Dienos aktualija, Teisėkūros iniciatyvos, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Ramūnas Aušrotas. Sąžinės laisvę apribojo ir šveicarai, referendume sugriežtinę bausmes už seksualinių mažumų diskriminaciją ir neapykantos kurstymą

Tiesos.lt redakcija   2020 m. vasario 15 d. 11:01

11     

    

Ramūnas Aušrotas. Sąžinės laisvę apribojo ir šveicarai, referendume sugriežtinę bausmes už seksualinių mažumų diskriminaciją ir neapykantos kurstymą

Kaip žinome, šveicarai referendume nubalsavo už baudžiamosios atsakomybės išplėtimą seksualinių mažumų diskriminacijos ir neapykantos kurstymo atveju.

Už balsavo 63 proc. iš 41 proc. rinkimų teisę turinčių žmonių arba kas ketvirtas rinkimų teisę turintis šveicaras. Didžioji dalis šalies gyventojų šiuo klausimu neturėjo nuomonės ar jis buvo paprasčiausiai neįdomus.

Iki šiol už diskriminacijos ir neapykantos kurstymą paprastai buvo taikomos baudos ir tik ypatingais atvejais buvo skiriamas laisvės atėmimas. Nauju teisiniu reguliavimu išplečiamos baudžiamosios sankcijos ribos, numatant laisvės atėmimą iki trejų metų. Kaip konkrečiai atrodys šių nuostatų taikymas, parodys teismų praktika. Tačiau manoma, kad baustini veiksmai ir teiginiai viešojoje erdvėje apims ir homoseksualumo vadinimą „liga“ bei siūlymus ją gydyti.

Italas Rokas Butiljonė, kažkada pasakęs, kad, jo nuomone, homoseksualumas yra nuodėmė, Šveicarijoje aiškiai būtų nubaustas. Sąžinės laisvės ribos pasaulyje akivaizdžiai siaurėja.

Įdomu tai, kad už „homofobijos“ kriminalizavimą daugiausia buvo balsuota prancūzakalbiuose Šveicarijos kantonuose, kur dauguma gyventojų save laiko katalikais, o mažiau – vokiškai kalbančiuose, kur dauguma gyventojų protestantai, labiau prisirišę prie „sąžinės laisvės“ idėjos. Appenzell-Innerrhodeno, Uri and Schwyzo kantonai balsavo prieš homofobijos kriminalizavimą. „Aš stoviu čia, ir negaliu kitaip“, kaip pasakytų senelis Liuteris.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Gedis       2020-02-17 22:57

Greitai bus normalu givunui su zmogu:D

Vargas zmonems       2020-02-17 13:23

kai vadovauja hedonizmo gabintojai ir malonumu ieskotojai.

stasys        2020-02-16 9:33

Man gaila kad Europa tiek nuseno jog koncentruojasi tokioms menkoms problemoms kaip gėjų santuokos ar LGBT teisės visuomenėje . Nago didžio problemos tampa dirbtinai suaktualintomis , kai aplinkui esantis globalus pasaulis kelia visai kitus klausimus kuriuose senosios Europos vis mažiau lieka . ,Palmaitis bando tema aktualizuoti pasiremdamas senomis Orwello pasakomis ir tais Rokfeleriais kurie anoje Europoje, kai ji augo ir spirgėjo savo socialinėse problemose , turėjo tvirtas pozicijas .Deja šiandiena tai tik reliktas – šešėlis tos perspektyvos kuri kažkaip bando gintis nuo augančios rytų šalių  įtakos .  Gera pusė Lietuvos eksportuojančios ekonomikos viena ar kita dalimi priklauso nuo smarkiai pasitempusios Kinijos ir tai faktas su kuriuo tenka visiems taikstytis .Senojo pasaulio bėdos sparčiai augančiose rytu šalių ekonomikose jau diktuojančioms likusiam pasauliui savo poreikius. Būtent ten slypi didžiausios galimybės jauniems ir ambicingiems verslininkams. Ten gimsta idėjos, šiurpinančios senąjį pasaulį , ..gimsta garažėliuose ir lušninuose ir tik ten gali atsirasti korono-virusas įvairiose savo mutacijose ...nusinešantis tūkstančius gyvybių sutelkiant visuomene iššūkiams. O kokie klausimai senąją Europa kamuoja .? Kas su kuo gyvena ir kas auklės vaikus kuriu demografinė augimo kreivė krenta kaip tas pimpis .? paradoksas , bet visos didžiosios civilizacijos ėmė nikti kai nustojo konkuruoti su aplinkiniu pasauliu o ju visuomenes tapo lengva užvaldyti naujomis svetimomis idėjomis . Mes priartėjome prie tos ribos kai ES reikia idėjų augimui , o ju niekas nenori tik prašo pinigu . Va Macronas per Miuncheno konferencijoje bandė ieškoti sau pritariančiu dėl bendros karinės koncepcijos senajai Europa , o sulaukė tylos .  Visus domina tas išangių klausimas ..

