Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Raimondas Navickas. Konstitucinių dvasių žyniai diskriminuoti neleis

Tiesos.lt redakcija   2019 m. sausio 14 d. 9:35

28     

    

Raimondas Navickas. Konstitucinių dvasių žyniai diskriminuoti neleis

„Homosantuokos“ nepripažinsime, bet teisę apsigyventi “sutuoktiniui” suteiksime, kaip „šeimos nariui“. Konstitucinių Dvasių šizofrenija pasireiškė visu gražumu.

Daugelis jau žino, jog 2019 m. sausio 11 d., penktadienį, Konstitucinis Teismas (KT) paskelbė, kad Lietuva turi išduoti leidimą gyventi Lietuvos Respublikoje baltarusiui, Danijoje „susituokusiam“ su tos pačios lyties lietuviu, kaip jo šeimos nariui.

Iki šio KT sprendimo Migracijos departamentas, užsienyje „susituokusiems“ tos pačios lyties asmenims teisės keltis į Lietuvą paskui savo „sutuoktinį“ nesuteikė pabrėždamas, kad Lietuvoje tos pačios lyties asmenų „santuokos“ ir partnerystė nėra leidžiamos. Nuo šiol to galima bus nepaisyti.

Dabar bus kitaip. „H-santuokos“ santuoka Lietuvoje nelaikysime, bet „H-sutuoktinis“ bus laikomas „šeimos nariu“.

Tokiais šizofreniškais sprendimais KT atvėrė Pandoros skrynią ir sukūrė prielaidas visokioms fantasmagorijoms netolimoje ateityje. Kaip žinia, kartą paragavęs negali sustot.

Juk pasaulis yra margas, jame gausu ir tokių teisėtų santuokų, kurių neturime Lietuvoje. Tarkime, musulmoniška ar dar kokia daugpatystė/daugvyrystė.

Ar netrukus sužinosime, kad kiekvienas ES gyvenantis pabėgėlis gali teisėtai atsivežti į Lietuvą dar keturias savo sutuoktines, jų vaikus, visus aštuonis uošvius, kitus jų vaikus, etc, etc? Taip, santuoka su trimis kitomis žmonomis Lietuvoje nebus pripažinta, bet juk tai nėra kliūtis gauti leidimui apsigyventi Lietuvoje? Šeima ir šeimyniniai santykiai taigi yra?

Vadovaujantis KT pademonstruota logika, tai daugiau, negu tikėtina. Ir pakankamai netolimoje ateityje.

Jau nekalbu apie tai, kad yra šalių, kuriose teisėtos santuokos su tokio amžiaus vaikais, kuris yra žemesnis, nei Lietuvoje nustatyta riba savanoriškiems lytiniams santykiams.

Bet anot Konstitucinių Dvasių logikos, matyt, tai neturėtu tapti pagrindu diskriminacijai? Juk turėjimas dvylikametės žmonos nebūtinai turi reikšti seksualinę prievartą jos atžvilgiu?

Tai kokia bus konstitucinė kliūtis teisėtai atsivežti tokią „žmoną“ iš kokios egzotiškos valstybės, kurioje tokios santuokos yra galimos? Kaip ir jokios – trauko pečiais Konstitucinių Dvasių įkvėptieji.

Santuoka su vaiku pripažinta Lietuvoje nebus, bet mažametei „žmonai“ apsigyventi leidimas santuokos liudijimo pagrindu galės būti duodamas. Nes gi negalima diskriminuoti – Konstitucinės Dvasios neleidžia. Smagu.

Dar prajuokino iškilmingas KT paminėjimas, kad tos pačios lyties „sutuoktinio“ apsigyvenimui Lietuvoje visai nebūtina, kad ta jų daniška ar dar kokia „santuoka“ būtu įtraukta į Lietuvos civilinių aktų registrą.

Kitaip tariant, abu tie žmogeliai mūsų teisės požiūriu bus nesusituokę ir, kaip suprantu, turės teisę sudaryti kitas santuokas Lietuvoje.

Taigi, tam lietuviui, kuris „apsiženijo“ Danijoje su baltarusiu, niekas nesutrukdys dar kartą vesti kokią ukrainietę jau Lietuvoje. Oficialiai taigi jis santuokos nesudaręs, vesti jokių kliūčių nėra.

