Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Socialinė politika, Ekonominė politika

Ramūnas Karbauskis. Dėkojame likimui, kad valstybę valdo ne Andrius Kubilius

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 7 d. 4:49

32     

    

Ramūnas Karbauskis. Dėkojame likimui, kad valstybę valdo ne Andrius Kubilius

Europarlamentaras Andrius Kubilius tikriausiai net nežino, kad Seimas vakar patvirtino maždaug dvejus metus trukusio parlamentinio tyrimo, kuriame aiškinosi 2009–2010 metų ekonominės krizės aplinkybes Lietuvoje, išvadą. O gal kaip tik dėl to fakto taip susinervino, kad išsiliejo socialinio tinklo profilyje (ČIA). Tik Europarlamentaras besikarščiuodamas ir kalbėdamas apie tariamai neteisėtas šios Vyriausybės žmonėms padėti skirtas išmokas, pamiršo paminėti, kad būtent jo vadovaujama Vyriausybė elgėsi tikrai neteisėtai mažindama visų žmonių, o ypač senjorų pajamas. A. Kubiliaus vadovaujama Vyriausybė net buvo pamokyta Konstitucinio Teismo tokiais žodžiais, kai naktimis darytos reformos buvo pripažintos prieštaraujančiomis Konstitucijai:

„Asmuo, kuris atitinka įstatymo nustatytas sąlygas senatvės pensijai gauti ir kuriam ši pensija yra paskirta ir mokama, turi teisę į atitinkamo dydžio piniginę išmoką, t. y. teisę į nuosavybę; ši teisė turi būti saugoma ir ginama.“

Mes šias teises giname ir ginsime. Kaip ir teisę į geresnį gyvenimą kiekvienam žmogui Lietuvoje.

Konservatoriai niekada neatsiprašys. Vardan galios ir valdžios, jie geriau sieks chaoso, stengsis klaidinti, niekinti kitus, kad visiems žmonėms būtų kuo blogiau, nes tik tokioje aplinkoje jie mato savo didvyrišką politinį vaidmenį. Kuo žmogui blogiau, tuo konservatoriui geriau…Tokia ta politinė konservatorių dviveidystė, slepianti interesus, kurie ne visada sutampa su valstybės ir žmonių lūkesčiais.

Apie tokią dviveidystę kalba ir Seimo patvirtintos išvados. Jose detaliai aprašomos aplinkybės, kodėl Lietuva valdant konservatoriams skolinosi žymiai brangiau nei kitos valstybės, kaip bankai „žaidė“ su palūkanomis, kodėl valstybės skola buvo užkrauta ant pensininkų pečių. Aišku jūs sakysite, kad va, „valstiečiai“ čia kelia senas istorijas, bet, šios senos istorijos yra jūsų veiklos atspindys, veidrodis, kuriame mes nenorime matyti savęs ir visos Lietuvos. Nekartosime jūsų klaidų, kad ir kaip norėtumėte, kad jas padarytume skaudesnes, nei padarėte jūs. Nors vargu ar įmanoma dar ciniškiau ir žiauriau pasielgti su žmonėmis, kuriuos jūs būdami labai „aukštai“, t.y. aukščiau už visus, sugebėjote išvadinti šunauja, nes jie nebuvo patenkinti jūsų lyderiu ir jūsų sprendimais

Seimas vakar kreipėsi į Generalinę Prokuratūrą prašydamas ginti viešąjį interesą, nes yra visa eilė konservatorių Vyriausybės veiksmų, kurie privedė šalį prie socialinės-ekonominės katastrofos, nuskurdindami didžiąją dalį Lietuvos žmonių.

Kelios citatos iš Seime atlikto tyrimo išvados:

„Lietuvos Respublikos Vyriausybė ne tik skolinosi labai brangiai, bet ir nusprendė dalį lėšų už aukštas 8 procentų palūkanas perskolinti „Sodrai“. Iš viso „Sodra“ per 2009–2017 metų laikotarpį sumokėjo Finansų ministerijai apie 1,1 mlrd. eurų palūkanų. Tai buvo daroma pažeidžiant Valstybinio socialinio draudimo įstatymo 20 straipsnio nuostatas, taip pat buvo sumažintos galimybės išsaugoti senatvės pensijų perkamąją galią bei diskredituota valstybinio socialinio draudimo sistema“.

„Viešojo sektoriaus skola per 2009–2012 metus padidėjo 8,5 mlrd. eurų (nuo 5 mlrd. 2008 metų pabaigoje iki 13,5 mlrd. 2012 metų pabaigoje). Palyginti su BVP, ji išaugo nuo 15,6 procento 2008 metų pabaigoje iki 41 procento 2012 metų pabaigoje“.

