Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės

Ramūnas Karbauskis. Jie jums meluoja, rizikuoja jūsų ir jūsų vaikų sveikata

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugsėjo 19 d. 9:52

37     

    

Ramūnas Karbauskis. Jie jums meluoja, rizikuoja jūsų ir jūsų vaikų sveikata

Šiai Vyriausybei, kaip ir visai konservatorių-liberalų valdžiai, Lietuvos mokslininkų nuomonės ir įžvalgų nereikia. Daugybė sprendimų, kurie „pagaminti“ Arūno Dulkio ministerijoje ir Ingridos Šimonytės Vyriausybėje, kaip ir (ne)galimybių paso ribojimai ir nuolatinis jų keitimas, dažnai prasilenkia su bet kokiu sveiku protu ir elementaria logika, o visa tai kerta tiesiogiai žmonėms, verslui, ekonomikai, valstybei!

Vakar LVŽS šešėlinės Vyriausybės posėdyje dalyvavo farmakologas doc. dr. Rimas Jankūnas, naujai susikūrusio Sveikatos teisės instituto (STI) direktorius. Jis ir jo kolegos bei mūsų šešėlinis sveikatos ministras Aurelijus Veryga tvirtina, jog nėra aišku, kuo remiantis valdžia nusprendė raginti žmones skiepytis trečiąja vakcina ir kas bus tie „atsakingi“ asmenys I. Šimonytės Vyriausybėje už šį sprendimą, nes duomenų apie trečios vakcinos reikalingumą dar nepakanka, kad žmonės būtų masiškai skiepijami – Europos vaistų agentūra nėra priėmusi jokio sprendimo, jog trečia vakcinos dozė būtų saugi ir efektyvi.

Pavyzdžiui, dr. R. Jankūnas taip pat sako, jog prieš COVID-19 skiepus turi būti tikrinami antikūniai, gal žmogus prasirgo ir jam skiepas nebereikalingas. Prieš skiepus būtina ir gydytojo konsultacija paciento būklės įvertinimui – vakcina juk yra receptinis vaistas. Ar Jums jo reikia, negali nuspręsti paštininkas ar autobuso vairuotojas!

Skiepai efektyviausiai veikia rizikos grupes – asmenis su gretutinėmis ligomis ir vyresnio amžiaus žmones nuo 65 metų. Tuo tarpu Lietuvos valdžia, nesugebėjusi pasiekti ir paskiepyti rizikos grupių, skiepą „paleido“ visiems. Deja, bet dažnai nepasivarginama supažindinti su objektyvia informacija, o gąsdindama, tokiu būdu net neleidžiant žmogui susipažinti su rizikomis ir pačiam pasirinkti ir priimti informuotą sprendimą.

Mokslininkams daug klausimų kyla ir dėl skiepų nuo COVID-19 skyrimo vaikams bei tik neskiepytų vaikų testavimo mokyklose. Panašu, kad tai neefektyvus sprendimas, nes nėra aišku, kas gali būti nešiotojas: ar paskiepytas vaikas, ar ne. Apskritai, besimptomių asmenų testavimas, pasak šešėlinės Vyriausybės posėdyje kalbėjusių specialistų, nėra efektyvi priemonė.

Klausimų daugiau nei atsakymų, juo labiau, kad atsiranda vis naujos viruso mutacijos, o kaip sakė dr. R. Jankūnas, „imuninei sistemai nusispjauti į Vyriausybės tvarkas“. O kai Vyriausybė problemą ima spręsti ne iš to galo ir be žinių – katastrofa neišvengiama!Beje, mokslininkas mums padėkojo už „galimybę grįžti į realų pasaulį iš parodomojo, kurį matome už lango“.

Jau net ir mokslininkai negali tylėti, kaip valdžia neprisiimdama jokios atsakomybės rizikuoja žmonių tiek psichine, tiek fizine sveikata.

Absurdiškiausia ir gal net liūdniausia šioje situacijoje yra tai, kad A. Dulkys net negali žmonėms pagrįsti savo ministerijos sprendimų, net nesistengia, apie diskusijas jau net nekalbu.

