Dienos aktualija

Raimondui Kuodžiui Stasio Jakeliūno vadovaujamos Seimo komisijos tyrimas tėra žaliųjų žmogeliukų „dzimakratyja“

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 2 d. 8:30

30     

    

Raimondui Kuodžiui Stasio Jakeliūno vadovaujamos Seimo komisijos tyrimas tėra žaliųjų žmogeliukų „dzimakratyja“

Precedento neturintis Stasio Jakeliūno vadovaujamos parlamentinio tyrimo komisijos ryžtas išsiaiškinti krizės priežastis ir Lietuvos banko sprendimų pagrįstumą ne juokais suerzino ir šio banko valdybos pirmininko pavaduotoją Raimundą Kuodį.

Savo veidaknygės paskyroje prabilęs kaip pilietis ir visuomenininkas, jis pasisakė ne mažiau sodriai nei ypatingu stiliumi pagarsėjęs Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yolo       2019-05-27 10:50
Veidrodis       2019-05-3 7:11

Pažiūrėkite, pažiūrėkite.

Apakęs       2019-05-2 23:23

Tai ką, Lietuvos banko valdyboje vien amoralių tipų šutvė?! Vitas Vasiliauskas, Raimundas Kuodis, Marius Jurgilas… Iš kur D.Grybauskaitė tokių brudų ir pririnko???

Saule saulute       2019-05-2 23:20

Ponas, Kuodi, zodis yra tyrimas, o ne tirimas, matomai tokie profesoriai nusiperka profesoriaus varda, o rasyt lietuviskai taip ir neismoksta.Ponas, Kuodi, pakankamai daug padarete gramatiniu klaidu, balsuosiu uz Skverneli, palaikau Snoro akcininkus ir gerbiu Jankeliuna

Vytautas       2019-05-2 23:17

Atrodo, jog pas šį žmogų vietoje kraujo srutos gyslomis teka!...

Teisingas       2019-05-2 22:57

Apibūdinimas, tikslus Lenino mokinys, anksčiau buvo užimti paštą it telegrafą, dabar reikia užimti bankus, istorija kartojasi spirale, tai dėsninga.

Nustebęs       2019-05-2 20:38

Po velnių. Atrodė Kuodis - padorus žmogus. Į kokią “pamazgų duobę” jis įkrito, kad taip spjaudosi ir koneveikia Jakeliūną? Kas atsitiko, kad taip išsigando LB patikrinimo? Juk jeigu viskas švaru - nėra ko bijoti.

na,       2019-05-2 20:35

gal man su geografija ne kas, bet kaip Šatrijos kalnas susijęs su serialu ir partijos sukūrimu? O šiaip, Kuodis labai nuvylė savo chamiškumu, buvau geresnės nuomonės apie jį...

kaukė nukrito       2019-05-2 20:29

Nors…, kita vertus, taigi liurborastės Dalios Kuodytės brolelis. smile

stasys        2019-05-2 20:04

... ir pasipiktino sofkučiu ‘spicilistai’ kaip čia tas R.Kuodys toks neraštingas . Žmogus mestelėjo mintį ilgai brandinta ir nepagalvojo kad jo netašyta kalba taip smarkiai sudirgins kai kuriu ‘garliaviniu’ ausų būgnelius .Pagal mane tai Raimondas dargi pasikuklino neišvadinęs St. Jakeliuna antros rūšies ekonomistu .. Tie kas nežino ..paaiškinu (gariunų lygio vertelga) su ekonominiu naratyvu pigiai perku Turkijoje šiandiena.. rytoj Lietuvoje brangiai parduodu . Na kaip dar kitaip galima vertinti jo Vilibor tyrimą ir tuos argumentus kuriais čia Tiesose švaistosi . Tai kas nelimpa ir paseilinus neprilips ..

Ką gi       2019-05-2 19:09

Už tokius bomžyno stiliaus kalba kalbančius ir išvaizda į konteinerių ekspertus panėšinčius kuoduočius balsuos tik pijokai ir pašalpiniai

galejo ir nepanikuoti       2019-05-2 17:50

dabar atrodo,kaip katinas,pridirbes i miltus.o gal ir pridirbes.infa is lb tai nutekejo.

$+$       2019-05-2 15:31

Kur du pešasi trečias laimi. Kad, S. J. su R. Karbauskiui bando S.S. prastumti į Daukantūrą, tempdami į dienos šviesą bankininkų darbelius, aišku ir mažam vaikui. Tik kodėl reikia taip nervintis, jei ten viskas švaru. Na, nebent po parado sutiko Č. Juršėną ir užsuko kur nors, nes blaivas 11.40 dienos tokią leksiką vargu ar paleisi į apyvartą. Šiaip, LB turėtų dirbti nepriekaištingos reputacijos specialistai, ko nei apie šį, nei apie V.V. tikrai nepasakysi.

