Visuomenės pokyčių analizė, Istorija, Propagandos ir ideologijos analizė, Kultūros, kalbos, istorijos politika

Raimondas Navickas. NE buvusiam komjaunimo funkcionieriui ir dar iš Moralinio Kosmoso aukštumų byloti apie kitų kolaboravimą su okupantais

Tiesos.lt siūlo   2018 m. rugsėjo 21 d. 0:24

16     

    

Raimondas Navickas. NE buvusiam komjaunimo funkcionieriui ir dar iš Moralinio Kosmoso aukštumų byloti apie kitų kolaboravimą su okupantais

„Sorriukas“ vėl pamiršo, kas jam postą davė ir algą moką?

Skaitau šitą Delfyje ir negaliu savo akimis patikėti:

„...Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ragina institucijas nedelsiant nukabinti karininko Jono Noreikos-Generolo Vėtros atminimo lentą Vilniaus centre, įvertinus jo kolaboravimą su nacių okupantais.

Turime principingai reaguoti, iškilus nenuginčijamiems faktams apie atskirų žmonių nederamą elgesį ar kolaboravimą su naciais“, – BNS trečiadienį sakė ministras.

„J. Noreikos pavyzdys kaip tik toks ir yra. Jo gyvenimas buvo įvairus, tiesa, kad jis kalėjo konclageryje, kovojo už Lietuvą.

Bet taip pat prieš akis turiu kopijas dokumentų, kurios liudija apie aiškų kolaboravimą su naciais, formuojant žydų getus ir nusavinant žydų turtą“, – teigė L. Linkevičius.“

———————-

Kolaboravimas su naciais? Štai kaip ponas ministras pragydo? Visai kaip sovietiniais laikais.

Įdomu, ar visi supranta, jog pagal tokius „sovietinius“ „kolaboravimo su naciais“ kriterijus, kuriuos mums bruka už pono ministro nugaros stovinčios ir akivaizdžiai jam vadovaujančios jėgos, absoliuti dauguma Lietuvos gyventojų priskirtina kolaborantams su naciais.

Nes dirbo, gyveno, mokėsi ir augino vaikus vokiečiams valdant. Nesėdėjo miške kartu su sovietų diversantais parašiutistais, nebuvo uždaryti į getą.

Sovietmečiu taip ir buvo oficialiai traktuojamas tas gyvenimas okupantams valdant. Privalomose anketose buvo atskiras klausimas „Ar gyvenote nacių okupuotoje teritorijoje? Kokį laikotarpį?“ – ir tas, kas padėdavo varnelę, buvo traktuojamas kaip žemesnio lygmens nacių kolaborantas su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis.

Žiū, ir mūsų (ar tikrai mūsų?) ministras, kalbėdamas apie garsųjį partizanų vadą Generolą Vėtrą-Joną Noreiką.

Kuris, kaip visi žinome iš oficialios LGGRTC pažymos, NEDALYVAVO jokiuose Holokausto nusikaltimuose, t.y. neorganizavo taikių žmonių masinių žudynių ir juose nedalyvavo. Tai yra FAKTAS.

O tas sovietmečio žargono pasakymas „kolaboravo su naciais“ yra laaaabai platus ir itin daug kam pritaikomas.

Ir profesoriaus V.Landsbergio šviesios atminties tėveliui, ir daugybei lietuvių tautos šviesulių, po karo pasitraukusių iš Lietuvos ar atsidūrusių Sibire bei Tuskulėnuose.

Ir tikrai NE buvusiam komjaunimo funkcionieriui L.Linkevičiui derėtų iš Moralinio Kosmoso aukštumų byloti apie ...kolaboravimą su okupantais. Nors reikia pripažinti: jis šioje temoje nusimano geriau nei absoliuti dauguma Lietuvos gyventojų. Patirtis yra patirtis.

——————-

Grįžtant prie mano nuostabos.

