Demokratija ir valdymas

Ramūnas Karbauskis: Praėjusios savaitės įvykiai tik sustiprino mano pasiryžimą

Tiesos.lt redakcija   2017 m. sausio 24 d. 11:24

38     

    

Ramūnas Karbauskis: Praėjusios savaitės įvykiai tik sustiprino mano pasiryžimą

Veidaknygė

Pirmiausia norėčiau atsiprašyti, kad viešoje erdvėje jau antra savaitė kalbama ne apie Seimo ir Vyriausybės planus ar darbus. Dabar jau akivaizdu, jog tai pirmas rimtesnis bandymas griauti valdžią, kurią išrinko žmonės. Mes įsivėlėme į beprasmes diskusijas, aiškiai nepasakėme, jog turime sulaukti tyrimų išvadų ir tik tada užsiimti vertinimais.

Nepasakėme, jog negalima tyčiotis iš žmonių, kištis į jų privatų gyvenimą tik todėl, jog to nori kažkokios įtakingos jėgos, o ne atsakingos institucijos.

Jei buvo norima palaužti mūsų valią, gavosi atvirkščiai. Seimo narės pasitraukimas nėra silpnumo požymis, ji atsisakė mandato tam, kad visi Lietuvoje suprastų, jog šio puolimo tikslas yra kitas, ji tiesiog pirmoji eilėje. Tikiuosi, paskutinė, nes daugiau nei vienas mūsų frakcijos narys neatsistatydins be realių įrodymų, jog pažeisti Lietuvos įstatymai.

Praėjusi savaitė mus pakeitė, supratome, jog puolimas prieš Seimo daugumą, Vyriausybę bus nuožmus ir negailestingas, nesiskaitant nei su puolamaisiais, nei su jų šeimos nariais.

Praėjusios savaitės įvykiai tik sustiprino mano pasiryžimą telkti mūsų frakciją, koaliciją, dar aktyviau remti mūsų paskirtą Vyriausybę, kad galėtume įgyvendinti tuos pokyčius, su kurių viltimi žmonės ėjo į rinkimus.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wqwq       2017-11-14 2:30

Sharapova routed michael kors uk  Silvia Soler-Espinosa hermes  6-2, 6-1 in new balance  the first match, michael kors outlet  while browns jerseys  Kuznetsova christian louboutin shoes  downed Carla brooklyn nets jerseys  Suarez Navarro salomon schuhe  6-3, hollister clothing  6-1. After oakley vault  an early exchange michael kors  of nike shoes  breaks, michael kors  Sharapova won four calvin klein underwear  consecutive jets jerseys  games air jordan shoes  in the first ralph lauren  set memphis grizzlies jersey  and four iphone 5s cases  more cheap ray ban  in burberry outlet  the air max 2015  second. She oakley  closed the www.tommyhilfiger.nl  match portland trail blazers jersey  on her first match point with nike roshe  a forehand that mcm backpack  Fed Cup debutante polo ralph lauren outlet online  Soler-Espinosa tommy hilfiger online  failed lunette ray ban  to buccaneers jerseys  return. “I lacoste shoes  was nike air max  a coach factory  bit ravens jerseys  nervous before the bears jerseys  beginning omega watches  of the match phoenix suns jersey  as I failed hollister online  to show nike outlet  my best nike air max thea  tennis in my purses and handbags  previous Fed polo ralph lauren outlet  Cup charlotte hornets jerseys  appearance barbour jackets  in free running  Moscow,” ecco outlet  Sharapova said. Sharapova oakley outlet  is playing for reebok  Russia for hollister clothing store  the third time. converse chucks  The coach factory outlet  three-time Grand ray bans outlet  Slam mbt shoes outlet  champion won nike air max  both of redskins jerseys  her atlanta hawks jerseys  singles ralph lauren polos  matches against Israel in roshe run  2008. polo ralph laurencve825

