Demokratija ir valdymas, Žiniasklaida

Ramūnas Karbauskis prašo teisėsaugos institucijas įvertinti prieš rinkimus paviešintą suklastotą pažymą

Tiesos.lt redakcija   2017 m. sausio 4 d. 16:16

27     

    

Ramūnas Karbauskis prašo teisėsaugos institucijas įvertinti prieš rinkimus paviešintą suklastotą pažymą

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas (LVŽS) Seimo narys Ramūnas Karbauskis kreipėsi į teisėsaugos institucijas prašydamas įvertinti priešrinkiminių laikotarpiu Lietuvoje paviešintą galimai suklastotą pažymą apie jo verslo galimus ryšius su Rusijos specialiosiomis tarnybomis.

Savo pareiškimą, kuriame prašoma pradėti tyrimą pagal požymius nusikalstamos veiklos, numatytos Baudžiamojo kodekso 154 straipsnio 2 dalyje – dėl nenustatyto asmens neteisėtų veiksmų, kuriais per visuomenės informavimo priemones buvo paskleista tikrovės neatitinkanti informacija, R. Karbauskis įteikė Vilniaus apylinkės prokuratūrai.

„Galima toleruoti agresyvią ir dalykišką kritiką, tačiau atviro melo fabrikavimą ir skleidimą viešoje erdvėje prieš pat lemiamus Seimo rinkimų balsavimus vertinu tik neigiamai. Nors visuomenė ir žiniasklaida parodė informacinį raštingumą ir sąmoningumą liūdnu šypsniu palydėdama oponentų ar valstybės išorės priešų veiklą, tačiau teisėsaugos institucijos turėtų išsamiau išanalizuoti ir pateikti savo išvadas“, – sakė Ramūnas Karbauskis, skelbia alfa.lt.

R. Karbauskis kreipėsi ir į VSD ir pažadėjo visokeriopai bendradarbiauti su VSD keičiantis informacija. Jo teigimu, prieš jį nukreiptų ir įgyvendintų veiksmų visuma atitinka hibridinio karo antrąj fazę, kai vykdomos specialiosios operacijos, kuriomis siekiama suklaidinti politikos ir karinius lyderius koordinuotai platinant per diplomatinius kanalus, žiniasklaidą ir vyriausybės bei karinių agentūrų priemones fiktyvią informaciją.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

chenyingying       2017-11-30 3:37
Raigerdas        2017-01-6 19:24

Komentatorė Dangė teisingai pažymėjo, kad tai yra masonų ženklas, tačiau iškreipė faktus, kad tai, neva, nepamiršti tų, kas žuvo už liberastinę pasaulio tvarką. Iš tikrųjų masonai tą forget-me-not kaip simbolį pradėjo naudoti 1926 metais. O fašistams atėjus į valdžią tai tapo masonams simboliu atminti fašizmo aukoms, t.y. tiems masonams, kurie tapo nacių režimo aukomis, mirė ar žuvo koncentracijos stovyklose ir t.t. Dabartiniu metu masonai tai naudoja atminti tiems, kurie mirė, tačiau nėra užmiršti, tame tarpe ir nacių aukoms atminti.
Iš tikrųjų, masonai pamatę musiškius, prisisegusius tą jų simbolį, būtų labai nustebę ir nesuprastų, ką tai reiškia. KADANGI lIETUVOS KONSERVATORIAI TURI LABAI MĖŠLINGĄ ELITĄ, BET NETURI TIKRŲ INTELIGENTŲ, TAI JŲ MĖŠLINGAS ELITAS SUGEBA TIK NUBEŽDŽIONAUTI KĄŽKĄ IŠ VAKARŲ NET NEŽINODAMI, KOKIĄ TEN TURI REIKŠMĘ ŠITAS SIMBOLIS. PANAŠŪS DALYKAI VYKO IR SU BOLŠEVIKAIS, KURIE SUSIKURDAVO ARBA NUBEŽDŽIONAUDOVO KOKIUS NORS SIMBOLIUS LABAI NEVYKUSIAI. Tačiau bolševikai inteligentus sušaudė, o Lietuvoje niekas jų nešaudė, bet matyt, konservatoriai sugebėjo pritraukti ne ką geresnį ELITĄ, nei bolševikai. Iš tikrųjų, šis masonų simbolis forget-me-not tikrai niekaip nesiderina su Sausio 13 d. aukų atminimu. Labai jau skurdi ta fantazija mūsų mėšlingo ELITO, kad nesugebėjo sugalvoti nieko geresnio. Reiškia, jiems tai tikrai apsimestinė ir nenuoširdi akcija.

