Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Žmogaus teisės, Teisėkūros iniciatyvos, Savivalda

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. sausio 14 d. 9:08

13     

    

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?

Pasidarė įdomu: Vilniaus miesto savivaldybė remia iniciatyvas, kurios prieštarauja LR teisės aktams (LR SMM patvirtintai Lytiškumo ugdymo ir rengimo šeimai programai).

Nuo vienos ideologijos išsivadavome, apgynėme savo laisvę. Bet dabar ateina naujos ideologinės kolonizacijos, vykdomos ne su tankais, bet su pseudomoksliniais argumentais, užsakomąja ideologine propaganda spaudoje, laikas.

Sausio 13-osios proga linkiu mums visiems nuo šio vaivorykštinio maro apsiginti.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

stasys       2021-01-16 12:18

www .. kaltinti tautą aiškus berazumio bruožas .

www       2021-01-15 18:54

Gaila man lietuvių su žemu mentalitetu ir iš vis nesigaudanciais kas vyksta politikoje. Iš jų tyciojasi 30m o jie vistiek už tuos pacius balsuoja, nejaugi jau turime vergo gena?

štaziui       2021-01-15 17:32

stazele, įsistatyk hiperbolę sau ... pati žinau kur. Ten pat susigūsk markso raštų biblioteką. Ir bėgte į vakarinį fondo “posėdį” (orgijas). Vazelino nebeliko, bet trisdešimt norveginių galbūt tau dar atriedės.

stasys       2021-01-15 5:54

Lyčių lygybės temos ne visada būna apie Vaivorykštės spalvas , autorius mėgsta hiperbolizioti savo temas .

Statymai yra didesni       2021-01-14 19:14

Vaivorykštiniai yra tik vienas didelės kovos, kurią galime stebėti ir JAV prezidento rinkimuose, prieš visą žmoniją aspektas. Kas ir kodėl visa tai daro labai gražiai ir aiškiai parodyta pirmame thrivemovement.com filme. Tiems, kurie nematėte, labai rekomenduoju pažiūrėti. Lietuviškai deja neišverstas. Įgarsintas rusiškai yra šičia: youtu.be/Vkyojnt9LAI. Bet yra daug žmonių, teigiančių, kad ir čia dar ne visas paveikslas, ne visa tiesa. Tai David Icke, William Tompkins, Bob Lazar ir daugybė kitų. Labai rekomenduoju pažiūrėti šį David Wilcock ir Corey Goode interviu youtu.be/Lq5XHf0b-HY (anglų k.).

Darvinas       2021-01-14 18:00

Gamta padarė klaidą, kad žmogaus lytiniai organai išsidėstė ne ant kaktos. Tada jokių nesusipratimų nekiltų.

allstar       2021-01-14 17:53

sunkiai matosi nuotrauką, patalpinkite geresnės rezoliucijos fotkę straipsny ar komentaruose

Naujoji po lytinė tapatybė       2021-01-14 15:29

“Vilniaus miesto savivaldybė remia iniciatyvas, kurios prieštarauja LR teisės aktams..“Niekas niekam neprieštarauja šiais naujojo ” laisvojo demokratinio” pasaulinio ,naujo normalumo laikais.Buvo vienas,prieštaravo- greit atjungė nuo visų internetinio twitterio “acountų”.Anksčiau ar vėliau valstybių visokie teisės aktai ir dabartiniai ,naujos ateinančios,atėjusios ideologijos “prieštarautojai"bus pakeisti neprieštaraujančiais ištikimais kitais.Jokie gėdinimai LR teisės aktais ar konstitucija jų neveikia,tai kaip nuo žąsies vanduo ar Aušrotas su šakėmis prieš traukinį.

Prašalietis       2021-01-14 13:03

Ramūnas Aušrotas. Ateina naujos ideologinės kolonizacijos laikas – apsiginsime?
Nesuprantu, šimtus metų kolonizacijos eina ir eina ir galo nematyti. Nespėjo viena kolonizacija “išeiti”, V.Lansbergis 1991 sausio ir kovo mėnesiais paprašė “slapto” Maskvos kuratoriaus išsivesti savo kolonizaciją, kas ir įvyko. Nuo buvusios kolonizacijos saugiai pasislėpėme “nekolonijos statuse” eurosojūze ir še tau, Aušrotas skelbia, kad idieologinė kolonizacija braunasi. Gerai buvusios kolonizacijos “griovėjas” būsimas “buvęs Lietuvos vadovas” V. Lansbergis dar krutina savo “galingas revoliucinių kovų užgrūdintas” kanopas. Ramūnai, kol V.Lansbergio kanopos kruta, mums net ir ideologiniai kolonizatoriai yra nebaisūs, tad nekelk panikos. Prieš visokius ateinančius ideologinius kolonizatorius Tauta yra apsiginklavusi V. Lansbergio patriotiniu ideologiniu traktatu “Santykis yra viskas”, D. Grybauskaitės disertaciniu moksliniu darbu “kaip buvo sunku kurti kolūkius pokario metais”.... Sausio 13 proga susikibsim visi rankomis, sušuksim tris kartus Valio, sudainuosim patriotinę dainą “nuo prūsų šalies raitos dūmai ugnies”, galų gale jei ideologiniams kolonizatoriams šito nepakas, sušoksim klumpakojį, sušokę sugulsim Lukiškių aikštėje, kaip savo laiku televizijos bokšte ant grindų, ir bet kokiam kolonizatoriui bus neišvengiamas galas…

