Šeimos politika

Raimondas Navickas. Mažas butas – vaikų kankinimas

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gruodžio 20 d. 10:47

30     

    

Raimondas Navickas. Mažas butas – vaikų kankinimas

Vaikų gydytoją rinkitės atsargiai. Neužsiraukite ant D.Šakalienės bendražygio, tokio kaip gyd. N.Valančauskienė iš Trakų.

Ne bet ką galima įsileisti į namus - ši sena tiesa ypač aktualizavosi „vaikų teisių apsaugos“ įsisiautėjimo laikais. Štai kokia – nepabijokime to žodžio – baisi ir itin iškalbinga istorija nutiko Trakuose, kuomet į žinomo menininko ir pripažinto dailininko Danieliaus Rusio šeimą kūdikio aplankyti atėjusi susirgusią šeimos gydytoją pavaduojanti vaikų gydytoja Nijolė Valančauskienė iš Trakų poliklinikos po vizito parašė raportą vaikų apsaugos spectarnyboms.

Kuriame informavo, kad jos manymu, šeimos butas yra per mažas keliems vaikams auginti, todėl kūdikis gali patirti kančias. Atitinkamai, toje šeimoje gali kilti nepriežiūros formos smurto prieš vaiką grėsmė – todėl būtina kuo skubiau imtis priemonių vaikui apsaugoti nuo minėto smurto.

Jei kas naiviai pamanė, kad vaikų teisių gynėjai suskubo sukti galvas, kaip suteikti šeimai didesnį butą lengvatinėmis sąlygomis – galvokite dar kartą. Ne tam Šakalienė kurpė savo įstatymą, ne to tikisi visa govėda NVO specialistų ir ekspertų.

Ne, kūdikis kol kas nebuvo atimtas, bet buvo atliktas rimtas tyrimas – buvo apklausiami kaimynai, mokykla, darželiai ir tik dėka puikių atsiliepimų buvo apsiribota įspėjimu šeimai dėl smurto negalimumo ir buvo bandoma priversti tėvus lankytis Pozityvios tėvystės kursuose.

Buto tai nepadidins ir kūdikio kančių nesumažins, tačiau leis užsidirbti „tėvystės profesionalams“ bei „vaikų teisių specialistams“, įdiegs tėvams mintį, kad jie yra kalti dėl grėsmės kūdikiui ir paruoš dirvą galimai liūdnai ateičiai – kuomet kūdikis paaugs ir butas jam taps dar ankštesnis. Tuomet bus galima grėsmės lygį įvertinti iš naujo.

Vienžo, labai rekomenduoju pasiskaityti šią istorija pačios šeimos FB sienoje (ČIA ir ČIA).

Priminsiu, kas nežino, jog Danielius Rusys yra žinomas menininkas ir tapytojas, jo darbų pilnos galerijos. Kadaise Vilniaus dailės akademijoje baigė freskos-mozaikos magistro studijas, gimtojoje Klaipėdoje D. Rusys intensyviai užsiėmė sienine tapyba, o šiuo metu kuria Vilniuje ir Trakuose.

Ir štai jo trijų vaikų šeimai pagal budrios gydytojos raportą užsisuko vaikų teisių apsaugos mechanizmas, kuris, kaip visi matėme, gali baigti labai liūdnai. Kol kas taip nenutiko – bet tik kol kas. Jei Šakalienės įstatymas nebus pakeistas – ši mašina važiuos toliau.

Ir pretenzijos dėl „vaiko kankinimo mažu butu“ atsiris ir iki pažangių supermamyčių, gyvenančių mieluose, jaukiuose, bet nedideliuose Senamiesčio ar Šiaurės Miestelio butukuose su bendromis erdvėmis. Tuomet suprasite, bet gali būti jau vėlu.

Ir pabaigai – gydytojos N.Valančauskienės poelgis man sveiku protu nesuvokiamas.

Kaip padoriam žmogui gali kilti mintis rašyti raportą apie grėsmę vaikams šakalienės šutvei tik dėl to, kad puikios šeimos trys vaikai gyvena nedideliame bute?

Prisiminkite savo vaikystę ar tėvų pasakojimus apie tai, kaip augo penkiese devynių kvadratų kambaryje – ir visi užaugo puikiai žmonėmis su aukštais išsilavinimais. Suprasčiau, jei ji būtu aptikusi vaikus šunų būdose ant lenciūgų sėdinčius, bet mažas butas?

Vienžo, ši gydytoja tikrai verta pilietinės visuomenės dėmesio. Jos pacientams, turintiems vaikų, derėtu žinoti, kad budrioji daktarė dar yra ir vaikų teisių apsaugos slaptoji agentė bei viską fiksuojanti informantė.

Pagalvokite, prieš įsileisdami tokį žmogų į namus – ką ji juose gali pamatyti, kas gali būti panaudota prieš jus ir jūsų vaikus.

