Šeimos politika, Iš propagandos frontų, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Ramūnas Aušrotas. Susilaukiau dėmesio iš LGBT revoliucionierės

Tiesos.lt redakcija   2022 m. kovo 17 d. 13:45

9     

    

Ramūnas Aušrotas. Susilaukiau dėmesio iš LGBT revoliucionierės

Vakar susilaukiau Delfyje dėmesio iš LGBT ideologinę platformą atstovaujančios Rasos Navickaitės. Dėkoju autorei už reklamą (tiek daug mano asmens mainstryminėje spaudoje dar nebuvo), ir manau, kad tai gera proga šiokiai tokiai visuomenės edukacijai.

Trys mintys: a) apie straipsnio kontekstą ir jo pasirodymo priežastis, b) apie formą ir c) apie turinį.

a) Paprastai tokio pobūdžio, neva kažką demaskuojantys užsakomieji straipsniai pasirodo prieš kokį nors svarbų balsavimą Seime, siekiant paveikti Seimo narių valią. Šis straipsnis - ne išimtis. Jis tikslingai publikuotas vakar, nes šiandien LR Seime bus tvirtinama Pavasario Seimo sesijos darbų programa. Kaip žinote, šioje programoje yra įrašytas Partnerystės įstatymo projektas. Ko, galbūt nežinote, kad LR Seimo narė Agnė Širinskienė yra pateikusi pasiūlymą šį projektą iš programos išbraukti. Ir dėl jo bus privalomai balsuojama.

Laisvės partija ir jiems prijaučiantys labai realiai bijo, kad šis klausimas bus išbrauktas. Bijo to ir seksualinio komunizmo apoloetai, ir, matydami NVO bei paprastų piliečių iniciatyvas, raginančias atsisakyti šio projekto, ir todėl rašo rašinėlius apie “veikimą Kremliaus stiliumi”, siekdami siekia paveikti Seimo narių valią prieš balsavimą naudodamos Kremliaus kortą. Ne pirmą kartą matyta strategija.

b) Autorei puikiai žinoma ideologinė visuomenės poliarizacija Partnerystės klausimu. Ji puikiai žino, kad visuomenės opinija jos atstovaujamai ideologinei platformai nėra palanki. Karas Ukrainoje ir jai pateisinti naudojami argumentai duoda galimybę naudotis Kremliaus korta. Tam ji pritaiko sakyčiau, jau nuvalkiotą redukavimo į Hitlerį (šiuo atveju į Putiną) taktiką. Jei kas dar nežino, tai bandymas paneigti asmens poziciją, remiantis tuo, kad tos pačios nuomonės laikosi Putinas ar jo aplinka.  Pvz. kadangi Kremlius pasisako už “tradicines vertybes”, vadinasi bet kas kitas, kas pasisako už tradicines vertybes yra putinistas.

Tokia pastebėti, kad ta pati Ukraina, su kuria šiandien identifikuojasi Europa, LGBT teisių žemėlapyje taip pat yra pažymėta ta pačia spalva, kaip ir šalys, su kuria ji kariauja. Jos Konstitucijoje nuo 1996 m. yra įtvirtintas vienos lyties asmenų santuokų draudimas, joje nėra galima homoseksualių asmenų partnerystė, LGBT propaganda mokyklose. 2021 m. vasario mėn. Europos Žmogaus Teisių Teismas priėmė nagrinėti bylą Maimulakhin ir Markiv prieš Ukrainą – dėl to, kad Ukrainoje nėra jokios teisinės formos pripažinti tos pačios lyties asmenų šeimos santykius (panaši byla Europos Žmogaus Teisių Teisme šiuo metu yra nagrinėjama ir prieš Rusiją (Fedotova ir kiti prieš Rusiją).

Laikantis tos pačios mąstymo logikos, mes ir Ukrainą turėtume vadinti proputiniška. Visiems, akivaizdu, kad toks argumentas Ukrainos atžvilgiu skamba absurdiškai. Lygiai taip pat jis yra absurdiškas ir Lietuvos atžvilgiu.

Apie tai ir rašiau publikacijoje, kurią kritikuoja autorė, bet šių dalykų ji, aišku, necituoja. Natūralu, jie griauna pasirinktą naratyvą.

c) Tai, kad Lietuvoje palaikomas palaikomas politinis ir gynybinis bendradarbiavimas su Vakarų valstybėmis, bet neigiamai žiūrima į Vakarų valstybėse įsitvirtinančias liberaliai kairuoliškas vertybes ir jomis grįstą socialinę kultūrinę politiką, atspindi plačiai paplitusį Lietuvos visuomenės pamatinį „geopolitinį sinkretizmą“.