Dangė       2017-01-6 17:09

Forget-me-not (neužmirštuolė) - ženklas pagerbti tiems, kurie žuvo už MASONŲ idėjas, už liberastinę pasaulio tvarką.

Neužmirštuolė       2017-01-6 14:08

„Neužmirštuolė“ – tai popierinė gėlė, kurią prie savo širdies sausio 13 d. įsisegti kviečia akcijos ambasadoriai LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Krašto apsaugos savanorių pajėgų vadas plk. ltn. Arturas Jasinskas, SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda, profesorius Alfredas Bumblauskas, DELFI vyr. redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė, DELFI žurnalistai Vaidas Saldžiūnas, Vytautas Jokubauskas, 15min žurnalistai Paulius Gritėnas, Dovydas Pancerovas, Paulius Ramanauskas.”, - skelbia Delfi.lt portalas.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/sausio-13-osios-akcija-neuzmirstuole-vel-kvies-aukoti-krasto-apsaugos-savanoriu-pajegoms.d?id=73349190

Klausimas savanorių pajėgų vadui: Ar jis atsiklausė savanorių ir gynėjų, ką šie mieliau prie širdies segtųsi - trispalvę ar neužmirštuolę sausio 13 d.

To sportloto Tarabilda       2017-01-6 0:24

Segės ar nesegės priklauso iš dalies ir nuo mūsų. Manau, kad Karbauskis segės savo gervę, o Skvirnelis nezabudkės neįsisegs. Šiaip jau visiškai aišku, kad noru įsisegti nezabudkę nei vienas nei antras nedega. O kokių velnių tada tą nuolankumą matrioškynuji rodyti. Korta dabar jų rankose, ir nėra rimtų priežasčių, kodėl turėtų pataikauti “elitui”, kuris jų nekenčia. Tegul segasi tą išdavystės ir gėdos pentagramą Kubilius su rūmų padxhalujais.

sportloto       2017-01-5 23:33

Lažybos:
a) Nezabudkes segės ir Karbauskis ir Skvernelis
Taip/Ne 3:7
b) Nezabudkę segės tik Skvernelis;
Taip/Ne 9:1
c) Nezabudkių nesegės nei Karbauskis nei Skvernelis;
Taip/Ne 2:8
Sumų statymai prasidėjo.
Sėkmės.

Dėmesis       2017-01-5 22:37

Delfis jau užleido niezabudnių fabrikėlį aktyvavęs banerį.

Dėmesiui       2017-01-5 22:26

Tai jau taip, po geros savaitės tikrai pamatysime- kas iš naujosios valdžios prisisegs nezabudkas. Nėra įstatymo kad tą masoneriją būtų privaloma segėti Sausio 13 proga. Kas tą penkiakampę dėvi- asmeninio apsisprendimo reikalas.
Todėl kai pamatysime skvernelius su pentagramomis, taip ir suprasime- paraidžiui. Ir jokių vinių.

Dėmesio       2017-01-5 20:17

FB tyruose ėmė telktis “Niezabudkos”: N.Putinaitė, D. Radzevičius, M. Jastramskis savo sienų profilių fonuose įkurdinę kvapnų neužmirštuolės popierinį žiedelį. Iki sausio 13-osios tokių ims daugėti. Pažiūrėsime, kas tokie.

