Dienos aktualija, Socialinė politika

Raimondas Navickas. Palaikau Prezidentą 100% – gera pradžia!

Tiesos.lt redakcija   2019 m. birželio 16 d. 22:59

37     

    

Raimondas Navickas. Palaikau Prezidentą 100% – gera pradžia!

Automobilių mokestį turėtu mokėti visi: turintys brangius – daugiau, turintys pigius – mažiau. Prezidentas Nausėda dar nepradėjo dirbti, bet jau pademonstravo sveiką protą ir problemos esmės supratimą.

Kaip žinia, EK ir EBPO verčia mūsų valdžią įsivesti civilizuotų šalių mokesčius, nuo kurių negali išsisukti turtuoliai net ir visokių machinacijų pagalba – NT ir automobilių.

Žinoma, visokie Laisvos rinkos „instituto“ lobistai, gindami turtuolių interesus, sukruto aiškinti, kad automobilių mokestį reikia skaičiuoti nuo taršos.

Jei esi biednas, gyveni kaime ir vairuoji poros tūkstančių eurų vertės seną dyzelinį kledarą, – turėsi mokėti. Maždaug tiek, kiek kainuoja tas automobilis ar pusę to.

O jeigu vairuoji kokią 60 tūkst. eurų vertės Teslą ar Mercedesą – mokėti nereikės.

Vienžo, lobistai suka galvas, kaip EK ir EBPO reikalavimus patenkinti ir padaryti taip, kad už tai susimokėtų tik varguoliai. O milijonieriai ir toliau mėgautųsi savo brangiais automobiliais nemokėdami valstybei mokesčio.

Logika aiški. Ją atspindėjo visos teisėkūros iniciatyvos, apie kurias girdėjome.

Iki šiol. Bet štai naujasis Prezidentas ėmė ir pasakė tai, ką ir derėjo:
———————
„...šie žmonės turi mažiausiai pinigų ir jie negali įsigyti geresnių automobilių. Dabar juos apmokestinti už tai, kad galbūt jiems gyvenime nepasisekė ir jie turi nepakankamas pajamas – būtų tikrai antisocialinis sprendimas ir aš tokio sprendimo neremčiau“, – teigė G. Nausėda.

„Šiandien mes galime eiti kitu keliu – apmokestinti automobilius kaip prabangos objektą, apmokestindami GALINGUMĄ, VERTĘ, kitus aspektus, o CO2 elementą įvedinėti labai laipsniškai, pamažu ir ateityje, kuomet gerovės valstybės principai šalyje bus įgyvendinti ir žmonės ilgainiui ims važinėti gerais automobiliais, tada toks automobilio mokestis galėtų egzistuoti“, – teigė G. Nausėda.

Jo teigimu, šiuo metu Europos šalyse galima pamatyti labai įvairių automobilio mokesčių sistemų, kuriose apmokestinamos kelios dedamosios ir tas dedamąsias galima varijuoti.

„Aš pradėčiau pirmiausiai nuo prabangos elemento apmokestinimo ir tik tai vėliau judėčiau link CO2 apmokestinimo“, – dar kartą pridūrė G. Nausėda.”

* * *

Ploju atsistojęs! Būtent taip elgiasi civilizuotos šalys.

Objektyviai kalbant, tik tose šalyse, kuriose yra smarkiai ginama nuosava automobilių pramonė, yra prasmė mokesčiais spausti gyventojus dažniau keisti automobilius ir nepirkti senų importinių. Japonija, Rusija ir pan.

Ten, kur automobilių pramonės nėra, visai logiškai automobiliai būna apmokestinami būtent pagal G,Nausėdos paminėtus kriterijus – VERTĖ ir GALINGUMAS!

Turi pigią ir negalingą – nesvarbu, seną ar naują – mokėsi mažiau. Turi galingą – nesvarbu seną ar naują – mokėsi brangiau. Turi brangią – nesvarbu seną ar naują – mokėsi daugiau.

O jeigu turi ir brangią ir galingą – mokėsi maksimum.

Logiška ir socialiai teisinga!

Žinoma, G.Nausėdos oponentai jau prapliupo burnoti, dūsauti ir verkšlenti, kad jų brangūs automobiliai yra „švarūs“, todėl jie nenorėtų mokėti – tegul varguoliai moka!

Pagal tokių oponentų logiką, ir NT mokestį reikėtu įvesti ne pagal turto vertę, bet pagal namo ar buto nusidėvėjimo lygį ar šilumos sunaudojimo koeficientą. Kad jį mokėtų pensininkai iš chruščiovkių ir nemokėtų prabangių vilų savininkai.