NETUREKIM ILIUZIJŲ...       2017-01-25 22:55

Puolė ir puls, nenusiramins…Tai gal imkim visi padorūs žmones ir stokim į Valstiečių partiją? Gal taip geriau, negu tik palinkėti stiprybes? Juk “kur du stos, visada daugiau padarys”? Pagaliau, reikia kažką daryti. Ką galim, nes esam ant bedugnės krašto…

lryte ne spaudos darbuotojai,        2017-01-25 20:48

bet gerai išdresiruoti šunys. Buvo galima susirgti bežiūrint ir beskaitant, tai ką bekalbėti apie gyvą susidūrimą su jais? Kaip Kildišienė atlaikė, nesuvokiu. (Jos motina susirgo.) Lig šiol kažkoks šleikštulys sukyla prisiminus jų atakas. Jokio skandalo nebūtų buvę, jeigu jo nebūtų sukėlusi šita pragarinė gauja su kameromis. Jie yra visiški beraščiai, analfabetai, neišsilavinę, kūrybingi ne publicistikoje ar kituose žanruose, bet manipuliacijose. Jie puikiai išmokyti mulkinti skaitytojus, ugdyti vadinamąjį “runkelį” - žmogų be vertybių, be idealų, besidomintį tik skudurais ir kitokiais blizgučiais, kuriais kitiems padarytų įspūdį. Ir kaip meistriškai ten sukurta komentavimo sistema! Vienas po kito sistemingai kišami bukinantys straipsniai, tokio pat lygio kvaili komentarai praleidžiami, galima šlykščiausiai keiktis į valias, niekas komentaro nesustabdys, bet pabandyk žmonėms išryškinti reikalo esmę - šiukštu nepraleis tokio komentaro, jokios nuorodos!
Ten dirba ne tik žurnalistai. Kad ir šiuo atveju - buvo pasikviesta psichologų, veidotyrininkų, visokio lygio spėjikų ir analizatorių. Ir aprašinėjama buvo viskas - rūbai, kainos, privataus gyvenimo smulkmenos…
Skaičiau ir galvojau - Dieve, kokia mužikų šalis, jeigu didžiausias jos dienraštis iki tokio lygio puola!

Tarabilda Taipui       2017-01-25 9:02

Kalbėk aiškiai ir savo vardu. Kitaip tariant, eik tu šikt su savo kreivom pranašystėm ir apsimestiniu rūpesčiu.

taip, karbauskiui prostitučių trūksta       2017-01-24 23:56

nabagėlis karbauskis be geriausių prostitučių: žurnalistų - niekaip neapsieis.
su spaudos darbuotojų pagalba bus pilnai valdomas karbauskis: taps marionete.
to ir linkime.

Al.       2017-01-24 23:43

Pasiryžimui veikti reikia būrio žmonių. Būriui surinkti reikia programos. Programai reikia galimybės ją skelbti. Šalies atsinaujinimui būtina sukurti vieną laisvą ir sąžiningą laikraštį, TV, radiją. Arba išvaduoti užgrobtą nacionalinį. Kreipkitės į Trumpą, kad atsiųstų vadybininką.

