Dienos aktualija

Raimondui Kuodžiui Stasio Jakeliūno vadovaujamos Seimo komisijos tyrimas tėra žaliųjų žmogeliukų „dzimakratyja“

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 2 d. 8:30

30     

    

Raimondui Kuodžiui Stasio Jakeliūno vadovaujamos Seimo komisijos tyrimas tėra žaliųjų žmogeliukų „dzimakratyja“

Precedento neturintis Stasio Jakeliūno vadovaujamos parlamentinio tyrimo komisijos ryžtas išsiaiškinti krizės priežastis ir Lietuvos banko sprendimų pagrįstumą ne juokais suerzino ir šio banko valdybos pirmininko pavaduotoją Raimundą Kuodį.

Savo veidaknygės paskyroje prabilęs kaip pilietis ir visuomenininkas, jis pasisakė ne mažiau sodriai nei ypatingu stiliumi pagarsėjęs Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yolo       2019-05-27 10:50
Veidrodis       2019-05-3 7:11

Pažiūrėkite, pažiūrėkite.

Apakęs       2019-05-2 23:23

Tai ką, Lietuvos banko valdyboje vien amoralių tipų šutvė?! Vitas Vasiliauskas, Raimundas Kuodis, Marius Jurgilas… Iš kur D.Grybauskaitė tokių brudų ir pririnko???

Saule saulute       2019-05-2 23:20

Ponas, Kuodi, zodis yra tyrimas, o ne tirimas, matomai tokie profesoriai nusiperka profesoriaus varda, o rasyt lietuviskai taip ir neismoksta.Ponas, Kuodi, pakankamai daug padarete gramatiniu klaidu, balsuosiu uz Skverneli, palaikau Snoro akcininkus ir gerbiu Jankeliuna

Vytautas       2019-05-2 23:17

Atrodo, jog pas šį žmogų vietoje kraujo srutos gyslomis teka!...

Teisingas       2019-05-2 22:57

Apibūdinimas, tikslus Lenino mokinys, anksčiau buvo užimti paštą it telegrafą, dabar reikia užimti bankus, istorija kartojasi spirale, tai dėsninga.

Nustebęs       2019-05-2 20:38

Po velnių. Atrodė Kuodis - padorus žmogus. Į kokią “pamazgų duobę” jis įkrito, kad taip spjaudosi ir koneveikia Jakeliūną? Kas atsitiko, kad taip išsigando LB patikrinimo? Juk jeigu viskas švaru - nėra ko bijoti.

na,       2019-05-2 20:35

gal man su geografija ne kas, bet kaip Šatrijos kalnas susijęs su serialu ir partijos sukūrimu? O šiaip, Kuodis labai nuvylė savo chamiškumu, buvau geresnės nuomonės apie jį...

kaukė nukrito       2019-05-2 20:29

Nors…, kita vertus, taigi liurborastės Dalios Kuodytės brolelis. smile

stasys        2019-05-2 20:04

... ir pasipiktino sofkučiu ‘spicilistai’ kaip čia tas R.Kuodys toks neraštingas . Žmogus mestelėjo mintį ilgai brandinta ir nepagalvojo kad jo netašyta kalba taip smarkiai sudirgins kai kuriu ‘garliaviniu’ ausų būgnelius .Pagal mane tai Raimondas dargi pasikuklino neišvadinęs St. Jakeliuna antros rūšies ekonomistu .. Tie kas nežino ..paaiškinu (gariunų lygio vertelga) su ekonominiu naratyvu pigiai perku Turkijoje šiandiena.. rytoj Lietuvoje brangiai parduodu . Na kaip dar kitaip galima vertinti jo Vilibor tyrimą ir tuos argumentus kuriais čia Tiesose švaistosi . Tai kas nelimpa ir paseilinus neprilips ..

