putiną. Putinas jau iš Prezidentų tapo CARU. Ir jis tapo CARU tik dėka tų žmonių, kurie balsuoja už DIDELĮ, DIDELĮ POLITIKĄ ARBA MAKARONŲ KABINTOJĄ. Šiandien Rusijoje užtenka tokio politiko, kuris pasakys:“Aš pratęsiu Stalino reikalą ir atstatysiu TEISINGUMĄ Rusijoje”. Ir to užtenka, kad žmonės išrinktų ne Putiną o šitą naują Staliną. Aš nesu nusiteikęs prieš V. Radžvilą,ir yra punktų, su kuriais aš sutinku. Bet Europos Sąjungos griovime dalyvauti tikrai nedalyvausiu. Dėka ES mes išlikome. Jeigu būtų ta uždara valstybė, kai žmonės negalėtų išvažiuoti ir surasti sau darbo, tai vietinė valdžią su visokiom I. Šimonytėm, būtų seniai pribaigę šitą Lietuvą. O Rusija dar kartą būtų padariusi čia revoliuciją ir mes dar kartą būtume priimti į “draugišką motinos Rusijos glėbį”. Kas jums neaišku? Jums neaišku, kad Lietuva, būdama uždara, negali konkuruoti su kitomis valstybėmis. Yra tokia valstybė Baltarusija, kaip Rusijos satelitas, ar ji daug pasiekė? Jie gi mūsų kaimynai jau ne pirmą tūkstantį metų, tai ar jie daug pasiekė? Jie nėra Europos Sąjungoje. Ar jie daug pasiekė? Ukraina nėra Europos Sąjungoje, ar ji daug pasiekė?

Pone Raigerdai,       2020-03-22 7:37

kokia Šimonytė ar Šmikytė? Kas ją rinks, Jūs? Atrodo, kad esate labai rimtas žmogus ir gana intelektualus, bet kartais, kad pasakysite - tai nei į tvorą, nei į mietą, tikrai. Žmonės, išgąsdinti Šimonytės, antrąkart laisvai gali rinkti vėl kolchozų milijonierius ir CK medžioklių varovų anūkus, nebent Hegemonas jėga paskirtų tą Šmikytę, ar supratote? Na, o aš rinksiu poną V.Radžvilą, jeigu nežinot?

Taip,       2020-03-21 19:29

CK sekretorių medžioklių varovų sūneliai ir marčios dar ilgai bus valdžioje, nesvarbu po kokiu partiniu pavadinimu - dešiniuoju ar kairiuoju, kai nėr nei vieno, nei kito, apart apgaulės.

Ramūnai       2020-03-21 15:57

Sveikinu Tamstą ir visus jūsų kolegas darniai dirbančius.Teisingai-nesiklausykit tų klounų, nes darbuotis žmonių labuim vengia, o pliurpti ir reklamuotis epidemijos metu labai drąsūs. Nekreipkit į visus lansbergius jokio dėmesio.Žmonės palaiko jus ir jūsų darbą, medikų darbą, Vyriausybės, Verygos ir visų geros valios žmonių! Laikykimės, nesirkim, o ant tų nebevardinsiu visų epitetų, kokiais liaudis juos vadina nusiš t..!

Sezamas       2020-03-21 15:33

Dabar po tokio koroninio košmaro, prasivers rinkimų vartai, ir pamatysim kas pasikeis, gali būt kas ir keisis, o gali būt ir tas patas, tik kitoje saujoje.

O kam man bučiuoti,       2020-03-21 12:30

jei aš esu jo oponentas ir niekada už tokius nebalsuoju? Va, tie, kurie valdžioje ir turtus susikrovė kitų sąskaita - privalėtų bučiuoti, be jokios abejonės.

Raigerdas        2020-03-21 10:34

Eligijaus Masiulio ir konservatorių su liberalistais pagrindinė problema - JIE VISĄ LAIKĄ SIŪLYS TAI DARYTI KITIEMS,BET NIEKADA NEDARYS TO PATYS. Štai Eligijus Masiulis siūlė įteisinti Lietuvoje prostituciją, bet pats prostitutu dirbti nenori. Štai ir konservatorių trolis, užsilikęs dar iš bolševikinių laikų, siūlo:“Bučiuokit kojas Kubiliui”. O tai kodėl pats nebūčiuoji? Bet konservatorių trolis ir provokatorius pats Kubiliui kojų nebučiuos. Dabar dar apie liberastų partijas. Taigi, tyrimai parodė, kad pedofilų iš homoseksualų tarpo yra 11 kartų daugiau, nei iš homoseksualų tarpo. Tai, kam čia reikėtų kojas būčiuoti, kad konservatoriai eina koja kojon su liberalais? Ingridai Šimonytei? Tai ir organizuokite kokią sekmadienio “kojų bučiavimo akciją Kubyliui ir Ingridai Šimonytei” konservatorių partijos patalpose. Kai gerai išsitreniruosite, tada jau galėsite tai pademonstruoti per homoseksualų paradą Vilniuje. Taigi, laukiame jūsų pavyzdžio realiame gyvenime. O dabar trolini, trolini be reikalo, parodyk tą kojų bučiavimo pavyzdį, o paskiau apsilaižydamas agituok pakartoti tą procedūrą visai konservatorių partijai. Tikrai ateičiau pažiūrėti ir net eurą numesčiau už tokį spekatklį, o tuo momentu, kai Raselė būčiuotų Kubyliui kojas su Garbrieliu Landsbergiu, tai numesčiau net tris eurus. Ar yra, kas duotų daugiau?

Turėkit       2020-03-21 8:59

sąžinės keikti konservatorius ir ypač Kubilių, kurio dėka ir esate valdžioje. Abišalos, Vagnoriaus ir Kubiliaus dėka dabar mus valdo Centro Komiteto sekretorių medžioklių varovų sūneliai ir anūkai su meilužėmis. Bučiuokit kojas Kubiliui, kad dabar turite viską Lietuvoje. Valdžią, turtą ir gražiausias merginas.

Al.       2020-03-21 2:56

Valstybei reikėjo iš anksto turėti planą karo ar kataklizmo atvejui. Visi jį ir turi, arba bent įsivaizduoja, kad turi. Bet neryžtingumas ir nesugebėjimas atpažinti pavojaus dydžio rodo, kad buvo tiesiog gyvenama šia diena. Žinoma, susunaikinimo strategijų kontekste, tai nelabai ir stebina. Tai, kam ragina NS - sustabdyti Lietuvos susinaikinimo strategiją - turėjo padaryti bet kuri bent kiek adekvati nauja vyriausybė. Valstiečiai šiek tiek pajudino šitą pelkę, bet daugiau nesiryžo - tempė, kol opozicija juos beveik sustabdė.Miškus iškirsti - tą mes galim, vaikus atimti - taip pat. Na, šiek tiek švelniau ir tiek. Koks gali būti ryžtas, jei valdančios partijos vadas valdo nuotoliniu būdu.  Virusas valstiečiams davė antrą progą. Bet vistiek lipa ant to paties grėblio. Matyt, kad gimęs šliaužiot neskraidys. Na, liberalkonservatoriai, deja tapę atvirais kenkėjais, jie bet kokiu atveju pirmiausia rūpinsis prakišti Stambulo konvenciją ir visą savo komunosodominę programą. Tai kas galėtų pratęsti nedrąsią valstiečių pradžią? Belieka tikėtis ko nors iš NS, bet kad ir ten, atrodo, visiškas karantinas. Žmonės, atrodo, susikūrė vien tam, kad izoliuotųsi. Virusas, deja, parodė visos Europos ar net Vakarų nepasiruošimą bet kokiam iššūkiui. Net karui. Kuris, gali būti, jau net ir prasidėjęs. Ir jau senokai. ES valdžia, pasirodo, buvo davus norydymą nelaikyti atsargoj laisvų ligoninės vietų. Europoj sunaikinta net paprasčiausių daiktų gamyba - kartu rėkiant apie žiedinę ekonomiką.Nėr pirštinių, nes negera, totalitarinė Kinija laiku neatvežė. Nėra reaktyvų, nes nesugebėjom laiku susikombinuoti iš Centro. Patys tokio slėpiningo daikto, žinoma, nepasidarysim, o ir Centras neleis. O jei ir susimylėtų, tai licenzijos gavimas, turbūt, užtruks dešimt metų. Žinoma, jei net valiklį rankoms gali pradėti gaminti tik po keturių mėnesių licenzijavimo. Nors kai valdžia nori, pasirodo, gali apiforminti per pora savaičių. Nors, atrodo, išvis - kam visa tai. Viruso akivaizdoj taip apgailėtinai atrodo tie visi milijardai, metami klimato pagerinimui, tie visi A++ ir visi įmanomi draudimai eiliniam žmogui, visas tas begėdiškas sodomijos grūdimas pasauliui. Ima atrodyti, kad pats Dievas mums tą virusą užleido, kad padėtų atsimerkt ir pamatyt tikrovę. Tik ar mes, pamatę, žinosim ką su ja daryt ?

open culture       2020-03-21 1:48
moralius       2020-03-21 0:12

Kad koncerv-liberastams moralė ne mūsų pasaulio dimencija yra faktas tą visi žino.
Tas tiesa.
Būtų gerai papasakoti apie moralę ir tiems tūkstančiams šeimų iš kurių nekoncervinės valdžios gestapo tarnybos atėmė vaikus.
Esmė tame, kas principinio skirtumo tarp pencijas atimančių ir bankus plėšiačių banditų ir tarp bandito siunčiančio 240 robokopų prieš vaiką realiai vis tik nėra.

tam palaikymams ir pastebėjimams       2020-03-20 22:54

galbūt ir visi neįgalūs, kaip jūs sakote, bet tiems aniems neįgaliesiems dar ir moralė nėra šio pasaulio dimensija. Ne tik pamatėm, bet ir nuosavu kailiu patyrėm, ką reiškia Kubiliaus ir jo amoralios gaujos siautėjimas per praėjusią krizę, o dar kur Snoras, ofšorinis Independence ir daugybė kitų savivalės bei nesiskaitymo atvejų ir atvirai demonstruojamo nebaudžiamumo. Aš visada rinksiuosi mažiau gabius ar net neįgalius, bet jokiu būdu ne amoralius ir nepasotinamus padugnes su visais buvusiais kolaborantais jų tarpe, bei jų anūkus. Kaip pasakytų liemeniuotasis iš jų kompanijos, tegul jie marodieriauja ar santykiauja su lavonais tarpusavyje. Konservai visam 75 m. laikui, kuriam užslaptino savo kadrus, neturi nė mažiausios moralinės teisės sugrįžti į valdžią. Tegul geriau nusiteikia visus 75 m. memuarus apie savo didvyrišką kolaboravimą rašyti, ir kai atsėdės už visas savo aferas. Gal ir tas noras prie valdžios ir lovio bei neaprėpiama arogancija bus tada bent kiek išsileidę.

stasys        2020-03-20 22:12

> pastebėjimui dėl pastebėjimo ..taip išeina kad nieko neturime nei valdžios nei rinkėjo ?  Gal Jus palatas sumaišėte ..bepročiai vienu aukštu žemiau .