Toks jausmas, kad nepakeičiamas „visų valdžių ministras“ L.Linkevičius kažkaip galutinai pamiršo, kam buvo nusamdytas. Berods, URM reikalingas tam, kad atstovautu Lietuvos interesams užsienyje ir juos aktyviai gintu. Gintu būtent nuo tų, kurie bando prastumti savo interesus lietuvių tautos sąskaita. Tame tarpe – ir istorinės politikos srityje.

Nebijodamas būti nemalonus ar kažkam nepatikti. Nes darbas toks. Kaip sako amerikiečiai, jei nori atliepti kitų poreikius ir visiems kelti teigiamas emocijas – eik pardavinėti ledų. UR ministro kitoks darbo pobūdis ir tikslas. Bent jau turėtu būti.

Tuo tarpu ponas Linkevičius, pasaulyje garsėjantis „Misterio Aciprašau“ pravarde, matyt, kažkaip kitaip įsivaizduoja savo funkcijas Lietuvos Vyriausybėje.

Kaip Užsienio Ponų tarno ir patikėtinio, uoliai vykdančio prievolę užtikrinti, kad kiekvienas „tų, apie kuriuos negalima sakyti, kad jie valdo pasaulį“, (C) parėdymas ar užgaida būtu nedelsiant įvykdyti mūsų šalyje.

Visiškai nepaisant tų veiksmų kaštų lietuvių tautos materialinei gerovei, tautinei sąmonei ar žmogiškajam orumui. Svarbu, kad „pasaulio nevaldančių jėgų atstovai būtu patenkinti ir paplekšnotu iš laimės švytinčiam ponui Linui kada per petį prie progos – „Good job, Lainus, good job!“

Tfu!

P.S. Sėdžiu dabar ir galvoju – na už ką turėčiau balsuoti per artėjančius rinkimus, kad naujoje Vyriausybėje nebepamatyčiau to švytinčio apvalaino veido? Kaip manote, broliai lietuviai?

#MesDuosimeJumsSavoDidvyrius
#HolokaustoIndustrija
#Hutzpa

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

to Jo XXIamžius        2018-09-22 20:20

Gal Jūs ir teisus, kad Internacistinė propaganda geresnė, juk vien buvusioje carinės Rusijos imperijos teritorijoje Bolševikų partijos sąskaitoje virš 66 milijonų žmonių gyvybių. Iki 1941 metų birželio mėnesio virš 30 milijonų aukų.

Jo XXIamžius       2018-09-22 13:12

O nacionalfašistinė retorika komentaruose gyva :(
Autorius irgi, nesuvokia kas tas holokaustas. Ir toliau gina LAF narius. Net Smetona juos pasmerkė.

Bet gi       2018-09-22 9:36

žydai nuo seno getuose savo valia gyveno, kad neasimiliuotusi. Prašom patikslinkite ar tai tiesa? O konclagerių buvo visose kariaujančiose pusėse. Amerikiečiai internavo, uždarė į konclagerius, japonų kilmės savo piliečius, taip pat italus, austrus ir vokiečius anglai ir pan. Anglai skėlė karą mažytei Suomijai ir kartu su Rusija okupavo Iraną. Žydai skėlė karą Vokietijai, berods, dar 1933 metais, tiesa? Skėlę pasirašė su Vokietijos Vyriausybe žydų perkėlimo į Palestiną paktą, angliškai vadinamą “The Transfer Agreement” arba “Haavara Agreement”. Patikslinkite, kas geriau žinote, gerai?

