Istorija, Intelektualų vaidmuo, Žiniasklaida, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Raimondas Navickas. Kremliaus Agitpropo tūzas (papildyta video)

Tiesos.lt redakcija   2017 m. liepos 19 d. 18:58

16     

    

Raimondas Navickas. Kremliaus Agitpropo tūzas (papildyta video)

Veidaknygė

Paskutinės abejonės dėl Rūtos Vanagaitės kūrybos išsklaidytos! Kremliaus Agitpropas išsitraukė tūzą iš rankovės – antilietuvišką propagandinę knygiūkštę „Mūsiškiai“.

Mūsų namudiniai kontrpropagandistai, surengę trolinimo flash mobą dėl Lietuvos istorijos klastojimo Rusijos URMo FB puslapyje, susilaukė tos kontoros atkirčio. Ir, sakyčiau, gana nemalonaus.

Palydėdamas melagingais teiginiais apie autorės persekiojimus Rusijos URMas įdėjo nuorodą į skandalingo Rūtos Vanagaitės gastrolinio vojažo po Lukašenkos valdas tekstą ir vaizdo įrašą, kuriame ponia Rūta reklamavo pagal Agitpropo šablonus sukurptą antilietuvišką knygą su nuslėptu bendraautoriu E.Zuroff’u, atvirai dergė mūsų tautą, kaltino lietuvius, kaipo tokius, dėl Holokausto ir krovė mums visiems kolektyvinės kaltės bei tariamos skolos naštą.

Kitaip sakant, Kremliaus Agitpropas ištraukė rankovėje slėptą propagandinį tūzą ir šveitė ant stalo tuo sukeldamas šiokį tokį galvos sopulį kontrpropagandistams-mėgėjams.

Čia tenka pastebėti, kad problema šiuo atveju yra būtent mūsų pusėje ir kad ji kilo tik dėl mūsų pačių veikėjų kvailo netoleregiškumo. Ir susiveda ta problema į tai, kad ta antilietuviška propagandinė knygiūkštė, sukurpta griežtai pagal Agitpropo šabloną (kas skaitė analogiškus A.Diukovo veikalus, tas iškart tai pastebėjo), mūsų spaudoje ir žiniasklaidoje buvo plačiai pristatyta ir visaip reklamuojama kaip neva „tiesos atvėrimas“.

Ir pakankamai rimti žmonės, energingai [bent jau žodžiais] priešinantys Rusijos propagandai ir puolimui prieš mūsų istorija, staiga apžlibo ir kažkaip nepamatė, kokio žanro kūrinys yra ta knyga. Todėl leido sau ją reklamuoti ir brukti lietuviams, kaip vertą dėmesio neva istorinį kūrinį. Nors realybėje tai yra chemiškai grynos kvaziistorinės propagandos šmotas, ir tiek. Niekuo nesiskiriantis nuo A.Diukovo kūrinių.

Šiek tiek smalsu: ar bent dabar tiems iškiliems veikėjams ir vyr.redaktorėms pasidarys nors truputį gėda? Ar jie suras moralinių jėgų viešai pripažinti tai, kad prisidėjo prie Agitpropo propagandinio kūrinio reklamos, sklaidos ir PRIPAŽINIMO „tikrosios istorijos šaltiniu“ Lietuvoje?

Juk jeigu ne jų kvailumas ir neapdairumas, iš to Rusijos URMo atkirčio lietuvių flash mobui būtų galima tik skaniai pasijuokti – ko jūs čia kišate mums savo pačių sukurptą propagandinę medžiagą, kurios melagingumas Lietuvoje akivaizdus kiekvienam? Skaitykite tuos melus ir perlenkimus patys.

Būtent tokia ir būtų lietuvių reakcija, jei Kremlius būtų įdėjes nuorodą į kokį antilietuvišką A.Diukovo kūrinį. Nekiltų jokių problemų.

O dabar ką sakyti, kai mūsų veikėjai tą patį Agitpropo š..., tik įvyniotą į gražų popierėlį su R.Vanagaitės pavarde, išreklamavo visais įmanomais būdais? Na, pažiūrėsime, kaip mūsų kontrpropagandistai išsivartys.

Užteks jiems dvasios aiškiai ir viešai įvardinti faktus – kad R.Vanagaitės ir E.Zuroffo [nuo Lietuvos skaitytojų nuslėptas bendrautorius] knyga tėra pagal Agitpropo šabloną sukurpta antilietuviška propaganda istorine tema, o tie, kas Lietuvoje nesugebėjo jos perprasti ir reklamavo ją kaip neva rimtą ir vertą dėmesio kūrinį, verti susilaukti įvardinimo „naudingais Kremliui idiotais“?

Šiek tiek abejoju. O jei atvirai, tai išvis netikiu.
——————————————
P.S. Ta pačia proga visi gali įsitikinti, ko iš tiesų buvo verti R.Vanagaitės žodžiai, kad ji niekada neduos interviu rusiškoms žniasklaidoms ir nesudarys sąlygų panaudoti savo knygiūkštės antilietuviškai propagandai. O po to išvyko gastrolių į Rytus ir pripildė internetą vaizdo įrašais, kuriuose ji šmeižia savo šalį, tautą bei giminę švaria rusų kalba beveik be akcento.

Šaltinis: veidaknygė

#rūta_vanagaitė
#efraim_zuroff
#naudingi_idiotai
#istorijos_klastojimas
#Kremliaus_Agitpropas
#antilietuviška_propaganda

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

truputį       2017-07-21 13:14

Ne blogeris Navickas, o blogeris Zeppelinus. Po Cukerbergo kvailysčių jam teko pakeisti pavadinimą į Raimundas Navickas, bet kituose socialiniuose tinkluose jis ir liko Blogeris Zeppelinus.