O gal jis yra biseksualus? Taip ir gyvens tolerantiškoje šeimoje trise – su „vyru“ ir su žmona. Ir vsio zakonno, viskas pagal Konstitucijos Dvasios parėdymus.

Teoriškai galima sukonstruoti išvis neįtikėtinai linksmą „šeimos“ schemą, kuria, tačiau, gali būti visiškai teisėta netolimoje tolerantiškoje ateityje:  pabėgėlis iš Afganistano Abdulrachimas gauna teisę gyventi Lietuvoje. Tuomet nuvyksta į Daniją ir sudaro „H-santuoką“ su turizmo tikslais ten atvykusiu Afganistano piliečiu Abdulhakimu.

Abdulhakimas gauna leidimą gyventi Lietuvoje, kaip Abdulrachmano „šeimos narys“. Nes KT leido. Nors ta jų „H-santuoka“ čia neregistruojama ir nėra laikoma santuoka su visomis pareigomis ir teisėmis.

O tuomet abu Lietuvos gyventojai į Migracijos departamentą atneša prašymus suteikti leidimus gyventi jų 8 sutuoktinėms, gyvenančioms Afganistane su jų vaikais ir pateikia afganiškus santuokų ir vaikų gimimo liudijimus.

Kaip suprantu, bent po vieną žmoną su vaikais tiems susituokusiems „gėjams“ leisti atsivežti į Lietuvą būtu privalu.

Dėl kitų trijų žmonų privalomo įsileidimo nesu tikras, bet vadovaujantis KT sprendime pademonstruota logika, po tam tikrų ginčų ir jos turėtu patekti į mūsų šalį. Nes šeimyniniai santykiai akivaizdūs, dokumentuoti, o diskriminacija negalima.

Rezultate galime išvysti du Danijoje „susituokusius“ vyrus, kurių kiekvienas dar turi teisę Lietuvoje turėti kaip minimus dar po vieną žmoną.

Cirkas ir tiek. Bet aš jau mažai kuo stebiuosi šiais tolerantiškais laikais.

Šaltiniai ir nuorodos:
——————————————
http://alkas.lt/2019/01/11/kt-pripazino-vienalytes-santuokas-o-seimos-savoka-isaiskino-kaip-neutralia-lyties-atzvilgiu-video/

http://www.propatria.lt/2019/01/vienalytes-santuokos-ne-iteisintos-bet.html

http://www.lrkt.lt/lt/.../teismo…/paieska/135/ta1898/content

#SantuokosNėraBetŠeima
#KonstitucijosDvasiųŽyniai
#TeisinėsSuktybėsĮžūliSofistika

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jo, jo,       2019-01-15 18:17

Juozaitis - LK(bolševikų)P CK Pirmojo sekretoriaus portfelio nešiotojas, kaip Jurgis Paksiaus kartu su Andriuku, tiesa? Na, dar Vagnorka prisidėjo prie atvilkimo į Konservatorių partiją, “babuškoms” katutėms plojant, ir gana stipriai.

Komentatorius       2019-01-15 12:33

Dabartinis “konstitucinis teismas” tampa rimta problema Lietuvai.
Besistengdamas įtikti briuseliniams biurokratams ir gauti gerai apmokamą darbą ES’e,
šitas kt-pirmininkas prigeneruos dar daug Lietuvai pražūtingų nesamonių.

Praeivis       2019-01-15 11:06

  V. Radžvilas rašė: - “Dėl mįslingų ir moksliškai nepaaiškinamų priežasčių vienalytės „šeimos“ niekaip ir niekada neįstengia natūraliai susilaukti vaikų.”
  Visagalis Konstitucinis Teismas gali ir tai išaiškint…

>Kol kas bus       2019-01-15 10:08

Teisingai pastebėta, kantrybė yra dorybė ir išmintis, reikia jos laikytis, kantrybė yra sunkus išbandymas, bet visada duoda vaisius.

Taigi       2019-01-15 9:46

„Konstitucinių Dvasių šizofrenija pasireiškė visu gražumu“. Kada bus stop antikonstitucinėms nesamonėms?

Dzeikas       2019-01-15 7:52

Tai tu nori pasakyti, kad siandien siupeliu sniega valei, o rytoj su veliavike mojuosi?))))
Tada turi rast atatinkama chebra REALYBEJE ir pradeti nuo kavutes nesiojimo, o paskui reikskis pagal talenta, o ne internete “burzuazinio nacionalistinio pogrindzio” ieskok.

