Europa

Raimondas Navickas. Rytoj – paskutinė britų diena Europos Sąjungoje!

Tiesos.lt redakcija   2020 m. sausio 30 d. 23:21

19     

    

Raimondas Navickas. Rytoj – paskutinė britų diena Europos Sąjungoje!

Rytoj – paskutinė britų diena Europos sąjungoje! Epinė Nigel Farage atsisveikinimo kalba Europarlamente (trukmė – 5 min. 11 sek.)

Vakar Europarlamentas nubalsavo už tai, kad paleisti Jungtinę Karalystę į laisvę. „Brexitas“ bus įgyvendintas iki sausio 31-osios 23 val. JK laiku (1 val. nakties Lietuvos laiku).

Šeštadienio ryte britai pabus jau nebe Europoje.

Primenu, kad apie 1,2 mln. JK piliečių gyvena kitose ES šalyse, tame tarpe – Lietuvoje. O Britanijoje gyvena 2,9 mln. kitų ES šalių piliečių, kurie sudaro maždaug 4,6 proc. populiacijos. Realiai paprastiems žmogeliams iki 2020 m. pabaigos mažai kas pasikeis, tačiau po to UK virtimas tikra užsienio šalimi vis spartės.

Iš pradžių abi šių piliečių grupės išsaugos iki „Brexito“ turėtas teises dirbti ir gyventi juos priėmusioje šalyje. Tačiau britams Europoje ir ES piliečiams Britanijoje gali tekti užsiregistruoti valdžios institucijose, o atskiros valstybės narės nustatys savas procedūras.

Laisvas judėjimas bus galimas iki pereinamojo laikotarpio pabaigos. Po to ES piliečiai galės likti JK jei toliau dirbs, numatyta išstojimo sutartyje. JK vyriausybė yra sakiusi, kad ketina nutraukti iš ES atvykstančių žmonių „judėjimo laisvę“, o dėl tikslių minėtų piliečių grupių teisių bus deramasi po „Brexito“.

Ką gi, nuo šeštadienio atsiras teisinis pagrindas reikalauti, kad kai kurie Britanijos piliečiai, pagarsėję antilietuviška veikla ir viešai reiškiamomis nuostatomis, būtu deportuoti į savo gimtinę.
———————-
Ta proga įdedu nuorodą į tikrai epinę Mr.Brexit’o Nigel Farage atsisveikinimo kalbą EP. Tai reikia išgirsti ir išvysti savo akimis – ji neilga, tik penkios minutės. Reikia pripažinti – tas britas yra neeilinis oratorius.

Ir siūlau pažiūrėti iki pat pabaigos – kas vyksta, kai pirmininkaujanti blondinė išjungia Nigel’o mikrofoną ir skardiniu tonu liepia nešdintis, susirinkus savo vėliavėles.

Galėsite patys įvertinti 15min. „faktų tyrėjų“ užvažiavimus ant V.Sinicos, neva tas paskleidė netikrą naujieną, neva EP uždraudė nacionalines vėliavas ant parlamentarų stalų .. smile

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

pastebejimai       2020-02-2 13:50

ponia pirmininkaujanti Blondine suteike Naidzelui Ferazui 5 minutes jo kalbai. Bet pamaciusi britu veliaveles, nutrauke jo pasisakyma po 4 minuciu. Po to maziausiai 3 kartus pakeltu tonu paprase pasalinti tas veliaveles, o pabaigoje, jau britams iseinant, iskraipe N Feradzo pasakytus zodzius, inkriminuodama jam neapykantos isreiskima tautoms ir zmonems. Nieko panasaus nebuvo pasakyta- N Feradzas aiskiai pasake, kad UKIP ir Brexit partijos myli Europa, bet nekencia Europos sajungos.