Atsimenat, kiek valandų prieš kameras stovėdavo mūsų ministras Aurelijus Veryga? Jis neišeidavo iš spaudos konferencijos, kol nebūdavo atsakyti visi klausimai. O šis ministras, už kurį atsakomybę prisiėmė I.Šimonytė, į regionus jau net bijo važiuoti be policijos palydos…

Apibendrinant posėdį – dėl galimybių paso ribojimų inicijuojame kreipimąsi į Konstitucinį Teismą.

LVŽS šešėlinė Vyriausybė imsis ir daugiau aktyvesnių veiksmų, kitas posėdis jau kitą savaitę, o šį penktadienį LVŽS Taryba rinksis aptarti šių veiksmų strategiją. Ilgiau laukti ir tikėtis, kad valdžia atsitokės, jau negalime. Pasakysiu viena – ši valstybė jau seniai nebuvo tokioje katastrofiškoje padėtyje, kokioje atsidūrė dabar. Kiekvienoje srityje jau galime atrasti situaciją, kuri jau nebevaldoma…

Labai kviečiu pažiūrėti mūsų posėdį, kuris vyko rugsėjo 15 d. Sužinosite daugiau dalykų, kur Jums meluoja ši valdžia, ko neparodys nei viena televizija ir neparašys joks portalas. Jums atsivers akys ir Jūs patys pamatysite, kas mūsų laukia, jei niekas nesikeis artimiausiu metu.

Posėdyje pirmiausiai kalbėjome apie ekonominę situaciją ir naujus mokesčius, kurie guls ant žmonių pečių. Po to nagrinėjome galimybių paso medicininį pagrįstumą ir kitas COVID-19 valdymo piemones. Jas taip pat apžvelgė Lietuvos sveikatos teisės instituto ekspertai.

Kai kuri informacija iš tiesų gali šokiruoti:

 

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

O. G       2021-09-20 14:23

Pirmiausia reikia klausimą kelti dėl 2019 m. liepos 19 d. Verygos įsakymo - dėl 2020 m. kovo mėn. pandemijos, tada ir pradės lįsti visi galai su kuo mūsų valdžiažmogiai sudarė biologinio karo sutartį. Dabar kai subadyta nekaltų žmonių ir nuspręstas jų tolimesnis gyvenimas, neieškokime gelbėtojų, nes tik dabar kiekvienas mes turime nuspręsti kaip toliau gyvensime, nes mums su šia mafija, kuri suklastojo dokumentus ir paskelbė Lietuvos Respublika, daugumai ne pakeliui. Atėjo laikas Lietuvą sugrąžinti žmonėms, o ne korporacijoms ir Uabams. Laikas nustoti vergauti ir laižyti užpakalius globalistams.

Klausiu       2021-09-20 10:38

Kiek dar ta kutvela senmerge Šimonytė savo GPispasiais kankins žmones??? Ar klausimas turetu buti adresuotas K.Svabui, B.Geitcui, G.Soros, Big Pharmai… Arkliadante, tik ju nurodymu ir isakymu vykdytoja, zurnalo pagrindinis puslapis t-sakant???

123.       2021-09-19 21:41

vaikeli,ne man o Lietuvai pridarė. kai liko už borto ,pakeitė plokštelę.metas vaikeli nusiimt rožinius stiklus.

tiek       2021-09-19 20:56

koks čia dar 123 tryda išlindo? Ką tau asmeniškai Ramūnas blogo padarė?

Svieto pabaiga        2021-09-19 20:17

Vienos vadovaujančios partijos vadovės tėvas Čmil Viktor Ivanovič , KGB rezervo karininkas majoras, kitos vadovės - senelis Armonas Anzelmas, KGB generolas , vienas iš LTSR KGB vadovu.

Al. Algimantui       2021-09-19 18:40

Malonu, kad ir kitiems ateina tos pačios mintys. Nors ir su nežymiu pavėlavimu:
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/rasa-cepaitiene.-tualetu-klausimu#komentarai (2021-09-18 23:42)

Klausiu       2021-09-19 18:01

Kiek dar ta kutvela senmerge Šimonytė savo GPispasiais kankins žmones???