Žmogui ar firmai, kurie perka automobilį už kokius 40–60 tūkst. Eur, sumokėti dar tūkstantį kitą jokios esminės problemos nesudarys. Nuo registravimų užsienyje atpratinti nesunku nedideliais įstatymų pokyčiais, pagal itališką ar pan. pavyzdį, kuomet deklaravę gyvenamąją vietą Lietuvoje asmenys negali vairuoti kitoje šalyje registruotų automobilių.

Kam nepatinka, tegul perkasi seną negalingą ar pigų naują auto ir važinėja. Spėju, kad tokių tarp turtuolių bus nedaug – prestižas ir pontai neleis.

Springs ašaromis iš godumo, bet mokės tą prabangaus ir galingo automobilio mokestį. Nes pasipuikuoti nauju mersu ar bambaliu prieš varguolius taigi norisi – prigimties nepakeisi.

Taigi, šiuo klausimu palaikau Prezidentą 100%. Gera pradžia!

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Robertas       2022-01-27 10:53

manau geriausias sprendimas, kokį galėjo išmąstyti. na galėsime taupyti kitais būdais, ieškoti vietų kur pirkti pigesnes padangas (tokias pačias geras) pvz https://epadangos24.lt/ziemines-padangos arba kitas dalis.. kažkur kitur pataupyti.

Vaidas       2020-01-30 15:19

Gaila, kad visgi įstatymas buvo priimtas ne toks, kokio buvo tikėtasi. Ir toliau prabangūs automobiliai nebus taip smarkiai apmokestinti kaip turėtų.

Antanas       2019-06-22 21:23

Pirksim supuvusius ir mokesčiai bus mažesni.

stasys        2019-06-20 13:18

aš turiu keletą lišnu poru batu Stasy ? ..ar ir čia manote bandyti savo laime .? Tai kad tamsta bando čia protauti pagirtinas bruožas ..bet išmokti tinkamai argumentuoti pasveriant savo žodi irgi butu pagirtina .Automobiliu parkas turi atitikti žmoniu gaunamas pajamas ir jei valstybė elgtusi protingai ..ji pirmiau įvertintu kiek tas , konkretus žmogus, kuro akcizais valstybei atneša pinigu ..Žiurėk iš kai kuriu riedančiu kledaru tai Lietuvos valstybei daugiau naudos nei iš naujai prasigyvenusio “bomžo” ir jo BMV ..

JONAS        2019-06-20 12:18

KUR PROGRESYVINIAI MOKESCIAI

JONAS        2019-06-20 12:17

OI KOKIOS GEROS MINTIS NET JUOKAS IMA KUR PROGRESYVINIAI MOKESCIAI

Stasys       2019-06-20 7:09

Aš siūlyčiau apmokestinti asmens ar šeimos turintį antrą, trečią automobilį vienodai, nežiūrint į jo galingumą ar vertę. Tuomet atsirastų daugiau vietos kiemuose, nes visi atsikratytų nereikalingų automobilių, kurių nemažai stovi nuolat kiemuose. Daugiau kontrolės reikia automobilio skleidžiamai taršai t.y. matuoti CO ir angliavandenilių išmetamą kiekį, kurie yra labai žalingi sveikatai ir atitinkamai apmokestinti, kad susitvarkytų savo automobilius.

babcia       2019-06-18 11:57

aš irgi noriu, jzsssmarja, netrivoju palaikyti prezidentą.
už cibulių.

Geras       2019-06-18 11:04

straipsnis ir greos naujo prezidento mintys.Neskubesim jo liaupsinti avansu.Gyvenimas parodys.Tik, jo pradzia skiriasi nuo buvusios prezidentes darbo pradzios, kaip zeme ir vanduo.Sekmes jam tesiant gerus darbus ne tik zodziais, bet ir darbais.

Naivumas       2019-06-18 9:02

Rado kuo džiaugtis. Bus kaip visada, naujas mokestis ubagams

stasys        2019-06-18 7:23

Nusiuntė į tupykla . Va čia tai naujiena .Pigus populizmas ir žaidimas su masėmis socialiniu klausimu neatneš teisingu rezultatu . Tinginį reikia versti dirbti ..o ne jam pataikauti socialinės lygiavos pagrindu .. Tikiuosi G.Nausėda kaip ekonomistas vis dar moka skaičiuoti kur tokie veiksmai veda ..