Kol kas bus.       2019-01-15 0:06

Matyti vaizdai, girdėtos demagogijos, pseudoteisės ir pseudolaisvės. Pirmiausia šeimos gali mokyti savo vaikus atskirti valdžios demagogijas nuo to, kas išties yra Lietuva ir jos laisvė. Taigi ir sovietinėj Lietuvoj visi žinojo, kad Maskvos paistalai nieko bendra su Lietuva neturi. Virtuvės mokykla ir pagal galimybes - spauda. Tiesiog eilinį kartą Lietuvai teks atsilaikyti. Reikia labai stiprinti šeimos tapatybę ir Lietuvos istorijos suvokimą. Ne šiaip atvykęs Popiežius pasakė, kad reikia stipriai laikytis savo šaknų. Matyt, Lietuvai išgirsti jo paraginimą buvo pats laikas.

to Dzeikas       2019-01-15 0:00

kitaip sakant jokių minčių pas tave ką daryti nėra.
Strategija kad reikia laukt kol kažką padarys seimas ar Juozaitis tai jokia ne strategija.
Reikia konkrečiai kas ką dabar turi daryti, kur kreiptis, ką rašyti, kam siūsti, ko laukti, kur eiti, ką kviesti, su kuo derint.
O čia tokių strategijų kad: padarykim taip kad Lietuva taptų pačia turtingiausia ir kariniu aspektu galingiausia valstybė. Valio.
Juokas ir tiek.
Jei nėra minčių geriausia net nepamokslaut.

Liepa       2019-01-14 21:34

Didžiuliu pagreičiu riedam Pragaran..//

Dzeikas       2019-01-14 21:05

to Dzeikasui:
Ka tu nori isgirsti?
Kad reikia uzimti banka, pasta ir Daukantine, ar lauki kad as ant sarvuocio (Hammerio musu atveju) atvaziuociau ir rezciau Balandzio tezes Katedros ar gelezinkelio stoties aiksteje?
Kiekvienas esame savo vietoje, gyvename ir kritiniu metu veikiame pagal savo gabumus ir galias. Juk jeigu vakar zmogus dirbo alaus bravore su pakeleju siandien jis netaps politiku. Taciau yra zmones kurie turi politiko gyslele, ambicijas. Ir jeigu tu pats negali imtis tokios atsakomybes tai padek salia taves esantiems , kurie turi tokiu ambiciju. Vienintelis is esamu politiku kuris DABAR konkreciai oponuoja TOKIAM KT nusikalbejimui Juozaitis. Tai kai nera zuvu, tai ir vezlys pabus zuvimi, nes plaukt gali. Bus kitu, arba Juozaitis nepateisins vilciu - per kelena ji, palaikyk juos.
Jus ir pats galite tai suprast. Teise gi ne taisykliu rinkinys. Teise yra principai.Zinodamas principus jus PATS labai lengvai atskirsite teisetas istatymas ar ne. Ir jeigu taisykle priestarauja principui tos taisykles laikytis nereikia.
Su situo KT nutarimu reikia tvarkytis lygiai taip pat: Jis yra neteisetas nes priestarauja Apvaizdos duotam isakymui, priestarauja musu prigimciai ir priestarauja Lietuvos Konstitucijai(isdesciau svarbos eiliskumu). Ir jeigu kas nors sakys, kad KT nutare ir basta - atitaisyti negalima - spjaukite tokiam i akis. Nes taip nera del auksciau pasakyto.
Ar tai reiskia, kad imam baslius ir uzbaladojam teisejus? Jeigu homoseksualistai jusu nezagina ir butinosios ginties butinybe negalioja, tada reikala reikia spresti teisiskai. Paremkite ta politika kuris isipareigos ir nepabijos veikti ta krypt. Nesakau, kad tai bus sventasis.Tai gali buti tiesiog ambicingas zmogus , kuris supras kad tokiu keliu gali panoreti tapti pirmaeiliu Lietuvos politiku nes turi tam sansa. Padarys jis tai - aciu jam. Bet tai nereiskia, kad tai duos jam indulgencija nekontroliojamai elgtis ateityj.

kiemsargis Fiodoras       2019-01-14 19:39

-Kai kam ir kumelė nuotaka.