Iki šiolei negaliu patikėti        2021-09-19 17:59

Šimonytė kaip buvo tupa Kubiliaus kasininke ankstesnėje konservatorių Vyriausybėje, taip ja ir liko… net buhalterės lygio ji niekada nebuvo pasiekusi. Tai kaip galejo tokia tuščia ir tupa būtybe tapti šios vyriausybės MP??? Manau, tai įvyko tik todėl, kad konservatorių partijoje yra visiška lyderio katastrofa!… Ir tai tiesa, nes Anūkas apgamai yra tuščia vieta

Jolanta       2021-09-19 17:40

Kiek pastebiu,pas šimonyte vyksta keistas transformavimasis-peciai plateja,kulokas dideja , o balsas vyriškeja.Gal tai ir yra nesugebejimo vadovauti priezastis?

Svieto pabaiga       2021-09-19 17:37

KGB majoro Čmil dukra vadovauja valdančiajai partijai ir nepriklausomam Seimui?!…….

123.       2021-09-19 16:41

Linkiu karabasui ir barygai pasėdėt už grotų.šiaip,už nuopelnus atiminėant vaikus,už miškus už vėjo jėgaines už tautiečių žudymą nesuteikiant sveikatos paslaugų,už milijardų iššvaistymą lochotrono metu ir t.t

ah.1       2021-09-19 14:09

JIE bado ir užkrečia, jų tikslas apkrėsti kad susirgtume. Visi subadyti ir apkrėsti užkratu - užkrato nešiotojai ir platintojai nes po užkrėtimo nekarantinuojami 14 d. ir netestuoti paleidžiami į visuomenę - taip anūkiniai platina užkratą  užkrato sušvirkštimu.

ah.ą       2021-09-19 13:45

Bėda kai kalviai pradeda gydyti. Bėda kai gydoma dulkėmis.  Ir panašu kad atėjo laikas prisiminti vedistinius/gojistinius vardų-pravardžių suteikimo mechanizmus, jų prasmę ir reikšmę.Na koks turi būti vaikas duodant jam vardą šlykštus,dulkė, robotas ...? Kaip pavadinsi taip ir plauks laivas… ir jei pavadinsi Titaniku - tai jis tikrai nuskęs, kaip ir įvyko. Jei valdys valstybę asmenybė roboto vardu/pravarde - protingų sprendimų bus nerasta, jei vardu/pravarde šlykštus - tai gyvensime pagal šlykščiatvarkes, jei sveikatą prižiūrės su vardu/pravarde dulkė tai ir gydymo rezultatas bus kaip nuo gydymo dulkėmis

Žodžio laisvė...       2021-09-19 13:16

Stengiuosi nepraleisti šešėlinės posėdžius,Ir šitą mačiau.Este šaunuoliai.Buvo naudinga .Ir tuomet yra lengva apsispręsti priimti teisingą sprendimą. Ačiū.

Kodėl Šimonytė be žirniukų?       2021-09-19 12:14

PIŠ Vyriausybė jau valstybiniu lygmeniu reguliuoja tualetų lankymą. Žirniukų revoliucija baigsis tualete. Tiesiogine prasme.

Leonai.       2021-09-19 12:13

tai skiepo pasekmes?

Kis       2021-09-19 12:11

rinkejams sunki,bet ziauriai pamokanti ir parodanti kiekvieno zmogaus,partijos paziuras i zmogu.Kas siandienavyksta Lietuvoje,kaip elgiamasi su zmonemis ,baisiau negu su gyvuneliais.Tokiosneapykantos neregejauzmoniu atzvilgiu per savo amzeli,sitaip nesielge net okupantai pokaryje?Kas juos skatina irka jie darys po orgiju?

MYKOLAS       2021-09-19 12:11

Prašau visų:“Pažiūrėkite “Три эксперимента над крысами лоторые поазывают дикость человечества” ir būtinai sulaukite paskutinio eksperimento Vsielienaja.Pamatysit ką galima ir kodėl pritaikyti žmonijai.

Leonas       2021-09-19 12:11

Lietuvoje rinkimų spektaklis iki tiek liko neįdomus, kad čia nuolat renkami keistuoliai - artistai, kolūkiečiai, laisviečiai…. Taip ir gyvename. Jokio stabilumo, vien kvailiojimai. Rusijoje nusistovėjo drumzlės ir ten ūkis vystomas labai tvarkingai.