Skaitytoja       2017-01-5 16:12

kad žurnalistai jaučiasi turintys valdžią, galima buvo įsitikinti ir šiandien Žinių radijo laidoje dienos klausimas. Anksčiau atrodęs visai padorus žurnalistas Perednis, šiandien pakėlė tikrą isteriją dėl to, jog dar neišaiškinta, kuo kaltinamas D.Bradauskas. Jis negali ištverti nei vienos paros, kol bus viskas pateikta jam ant lėkštutės, nes čia veikia baisieji valstiečiai, kurie taip nežmoniškai pažeidinėja jo teisę žinoti, net visą parą neišaiškina, kuo nusikalto jo gerbiamas Bradauskas, nes ko gero tie jo negerbiami prasčiokai valstiečiai elgiasi ne pagal tobulų žurnalistų nustatytą protokolą, neatsiskaito jiems (kaip būdavo anksčiau), gal, kaip darydavo jo mylimos partijos, nori vieną kadrą pakeisti savu - tai negalima, galima buvo tik anksčiau. Man buvo bjauru klausytis ir norįjosi paklausti, kodėl niekada nekalbama apie masiulį, kodėl visai neįdomu, kaip kyšininko reikalai, kada jį pasodins. Labai norėčiau sužinoti, kada gaus tas bjaurybė pagal nuopelnus.

Raigerdas >Džeikui        2017-01-5 14:21

Gerbiami ponios ir ponai, prašau, atkreipti dėmesį į “teisingo” Džeiko motyvaciją. Nors pats Džeikas dedasi krikščioniu ir mušasi į krūtinę, kad yra tikintis į Dievą, bet iš tikro jis elgiasi kaip elementarus KGB ideologinis propagandistas. Šitam žmogui krikščionybė ir Dievas yra reikalingi tik tam, kad jis galėtų kitus šmeižti ir išlikti “nekaltu avinėliu”. Štai konkretus fakltas apie šį veidmainį: “Ar cia mes sergame sizofrenija ar Karbauskis?”
Atkreipkite dėmesį, kad TSRS laikais disidentas kritikuodamas Tarybinę sistemą, tuoj pat buvo guldomas į psichiatrinę ligoninę ir ten jam būdavo prikabinama ŠIZOFRENIKO ETIKETĖ. Džeikas nutarė pratęsti tą KGB-istų taikomą metodiką. Toliau, “nekaltas avinėlis” komentatorius Džeikas rašo: “Ar čia mes sergame šizofrenija…” Kas tie MES? Kiekvienas, skaitydamas jo komentarą, savaime aišku, netapatins savęs su šizofreniku, todėl automatiškai šizofreniku lieka įvardintas sekantis asmuo: būtent Karbauskis. Štai čia ir yra tas “nekalto avinėlio” Džeiko manipuliavimas žodeliu “mes”, o jeigu kalbėti apie ŠIZOFRENIJĄ, tai kai žmogus SAVE ĮVARDINA ŽODELIU “MES”, TAI ČIA IR YRA TIE BENT JAU MINIMALŪS ŠIZOFRENIJOS POŽYMIAI. Nei vienas ŠMEIŽIKAS nėra dvasiškai sveikas žmogus, nes dvasiškai sveikam žmogui net į galvą neateina tokios nesveikos idėjos.