tiesą sakant       2018-09-21 22:10

Nelabai man rūpi, į kokius ten getus jis žydus uždarinėjo, ypač iki Van Zės konferencijos. Man rūpi tik tai, ką jis veikė Lietuvos labui ypač sunkiomis sąlygomis. Juk tie žmonės bandė gaivinti valstybingumą, nors vokiečiai to nenorėjo. O žydams į veidrodį reikėtų pasižiūrėti. Ten pas juos išvis teroristai ir psichopatai tarp valstybės tėvų-įkūrėjų.
Man tik neaišku nuo kada Lietuvoje įteisintas ir propaguojamas šovinizmas? Ir net ne lietuviškas, o Vakarų Azijos šalelės gyventojų.
Gal kas nors žino bent vieną žydą, kuris būtų sąmoningai rizikuodamas išgelbėjęs bent vieną lietuvį nuo trėmimų ir sovietų represijų? Kažkaip netenka rasti tokio.

apgailestauju, kad       2018-09-21 22:05

Silvija Foti - Dalios Kucenienes dukra ir Noreikos vaikaite, sitaip apsmeize savo seneli, kurios smeiztu naudojamasi, kaip naudojamasi Vanagaites smeiztu lituviu tautai. Berods Silvijos vyras kilme susijes su zydais, gal tai itakojo jos pasireiskima viesumoje?

Juozui       2018-09-21 21:59

O Holokausto industrijos vertelgų vėmalai - tai jau plienu ant granito, kad dalyvavo?

Juozas       2018-09-21 20:16

Nelabai įtikinamas p. Raimondo rašinėlis, nematau jokių argumentų, kad lenta turi likti. LGGRTC pažymos dabar tapo kaip pageidavimų koncertas- ko reikia valdžiai, tas ir bus. Kad ir apie Kardinolą- paskelbt paskelbė, o atšaukti jau negali.
Jokia pažyma negali teigti, kad NEDALYVAVO. Ir čia yra antras atvejis- kadaise buvo teigiama, jog V. Landzbergis NEBUVO KGB agentas. Juk įrodyti galima tik tai, kas buvo. LGGRTC gali tik sakyti, kad nėra duomenų, kad kažkas bendradarbiavo ar kolaboravo.

katė maiše? >Balsuoti        2018-09-21 20:11

o kodėl niekur nerašoma,nors žmonės komentaruose dažnokai klausia, - kokios tautybės yra Juozaitis .Gal taip pat “litvakas” .Gal klystu - tačiau nieks aiškiai neparašo .Grybauskaitė gi taip pat pradžioj tik tautiniais rūbeliais visur….

Patarimas autoriui       2018-09-21 19:59

Jei atidžiai klausėtės A.Juozaičio kalbos Biržuose, turėjote pastebėti, kad jis nubrėžė visiškai naują ir, manau, išmintingą Lietuvos užsienio politikos vektorių: ne lakstyti po pasaulį ir lankstytis didiesiems, o mažiems darytis dideliais, t.y. atnaujinti, plėsti ir gilinti ryšius su rimtais kaimynais ir Vyšegrado šalimis. Tai kodėl neaišku už ką balsuoti?

Patarimas autoriui       2018-09-21 19:51

Jei atidžiai klausėtės A.Juozaičio kalbos Biržuose, turėjote atkreipti dėmesį į jo iškeltą visiškai naują ir išmintingą užsienio politikos vektorių:ne lakstyti po pasauli ir lankstytis didesniems, o iš mažų darytis dideliems. T.y. pasukti link tikrų kaimynų, Vyšegrado šalių ir čia stiprinti visapusišką bendradarbiavimą. Jo “Lietuva yra čia” -prasminga ir gili ištara. Tai kodėl neaišku už ką balsuoti?

labai paprasta       2018-09-21 10:46

Paklaustas, kaip tautos pakliūva į jų spąstus H.W. Rozentalis atsakė, kad žydai kontroliuoja absoliučiai visą žiniasklaidą. Vos tik koks laikraštis išdrįsdavo parodyti nenuolankumą, jis būdavo parklupdomas atitraukus iš jo visą reklamą, o jei tai nepadėdavo, nutraukus gamybos priemonių tiekimą. „Tai labai paprastas reikalas“, pabrėžė jis.

aha, už juozaitį       2018-09-21 9:52

kuriam žmona, kurią pakišo rusų kgb - viską sprendžia ir valdo (o ją valdo kgb)

Balsuoti       2018-09-21 9:28

reikia uz Juozaiti, kad tokiu menkystu ir kvapo neliktu.Noramlioje valstybeje prezidentas ta pacia diena psikvietes lieptu nesdintis lauk is tarnybos.Bet musu valstybeje tokie trintukai tinka.

pedofilai sprendžia       2018-09-21 9:20

kgbistai-pedofilai viską valdo ir viską sprendžia.
——
ar dar liko Lietuvoje durnelių, kuriems po Garliavos neatsivėrė akys?

