Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugsėjo 17 d. 19:53

15     

    

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Kai pernai metais kandidatavau į Trakų merus, sakiau, jog jei būsiu išrinktas, užtikrinsiu, jog Trakų rajono švietimo sistema būtų apsaugota nuo gender ideologijos invazijos. Oponuojantys man sakė, kad aš išsigalvoju problemą lygioje vietoje, nes, a) šios problemos nėra, b) savivaldybė nereguliuoja švietimo programų ir įtakos ugdymo turiniui neturi, viskas yra sprendžiama ministerijos lygmenyje.

Turbūt per šiuos metus pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota. LGBT klubai mokyklose, paskaitos apie diskriminaciją, protmūšiai apie LGBT, peticijos prieš žeidžiančių žodžių vartojimą, vasaros stovyklos vaikams su įvairovės turiniu - tai tik siauras spektras formų kaip gender ideologijos skleidėjai lenda į vaikų ugdymą. Todėl daug kas priklauso nuo mokyklų administracijų sąmoningumo ir atsparumo šiai invazijai. Bet mokykloms reikia politinio ir administracinio užnugario, kuriuo yra savivaldybė su savo administraciniu aparatu

Ir štai, prašau. Vilniaus miesto savivaldybė pasitvirtino naują Žmogaus teisių komisijos sudėtį, kurios nariais puikuojasi VšĮ “Įvairovės ir edukacijos namai” ir VšĮ “Stebėk teises”. Kas nežino, tai pirmoji kontora nuosekliai propaguoja lytinį švietimą, LGBT teises ir gender ideologiją. Vilniuje ji laimi Savivaldybės VSB organizuojamus konkursus ir su savo lytinio švietimo programomis lenda į mokyklas, kai tuo tarpu tvarkingos lytiškumo ugdymo programos jo Vilniuje negauna . VšĮ “Stebėk teises” yra šviežias darinys propaguojantis radikalųjį feminizmą. Teko jo atstoves sutikti Socialinių reikalų ir darbo komitete, kur gynė vadinamąsias reprodukcines moters teises (kas apima kontracepciją ir abortus), pasisakydamos prieš krizinio nėštumo pagalbos moterims įteisinimą įstatyme. Būtent šios kontoros ideologinio aktyvizmo dėka, Lietuvoje gali nesusikurti pagalbos moterims, kurios patiria krizinį nėštumą sistema. Ką tai reiškia praktikoje, rodo skausmingas Kauno atvejis, kur negavusi reikiamos pagalbos nusiskandimo gimdyvė su kūdikiu.

Tokių kontorų, finansuojamų užsienio ambasadų ir Europos struktūrinių fondų strategija yra labai paprasta. Kol Švietimo įstatymas, nenumato pozityvios pareigos skleisti genderistinę propagandą, ugdymo programų turinys yra kažkiek apsaugotas. Tačiau galima ideologinę programą stumti prisidengiant ar argumentuojant žmogaus teisėmis, o per tai daryti įtaką bendrojo ugdymo programų įgyvendinimui mokyklose. Būtent žmogaus teisėmis argumentavo LP atstovė Morgana Danielė, siekdama, kad nebūtų patvirtinta Sveikatos ugdymo programa, nenumatanti nei lytinio švietimo, nei kontraceptikų rinkodaros. Neabejoju, kad ideologiškai angažuotos Žmogaus teisių komiteto narės aktyviai reaguos ir sieks įtakoti procesus mokyklose. Mažų mažiausiai jos “darys stogą” lytinio švietimo programoms Vilniaus mokyklose, ir prisidengdamos “žmogaus teisių” argumentu, kliudys kalbėti apie tai, kad šeima yra tik tarp vyro ir moters, kad nuo lytinių santykių ansktyvame amžiuje reikia susilaikyti, ir kad kontracepcija kenkia moters fizinei ir psichinei sveikatai. O kai (kaip tikisi gender ideologijos stūmikai) Švietimo įstatymas bus pakeistas, tokia komisija sužibės visu gražumu.

Tiek LGBT ideologija, tiek lyčių tapatybių (gender) politika, tiek kalbėjimas apie moters reprodukcines teises, yra neomarksitinės ideologijos apraiškos, kurias į savo kiemą įsileidžia Vilniaus liberalai.
Būtent jų politine valia lėmė, kad Vilniaus savivaldybė prisijungė prie Lietuvos Įvairovės chartijos, kuria įsipareigojo savivaldos sprendimus orientuoti į lyčių tapatybių politiką.