StasysG       2019-05-2 15:29

“ekonomistas” lyg ir lietuvis Kuodis stengiasi perspjauti patį pačiausią ne lietuvį Uspaskijų. Gavosi bjauri kopija…

nustebau       2019-05-2 14:51

nustebau, kad ir p. Kuodzio leksikonas yra toks pat, koki dabar naudoja moksleiviai, kaliniai,konservatoriai ir kiti panasus. o noretusi bent jau siokio tokio lygio islaikyto. net ir tada, kai kam nors nepritari.

Kaip Kuodis ilgai sugebėjo       2019-05-2 14:15

apgaudinėti žmones bankų naudai.Niekada nepatiko.

stasy,       2019-05-2 12:27

atsilieki nuo gyvenimo. Kregždeliniai taip ilgai ,,aukštumose” neišsilaikys.

AAA       2019-05-2 12:13

Kuodis čia labai nuvylė. Buvau apie jį žymiai geresnės nuomonės. Pinigai gadina:(

stasys        2019-05-2 11:28

Prajuokino R.Kuodžio komentaro forma , bet iš esmės jo teiginiams pritariu . Tos visos spekuliacijos siekiant pramušti skyle to Petkevičiaus “durniu laivo” dugne veda prie to kad paskęs visi . Gaila bet St.Jakeliunas ir po šiai dienai nesupranta kiek dvilypis pasekmėmis ir vertinimais gristas tas jo darbas . Po dešimt metu gali ATSIRASTI dar vienas toks St.Jakeliunas tik pas koncervatorius, su pasiūlymu įvertinti jo pačio daryto tyrimo pasekmes Lietuvai suskaičiuojant kiek sumenko dėka jo pastangų Lietuvos ūkio tvarus augimas ..Politikai sprendimus daro tos dienos prognozėmis ..kurios po 10 metu gali ir labai įdomiai atrodyti ..bet tai ne priežastis juos dėl to teisti ir žeminti viešai . Nori aiškumo pasikvieti į uždara posėdį ir patikrini ..kokios informacijos pagrindu buvo priimti sprendai .Pas mus politikai vis dar nemoka kaip atskirti politika ir politikavimą nuo ūkiniu valstybės sandoriu .

Komentatorius       2019-05-2 11:24

Pagal aktyvų dalyvavimą bankinių aferistų gynime galima spręsti,
kad R.Kuodžiui baigiasi kadencija “Lietuvos banke”,
ir jis tikisi iš D.Grybauskaitės malonės - pratęsimo…

Fizikos dėsnis       2019-05-2 11:00

Niekas iš nieko neatsiranda ir niekas niekur nedingsta, tik pereina į kitą būvį. Oi,Raimondai Kuodi, kažkada galvojau, koks būtumėte geras finansų ministras, deja, kūno mase bei gatvės leksikonu greit pralenksite Vasiliauską, reiškia, kažkur kažkas turėtų sumažėti. Įdomu kur?

O karalaitis irgi nuogas?       2019-05-2 10:57

Kai viskas tvarkingai sudėliota,o banke taip turėtų būti,tai ko reikėtų taip chamiškai putotis?Bet gal ir gerai:pamatai visam grožy naujuosius,tipo išsilavinusius,iš žmonių sunešto biudžeto labai sočiai mintančius klerkus.Kaukės krenta,stipriai į šūdą įmynėt,garbūs neliečiamieji?

> Ko taip       2019-05-2 10:56

Šviesuolis intelektualas? Gal suskaičiuokite bent jau rašybos klaidas smile .

ekspertai.eu       2019-05-2 9:37

Paziurekit ekspertai.eu, zurnalisto telefoninis irasas kaip buvo pardavinejamas Snoro turtas

Kaip matau       2019-05-2 9:34

Esu nustebusi ir siusidariau vaizda, kad leksika Kuodzio, Vasiliausko, Simonytes, Valatkos vienas prie vieno….Ar tai konservatoriu rinkejei, ar tai elitas ? Ar tai elitinis profesorius Kuodis, kuris negali padoriai isklausyti ju nuomone labai nepadoraus Jakeliuno? Kazko bijote, LB darbuotojai, akivaizdu

Tvankstas       2019-05-2 9:23

R.Kuodis parodė savo tikrąjį veidą ir kaip ekonomistas, ir kaip žmogus. AČIŪ už išpažintį.

Kiek atsimenu       2019-05-2 9:03

Gana didelio banko Snoras sunaikinimo metu Vasiliauskas is seimo tribunos kalbejo , ne tarpuvarteje, o Seime…..Snorui veziukas, Snorui gripukas, ....siandiena ponas Jakeliunas kur kas solidziau kalba….Tikiu, kad Snoras buvo sunaikintas

Ko taip        2019-05-2 8:59

baisiai toks piktas šis šviesuolis intelektualas ? Gal kiek prisidirbęs ir bijo netekti labai gerai apmokamo valdiško darbo ?