Marginalas Palmaitis p. Aušrotui       2020-02-15 21:57

Ne šveicarai, ne prancūzai, ne katalikai, ne liuteronai, bet globalinis procesas, prasidėjęs daugiausiai kapitalo sukoncentravusiose šalyse.
Keista, kad nepastebimas toks milžinas, nes paprastai juo nepastebimesnis pavojus, juo jis baisesnis.
Pvz., vakcinacija, kurios normas bei medicinos suinteresuotumą bandote aiškinti. Medicina pati vakcinų negamina, tam yra farmacija. Didžiulis indėlis čia tenka velioniui Davidui Rockefelleriui, kuris skirtingai nuo vokiečių bajorę vedusio protestanto Markso, nebuvo iš “vykrestų”. Tačiau ne visi žydai Rockefelleriai, kaip ir ne visi lietuviai Stoniai. Pasaulinio lygio oligarchų elitas yra “internacionalus” (gal ir naftos karaliai musulmonų šeichai žydai?).
Rockefellerio lygmenyje nustojama grumtis vien dėl pelno, bet atsiranda pretenzijų formuoti žmonijos ateitį pagal savo tariamą genialumą: “auksinis milijardas” ir gana! O kai liks vienas milijardas, jis jau bus centralizuotai automatiškai “reguliuojamas”. Davido rankose buvo ir globalizuota farmacija, o jį patį labiausiai erzino Kinijos populiacijos augimas. Dabar ten naujas virusas pjauna tūkstančius žmonių. Gal ir atsitiktinumas. Gal ir ne.
Kai medikai gauna vakciną, jie NEŽINO, kas joje yra. Jie taip pat netyrinėja vakcinų ir net tokios teisės neturi. O vakcinoje puikiausiai sutilps net ir nano mašinėlės, kai ateis laikas (o gal jau atėjo) jas masiškai platinti žmonėse, nes tai kur kas “geriau” nei implantuojami mikročipai. Mašinėlės prisitaiko prie organizmo ir jo viduje kuria konstrukcijas, reaguojančias į išorės signalus. Šito neišoperuosi, toks “žmogus” jau baigtas zombis. Todėl vakcinacija neišvengiamai taps privaloma grasinant vis tuo pačiu: vaikų atiminėjimu iš tėvu. Vergovė? - Taip.
Todėl laisvės naikinimas, genialiai išpranašautas Orwello, yra tas pats pasaulinis procesas, tik jam įgyvendinti naudojami įvairūs būdai, nuo apskaičiuotų reguliuojamų rinkimų smurto iki vis atviriau tradicinėmis antisemitizmo priemonėmis ramstomo Radžvilo-Sinicos tipo patriotizmo, neperžengiant ribos, rodančios, kad “demokratija” su “rinkimais” nieko nevaldo ir nevaldys. Tas, Kuris valdo, kol kas dar leidžia žmonėms iki galo atsiskleisti ir “valdyti” užgrobtais globalizuotais turtais.

stasys        2020-02-15 21:10

Tolerastinė kava 2020-02-15 18:23 > žiūriu labai domitės naujovėmis ? smile Šaunuolis, ir toliau klausykis ka kiti sako .smile gal ko išmoksi ..

stasys        2020-02-15 21:08

Na va dar viena šalis i kuria nuvažiavus lietuvaičiui uždarbiauti teks pamiršti savo sovietinius įpročius ir elgtis kaip pridera europiečiui . Paradoksas toks kad tokia „homofonijos“ forma serga tik čia Lietuvoje gyvenančios osobo -s, o tiems kuriems tenka išvykti stengiasi visomis keturiomis laikytis vietinių įstatymu ..ir tos homofobinės užpakalio skylutės ten būna daug tampriau užsiūtos nei reikia .. kad neduok dieve ko nors kur nors nepliurpteltu ant švaraus šaligatvio viešoje vietoje . Praeis truputis laiko ir mes Lietuvoje turėsime panašius įstatymus ir tai bus teisinga . Negalima jog visokie „tarpuvarčių patriotai“ tarnaujantis putinui čia Lietuvoje dangstytųsi savo fobijomis. Negali neišeina ?  važiuoji gyventi į žalia girią ..Vienok truputi stebina kad tokio įstatymo pataisos prisireikė šaliai kurios pilietinė demokratija turi vienas tvirčiausias pozicijas Europoje .