>pastebėjimas       2020-03-20 20:42

Teisingas, tikrai nėra politinės jėgos gerai tvarkyti reikalus, tik reikia dar primint, kad nėra ir tų kurie galėtu išrinkt tokią politinę jėgą, demokratijoje tai esmių esmė, kaip gali išrinkt neturėdamas supratimo, arba ieškodamas sau naudos renkant.

palaikymams ir pastebėjimams       2020-03-20 19:28

tik gal be juodai-baltų demagogijų, gerai?
galėsite savo palaikymus skelbti prie artimųjų kapo duobės.
kiekvienam sveikesnio proto žmogui aišku, kad tiek “valstiečiai”, tiek liberast-koncervai ar kokie ūsuoti bebrai - jie VISI yra tiesiog neįgalūs krizės akistatoje.
tai yra vagių ir kretinų gaujos.
akivaizdus faktas, jog realiai šiandien nėra jokios politinės jėgos galinčios efektyviai tvarkyti reikalus.

Ko Jūs keikiate       2020-03-20 19:25

tuos konservatorius, nes tik jų dėka esate valdžioje ir prie gėrybių lovio - oligarchijoje. Tik Kubiliaus dėka Jūs dabar viešpataujate visur ir viskame, o ne sėdite cypėje, kaip mūsų seneliai už Tiesos žodį. Kubiliaus naudą tik lddp-stai ir tegaudo, o kolchoznikai tėra tik vienas iš jų politinių sparnų, jei kas dar šito nežinojo. Jūs gi meldžiatės, kad Dievas jums kuo daugiau tokių kaip Kubilius atsiųstų, nes tada amžinai būsite valdžioje ir ekonomikoje.

iš bergamo ligoninės       2020-03-20 18:29
Palaikom valstiečius       2020-03-20 18:25

Nes jei prie koronos prisidėtų dar viena zaraza, konservai, Lietuvai tada jokių šansų. Nedaug nūdienos valstybių apskritai tokią šoko terapiją atlaikytų. Jei kas klaustų, kuri zaraza - konservuotos padugnės ar korona - pavojingesnė, sakyčiau, kad pirmoji.

pastebėjimai       2020-03-20 18:24

Kokios žemos moralės išsilavinusiems ir puikiai suvokiantiems padėtį politikams ir jų pasekėjams reikia būti, kad pasaulinės pandemijos akivaizdoje kelti sumaištį, skleisti dezinformaciją, nepagrystai kritikuoti vyriausybę, Ekstremalių situacijų centrą, kitus pasiaukojančiai dirbančius pareigūnus? Vietoje susitelkimo, susiklausimo, bendro tikslo ir darbo dėl Tautos piarinasi miestų merai, medicinos profesoriai, konservatorių troliai varo šimtus neigiamų komentarų apie A.Verygą, Skvernelį, Šimonytė siūlosi į premjerus, Grybauskaitė ruošiasi vadovauti paramos fondui ir t.t. ir pan.O apie žmonių tamsumą, nesilaikymą rekomendacijų ar net reikalavimų nebėra nei ką kalbėti.

stasys        2020-03-20 17:26

Yra sveikos logikos elgesys karantino sąlygomis o yra ir moralinės normos verčiančios pasitikti grįžtančius piliečius iš užsienio . Jei mes negalime to padaryti taikiomis sąlygomis , kaip matote priemonės veikia kai nebelieka kur išvykusiems slėptis . Ar tokiu momentu galima jiems atsukti nugarą  ? Negalima .. ir nesvarbu kad ju daugumą ,galbūt,  jau senai atsukę nugaras savo šaliai . Parsivežti į Lietuva ir padėti ta laikotarpį išgyventi teisingas sprendimas ir nematuojamas jokiais pinigais . Tik reiktu priminti kokiomis sąlygomis, mums vietiniams, tinka jog jie čia rastu prieglobsti ir globa .

Teisybė       2020-03-20 16:53

Kad užkratą atvežė, tai tikrai ten išperėjo, o ką daryti matyt tik Leninas žino, problema tapo globalinė, yra ir kaltieji, tik ar gali kaltieji bausti kaltuosius, gal ir gali taip būdavo, bet dabar kiti laikai, todėl belieka melstis.

štaziui       2020-03-20 16:31

Reikėjo užkardyti turistų grįžimą namo: tiems kurie gali likti užsienyje-
suteikti paramą, apmokėti viešbučius, sveikatos draudimą ir duoti maistpinigių iki karantino pabaigos.
Tai būtų buvus labai labai pigi išeitis.
O tuos kurie žūtbūtinai nori grįžti, be abejo - izoliuoti karantino stovyklose su ginkluota apsauga.
Uždara karantino stovykla nereiškia konclagerio   - tai tik būtina prevencinė priemonė apsaugant likusią visuomenę nuo užkrato.
Įrengti tokias stovyklas 6 000 asmenų patalpinimui būtų kainavę keletą mln ir tiek pat išlaikymui.
Dabar bus milijardiniai nuostoliai ekonomikai, nes užkratas platinamas praktiškai neribotai.
Saujelės valdžiai artimų pramogautojų interesų tenkinimas, dabar kainuos daugybę nekaltų piliečių gyvybių.

su meile-konservams       2020-03-20 16:23

Seimo rūmuose nuo seno
Tata Landsbergis gyveno.
Ir turėjo jis anūką —
Riestanosį Gabrieliuką.
Paikas buvo tas anūkas —
Riestanosis Gabrieliukas:
Nesurūgęs, nesustiręs,
Bet… kur eina, ten ir girias:
— Moku kalti…
Moku malti…
Užsakyti…
Užkamšyti… 
Suvaidinti…
Apraminti…
Perkalbėti…
Nugesinti…
Visą šalį, jei norėčiau,
Apkerėti aš galėčiau!
Kartą per rinkimų pūgą,
Tata vedasi Anūką.
O anūkas Gabrieliukas
Rateliu su chebra sukas.
Žiūri — važy sėdi ponas,
Nuo LSDP raudonas,
Ir į kailinius storiausius
Storas ponas įsirausęs,
Ir kelius, ir ilgas kojas
Zebrų kailiais apsiklojęs.
Šast anūkas
Gabrieliukas
Ir po zebrų kailiais brukas:
Ponas šąla,
Ponas bąla,
Ponas dantimis kalena
Ir nuo rankų
Ligi kojų
Ponas kaulan suragojo.
— Na, matai,— anūkas girias,
Ar, seneli, aš ne vyras:
Moku kalti - pažadėti,
Šūdą malti - netesėti,
Ir sušaldyt storą poną,
Nuo LSDP raudoną.
Visą šalį, jei norėčiau,
Į tvartelį susidėčiau…
— Na jau, na! — diedukas sako.—
Dar tau girtis neužteko.
Šalį apkerėt tau knieti,
O sušaldyk tu valstietį.
Pažiūrėk — tenai už valkos
PaNaisiuos jis kerta malkas.
— Chi! — nusijuokė anūkas.—
Aš nebūčiau Gabrieliukas,
Jei valstietį palei traką
Nesušaldyčiau į ragą.
Ką valstietis! LNKą,
Bandai pasakos bet ką!
Pasigyrė, na ir dumia,
Pas Valstietį į pakrūmę.
O valstietis — malkas kerta.
Kirvis skamba.
Darbas verda:
Užsimoja
Ir kad tvoja,
Tai net skiedros išlekioja.
Meta pirštines į šalį:
—Ū ta ta! Karšta dienelė! —
Vienas sau valstietis šneka,
O jo rankoj kirvis žvaga.
Gabrieliukas snukį kraipo.
Pasižiūri.
Pasivaipo.
Ir galvoja:
„Tuoj tu bėgsi,
Kaip korka iš bonkės lėksi
Va, ir bus tada, žmogeli,—
„Ū ta ta! Karšta dienelė…”
Ir sutelkęs visą delfį,
Jis pradėjo širšą kelti.
Kaklą rankom apsivijo,
Makaronais prikabino.
Kiek galėjo tiek melavo
Kas tik klausė - tą apgavo.
Ir Gabrutis pagalvojo:
„Na, dar vieną šaltą gūsį,
Ir, vargšeli, tu pražūsi,
Suragosi kaip tas ponas,
Nuo LSDP raudonas…”
Ir nušokęs nuo pusnyno,
Vėl jis pūsti pamėgino:
Griebia ausį, griebia nosį,
O valstietis nusikosi
Ir kiek gali
Ožį engia,
Net sušalęs
Kirvis spengia.
Piktas piktas kaip angiukas
Tūpsi vėpso Gabrieliukas —
Čiupt už kojų, čiupt už rankų
Ir į antį įsirango,
Bet valstietis nesušąla,
Tik konservams pleištą kala.
Anūkėlis nebežvengia… 
Kas kirviu o kas derybom,
Kvepia LKD skyrybom.
Šaltas sniegas žaižaruoja.
Karštas prakaitas garuoja.
Pagaliau Ramūnas sako:
—” Na ir karšta čia prie trako
Ko tas triukšmas išsisėmė,
Duotų gūsį šalto vėjo.”
Gabrieliukas net pašoko,
Vos iš apmaudo nesprogo,
Pasitelkęs tėvė trys,
Na, dabar tai pavarys!
Ir, sutelkęs visą rūstį,
Vėl pradėjo žandus pūsti.
O Valstietis be skrebučių
Krauna malkas ant rogučių.
Baigęs darbą, ant kelmuko
Atsisėda, bet nerūko…
Pailsėjo, pasėdėjo
Ir per girią nugirgždėjo.
Liūdnas Tata atlingavo:
— Kur valstietis?
— Nuvažiavo!
— Na, matei dabar, kvaileli,
Partijai ateina galas.
Tau sušaldyt šalį knieti…
Ką ten šalį!
Jei Valstietį
Šaldei šaldei tu prie šilo —
Ne sušalo, o sušilo…
Nors Valstiečiai apšerkšnijo,
Darbas pletkų nesibijo!
Piktas piktas kaip angiukas
Susimąstė Gabrieliukas.
Ir nusivedė per pūgą
Tata tylintį Anūką.