to Dzeikas       2019-01-14 19:33

taip ir nepasakei nieko ką būtų galima padaryti konkrečiai kad atkeisti tą KT sprendimą.
Kad tai anot taves turi daryti seimas tai čia ir taip buvo aišku. tik nesimato kad jis ruošiasi tai daryti, plius ką žmonės turi daryti o ne seimas?ar taip sedėsi ir lauksi kol kažkas kažką gal padaryt?

ah1       2019-01-14 18:14

ah, dar Platonas savo veikale “Valstybė” rašęs kad demokratijoje visos vertybės apsiverčia aukštyn kojom.

Apokalipsė       2019-01-14 15:15

Pasirodo kokie ten sėdi konstituciniame teisme, kažkas baisaus, ir tokie valdo.

Anupras       2019-01-14 15:01

Pagal tokį dvasių įšaiškinimą galime sulaukti ;jaunikių ir nuotakų;iš Rusijos,  Bltarusijos ;specnazo; būrių vyrukų......

Ko norėti?       2019-01-14 14:14

Kažkada pats simonko gyrėsi, kad savo šeimoje gina tėvo teises, vadinasi jo šeimos teises ginanti žmona , kaip vis giriasi simonko, dirba aukštose pareigose Lietuvoje. Kas gali paneigti, kad ne tame pačiame KT ?

ak, kaip nepasisekė...       2019-01-14 13:26

Vos vienas neatsargiai parašytas žodis Lietuvos virtualioje erdvėje gali patekti į teisėsaugos akiratį, o tuomet prasideda aiškinimasis tyrėjams, prokurorams, teisėjams, advokatų samdymas ir kiti nemalonumai.
Tuo savo kailiu karčiai įsitikino marijampolietis Aurimas J., feisbuko grupėje „Mes prieš pederastus“, nukreiptoje prieš homoseksualius asmenis, parašęs vienintelį žodį – „išnaikinsim“.
Tokį teiginį pastebėjęs žurnalistas ir TV laidų vedėjas Andrius Tapinas skubiai kreipėsi į prokuratūrą, nurodydamas pradėti ikiteisminius tyrimus šios diskusijų grupės nariams dėl neapykantos kurstymo ir raginimo susidoroti.
To pakako , kad Prokuratūra nedelsiant pradėtų marijampoliečio baudžiamąją bylą dėl patraukimo baudžiamojon atsakomybėn už raginimą susidoroti su kitos seksualinės pakraipos asmenimis.
Deja, p. Tapino laukė didis nusivylimas - Marijampolės teismas Aurimą išteisino. Prokuratūrai apskundus tokią teismo toleranciją netolerancijai, byla buvo nagrinėjama Kauno apygardos teisme.
Ir še tau - apygardos teismas taip pat visiškai išteisino Aurimą.
Aktyvusis Tapinas labai susikrimtęs, o žmonės ėmė šnekėti, jog atsirado kuo pakeisti homikų mylėtojus Konstituciniame teisme.
Belieka pakeisti.

Dzeikas       2019-01-14 12:17

Anoniminis ponuli, ipraskite pagaliau skirti zmogu, nuo to ka jis pasake. Noreciau, kad ta taikytumete visu pirma savo dievinamam Juozaiciui. As uz ji laiduoju ne todel, kad jis koks tai baltas ir pukuotas, ir siaip visapusiskai teigiamas, bet kaip labiausiai tinkamas pasipriesint tai blogio formai, kuri DABAR gresia tiek Lietuvai, tiek Laisvajam pasauliui.
Valstybes suverenumo pazeidimas yra bendras blogis, nesvarbu kurios valstybes atzvilgiu. Todel net nestatydamas saves Lietuvos patriotu ginu bendraji geri, nes turmos zinios, lietuviu kalbos mokejimas ir lietuvisko mentaliteto supratimas igalina ir IPAREIGOJA tai daryti.

Vilnietis       2019-01-14 12:10

Gyvulių ūkis vadovaujamas teisėjų klano sūkūrė tokia pasipelnyjimo sistemą teisėjams, notarams antstoliams—daro ką nori.
Kaltų nėra tesės irgi. Pritarčiau referendumui dėl KT panaikinimo. JAV tokio nėra.