Konrado Adenauerio fondo ir Latvijos universiteto atliktas sociologinis tyrimas „Ideologinė visuomenės poliarizacija Baltijos šalyse“ rodo, kad visoms trims Baltijos šalims būdingas tam tikras „geopolitinis sinkretizmas“, kai dauguma gyventojų remia bendradarbiavimą su JAV ir Vakarų valstybėmis, tačiau tuo pat metu neigiamai vertina liberaliąsias Vakarų vertybes. Pavyzdžiui, Lietuvoje 38 proc. respondentų sutinka (sudėti „linkęs sutikti“ ir „visiškai sutinku“ atsakymai) su teiginiu, kad egzistuoja konfliktas tarp tradicinių šalies vertybių ir liberaliųjų Vakarų vertybių, tačiau taip pat didžioji dalis 78 proc. mano, kad glaudžiai bendradarbiauti su JAV ir kitomis Vakarų valstybėmis yra nacionalinis interesas. Panaši situacija yra Latvijoje ir Estijoje. Ten taip pat matomi geopolitinių ir vertybinių orientacijų neatitikimo požymiai.

Tai, kad nemažai daliai Lietuvos elektorato „progresyviosios“ vertybės yra svetimos, nors vyrauja geopolitinė provakarietiška orientacija, puikiai žino ir supranta LR Seimo nariai, kurie šiandien balsuos dėl Partnerystės įstatymo išbraukimo iš Seimo sesijos darbų programos.

Kad jie tai žino, supranta LGBT ideologai. Todėl ir rašo. O rašydami naudoja bet kokias priemones. Suprantama, jie kare. O kare kaip kare. Jo metu į priemones nežiūrima.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

kodėl       2022-03-19 18:11

Nuo mūsų kaimo pažangiečių stipriai atsiduoda XX a. pradžios revoliucine Rusija ir Lenino propaguotomis seksualinėmis nešvankybėmis

habilitās       2022-03-18 9:45

O taip, jei remi šiknaskylės įstatymą – remi Ukrainą kare prieš kremlių, kas čia neaišku?
Jei visi „naudodamiesi Lietuvoje tvyrančia karo baime“, nusimautu kelnės ir atstatytų užpakalius į rytus, rusai iš karto sudėtų ginklus Ukrainoje. Argi kremlius galėtų atsilaikyti prieš tokią „galingą” jėgą?!
Jei laikaisi tradicinių vertybių, reiškia remi kremlių ir kurstai branduolinį karą ir kenki Lietuvai, galimo karo grėsmės akivaizdoje?!
Lietuva be išangės įstatymo — Lietuva be ateities!!!

Ayn Rand       2022-03-18 9:30

“Politinius ir socialinius pokyčius…” Įdomu ar žmoga moka rusiškai, ir ar mokėsi neseną istoriją (komunizmo)? “Pasaulį naują pastatysim…” ir t.t.

O tai       2022-03-18 8:48

yra kas..Vyras ar moteris..Turbut tik sabatauskaite zino.Nu ir laikai atejo,anksciau toks klausimas reikstu dideli kvankst..Aina peklon tos zmogos.Naujadaras ZOMGOS.iRGI SKAMBA ISDIDZIAI.

šita žmoga iš delpio potograpijos       2022-03-17 22:29

gal dar kada atvirs į moterį, kas žino, bet labai abejoju.

Kis       2022-03-17 21:45

tikrai nesuprantu tu zmoga,koks ju galutinis tikslas?Nejaugi jie nesupranta gyvenimo prasmes,su nudazytais pasturgaliais prazygiuoti,kad ir centrine gatve koki pasitenkinima gaunama.
  Ar nevertetu gyventi savaji gyvenima,nepykti del” nesekmes"ir leisti gyventi kaip tik ju toji LGBT ismano.

Tikra       2022-03-17 20:00

žmoga

Viską labai logiškai        2022-03-17 17:24

ir tiksliai išdėstėte, p. Ramūnai, bet vistiek gal reikėjo rasti 2 minutes laiko ir išgaudyti iš teksto gausias klaidas. Suprantu, skubėjote. Bet: “Ką darai, daryk gerai”. O mintims pritariu 100 procentų.

Pamacius ta morda       2022-03-17 14:05

ima nejucia kauptis zaliasis skreplys,kad ir kaip nemaloniai tai skamba.Pagarba p.Ausrotui ir kt.,sugebantiems saltais nervais,be emociju kariauti su anom zmogom.As negalec,per daug klaiku.

Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Vytautas Radžvilas. „Iliuzijoms pasidavė ne tik Putinas“ (I dalis)

O kas šiandien išdrįs sistemai pasakyti „Ne“?

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Edvardas Čiuldė. Tas pats Marksas, tik kitoje saujoje

Mark Regnerus. Ar pasinaudojant karo ūku Ukrainoje bus prastumtos vienalytės santuokos?

Kastytis Braziulis. Karas vyksta įvairiuose frontuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.