ESU       2019-06-18 7:01

ES reikalauja, kad kuo skubiau ir nedelsiant apmokestinti visus namus stiklinėmis sienomis, dėl to, kad vampyrškai sugeria dienos šviesą.

Manau,kad teisingai       2019-06-17 22:54

Ir dar butu gerai paziuret i kokius ,,mokesciu rojus” slepiamos pajamos,nes pries kelis metus darytas tyrimas parode,kad Pasaulyje turtuoliams net banku specialistai patardavo kur slepti pinigus.

Aplinkybės atsirasti LGBT ženkliukui atlape       2019-06-17 21:35

Docentas Gintaras Sakalauskas klausė kandidatų prieš rinkimus (2019.05.24),
ar jie iš solidarumo LGBT bendruomenei iškeltų prie prezidentūros vaivorykštinę vėliavą arba įsisegtų LGBT bendruomenę palaikantį ženkliuką. - G. Nausėda:
įsisegčiau ženkliuką, nes taip pademonstruočiau savo solidarumą ir toleranciją.
Bet (Nausėda): “Aš nemanau, ar vėliava būtina kelti prie prezidentūros.”

Dzeikas       2019-06-17 21:18

Kol kas Nauseda nieko rimto nenuveike, o kalbos grazios pas visus.
Aplamai as PRIES naujus mokescius ir mokesciu didinima.
Automobilio ir NT mokesti butu naudinga ivesti LYGIAGRECIAI sumazinant koki nors kita mokesti.Sakykim sumazinus pajamu mokesti samdomiems darbuotuojams ir lygiagreciai ivedus Automobilio ir NT mokescius. Konkrecius skaicius turetu svarstyti ekonomistai . Tokios rusies skaiciavima (kainos santykio su apyvarta lankstumo koeficientas vadinasi) atlikt gali tik ekonomistas kuris studijose nemuse dinderio, tautiski ekonomistai greiciau i batus prisiks ,juolab zinant kad priimami dirbt i ministerijas nepotizmo pagrindu, o ne kvalifikacijos.
Ivedineti naujus mokescius, NEMAZINANT kitu - nematau prasmes. Netgi sakykim atsiras daugiau pinigu izde - atsiras daugiau ko vogt ir tiek.

VIlnietis       2019-06-17 20:45

JokiŲ NEGALI BŪTI MOKESČIŲ NEI AUTO NEI NT TURTUI. TAI JAU TAVO ASMENINĖ PREKĖ UŽ KURIĄ TU SUMOKĖJEI. MOKESTIS UŽ JĄ BŪTŲ ĖMIMAS PINIGŲ VĖL IR VĖL UŽ KĄ JAU SUMOKĖTA. PLIUS IR PROGRESNIŲ MOKESČIŲ NEGALI BŪTI NES VISI LYGŪS PAGAL KONSTITUCIJĄ, O JEI LYGŪS TAI IR MOKĖT TURI PAGAL TĄ PATĮ PRINCIPĄ.
DĖL AUTOMOBILIO IR NT MOKESČIO TAI ŽMONĖS IR TAIP JUOS MOKA PIRKDAMI 3 KARTUS BRANGIAU BENZĄ AR DUJAS, O UŽ NT MOKĖDAMI KOMUNALINIUS MOKESČIUS IR KUO NT DIDESNIS TUO DAUGIAU MOKA- ŠTAI JUMS IR PROGRESAS.

gai nupušote?       2019-06-17 20:40

taip, apmokestinti visus dar labiau, ir surinktais mokesčiais dar labiau paremti “maximas” (kaip ir pvm), bankus, kad ir jie, iš kvailių sumokėtų valstybinių mokesčių, gautų dar ir papildomą pelną.

ah1       2019-06-17 17:40
T0mas J.       2019-06-17 17:24

Nereikia žmonių apiplėšinėti. Visi legaliai uždirbti pinigai jau apmokestinti ir mokesčiai surinkti (jei nesurinkti - keiskim Finansų ministrą ir VMI vadovą). Kodėl kai kurias prekes ketinama apmokestinti dar papildomai?! Jei norim DAUGIAU nulupti mokesčių nuo turtuolių - įveskim PROGRESINIUS mokesčius: kas uždirba per metus pajamų daugiau kaip XX eurų - iš jų imkim DIDESNĮ procentą pajamų mokesčio.
Įtariu jog visos naujos iniciatyvos kuriamos tikslu NUKREIPTI ŠALIN DĖMESĮ nuo progresinių mokesčių įvedimo.. Kad tik neįvesti. Nors Vakarų šalys jau seniai tai padarė.