stasys        2020-03-20 15:39

  2020-03-20 15:30 .Ir ka Jus siūlote ? steigti savi izoliacijos stovyklas užsieniuose .? o gal Lietuvoje įsteigti izoliuota emigracijos centrą saviems piliečiams ?. Tai kad trūksta tvarkos ir toje problemoje nėra pragalvoti visi niuansai irgi tiesa . Visus grįžtančius reiktu testuoti ir traukti į pasyvia priežiūrą . Pasikliauti vienu žodžiu tikrai negalima . Galu gale tai ne ta visuomenės grupė kuri jaučia atsakomybe už valstybe .

Czin Czian Dzin       2020-03-20 15:36

Sveikatos “apsaugos” ministras elgiasi kaip Kinijos ar Rusijos aparatčikas – tiesiog patologiškai mėgaujasi įvestais draudimais ir balsu apgailestauja, kad blogai, jog negalima žmonėms uždrausti kalbėti ką nori, teigia, kad viskas turi išeiti iš „vieno ministerijos kanalo“.
O tuo tarpu nepasirūpinta nei plaučių ventiliavimo aparatais, nei reagentais ir atsisakoma testuoti žmones, puolami merai ir privačios institucijos, kurie gelbėjimą perima į savo rankas, nes juk svarbiau ne žmogaus gyvybė, o politinis partijos fasadas ir „ministerinė tvarka“.

Porelė       2020-03-20 15:35

Susiporavo, gan keistai, tokie neduoda vaisių, vaisius duoda kitokios poros, matyt nežino kas yra filosofija, arba yra lietuviški bolševikai kilę iš sovietų dvasios.

savanoriškos izoliacijos naujienos       2020-03-20 15:30

Koronavirusas pasklido ir Jonavoje:
iš Londono grįžęs asmuo galėjo užkrėsti daug žmonių.

Asmuo 2020-03-03 atvyko į Vilniaus oro uostą iš Londono.
2020-03-03 keliavo pas pusseserę Vilniuje.
2020-03-04 Iš Vilniaus keliavo traukiniu į Jonavą, grįžo pas šeimą.
2020-03-05 nuvyko dėl manikiūro į grožio saloną, esantį Jonavoje.
2020-03-06 lankėsi pas odontologą Jonavoje.
2020-03-06 – 2020-03-07 dalyvavo artimo asmens gimtadienio šventėje, kuri vyko Jonavos r. esančioje sodyboje.
2020-03-09 atsirado pirmieji simptomai.
2020-03-13 lankėsi pas draugę namuose, esančiuose Jonavos rajone.
2020-03-13 – 2020-03-17 buvo su draugais, tikslios vietos dar nežinomos.
2020-03-18 draugai atvežė į Jonavoje esančią skubios medicinos pagalbos įstaigą dėl viruso simptomų.

Valdžios portalai džiugiai skelbia kiek šimtų turistų kasdien parvyksta namo.
Be abejo visi jie “izoliuosis” savarankiškai smile
Tik pakeliui dar apkrės kokius 100 000.
Verygai su Skverneliu reikia įteikti po ordiną.
Už nuopelnus.

Raigerdas>Algirdas        2020-03-20 15:22

Sutinku su jūsų komentaru 2020-03-20 14:52 visu 100%. Tik klausimas, kiek yra tokių žmonių kaip jūs Lietuvoje? Juk ne nuo “Filosofo”, “štazio” ar Valatkos paistalynių priklauso Lietuvos gerovė ateityje, kadangi jie yra mūsų tautos grandinės? O mūsų gerovės Lietuva priklauso nuo tokių kaip jūs. O kiek tokių Algirdų Lietuvoje? Jų mažuma, deja. O Rusijoje kiek tokių Algirdų? Dar mažesnis kiekis procentiniu atžvilgiu. Štai tame ir yra pati didžiausia problema. Pagal NASA duomenis genijais gimsta 98% kūdikių. O kiek jų tampa Algirdais? Deja, mažuma. Kas juos sugadina? “Filosofas”, štazys, Valatka ir visa armija melagių, pakišančių ir parduodančių vietoje TIESOS MELĄ. Ar yra išeitis? Yra. Visi tie, kurie dirba valstybinį darbą yra aprūpinti garantuotais atlyginimais, todėl jiems nėra jokio pagrindo meluoti. Pašalinus iš ten melagius mūsų valstybė suklestėtų per keletą metų, o mūsų tauta tikrai būtų vadinama “didvyrių žemėje” išauginta tauta. Tik tiek ir tereikia. 

stasys        2020-03-20 15:22

Ilgas turimas liežuvis joks argumentas ginčuose .. net tuo atveju kai jo padedamas žmogėnas gali sau takelius juo šluoji .. Jei žmogus nors kiek mastantis ir nėra susipykęs su sveiku protu jo tekstai su argumentais trumpi ir aiškus ir jokiu būdu ne ilgėja progresiškai sulaukus sau dėmesio .. Nuoga tiesa neturi ką pridėti ..pasakei ir visiems viskas aišku .. Kam tas vargas varginant štazius ir algidus ? visi kiti ju neskaito .  Ta filosofinė ‘ tryda‘ už kurios ilgo šiaudo bando kabintis Reigardas ir Algirdas   jiems negali pasiūlyti geresnio kvapo taip kaip murgdosi porelė išvietėj .. Be abejo tai mano asmeninė nuomonė  ..ir pilnai gali taip būti kad aš NETEISUS.

morte       2020-03-20 15:09

Italijoje kovo 3 d. buvo fiksuoti 37 koronaviruso atvejai. Po 14-os dienų, užsikrėtimų mastas išaugo iki 36 tūkstančių.

Korėja (50 mln. gyv) per dieną testuoja 20 000.
Lietuvai su 3 milijonais gyventojų per dieną reikėtų testuoti 1200.
Kiek padaroma?
???
Nėra testų?
KODĖL nėra?
Kas atsakys, kas kaltas dėl pohujizmo -???
Kas parvežė tūkstančius turistų ir vietoje to kad izoliuotų, paleido namo be jokios realios kontrolės?

Kada pas mus buvo “36 atvejai?”?
Užvakar?

Atskaičiuokite 12 dienų į priekį ir turėsime 35 000 sergančių.
Tada ir ištiks kolapsas.

Ir ne “niapaprastojoje padėtyje” reikalas.
Pas mus skelbk ką nori, vadink kokiu nori statusu - protelio tai nėra.
Ir jokio skirtumo ar kolchoznikai ar koncervai ar ūsuoti bebrai būtų valdžioje - visi tie partiniai yra absoliutūs pusgalviai.
Mus pražudys kvailiai.

>Raigerdui       2020-03-20 15:08

Stebuklas Raigerdas žino, kas yra tiesa, kur aukščiausias yra, o čia tai yra tikra diagnozė, jis žino viską!.

Algirdas       2020-03-20 14:52

Geb. Reigardai, nei “Filosofas”, nei Stasys, nei Valatka nėra kvaili ir visiškai buki. Kadangi jie tarnauja pinigams, tai pardavę savo sąžine, skleis tokius niekus, kokius jiems lieps užsakovas. Jeigu žmogaus protas aptarnauja tik instinktus(pavaldyti, pasituštinti, pamiegoti, pasidauginti), jo psichologine būsena įvardijama kaip gyvulio. Jei žmogaus protas aptarnauja ne tik instinktus, bet ir intuiciją, sqžinę, tik tokia psichologine būsena įvardijama kaip Žmogiška.

Raigerdas       2020-03-20 14:47

Komentaotorius Dėsnis porina:    2020-03-20 14:23
,,Juos atpažinsite pagal jų vaisius’‘, apibūdinimas tikslus, bet taip reikia ir suprasti kokie tie vaisiai ir kas juos vertina, jei vaisiai vertintojui nepatinka, tai jau skonio reikalas, o dėl skonio nesiginčijama, jo jutimas yra kiekvieno laisvė,  čia jau žengiame į kiekvieno tiesą, o iš ten jau į begalybę, kurioje kaip žinome galo nėra, nors čia, ne kiekvienas taip galvoja”. Ko jūs nesuprantate? Jūs nesuprantate, kuri mašina yra geresnė:sovietinis “Zaporožietis” ar Merseds Benz? Tai, jeigu esate toks neinformuotas, tada sėskite ir išbandykite. Jeigu jau ir tokį dalyką jums sunku suprasti, tada paimkite žaislinį pistoletą pridėkite prie smilkinio ir nuspauksite gaiduką, ir paimkite tikrą pistoletą ir nuspauskite gaiduką. Užtikrinu jus, kad aname pasaulyje gausite atsakymą kaip reikia suprasti šituos Kristaus pasakytus žodžius: “Juos atpažisnsite pagal jų vaisius”. Tada tikrai pasakysite pats sau: “Koks aš buvau durnas, kad suabejojau šitais teisingai Kristaus pasakytais žodžiais, o dabar dėl to kvailo savo abejojimo mirštu. Atia visiems”.