Žemyn upe       2017-01-24 22:10

Atslūgus pirmam įspūdžiui apie beviltišką Ramūno Karbausko kovą už Gretą Kildišienę ir jos automobilį, vis garsiau keliamas klausimas – o kam naudingas visas šis skandalas ir R.Karbauskio murkdymasis purvo voniose?
Užduodame esminį klausimą – kam tai naudinga, ir kodėl šis skandalas kilo tik dabar, o ne Seimo rinkimų metu?
Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad detalės apie G. Kildišienės praeitį atsiskleidė ne per rinkimų kampaniją, kai visos politinės jėgos buvo suinteresuotos ieškoti ir kažką atrasti, bet dabar. Galima daryti prielaidą, kad tuos dalykus surado ir pateikė savi, bendražygiai.Tuomet galima spėti, kas tai padarė.
Skvernelis?
Ne, nebūtinai. Tačiau žmogus gali būti arti teisėsaugos arba buvęs teisėsaugos pareigūnas.
Galima sudėlioti faktus, ir matysime, kad kažkas dirigavo šį skandalą ir kartas nuo karto išmesdavo dalį informacijos, taip dar labiau skandindamas Ramūną Karbauskį.
Nuo ko viskas prasidėjo – nuo „Lietuvos ryto“ straipsnio apie tai, kad G.Kildišienė yra R.Karbauskio numylėtinė, ir kad ji turi paslapčių.
Vėliau skandalas įsisiūbavo, ir visa žiniasklaida juokėsi iš R.Karbauskio ir G.Kildišienės kvailumo, bandant neigti akivaizdžius faktus, ir to, kad jie sukurdavo vis naują legendą pagrįsti ankstesniam melui – apie tai, kad neva už „Range Rover“ moka po 1000 eurų Kildišienės motina, vėliau – kad pinigai iš žuvusio prieš 20 metų brolio mirties išmokos.
Visa tai atrodė taip neįtikima ir apgailėtina, kad net didžiausius Karbauskio rėmėjus versdavo jautis nejaukiai.
O Skvernelis ...stovėjo nuošalėje ir tyliai džiūgavo, kartais nuo karto numesdamas kokią repliką, kad JIS neva elgtųsi kitaip.
Iš to, kaip „Lietuvos rytas“ skandina vieną iš šio dueto – R.Karbauskį, ir kelia į padanges kitą – S.Skvernelį – aiškiai matosi, kieno interesai čia atstovaujami.
Tuo labiau, kad ‚Lietuvos ryto TV“ savaitgalį padarė ilgą laidą, pristatydama ir S.Skvernelio žmoną – ak, kokia ji simpatiška ir atvira, tiesiog priešingybė R.Karbauskio moterims, kurios viską slepia.
Tai, kad R.Karbauskis, pasiėmęs pas save buvusį policijos generalinį komisarą Saulių Skvernelį su visa jo kompromatų ir šnipų armija, padarė didžiausią gyvenime kvailystę, buvo aišku tam pačiam Karbauskiui iš karto po rinkimų. Tada R.Karbauskis paskubomis paskelbė, kad siūlys premjero kėdę ne Skverneliui, bet Broniui Ropei.
Cha, kitą dieną Skvernelio reikalavimu įvyko judviejų pokalbis, ir matyt Skvernelis jam pasakė, kas jo laukia, „jeigu dar čia spardysis“.
R.Karbauskis tuoj pat nurimo, ir ...pasiūlė S.Skvernelį į premjerus.
Tačiau Skvernelis matyt nenurimo, ir kartais nuo karto išmeta vis naujų faktų apie Karbauskio silpnybes, pats likdamas nuošalyje, ir taip tarsi demonstruodamas, kaip jis smarkiai skiriasi nuo nevykėlio valstiečių lyderio.
Turint omenyje, kad S.Skvernelis yra 100%  D.Grybauskaitės produktas, jos protežė iškeltas į VRM ministrus, aišku, kad už S.Skvernelio nugaros yra Daukanto aikštė su visais savo kriminalais – milijardinėmis „Independence“ aferomis ir Snoro“ banko užgrobimo istorijomis, taip pat kruvina pedofilijos byla ir daugelis kitų Lietuvos skaudulių.
Naivuolis R.Karbauskis iš pat pradžių skelbė, kad jis nekels jokios grėsmės šitai Grybauskaitės vadovaujamai mafijai, ir mainais matyt tikėjosi, kad prezidentūra nelies ir „valstiečių“, priimdama ir Grybauskaitės patikėtinį Skvernelį į premjerus, parodė, kaip smarkiai R.Karbauskis apsiskaičiavo.
Dabar jam belieka arba plaukti kaip š.... upe, ir būti apgailėtinu patyčių objektu, arba agresyviai kietai kelti tuos klausimus, kurie neramina Lietuvos visuomenę.
Kels?
Tačiau turint omenyje, kad R.Karbauskis dar nė karto neparodė, kad jis turėtų bet kokį stuburą, tikimybė, kad jis imsis kovos yra labai nedidelė.
Bet kuriuo atveju, tai Karbauskio sprendimas - plaukti žemyn upe, arba pradėti rūpintis Lietuvos skauduliais.