Ką gi       2019-05-2 19:09

Už tokius bomžyno stiliaus kalba kalbančius ir išvaizda į konteinerių ekspertus panėšinčius kuoduočius balsuos tik pijokai ir pašalpiniai

galejo ir nepanikuoti       2019-05-2 17:50

dabar atrodo,kaip katinas,pridirbes i miltus.o gal ir pridirbes.infa is lb tai nutekejo.

$+$       2019-05-2 15:31

Kur du pešasi trečias laimi. Kad, S. J. su R. Karbauskiui bando S.S. prastumti į Daukantūrą, tempdami į dienos šviesą bankininkų darbelius, aišku ir mažam vaikui. Tik kodėl reikia taip nervintis, jei ten viskas švaru. Na, nebent po parado sutiko Č. Juršėną ir užsuko kur nors, nes blaivas 11.40 dienos tokią leksiką vargu ar paleisi į apyvartą. Šiaip, LB turėtų dirbti nepriekaištingos reputacijos specialistai, ko nei apie šį, nei apie V.V. tikrai nepasakysi.

StasysG       2019-05-2 15:29

“ekonomistas” lyg ir lietuvis Kuodis stengiasi perspjauti patį pačiausią ne lietuvį Uspaskijų. Gavosi bjauri kopija…

nustebau       2019-05-2 14:51

nustebau, kad ir p. Kuodzio leksikonas yra toks pat, koki dabar naudoja moksleiviai, kaliniai,konservatoriai ir kiti panasus. o noretusi bent jau siokio tokio lygio islaikyto. net ir tada, kai kam nors nepritari.

Kaip Kuodis ilgai sugebėjo       2019-05-2 14:15

apgaudinėti žmones bankų naudai.Niekada nepatiko.

stasy,       2019-05-2 12:27

atsilieki nuo gyvenimo. Kregždeliniai taip ilgai ,,aukštumose” neišsilaikys.

AAA       2019-05-2 12:13

Kuodis čia labai nuvylė. Buvau apie jį žymiai geresnės nuomonės. Pinigai gadina:(

stasys        2019-05-2 11:28

Prajuokino R.Kuodžio komentaro forma , bet iš esmės jo teiginiams pritariu . Tos visos spekuliacijos siekiant pramušti skyle to Petkevičiaus “durniu laivo” dugne veda prie to kad paskęs visi . Gaila bet St.Jakeliunas ir po šiai dienai nesupranta kiek dvilypis pasekmėmis ir vertinimais gristas tas jo darbas . Po dešimt metu gali ATSIRASTI dar vienas toks St.Jakeliunas tik pas koncervatorius, su pasiūlymu įvertinti jo pačio daryto tyrimo pasekmes Lietuvai suskaičiuojant kiek sumenko dėka jo pastangų Lietuvos ūkio tvarus augimas ..Politikai sprendimus daro tos dienos prognozėmis ..kurios po 10 metu gali ir labai įdomiai atrodyti ..bet tai ne priežastis juos dėl to teisti ir žeminti viešai . Nori aiškumo pasikvieti į uždara posėdį ir patikrini ..kokios informacijos pagrindu buvo priimti sprendai .Pas mus politikai vis dar nemoka kaip atskirti politika ir politikavimą nuo ūkiniu valstybės sandoriu .

Komentatorius       2019-05-2 11:24

Pagal aktyvų dalyvavimą bankinių aferistų gynime galima spręsti,
kad R.Kuodžiui baigiasi kadencija “Lietuvos banke”,
ir jis tikisi iš D.Grybauskaitės malonės - pratęsimo…

Fizikos dėsnis       2019-05-2 11:00

Niekas iš nieko neatsiranda ir niekas niekur nedingsta, tik pereina į kitą būvį. Oi,Raimondai Kuodi, kažkada galvojau, koks būtumėte geras finansų ministras, deja, kūno mase bei gatvės leksikonu greit pralenksite Vasiliauską, reiškia, kažkur kažkas turėtų sumažėti. Įdomu kur?