Dzeiko virsmas,       2019-01-14 12:04

prieš tai atvirai stojo prigimtinio įstatymo pusėn, nepaliauja stebinti. Sveikiname!
Dabar - teisiškai profesionalios su pačia Konstitucija susipriešinusio KT reformavimo versijos! Belikę parsisiųsdinti programėlę su lietuviškais rašmenimis (bent iš pagarbos skaitytojams).

Dzeikas       2019-01-14 11:28

Ne viena is valdzios saku neturi formalios teises pajungti kita valdzios saka. Taciau esant force majeure situacijai tai gali daryti ta valdzios saka , kuri turi didesni legytimuma, kitaip sakant ta, kuri veliau isrinkta. Dabar tai yra Seimas. Po Prezidento rinkimu tai bus Prezidentas.
Konstitucijoje tokia kolizija nenumatyta ir neapibrezta, todel isdrises si pulini sprest pareigunas turi remtis i zmoniu valia ir zinoti ja. Sodomitu paveikti pareigunai esantys valdzioj tokiu atveju neisdristu priesintis ar sabotuoti Prezidento dekreta nusalinanti KT ar sustabdanti jo veikima. Kad taip elgtis kandidatas balotiruojantis i Prezidento posta turi raiskiai ivardinti, kad jam tapus prezidentu sis KT potvarkis bus atsauktas ir pacio KT igaliojimai bus sustabdyti. Gudraut cia negalima, reikia eiti atvirai skelbiant savo tikslus. Lygiai taip pat, kaip elgesi kandidatai i LTSR Auksciausiaja Taryba: Jie skelbe, kad atstatys Lietuvos respublikos nepriklausomybe ir jie ta padare Kovo 11d Aktu.
Is esamu kandidatu arciausiai to yra Juozaitis, bet jo deklaracijos nepakankamos. Jis turi deklaruot KT paleidima ir jo teiseju atsakomybe kurios jis budamas Prezidentu pareikalaus.
PS. Elementariai uzbaladoti basliais KT teisejus patrauklu ir tai patenkintu musu teisingumo jausma. Bet taip elgtis pragaistinga sprendziamojo reikalo labui.Tik juridiskai pagristas nuosprendis turi buti.

to Dzeikas       2019-01-14 11:12

kad turi būti nubausti tai faktas- bet kas ir kaip turi tai daryti?
rašyk konkrečiai ir papunkčiui jei turi ką pasakyti- nes abstrakčiai kažką teigti tai čia visi gali- o va konkrečiai patarti tai kažkodėl protelio ir pritrūksta.

Dzeikas       2019-01-14 11:05

Tai antrinis dalykas , suderintas su sodomitais ar ne suderintas.Tai nepades isspresti ir uzkardinti sito vezio.
Uzkardyti, kad tokie dalykai neatsitiktu ateityj vien atsaukt, anuliuot KT sprendima maza.BUTINA nubaust zmones priemusius si sprendima kriminalinen atsakomyben. Ne bet kaip nubaust, bet pagal visa jurisprudencijos moksla: su irodymais ir vadovaujantis logika.
T.y. KT tarsi elgesi savo atsakomybes ribose, nes jo tokia funkcija aiskinti istatymu, potvarkiu atatikima Konstitucijai. Siuo atveju mes visi matome akivaizdu dalyka, kai Konstitucija homoseksualiu “santuoku” nepripazista , bet uzsienyj sudarytas tokias “santuokas” pripazista. Cia gaunasi ne tik, kad Konstitucijos pazeidimas, cia gaunasi jos pazeminimas, suteikiant uzsienio valstybiu istatymams pirmenybe.T.y. galima KT apkaltinti valstybe isdavyste. Buciau teisejas sita straipsni pritaikyciau KT nariams ne tik balsavusiems “uz”, bet VISIEMS to “teismo” nariams. Vien balsavimas svarstant kieno istatymas turi virsenybe Lietuvoje yra nusikaltimas.
Tik, kartoju, KT nariai turi buti nubausti PAGAL istatyma laikantis jurisprudencijos principu (taisykliu nebutinai, principu - svarbu) ir VIESAI.

Dschinghis Khan von Moskau       2019-01-14 10:57

Didysis Chane, jūs, žinoma, rašote taikliai, bet gerbkite ir mus - rašykite mažosiomis raidėmis, ačiū!

