Dienos aktualija, Demokratija ir valdymas, Savivalda

Raimondas Navickas. Vakar – Kazys Škirpa, šiandien – Generolas Vėtra, rytoj – Vincas Kudirka?

Tiesos.lt redakcija   2019 m. liepos 27 d. 13:53

6     

    

Raimondas Navickas. Vakar – Kazys Škirpa, šiandien – Generolas Vėtra, rytoj – Vincas Kudirka?

Neįtikėtina – caru pasijutęs Vilniaus meras atvirai tarnauja antilietuviškoms jėgoms ir jų paliepimu griauna paminklus Lietuvos didvyriams!

Pribloškianti naujiena šeštadienio rytui –vienasmeniu Vilniaus mero R.Šimašiaus paliepimu šįryt darbininkai nulupo nuo Vrublevskio bibliotekos sienos po prosovietinio vandalo S.Tomo išpuolio patriotų suklijuotą atminimo lentą galvą už Lietuvą padėjusiam Generolui Vėtrai.

Ir išbogino ją į atliekų sandėlį.

Be jokio Tarybos posėdžio, be jokių Komisijų išvadų, be nieko. Tiesiog į caro vaidmenį įsijautęs R.Šimašius vienasmeniškai nusprendė įsiteikti antilietuviškoms jėgoms ir patenkinti senus Kremliaus parankinių reikalavimus.

Sunku pasakyti, kokios priežastys lemia tokią sostinės mero priklausomybę nuo kai kurių jėgų ir organizacijų, bet minčių, atvirai sakant, dėl to kyla įvairių.

Nežinau, gerbiamieji. Jeigu ir po tokio įžūlaus išpuolio patriotinė visuomenės ir partinio elito dalis nesukils ir neduos deramo atkirčio, vadinasi, XX a. pradžioje pradėtą projektą „Nepriklausoma ir laisva Lietuvos Respublika“ dera laikyti uždarytu.

Internautai jau klausia: kur Prezidento, Vyriausybės vadovo ir partijų lyderių nuomonė apie tokius neįtikėtinus Vilniaus mero veiksmus?

Tikėkimės, kad reakcija bus. Nes riba peržengta.

Šaltinis: BNS. Vilniuje nuo Mokslų akademijos pastato nuimta J. Noreikos atminimo lenta

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Rytoj       2019-07-28 11:33

bus ir Lietuva.

dzeikui       2019-07-28 11:26

cia jokia ne ironija autoriaus. deja. is tikrju kairiuju liberalu jaunimas kalba apie Kurirkos antisemitizma jau minimum desimt metu. tik va nebuvo progos dar pasireiksti, reiiki tam kritines mases ivykiu, kad sukristu I viena vieta. o sie kazkaip pradejo po truputu kritineti

s.m.       2019-07-27 23:40

ar tik man vienam atrodo, kad tas tauragės veikėjas minimum dėl savavaldžiavimo ir tarnybinių įgalinimų viršijimo praktiškai turi baudžiamąją bylą?

Dzeikas       2019-07-27 23:40

Del Kudirkos autoriui patarciau neironizuoti, nes ironija ant Lietuvos kazkaip stebuklingai pildosi.Pries 20 metu ironizavau vienai patriotiskai- sajudinei kolegei marskinius ant krutines uz Dedule plesiusia: “Jeigu lieps dukra virsininkui vesti pirmos nakties teisei irgi sakysi valdzia geriau zino”?
Tad paminkla Kudirkai nuverst gal net ne 20, o 2 metu neprireiks.Nes laiko tekme greiteja. Kas sutrukdys? Tauta? Tfu ant jos, pavaisins guminem kulkom, nepakaks - svinu ir bus visi patenkinti.Valdzios vietoje netgi pagalvociau ar ne laikas BK ivest straipsni “uz sabotaza”. Nes tylejimo gali nebepakakt. Tai sabotazas. reikia paslovinti ir sveikinti tautiskos valdzios veiksmus.

Jei Šimašius - caras, o caras - nerenkamas,       2019-07-27 23:08

tai kam tuomet Vilniuje buvo vykdomi mero rinkimai?
Kam vilniečiai, atrodytų, rinko miesto tarybą?
Net savanoriškas Šimašiaus atsistatydinimas neatpirktų sostinei ir valstybei padarytos milžiniškos žalos.
Vis dėlto lytinių iškrypimų propaguotojas, o tautinių paminklų istrebitelius nuo šiol privalo atsistatydinti.
Antraip pačiame Europos centre šaknydinsis antivakarietiška, antikrikščioniška ir antilietuviška raugė, kuri nustelbs mūsų išlikimui gyvybiškai svarbius javus.

Jeigu jau        2019-07-27 22:16

mes vis tiek naciai ir antisemitai, tai gal nustokim vaikščioti į Panerius, minėti visokias holokausto dienas… Ar taip, ar taip mes naciai ir antisemitai, ir todėl mums neleista turėti valstybės. Jei žydai net ir šiandien nelojalūs Lietuvai, tai gal mes juos tiesiog ignoruokim. Blogiau jau nebus. O jei provokacijas vykdo lietuviai, net jei be jokių užsienietiškų pinigų, BK turi būti straipsnis apie Tėvynės išdavimą. Ar tokio nėra?

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.