Karbauskiui       2017-01-24 21:54

jus pradejote mezti mesla, kuris susikaupe per 26 metus. Sis neadekvatus valstieciu puolimas yra to pasekme.
Jums BUTINAI reikia tureti savo spauda ir savo TV. Kitaip bus kaip Paksui, kaip Venckienei ir kitiems suestiems sisteminiu-klaniniu partiju.

rinkeja       2017-01-24 21:41

STIPRYBES IR ISTVERMES JUMS P. KARBAUSKAI .MANO VISA SEIMA ISGYVENA DEL TOKIO ZEMO LYGIO NAC. TELEVIZIJOS ZURNALISTO JAKILAICIO JIS NEVERTAS JOS VARDO.MUMS GEDA DEL JO.  MIELAS RAMUNAI MES SU JUMIS. DIEVO PALAIMOS JUMS.

Ramunai       2017-01-24 20:49

Pajudinkite pedofilijos byla IR pamatysite tikra Skvernelis veida.Nepasitikejima juo nezinia Kam jis tarnaujantis…..

Terbakrauskiui       2017-01-24 20:08

Nu,Tamsta ir durnius ,jeigu taip galvoji visus postus atidavęs potencialiems priešams ir išverstaskūriams.
Geriau sergėk savo namus,kad kolega su 240 plėšikų+Alibaba neateitų pjauti durų benzopjūklu pagal Šeimininkės parėdymą.
Učis,student.

geras pūkuotas pasiryžęs veršelis       2017-01-24 19:37

Kada nėra strategijos, taktinių veiksmų plano, o vien tik pasiryžimas, neužilgo belieka tik verkšlenimai ir apsimyžimas.

Nacionalinis transliuotojas turi būti mokesčių mok       2017-01-24 19:30

Šališkumas netoleruotinas, Ramūtai turit kažką daryti

Reikia, Ramūnai,       2017-01-24 18:45

pamažu ar staigiai imti į rankas komandines aukštumas. Anksčiau imdavo paštą, telegrafą, o dabar pakaktų pradžiai “visuomeninio”  ir dar kai ko. Sėkmės.

situacija       2017-01-24 18:40

“daugiau nei vienas mūsų frakcijos narys neatsistatydins be realių įrodymų, jog pažeisti Lietuvos įstatymai”. Tvarkoj, jei šią pamoką išmokot.

Agnė       2017-01-24 17:57

Stiprybės, tik nepasiduokit! Ir nesiskųskit! Daugiau komunikacijos!

Įdomios įžvalgos       2017-01-24 16:42
Taip tai taip       2017-01-24 16:30

Tik reikia niekada nemeluoti ir neišsisukinėt.Žmonės nedurni, skiria melą nuo tiesos. Klaidas galima suprasti ir atleisti, o už melą žmonės neatleis.

Gerbiamas Ramūnai Karbauski       2017-01-24 16:25

Jeigu ta šutvė nenustos su savais sušiktais puolimais ir toliau neduos dirbti tuos darbus, kurių laikia jūsų dauguma rinkėjų kvieskite juos prie seimo ir jie padės išvaikyti konservines ir liberastines gaujasm, kurios tamstai trukdo dirbti. Doloj iš seimo Kubilių ir Gentvilą!!!!!

palaikom valstiečius ir žaliuosius       2017-01-24 16:14

p. Ramūnai, sveikatos ir stiprybės. Mes už Jus. Laikykitės žemaičiai, nes jei išliksite jūs visi, išliks ir Lietuva.

Nepasirašysiu       2017-01-24 15:48

Nepasiduokite, p. Ramūnai. Jūs ir jūsų kolegos - vienintelis laiptelis, skiriantis Lietuvą nuo Lotynų Amerikos likimo (iš esmės jau gerą dešimtmetį ten esame, bet dar ne visiškai).
Nors kita vertus, saujelei ir Lotynų Amerikoje linksma, o ir Amerika tą saujelę remia (bent jau iki Trumpo).