Raigerdas        2017-01-5 13:55

Dešimt balų komentatoriui Tarabildai už šį komentarą (Tarabilda Dzeikui 2017-01-5 12:27). Taip, akivaizdu, kad konservatorių partija pasidarė savo lizdelį iš VSD. 1)Dalis žurnalistų dirba VSD, t.y., jie visada gali šantažuoti bet kokį žmogų ir tą mes matėme Pakso nušalinimo atveju nuo Prezidento posto, nors analogiškus dalykus ir dėl pilietybės Valdas Adamkus pridarė kur kas daugiau. VSD paskleidė ne vieną pažymą, padarydama Lietuvos valstybei milžiniškų maštabų žalą. Jokio vidinio patikrinimo VSD nebuvo ir ne vienas VSD Generalinis direktorius vaikšto laisvėje, o ypatingai žymusis “orakulas” Mečys Laurinkus. 2)Nei vienas Seimo komitetas, nepareikalavo iš VSD ataskaitos, kiek ir kada buvo padaryta žala VSD rankomis atskiroms žmonių grupėms, prikabinant jiems “pavojingumo” ar “priešo” etiketes, nes neįvertino to fakto, kad VSD buvo naudojama atskirų grupių savanaudiškų interesų patenkinimui, kad padaryti žalą jų konkurentams. NEGALĖDAMI KONKURUOTI, jie pasinaudojo VSD paslaugomis ir tai neapsiėjo be atskirų SEIMO NARIŲ pagalbos. MEČYS LAURINKUS AKIVAIZDŽIAI ATSTOVAVO KONSERVATORIŲ PARTIJOS INTERESAMS, KAIP IR PETRAS PLUMPA ATSTOVAVO KRIKŠČIONIŲ DEMOKRATŲ INTERESAMS. 3)Neaiškus VSD vaidmuo ir Neringos Venckienės atžvilgiu, nes šitoje byloje daugybė neišaiškintų mirčių. 4) VSD galimai naudojo narkotikus ir psichotropinius vaistus, o tai reiškia, kad VSD yra tampriai susijusi su psichiatrija. Galimai, dalis psichologų ir psichiatrų dirba VSD. Bet pati VSD net nesuvokia, kad psichiatrai dirba vienoje kupe su FARMACININKAIS, ir psichiatrai yra valdomi per Amerikos Psichiatrų Asociaciją ir Lietuvos VSD yra tik žaisliukas ir ginklas susidorojant su bet kuo, kas tampa APA konkurentais arba atskleidžia jų nusikalstamą veiklą. Ryšys VSD su psichiatrija visada turės korupcines šaknis, nes MONOPOLIJOS ir YPAČ farmacininkų monopolijos yra suinteresuotos paprasčiausiai išnaudoti savo tikslais tokius “kvalifikuotus” GENERALINIUS DIREKTORIUS, kaip MEČYS LAURINKUS ar Petras Plumpa, kurie iš viso nesugeba įvertinti situacijos objektyviai, todėl nori nenori jie privalo būti ŠALIŠKI ir atstovauti kokios nors grupės interesus, kadangi patys yra nekvalifikuoti kaip vadovai ir šitą faktą reikia nuslėpti. Tokie žmonės paprastai nepaklūsta mūsų KONSTITUCIJAI, todėl ją naudoja tik savanaudiškų interesų įgyvendinimui. Tokio tipo GENERALINIAI DIREKTORIAI iš viso negali dirbti vadovaujančio darbo valstybinėse institucijose, todėl jie yra paskiriami tik tuo tikslu, kad juos pačius galima būtų valdyti slaptais kabinetiniais susitarimais.