Algirdas       2020-03-20 14:40

Gerbiamieji,o gal gabriuko užduotis galutinai sužlugdyti koncervatorių partiją? Kas liko iš Kriščionių Demokratų partijos, o juk kol nesusijungė su TSKP, ir Seiman gaudavo vietų? Tik kodel tikrieji koncervatoriai nemato savo žlugimo? Ar jau jų nebeliko toje partijoje?

Raigerdas>Filosofui       2020-03-20 14:26

Melagis Filosofas meluoja:” 2020-03-20 13:13
Tai toks žmogus kuris adekvačiai mato Pasaulį, Raigerdas nėra tikras filosofas jis Pasaulį mato per savo prizmę, tegul jis įsikala į savo galvą, kad tokios tiesos kurios jis nori niekada nebuvo ir niekada nebus tai baltos kumelės sapnas, aišku gali būt su filosofiniu pamušalu”. Matai, Melagių yra įvairių rūšių, kaip ir 40 rūšių koronovirusų. Kaip, pavyzdžiui, meluoja pedofilas? Jis gi nesako tiesos, kad jis turi šitą ydą, bet jis sako, kad “jis myli vaikus”, “tai vaikai nori su manimi sekso” ir “netgi kelių mėnesių kūdikis gali su manimi patirti orgazmą” ir panašias nesąmones. Kaip meluoja sukčius? Sukčius pradeda nuo to, kad jis pradeda tvirtinti, kad kiti yra sukčiai, o jis yra sąžiningas žmogus, tikintis žmogus, “Dievo žmogus”, “Dievo moteris”, “galiu prisiekti savo sūnumi, kad esu sąžiningas žmogus” ir t.t. Ar reikia aiškinti, kaip meluoja narkomanas? Kaip meluoja alkoholikas? Kaip meluoja politikas? Dabar žiūrėkite. Štai melagis pasirašo nick’u “Filosofas” ir rašo visiškas nesąmones. Gali būti, kad tai yra pilietis, su rimtai sutrikusiu proteliu. Ar jūs matote tokį “FILOSOFĄ”, kuris žiūrėtų į traktorių ir sakytų:“Ne, tai, ką aš matau, yra ne traktorius, o kažkoks baisus riaumojantis Mamutas”. Kitas, šalia stovintis žmogus, tada ir klausia:”Čia yra traktorius, o kodėl tau atrodo, kad čia yra Mamutas?” Tada melagis “FILOSOFAS” toliau meluoja:” įsikalk į savo galvą, kad tokios tiesos kurios tu nori niekada nebus, todėl čia yra Mamutas”. Taigi, elementariai, šiandien apie tokį žmogų, kaip “FILOSOFAS”, pasakys, kad jis yra ne adekvatus. Ir tai yra dar vienas gyvas personažas ne Rusijoje, o Lietuvoje, aprašytas G.Orwell “Gyvulių ūkyje”, kur kiaulės teigė kitiems gyvuliams, kad “Taika”, tai yra “Karas”, o “Melas - tai yra Tiesa”. O Žvieglys net gyrėsi, kad jis “baltą gali paversti į juodą” ir atvirkščiai. Neadekvatus žmogelis “Filosofas” nesupranta, kad PEDOFILUI REIKIA SLĖPTI TIESĄ APIE SAVE, NUSIKALTĖLIUI REKIA SLĖPTI TIESĄ APIE SAVE, SUKČIUI REIKIA SLĖPTI TIESĄ APIE SAVE, TEISĖJUI-KYŠININKUI REIKIA SLĖPTI TIESĄ APIE SAVE, TEISĖJUI-SADISTUI REIKIA SLĖPTI TIESĄ APIE SAVE IR T.T. Ir melagiui “FILOSOFUI” reikia slėpti tiesą apie save, todėl jis rašo, kad TIESOS niekada nebuvo ir nebus, nes tai, neva, yra “baltos kumelės sapnas”. Ir šitas vargšas melagis “FILOSOFAS” niekaip negali suprasti, kad “baltos kumelės sapnas” yra tik jo, sergančio psichinėmis ligomis žmogaus galvoje. Bet ir psichiniai gali suprasti, kas yra tiesa. Tik jiems, kad tai įrodyti, reikia jiems sukelti skausmą. Pavyzdžiui, paklausei psicho:“Ar tiesa, kad žmogui reikalingas deguonis, tame tarpe ir tau?”. “Ne, netiesa” - gali teigti psichinis. Tada, galima jam pasakyti:“leisk aš tau parodysiu, kad tai yra tiesa”. Ir užmaunate jam ant galvos celofaninį maišelį ir užrišate, kad jis negalėtų kviepuoti. Aišku, pas jį gali prasidėti paskiau isterija, kai nuimsite nuo galvos tą maišelį, panika, siaubas arba dar blogiau, nes jo elgesys yra neprognozuojamas, todėl nepatarčiau šito daryti. Čia yra tik pavyzdys, kad šitie, neigiantys TIESĄ žmonės, yra visiškai atitrūkę nuo realaus gyvenimo, ir negali suvokti savo elgesio PASEKMIŲ. “Melo kojos yra trumpos” - tokia yra liaudies patarlė. O kaip šita LIAUDIES IŠMINTIS, kuriai gal būt ne vienas šimtas metų, atsispindi komentatoriaus “FILOSOFO” galvoje? Jam vaidenasi, kad tai “baltos kumelės sapnas”, o ne LIAUDIES IŠMINTIS. Tarp žmogaus, kuris mato “kaip yra dabar”, ir kito žmogaus, kuriam vaidenasi “kaip yra” (ko nėra iš tikrųjų), yra kokybinis skirtumas, ir tas skirtumas yra tarp SVEIKO PROTO ŽMOGAUS IR PAMIŠĖLIO. Sveiko proto žmogus mato “kaip yra dabar” arba kaip sakė mūsų prabočiai, “KAIP ESTI”, o pamišėlis šito nemato, nes jis mato tik tai, kaip jam “VAIDENASI, KAD, NEVA, TAIP ESTI”. Nėra jokių abstrakčių tiesų, nes tiesa yra visada konkreti. Absoliuti Tiesa yra tik vienintelė - tai Aukščiausiasis.

Dėsnis       2020-03-20 14:23

,,Juos atpažinsite pagal jų vaisius’‘, apibūdinimas tikslus, bet taip reikia ir suprasti kokie tie vaisiai ir kas juos vertina, jei vaisiai vertintojui nepatinka, tai jau skonio reikalas, o dėl skonio nesiginčijama, jo jutimas yra kiekvieno laisvė,  čia jau žengiame į kiekvieno tiesą, o iš ten jau į begalybę, kurioje kaip žinome galo nėra, nors čia, ne kiekvienas taip galvoja.

stasys        2020-03-20 14:11

štazio gerbėjui > P. Gražulį galima suprasti kaip politika kuriam leista taukšti niekus į kameras ir būti nešiojamam po viešas aikštes valdišku policininku , galu gale pati Konstitucija draudžia persekioti Seimo narį tik dėl jo turimu įsitikinimu . Bet kaip žmogų , kaip vyrą , kaip tėtį ..  jo darbus galima vertinti – (mirkt Reigardui)  cit. “juos atpažinsite pagal jų vaisius”  ir tuo viskas pasakyta . Jūsų bandymas ta žmogų dangstyti tais trisdešimties metu įvykiais nieko verti . Beje o kodėl bandote lyginti atkurtos valstybės pirmąjį vadovą  su ta jautria asmenybe ? Tikiu kad Prašalietis čia rastu daugiau argumentu politiko P.Gražulio naudai .

štazio propagandos paneigimas       2020-03-20 13:53

štazis mini Gražulį? Labai gerai, pakalbėkime apie P. Gražulį ir V. Landsbergį, palyginkime kuris yra didesnis vyriškumo pavyzdys! Kai Gražulis dalyvaudavo pirmuosiuose sąjūdžio mitinguose, nebijodamas juose kalbėjo prieš Masvos televizijos kameras, tuo metu V. Landsbergis: “aš sekiau įvykius iš namų, iš televizijos” (https://www.youtube.com/watch?v=YVFQWok4VhU). štazis tikrais vyriškumo pavyzdžiais laiko landsbergišką Lietuvos istorijos perrašinėjimą? Tai, kaip V. Landsbergis dabar tų mitingų minėjimuose P. Gražuliui mikrofoną išjunginėja ir pasisakyti neleidžia? Tik V. Landsbergis turi teisę kalbėti? Jei P. Gražulis nėra “elementariu vyriškumo pavyzdžiu”, tai tokių konservatorių partijoje iš vis nėra nė vieno. Ten vien šimtmečiui užsislaptinę buvę kolaborantai ir prisitaikėliai, ir toliau meluojantys, vagiantys ir visaip kitaip parazituojantys.

stasys        2020-03-20 13:48

- sakyčiau čia labiau tiktu “baltos kumelės sapno” teiginys .

Filosofas       2020-03-20 13:13

Tai toks žmogus kuris adekvačiai mato Pasaulį, Raigerdas nėra tikras filosofas jis Pasaulį mato per savo prizmę, tegul jis įsikala į savo galvą, kad tokios tiesos kurios jis nori niekada nebuvo ir niekada nebus tai baltos kumelės sapnas, aišku gali būt su filosofiniu pamušalu.

Ir pakilo       2020-03-20 13:09

is konservines pelkes nuo dugno, visas brudas.Tai gerai,kas skaito ir masto supras, ir prisimins.