Duokite       2021-01-14 11:33

Nuorodą arba įskaitomą tekstą.

beveik patriotas       2021-01-14 10:44

Su šita ideologija bus žymiai sunkiau kovoti nes jį pagrista žmogaus silpnybėmis ir malonumų norėjimu. Todėl labai sėkmingai skinasi kelia genderistinė ideologija , vartotojiškumas, ištvirkimas, valdžios ir garbės troškimas -tai visos didžiosios nuodėmės. O joms atsispirti reikalingas TIKRAS TIKĖJIMAS kuris taip pat yra slopinamas ,tikintys žmonės pajuokiami kaip; ne pati protingiausia visuomenės dalis : citata iš A Užkalnio rašliavos.

Manau,       2021-01-14 9:46

kad nei vienas laikmetis neapsiėjo be kažkokios tai ideologijos norint žmoniją kolonizuoti. Tik, matykime ir Dievo pagalbos ženklus. Ar nepaprastosios padėties įvedimas, tėra tik laisvės suvaržymas? O gal tai,  kaip tik yra šeimos atradimo, vaikų auklėjimo, savęs suvokimo ir t.t. metas? Ar nėra tas metas, kad mes, o ne kiemo bendraamžių, o galiausiai ir valstybės ideologijos būtų mūsų tėvų  nukenksmintos ir taip, kuo mažiau deformuotų vaiką, o atvirkščiai ugdytų brandžią asmenybę? Labai džiaugiuosi Jumis, Ramūnai, ypač šeimos klausimais mus pamokančius; taip pat vyskupų pastangomis kuo daugiau maldos, įvairių konferencijų, susitikimų maldos grupelėse naudojant interneto medijas. Aš, asmeniškai, iki dabar dar nebuvau gavausi tiek daug, ne tik informacijos, bet ir laiko visa tam apmąstyti.

Pritarimas       2021-01-14 9:35

Apsiginkime!


Rekomenduojame

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Jūratės Laučiūtės replika Vytautui Landsbergiui: Ar verta nužeminti dvasinę stiprybę ir vienybę prilyginant jas „mūšiui“?

Vidas Rachlevičius apie „kiškių narsuolių kariauną“: „Apima svetimos gėdos jausmas“

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: Šeškinės ozui paskelbtas nuosprendis?

Skaitome Vyriausybės programą (2). Krescencijus Stoškus. „Vienodos starto pozicijos“ – ar tikrai?

Jūratė Laučiūtė. „Kou pats kvep, tou ėr kėta tep“, arba Kuo dabar užsiima N. Putinaitė?

Geroji Naujiena: „Tu mano mylimasis Sūnus, kuriuo aš gėriuosi“ (Mk 1,11)

Lietuvos partizanų istorija

D. Trampas gali paleisti savo paties platformą

Liudvikas Jakimavičius. Ar be Briuselio palaiminimo tuoj nenusipirksime duonos ir druskos?

Francis Lee. Padarykime Ameriką vėl gražią

Česlovas Iškauskas. UNI-tazų problemos Seime. Replika

Andrius Švarplys. Trumpai apie bylą ‘Prager University versus Youtube’, arba Kas apgins žodžio laisvę?

Raimondas Kuodis. „Su tokia slinktim į idiokratiją mąstančiai visuomenei reikia kovoti“

Nida Vasiliauskaitė apie šių laikų antisovietinę propagandą, kurios yra vis daugiau ir daugiau: su kuo kovojama ir kaip?

Audrius Bačiulis. Su žodžio laisve Amerikoje baigta

Andrius Švarplys. Pora klausimų

Algis Krupavičius. Elito demokratijos krizė

Kviečiame žiūrėti jau 4-ąjį „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašą

Raimondas Navickas. Rūkyti tabaką balkonuose draudžiama. O jeigu tai nedidelė gydomųjų kanapių suktinė?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.