Al.       2019-06-17 16:42

Grybauskaitė taip pat iš pradžių sakė, kad kovos su oligarchais ir kad prieš mergaitę nebūtų naudojama prievarta. Viltis miršta paskutinė, bet tikėjimo nedaug. Latifundininkai taip pat šiek tiek sujudino šitą pelkę, bet karą prieš šeimą prastūmė ir Stambulo konvenciją stums.

>>Gali būti ir taip,        2019-06-17 15:44

Nebus, mėgins padlaižauti, pirmiausia

Gali būti ir taip,       2019-06-17 14:49

kad Sovietijos fundamentų genijai surengs naujajam Prezidentui apkaltą, jei pradės tarnauti Lietuvių tautai, atstovaudamas jos interesus, gindamas jos interesus.

Albas tam CO2       2019-06-17 14:24

Pirma, anglies dvideginis nėra nuodingas. Antra, jį iškvepia visi žinduoliai įskaitant ir tamstos personą. Trečia, reikia apmokęstinti visus norinčius ką nors apmokęstinti, ir stipriai apmokęstinti, kad praeitų noras plėšti žmones. Duok valią tokiems degeneratams, kaip tu, tai šaukštą su šakute, bei lėkštę apmokęstinsit, o paskui ir tą putrą, kuriai dar žmogus sukrapštys, akcizą uždėtumėt.

Apie rinkimus į EP:       2019-06-17 13:47
Apie ženkliuką atlape       2019-06-17 13:41

Paskutiniuose debatuose kandidatai prabilo apie „užknistus“ mokytojus ir ką pasakytų Putinui
https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/1001375/paskutiniuose-debatuose-kandidatai-prabilo-apie-uzknistus-mokytojus-ir-ka-pasakytu-putinui

Vytautas       2019-06-17 13:01

Kuo toliau, tuo daugiau simpatijų Prezidentui. Ar tik nereiks jo ginti nuo Konstitucinių teisėjų ir panašaus plauko mafijinės sistemos gynėjų, kurie bandys visomis priemonėmis (pvz., pasitelkus “konstitucinę dvasią”) apginti savo parazitines privilegijas..

>Ir dar prezidentas sakė 12:13        2019-06-17 12:38

Galėtumėte savo žodžius patvirtinti įkeldamas bent nuorodą?

Ir dar prezidentas sakė       2019-06-17 12:13

kad LGBT ženkliuką į atlapą įsisegtu ,ir pasidžiaugė kad populistai į EP nebuvo išrinkti.

TROY       2019-06-17 11:52

Užregistruos brangią tačką Barbadoso salose tarno vardu ir galėsite verkti į nosinaitę, norėjosi kaip geriau, bet gavosi kaip visada.

Erlickas       2019-06-17 11:35

Svarbiau apmokestinti tuos kurie eidami iš turgaus retsykiais paperdžia ir viršyja smulkių dalelių koncentraciją.

Gobšuoliai kaip ir alkoholikai gydytis nesutinka,       2019-06-17 11:20

(godumas yra aklas geismas ir susargdina sielą, anot sen. graikų ir krikščionių),
todėl Gitano Nausėdos sprendimas tiems, kuriems vis negana,
turėtų būti dar ir sveikatingas: “...šie žmonės (varguoliai) turi mažiausiai pinigų ir jie negali įsigyti geresnių automobilių. Dabar juos apmokestinti už tai, kad [...] jie turi nepakankamas pajamas – būtų tikrai antisocialinis sprendimas.”
**************************************************************************
Kokį automobilių mokestį būtų pasirinkusi “laisvosios rinkos” ideologiją išpažįstanti Metallicos gerbėja, klausti prasminga, manau, tik retoriškai.
**************************************************************************
Beje, jei nuo socialiai teisingo mokesčio turtuoliai imtų sveikti (kad pralįstų pro adatos skylutę amžinybėn), galėtų susimokėti ir už tai - dėkingumo mokestį.

Stasiuk, panašu,       2019-06-17 9:59

kad atėjo laikas pačiam rimtai desovietizuotis. Desovietizacijos komisijos pirmininką renkame iš svetainės komentatorių. Be rimtos desovietizacijos Lietuva ateities neturi - tik nunykimą. Linkime sėkmės, Stasiuk, nesuklupti komisijoje ir išlikti aktyvių komentatoriumi po rimtos socializacijos, jei taip nuspręstų komisija.