Šias Augėjo arklides reikia išmėžti, o Vilniuje tą gali padaryti vienintelis asmuo ir vienintelė politinė jėga, turinti tam stuburą. Kalbu apie Nacionalinį susivienijimą ir jo kandidatą į Vilniaus merus Vytautas Sinica .

Ir apskritai, jei nebus savivaldos su įsipareigojimu prigimtinei šeimai, tai bus savivalda su Lietuvos įvairovės deklaracija. Kaip Vilniuje.

Tą puikiai suprato lenkai, po to, kai Varšuvos meru tapęs Rafałas Trzaskowskis,pasirašė LGBT Declaraciją ir įsipareigojo Varšuvos mokyklose įgyvendinti PSO lytinio švietimo gaires. Jų atsakas buvo šeimos gerovės deklaracija - politinis įsipareigojimas savivaldos lygmenyje kurti saugią aplinką prigimtinei šeimai.

Gavosi politinė reklama, bet jau laikas. Susiaurintas gatves galima perdaryti, bet išplautas vaikų smegenis taip lengvai nepagydysi.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Shivaniroy       2022-09-24 11:57

Wow, marvelous blog layout! How long have you been blogging for?
Chennai Escort

Terminalas       2022-09-18 21:17

Sci-Fi Short Film: “TERMINAL” | DUST
https://www.youtube.com/watch?v=CeloPsVCZ3A&ab_channel=DUST
[Naujas puikus pasaulis po Didžiojo perkrovimo - TS vizija Lietuva 2050]

nacionalinis gelbėjimasis       2022-09-18 20:57

Gelbėkitės kas galit. Nuo pampersų vaikams aiškinkit apie X ir Y chromosomas skiriančias berniuką nuo mergaitės ir blogas žmogas siekiančius vaikučiams klynaskyles išdraskyti, smirdžiais padaryti dėl išmatų nelaikymo, padaryti koliekomis ir nori kad nuolat reiktų pirkti vaistus. Vaikučiai supratingi - ką sužino iki trijų metų to “kirviu” neišmuši.

Gelbekites nuo nacionalinio       2022-09-18 19:12

susivienijimo,nes jis megsta ka nors pavogti.Tiesas nukniso ne nemirksedami.Tik fit ir ner.Tokiems duok valia,knis ne blogiau uz senolio anukus.

Prašalietis       2022-09-18 16:19

Tik lansberginiame durnių laive gali egzistuoti “politinės partijos”, kurių atstovų niekas niekur neišrenka ir kurios “atstovauja” tik save. Tokių “partijų politinė veikla” yra savo sienlaikruoščiuose skelbti “politinius” pareiškimus, suorganizuoti kelių dešimčių žmonių mitingėlį, pasakoti savo sienlaikraščiuose apie “partinėje” chebroje esančius “politikos, ekonomikos, teisės.. galiūnus”, kurių nuveiktų “galiūniškų darbų tautos, valstybės, demokratijos…” labui nei kas matė, nei kas girdėjo… Tokios savo “politinės galios neturinčios kur padėti politinės partijos” yra Pseudo nacionalinis susivienijimas, A.Juozaičio sambrūzdžiai….

Nacionalinis gelbėjimasis       2022-09-18 15:46

Gelbėkitės kas galit. Nusipirkit pora plytų, degtukų ir kirvuką- baldus pasikaposit, tarp plytų pasikūrensit ugnį ir puodą užsikaisit

Nacionalinis gelbėjimasis       2022-09-18 14:07

Gelbėkitės kas galit. Paukštynai neišgyvens. Pritruks maisto. Pirkit vištas ir grūdus… turėsit kiaušinių ir paukštienos.
pagooglinkit “Gylys: Šimonytės galiojimo laikas seniai baigėsi!”

habilitâs       2022-09-18 9:04

„Šias Augėjo arklides reikia išmėžti, o Vilniuje tą gali padaryti vienintelis asmuo ir vienintelė politinė jėga, turinti tam stuburą. Kalbu apie Nacionalinį susivienijimą ir jo kandidatą į Vilniaus merus Vytautas Sinica “.