Visa tai buvo užkrauta ant paprastų žmonių, iš jų atimant ir nieko neduodant mainais, išskyrus nusivylimą ir gyvenimo planus svetur.

Apie išvadas galite paskaityti plačiau ČIA: lvzs.lt. Dėl 2009–2010 m. krizės Lietuvoje kalti ir politiniai sprendimai – siūloma kreiptis į Generalinę prokuratūrą dėl viešojo intereso pažeidimo; susipažinti su išvadomis galima ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al. tiek.ui       2020-06-10 0:11

O ką jis visus kitus pririšęs laikė? Ką visą tą laiką jie ten veikė? Kariavo savo mažuosius karus?

tiek.>Al. Pone Alui        2020-06-9 21:47

Suprantu jūsų nesupratimą:)))) : kabylius tada buvo grynas nulis .Ir nuo jo nieks nepriklausė ,ania?

Al. Pone Alui       2020-06-9 1:03

Aš taip ir suprantu, bet kodėl kažkuo kaltinam Kubilių,tarsi visi likę partijos draugai būtų jo įkaitai ?

to Ttt       2020-06-8 16:53

Kubilius su savo politikos kuosų kariauna padėjo nuostabius pagrindus, kad laimėtų rinkimus Karbauskis ir eksbolševikai bei AMB medžioklių varovų sūneliai, marčios ir žentai. Ir jokios atsakomybės - tos partijos politikos davatkoms dzin, svarbu, kad nunyktume pagal planą.

Ttt       2020-06-8 15:40

Rusų išgama, dvokianti komunistinė šiukšlė. Tikiuosi, pakars ta, karabasa su laiku. Kubilius padėjo nuostabius pagrindus tuo metu valsr bes vystymuisi, kiek investicijų varė į Lietuva dėl jo įdirbio, aukso amžius buvo.o tas kurva prunckienes nuo pat pradžių maniau Gino tempti Lietuva į rusyna. Atsiims atėjus laikui gaidys už viską.

viskas teisingai       2020-06-8 14:10

Bet suole prie Qbiliaus manyčiau reikia pasodinti LT dalią, šimonkytę ir dar prijungti sutk-iečius, zoloto-riečius, - nesibaigianti vagių šutvė....?

Zonduoju       2020-06-8 9:43

Kur pradanginot komentarą? Buratinui norėjosi pasakyti, kad nepaaugsi, o Karbauskio niekada nepasieksi kaip ir tie išdavikai, atėję į Seimą su valstiečiais ir nuplaukę konservų plaustu. Negrįžtamai atia išdavikams, o visiem valstiečiams ir kualicijai sėkmės!

Buratinas       2020-06-8 9:39

Tai tu tamsta! Gali + pliusuką užsidėti p.Karbauskas-jo daugumos valdymo metu pajudėjo teisingumas-sudrebino dedulės batalioną, nors pastarųjų klaidas net per 4 metus nesugebėta pašalinti.Malačiai valstiečiai su kualicininkais, nors ir jų gretose buvo prisišliejelių, vėliau psukusių degradų keliu.Išdavykų niekas niekada nevertins, jiems nevieta Seime!

stasys        2020-06-8 8:51

Panašu kas R,Karbauskui teks pasišluostyti viena intymia vietą ta savo tyrimo ataskaita . Kaip tokiais atvejais jau tapo priimta ..susirinkusi bežemiu pencininku mažuma nutarė teisti Kubiliu net neskaičiusi to didelio Karbauskio darbo .

Dainius       2020-06-8 6:26

Per visa laika kiek esame laisva lietuva dar ne viena partija buvusi valzdioje nieko gero nedare lietuvai tik voge is jos ,taigi vagia ir valstieciu partija su karbauskiu ,tai nereiskia kad noriu rusu nebuvo gerai tada ,tik klausymas kada nustosit vokt   o duot lietuvai duot

Danutė       2020-06-8 5:18

Kubilius turi atsakyti.

Pone Al.       2020-06-8 4:46

Jei palaiko Kubilių ir politinę Šmikyte, vadinasi, jiems pritaria. Tai tik pavadinimas, o ne partija - gudrus prisiplakimas prie pavardės, paremtas iracionaliąja filosofija, kad paprasti partijos nariai negalėtų nieko įtakoti ar keisti. Pagarbiai, - Jules.