Nepasirašysiu       2017-01-24 15:48

Nepoasiduokite, p. Ramūnai. Jūs ir jūsų kolegos - vienintelis laiptelis, skiriantis Lietuvą nuo Lotynų Amerikos likimo (iš esmės jau gerą dešimtmetį ten esame, bet dar ne visiškai).
Nors kita vertus, saujelei ir Lotynų Amerikoje linksma, o ir Amerika tą saujelę remia (bent jau iki Trumpo).

Šeimyninis gyvenimas       2017-01-24 15:44

turi nekelti klaustukų,nes tai duoda toną.

Grazina       2017-01-24 15:36

Dekui Jums, p.Ramunai K., uz nuosirdu atsiprasyma ir ryzta testi pradetus svarbius darbus vardan Lietuvos. Dziaugiames Jusu zemaitisku budu: letas ramus islaikytas…
Palaikome Jus. Tikime. Sekmes !

p.Ramūnai,       2017-01-24 15:19

tikimės, jog atsilaikysite prieš niekšus. Tikrai dabar pasirodė kas yra kas - į savo šlykštumu nepasiekiamą lygį užkopęs ligonis valatka turi nemažai pasekėjų - pirmiausia l.ryte.,“visuomeniniame” transl., bet net buvęs gana neblogas žinių radijas ėmė tarnauti tiems patiems užsakovams - taigi, dabar jau aiškiai jie parodė savo veidus ir galima numatyti jų niekšybes Prisiminkime, jog ta pati šlykšti gauja nesustodamas lojo, šmeižė ir niekino gerb. Venskienę, kuri nieko blogo nepadarė, nieko, ką jai prirašydavo. Taigi, jau seniai žiniome, kokia tai šlykšti gauja, dar besivadinanti žiniasklaida.Manau, jog ateity seimo dauguma turi rasti galimybių išvalyti nors visuomeninį transliuotoją, nes mokesčius mokame ne už šmeižtus ir niekšybes.

,,Lovio} partijos dar blogiau...       2017-01-24 15:17

Nomenklatūrinę, oligarchinę, korumpuotą ,,valdomos demokratijos” santvarką Lietuvoje sukūrė socdemų ir konservų partijos su savo palydovais..Valstybė faktiškai žlunga: bėga dešimtimis tūkstančių, skurdas milžiniškas,sveikų pirmokų tik 10 procentų,tarp valdžios ir piliečių- bedugnė, bet verslo banginių ir nomenklatūros gyvenimas puikus…Nomenklatūra ir olig.grupės ieško mažiausios dingsties puolimui, kad tik valstiečiai nekeistų supuvusios santvarkos.Valatkos, jakilaičiai, makaraitytės ir ko vykdo sistemos valią (Pulk ir kąsk, jei nevožia atgal… )
Jei nesispausime valstiečių esminėms reformoms daugumos naudai, valstybingumui ir tautai bus amen..Nes tradicinės (t.y. ,,lovio partijos ,,) iš viso nerodo jokio noro keisti į nebūties bedugnę tolygiai slystančią, nykstančią šalį..Valstiečiai bent siūlo blaivinti, lietuvinti kraštą..

$+$       2017-01-24 14:57

Pastarosios dvi savaitės rodo tik vieną, kad bankrotuosite greičiau nei per metus, nes nieko naujo per tą laiką nepasakėte. Įsikibęs tos moters skverno,  mokėsite iš savo sąskaitos. “Partija” nuo jūsų nusisuks. Ir visi tai jau mato, nepriklausomai nuo Sistemos užgaidų.
Tiesa, politikoje kai kas turi galimybių islikti, nes su Jumis atėjo ir gal būt Lietuvai vertingų žmonių (nepatyrusių, paskančiu ne tai ką reikia, bet žmonių, kurių Lietuvai reikia).

apsišiko raudonieji       2017-01-24 14:52

gražią moterį suėdė.
tikra raganų medžioklė - būtent gražiausias moteris apkaltindavo raganavimu ir degino.
kokie šlykštūs tie tarybukai, komunistėliai, kgbistėliai….
pederastai, pedofilai ir impotentai - todėl nekenčia gražių moterų.