Raigerdas        2017-01-5 13:54

5) Faktiškai “VALSTIEČIŲ” atžvilgiu yra vykdomas niekur neskelbtas ŠALTASIS KARAS LIETUVOS VIDUJE, kad suskaldyti ir supriešinti tarpusavyje Lietuvos žmones, o juos suskaldžius, per LRT organizuoti šantažą LVŽS vadovų atžvilgiu, kas buvo daroma Lietuvoje Pakso nušalinimo atveju. Į šitą niekur neskelbtą ŠALTAJĮ KARĄ po truputį yra įtraukiama ta ELITO DALIS, kuri gavo ar gauna iš valstybės įvairias privilegijas.
6) Akivaizdu, kad pas mus žurnalistai ne šiaip sau giriasi, kad jie yra 4-oji valdžia, bet realiai yra būtent taip, nors pagal KONSTITUCIJĄ tokios valdžios nėra. Pavyzdžiui, MG Baltic Investment” pasirašė sutartį su Skandinavijos kompanija „Bonnier Entertainment” dėl LNK TV (įkurta 1995 m.) akcijų pardavimo, tačiau tai nebuvo vien tik biznio planas, nes tapo aišku, kad šitas koncernas vadovauja ir politiniams procesams šalyje. Taigi, žurnalistas, kuris privalo tik perduoti informaciją, tampa SUSIREIKŠMINUSIA YPATA, kuri informaciją gali paversti dezinformacija, gali informaciją paversti šantažuojančia medžiaga, informaciją paversti diskredituojančia medžiaga. TIK ŠITUO PAGRINDU LIETUVOJE BUVO SUKURTA 4-OJI VALDŽIA. Deja, nekvalifikuoti ŽURNALISTŲ ETIKOS INSPEKTORIAI NET NESUVOKIA, KAD BŪTENT JŲ NEKVALIFUOKUTUMO DĖKA SUSKŪRĖ LIETUVOJE ŠITA 4-OJI VALDŽIA IR LIETUVA TAPO PANAŠI Į TĄ VALSTYBĘ, KOKIA YRA APRAŠOMA G. ORWELL’O “GYVULIŲ ŪKIS”. Tai įvyko tik dėka nekompetetingo SEIMO ir ŽURNALISTŲ ETIKOS INSPEKTORIŲ, kurie net nesugeba suvokti, kas parašyta mūsų KONSTITUCIJOJE.
7) Visa mūsų ekonomika, Lietuvos skurdas, jos atsilikimas, žmonių nepasitenkinimas, savižudybių gausa, emigracija turi tik vienintelę priežastį: LIETUVA YRA DRASKOMA ATSKIRŲ SAVANAUDIŠKŲ GRUPIŲ IR PATS DIDŽIAUSIAS BLOGIS YRA TAME, KAD TAS FAKTAS LIETUVOJE NĖRA ATSKLEISTAS, ĮVARDINTAS, TODĖL SITUACIJA YRA PANAŠI, KOKIA BŪNA SU ALKOHOLIKU: AŠ NETURIU JOKIŲ PROBLEMŲ, TAI JŪS TURITE PROBLEMŲ.
8) Kodėl susidarė toks slaptas atskirų grupių Lietuvos turto ir valdžios pasidalinimas? Pirmiausia, dėl degradacijos, kuri jau vyko TSRS laikais, kai valstybė buvo sau, o gyventojai sau. Kas nevogė, nespekuliavo ar nebuvo užlipęs komunistų karjeros laiptais, gyveno gana skurdžiai. Lietuvos Nepriklausomybė turėjo sustabdyti šitą degradaciją, tačiau šito neįvyko, nes standartiškai po kiekvienos revoliucijos į valdžią ateina žmonės-kiaulės, kaip visiškai tiksliai tai aprašė G. Orwell’as. Tokios yra kiekveinos revoliucijos pasekmės. Todėl reikia ypatingą dėmesį atkreipti į LVŽS, nes jie atėjo į valdžią ne revoliucijos keliu, o kantriai dirbdami ir tobulindami savo VALSTYBĖS VALDYMO METODUS. TAI YPATINGAI VERTINGAS DALYKAS, KO NEBUVO DAR VISOJE POSTKOMUNISTINĖJE ERDVĖJE.
8) Dabar “valstiečiams” reikalinga mūsų visų pagalba. Be abejonės, jie dar gali suklysti ne vieną kartą, tačiau jų TENDENCIJOS YRA SĄŽININGŲ ŽMONIŲ TENDENCIJOS IR PILNAS ATSIDAVIMAS LIETUVOS, KAIP KLESTINČIOS VALSTYBĖS, LABUI.