Tolerastinė kava       2020-02-15 18:23

1. Vienas kolega darbe turi keistą įprotį – piltis sau šlapimą į kavą.
Kolegos stebisi, bet tyli, nieko nesako. Tai vadinama tolerancija.
2. Keistasis kolega kaišioja kitiems savo puodelį, įkyriai siūlydamas paragauti.
Bendradarbiai atsisako. Jie išvadinami atsilikusiais runkeliais, bijančiais naujovių.
3. Keistasis kolega ima pilti šlapimą į bendrą kavinuką.
Bendradarbiai pradeda piktintis. Jie išvadinami homofobais ir lygių teisių pažeidėjais.
4. … …
5. … … … …
6. Priimamas įstatymas, kad kavą su šlapimu gerti privaloma. Nepaklūstantys persekiojami. Normalios kavos gėrimas tampa nelegalus ir įmanomas tik pogrindyje.
,

ah1       2020-02-15 14:26

dėl švei carų ir carų. Karlas Markso Mardoxajus vikipedijoje atvedė prie titulo carų/načialnikų kilmės.karlo markso Mardoxajaus tėvas Mardoxajus buvo Rabbinas, Toliau Vikipedija rusų kalba pateikia paaiškinimą Rabbino reikšmėje Vikapedijoje :

Этот титул не записан в Торе, но записан в Танахе[источник не указан 81 день]. Таргум Онкелоса в таких конструкциях, как «тысяченачальники» и «стоначальники» (например, в Исх. 18:21) переводит на арамейский с иврита שרי (сарей, «…-начальники») как רבני (рабаней).

Tai va carai - načialninkai/ viršininkai ir koncentruojasi čia va carai/ viršininkai. Šveicarijoje.  Šveicarijos bankai neliečiami - kaip JAHVĖS egregoriaus irštva - pinigų skolinimo už palūkanas koncentratija ir tautų valdymas per pinigų skolinimą sisitemą už palūkanas, darymas tautas vergais per pingų skolinimo sisitemą už palūkanas pagal Bibliją.  Ačiū Karlui Marksui Mordoxajui ir jo tėvo rabbinui ir Vikipedijai už titulą carai/ načialninkai/ viršininkai.

O tuo pačiu ir suvokimą kad Biblijinis Jėzus rabbis/ mokytojas kaip Biblijoje duotas paaiškinimas, bet tuo pačiu ir caras/ načialnikas/ viršininkas senąją aramėjų kalba, pagal Vikipediją Rabbio paaiškinimuose.

Belieka suvokti kas stovėjo už caro/ načialininko/ viršininko titulo Maskvoje ir Rusijoje kurią valdė caru tituluotas.

 

 