#VaikųTeisės
#DanieliusRusys
#NijolėValančauskienė
#MažasButasDidelėsKančios
#NeturiAtskiroKambarioVaikaAtiduosGlobai

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Vaida       2021-12-13 17:02

O kiek kvadratų tam bute? Man rodos, kad kūdikiui svarbiau tėvų meilė, tinkamas maistas, gal dar odos priežiūra, o buto dydis aktualus labiau patiem tėvam, o vėliau, žinoma, ir vaikui.

Al. Jules'ui       2018-12-22 1:25

Manau, rinkimai buvo suklastoti - egzitpolai tą parodė ir liudininkai   pasakojo.Lygiai taip pat galima apkaltinti tautą, kad išrinko išdavikus į 1940 metų seimą.

Varge varge...       2018-12-21 21:04

Tai gerai, kad Jezus gime prieš du tūkstanąius metų.... Įsivaizduojat??? Gime tvartelyje…  Taigi tuoj pat būtų atimtas. Net neįsivaizduoju, kas būtų po to…

gytis       2018-12-21 17:47

čia smulkmena - va generalinis komisaras vakar per TV sakė, kad viešos informacijos rinkimas igi gali būti šnipinėjimas svetimos valstybės naudai - vat čia tai siurprizas:)saugokitės kaimynų, nes gydytojai privalo rodyti pažymėjimus…

Jules       2018-12-21 11:39

Pone Al, valdžia, ūkis, valstybės turtas ir ekonomika eksiukų, angl. Former Bolsheviks’ų, rankose - tai visuotinai žinoma. Yra tik viena lemtinga, mums gyvybingai pragaištinga problemėlė ir neganda, kad šito norėjo dauguma mūsų tautos, nesvarbu, kad ji buvo dezinfosklaidos apgauta ir suklaidinta, zombizuota, manipuliuota, 1992 metais, kai savo laisva valia ir visgi ne po šautuvu pasirinko eksiukus, LK(bolševikų)P CK Pirmąjį sekretorių su jo bufetu ir autoūkiu. Tauta atidavė viską jų žiniai ir nuožiūrai. Atidavė savo likimą, vaikų ir anūkų ateitį ateitį, tautos egzistenciją, kad ši, Neosovietija, galėtų su mumis daryt ką tik panorės, prisidėdama prie Pasaulinės Vyriausybės formavimo ir mūsų ištautinimo, mažų Europos tautų sunaikinimo.

Manau,        2018-12-21 10:36

kad ši sistema laikosi tik ant aukų tylėjimo ir pasyvaus džiaugimosi, jei išnešė sveiką kailį. Manau, pora bylų prieš valstybę greitai padarytų galą šitam reketui.

stasys        2018-12-21 8:12

Tokiu istorijų dar girdėsime oij kiek . Reikia laiko kol jautri tema jautriai visuomenei leis mastyti galva .smile

ale,       2018-12-21 7:47

kokia galinga ta Šakalienė? Mielieji, tai sistema galinga, o visi kiti yra tik šios sistemos įrankiai. Prisiminkite kaip mus anų laikų sistema traiškė ir gąsdino, bet kol neatėjo laikas,nieko mes negalėjome padaryti. Matėme ir tylėjome. Bet Dievas veikė, ruošė tai sistemai galą per reikiamus įvykius, per žmones. Po to ... ėmė ir išvažiavo ešelonai su tankais… Pasitikėkime Dievo Apvaizda ir Marijos globa. O visos šios kančios te apvalo mūsų širdis Dievo atėjimui.

Al. Jules'ui       2018-12-21 3:04

Noriu, kad valdžia suprastų kuo mes juos laikom. Kadangi valdžia buvusių komunistų luomo, tai naudoju jiems suprantamas sąvokas. Jei rašysiu apie nkvd, jie garsiai pasipiktins, bet širdy tik nusijuoks - suvoks tai, kaip pripažinimą.

to Al       2018-12-20 23:36

O kodėl Gestapo, o ne NKVD, ką? Kinkos per silpnos, ane? Načalnikas leidžia, rašai Gestapo, atspėjom?

...       2018-12-20 23:24

Nusibodo komentarai,bla,bla,bla,kodel sakaliene neatstatydinama???Todel,kad jus jai leidziate ten buti,todel,kad teveliams patinka gyventi baimeje,todel kad teveliai laukia,kol uz juos kas nors padarys.Praejo piketai,matyt visi galvoja,kad to pakaks ir ramiai gyvenkim toliau.Kur tie 50000 tukst.susiburusiu teveliu,kurie zadejo kalnus nuversti???

tolerantiškasis net analogov       2018-12-20 22:40

Biznio planas - gimstamumo “skatinimas”. Ir tai - dabartinės demografinės katastrofos akivaizdoje. O tokia “gydytoja”, kaip ir Šakalienė, aišku kuria kūno dalimi mokslus baigė.

kolchoznikų fanei Agnei       2018-12-20 21:14

Tau “mačialka”, tai jau geriau tik patylėti. Pati aršiausiai drąskeisi ir iki apsimyžimo agitavai, kad gestapininkai valdžion ateitų. Tokie buki ir fanatiški rinkėjai-balsajobai ir yra krašto prapultis.