Jokimas       2021-09-19 12:09

Stebėjausi, kodėl Belgijos, Niderlandų, Šveicarijos Rinkėjai eina balsuoti su vaikais, kaimynais, bendraminčiais, turinčiais savo nuomonę . Gal todėl pas juos balsuoja 70% visų gyventojų, o pas mus niekingi 35? Iš tų 35, keli, paveikti TV, balsuoja už konsrvatdinozaurus 17%. Gal pagaliau Rinkėjas pakelk savo tiltą ir apsidairyk, pasidomėk kas dedasi aplink be nemokamos TV propagandos įtakos? O dabar, šaukštai po pietų, sukaskit dantis ir kęskit už savomabejingumą ir apatiją.

Kostas       2021-09-19 12:08

Galima sakyti, kad po 2020 metų rinkimų Lietuvoje neatsirado normalios politinės pusiasvyros todėl, kad į rinkimus pirmą kartą gausiai ėjo Laisvės partijos elektoratas, kuris nebijojo užsikrėsti kovidu, tuo tarpu valstiečių rinkėjai sudarė įbaugintųjų grupę, kuriuos patys valstiečiai ir įbaugino kovidu. Manau, kad į 2024 metų rinkimus ateis apie 70% rinkėjų, nes tai bus paskutiniai rinkimai Lietuvos istorijoje. Daugiau jų nebereikės.

ALEKSAS       2021-09-19 12:06

Teko skaityti, Sergejaus Kurginianas nenagrinėjo visai nano technologijų poveikio žmogaus organizmui.Tas čipas su grafeno oksido plevele irgi daro įtaką komplikacijoms ir susirgimams.Jis ir gamina vis naujas ir naujas mutacijas.Ir niekas net negydo,o tik iš naujo čipuoja.Taip iš naujo ir iš naujo,bet nekreipia dėmesio ,kad komplikacijos yra tokios kokios aprašytos,jei į žmogaus organizmą papuola grafeno oksidas išgautas maišant su vandeniu,o ne dujiniu būdu.Pasiskaitykit vieną kartą patys:“Grafeno poveikis žmogaus organizmui”.Ir pamatysit,kad komplikacijos ,kurias patyrė Izraelio gyventojai yra tokios,kurios sukeliamos ,kai žmogui naudojamas grafenas maišytas su vandeniu (trobozės,ląstelių mirtys,venų užsikišimai ir t.t.),o ne dujiniu būdu išgautas,nes toks būdas tūkstančius kartų pigesnis.O mirtys yra kaip sudedamoji dalis Globalaus Pasaulio Organizacijos sumanyme - sukurti NAUJĄ GLOBALŲ PASAULĮ BE SIENŲ.Tik man naišku kaip jie tą bendrą imunitetą pagimdys?Gal Geitasas ,kaip multikuose su rankenomis pritampys

Virginijus       2021-09-19 12:04

Taigi, po metų prie valdžios ėdžių stumdantys “tautiniai politikai"pamatę, kad nepaskiepyta žmonija pagal buvusias pradines “prognozes” neišmiršta, Piš-ui pačiai savo buvusioje “raginančioje laisvanoriškai” pasiskiepyti propagandinėje kalbelėje “patriotiškai išsprūdo”, kad nepasikiepinusiems žmonėms “privilegija” nesiskiepyti turi brangiai kainuoti…, kad dėl vienokių ar kitokių priežasčių nesiskiepijantys pagaliau būtų priversti “laisvanoriškai” pasiskiepyti… Lansberginio durnių laivo eiliniams keleiviams įvestas “jų labui ir gerovei” galvijų registracijos “Galimybių pasas”, būsimas “visokių laisvių, žmogaus teisių ir t.t progresas” yra tik pradžia…

A, nu jo…       2021-09-19 12:00

prieš vėją nepapūsi.Anūkiniai su žydų kompanijos GP spaudžia dalyvauti medicininiame eksperimente;... apie militaristinių spalvų karstus teiraukitės pas prezidentą Lansbergį.

RAIMONDAS: būtina susitelkti       2021-09-19 11:52

Darosi vis akivaizdžiau, kad ūsoniniai nausėdos, šimonytinės žvirblienės, dulkiniai verygos bei vis kita gausi šusnis šūlų su savo propagandiniais melo ruporais turės atsakyti už iki šiol vykdomas nusikalstamas veikas, siekiant kuo labiau sužaloti Lietuvos žmonių sveikatą. Tam, kad aukščiau minėti veikėjai užimtų pelnytas vietas kolonijose ir kalėjimuose, visuomenė turės susitelkti, savaime nieko neatsitiks.