O karalaitis irgi nuogas?       2019-05-2 10:57

Kai viskas tvarkingai sudėliota,o banke taip turėtų būti,tai ko reikėtų taip chamiškai putotis?Bet gal ir gerai:pamatai visam grožy naujuosius,tipo išsilavinusius,iš žmonių sunešto biudžeto labai sočiai mintančius klerkus.Kaukės krenta,stipriai į šūdą įmynėt,garbūs neliečiamieji?

> Ko taip       2019-05-2 10:56

Šviesuolis intelektualas? Gal suskaičiuokite bent jau rašybos klaidas smile .

ekspertai.eu       2019-05-2 9:37

Paziurekit ekspertai.eu, zurnalisto telefoninis irasas kaip buvo pardavinejamas Snoro turtas

Kaip matau       2019-05-2 9:34

Esu nustebusi ir siusidariau vaizda, kad leksika Kuodzio, Vasiliausko, Simonytes, Valatkos vienas prie vieno….Ar tai konservatoriu rinkejei, ar tai elitas ? Ar tai elitinis profesorius Kuodis, kuris negali padoriai isklausyti ju nuomone labai nepadoraus Jakeliuno? Kazko bijote, LB darbuotojai, akivaizdu

Tvankstas       2019-05-2 9:23

R.Kuodis parodė savo tikrąjį veidą ir kaip ekonomistas, ir kaip žmogus. AČIŪ už išpažintį.

Kiek atsimenu       2019-05-2 9:03

Gana didelio banko Snoras sunaikinimo metu Vasiliauskas is seimo tribunos kalbejo , ne tarpuvarteje, o Seime…..Snorui veziukas, Snorui gripukas, ....siandiena ponas Jakeliunas kur kas solidziau kalba….Tikiu, kad Snoras buvo sunaikintas

Ko taip        2019-05-2 8:59

baisiai toks piktas šis šviesuolis intelektualas ? Gal kiek prisidirbęs ir bijo netekti labai gerai apmokamo valdiško darbo ?

Nu jo       2019-05-2 8:54

Ko taip nervinates, ponas Kuodi, ko taip liudnu veidu slankioja Vasiliauskas, ko taip melynuoja Kubilius, bent is sallies taip atrodo, jei viska padarete teisingai…..Panasu, kad Jakeliunas atkapste mafijos lizda, kuris niekada nesitikejo kad bus kapstoma….ir dabar Simonyte reikalinga aferoms pridengti.O del Snoro akcininku, manau gerai padare, kad pabego, nes butu sulauke Kiesu likimo.Labai jau daug milijardu tam Snore isvoget.Ponas Kuodi paziurek ekspertai.eu, kaip Snoro darbuotojas pardavinejo Snoro turta ir matomai visas turtas buvo parduodamas slaptai.Ponas Keliauskas pardavineja slaptai jau VALSTYBINIO Snoro turta., tikiu kad Snoro byla baltais siulais siuta!!!!!!!Pagarba Jakeliunui, o Kuodis pasirode kaip niekinis nekulturingas ir vienas is 600 LB darbuotoju, neaisku ka veikianciu

Tai gal Kuodis       2019-05-2 8:51

galėtų paaiškinti, kodėl VMI kabinėjosi prie SEB už švediškų tėvų aukštas palūkanas savo dukteriniam bankeliui. Per aukštas palūkanas ir buvo tie pingėliai pasiimti. Čia paaiškinimas Kuodžiui, kaip pasiimti pinigus iš dukterinio banko. Mūsų didysis opurtunistas Kuodis pakeitė plokštelę, kai kėdė pradėjo klibėti. Toks ir oportunistas.
O man Vasiliauskas ką bekalbėtų, tai tik anksti išsipūtusio visomis prasmėmis Y kartos jaunuolio, kuriam jūra iki kelių, pezėjimas.


Rekomenduojame

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.