Taigi- sitiek pazeidimu vos per kelias minutes. Tai puikiai apibudina EU parlamento “demokratija”.

nuomone       2020-02-1 16:13

Jungtine Karalyste iki siol neturejo Nepriklausomybes dienos (nes nebuvo pavergta ir jai nereikejo issivaduoti).
Dabar tures- sausio 31. Sekmes siai isdidziai valstybei, neleidusiai sutrypti jos nepriklausomybes.

Įteikim medalius, ordinus ir regalijas       2020-02-1 11:46

Gerbiamieji! Šio neeilinio istorinio įvykio proga garbingai įvardinkim ir pagerbkim prie jo labiausiai prisidėjusius ir nusipelniusius! Taigi! Už britų išvarymą, už Europos skaldymą ir naikinimą garbinga aukščiausia vieta - aukso medalis - skiriamas Angelai Merkel! Apdovanojimas, puikiai tiksiantis šalia visų tų jai įteiktų apdovanojimų, tokių kaip Teodoro Herclio vardo Pasaulinio žydų kongreso premija už pastangas “sukuriant saugų ir tolerantišką žydams pasaulį”, Kudenchove-Kalergi vardo premija “už nuopelnus, vienijant Europą“ (Kudenchove-Kalergi yra ideologijos, raginančios Europoje išnaikinti tautas ir valstybes, ir į elitą iškelti žydus, kūrėjas), judėjų masonų ordino Bnai Brith apdovanojimo už viso gyvenimo nuopelnus žydams. Aplodismentai ir ovacijos! Ir lauksim naujų žygdarbių. Juk tiek dar daug galima padaryti Vokietijoje ir visoje Europoje kuriant dar saugesnį ir tolerantiškesnį žydams pasaulį!

Jules       2020-02-1 9:23

Kas dabar vyksta iš tikro prasčiokams dar negreit bus pasakyta. Gal po kokių šimto metelių. Tai gali spėti tik žinantys XX amžiaus istoriją, ne mitologija ar debesyse sukurptas jo versijas, ypač Antrojo pasaulinio karo priežastis, kilmę ir jo planuotojus bei organizatorius - jo planavimą, realizavimą ir dokumentus. Nei docentai, nei dezi LRT jums šito nepasakys - neatskleis. Dabar runkeliokai gali tik sapalioti, kas dėl ko ir prie ko bei kodėl? Prasčiokai ir ubagynas valdomi ir engiami dezinformacijos pagalba, kriminalizavus Tiesą ir jos siekį. Neturėdamos tikrų žinių, informacijos, masės negeba logiškai ir kritiškai mąstyti, ir pjudosi, beprasmiai konkuruoja tarpusavyje - tarpusavyje kariauja visi su visais ubagai ir prasčiokai. Dabar žmonės geriau sutinka gauti melą vietoj Tiesos ar teisingumo už tam tikras privilegijas ar viršenybes dar kvailesnių ir silpnesnių atžvilgiu. Masės totaliai paveiktos E.Bernays žmonių apgaudinėjimo meno. Sutikimo apsigauti inžinerija veikia pilnu tempu - “The Engineering of Consent” pirmiausia taikoma bukiausioms masėms ir paikiems studentams univerkėse. Ar galėjo logiškai mąstantys žmonės išsirinkti į valdžią kolchoznikus, kolchozų milijonierius ar milijardierius, anot vok. žiniasklaidos, ar pseudo profesionalų premjerą?

Laivas skęsta       2020-01-31 15:05

Visiems tai akivaizdu. Kaip akivaizdu ir tai, kad liberalistai globalistai tikrai jo neišgelbės. Ne tokia jų prigimtis. Kas gimęs griauti, kurti negali. Globalistai tikriausiai ir patys supranta, kad jie yra vėžys Europos kūne. Bet negi bent vienas ligonis būtų toks naivus, jog tikėtųsi, kad vėžys pats save kaip nors išnaikins? Liko klausimas, ar kas nors dar atsipeikės ir iš paskos britų ryšis šokti per bortą bei savarankiškai gelbėtis?

