Demokratija ir valdymas, Žiniasklaida

Ramūnas Karbauskis: „Lietuvos gyventojai sugeba atskirti pelus nuo grūdų“

Tiesos.lt redakcija   2017 m. vasario 24 d. 22:06

22     

    

Ramūnas Karbauskis: „Lietuvos gyventojai sugeba atskirti pelus nuo grūdų“

Veidaknygė

Apžvalgininkas Kastytis Braziulis internete paskelbė straipsnį „Valstiečiai, atkreipkite dėmesį į šiuos KGB metodus“, kuriame nurodė, jog Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos bei mano atžvilgiu naudojami gerai žinomi KGB metodai. Tai pastangos diskredituoti, kompromituoti, daryti psichologinį poveikį, skleisti gandus, dezinformaciją. Akivaizdu, jog viena iš žiniasklaidos grupių veikia pagal iš anksto parengtą planą, jo įgyvendinimui negailėdama didelių lėšų, kurios galimai ją pasiekia iš finansiškai stiprių interesų grupių, nenorinčių pokyčių alkoholio kontrolės ar kitose sferose. Naudojami metodai nebijant pažeisti netgi baudžiamosios teisės nustatytų ribų. Melas, patyčios, gandai liejasi be perstojo, žmonės neteisėtai sekami. Kaltinimai tokie absurdiški, kad net nesinori į juos reaguoti.

Lietuvoje yra daug puikių žurnalistų ir aš gerbiu jų pastangas informuoti visuomenę bei motyvuotai kritikuoti valdžią. Tačiau kai kurie save žurnalistais vadinantys žmonės diskredituoja ne tik save, bet ir visą žiniasklaidą.

Ilgai tylėjau, stebėjau viešąją erdvę ir galvojau, kur ta padorumo ir žmoniškumo riba, kurios negalėtų įveikti netgi pinigai? Deja, paaiškėjo, jog tam tikroms žiniasklaidos priemonėms jokios ribos neegzistuoja.

Tačiau šiuo metu neketinu kreiptis į teismą dėl nuolat skelbiamo pasišlykštėtino melo. Nenoriu gaišti laiko ir rodyti dėmesį asmenims, kurie savo profesiją pavertė apgailėtina parodija.

Neabejoju, kad Lietuvos gyventojai sugeba atskirti pelus nuo grūdų. Aš neišvengiau klaidų, bet niekada nedariau to, kas pažeistų Lietuvos Respublikos įstatymus ar jos piliečių interesus. Grįžau į Seimą tarnauti žmonėms ir tai darysiu tol, kol turėsiu tautos suteiktą Seimo nario mandatą.

Laikas viską sustatys į savo vietas. Už mus šnekės padaryti darbai.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ačiū Karbauskiui       2017-02-28 19:52

Skleidžiamas tikras kagiebistiis puolimas ir šmeižtas. Kaip tarybiniais laikais monsinjoras A. Svarinskas buvo juodimamas visais įmanomais būdais. Kagiebistų parengti šmeižikiški straipnisi buvo išspausdinami visuose rajonų laikraščiuose vienu metu ir tai kartojant. Tai buvo daroma iš baimės, norint apjuodinti. Deja nepavyko. Tikiu, kad ir šiuo atveju nepavyks. Stiprybės! Lietuvos žmonės tai supranta.

Austėja       2017-02-28 13:34

Pagarba žmogui,kuris net visuotinės žiniasklaidos psichozės akivaizdoje išlieka taktiškas ir orus.Nepažįstu Jūsų asmeniškai,bet labai gailiuosi,kad už Jus nebalsavau.Tikiuosi ,kad ,nepaisant visų klanų puolimo ,Jūsų komanda,remiama visų mąstančių ir Tėvynę Lietuvą mylinčių rinkėjų,padarys viską,kas tik įmanoma dėl savo šalies gerovės.Sėkmės ir sveikatos Jums ,Jūsų žmonai ir vaikams bei Jūsų bendražygiams.

Alius       2017-02-27 18:17

Niekada nenuvilkite savo Liaudies.