Politine jėga tapsite, kai/jei per rinkimus gausite bent vieną mandatą. V. Sinica turės galimybę tapti kandidatu, kai prasidės rinkimai, šiuo metu jis net ne pretendentas į Vilniaus merus, o tik pareiškęs norą tokiu tapti.
Tačiau tai ne blogiausia. Blogiau atrodo teiginys, kad „Vilniuje tą gali padaryti vienintelis asmuo… Vytautas Sinica“, nes tai primena bandymą lysti viršininkui ten, kur nesueina. Tai buvo populiaru sovietmečiu, ypač, Brežnevo laikais, kuriuos dažnai primena jūsų vadas V. Radžvilas.
Po V. Sinicos straipsnio: „Elektros krizė: vartotojai paskutinėje vietoje“ (Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugsėjo 13 d. 20:19), kur V. Sinica rėžė ditirambus Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorei „Litgrid“,  o tuo pačiu ir jo generaliniam direktoriui R. Masiuliui, Nacionalinis susivienijimas turėtų įvertinti V. Sinicos veiksmus ar net pašalinti iš partijos, nes to nepadarius, visos NS kalbos apie elektros energijos kainas tampa tik muilo burbulu, o tas mitingas V. Kudirkos aikštėje, tik tuščio puodo barškinimu.
Vadinti V. Sinica politologu, po tokio demaršo, tiesiog, liežuvis neapsiverčia. Abejoju, kad partijoje kas nors įvyks, bet mano balso NS daugiau negaus, nes jūsų autoritetas krito labai žemai.

Melskimės,       2022-09-18 8:18

kad Seimas atmestų genderinę ideologiją, Civilinės sąjungos įstatymą, nebūtų ratifikuota Stambulo konvencija, kad Dievas remtų prigimtinės šeimos teises ginančius žmones. Amen. 
P.S. Pritariu Al., kad būtina paisyti lietuvių k. gramatikos.

Al.       2022-09-17 23:20

,, Kalbu apie Nacionalinį susivienijimą ir jo kandidatą į Vilniaus merus Vytautas Sinica .”
Aušrotai ir Nacionalini Susivienijime, grįžkit į lietuvišką gramatiką. Neperimkit bolševikinės naujakalbės.

T0mas J.       2022-09-17 22:33

Kaip Nacionalinis Susivienijimas perėmė TIESOS lt portalą ir kodėl jie ABU tyli apie tai?!

Stop gender propagandai       2022-09-17 22:23

Paprastas paaiškinimas būtų - homoseksualumo , bendrai gender propaganda - tai nusikalstamas civilizacijų (senovės Graikija , senovės Romos imperija)  griovimo įrankis.

Lytinės       2022-09-17 22:22

Vakarietiškos demokratinės vertybės ar geruoju ar bloguoju būdu nugalės visus kas tik priešinsis lytinėms demokratinėms vertybėms.
https://youtu.be/6xhKqZenHTY

auksaburniams šventeivoms skiriu       2022-09-17 21:51

Kalbėti ,net abejoti moters teise į civilizuotą šeimos planavimą,manau , turi teisę tik laaabai turtingas ir laaabai plačios širdies žmogus.Trumpai tariant , juk problemos - daryt abortą ar susilaikyt ir gimdyt - 99 proc. atvejų nulemia viso labo kokio vieno kito “atliekamo” milijono lemiamu momentu trūkumas. Na ,arba pastovios algos ,užtikrinančios ...na ,pirštais nerodysim ....

Oficiali info apie šią kontorą:       2022-09-17 20:25

Rekomenduojame

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

„Demografija yra mūsų pusėje“ – švedų repo atlikėjas sako juodaodžiams ir rudaodžiams, kad jie laimės prieš dešiniuosius

Ramūnas Aušrotas. Vaiko institucinės globos pertvarka Lietuvoje patiria fiasko?

Ką Europai reiškia dešiniųjų pergalė Švedijoje?

Likimo valiai paliktos lietuviškos mokyklos Lenkijoje: vadovėliai lenkų kalba, finansavimo trūkumas ir kova dėl išlikimo

Tos pačios lyties asmenų civilinė sąjunga bus lygi šeimos teisiniams santykiams – teisininkai

Civilinė sąjunga ruošiama už akių

Vengrija rizikuoja netekti 7,5 milijardų eurų ES lėšų

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.