Life Site News       2020-02-15 13:13

https://www.lifesitenews.com/blogs/think-lgbt-cultural-changes-wont-affect-you-heres-the-ugly-way-they-do?inf_contact_key=849fec7637a4b53d505f1054d084e662842e902fbefb79ab9abae13bfcb46658
2020 m. Vasario 11 d. („ LifeSiteNews“ ) - LGBT aktyvumas paprastai turi du žingsnius. Pirmame etape aktyvistai piktai klausia tų, kurie priešinasi jų programai, kaip siūloma politika paveiks jų gyvenimą, pabrėždami, kad to neturės . Antrame žingsnyje yra tie patys aktyvistai, kai jie sėkmingai įgyvendina savo tikslą ir demonizuoja savo oponentus, tiksliai pranešdami mums visiems, kaip jų programa paveiks mūsų gyvenimą. Jie mus patikino, kad, pavyzdžiui, naujas santuokos apibrėžimas neturės jokios įtakos tikėjimo laisvei. Po kelių minučių CNN kandidatai į demokratų prezidentus svarstė apie labdaros statuso pašalinimą iš bažnyčių.
Dar baisesnė yra transseksualų programa. „Trans“ aktyvistai ir jų sąjungininkai tvirtina, kad bet kuri mergina ar berniukas, kuris mano, kad gimė netinkamame kūne, turėtų nedelsdami gauti „teigiamą“ gydymą, kuris paprastai apima brendimo blokatorius, hormonų gydymą ir galiausiai būtinas mastektomijas ir kastracijas. užbaikite tai, ką jie dabar klastingai vadina „lyties patvirtinimo operacija“. Tėvai dažnai būna sulaikomi dėl vaikų, kurie išeina kaip transseksualūs, ir yra taip žiauriai puolami, kai jie siūlo, kad jų vaikai turėtų palaukti prieš pradėdami bet kokį režimą ar chirurgiją, kurios rezultatai yra nuolatiniai (žalojimas ir nevaisingumas), kuriuos dažnai turi patirti tėvai.
Tiesą sakant, kai kurie trans-aktyvistai atvirai tvirtina, kad bet kuris iš tėvų, parodantis nepakankamą entuziazmą dėl „lyties patvirtinimo gydymo“, yra kaltas dėl aplaidumo ar net prievartos, nepaisant didėjančio paauglių skaičiaus, kurie per vėlai supranta, kad operacija nebuvo jiems tinkamas atsakymas.  (Viena mergaitė, kuriai buvo atlikta operacija ir dabar apgailestauja, kad atvirai pareiškė, kad „tie chirurgai turėtų būti kalėjime“.) Tiesą sakant, Medicinos etikos žurnalas neseniai pasiūlė, kad vaikus būtų galima atimti iš tėvų, jei tėvai neleis jų nepilnamečiams. vaikams, norintiems įvertinti transseksualų operacijas.
Šios idėjos pradeda slūgti ir politinėje erdvėje. Neseniai pavyzdžiu tapo šio mėnesio rinkimai Airijoje, kur garsiai progresyvios „Sinn Féin“ partijos „LGBTI atstovas“ pareiškė, kad jei jo partija užsitikrins pakankamai vietų vyriausybei sudaryti, vaikams iki šešiolikos metų bus leista paduoti savo. tėvus į teismą, jei jie prieštaraus, kad vaikai pakeistų savo lytį. Johnas McGuirkas iš „Gript“ pranešė, kad senatorius Fintanas Warfieldas, atsakydamas į Airijos „Trans Equality Network“ klausimą, pažymėjo, kad:
Kalbant apie lyties pripažinimą, mes norime išplėsti lyties pripažinimą 16 ir 17 metų paaugliams, o tai palaiko „Sinn Fein“, o tada leisti lyčių pripažinimą jaunesniems nei 16 metų vaikams su tėvų sutikimu. tėvų sutikimas negalimas, kad šeimos teismas spręstų paisydamas vaiko interesų, būtų Sinn Fein pozicija.
Trumpai tariant, didžioji politinė partija pasiūlė teismams pasitelkti tėvų valdžios pagrobimą ir leisti nepilnamečiams vaikams teisėtai pakeisti lytį gimimo liudijimuose ir kituose oficialiuose dokumentuose. Jei tėvai nesutinka, kad jų sūnus tapo jų dukra, arba dukra tapo jų sūnumi, Sinn Féin džiaugiasi galėdamas užtikrinti, kad vyriausybė tai padarys. Šiuo metu reikalingas tėvų sutikimas, kad vaikas teisiškai pakeistų lytį.
Prieš kelis metus LGBT loby pasmerkė tuos, kurie priešinosi transseksualų programai, piktindamiesi, kad priešinamasi tam, kas tariamai neturės jokios įtakos jų gyvenimui. Tai buvo melas. Kalbėjausi su tėvais, kurių šeimos buvo sunaikintos dėl transseksualų reiškinio. Viena motina apraudojo, kad jos „graži dukra dabar yra barzda, benamė ir sterilizuota“. Niekas jai ir tūkstančiams kitų nesakė, kad jų sūnūs ir dukros padarys neatšaukiamą pasirinkimą.