Juozas       2017-02-26 8:54

Gerb.Ramunau, nepasiduokit puolamas, keiskit viesuju rysiu komanda. Dabar atrodo lyg nieko rimto nedirbate. Daugiau vizijos valdyme su patikimais zmonemis, o Skvernelis tik JUMIS pasinaudojo. Jo talentas -mokejimas greitakalbes.

taisant klaidas       2017-02-25 20:16

Šakalienės ir Skvernelio neturi likti. Venckienė grįžta su amerikonų tankais, Skverneliui bus bum. smile

G.P.       2017-02-25 16:15

Sykį jau rašiau, bet pasikartosiu. Jeigu žmogus (šiuo atveju R.Karbauskis) eina į politiką su nuoširdžiu siekiu RADIKALIAI keisti padėtį, tai jis turi žinoti, kad beveik visa taip vadinama žiniasklaida bus prieš jį (dabar nesileisiu į argumentuotus aiškinimus, kodėl ji bus prieš jį...).

A.a. Dr. Bronislavas Lubys galėtų čia būti puikiu sektinu pavyzdžiu R.Karbauskiui ir jo valstiečiams. Taigi, p.Lubys “savigynai” turėjo “tris sarginius šunis” - “Baltijos televiziją”, “Radiocentrą” ir “Lietuvos žinias”.

Kas turi ausis - teklauso. Kas turi smegenis - temąsto.

NORS TĄ,       2017-02-25 15:55

kuri[s], fotografavo “per petį” reikėtų pamokyti, nes melo lavina nesiliaus..Ne pro šalį būtų ir pokalbis su Siaurusevičiumi ir pamokyti jo “karius” objektyvumo.Žmonės pavargo nuo melo ir tikrai nori Valstiečių pažadų išsipildymo.Sėkmės jums, tikime jumis…

Strategija ir taktika       2017-02-25 14:10

Kol kas, Ramūnai, dar palaikymas yra, bet reikia susirūpinti. Per savo klaidas ir “geradarių” paruoštas pinkles, pirmas mūšis buvo pralaimėtas. Mūšis, bet ne karas. Mūšių bus dar daug. Pasirinkti strateginius prioritetus, kuriuos palaikysime mes, o ne šešėlis ir kirsti iš peties, ir daug kartų, kad užsakomoji žiniasklaida nebesuvirškintų ir užspringtų. Pavasario sesijai reikia ypatingai gerai pasiruošti, kad pastatyti pagrindines mafijines struktūras į joms priklausančią vietą. Ieškoti sąjungininkų, priemonių ir išteklių. Kova bus “kas- ką”

Kalbų nepakanka       2017-02-25 14:09

Vien pagyrimais Jos Ekselencijai mielas nebūsi, p. Ramūnai.
Padovanok Grybauskaitei kailinius!

Dzeikas       2017-02-25 14:07

As nesu pokilimines taktikos specialistas politikoje, taciau sveikas protas sako, kad pasitraukti i akla gynyba neturint paruosto neatmusamo, nokautuojancio kozyrio - neprotinga.Priesas puldamas daro klaidu, o jie tikrai ju daro , nes skuba ir karsciuojasi - negaudyti ju ant klaidos - gali buti prazutinga.
“Komsomolke” uz smeizta reiktu vilkt teisman ir PRIVERSTI moketi milijonines baudas. Tegul JIE ginasi, o ne jus.

subinliažystės naujienos       2017-02-25 14:06

Monikučių delpiai diena iš dienos terliodami valstiečių vadą mėšlais, tuo pačiu suspėja ir paimti interviu iš pono Karbauskio:
:
“Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis, kalbėdamas apie Lietuvos istoriją, prisipažįsta, kad jam labiausiai imponuojanti moteris valstybės istorijoje yra prezidentė Dalia Grybauskaitė.
..
„Tai buvo labai svarbus įvykis valstybės raidoje”, D. Grybauskaitės prezidentavimą vertina Ramūnas Karbauskis .
..
Politiko manymu, D. Grybauskaitės prezidentavimo laikotarpis, nors jis dar nesibaigė, išliks šviesiu pavyzdžiu. Ir aš labai džiaugiuosi, kad šioje šalyje, kurios gyvenime – ir buityje, ir versle – visur dominuoja vyrai, vis dėlto turime prezidentę moterį“, – sako R. Karbauskis”.
.
Vertimas iš politikų į žmonių kalbą:
:
-Man myža ant galvos, bet aš džiaugiuosi šiltu lietučiu.
.
Tikras “tautos gelbėtojas”.
Labai orus.
Viduje vien oras.
Biškelį pagadintas.
Bezdalai.