DDD       2017-07-21 7:45

VL apie Tapin akcijos kvailumą prakalbo tik tada, kai ji kvailai ir pralaimėtai baigėsi. Matyt, dabar jau ne vien blogeriui Navickui kyla įtarimų apie tikruosius Tapin ir Co tikslus.

>DDD       2017-07-20 21:40

Klounas Tapin kartu su elfu Rabinovič ėmėsi durnos, o tamstos manymu, sėkmingos atakos prieš Kremliaus propagandą, ją platindami. Vytautas Landsbergis šiandien per LRT kalbėjo apie tokias kovas, kaip apie didžiausią durnystę ir lygino tapiniškai žiurkėniškas “kovas” su pasidavimu banderlogų provokacijoms: tie numeta nuo medžių graužtą ir žiūri, kaip ten apačioje reaguos. Žiurkėnai su juokdariais tampa NATO pripažintais kovotojais. O Carlas Bildtas net paminėjo Tapin kaip kovotoją, kuris išvedė iš kantrybės Kremlių smile

v.a.s       2017-07-20 16:53

‘visi lengvi keliai veda į pragarą’.

oi ne!        2017-07-20 15:36

Šitas Tapkinas sočiai negyvena, visa jų šeimynėlė žiauriai prasiskolinusi. Dėl to ir lenda jis į užpakalį visiems kas tik moka pinigus.

jei kas nežino       2017-07-20 15:33

Raimundas Navickas - tai blogeris Zeppelinus.

> DDD       2017-07-20 14:24

Gal nereikėtų vienos nuosekliai pradėtos ir nuosekliai užbaigtos akcijos skirti į dvi dalis?

Ką atsakys Tiputapu?       2017-07-20 11:06

Atsakys ,kad tėvas į subinę lindo sovietams,o jis lyberiams ir abu sočiai gyveno.

DDD       2017-07-20 9:05

Tapinas sukėlė plačiai matomą akciją prieš Putino URM, kurios pabaigoje rusai tėškė, kad patys sąmoningiausi lietuviai (Vanagaitė, Tapinas, Valatka ir kt.) laiko lietuvius nacių bendrininkais. Akcija kažkaip nuslopo, sutikus su rusų argumentacija, pačių lietuvių pateikta rusams ant lėkštutės. Akcijos ir jos pabaigos negalėjo nepastebėti NATO šalių ambasadų personalas. Kokias išvadas jie pasidarys apie “sąmoningų idiotų” tikslus? NATO ambasadose tikrai dirba ne TSPMI lygio įstaigose paruošti žmonės.

$+$       2017-07-20 9:00

Nieko čia keisto. Kai į valdžią veržiasi menkystos, galėtų tėvą motiną parduoti, ne tik savo tautą ir tėvynę.

A. Tapinas ne šiaip sau verčiasi per galvą, akivaizdu, kad pretenduos į Daukantūrą, o tam reikia paramos. Susidėjo su R.Vanagaite, kad gautų zurofinių paramą, dabar pabandė išnaudoti NATO-Kremliaus trintį.

Eilinis opurtunistas ir tiek. Be moralės, be principu. Prezidentu, žinoma, jis netaps, bet savo kaušą iš degeneratų gaus. Jiems bus lengviau prastumti “saviškį”. Ne pirmas, gi, kartas. Pereitame etape net V. Landsbergis su konservatoriais buvo pasitelkti.

Taigi, klausimas retorinis: ar sunku nuspėti kas taps naujuoju Daukantūros vietininku?!

tiapkinas       2017-07-19 20:39

- Mmmmm, gal pamirškime šį nereikšmingą incidentą, a?  Geriau pakalbėkime apie mano ordino spindesį. Pati Pačiausia man ordiną įteikė!

Dočys       2017-07-19 20:33

Ne durni jie buvo, bet lazda už juos gudresnė - trenkė antru galu.

monikutė       2017-07-19 20:33

delpiai tyli subines įgaubę
delpiai aktyvūs tik tikybos mokytoją pjudyti

Jooo       2017-07-19 20:10

Tai ką dabahr atsakys misteris Tiputapupupukliapu?

Vanbagaitėje nesimato lietuvybės       2017-07-19 20:06

Tai tegul vatnykai susikiša ją sau į su binę.Tai jiems ir atsakykite.Turėtų suprasti.

reiktų pasiaiškinti       2017-07-19 18:58

kas tas Glavnyjpedofilov arba Oberpedofilšteinas
——
bet kad mūsų menkystos prokurorčikai bijo


Rekomenduojame

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Augminas Petronis. Tokia mąstysena – ‘viskas, ką jūs apie save žinot, yra tapatybės’ – tikėjimui naikinančiai žalinga

Aleksandras Nemunaitis. Esame už žodžio laisvę ir prieš politkorektiškumą

Algimantas Rusteika. Konservatoriai nutarė reklamuotis pas savus?

Katalikiški balsavimo principai

Liudvikas Jakimavičius apie žiniasklaidą

Seimo narių balsavimų gyvybės ir šeimos klausimais apžvalga

Ar egzistuoja laisva valia? Vytauto Sinicos atsakymas

Algimantas Rusteika. Jei balsuosi už mažus, „tavo balsas prapuls“

Liudvikas Jakimavičius. Gražus rudenėlis ir rinkimų aritmetika

Ramūnas Aušrotas. Istorinės savimonės pabaiga

Neredaguota.lt. Vytautas Sinica: Kova dėl istorijos

Vytautas Radžvilas. Baltarusija: į laisvę ir demokratiją Putino glėbyje?

JT Orhuso konvencijos priežiūros komitetas pripažino: Lietuvos Respublika pažeidė Orhuso konvenciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.