Tu čia kurį Milaitį       2020-03-20 12:41
metalica       2020-03-20 12:38

taip, bankų snorintoja šmikinyte visuomenė “pasitiki”

stasys        2020-03-20 12:36

Reigardai nepamiršk prisipilti vandens stiklinės ..

stasys        2020-03-20 12:32

Siūlymu vertintojas ... galėtu tikrai įsiklausyti į kito saldžialiežuvio čia cituojama biblija pav. cit. “juos atpažinsite pagal jų vaisius”  ..tik dėka to laiku KVĖPTELĖJIMO į nugara Kirkilui , per praeita krizę , mes turime proga pasidžiaugti Lietuvos valstybingumo sukaktuvėmis vėl užpuolus naujai problemai .  Ar čia yra atsitiktinumas , jog „The New York Times“ taip palankiai atsiliepia apie Estija pandemijos akivaizdoje .? Joje dar nuo seno buvo pasirūpinta jog ūsuoti barsukai netaptu Sąjūdžiu ir nustotu gelbėti šalį per kiekvienus rinkimus . Jus mane pataisysite ..bet neteko girdėti jog į politika Estijoje papultu vaiku tvirkintojai kovojantis su pedofilija, neteko matyti ir muzikantu politiku vienadieniu ir ‘verslinyku –svarščiku’  ir tokiu elementariu vyriškumo pavyzdžiu kaip ‘gražulis’ ..Mintį vedu prie to kad Lietuva turi tai ko tauta prašė o ar liko patenkinta rezultatais klausimas antraeilis .. jei konservatoriai vis dar spėja ja pačia kalbėti papuolus į eiline bėdą . Nesvarbu ka siūlytu I.Šimonytė ..svarbu tik visuomenės pasitikėjimas kai į nugara rimtai ims kvėpuoti mums visiems pandemija .

Raigerdas        2020-03-20 11:59

Niekas kitas Lietuvos neišgelbės, tik TIESOS sakymas. Ir kitas dalykas, kada yra sprendžiama apie politiką ar kitą žmogų. Vėl gi, vienintelis tokio sprendimo kriterijus yra Kristaus išsakyti žodžiai:“juos atpažinsite pagal jų vaisius”. Aš matau,kad lietuvių niekur šito nemoko, todėl jie nesupranta apie ką eina kalba. Duodu pavyzdžius: nusikaltėlio darbo vaisiai yra padaryti nusikaltimai, melagio, dirbančio žurnalistu, darbo vaisiai yra skleidžiama visuomenei dezinformacija, užsakyti klaidinatys visuomenę straipsniai, amoralaus politiko darbo vaisiai yra nauda sau ir žala visuomenei, sukčiaus darbo vaisiai yra apgauti žmonės. Ir visa tai vyksta tik todėl, kad daugybė žmonių nenori gyventi su TIESA. Kita dalis į tai žiūri pro pirštus, todėl visas šitas jovalas darosi tik dėl šitų dviejų priežasčių. Ir jeigu žmonės norės išgyventi, jie pagaliau sutiks su tuo, kad tik TIESA yra jų išgyvenimo galimybė. Jeigu jie ir toliau nepaisys TIESOS galios, jie susinaikins arba išnyks. Jeigu tai įvyks su visa žmonija, tada ji žus, ir bus vietoje jos kitos gyvybės formos, kurios pagaliau priims TIESĄ lygiai taip pat, kaip priimamas švarus, neužterštas oras. Pasipriešinimas TIESAI, jos neigimas, jos menkinimas ir ignoravimas, pareina tik NUO MELE IŠAUGINTŲ ŽMONIŲ, KURIEMS MELUOJA NET JŲ PATIES POJŪČIAI, MINTYS IR JAUSMAI. Šmeižtus sklaidžiantis žmogus, suvokia savo veiksmų pasekmes,  bet jam teikia malonumą žeminti, niekinti ir menkinti kitą žmogų. Taigi, šitie žmonės, kenkiantys kitiems, turi iškrypusius jausmus, ir jie jaučia malonumą (realų malonumą), sukurdami kitiems žmonėms SKAUSMĄ. Mes niekada nesukursime jokios gerovės visuomenės, palaikydami MELĄ, nes tai neįmanoma. Visuomenė vystosi ir žengia į priekį tik dėka atskleistų naujų TIESŲ apie tą aplinką, kuri supa žmones, ir dėka naujų išradimų. BE TIESOS VISUOMENĖ NESIVYSTO, IR BOLŠEVIKŲ MELO PAGRINDU SUKURTA SANTVARKA, TURĖJO BŪTI PAMOKA LIETUVIAMS PAMOKA, DEJA, TAUTIEČIAI BŪTENT ŠITOS PAMOKOS NEIŠMOKO. Tarp kitko, nusikaltėliai yra būtent ta kategorija žmonių, kuri nesugeba mokytis. Jie nieko neišmoksta, todėl vėl grįžta į kalėjimą.

Vertinant štazio pasiūlymą       2020-03-20 11:51

Pasvarstykime, ką tokio išskirtinio Šimonytė galėtų pasiūlyti ir suorganizuoti? Gal didelį seksualinių mažumų paradą? Tokį labai labai didelį, su daug falų, nuogybių, kad net korona išsigąstų? O gal Šimonytė žino gerų sodomitinių antivirusinių ritualų ir apeigų? Juk didelių lietuviškų bankų, kuriuos būtų galima užgrobti ir žiauriai sudoroti, nebeliko? O gal koroną išgąsdintų kokių 500 milijardų pasiskolinimas pavyzdžiui už 39 procentus? O gal pasiūlytų ne tik nurėžti visas pensijas, bet dargi pensininkus apdėti antikoroniniais mokesčiais? O gal paprasčiausiai primygtinai paprašyti, kad “Į nugarą kvėpuojanti I.Šimonytė” nustotų tai daryti, kad koronės visiems nepripūstų?

summarum       2020-03-20 11:50

viskas kuo gali anūkas padėti žaliems varškėčiams , tai pridėti į pampersus
šūdo šūdu nepagerinsi
vieni nuliai pozicijoje, kiti nuliai opozicijoje
sukeitus dėmenis vietomis suma nesikeičia : 0+0 = 0

stasys        2020-03-20 11:37

Atkutęs rusteikiniu tekstu garbintojas saldžiabalsis Reigardas ..paploninęs liežuvį bando ‘vinguriuoti‘  su juo Ramūno Karbauskio problemose . Mol čia kaip visada kalti konservatoriai.. kurie ketverius metus cigonkos pirštais varažine valstiečiams nesėkmes . Neturėtume stebėtis to ‘ humanisto‘ lakia fantazija ..įprastai tokie sėda prie stalo ir vandens stiklinės pagalba gydo visos šalies sveikatos problemas , baisiausia tai kad kuri laiką žmonės tokiais tikį. (Garliavos sindromas)  . Taip ir politikoje yra politikai kurie iš tikro bando ir daro savo darbą pasišvente , o yra tokie kurie dosniai daliną pažadus ir į kiekviena pražiota burna įdeda po placebo piliule . Šiandieninis klausimas ,..ar yra pagrindo pasitikėti S.Skvernelio vyriausybe kuri jau kadaise išbarstė savo pasitikėjimą visuomenėje . Ar piliečiai turi ir privalo aklai pasitikėti tokiu sveikatos ministru kurio atsakomybėje esančios gydymo įstaigos pačios virsta infekcijos židiniais ? kiek dar turime suteikti jam kredito pasitikėjimu kai pasakysime gana, užteks.? Tai vienintelis klausimas kuri reikia kelti šiandiena .. Gal R.Karbauskis sutiks priimti pagalba OPOZICIJOS ? tam reikia tik vieno , nustoti purkštauti tik pradėjus kalbėti siūlymais G.Landsbergiui .
-  Kaip padėti žmogui nugalėti asmenine bėda ..kai visuomenė kelia pandemijos klausimą jo partijai ? .. i tai sunku atsakyti ir duoti kokius siūlymus .  Paprastai pati politika pasiūlo tokiems žmonėms trauktis ir toliau netrukdyti .

***       2020-03-20 11:31

dabar vadovaujantys žalieji varškėčiai yra nekompetetingi pusgalviai, bet kvailus varškėčius pakeitus kvailais koncervais padėtis nepagerėtų.
teisus yra prof Kasiulevičius, kad krizių centui turi vadovauti prityręs kariškis ir karo medikai turintys kovinę patirtį.
bet pas mus paskirtų ne protingą ir veiklų, o tokį kurio pilvas didžiausias, tad realiai bus pelkė ir krūva grabų.
nepaprastoji padėtis gal ir bus paskelbta bet kai jau reikės buldozeriais stumti į griovius lavonus.

Amžinas godumas       2020-03-20 11:25

Tai didžioji Landbergių klano vertybė. Kai Lietuvai būdavo blogai, Landsbergiams visada būdavo gerai. Tuomet jie visada prasukinėdavo visas didžiąsias aferas. Gal Landsbergių klanui prireikė kokį tvartelį su sklypeliu iš ko nors išmušti. Gal dar kokį kelią ištrinti ar piliakalnį prichvatizuoti ir parduoti, kaip šioje istorijoje: https://youtu.be/t4No0QT6CwE Sąsk.aitas ofšoruose juk reikia pildyti!  Mažeikių nafta atiduota už litą - iki šiol tebespėliojame, kiek į kieno ofšorines sąskaitas už tai nubyrėjo. Juk naiviai nemanome, kad į kokio nors Pakso, ar po ranka tuomet patogiai pasipainiojusio parašui suraityti Kakčio? Kiek į jas byra ir byrės už Snorą, Independence? Kokius valstybės finansus prireikė kokio nors Roko Masiulio chebros rankomis nusausinti dabar? Ta padėtis tokiems reikalams matyt labai padėtų... Niekada negalima pamiršti apie konservatorius pasakytų D. Kuolio žodžių: “Tai partija, kuri jaučiasi taip, lyg Dievas jai būtų dovanojęs Lietuvos valstybę”. Belieka pridurti, kad nuo pat pirmų nepriklausomybės dienų. Tada supranti ir tai, kodėl po sausio 13-osios įvykių norvegų suaukotą milijoną dolerių Dėdulė įsidėjo į savo kišenę https://youtu.be/fhHDTEu9gy0 Juk k.oks skirtumas, kurioje kišenėje yra kuris milijonas ar milijardas, jei jie visi tau buvo dovanoti, ar ne tiesa? Juk ir ta sausio 13-oji tada tavo asmeninė! Ką beje paliudijo ir patentuotos neužmirštuolės istorija. Beje, ta nelemta sausio 13-oji! Kartu kiek ji tiesos atvėrė, ir parodė, kas ir kaip Lietuvą mylėjo. Pirmas nepriklausomybės Vilniaus meras V.Bernatonis seimo konferencijų salėje neseniai liudijo, kaip tų įvykių aukas V.Landsbergis reikalavo laidoti prie kapinių tvoros, prie įėjimo: https://youtu.be/1Oj8lMpH3Rc Kam m.ilijonas, o kam mirtis ir “garbinga” vieta prie kapinių tvoros…

Prašalietis       2020-03-20 9:59

Prokremliškas Prašalieti,  2020-03-19 22:51
” Savas tautieti(te)”, man, eiliniam žmogeliui neteko girdėti, kad profesionalūs kolaborantai sėkmingai ne vieną dešimtmetį kolaboravę kremliui, šiandiena dar sėkmingiau kolaboruojantys kitoms užsienio valstybėms kaip brazauskiniai Grybauskaitės tipo profesionalūs komunistai ir lansgrybiniai KGB-istiniai užsislapstinę 75 metams sąjūdiečiai, jų palikuonys ir pasekėjai būtų kokio šiandieninio “tautinio” idioto ar varioto, neskaitant jų pačių, paskelbta eiliniams tautiečiams “savais tautiečiais”. Girdėjau, kad Ramanauską-Vanagą ne taip neseniai paskelbė  lyg tai “buvusiu pokario Lietuvos valstybės vadovu”, apie paminėtą “tautinį- patriotinį” kontingentą, esant “savais tautiečiais”, jokių skelbimų neteko girdėti….