Ehrmantraut'ui       2020-01-31 14:52

Prisiminkime trumpam TSRS. Ar jūs kada nors matėte, kad bolševikų komunistų partija kada nors būtų klydusi, dėl ko nors pamelavusi? Politbiuras, gensekas, partija niekada dėl nieko neklydo! Štai jums atsakymas! Negi jūs sau leidžiate pagalvoti, kad EU veikianti liberalioji demokratija kažkuom prastesnė už laukinių bolševikų valdžią, o EU blogesnė už TSRS? How you dare! EU dėl nieko ir niekada neklysta, niekada dėl nieko nemeluoja, ir ponas Junkeris nėra alkoholikas ir niekada darbe nebuvo girtas, ir EU negali būti kaip nors kalta, kad britai sugalvojo atsiskirti. (Įspėju jus - manantiems kitaip už šmeižtą, seksizmą, homofobiją, rasizmą ir neapykantos kurstymą gali grėsti baudžiamoji atsakomybė; ramybės dėlei patartina nuolat segėti nezabudkę!).

Ehrmantraut       2020-01-31 11:30

Jokių pasvarstymų iš Briuselio pusės kodėl taip atsitiko. Komisarai nusprendė, kad kalti britai ir viskas, bet palaukit, dėl skyrybų retai būna kalta tik viena pusė.

jolita       2020-01-31 10:45

pagarba Didžiajai Britanijai,o mums vargas..

Paulius       2020-01-31 10:44

Raimundas didelis optimistas. Aišku, haroldas gb pilietybės neatsisakys - tai būtų per didelė auka netgi tokiam progresyvistui. Tauragės pajacas paprasčiausiai išleis ukazą skelbiantį jį „Vilniaus garbės piliečiu“ ir reikalas bus išspręstas. Arba „už išskirtinius nuopelnus Lietuvos…“ na patys žinote toliau smile

stasys        2020-01-31 10:17

Kazy ..pabarbenkite į medinį stalą.

stai kokie zmones       2020-01-31 10:06

turetu atstovauti Lietuva ES parlamente. Deja, sistema niekada neleis mums tokiu isrinkti. Panaudos galinga propagandos masina tam, kad i ES parlamenta butu nusiustos apgailetinos marionetes.

Kazys       2020-01-31 9:45

stasy, ką tu vadini tarpuvarčių patriotais?Ar Britų parlamentarus? Farageo kalba bus istorijos vadovėliuose, tame pačiame skyriuje kur bus rašoma apie ES subyrėjima 2021 metais.

stasys        2020-01-31 8:54

Nieko naujo , tik kojų trypimas . Plazdančios vėliavos, suvereniu valstybių , prie ES parlamento , vis dar faktas . Tas kas nori būti originalus gali užsidėti ir tautinį megztinį .. iki ko nusirito tie tarpuvarčių patriotai ..jog be tu tautiniu vėliavėlių ant stalų nesugeba susiorientuoti ka atstovauja R.Navickai nebūkite idiotu ir kitus tokiais nelaikykite .. iš to populizmo neišvirsite sau košės ir ja pilvo sau neprikimšite .

Norivergija       2020-01-31 1:08

Lietuviai važiuokit pas mus. Vaikučius irgi atsivežkite.

ah1       2020-01-31 0:51

tai kur dabar lietuvių jaunimui reiks bėgti gelbėjantis nuo Lietuvos rinkos ekonomikos?

kodėl rusai ypač nekenčia anglų?       2020-01-31 0:30

anglai beveik nežino kas yra korupcija
anglai žino kas yra garbės žodis
NIEKAS super gerai negyvena nei iš teisingumo, nei iš valstybės tarnybos
——
lietuviai, deja, arčiau ruskelių - papročiais, mentalitetu.

nuomonė.       2020-01-31 0:12

kada Lietuvoje atsiras elementari pagarba skaitytojams.Kas tie veikėjai ,drįstantys į lietuvišką portalą kišt svetimkalbę medžiagą? Įtariu,kad silpnas anglų kalbos žinojimas tiesiog neleidžia išgirsti kvalifikuoto sinchroninio vertimo ar tai iš anglų ,ar tai iš lenkų kalbų.Gėda.Turint tokį skaitytojų ratą tingėti paieškoti tinkamo darbuotojo. Kodėl lietuviai pasmerkti mokytis pasaulio kalbų ,vietoj to,kad savo laiką eikvotų naudingam akiračio plėtimui gimtąja kalba ?