Dzeikas       2017-01-5 13:34

Tarabilda, aciu uz nusviesta situacija.
Tada bendrojo gerio labui Karbauskis turetu inicijuoti istatymo del atsakomybes uz smeizta (autoriaus , o ne paskelbusiojo)  kurimo iniciatyva.
O kol kas belieka pasikliauti lietuviu ismintimi vertinant incidenta. Nors diskusijos galejo/negalejo Karbauskis bendradarbiaut su Rusijos spectarnybomis remiantis kazkokia teisiskai niekine spargalka nuteikia pesimistiskai.
Karbauskio gi reagavima i sia situacija vertinu is klasikines doros postulatu: “I neirodyta kaltinima atsakineti nedera”.T.y. jo reakcija i si Kubiliaus verbalini issidirbinejima butu demonstratyvi tyla.

>> Mano nuomonė        2017-01-5 13:14

Aš ne žiaurus, aš teisingas.

Tarabilda Dzeikui       2017-01-5 12:27

Tikrai sapnuoji. Siūlai Karbauskiui paduoti Kubilių į teismą už šmeižtą, kai šmeižto sąvoka nhėra preciziškai mūsų jurisdikcijoje apibrėžta, o Kubilius užsiima aiškiomis manipuliacijojomis ir aptakiomis insinuacijomis, nesakydamas, kad savo rankose turi pažymą. Jau kartą Karbauskis mėgino pasielgti tamstos siūlomu būdu. Šnipštas išėjo, o pats siūlai antrą kartą lipti ant to paties grėblio.
Matau, kad tamsta, iš toli žiūrėdamas, nesuvoki, dėl ko čia laužomos ietys. Pasakysiu, kaip iš arčiau matosi. Vyksta bene nuožmiausia kova dėl įtakingiausios jėgos struktūros VSD, kuri veikia politiniame lauke, skirtingai nuo demokratines tradicijas turinčių valstybių.

To Jo       2017-01-5 8:39

kalbėkim apie turinį. Už bazarą reikia atsakyti.

Dzeikas       2017-01-5 8:36

Visdelto man keisti Karbauskio veiksmai.Kodel?
Prisiminkim priesistore.Kubilius paskelbe Karbauski kompromituojancia informacija.Pasireme jis Ukrainos spectarnybu pazyma.O dabar Karbauskis kreipiasi i “teisingumo institucijas”...(Stop! kokias institucijas? Prokuratura, teisma, VSD? Migla kazkokia.) ... nustatyti pazymos tikruma!
Tai Lietuvos “taisingumo institucijos”(prokuratura, teismas, VSD) dabar nustatines UKRAINOS valstybes institucijos pazymos tikruma???
Ar cia mes sergame sizofrenija ar Karbauskis?
Turetu buti: Karbauskis pateike ieskini Teismui del Kubiliaus smeizto apie jo asmeni ar kompromituojanciu gandu sklaida.
O jau ponas Kubilius tegul irodineja jo paskleistu faktu tikruma.Rodos taip vyksta smeizto bylu tyrimas normaliame pasaulyje.
Siuo atveju negraziai atrodo tiek Kubilus paskleides gandus.Iskart po ju emiau simpatizuoti Karbauskiui, nes butent tokia reakcija sukelia bandymas sukompromituoti zmogu nepatvirtintais gandais ir niekiniais popieriukais. Dabar gi, vietoj to, kad teiktu aisku juridini ieskini uz smeizta, Karbauskis budamas ieskovu emesi atsakovo funkcijos kreipesi del Kubiliaus pateikto popieriuko tikrumo irodymu.
Kazkoks jurisprudencijos absurdo teatras. Pasijuokciau jeigu tokie dalykai vyktu Afrikoje, minetame karta Zayre su jo prezidentu vardu “gaidys padengiantis visas vistas”(gen. Mobutu, Zayro prezidentas).Bet cia Lietuvoje , salyj kuri pretenduoja save vadinti europietiska.
Pasakykite , kad as sapnuoju.