Raigerdas        2020-03-20 9:36

Jūs tik pažiūrėkite , kaip suaktyvėjo “štazis”, kai kalba užėjo apie Gabrielio Landsbergio detruktyvų pasiūlymą. Yra žinoma, kad nusikaltėliai visada jungiasi į gaujas, kad pulti gaujomis atskirus žmones. Taip ir “štazis” prakalbo apie “Valstiečiu -žaliųjų partija neturi visuomenės palaikymo ir nėra populiarūs todėl gal verta kelti klausimą ar S.Skvernelis ir jo vyriausybė pajėgus susitvarkyti su jiems pavestais kriziniais uždaviniais ?”. O kas kelia šitą klausimą? Aišku, “populiarumą ir palaikymą” čia turintis “štazis”. Štai imu du jo komentarus ir matau viename yra neigiamų vertinimų 13, o kitame 15, o teigiamų 2 ir 1. Kaip matome, pagal šiuos faktus, kad mes turime reikalą su tokiais pat tipais, kokiais buvo pavaizduoti bolševikai Šarikovas ir Švonderis Bulgakovo “Šuns širdyje”. Būtent bolševikai, aiškino visai liaudžiai, kokie jie yra “demokratiški”, “pažangūs”, kokie “populiarūs”  ir kaip juos palaiko “liaudis”, ypač Leniną ir Staliną. Konservatorių palaikytojai sulindo į valstybines įstaigas ir ten atlieka savo tą parazitinį darbą. Melas jiems yra tokia pat naturali “informacijos” forma, kaip Šarikovų štaziui yra natūralu kalbėti apie “valstiečių” nepopuliarumą, pačiam čia būnant pagal komentatorių vertinimus, vienu iš niekšiausių padarų. Šarikovų štazis, būdamas apgailėtino intelekto žmogumi, dar nesupranta, kad ateis laikas ir šita konservatorių partija bus teisiama, kaip buvo teisiama komunistų partija. Priminsiu: “Seimas 2017 m. birželį LKP pripažino nusikalstama organizacija”. Pagal ką buvo sprendžiama? Pagal komunistinės partijos darbo vaisius. Kol kas Lietuvoje partijų  veikla nėra matuojama pagal tai, ką sakė Kristus:“Juos atpažinsite pagal jų vaisius”. “Valstiečiai” visuomenėje turi palaikymą, kitaip jie nebūtų laimėję rinkimus, bet jie neturi palaikymo šitoje pūvančioje mūsų žiniasklaidoje ir ypač valstybinėje LRT, kurie neriasi iš kailio, kad tik diskredituoti “valstiečius” ir R. Karbauskį. Deja, mūsų visuomenė vis dar sprendžia apie politikų veiklą pagal jų žodžius, o ne pagal jų darbus. Skurdas Lietuvoje yra sukurtas konservatorių ir jų “Laisvos rinkos” ideologų. Kodėl? Todėl, kad dauguma žmonių Lietuvoje dar nesugeba spręsti apie žmogaus veiklą “pagal jo darbo vaisius”. Ir mūsų visuomenė bus tol skurde, kol pagaliau neatkreips savo žvilgsnius į tuos, kas tuos “nuodingus vaisius” mūsų visuomenei kuria už tos pačios visuomenės pinigus. Pažiūrėkite, kaip veikia koronovirusas. Jis prasibrauna į ląstelę ir jis ją sunaikina apsigyvendamas joje. Panašiai įvyko ir su konservatorių partija, kuri pasinaudojusi “dainuojančia revoliucija”, įsisiurbė į valstybinę sistemą ir dabar dauginasi ten, darydama visuomenei milijardiens žalas. Ji išsidaugino valstybinėse įstaigose ir nusispjana į tuos, kurie gynė juos prie Seimo. Šiandien jie dirba Jungtinėje Karalystėje, kad nenumirti iš bado šitoje Lietuvoje, sukurtoje “Laisvos rinkos” ideologų, kurie tapo oligarchais, žurnalistais, teisėjais ir valdininkais. Lietuvos visuomenė dar nesusigaudo, kad spręsti apie Šimonytę, Kubilių ir Gabrielių reikia pagal tai, ką pasakė Kristus:“juos atpažinsite pagal jų vaisius”, nes jokių kitų TEISINGŲ VERTINIMO KRITERIJŲ APIE ŽMOGŲ NEEGZISTUOJA. Tada atsiras pelnyta vieta ir Šarikovų štaziui, liaupsinančiam Melą ir melagius iš konservatorių partijos.

Šaunuolis Karbauskis       2020-03-20 8:38

Išklota aiškiai, paprastai, be prėskinių ir tuščiažodžiavimo.

stasys        2020-03-20 8:05

Panašu kad ginčas str. pakrypo asmeniškumu link ir nutolo nuo R.Karbauskio savi pagyrų “koks aš šaunuolis ir grąžus “ . Verta butu į ta problema pažvelgti ja pasukus kitu kampu . Valstiečiu -žaliųjų partija neturi visuomenės palaikymo ir nėra populiarūs todėl gal verta kelti klausimą ar S.Skvernelis ir jo vyriausybė pajėgus susitvarkyti su jiems pavestais kriziniais uždaviniais ? Į nugarą kvėpuojanti I.Šimonytė kaip šešėlinės vyriausybės vadovas galėtu pasiūlyti visai kitus sprendimus problemai ir palaikyti seną lietuviška tradiciją .. Lietuvai papuolus į  krizę prisiimti atsakomybe ,.. prieš tai pakeitus valdžioje lėbavusius soc.demus su G.Kirkilu .  Kur tai girdėta ? Bingo ,.. faktiškai to neplanuodamas G.Kirkilas vėl prie valdžios vadelių krizei atėjus į Lietuva , - gal ne pirmas gal tik šalia tu ‘vadeliu‘ sėdintis , bet šiandiena Jis jau tylus kaip epušės lapas .. pražiopsojęs anos ekonomikos krachą !!  . Gal ir ne laikas apie tai kalbėti .. bet ar kas dar pamena jog rudenį Lietuvoje planuojami Seimo rinkimai ir tas kas nugalės pandemiją visai pagrįstai ,  kaip atlygį , gaus baltą pergalės žirgą  ..dėl kurio taip uoliai sielojasi R.Karbauskis ..Parašiau ir suabejojau ar iš tikro visa tai gali būti tikra ?..ar valdžios troškulys gali taip pakeiti NAISIU vasaros SVAJOKLĮ ir jam leisti pulti taip žemai ? gal tas rūpinimasis G.Landsbergio pasiviešinimu turi kita priežastį .?

korekcija       2020-03-20 2:41

Julius Milaitis (@Migmalion) ...

>>> 2020-03-19 20:54       2020-03-20 2:27

Viskas teisingai, tik tas juels - julius Milaitis, kaip ir Centro komitetas ir dar daugiau (to fortuna non penis     2020-03-19 21:58)
Yra visas kagėbistų biuras Lietuvoje „Magmilion”, kur j. Milaitis viršininkauja, jie čia dirba visą parą.

Kodėl?       2020-03-20 0:42
Vardas       2020-03-19 23:12

Realiai Karbauskis, Matijosaitis yra politikos superzvaizdes Lietuvoje. Saunu, kad LVZS atsakingas uz LRSeima ir LRVyriausybe uz Lietuva, o Vieningas Kaunas uz Kauna.
Tik reikia nusalinti progresyvius politikus, teisininkus, bankininkus, propagandistus nuo valdzios sprendimu tiek Savivaldybese, tiek Seime, tiek Lietuvoje tiek LRTelevizijoje.
Nes bus liudnas Lietuvos galas su socializmu Klaipedoje, Vilniuje, LRTelevizijoje ir galiausiai visoje Lietuvoje be normaliu politiku teisininku, bankininku, zurnalistu. Tikiuosi Karbauskis, Matijosaitis pasirinks kapitalizma Lietuvoje o socializmo Lietuvoje liks kiek galima maziau, kad netaptume Kinija arba Venesuela.

Prokremliškas Prašalieti,       2020-03-19 22:51

rašinėjantis komentaruose apie „Gruzijos privertimą gyventi taikiai“ - „prinušdenije Gruziji k miru“ ir šitaip kvailai išsiduodantis, kas esąs
[Na, ar tau negėda dviveidi Prašalieti, 2020-03-17 11:43
]http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/algimantas-rusteika.-zmogiskumas-mirties-akivaizdoje-sugris],
vėl nepraleidai progos patylėti ir užsipuolei Lietuvą
(šį kartą užkliuvo mūsų įsigytos „5 vokiškos haubicos“ ).
Vanagaitės gerbėjau, visaip stengiesi tapti „savu“ tarp tau visiškai svetimų ne tavo tautiečių. Ir be tavo klastos su neokonais ir neolibais susitvarkysime. Karantinuokis.