Nu jo       2019-05-2 8:54

Ko taip nervinates, ponas Kuodi, ko taip liudnu veidu slankioja Vasiliauskas, ko taip melynuoja Kubilius, bent is sallies taip atrodo, jei viska padarete teisingai…..Panasu, kad Jakeliunas atkapste mafijos lizda, kuris niekada nesitikejo kad bus kapstoma….ir dabar Simonyte reikalinga aferoms pridengti.O del Snoro akcininku, manau gerai padare, kad pabego, nes butu sulauke Kiesu likimo.Labai jau daug milijardu tam Snore isvoget.Ponas Kuodi paziurek ekspertai.eu, kaip Snoro darbuotojas pardavinejo Snoro turta ir matomai visas turtas buvo parduodamas slaptai.Ponas Keliauskas pardavineja slaptai jau VALSTYBINIO Snoro turta., tikiu kad Snoro byla baltais siulais siuta!!!!!!!Pagarba Jakeliunui, o Kuodis pasirode kaip niekinis nekulturingas ir vienas is 600 LB darbuotoju, neaisku ka veikianciu

Tai gal Kuodis       2019-05-2 8:51

galėtų paaiškinti, kodėl VMI kabinėjosi prie SEB už švediškų tėvų aukštas palūkanas savo dukteriniam bankeliui. Per aukštas palūkanas ir buvo tie pingėliai pasiimti. Čia paaiškinimas Kuodžiui, kaip pasiimti pinigus iš dukterinio banko. Mūsų didysis opurtunistas Kuodis pakeitė plokštelę, kai kėdė pradėjo klibėti. Toks ir oportunistas.
O man Vasiliauskas ką bekalbėtų, tai tik anksti išsipūtusio visomis prasmėmis Y kartos jaunuolio, kuriam jūra iki kelių, pezėjimas.


Rekomenduojame

Ignas Vėgėlė. Patyčios Lietuvoje

Informacinis karas. Aurimas Navys

Regionų politika? Audris Narbutas

Robertas Grigas. Apie liūdnus panašumus

Latvijoje atviros tikintiesiems lieka tik tradicinės Mišios

Prancūzijoje moksleivis šaukė „Allahu Akbar“ prisimenant islamisto nužudytą mokytoją, tėvas grasino padegti mokyklą

Skiepijimo strategija nukrypo ne į motyvavimą, o į grasinimą – Prezidentūra

Niujorko teisėjas uždraudė tėvui lankyti savo dukrą, kol šis nebus pasiskiepijęs nuo Covid

Nuo bačkos. Vytautas Landsbergis: Atsisakantys vakcinuotis žmonės turėtų mokėti „karstelio mokestį“

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Konfliktas Europos Parlamente: išklausykite EK pirmininkės ir Lenkijos premjero kalbas

Lenkijos premjeras M. Moravieckis Europos parlamente: Europos Sąjunga nėra valstybė. Valstybės yra Europos suverenai, kurie nustato ES kompetencijas

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas kuria medijų korporaciją

Nuo bačkos. Vilniaus meras R. Šimašius: aš turiu pareigą dėl vilniečių būti principingu už mūsų miestą ir jo gyventojus

Dr. Dalija Snieškienė. Kur aš tai mačiau???

Prof. Jonas Grigas. Pavojingiausia kada nors išrasta technologija

Suomijoje dėl krikščioniškų pažiūrų teisiama buvusi ministrė

Pokalbis su prof. Alvydu Jokubaičiu

Nuo bačkos. Dainius Žalimas: nacionalinio konstitucinio identiteto elementu negali būti atsisakymas pripažinti šeima tos pačios lyties asmenų sąjungą

Romualdas Ozolas. Tikslas ir uždavinys: atkurti valstybę

Vytautas Radžvilas. Ir vis dėlto tikrovė stipresnė už ideologiją

Edvardas Čiuldė. Vilniaus universiteto nekrozė

Gėjų manifestas

Raimondas Navickas. Pažvelkime į VU lyčiai jautrios kalbos gaires kitu kampu

Justas Sakavičius. Valdžios tikslas – sudaryti nepakeliamas sąlygas neskiepytam žmogui

Asta Višinskaitė - Katutė. Partnerystės įstatymo stūmimo kampanija

Nuo bačkos. Viktorija Čmilytė-Nielsen: Danija laimingiausių šalių trejetuke, nes ten įteisinta vienalyčių porų partnerystė

Anglijoje per penkerius metus planuojama uždaryti daugiau nei 360 bažnyčių

Ir vėl valdantiesiems „parūpo“ miškai

Vengrų europarlamentaras: Europos sąjungoje paskelbtas Šaltasis karas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.