Istorija, Intelektualų vaidmuo, Žiniasklaida, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Raimondas Navickas. Kremliaus Agitpropo tūzas (papildyta video)

Tiesos.lt redakcija   2017 m. liepos 19 d. 18:58

16     

    

Raimondas Navickas. Kremliaus Agitpropo tūzas (papildyta video)

Veidaknygė

Paskutinės abejonės dėl Rūtos Vanagaitės kūrybos išsklaidytos! Kremliaus Agitpropas išsitraukė tūzą iš rankovės – antilietuvišką propagandinę knygiūkštę „Mūsiškiai“.

Mūsų namudiniai kontrpropagandistai, surengę trolinimo flash mobą dėl Lietuvos istorijos klastojimo Rusijos URMo FB puslapyje, susilaukė tos kontoros atkirčio. Ir, sakyčiau, gana nemalonaus.

Palydėdamas melagingais teiginiais apie autorės persekiojimus Rusijos URMas įdėjo nuorodą į skandalingo Rūtos Vanagaitės gastrolinio vojažo po Lukašenkos valdas tekstą ir vaizdo įrašą, kuriame ponia Rūta reklamavo pagal Agitpropo šablonus sukurptą antilietuvišką knygą su nuslėptu bendraautoriu E.Zuroff’u, atvirai dergė mūsų tautą, kaltino lietuvius, kaipo tokius, dėl Holokausto ir krovė mums visiems kolektyvinės kaltės bei tariamos skolos naštą.

Kitaip sakant, Kremliaus Agitpropas ištraukė rankovėje slėptą propagandinį tūzą ir šveitė ant stalo tuo sukeldamas šiokį tokį galvos sopulį kontrpropagandistams-mėgėjams.

Čia tenka pastebėti, kad problema šiuo atveju yra būtent mūsų pusėje ir kad ji kilo tik dėl mūsų pačių veikėjų kvailo netoleregiškumo. Ir susiveda ta problema į tai, kad ta antilietuviška propagandinė knygiūkštė, sukurpta griežtai pagal Agitpropo šabloną (kas skaitė analogiškus A.Diukovo veikalus, tas iškart tai pastebėjo), mūsų spaudoje ir žiniasklaidoje buvo plačiai pristatyta ir visaip reklamuojama kaip neva „tiesos atvėrimas“.

Ir pakankamai rimti žmonės, energingai [bent jau žodžiais] priešinantys Rusijos propagandai ir puolimui prieš mūsų istorija, staiga apžlibo ir kažkaip nepamatė, kokio žanro kūrinys yra ta knyga. Todėl leido sau ją reklamuoti ir brukti lietuviams, kaip vertą dėmesio neva istorinį kūrinį. Nors realybėje tai yra chemiškai grynos kvaziistorinės propagandos šmotas, ir tiek. Niekuo nesiskiriantis nuo A.Diukovo kūrinių.

Šiek tiek smalsu: ar bent dabar tiems iškiliems veikėjams ir vyr.redaktorėms pasidarys nors truputį gėda? Ar jie suras moralinių jėgų viešai pripažinti tai, kad prisidėjo prie Agitpropo propagandinio kūrinio reklamos, sklaidos ir PRIPAŽINIMO „tikrosios istorijos šaltiniu“ Lietuvoje?

Juk jeigu ne jų kvailumas ir neapdairumas, iš to Rusijos URMo atkirčio lietuvių flash mobui būtų galima tik skaniai pasijuokti – ko jūs čia kišate mums savo pačių sukurptą propagandinę medžiagą, kurios melagingumas Lietuvoje akivaizdus kiekvienam? Skaitykite tuos melus ir perlenkimus patys.

Būtent tokia ir būtų lietuvių reakcija, jei Kremlius būtų įdėjes nuorodą į kokį antilietuvišką A.Diukovo kūrinį. Nekiltų jokių problemų.

O dabar ką sakyti, kai mūsų veikėjai tą patį Agitpropo š..., tik įvyniotą į gražų popierėlį su R.Vanagaitės pavarde, išreklamavo visais įmanomais būdais? Na, pažiūrėsime, kaip mūsų kontrpropagandistai išsivartys.