Tvankstas       2020-01-30 23:56

Kada Lietuvoje išauš rytas ne totalitarinėje LGBTQ ES ?

reaguos       2020-01-30 23:36

pažangi Raselė:
-Acilikėliai!
plieninė Magnolija:
-Teroristinė valstybė!
Tėtė:
-Dum-dūmai!
Anūkas:
- Neteisingi koncervatoriai! Netikri!
Anušauckas:
- Kremliaus agentai!
kurwų tv Monikutė:
-Apie britus tik blogai arba nieko!
Šūmašius:
- Uždrauskim ir UK vėliavą! Duosiu inctrukcijas milicinykėms kad gaudytų.


Rekomenduojame

Romas Lazutka. Milijardai dar tik pažadas verslui, o žmonių skurdas jau čia

Liudvikas Jakimavičius. Galimi paaiškinimai

Algimantas Rusteika. Šitie neramumuose ir riaušėse būtų pirmieji

Vytautas Sinica: Ką daryti su Lietuvos ekonomika? Įgalinti lietuvius pačius kurti darbo vietas

Kunigas egzorcistas Arnoldas Valkauskas: Pandemija nėra Šėtono pergalė

Geroji Naujiena: Jėzau, Tu mūsų viltis

Ramūnas Aušrotas. Naujoji Zelandija skubos tvarka liberalizavo abortus

Nijolė Bulotaitė. Kunigas Alfonsas Lipniūnas: lietuviško žodžio ir katalikiškos meilės galia

Kaip karantinas pakeitė lietuvių gyvenimą?

Ramūnas Aušrotas. Net ir katalikiškoje mokykloje apie „Didžiąją Prancūzijos revoliuciją“ dėstoma liberalų propaganda

Povilas Gylys. Nerimas dėl ekonominės krizės suvaldymo

Susipažinkime: Dievo Tarnas kun. Alfonsas Lipniūnas

Rasa Čepaitienė. Pasaka apie Cacą ir Kaką

Laimonas Kairiūkštis. Ar visiems verslininkams reikia padėti?

Liudvikas Jakimavičius. Kova su korona iš mano balkono

Jurga Karčiauskaitė-Lago. Ispanija – pavyzdys kaip nedaryti!

Tikintieji kviečiami kasdien drauge melstis šv. Juozapo maldą

Vytautas Rubavičius. Karūnuotasis keičia pasaulį

Rasa Čepaitienė. Karantinas (II): kinų pavasaris. Antroji dalis: politekonominė

In memoriam: Vaclovas Bagdonavičius

„Iš savo varpinės“. Naujausios PSO rekomendacijos: karantinas COVID-19 nesustabdys?

Marius Malakauskas. #LaikykisVeryga

Italija: kunigas, atidavęs kitam pacientui savo plaučių ventiliatorių, mirė nuo koronaviruso

Neringos Venckienės pranešimas spaudai: Ar buvo galima tikėtis kitokios teismo nutarties?

Vytautas Radžvilas. Dagio „krikščioniškos“ frakcijos pavardės

Vytautas Sinica. Visi genijai pasiruošę vertinti po laiko

Mindaugas Skrupskelis iš Kinijos: kovo 26-osios įrašas apie pasaulio atsaką į CoVid-19 iššūkį

Aras Lukšas. Precedento neturinti byla: Lietuva prieš nacizmą

LGGRT Centro tyrimo išvadas patvirtino Rusijos Federacijos valstybinis archyvas

Susitelkusi Lietuva. Mykolas Kleck: „O, Lietuva, kaip aš tave myliu“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.