Likimas       2020-06-7 22:31

Kas kas karbauski tau reikėtų slėptis nuo kubiliaus

Antivalstybine konservatoriu partija paleisti       2020-06-7 19:51

Jos narius arestuoti ir teisti

Antivalstybine konservatoriu partija paleisti       2020-06-7 19:50

Jos narius sulaikyti ir teisti.

nenene       2020-06-7 19:13

ne pasmirdusiuose koncervuose ar pusggalviuose kolūkiečiuose esmė, ne ūsuotuose bebruose ir ne liberastuose.
esmė tame, kad kvaili kumečiai negali kam nors nedėkoti.
nelaisviems nedašunta, kad galima nemėgti nei vienų ir reikliai vertinti visus.
baudžiauninko-vergo stuburas taip surėdytas, kad ans gali tik klūpėti ir bučiuoti “geram” ponui rankelę.
klaikiausia, jog ir po šio labai aiškaus savo nuostatomis komentaro, tuoj pat atsiras klijuojančių koncervų fano etiketę.
nieko nepadarysi - bukumas yra vergo mentaliteto būtina dedamoji….

A l. Juliui       2020-06-7 19:08

Tai jei, tavo nuomone, Kubilius su Vagnorium dirba komunistams, tai kodėl kiti konservatoriai Kubilių dar laiko ? Ar mūsų konservatoriai tyčia niekšiškai elgiasi, kad padėtų Karbauskiui ? Ar mūsų konservatoriai taip vadinasi, nes yra konservatyvūs, ar tai tiesiog operatyvinis pavadinimas ? Kodėl konservatoriai remia kominterno programą (Stambulo konvenciją, imigracijos planą, JTO remia PSO, sodomijos įdiegimo planą ir vaikų žudymo programą)? Kodėl jų veikimas šiose srityse sutampa su liberalų ?

Hehe       2020-06-7 19:07
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Hehe       2020-06-7 19:03
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Raigerdas       2020-06-7 17:50

Niekas Lietuvoje nepasikeis, kol Kubylius nesės į teisiamųjų suolą, o štazys jį labai mylėdamas, nenešios jam džiovintos duonos, kaip ištikimas šunelis.

hmmm        2020-06-7 14:59

bravo Jules. puikiai pastebejote. jeigu Kubiliai nebutu taip privadovave, valstieciai, kaip ir Prunskienes laikais, butu kazkelintieji partneriai prie kokiu nors LDDP veikeju (nesvarbu, kad kitu pavadinimu). beje, ir dabar Gabrielius et Co. daro daug, kad skverneliai su karbauskiais vel butu daugumoje ir po rinkimu. jeigu valstieciai patys nesusimaus, taip ir bus. siaip jau valstieciai pabuve valdzioje stipriai patobulejo, jau ismoko, kokius metodus ir kaip naudoti. paziuresim, pamatysim, kad ir kaip liudna bebutu

Mazgokit kojas       2020-06-7 13:45

Kubiliui, kolchoznikai su savo milijonieriais, kad esate valdžioje, kad galite gyventi ir uliavoti skolon ateities kartų sąskaita, o nesidievagokite čia, kad ir be jo būtumėte užlipę į valdžios Olimpą.

Kisa,       2020-06-7 13:39

nori labiau Maskolijon ar Žečpospoliton? Patinka “Jedinstvo-Jedność”? Kai reiks grąžinti pasiskolintus milijardus ateities kartų vardu - sužinosi, kiek čia, komentaruose, blūdinėjai ir kas nutiks senatvėje, kai anūkai sužinos, ką pats palaikei ir prisidirbai jų sąskaita. Landsbergis seniai ne valdžioje, o kai buvos pustrečių metų - tai ekonomikai ir ūkiui vadovavo “Šatrija” su LKP CK Pirmuoju sekretoriumi. O dabar “Šatrijos” pavaduotojas vadovauja Lietuvos politikai. Manai, kad runkeliai tiek durni, kad patikės pačio deziuku, ane?

Kis       2020-06-7 13:29

jules;pirmam komentarui dedikuoju.Yra dar Burandino asilu,kurie ne tik dekuoja Kubiliui,bet gatavi ir daugiau.noriu tik paguosti,kad savo propoganda galite patalpinti i Landznergio pasturgali,o jei netilps ,tam turite anuka su visa aplinka.Durniai pasibaige,nejaugi dar nesupratote?Juk zmones pamate,kad tik nevagiant galima nemazai nuveikti ir pensijas,vaikucius,gydytojams bei mokytojams,kazkas nubyrejo ir kulturai?Stai kiek galima padeti zmogui,kai lesos ne “isisavinamos”, paprasciausiai duodami zmonems,kurie jie ir yra skirti,o ne slepti ofsuoros.O kubiliu.Valiliauska.grybovska bausti Lietuvos vardu,tai nieko nauja,sitaip elgiasi visas pazangus pasaulis,nebent dar tuose valstybese,kur turi po patriarcha?

ptksš       2020-06-7 12:07

Pagaliau ir viską laimėjusio “Punktai sakymų” tapo prieinami šio portalo šviesuoliams. Tobulėjam.