Chingishan to kai kuriose JAV valstijose        2019-01-14 10:41

kokiomis nuolaidomis LT bendruomenė gali paspausti valdžiukę?
ir koks skirtumas jei KT bus perkeltas į AT- tai tik ką į AT lesbė paskyrė 3 naujus teisėjus. Tai jokio pagrindo manyt kad AT elgtųsi kitaip nei KT- nes nėra numatyta atsakomybė už Konstitucijos iškraipymus, laužymus, traktavimus kaip nori ir .t.t
Jie gi nebijo žmonių nes žmonės nevieningi. Nėra vienyjimosi sistemos.
O dėl to kad žmonėms vienodai šviečia ir budink nebudinęs- tai viskas dėl to kad jie netiki kad galima ką nors pakeisti- reikia tik vieno gero pavyzdžio kad susivienyjus galima ir valdžią visiškai pakeisti ir valdžia bijodama kad bus pakaieta- pakeistų tokiu atveju ir Teismus ir priverstų tarnybes tuos teismus kontroliuot.
Aš pvz neabejoju kad tas KT sprendimas buvo suderintas su pederastais- tai čia viso labo atsakingos tarnybos tai turėjo fiksuot ir matomai fiksavo- ir jei tas tarnybas prispausti- tai tie teisėjei rytoj jau Zonoj prie parašos šliaužotų.

>Čingischanui       2019-01-14 10:27

Reikėtų pakalbėti su kitais žmonėmis. Jiems giliai vienodai šviečia, kas dedasi Lietuvoje. Tokio sudebilėjimo dar nėra buvę. Budink nebudinęs. Tuo ir naudojasi šeimininkai.

kai kuriose JAV valstijose       2019-01-14 10:23

jau leidžiama, gimus kudikiui, neįrašyti lyties -  neutrali… SUprask, kai tam vaikeliui paaugus ims maišytis protas, tai jis galės įsirasyti -pasirinkti lytį pats. Beje, Pasaulio lietuvių bendruomenės valdyboje taryboje, komisijose jau pilna prigužėjusių homoseksualų. Keli iš ištekėję Danijoje, Prancūzijoje. Vienas kitas myli vaikučius. Jie irgi savotiškai paspaudžia Lietuvos valdžiukę nuolaidoms. Referendume turėtų būti nuostata Lietuvos Konstitucinį teismą perkelti Aukščiausiojo teismo žinybon, pervadinus- LR AT Konstitucijos departamentas ar pan. D.Žalimą pirmininku paskyrė JE lesbė. Tad ar neaišku kodėl maišomi protai Lietuvoje? Lietuva sutaupytų gerą milijoną eurų, jei ne du.

Chingishan       2019-01-14 10:14

MES PRIVALOM NEDELSIANT ŠITĄ VISĄ ŠŪDĄ SUSTABDYTI:
TURI PASAKYTI KONSITUCINĖS TEISĖS EKSPERTAI (TIE KAS RAŠĖ KONSTITUCIJĄ SAVO IŠVADAS IR KAIP ŠITĄ ĮSTATYMĄ ANULIUOTI)
TAIPOGI TURI SUSIRINKTI TŪKSTANČIAI ŽMONIŲ IR PADUOTI GRUPINĮ PROTESTĄ SU REIKALAVIMU NE TIK ANULIUOTI ŠITĄ NESAMONĘ BET IR BAUDŽIAMOSIOS ATSAKOMYBĖS TIEMS KAS SAVO SPRENDIMU PAŽEIDĖ KONSTITUCIJĄ, TUO PAČIU IŠDAVĖ VALSTYBĘ IR KREUPTIS Į PROKURATŪRĄ.
PAREIKALAUT SEIMO NEDELSIANT PASKUTINIO BALSAVIMO DĖL ŠEIMOS APIBRĖŽIMO ĮRAŠYMO Į KONSTITUCIJĄ (KAS ANULIUOTŲ AUTOMATIŠKAI ŠITOS NETEISĖTO KT SPRENDIMĄ)
PAREIKALAUT REFERENDUMO KARTU SU ATEINANČIAIS RINKIMAIS DĖL SANTUOKOS IR ŠEIMOS ĮSTATYMO PERKELIMO Į PIRMĄ SKIRSNĮ IR DRAUDIMO DAR KADA NORS BET KAM JĮ LIESTI.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.