Misteris       2018-09-21 8:25

Iš tiesų klausiu Jūsų:
-Užką balsuot?
Jei pasiūloje vien tik KINKADREBIAI.

Ko norėt?       2018-09-21 8:19

Juk jau apdovanojami KANIŪKŲ kaimo ŽMOGŽUDŽIAI.


Rekomenduojame

Andrius Martinkus. Adventas ir angelas

Povilas Gylys. Kai vaikai tampa mažiau išsilavinę nei tėvai

Geroji Advento Naujiena: Budėkime – Jis sugrįš!

Andrius Švarplys. Dar yra ir trečias kelias – politinės kvalifikacijos standartas

Ramūnas Aušrotas. JTO Vaiko teisių konvencija skirta kontroliuoti ne tėvų, o valstybės priimamus sprendimus vaiko atžvilgiu

„NeRedaguota“. Rajmund Klonowski ir Vytautas Sinica. Žmogaus teisės Lenkijoje ir kitur

Andrius Švarplys. Twitteris pradeda elgtis kaip valstybė valstybėje?

Ramūnas Aušrotas. „Smurto banga“: pora pastebėjimų LRT.lt teksto paraštėje

Andrius Švarplys. Naujienos iš Amerikos rinkimų

Algimantas Rusteika. Tvanas (Iš ciklo „Klūpanti Tėvynė“)

Darius Kuolys. Prieš Evelinos kerinčią jaunystę klumpa ir profesorius, buvęs KT teisėjas, teisėtyrininkas konstitucionalistas Vytautas Sinkevičius

Andrius Švarplys. Apie Twitterio cenzūrą

Liudvikas Jakimavičius. Prezidentūra turėtų atidėti Vyriausybės formavimą iki geresnių laikų

Andrius Švarplys. Ir BBC laukia CNN likimas

Klausymai Pensilvanijos valstijos senate. Publika juokiasi: iš naktį atsiradusių 600000 balsų už Trumpą... 3200

Vytautas Sinica. Naujos normos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Jos protestuoja ne mano vardu. Atsakymas Š.Černiauskui ir kt.

Audrius Bačiulis. Šimonytė – premjerė Uspaskicho ir Palucko malone

Vytautas Radžvilas. TS-LKD nariams ir rėmėjams

Ramūnas Aušrotas. Tenesio valstija galės drausti abortus dėl eugeninių, seksisinių ar rasistinių pagrindų

Tomas Matulevičius. Kam tos profesinės kompetencijos, jei gali pasitarnauti ideologiniam reikalui

Algimantas Rusteika. Numylėtoji Lietuva

Vidmantas Valiušaitis. Su Lietuvos kariuomenės diena!

Vidmantas Valiušaitis. Birželio sukilimas ir Vilniaus LAF štabo sunaikinimas

Nida Vasiliauskaitė. „Kodėl radikalios idėjos nėra geros idėjos“ (jauniesiems konservatoriams paprašius pasisakyti)

Algimantas Rusteika. Apie blokus

Nuo bačkos. Andrius Kubilius. Už Eveliną!

Tomas Baranauskas apie A. Kubilių: štai kas mus valdė prieš 8 metus

Robertas Grigas. Kaip de Golis Maskvoje į Šv. Mišias važiavo

Papunkčiui su Vytautu Sinica: Prezidento dilemos ministrų kabinete

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.