Marius -> Jo       2017-01-5 0:58

Žinai “Jo” kad esi subingalvis? Nežinai. Tai va, apie Ramūno Karbauskio turtus yra tiek prirašyta, kad kad kaltinti neva paveldėjo turtus yra tikrų tikriausias šmeižtas. Tai va pakartosiu, neišmanėli. Ramūnas Karbauskis turtus, pirmąjį milijoną užsidirbo 1991-92-93 metais. Tuomet dar buvo neišardyti kolūkiai, o iš jų reformuotos žemės ūkio bendrovės dar nesubankrotintos ar neišsidalintos už pajus. Natūralu reikėjo trąšų. Anksčiau, planinėje ekonomikoje, trąšos buvo centralizuotai perkamos, skaičiuodavo turbūt žemės ūkio ministerija kiek ko kam reikia, gi refomuojantis į rinkos ekonomiką kolūkiai->bendrovės dabar pradėjo pirkti trąšas individuoliai. Be to tų trąšų reikėjo dideliais kiekiais, tai ne trihekatrininkų ūkeliai. Ramūnas Karbauskis kaip agronomas puikiai suprato, kad žemės ūkis be trąšų neįmanomas, tad pirkdavo trąšas iš gamintojų ir parduodavo jas tiems kolūkiams-bendrovėms. Taip, iš esmės buvo tarpininkas, bet kas čia smerktino? Kiti lietuviški verslininkai milijonieriai tapę tada buvo lygiai tokie pat tarpininkai. Manau tai garbingas verslas, juk tas trąšas vežė į Lietuvą, čia jų dėka užaugdavo derlius. O va visokie avuliai-uspaskichai pirkdavo metalą Rusijoje ir grūsdavo į vakarus. Įdomu, kaip ten su buhalterine apskaita pas juos buvo: ar viskas švaru? Kokioje šalyje mokėdavo mokesčius? A? Taigi.

Prognozė       2017-01-4 22:34

Man kyla toks įspūdis, kad prasideda globalistų ir jiems ištikimos žiniasklaidos kova prieš šiek tiek lietuviškesnę “valstiečių” partiją. Ir čia tik pradžia: įvairių prasimanymų ir sąmokslų teorijų nukreiptų prieš “valstiečius” turėtų tik daugėti.

Vytautas-D       2017-01-4 22:22

Manau, kad visi konservatorių prasimanymai Karbauskio atžvilgiu, yra siekimas diskredituoti savo labai tikėtinus konkurentus “valstiečius” per kitus rinkimus į Seimą. O kad diskredituoti kokią nors partiją, reikia diskredituoti jos vadovą, šiuo atveju R.Karbauskį. Taigi, konservatoriai pradėjo savo darbą elgdamiesi pagal posakį: “roges ruošk vasarą, bet ne žiemą”.

Raigerdas>Jo       2017-01-4 21:53

Manau, kad komentatorius-šmeižikas “Jo” galėtų būti įtrauktas į tą bylą, kaip įrodymas, kad šita pažymą štai iššaukė ir aktyvizavo šmeižikus, kurie toliau nešioja tuos gandus po visus portalus. Komentatorius-šmeižikas “Jo”, galimai, yra labai turtingas ir nežino, kur pinigų dėti. Todėl reikėtų jam uždėti maksimalias baudas, kad palengvinti jo tą sunkią pinigų naštą. Ta frazė “kolchozo pirminyko sūneliui milijardą aitvarai sunešė - “vsio zakonno”!” yra labai panašūs į tuos pasiteisinimus, kuriuos sakydavo STRIBAI arba KGB stukačiai. 25 metai praėjo, o mes dar niekaip negalime susitvarkyti su tais išsigimėliais šmeižikais, kurie kenkė Lietuvos žmonėms iki karo, karo metu, komunizmo statybos metu ir Nepriklausomos Lietuvos metu. Tiesa, netgi Kristus, ir tas buvo šmeižiamas. Tikrai jau, šmeižikai jokių ribų neturi. Bet jie yra mūsų tarpe. Man tikrai keista, kodėl žmonės toleruoja šmeižikų nešiojamus gandus? Ir kitas įdomus faktas: fašistai naikino žydus, Jehovos liūdytojus, homoseksualus, tačiau šmeižikų nenaikino. Reiškia visi jie yra blogesni net už šmeižikus? Tikrai įdomus faktas.