Dangė       2020-02-15 12:03

Apaštalas Paulius įspėja: “Ar nežinote, kad neteisieji nepaveldės Dievo karalystės? Neapsigaukite! Nei ištvirkėliai, nei stabmeldžiai, nei svetimautojai, nei homoseksualistai, nei vagys, nei gobšai, nei girtuokliai, nei keikūnai, nei plėšikai nepaveldės Dievo karalystės” (1 Kor 6:9-10).
  Tikėtina kad netrukus iškrypėliai uždraus ir Šv.Raštą (Bibliją), kuris daugelyje vietų smerkia pederastiją. Taip pat ir pastoriai sės į kalėjimus.
  Pranašautojai skelbia, kad antikristo valstybei vadovaus homoseksualai. Tas laikas sparčiai artėja ir Europa tai “šventei” intensyviai ruošiasi.

ah1       2020-02-15 11:35

cia va carai. sveicarija.  Stebuklinga - stabus/akmenis gerbinačiųjų kalba/ lietuvių kalba. Kas tai neigia - tai nueikit in kapus - pilni kapai akmenu prie kurių eina koznas ko ne lietuvis, bo akmens sventumas pasamojene sėdi ir nors tu ką. A kaip nesedes jei stabmeldziai / akmenmeldziai protėviai?  Stabmeldziu/ akmenmeldzių protevių dvasia saukia. “Saukiu as jusų proteviu dvasai” taip ir dainoj sudeta. A caro titulas tai tik vienoje tautoje berods,na tie kurie fimoze serga jei nesiima priemonių.


Rekomenduojame

Loreta Strøm. JAV FDA verdiktas: trečioji skiepo dozė 16–65 metų asmenims nebuvo patvirtinta

Andrius Martinkus. Mintys apie Afganistaną

Jaunesni nei 16 metų vaikai galės gauti augimo blokatorių be tėvų žinios – JK teismas

Ramūnas Aušrotas. Kokios paramos reikia šeimai?

Nida Vasiliauskaitė. Neapsigaukime – nuo Naujininkų Užupis ir Žvėrynas ranka pasiekiami

Valdas Sutkus. O tuo metu Amerikoje…, arba Kalifornija toliau žengia link šviesaus socialistinio rytojaus

Povilas Gylys. Teismai privalo vykdyti teisingumą

Ir Lietuvoje atliktas tyrimas patvirtino: persirgus Covid-19 susidaro stabili, per 12 mėnesių nemažėjanti natūralaus imuniteto apsauga

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: prekybos centrai netiki valdžia

Alvydas Jokubaitis: negalima reikalauti atsakomybės iš vergo

Ramūnas Aušrotas. Kuo ydinga vaikų skiepijimo vajaus politika?

Advokatas Ignas Vėgėlė. Vavřička prieš Čekiją, arba Dar kartą apie privalomą vakcinaciją

Jūratė Sofija Laučiūtė. Kam atstovauja LRT, užsipuldinėdama Prezidentą ir į talką nuolat pasitelkianti KT pirmininką D. Žalimą?

Amerikos FDA sprendimas: trečioji dozė rekomenduojama tik nuo 60–65 m. ir rizikos grupių žmonėms. Andriaus Švarplio replika

Jolanta Blažytė. Ar dar nenusibodo?

Benediktas XVI: „Vienalytės santuokos“ įteisinimas yra „sąžinės iškraipymas“

Juokas juokais, bet… reikia rinkti parašus, kad Dulkys neatšauktų GPaso į didelius prekybos centrus, pastebi Andrius Švarplys

Nida Vasiliauskaitė ir jos naujoji „Lapių medžioklė“ OpTV: Piliečiai? Biomasė! Kaip priešintis?

Ramūnas Karbauskis. Jie jums meluoja, rizikuoja jūsų ir jūsų vaikų sveikata

Geroji Naujiena trokštantiems būti pirmiems: Būkite paskutiniai ir visiems tetarnaukite!

Kun. Mindaugo Martinaičio homilija s. Ados-Benvenutos Urbonaitės šimtųjų gimimo metinių proga

Ignas Vėgėlė. Apie apribojimų griežtumą Lietuvoje

Rasa Čepaitienė. Tualetų klausimu

Australijos valdžia siunčia žinutę: „Tai bus paskiepytųjų ekonomika“

Marijos Radijas: pokalbis apie Šiluvos deklaraciją

Joana Noreikaitė. Šimtas dvyliktoji TIE–SOS! akcija

Eimutis Bagdonas. Jei vakcinos tikrai saugios ir veiksmingos, kodėl taip vengiama skaidrumo? Mintys „Transparency International“ tyrimo paraštėse

Jonathon Van Maren. Kai ateistams reikia krikščionybės

Vygantas Malinauskas. Ką daryčiau aš

Rasa Čepaitienė. Kad smėlio dėžė netaptų dykuma

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.