DD plius DD- DD plius DD 2020-03-19 21:31        2020-03-19 22:40

Taigi jau ką parodėt yra rimčiau. Tik aš ten nematau nei iš opozicijos lyderio, nei iš pozicionieriaus to ką matyti norėčiau - būna atsitinka, kad ir uošvė nepatinka, bet žmona yra žmona. Norėjau pasakyt, kad ne metas pjautynėms, o čia- neskanu. Fuu.

Vardas       2020-03-19 22:23

Realiai,Kar_bauskis,Mati_josaitis,yra,politikos,superzvaizdes,Lietuvoje.Saunu,kad,LVZS,atsakingas,uz,LRSeima,ir,LRVyriausybe,uz,Lietuva,o,Vieningas,Kaunas,uz,Kauna.Tik,reikia,nusalinti,pro_gresyvius,teisininkus,bankininkus,pro_pagandistus,nuo,valdzios,sprendimu,tiek,Savivaldybese,tiek,Lietuvoje,tiek,LRTelevizijoje.Nes,bus,liudnas,Lietuvos,galas,su,socia_lizmu,Klaipedoje,Vilniuje,,LRTelevizijoje,ir,galiausiai,visoje,Lietuvoje,be,normaliu,teisininku,,bankininku,zurnalistu.Tikiuosi,Kar_bauskis,Mati_josaitis,pasirinks,kapitalizma,Lietuvoje,o,socia_lizmo,Lietuvoje,liks,kiek,galima,maziau,kad,netaptume,Kinija,arba,Venesuela.

Prašalietis       2020-03-19 22:14

Kaip sakė V.Lansbergis jam Ručytė-Lansbergienė prieš mirtį liepė pasaugoti save ir pagal išgales nudirbti dar kokių nors"gerų darbų” Tautai ir visai Lietuvai. Kadangi V.Lansbergis per 30 metų nuo “gerų darbų” naštos jau smarkiai sulinko, jo burna nuo begalinių patriotinių blevyzgų persikreipė ir nelabai ką gali rišliai išveblenti, “tautinė” barzdelė taip pat smarkiai nušiuro, vietoje V.Lansbergio corono viruso proga “didelio ir rimto darbo” Lietuvos ir Tautos “labui” nori imtis Tautos anūkas, beretinių “politinio” UAB-o direktorius G.Lansbergis. Nepaprastosios padėties paskelbimas corono viruso proga,kai Lietuvoje užsikrėtusių yra mažiau kaip 100,  nenusileistų savo “šaunumu” tokiems “geriems darbams"kaip Mažeikių Naftos, 2008 metų skolinimosi už dideles palūkanas, Independenso ir t.t. darbams. Corono viruso proga paskelbus nepaprastąją padėtį, opozicija galėtų imti valdžią į savo rankas ir “Tautos ir Lietuvos labui"padaryti sekantį gerą darbą. Esant Lietuvai nepaprastoje padėtyje, būtų galima Lietuvos karinėms pajėgoms paliepti, saugumo nuo corono viruso padidinimui,išsiritinti 5 vokiškas haubicas, kurios jau kuris laikas rūdija kokiame nors angare. Corono pandemijos proga, corono viruso profilaktikai ir Putino galutiniam “atgrąsymui” pykštelti iš visų 5 haubicų po porą kartų Kaliningrado srities link… Po to visiems beliktų pažiūrėti, kas iš visos šitos G.Lansbergio opozicijos norimos nepaprastos padėties gautųsi…

to fortuna non penis       2020-03-19 21:58

Turi dar ir šį daikčiuką ar skoliniesi pas kolchozo pirminyką ar kolcgozo kompartsekretorių?

to Atsakymas       2020-03-19 21:50

O kada Landsbergis buvo valdžioje, gal yra žinančių? Ar visi tik CK sekretorių medžioklių varovų simpatikai? Norit šerną ant sekretoriaus anūkėlių pavaryt ar kaip? Manot, kad kolchozų milijardieriai numes ką nors ir jums, ane?

>DD plius DD 2020-03-19 21:31       2020-03-19 21:49

Rašinėjančiam: „Taip ir maniau. Nu nenustebinot.
O tai kur tas nenaudėlis G.Landsbergis nori įvesti ypatingą padėtį,
taip ir nematau. Ar aš aklas, ar parodyti negalit.
Parodykit- tikrai nesubyrėsiu pamatęs.“ - Rodome, bet jei aklas, nematysite:
———————————————————————————————————-
„Antradienį Seimo valdybos posėdyje opozicijos lyderis Gabrielius Landsbergis [...] pasiūlė atsiklausti teisininkų ir padiskutuoti Seimui,
ar apskritai nereikėtų skelbti nepaprastosios padėties valstybėje.“
https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2020/03/19/news/koronaviruso-akivaizdoje-politiniai-musiai-netyla-r-karbauskis-kritikavo-g-landsbergi-14096698/

Pietų Korėja irgi       2020-03-19 21:37

apsiėjo be drąstiškų priemonių.Tik jei yra jau Kinijoje vaistai,kodėl Veryga neperka.Sakė,kad Briuselis neliepė.Prasidės politiniai ,finansiniai žaidimai žmonių gyvybėmis.O dar sukurta komisija,-kol ji įsisavins lėšas.

DD plius DD       2020-03-19 21:31

Taip ir maniau..smile
Nu nenustebinot.
O tai kur tas nenaudėlis G.Landsbergis nori įvesti ypatingą padėtį, taip ir nematau. Ar aš aklas, ar parodyti negalit. Parodykit- tikrai nesubyrėsiu pamatęs.

Klausimėlis       2020-03-19 21:30

Gal ir nereikia. Ne Karbauskiui ir ne Landsbergiui tai spręsti. Bet ar galima visus rinkimus “laimėjusios” partijos lyderiu tikėti. O jei atvirai - tai negi vis dar ne laikas politines temas nukišti užpečkin?

stasys        2020-03-19 21:11

Aš tai pagirčiau G.Landsbergi ..spausti valdančiuosius tikrai reikia .Dabar kai pasiklausai apie kalba A.Veryga atrodo jog žmogus teisintusi .. kur skubėti suspėsime ..mol nevarykite arklius į pievas ana pandemijai suvaldyti dar turėsime didelio ir gražaus laiko . Priminsiu kaip greitai pasikeitė nuomonė JK premjero B.Jonson ..dar savaitgalį porinusio apie tai kaip JK pasibalnojusį ožį suvaldys epidemine krizę. Šia savaite paviešinus specialistu su kokiais galimais skaičiais mirčiu ta šalis gali susidurti ..nuomonės keitėsi ir radikaliai . Kuo aukščiau sėdi valdžioje tuo mažiau realios situacijos apačioje matai .. ta aksioma tinka ir Lietuvai .

fortuna non penis       2020-03-19 20:54

DD yra tas pats Jules tik kitoj saujoj

>DD pliusDD       2020-03-19 20:50

Na va ir koncervatoriu “Gaidys"pragydo,tikriausiai pas koncervus jau napaprasta padetis

seilinux       2020-03-19 20:42

Nepaprastoji padėtis yra tokia kai Anūkui nepaprastai norisi tapti Premjeru.
Mamytė Austėja turėtų pasodinti mažulką ant nusiraminimo kėdutės.
Tegul sėdi ir čiulpia nykštį.

stasys        2020-03-19 20:41

Tai ne pirma šiais metais R.Karbauski aplankiusi , švelniai tariant , ne kokia idėja. Tikras valdančios partijos lyderis tik džiaugtųsi jog į šalies problemas pagaliau sureagavo ir opozicija , o čia žmogus erzelį kelia ., mol nėra pagrindo radikalesnėmis priemonėmis pasinaudoti , mol G.Landsbergis gali susižerti papildomus populiarumo balus o ir kaip su ta demokratija su žmonių laisve minimaliomis sąnaudomis pergyventi ta pandemija,. Tokia mintis ir mane pati nupurto ,gal čia stasiui reikia į Vilniu nukakti ir R.Karbauskiui varnelėmis prie kiekvieno punkto sąraše pažymėti kokios adekvačios priemonės, saugantis nuo pandemijos,  yra leistinos dalinai suvaržant jos piliečių laisvę  ?? .. Tai pavyzdys to kaip masto visa vyriausybė ar tik R.Karbauskis?.. taip ir nespėjęs įgyvendinti savo planu apvažiuoti visus Lietuvos kaimus su savo idėjomis . Jei kas rimtai bandytu kabinėtis prie A. Verygos ministerijos darbo ..trukumų dirbant ekstremaliomis sąlygomis net nereikia ieškoti,  ..klaidos pačios , kaip grybai dyksta , kurias pati sveikatos sistema daro ir atveria kur kas liūdnesnį vaizdelį nei ta nori pripažinti pats autorius .  Ir tikrai manau neatsiras nei vieno adekvačiai mastančio piliečio kuris pultu girti institucijos darbo problemai nepasiekus pyko ir nepamačius kada gi Lietuvos vaistinėse lentynos lūš nuo dezinfekciniu priemonių ir paprastu veido kaukiu.. skirtu paprastiems piliečiams . Ar tikslinga R.Karbauskiui ..priminti sena tautine išmintį .. „neperšokus griovio Ramūnai nesakyk OP „  juk taip gali nutikti kad vėl eilinį kartą save pervertinsite o piliečiams liks susitaikyti su situacija .. jog viskas yra taip kaip yra ir jau geriau tikrai negali būti . ..šauktai nuplaukė ..

Atsakymas       2020-03-19 20:39

Elementarus nuoseklumas. Dėdulė, anūkėlis, ir visas konservinis klanas visada užsiiminėjo tik destrukcija. Kai matysite aba manysite, kad nors vienas konservas staiga pradėjo dirbti visos Lietuvos labui, pirmiausia tuoj pat pabandykite įsižnybti.

Bravo Centro Komiteto       2020-03-19 20:37

sekretorių medžioklių varovų sūneliai ir anūkėliai - kolchozų pirmininkų marčios. Kolchozų milijonieriams triskart ura, ura, ura!