Užteks jiems dvasios aiškiai ir viešai įvardinti faktus – kad R.Vanagaitės ir E.Zuroffo [nuo Lietuvos skaitytojų nuslėptas bendrautorius] knyga tėra pagal Agitpropo šabloną sukurpta antilietuviška propaganda istorine tema, o tie, kas Lietuvoje nesugebėjo jos perprasti ir reklamavo ją kaip neva rimtą ir vertą dėmesio kūrinį, verti susilaukti įvardinimo „naudingais Kremliui idiotais“?

Šiek tiek abejoju. O jei atvirai, tai išvis netikiu.
——————————————
P.S. Ta pačia proga visi gali įsitikinti, ko iš tiesų buvo verti R.Vanagaitės žodžiai, kad ji niekada neduos interviu rusiškoms žniasklaidoms ir nesudarys sąlygų panaudoti savo knygiūkštės antilietuviškai propagandai. O po to išvyko gastrolių į Rytus ir pripildė internetą vaizdo įrašais, kuriuose ji šmeižia savo šalį, tautą bei giminę švaria rusų kalba beveik be akcento.

Šaltinis: veidaknygė

#rūta_vanagaitė
#efraim_zuroff
#naudingi_idiotai
#istorijos_klastojimas
#Kremliaus_Agitpropas
#antilietuviška_propaganda

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

truputį       2017-07-21 13:14

Ne blogeris Navickas, o blogeris Zeppelinus. Po Cukerbergo kvailysčių jam teko pakeisti pavadinimą į Raimundas Navickas, bet kituose socialiniuose tinkluose jis ir liko Blogeris Zeppelinus.

DDD       2017-07-21 7:45

VL apie Tapin akcijos kvailumą prakalbo tik tada, kai ji kvailai ir pralaimėtai baigėsi. Matyt, dabar jau ne vien blogeriui Navickui kyla įtarimų apie tikruosius Tapin ir Co tikslus.

>DDD       2017-07-20 21:40

Klounas Tapin kartu su elfu Rabinovič ėmėsi durnos, o tamstos manymu, sėkmingos atakos prieš Kremliaus propagandą, ją platindami. Vytautas Landsbergis šiandien per LRT kalbėjo apie tokias kovas, kaip apie didžiausią durnystę ir lygino tapiniškai žiurkėniškas “kovas” su pasidavimu banderlogų provokacijoms: tie numeta nuo medžių graužtą ir žiūri, kaip ten apačioje reaguos. Žiurkėnai su juokdariais tampa NATO pripažintais kovotojais. O Carlas Bildtas net paminėjo Tapin kaip kovotoją, kuris išvedė iš kantrybės Kremlių smile

v.a.s       2017-07-20 16:53

‘visi lengvi keliai veda į pragarą’.

oi ne!        2017-07-20 15:36

Šitas Tapkinas sočiai negyvena, visa jų šeimynėlė žiauriai prasiskolinusi. Dėl to ir lenda jis į užpakalį visiems kas tik moka pinigus.

jei kas nežino       2017-07-20 15:33

Raimundas Navickas - tai blogeris Zeppelinus.

> DDD       2017-07-20 14:24

Gal nereikėtų vienos nuosekliai pradėtos ir nuosekliai užbaigtos akcijos skirti į dvi dalis?

Ką atsakys Tiputapu?       2017-07-20 11:06

Atsakys ,kad tėvas į subinę lindo sovietams,o jis lyberiams ir abu sočiai gyveno.

DDD       2017-07-20 9:05

Tapinas sukėlė plačiai matomą akciją prieš Putino URM, kurios pabaigoje rusai tėškė, kad patys sąmoningiausi lietuviai (Vanagaitė, Tapinas, Valatka ir kt.) laiko lietuvius nacių bendrininkais. Akcija kažkaip nuslopo, sutikus su rusų argumentacija, pačių lietuvių pateikta rusams ant lėkštutės. Akcijos ir jos pabaigos negalėjo nepastebėti NATO šalių ambasadų personalas. Kokias išvadas jie pasidarys apie “sąmoningų idiotų” tikslus? NATO ambasadose tikrai dirba ne TSPMI lygio įstaigose paruošti žmonės.