JOOO       2021-09-19 11:50

Jo, Ramūnai, jo
Jn 8,44
44 Jūsų tėvas-velnias, ir jūs norite vykdyti savo tėvo troškimus. Jis nuo pat pradžios buvo žmogžudys ir nesilaikė tiesos, nes jame nėra tiesos. Kalbėdamas melą, jis kalba, kas jam sava, nes jis melagis ir melo tėvas.

Apr 12,9
9 Taip buvo išmestas didysis slibinas, senoji gyvatė, vadinamas Velniu ir Šėtonu, kuris suvedžioja visą pasaulį. Jis buvo išmestas žemėn, ir kartu su juo buvo išmesti jo angelai.

Didysis slibinas Velnias/Melas senoji gyvatė šiandien gyvena velniadėžėse.

Aš tikrai       2021-09-19 11:49

į žvalgyba eičiau su TOMKUM, KARBAUSKIU, RACHLEVICIUM.

Algimantas       2021-09-19 11:47

Atrodo, kad pirmas reikalas yra skubiai sušaukti neeilinį Seimo posėdį dėl tualetų prieinamumo. Bet po šiuo darkymusi, manau, slypi rimtesnis reikalas - valdžia visiškai nepaiso žmonių nuomonės ir savo vertinimų ne todėl, kad būtų visiški idiotai, o todėl, kad yra įsitikinę, kad rinkimų nebebus. Lygiai, kaip JAV komunodemokratai. Jie ir dabar į valdžią pateko neteisėtai, o ateity ketina juos visiškai kontroliuoti. Tiki, kad taip bus. Kaip Lukašenka ar Putinas. Kaip sovietijos generaliniai sekretoriai. Ir yra įsitikinę - ir visai pagrįstai - kad jei įvyktų sistemos sutrikimas, ir valdžią jie prarastų, tai jiems nieko neatsitiktų. Už jų mūru stovi kominternas, o tauta yra tiek baukšti, kad neišdrįstų įvykdyti įstatymų reikalavimo nubausti už valstybės išdavystę ir priesaikos sulaužymą. Jei tauta turėtų tikrą opozicinę uzurpatoriams vadovybę, ji visų pirma rūpintųsi kaip užtikrinti teisingus rinkimus.Ir, žinoma, turėti ką rinkti. O tam reikia turėti nors vieną veikiančią partiją ir nors bent vieną tikrą laikraštį.

RAIMONDAS       2021-09-19 11:44

PIŠ visas žydrasis kabinetas- bankrote…Tai pati klaikiausia, šaliai žalingiausia vyriausybė per 30metų... Remkime LŠS pastangas ONS režimą reformų keliu paversti demokratine santvarka daugumos labui. Dalyvaukime prekybos tinklų boikote ir valdančioji klika, netenkanti tautos palaikymo ir neteksianti ir jegos institucijų palaikymo,žlugs ir sulauksime išankstinių rinkimų...

Gyvenimas pagal Švabą:       2021-09-19 11:43

Gyvenimas pagal Švabą: Jiems visai nesvarbūs mūsų vertinimai, tam jie turi šarvuočius prie Seimo ir tvoras prie vyriausybės. Juos vertina Švabo chebrytė, kuri jais labai patenkinta ir dar manau paskatina geriau kontroliuoti skaitmeninį konclagerį.

REITINGAI SU*BI*NEJ       2021-09-19 11:42

Pagaliau bent lrytas lentelę su reitingais išbezdėjo:
Dulkys +22 -68
PiŠ +21 -69
GL +19 -74
Armonautė +17 -74

ne galimybiu       2021-09-19 11:41

pasas, o siekis ivesti totalitarizma.

Jo, stipriai G.Landsbergio chuntos padirbėta        2021-09-19 11:39

Nėra baltarusiško biokuro - 20 milijonų nuostolių , JAV sankcijos kalio trąšų tranzitui į Klaipėdą - 100 milijonų nuostolių , tvora pasienyje - 150 mil. Taivanio atstovybė virš 300 milijonų nuostolių.  O kur dar karas su Rusija. Reikia įvesti vis naujus mokesčius ir didinti kainas