TO"panašu"       2019-06-17 9:53

gal ne visai taip reikėtų sakyti, nes gal portalo adminas yra labai tolerantiškas ir neišvaro tokio stasio, kuris visiškai neturi jokių žmogaus požymių, tik pačius šlykščiausius kgbisto požymius. Taip, čia yra “kontoros” deleguoti šiukšlės tam, kad naikintų šį portalą, bet adminui vertėtų pavalyti šias šiukšles.

panašu,       2019-06-17 9:44

kad ‘Tiesos” portalas darosi švonderių -šarikovų idėjiniu portalu.

Geriausia pradžia ta,       2019-06-17 7:55

kad jis davė gerą toną požiūrui į žmogų.Gailestingumas ir atjauta.

stasys        2019-06-17 7:17
Komentaras nusiųstas pas nykštukus.
Tiesos.lt pasilieka teisę siųsti pas nykštukus su straipsnio tema nesusijusius, užgaulius, necenzūrinius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.
Dzeikas       2019-06-17 6:44

Kalba teisinga linkme. Tiek automobiliu, tiek NT mokestis - TURI BUTI.Lygiai taip pat, kazkur padidinus mokesti jis kazkur turi buti sumazintas.
Paziuresim i realius darbus. Velnias slypi detalese.

CO2       2019-06-17 6:24

turi buti nedelsiant tvarkomas, nes juk tai zmoniu ikvepiamas nuodingas oras. O Vilniuje, kuris yra tarsi lomoje, isvis negalima kvepuoti - tokios tarsios tos ismetamos dujos. Visame pasaulyje atliekama automobilio technine apziura ir yra, butent,  ismetamu CO2 kiekio i ora nustatymas.Jei virsija leistina norma, tada duodamas terminas per kiek laiko privalu susitvarkyti. Lietuvoje automobiliu net per daug. Sumaitotu, sunesiotu pilni kiemai. Ir stovi tie griozdai metais. Kai zmones zinos, kad technine apziura yra butent CO2 nustatymui (JAV tik tai ir nustatoma), tada gal nevarines nusibezdejusiu auto i Lietuva. Beje, reikia apmokestinti ir nuosavus gyvenamuosius namus, butus. Priklausomai nuo vietos, ploto. Sita mokesciu sistema bus sunku ivesti, nes ir vyriausybeje, ir Seime beveik visi prisistate namu. Tokiu, kaip SKvernelis uz 136 tukst euru. Tik verte 5 k. didesne. Uz plotus, kuriuos prisipirko iv. suksti ministeriju pareigunai ir t.t.

Komentarai, nusiųsti pas nykštukus

stasys        2019-06-17 7:17

Tai tikrai ne pats svarbiausias darbas naujam Prezidentui . Pirmu darbu siūlyčiau išrašyti nemokamos ricinos tiems socialinės lygybės siekiantiems idiotams . Truputi pasėdėti tupykloje naudinga visiems tiems kuriems atrodo kad štai jau dabar lėtėjant ekonomikai ..jau laikas imtis tu mokesčiu reformos . Kirkilas irgi taip manė nes ji skatino žybsinti prabanga varinėjanti po Vilniu ir tos socialdemokratės - aitės paausį klykavimai . ..o štai kryzė atėjo ir pasirodė kad ta prabanga visa skolinta ir dirbtinė . O ka pasakysite jaunimui kuris skolinasi ir perka sau ekonominius naujos statybos būtus ?  tu kuriems reikalingi šimtai kvadratu tik dešimtis ar šimtai ..ar tokio mokesčio administravimas padengs valstybės kaštus aplamai ... Čia išeitis galima tik viena arba visiems kartu , proporcingai , arba jokio pokyčio neskatinant atrajojančiu džiaugsmo .Lietuva nėra tiek turtinga kad galėtu sau pritaikyti ta prabangos mokestį . Mano žiniomis tie turtuoliai važinėja ne sau priklausančiais automobiliais o ju įmonėms ..kurie dar velniai žino kada joms priklausys ..ir ar priklausys dar klausimas .

Rekomenduojame

Alvydas Medalinskas. Istorinė diena

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (VIII)

Karas Ukrainoje. Šimtas septyniasdešimtoji (rugpjūčio 12 diena)

Išskirtinis interviu: „ES sėja savo naikinimo sėklas“, - sako Lenkijos Seimo narys Ryszard Legutko dėl ES institucijų požiūrį

Vytautas Sinica. Šiandien Vilniuje veikia nepaaiškinamas dalykas - Venclovos namai muziejus

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.