pensininkui       2017-02-25 13:33

Nekvies. Dar nesupratote?

pensininkas       2017-02-25 13:26

Ramūnai, jei nepavyktų sumažinti seimūnų iki 101, referendumo sušaukimui parašų iki 100000 ar dar kitų piliečiams laukiamų pokičių, kviesk prie Seimo, ateisim kaip 1991 m.

šit.       2017-02-25 12:21

tik dabar žmonės pradėjo skirt pelus nuo grūdų.tokio fokuso kaip šešioliktų rudenį nebepakartotum,ramūnai.už kildišian garderobą milijoninis užsakymas juozukui be konkurso,kadilakas ubagam trotint,darni šeima.o dar kiek runkeliai nežino? ojojoi.bet gyvenimas tuo ir

trūksta       2017-02-25 11:51

Informacinei darbotvarkei organizuoti reikia daug pinigų.
O pinigų nēra.
Džipas sau, džipas gretai, kailiniai, paltai…
O ar žinot kiek kainuotų paleisti bent vieną antisisteminį portalą?
Dizainas cieli du šimtai eurų, programavimas dar kokie keturi šimtai, domenas deßimt eurų, alga adminui penki (!) šimtai…
O jeigu dar porä visuomeninių zurnalistų įdarbinti? Siaubas!
Baisūs pinigai.
Viskam ir milijonieriaus pajamų nepakaktų.
Tenka atsirinkti.
Pagal prioritetus.

Jonas       2017-02-25 11:48

Laikykis Ramūnai
Svarbiausia nekreipk dėmesio į neabejotinai užskomus komsomolkių straipsnius ir dedančius herojines pastangas paversti Seimą durninamų pastumdėlių suėjimo vieta
“valstybininkus”
Stiprybės tau.

Jėzusas       2017-02-25 11:37

Ramūnai, turbūt supranti, kad pavadinimu pataikauji miniai. Žmonės tuo ir ypatingi, kad labai mažas procentas sugeba mąstyti, o didžioji dauguma vadovaujasi emocijomis, o emocijas, kokias reikia, generuoja nepriklausoma (nuo moralės) žiniasklaida, kuri priklausoma nuo įvairių mafijimių struktūrų, pradedant bankais, baigiant šnapso fabrikais. Kare, kaip kare ir visos priemonės pateisinamos. Ramūnai, jeigu ir toliau miegos tavo informacinio karo strategai - tai dar po vienos sugalvotos pasakos apie kildišienę - išnyks tavo kariauna kaip dūmas. Jei nori valdyti situaciją - informacinę dienotvarkę turi formuoti pats, o ne atsižaidinėti tau primestuose situacijose.
O žmonės turėtų suprasti, kad “žaliųjų” banga buvo suplanuota paremti sistemai, konkrečiai konservus, tačiau nutiko netikėtumas - žalieji gavo perdaug. Ramūnai, jei nori pasidaryti nepriklausomas - privalai sutriuškinti tas jėgas, su kuriomis prieš rinkimus sutarei, kad busi tas papildinys. Jei to nenorėsi ar negalėsi padaryti - papildysi tautos išdavikų gretas.

Agnė       2017-02-25 11:22

Tiek to, gal ir supranta, kurie skaito daugiau, bet daug žiūri LRT, kaip Lietuvos pagrindinį info. Ir šitoj televizijoj paskalų, “nekaltų” juokelių neturi būti. Visos nuomonės turi būti išklausytos.

Rimantas       2017-02-25 11:12

Kada išmesite Šakalienę iš frakcijos?

Viskas gerai       2017-02-25 10:03

Nekreipkit dėmesio.Žmonės supranta ir palaiko.O reitingai padaromi tokiais, kokių kai kas pageidauja.Klausimas - kodėl jus taip myli “Lietuvos rytas”, kad vos ne kasdien esate pirmajame plane.Sėkmės

tbc.       2017-02-25 9:53

tai kad pats mamonos garbintojas nelabai skiria pelus nuo grūdų,ir barakudų.