Agnė       2018-12-20 20:49

Nejaugi viena Šakalienė tokią galią įgavo? Peticija pasirašyta(rašykitės, neuždrausta) Šakalienė tebesėdi, kas mes žmonės ar jau ne? Kas ta pozityvi tėvystė? Ir kam padoriems tėvams ji reikaliga? Ar nebeliko šeimų, kur tikrai reikia pagalbos, normalios, kaip susitvarkyti buitį.

...       2018-12-20 20:02

Niekas nesikeicia,niekas nepajegus iveikti gaujos,kuri grobia vaikus.Nejaugi nei parasai nepades,nei straipsniai,kur akivaizdziai pastoviai rasoma apie tikrus vaiku teisiu pazeidimus???Kas cia yra,nejaugi nei mitingai nepades,mokytojai gyveno uzeme ministerija,tai tevai gali uzimti galimo BARNEVERNETO patalpas.Vis zada taisyti,kazka daryti,bet niekas nejuda i prieki.Ir naujoji zelandija turbut nebus tiriama.Kur tie teveliai,kurie sake,kad yra susiburusiu virs 50000???

nesuprast       2018-12-20 19:17

Kodel neatstatydinta Sakaliene? juk peticija ir parasai iki 70000.,tai zmoniu parasai nieko nereiskia? kam tada peticija?

Al.       2018-12-20 17:46

Jokios tariamosios nuosakos. Visus, skundžiančius gestapui, visuomenė turi užpilti skundais, kad gyvenime nekilti noras remti gestapo. O visiems pretendentams tik esminiai keli klausimai - ar naikinsit vaikų grobimą? Ar stabdysit imigracijos prievolę? Ar stabdysit Stambulo konvenciją? Ar sulyginsit mažiausią algą su likusia Europa?

Babunė       2018-12-20 16:07

Jeigu patobulinus Šakalienės mąstymą apie ankštu butus tai gal reikėtų šitą sąrašą įtraukt visus butus blokiniuose namuose? Mažos virtuvės, nėra valgomųjų, tik keli kambariai. Tinka tik vaikų darymui, bet ne auginimui. Tad padarei, pagimdei ir atiduok Šakalienės sukurtai firmai. Čia kaip iš siaubo filmų. O gal tokia ateitis ir planuojama, kadangi tie ,,įstatymų” kūrėjai arba apsirūkę, arba negyvena realiame pasaulyje.

tiek       2018-12-20 15:48

būtų teisinga,kad tos vaikų teisės būtų tiesiog įpareigotos po tokio pranešimo finansuoti minėtos šeimos poreikį didesniam būstui.O jei rimtai - vyt lauk iš šalies visas tas NVO užsiimančias šeimų terorizavimu, naikint iš pašaknų valdžios įstatymišką kišimasi į šeimos privatumą . Žmonės privalo bent jau po trisdešimties metų vieną kart iširinkt prezidentą,vyriausybę kuri pradėtų rūpintis ne savo asmeniniais ,nesveika arogancija ,ambicijomis apaugusiais interesais,o valstybiniais ,t.y.žmonių sukuriamos pridėtinės vertės tiksliniam panaudojimui visuomenės gerbūviui kelti , emigracijai nutraukt , reaaliai spręst tragiškas šalies demografines problemas, naikint skurdą -juk gyvenam civilizuotoj Europoj , už lango XXI amžius . Gėda ,kai šalis įstumta į tokias primityviai baisias problemas.

albina       2018-12-20 15:27

Kitas ėjimas gali būti sąrašai šeimų,kuriose vaikai neturi atskirų kambarių,tada suskaičiuos pajamas kiekvienam šeimos nariui,o štai kiek jau atimta vaikų,kiek išvežta - aritmetikos nerasta.Prezidentų kandidatams vienas klausimas:naikinsi vaikų grobimo įstatymą ar ne.Būsimiems seimūnams tas pats klausimas- atšauksi savo idiotišką balsavimą ar ne.Išmokim vieną kartą pareikalauti MUS atstovauti ir mums tarnauti.

Amžinai kalti       2018-12-20 14:36

Ubagai amžinai kalti liberal-demokratams.

Dėl prekybos vaikais reiktų       2018-12-20 14:24

seimo komisijos ir užkardinančio įstatymo.