$+$       2017-07-20 9:00

Nieko čia keisto. Kai į valdžią veržiasi menkystos, galėtų tėvą motiną parduoti, ne tik savo tautą ir tėvynę.

A. Tapinas ne šiaip sau verčiasi per galvą, akivaizdu, kad pretenduos į Daukantūrą, o tam reikia paramos. Susidėjo su R.Vanagaite, kad gautų zurofinių paramą, dabar pabandė išnaudoti NATO-Kremliaus trintį.

Eilinis opurtunistas ir tiek. Be moralės, be principu. Prezidentu, žinoma, jis netaps, bet savo kaušą iš degeneratų gaus. Jiems bus lengviau prastumti “saviškį”. Ne pirmas, gi, kartas. Pereitame etape net V. Landsbergis su konservatoriais buvo pasitelkti.

Taigi, klausimas retorinis: ar sunku nuspėti kas taps naujuoju Daukantūros vietininku?!

tiapkinas       2017-07-19 20:39

- Mmmmm, gal pamirškime šį nereikšmingą incidentą, a?  Geriau pakalbėkime apie mano ordino spindesį. Pati Pačiausia man ordiną įteikė!

Dočys       2017-07-19 20:33

Ne durni jie buvo, bet lazda už juos gudresnė - trenkė antru galu.

monikutė       2017-07-19 20:33

delpiai tyli subines įgaubę
delpiai aktyvūs tik tikybos mokytoją pjudyti

Jooo       2017-07-19 20:10

Tai ką dabahr atsakys misteris Tiputapupupukliapu?

Vanbagaitėje nesimato lietuvybės       2017-07-19 20:06

Tai tegul vatnykai susikiša ją sau į su binę.Tai jiems ir atsakykite.Turėtų suprasti.

reiktų pasiaiškinti       2017-07-19 18:58

kas tas Glavnyjpedofilov arba Oberpedofilšteinas
——
bet kad mūsų menkystos prokurorčikai bijo

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. I. Šimonytė arba apsimeta, arba nesupranta, kad Igničio veikla gali sukelti daug

Vytautas Sinica. Interviu Lenkijos televizijai (programa pasauliui anglų kalba) karo tematika

Edvardas Čiuldė. Ar iš tiesų mūsų tėvynainiai homoseksualai neturi Tėvynės?

Jonas Jasaitis. Žmonijos sunaikinimo scenarijai

Vidas Rachlevičius. Visas aktyvistes ir veikėjus reikėjo „pagrilinti”

Audrys Antanaitis: Valstybinės kalbos laukia sunkus metas

Borisas Johnsonas: Vokietija norėjo greito Ukrainos pralaimėjimo

Mirė Ukrainos disidentas Jurijus Šuchevičius

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt trečioji (Lapkričio 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ar Generalinė Prokuratūra ir STT nesiims tirti klausimo dėl IGNITIS smulkiųjų akcininkų?

Dovilas Petkus. Kompensacijos žydams: susitaikymo aktas ar mokestis „Holokausto industrijai“?

Jonas Grigas. Mokslininkai ragina paskelbti 5G ryšių moratoriumą

Italijos valdžia skirs po 20 tūkst. eurų poroms, kurios tuoksis bažnyčiose

„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

Danutė Šepetytė. Atsakymas lietuviui Audriui Antanaičiui

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt antroji (Lapkričio 22 diena)

Makronas: „Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos“

Ar daugiakultūriškumas griauna Vakarų tautų tapatybes?

Vytautas Sinica. Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?

Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Ramūnas Aušrotas. Klausimas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ organizatoriams

Advokatė Zita Šličytė: Konstitucinis Teismas – ne vieta politikavimui

Edvardas Čiuldė. Kas jie tokie yra – tie naujieji europiečiai?

Paramą Ukrainai norėtų apriboti tik mažuma

Italijos vyriausybė tęs ginklų tiekimą Ukrainai ir 2023 metais

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt pirmoji (Lapkričio 21 diena)

Anglų universitetai raginami „dekolonizuoti“ kursus: „nubudusiųjų imperializmas pasiekė didžiulį, kvapą gniaužiantį mastą“

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimtoji (Lapkričio 20 diena)

XXIV sekmadienis po Sekminių: Kas ištvers iki galo, bus išgelbėtas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.