DD plius DD       2020-03-19 20:24

“Antai, konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis reikalauja įvesti nepaprastąją padėtį.”- porina Karbauskis.
???
O tai kur čia pažiūrėt, kaip “konservatorių lyderis reikalauja”? Kur ta bačka ir reiklus plaukuotas kumštis? Ir apskritai- ką čia šita penkta šuns koja peza?

Gadis       2020-03-19 20:22

Komunistai savam stiliuje

Vardas       2020-03-19 19:58

LVZS

šmikinytė       2020-03-19 19:45

O kada vėl eisim bankų plėšti?

Malda į Šventąjį Juozapą       2020-03-19 19:44

Kas vakarą 20 val., skambant visų bažnyčių varpams, visa Lietuva melskimės.

Į TAVE, PALAIMINTASIS JUOZAPAI, kreipiamės vargų spaudžiami. Melsdami Tavo švenčiausią Sužadėtinę pagalbos, su pasitikėjimu prašome, kad ir Tu mus globotum. Dėl tos skaisčios meilės, kuri Tave jungė su nekaltąja Mergele, Dievo Gimdytoja, ir dėl to tėviško džiaugsmo, su kuriuo glaudei prie savęs Kūdikėlį Jėzų, maloningai pažvelk į visus, kuriuos Jėzus Kristus yra atpirkęs savo Krauju, ir mūsų reikaluose padėk mums savo galia ir užtarimu. Rūpestingasis Šventosios Šeimos Sarge, saugok Jėzaus Kristaus žmones. Mylimasis Tėve, padėk mums išvengti visokių klaidų ir nupuolimų. Galingasis Gėlbėtojau, stiprink mus kovoje su tamsos galybėmis ir, kaip anuomet išgelbėjai Kūdikėlį Jėzų iš gresiančio Jo gyvybei pavojaus, taip dabar gink šventąją Dievo Bažnyčią nuo priešo žabangų ir nuo visokių nelaimių, o kiekvieną mūsų nuolat globok, kad, stiprinami tavo pavyzdžio ir pagalbos, galėtume šventai gyventi, Dievo malonėje numirti ir pasiekti amžinąją dangaus laimę. Amen.

Čia atėjo       2020-03-19 19:33

Čia atėjo policininkė ir tarė- “man pagrindo nereikia” smile))

Abigeidė       2020-03-19 19:31

Protingas, konkretus ir subalansuotas Ramūno atsakymas anūkėliui. Bravo.

Anūkas sau ir savo partijai tegul įsiveda       2020-03-19 19:29

Konservai tegul savo partijai įveda nepaprastą padėtį, nes kaip skvernelis išaiškino ši partija- antivalstybinė!

Ką ir reikėjo įrodyti       2020-03-19 19:14

Konservatizmo idealus išdavę neokonai, vedami anūkėlio ir neolibai vedami armonaičių (http://www.kgbveikla.lt/lt/anzelmas-armonas/),
čmilyčių (KGB rezervo karininkų sąrašas: 37. Čmil Viktor Ivanovič,
vyr. leitenantas) http://www.kgbveikla.lt/uploads/rezervistai/cmil.pdf ,
KGB dinastijos palikuonių, atsiradus menkiausiai progai
vėl ir/ar instinktyviai siekia įkinkyti jėgos struktūras (spectarnybas)
orveliškos distopijos įtikrovinimui (tironijos laisvės vardu):
„Nepaprastoji padėtis reikštų, kad laikinai gali būti apribojamos teisės ir laisvės, nurodytos Konstitucijos 22, 24, 25, 32, 35 ir 36 straipsniuose.
Būtų varžomas žmogaus privatus gyvenimas, leidžiant kontroliuoti asmens susirašinėjimus ir pokalbius telefonu, neužtikrinamas būsto neliečiamumas, ribojama žmogaus teisė turėti savo įsitikinimus, skleisti ir gauti informaciją (t. y. iš esmės galėtų būti įvedama cenzūra),
galiausiai – ribojama piliečių teisė burtis į partijas ir asociacijas, įvedama komendanto valanda.“
Kaip reikia nepasitikėti tauta, kad siūlytum tokias drastiškas priemones?!

Kis       2020-03-19 19:12

gal tu visu straipsniu nebezino nei anukas,nei dedulis,bet kalboms pagrindas butu ir vel maltu suda,kad nesuvalde ir sitaip iki uzkimimo.Aciu Verygai,daug drasos ir darbo ideta Sauliaus(pergyvenau),ypac gerai pasirode gydytojai ir visi kas dirbo pries sia neganda.Labai sekmingai atlikote darbus ,manau musis tikrai laimetas,paliko uzbaikti kara,ko jums visiems ir linkiu,o tie kas jums kasa duobe,patys ten ir atsidurs.Neatsipalaiduokime.Sekmes.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-03-19 18:49

(pirma)
2003 sausio 23, seime, valstiečių atamanas Ramūnas Karbauskis neprieštaravo (susilaikė balsuodamas) dėl konstitucijos 47 straipsnio keitimo. Tai yra nesipriešino bemaž didžiausios aferos įgyvendinimui pagal klaikią idėją – žemė užsieniečiams, o ne piliečiams.
2003 sausio 23-iosios aferistų bendrininkui Ramūnui Karbauskiui dera pati didžiausia bausmė – tremtis iš Lietuvos (su Lietuvos pilietybės panaikinimu).

Reik paskelbti registrų centro duomenis - kiek svetimšalių aferistų žemgrobių yra dabar Lietuvoje.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-03-19 18:48

(antra)
Jau daug metų atgal turėjo būti
ypatingosios (nepaprastosios) padėties paskelbimas (Tautai telkti), sunaikinto ūkio tvarkymui bei milijono (pusės!) darbininkų susigrąžinimui.
Lietuvoje galėtų gyventi oriai 25-ių milijonų gyventojų bendruomenė, lyginant su Anglija. Aštuonis kartus didesni mūsų miestai bei kaimai gali būti, bet deja - vyksta atvikštinis reiškinys nes Lietuvoje yra paralyžiuota bet kokia veikla.
_______________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį
režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių.
2020 kovo 19

Raigerdas       2020-03-19 18:36

Konservatorių vedlys Gabrielius Landsbergis daro viską, kad valstybėje būtų kuo daugiau panikos, baimės ir destruktyvių veiksmų. Štai imame konseravtorių kontroliuojamą miestą Panevėžį. Delfi.lt praneša:“Panevėžyje dėl koronaviruso rizikos izoliuotas 51 medikas, informavo sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Ten gydomo paciento būklė - kol kas be pakitimų, tai yra sudėtinga. Panevėžio ligoninėje, kurioje šiuo metu gydomas sunkios būklės koronavirusu užsikrėtęs asmuo, dirba ir parlamentaro, Tėvynės sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos nario Antano Matulo artimas giminaitis. Susidariusią situaciją jis vadina „tragiška“. A. Matulas teigė: „Žmogus penkias dienas per dvi ligonines Panevėžyje buvo gydytas dėl kitų ligų, kontaktų su juo niekas nesisaugojo, darė visus tyrimus, išskyrus koronaviruso“. Aišku, A. Matulas kaltins tame A.Verygą ir kitus, bet ar toks medikų bukumo virusas atsirado šiandien? Jis ten buvo auginamas ištisus metus. A. Matulas, kaip mažas vaikas, nesupranta, kad ten, kur yra bloga tvarka, ji išryškėja tik esant ekstremalioms situacijoms, nes tie, kurie ten augino tą blogą tvarką, paprastai tokį dalyką slepia. Ir visa tai išryškėja tik tada, kada reikia veikti greitai ir operatyviai. Ir ką dabar konservatorius A.Matulas? Verks ir raudos prie ligoninės durų  ar su plakatais eis gėdinti A. Verygos? Kad, štai matote, net 51 medikas įtariamas užsikrėtęs koronovirusu. Jis aišku nutylės, kad Panevėžys yra konservatorių sostinė  jau ne pirmus metus, ir nejaugi panevėžiečiai nesigydė šitoje ligoninėje ir nematė šitos medikų organizuotos betvarkės?  O gal tai specialiai padaryta, kad sukelti kuo daugiau panikos ir, kad konservatoriai galėtų įvesti savo vedlio trokštamą nepaprastąją padėtį? Kaip gerai vis gi jie ten gyvena Seime, nes net komunistai negalėjo pasvajoti apie tokį komunizmą: gali siūlyti ir siekti įgyvendinti destruktyvius dalykus valstybėje ir už  nieką neatsakyti. Konservatoriai pridarė milijardines žalas Lietuvos valstybei ir nei vienas iš jų nebuvo patrauktas atsakomybei. O kiek tai kainuotų mūsų valstybei tokia nepaprastoji padėtis? Konservatorių žasinai nutyli, o jų balsuotojai irgi gagena iš laimės, nes juos džiugina dar vienas G. Lansbergio destruktyvus pasiūlymas. Valio konservatoriai, pribaikime pagaliau tą Lietuvą savo kvailais ir destruktyviais pasiūlymais.   

 

 

Anūkas       2020-03-19 18:36

-Kas pasakė kad rusai nepuola, a?
Reikia įdėmiai klausyti ir skaityti:
vi-RUSAI!
Vi-Rusai tai tie patys rusai tik virti. Arba kepti.
(Uch, zarazos, moka maskuotis…)
Bet Žmoniū Partija budri.

Tfu...        2020-03-19 17:43

Politinės priešrinkiminės konservatorių intrigos, tfu…

Rusai dabar       2020-03-19 17:22

nepuola,tai kaip kitaip atkreips į save dėmesį.Kaip tik reikia,kaip Taivanas,kuris apsiėjo ne tik be ypatingos padėties,bet net be karantino,tik su sveiku protu vadovaujantis ir ribojančiomis priemonėmis ir t.t…


Rekomenduojame

Ado Jakubausko spaudos konferencija: Buvau atleistas, nes atsisakiau pasiduoti politiniam spaudimui iš anksto pasmerkti Birželio sukilimo dalyvius

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.