StasysG       2017-01-24 14:21

Jau antra savaitė, kai galvojau: kur daugumos lyderis dingo? Negi ir jis atsistatydins, kaip liepia Valatka, INFO-tv,  Gentvilas ir kt? Bet matosi, kad ne. Tad prie darbo, nežiūrint tyčinių kliūčių,  ir sėkmės.——(balsas iš Vilniaus rajono).

G.P.       2017-01-24 14:17

a.a. Dr Bronislovas Lubys buvo įžvalgus žmogus. Turėjo jis tris sarginius šunis - televiziją BALTIJOS TV, laikraštį LIETUVOS ŽINIOS ir radio stotį RADIOCENTRAS. Todėl niekas su juo nedrįso taip kalbėti, kaip dabar kiekvienas nususęs “purvasklaidininkas” sau leidžia kalbėti su ponu R.Karbauskiu.

Pagalvokite, p. Ramūnai, apie tai. Aišku, jeigu Jūsų statymai šiame lošime išties dideli ir nuoširdūs.

gina       2017-01-24 14:07

Stiprybės. Dievo palaimos. Žmonių supratingumo.

Nei kaip nei kuo...       2017-01-24 13:20

Pasakė ir prisnigo.
Rolando # Ramūno giemė:
Mes nekalti- aplinka kalta. Tvarka bus bus. Mes nugalėsim.
Gero savaitgalio!

MANAU,       2017-01-24 13:11

kad skandalas su kailiniais ir Roveriu tik padėjo valstiečiams.Jis nors ir neatskleidė užsakytojų, bet kad parodė eilės “žurnalistų” priklausomybę nuo jų - tai tikrai..Neblogai pareklamavo valstiečius, o Greta daugeliui netgi patiko, nes pasirodė stipri , kultūringa ir visa galva aukštesnė už kai kurias ją žeminusias…Be to pasirodo, kad ir buvę premjerai - ne šventieji. O p. Ramūnui linkiu stiprybės ir sveikatos.To tikrai prireiks.Nepasiduokit, valstiečiai….

marta       2017-01-24 13:07

Sekmes jums. Nusibodo klausyt ir ziuret tuos kliedesius is visokio plauko ‘‘tyreju’‘, pvz. buvusios kunigo meiluzes.

Menamai "Pensininke" 12:37        2017-01-24 12:58

ne Ramūnui,
bet Jums daug svarbiau “laikytis” (nors nežinau, už ko?) ir tai, ką rašote -
“Simta karta kalbeti atvirai, o NEMELUOTI ir nelaikyti zmoniu avinais” -
pirmiausiai pritaikyti sau.
Ar pajėgi perskaityti ir suprasti, kas parašyta veidaknygėje ir kalbėti apie tai (o ne lėkštas banalybes)? - Manau, kad pajėgi. Tik užduotis kita.

Pensininke       2017-01-24 12:37

Laikykites Rakumai, bet nenumatet ejimo su arogantiska, gal jums tai nepastebima, neissilavinusia seimo nare. Jos kalbos maniera ir laikysena perimta is jusu. Negalima aklai tiketi zmogumi, kuri persate rinkejams, o musu dauguma rinkeju regionuose neisrankus tad ir patiki kandidatu remejais. Manau, kad sis skandalo projektas jusu, kuris prasidejo nuo prabangios masinos, kuria , manau jus siulete, lizingo budu “issipirkti” mamai.Mamai nereikejo niekur vazineti prabangia masina ir tai yla islindo is maiso. Simta karta kalbeti atvirai, o NEMELUOTI ir nelaikyti zmoniu avinais, nors tokie ir isrinko KILDESIENE. Is sono ziurint apmaudu ziureti i vyrus , kurie susigundo blizguciais ir pradeda nuo dovanu.

E951       2017-01-24 12:35

akivaizdu, kad šitame seime konstruktyvaus darbo nesulauksime. priaugusi subinėmis prie kėdžių nomenklatura visokeriopai trukdys, keldama mažareikšmius skanadalus.

SĖKMĖS       2017-01-24 12:23

ir tik sėkmės p. Ramūnai.

Rekomenduojame

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.