Tik       2020-06-7 11:47

nebarstykim perlų kiaulėms, - nereaguokim į stasio kryptingas nesąmones…

Jules       2020-06-7 9:25

Kubiliaus naudą lddp-istai, vadinasi, ir Karbauskis gaudė ir tebegaudo. Reikia taip premjeriauti, kad būtų naudinga priešui, Žečpospolitai, Matuškai, o ne tautiečiams, ne eiliniams, padoriems bendrapatriotams, o oligarchijai arba raudonajai mafijai, arba Koronei 2020(Covid -19). Išmaniajam virusui, gebančiam segreguoti pagal amžių ir socialinę padėtį Lietuvoje.

hmmm       2020-06-7 9:25

situacija tikrai nekokia. kaip ten bebutu, siuo metu mums pateiktas pasirinkimas- arba konservatoriai arba valstieciai. o ka man daryti, jei as likimui nenoriu dekoti nei del vienu, nei del kitu? visi kiti pasirinkimai tai labiau savo sazinei nuraminti, kad atseit padarei tiek, kiek galejai.

pritariu Jules       2020-06-7 8:37

komuniagos PRIVALO kubylių garbinti.
——
bet… mauras darbą padarė - maurą velniop !!!
moralas: jei esi durnas kaip kubylius - tarnauk velniui ir komunistams.

Apsaugok       2020-06-7 8:14

Viešpatie nuo karbauskio, tomašeskio ir komunistų populistinių kerštingųjų gaujų, o nuo priešų apsiginsime patys

stasiams       2020-06-7 7:52

kabylius ,putin - abu chuilo .Ypač kabylius ,pridaręs šaliai šimtus milijardų nuostolių ir žydams badmečiu už nieką  iš biudžeto skyręs 120 mln.Ir tai - badmečiu,per patį krizės įkarštį . O kur dar jo nusikaltėlių komandos patvirtinta tvarka ,kai iš neturinčių jokių pajamų bedarbių buvo pareikalauta susimokėti į PSD ec fondą(beje,kuris dar nepanaikintas , bet tikrai bus anksčiau /vėliau naikinamas kaip antikonstitucinis).

stasys        2020-06-7 7:04

Na ar ne kvailas R.Karbauskis ? gaišti laiką išvadoms kurios neturi nei juridinės galios nei praktinės , kurios ateityje galėtu mus apsaugotu nuo tokiu ‘ale klaidų‘ , paprastai kalbant reikėjo palaukti kol baigsis ši krizė ir palyginti rezultatus akcentuojant į abiejų krizių skirtumus . Be abejo tai dar vienas bandymas persivilioti tuos ‚mažažemius‘ pensininkus kurie dabar neapsisprendę plaukioja tarp soc.demu ir tvarkiečių (buvusių) .Ju nedaug procentas kitas ..bet tai didelė paspirtis kovoje su soc.demais už antra vietą . O tiems kas nepasikliauną gražiais žodžiais R.Karbauskio .. tai jokiu pasekmių nesukeliantis oro gadinimas valstiečiu ..baigiant savo kadencija . Bet kuriuo atveju kitas Seimas, po krizės, irgi darys tokias „analizas“  tik jau ant R.Karbauskio dušios . Tai tradicinė specifika Lietuvos politikos , kuri perduodama pagal laimėtojo rinkimuose teise .

Pastaba       2020-06-7 7:01

Jei likimas bus mums gailestingas, tai šito Karbauskio daugiau niekad vadžioje nebus.

Jules       2020-06-7 6:41

Jūs turėtumėte ne peikti Kubilių, o jam kojas mazgoti ir nuolat dėkoti, kad tik jo dėka Jūs dabar valdžioje. Niekas kitas taip nedirbo LDDP naudai, kaip Kubilius su Vagnorka, tad nevarykite čia dezi propagandos mūsų nulėpausiams, gerai? Esant ne kas kitas, o dar vienas LDDP politinis sparnas - Moterų partijos pirmininkės pavaduotojas ir t.t. Kam tas melas vardan Lietuvos?

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

Hehe       2020-06-7 19:07

Suskiau tu blet

Hehe       2020-06-7 19:03

Suskiau tu bl..t


Rekomenduojame

Nida Vasiliauskaitė. Sako, į mūsų tolimus ramius kraštus atėjo maras. Laimei, bus naujų Mokslo dovanų

Šv. Augustino homilija apie Kristaus prisikėlimą

Didžiojo Šeštadienio Geroji Naujiena. Tuščio kapo žinia

Andrejus Gaidamavičius kviečia jungtis prie Nacionalinio miškų susitarimo: Nestovėk po medžiu – stok už medį!

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Lietuvos Sąrašas kviečia į forumą: nuo ko mus saugos „Laisvės patruliai“?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.