...       2017-02-24 23:12

Padarei brangusis ziauria klaida,ir tai zmones niekada nepamirs.Atsiklaupete visas seimas su jumis priesakyje,pries sakalienes projekta.Istatymas buvo,tik niekas nedirbo ir del to zuvo nevienas vaikas.Reikejo pradeti nuo alkoholio,blaivinti tauta,o dabar suplakete dorus tevus su pijokais i viena kruva.Jei dar ymanoma,tai skubiai taisykit si bruda,nes pastatete tevus pries vaikus,atrisote visokioms sakalienems rankas ,liesti musu vaikus.Eina kalbos,kad si bruda prastume ir pasinaudojo jumis specialiai,kad ateityje zmones zinotu,kad partija kuria zmones labai pasitikejo,sugriove daugybes seimu likimus.Cia tik pradzia.Kitos partijos iki jusu neisdryso toki bruda iteisinti,o jus sast ir atsiklaupete.Nors mano vaikai seniai suauge,bet uz jusu partija niekada nebeatiduociau balso.


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Ar vienaragis priklauso gėjams?

Arvydas Anušauskas. Demonstratyvus Kremliaus noras susitapatinti su okupantais

Geroji Naujiena: „Meilė – įstatymo pilnatvė“

Neringa Venckienė. Deimantės negalima apklausti teisme, nes ji ... nebekalba lietuviškai?

Vytautas Sinica. Tylėti būtų gėda patiems prieš save

Povilas Gylys. Po rinkimų nors ir tvanas?

Andrius Švarplys. Čia ir dedam tašką kalboms apie VDU bendruomenę?

„Nacionalinis susivienijimas“ pateikė skundą Vyriausiajai rinkimų komisijai

Algimantas Rusteika. Prasideda sisteminis Nacionalinio susivienijimo puolimas

Sukurta LGGRT centro konsultacinė ekspertų komisija

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Skųsime viską ir visus? Nuo kaukių iki šeimos ir vaiko teisių

Buvusios Suomijos ministrės žodžio laisvės byla: „Bauginimais neprivers manęs slėpti tikėjimo“

Algimantas Rusteika. Naujienos iš „demokratijos“ frontų

Andrius Švarplys. Uždaviau tris klausimus kandidatei į VDU rektoriaus postą prof. Mildai Ališauskienei

Apšmeižtą LGGRTC patarėją ginti stojo patriotinės organizacijos

Algimantas Rusteika. Sunki lyderystės našta (drama)

Agnė Širinskienė: „Nesinorėtų įtarti, kad mūsų specialiosios tarnybos užsiima ne ikiteisminiu tyrimu, o politikavimu“

Stambulo Konvencija: Trojos arklys?

Geroji Naujiena: Jis atlygins kiekvienam pagal jo darbus

Išskirtinis Neringos Venckienės interviu Vytautui Matulevičiui (OpTV)

Gal jau bundame? Darius Trečiakauskas (Nacionalinis susivienijimas): Rinkimai gali tapti nauja galimybe esminiams pokyčiams valstybėje

Algimantas Rusteika. Lenkiu pliką ir kvailą galvą prieš tuos, kurie tą supranta ir pabando

Jonas Kadžionis. Partizanų jėga buvo ne ginkluose, o tikėjime

Vidas Rachlevičius.· Kaip britų visuomenė pamokė visuomeninį transliuotoją

Nuo bačkos. Andrius Navickas: raginu pasitikėti intuicija ir reitinguoti mane. Nepažadu būti geriausias, bet pažadu būti nepatogus ir tikras

Neringa Venckienė. Kas darė spaudimą Laurai Matjošaitytei?

Algimantas Rusteika. Sielos tėviškė yra vaikystė.

Prezidentas Valdas Adamkus apie grėsmę, kylančią iš politinės ir vertybinės regiono atskirties

Andrius Švarplys. Artėjant rugsėjo 1-ajai

Vytautas Landsbergis. Pseudoeuropa krūmuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.