RAIMONDAS       2021-09-19 11:14

Vakcinuoti yra agresyvesni nesiskiepijančių atžvilgiu, nes jaučiasi apgauti. Juk jie buvo euforijoje gavę skiepą, o dabar yra aišku, kad skiepas ne kažką padeda, o gali ir pakenkti. Pasiskiepijusius apėmė neviltis ir tuo pačiu pyktis. Jiems atgal kelio jau visai nėra, o nesiskiepiję vis dar tebeturi pasirinkimo laisvę.

ah.ą       2021-09-19 10:41

dėl mokesčių tai nieko naujo,  pasiskaitykit programas rinkimines kad ir prezidento, NS…Biudžetininkų algų kėlimas ir mokesčių didinimas…

habilitās       2021-09-19 10:37

Žiūrėjom.
Jei nebūtų tų „saldainių“: dėkui-dėkui, ačiū-ačiū, prašau-atsiprašau, gerbiamas-gerbiamas, tai įrašas būtų pusvalandžiu trumpesnis.
Jūsų A. Veryga ne ką geresnis už A. Dulkį, pliurpė jis prieš kameras tikrai daug, bet taip nieko ir nepasakė, bet apie tai jau rašėme, ditirambai nepadės.
Jei kas nematė įrašo, siūlau negaišti laiko, pataupyti kitam įrašui, žinoma, jei tam posėdžiui pasiruoš ir bent kiek gerbs tuos, kam jis yra skirtas.

ah1       2021-09-19 10:27

vadinkit daiktus savais vardais; ne galimybių pasas o spaudimo priemonė dalyvauti med. eksperimente ir krauti pelnus farmoms vartojant farmų  šūdskiepius.


Rekomenduojame

Ignas Vėgėlė. Patyčios Lietuvoje

Informacinis karas. Aurimas Navys

Regionų politika? Audris Narbutas

Robertas Grigas. Apie liūdnus panašumus

Latvijoje atviros tikintiesiems lieka tik tradicinės Mišios

Prancūzijoje moksleivis šaukė „Allahu Akbar“ prisimenant islamisto nužudytą mokytoją, tėvas grasino padegti mokyklą

Skiepijimo strategija nukrypo ne į motyvavimą, o į grasinimą – Prezidentūra

Niujorko teisėjas uždraudė tėvui lankyti savo dukrą, kol šis nebus pasiskiepijęs nuo Covid

Nuo bačkos. Vytautas Landsbergis: Atsisakantys vakcinuotis žmonės turėtų mokėti „karstelio mokestį“

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Konfliktas Europos Parlamente: išklausykite EK pirmininkės ir Lenkijos premjero kalbas

Lenkijos premjeras M. Moravieckis Europos parlamente: Europos Sąjunga nėra valstybė. Valstybės yra Europos suverenai, kurie nustato ES kompetencijas

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas kuria medijų korporaciją

Nuo bačkos. Vilniaus meras R. Šimašius: aš turiu pareigą dėl vilniečių būti principingu už mūsų miestą ir jo gyventojus

Dr. Dalija Snieškienė. Kur aš tai mačiau???

Prof. Jonas Grigas. Pavojingiausia kada nors išrasta technologija

Suomijoje dėl krikščioniškų pažiūrų teisiama buvusi ministrė

Pokalbis su prof. Alvydu Jokubaičiu

Nuo bačkos. Dainius Žalimas: nacionalinio konstitucinio identiteto elementu negali būti atsisakymas pripažinti šeima tos pačios lyties asmenų sąjungą

Romualdas Ozolas. Tikslas ir uždavinys: atkurti valstybę

Vytautas Radžvilas. Ir vis dėlto tikrovė stipresnė už ideologiją

Edvardas Čiuldė. Vilniaus universiteto nekrozė

Gėjų manifestas

Raimondas Navickas. Pažvelkime į VU lyčiai jautrios kalbos gaires kitu kampu

Justas Sakavičius. Valdžios tikslas – sudaryti nepakeliamas sąlygas neskiepytam žmogui

Asta Višinskaitė - Katutė. Partnerystės įstatymo stūmimo kampanija

Nuo bačkos. Viktorija Čmilytė-Nielsen: Danija laimingiausių šalių trejetuke, nes ten įteisinta vienalyčių porų partnerystė

Anglijoje per penkerius metus planuojama uždaryti daugiau nei 360 bažnyčių

Ir vėl valdantiesiems „parūpo“ miškai

Vengrų europarlamentaras: Europos sąjungoje paskelbtas Šaltasis karas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.