> Mano nuomonė        2017-01-4 21:07

Kodėl toks žiaurus esi?

Mano nuomonė       2017-01-4 18:52

Tos pažymos tai konservų darbas. Jeigu tai pasitvirtins konkretus asmuo jį rekia tiesok be teismo sušaudyti, o dar geriau virvę ant kaklo, kad nereiktų kulkų terioti be reikalo.

Jo,        2017-01-4 18:48

kolchozo pirminyko sūneliui milijardą aitvarai sunešė - “vsio zakonno”! Dievo pateptieji, o ankščiau Centro Komiteto.

nuomonė       2017-01-4 17:12

Bent kol kas visiškai pasitikiu Karbauskiu. Manau, kad Karbauskio puolimas yra puolimas tų politikų, kuriems politika reiškia ne tarnavimą Lietuvai, bet siaurų politinių interesų tenkinimas, t.y. kuo arčiau prieiti prie valdžios lovio ir tokiu būdu kuo labiau praturtėti. Bent iki šiol “valstiečių” partija tikrai tokia neatrodo, ko negalima pasakyti apie visas likusias seimines partijas.

Tarabilda       2017-01-4 17:12

Iš tikro šitas kreipimasis nutaikytas ne tiek į konservatorius, kurie ta pažyma mojavo ir niekam neparodė, ir ne į VSD, kurie neva turėtų apsispręsti, ką daryt su konservais, šitas kreipimasis taikomas į Prezidentę, kaip ji apsispręs konjservatorių atžvilgiu? O ji neapsispręs niekaip, ir žarna po kiemą bus tampoma toliau.
Kam tai naudinga, spręskit patys.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt devintoji (gegužės 23) diena

Ramūnas Aušrotas. Kodėl siūloma keisti Tarptautines sveikatos priežiūros taisykles?

Kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ. Jei kas mane myli – VI Velykų sekmadienis

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt aštuntoji (gegužės 22) diena

Edvardas Čiuldė. Humetyno galios žaidimai

Romualdas Žekas. Sveikatos reforma finišo tiesiojoje. Kas nutylima?

Mindaugas Kubilius. Sinodinio kelio kontroversija: ar tik vokiška? (II)

Linas Karpavičius. Jis laukiasi

JAV arkivyskupas S. Cordileone dėl abortų palaikymo uždraudė Atstovų Rūmų pirmininkei priimti šv. Komuniją

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt septintoji (gegužės 21) diena

Mastercard pristato kontroversiškus biometrinius mokėjimus, reikalaujančius veido skenavimo

Futbolininkas I. Gueye turės pasiaiškinti, kodėl praleido rungtynes, kuriose buvo reiškiamas palaikymas LGBTQ+ bendruomenei

Romualdas Žekas. Pastabos dėl sveikatos reformos

Jūratė Laučiūtė. Apie Liudvikos Pociūnienės „vertybes ir niekšybes“

Vytautas Radžvilas. Du paklausimai elektros „rinkos“ tema

Dvylika Viktoro Orbano taisyklių politinei pergalei

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt šeštoji (gegužės 20) diena

Andrzej Krajewski. Vakarų Europa bijo Ukrainos pergalės prieš Rusiją

Almanto Stankūno kalba akcijoje „Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!”

Virdžinijos apskrities mokyklos gali laikinai nušalinti nuo pamokų mokinius už „translyčiųv bendraklasių vadinimą tikraisiais vardais ir įvardžiais

Į Švediją atkeliavo beždžionių raupai

Nepriklausomi elektros tiekėjai - dar vieni spąstai visuomenei?

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.