Neįtikėtina       2018-12-20 14:02

Paskaičius tokį straipsnį, matyt baisiausiame sapne to nepamatysi, o čia jau tikrovė, tai reiškia kad įstatymas priimtas, vienų, kaip bepročių, nieko negalvojant apie pasekmes, o kitu, niekšiškai kryptingai, daryti biznį iš vaikų, už šito įstatymo stovi baisios bedvasios ir beširdės jėgos,  jų priekyje pats velnias šakalienė, ji net verkia, už ką jai tokia kančia, net negali patikėt kad tai daro moteris, ir jei tikrai nesupranta, yra beprotė, o jei supranta tai,  yra tikroji pragaro dvasia, palaiminta pačio liuciferio.

Liberalizmo viršūnė       2018-12-20 13:51

Visi runkeliai bus kriminalizuoti - kaltinami.

hau       2018-12-20 13:38

D.Šakalienė net nesupranta (ar apsimeta nesuprantanti) kokias baisias pasekmes atnešė tautai jos buldozeriu prastumtas įstatymas. Laidoje “Kitoks pokalbis” ji naiviai klausia: kuo aš kalta? Žmogus aiškiai neadekvatus, net nemato savo kaltės, kuri visiems yra akivaizdi. Vienintelis kelias jai - atgailauti, atsiprašyti tautos už sukeltą skausmą, pripažinti klaidą ir ją taisyti. Kito kelio nėra.  Kaip ji gali būti seimo nare? Jos pavyzdys-pats tikriausias įrodymas, kad ‘sąrašinių” būti neturi. Gėda valstiečiams, ją priglaudusiems į savo sąrašą. Gėda socdemams, kurių sąraše ji šiandien sėdi.

Sakaliene pati sau prieštarauja.       2018-12-20 13:09

Janutienės laida. Siunčia sakaliene Lietuvai žinia, jog tevai patys kalti, kad vaikas isteriškai verkia kartu su tėvais, kai juos atplesineja nuo šeimos. O pati atėjusi į televizija ašaroja verkia ir skundžiasi dėl savo vaiko ir tai mato visa Lietuva. Jos gali verkti, o mums reikia su vaikais būti bejausmiais robotais netgi tada, kai jau naudoja atplėšimo jėga ir išsiveža vaiką.

Rasa       2018-12-20 12:56

O gal ji kreipesi I vaiku teises ta intencija ,kad butu pagerintas ir padidintas gyvenamas plotas.

Išimtis       2018-12-20 12:48

pagal tuos suknistus kursus, kaip teigia Kučinskai, vaikai nepriklauso šeimai, tevams. Kaip teigia sakalienes, vaiko teisių pilkosios kostiumuotos atstoves, vaikai yra kaip ir pasaulio vaikai.
Matomai, tie pasaulio vaikai yra tik tie, kuriuos atiminėja, o visu kitu pritarėju vaikai yra tik jų.
Pavyzdžiui:  vienoje laidoje sakaliene verkšlena, kodel jai visi linki baisiu ligų ir…( nesikartosiu), ji skundžiasi lyg klausdama…” kodel MANO vaikas turi patirti psichologinį smurtą”...toliau ten pamini ir savo vyrą. Taip ir norėjosi paklausti, o kodel tavo vaikas yra tavo, o ne pasaulio vaikas, kaip kad bandoma kursuose įtikinti kitas mamas ir tecius?
Ta pati yra kažkada sakęs ir Skvernelis, kažką panasiai, kad pabandytų skriausti ( čia buvo klausimas apie pedofilus), MANO vaikus, tai as…(Skvernelis), net nežino ką padarytu.
  Vadinasi, tokiu ziobieniu, sakalieniu ir kitu pritareju vaikai priklauso jiems ir jie yra jų, o visu kitu vaikai nėra mūsų, o pasaulio vaikai.

Tik mama gali pasakyti       2018-12-20 12:13

vaikui,kad jį myli,o globėja to nesakys,nes vaikas gali iškeliauti pas kitus globėjus,paskui dar pas kitus.Tai yra esminis skirtumas tarp globėjų ir tėvų.Tik tėvai gali išmokyti meilės.Net ir blogi tėvai gali pasitaisyti.

akis už akį       2018-12-20 11:41

Atsidėkokite jai tai “gydytojai”. Žinome , kad gydytojai kyšių neima . Štai ir tegul įrodinėja , kad ji taip nedaro. Visi turime būti pilietiški kaip pavlikas Morozovas.

Rekomenduojame

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

COVID-19 metu pertrauką turėję virusai sugrįžo – ir elgiasi netikėtai

„KyivPride“ pareikalavo atleisti Arestovičių dėl pareiškimų apie LGBT asmenis, o jis atsakė

Kazimieras Garšva. Šalčininkų ir Vilniaus rajonuose diskriminuojami lietuviškų gimnazijų mokiniai

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.