Emigracija, imigracija, demografija, Žmogaus teisės

Raimondas Navickas. JAV Prezidentas D.Trump’as – žodžio žmogus

Tiesos.lt redakcija   2017 m. sausio 25 d. 21:54

17     

    

Raimondas Navickas. JAV Prezidentas D.Trump’as – žodžio žmogus

Veidaknygė

Siena bus ir nebus jokių „pabėgėlių“, jokių „turistų“ iš septynių musulmoniškų šalių!

JAV Prezidentas D.Trump’as – Žodžio žmogus!

Kas labiausiai stulbina pažangią visuomenės dalį ir kelia siaubą tolerantiškai spaudai, – tai, kad Prezidentas Trump’as laikosi savo Žodžio ir nedelsdamas nė dienos pradėjo vykdyti savo priešrinkiminius pažadus.

Įpratę prie to, kad mūsų politikieriai rinkimų metu prikabina publikai makaronų ant ausų, o paskui net nemato reikalo bent imituoti tų pažadų įgyvendinimą, žurnaliūgėlės niekaip negali atsitokėti išgirdę apie ryžtingus D.Trump’o veiksmus.

Taigi Reuters praneša, kad šiandien rytoj Prezidentas Trump’as pasirašys įsakymus dėl Didžiosios Meksikos Sienos statybų pradžios bei įsakymus, laikinai uždraudžiančius pabėgėlių priėmimą, vizų išdavimą bei jau turinčių vizas asmenų įvažiavimą iš septynių Azijos bei Afrikos musulmoniškų šalių: Sirijos, Irako, Irano, Libijos, Somalio, Sudano bei Jemeno.

Išimtis bus palikta tik persekiojamų religinių mažumų, daugiausia – krikščionių – atstovams.

Štai taip, gerbiamieji. Štai taip.

Še tau ir pabėgėliai, še tau ir euroimpotencija ryžtingai spręsti tokias problemas.

Prezidentas Trump’as ėmė ir išsprendė tai, kas dar vakar kai kuriems ideologiškai angažuotiems veikėjams atrodė neįmanoma. Tiesiog ėmė ir padarė. Nes jam rūpi jo vadovaujamos šalies piliečių saugumas, o ne kažkokių neaiškių potencialių teroristų bei jų rėmėjų susigalvota tariama „žmogaus teisė į migraciją kur tik panorėjus“.

Nėra tokios žmogaus teisės, gerbiamieji. Išbraukite tą kvailystę iš savo šviesių galvų.

O Prezidentui Trump’ui – didelis respektas. Žodžio Žmogus!

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wqwq       2017-11-14 2:27

Sharapova routed michael kors uk  Silvia Soler-Espinosa hermes  6-2, 6-1 in new balance  the first match, michael kors outlet  while browns jerseys  Kuznetsova christian louboutin shoes  downed Carla brooklyn nets jerseys  Suarez Navarro salomon schuhe  6-3, hollister clothing  6-1. After oakley vault  an early exchange michael kors  of nike shoes  breaks, michael kors  Sharapova won four calvin klein underwear  consecutive jets jerseys  games air jordan shoes  in the first ralph lauren  set memphis grizzlies jersey  and four iphone 5s cases  more cheap ray ban  in burberry outlet  the air max 2015  second. She oakley  closed the www.tommyhilfiger.nl  match portland trail blazers jersey  on her first match point with nike roshe  a forehand that mcm backpack  Fed Cup debutante polo ralph lauren outlet online  Soler-Espinosa tommy hilfiger online  failed lunette ray ban  to buccaneers jerseys  return. “I lacoste shoes  was nike air max  a coach factory  bit ravens jerseys  nervous before the bears jerseys  beginning omega watches  of the match phoenix suns jersey  as I failed hollister online  to show nike outlet  my best nike air max thea  tennis in my purses and handbags  previous Fed polo ralph lauren outlet  Cup charlotte hornets jerseys  appearance barbour jackets  in free running  Moscow,” ecco outlet  Sharapova said. Sharapova oakley outlet  is playing for reebok  Russia for hollister clothing store  the third time. converse chucks  The coach factory outlet  three-time Grand ray bans outlet  Slam mbt shoes outlet  champion won nike air max  both of redskins jerseys  her atlanta hawks jerseys  singles ralph lauren polos  matches against Israel in roshe run  2008. polo ralph laurencve814

Life Site News (Žygio už gyvybę 2017 įrašas)       2017-01-28 2:19
Marginalui       2017-01-26 16:39

Nesutinku. Kam lyginti nesulyginama?

Marginalas       2017-01-26 16:28

Žiūriu, kad Tiesos.lt pamažu pavirsta ekspertais.eu - smarkai apsėda proburliokinės blakės.
http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2017/01/25/114113/razborka—byvshij-direktor-tsru-obespokoen-loyalnym-otnosheniem-trampa-k-banditizmu-rossii.shtml
Mirtis prakeiktai ruskijai! Al AKBAR!

paralelės tarakušo tema pamąstymui + mokesčių dek       2017-01-26 15:50

>Nesąmonė    2017-01-26 1:11
Trumpas -verslininkas ,tad privalo pildyti ir ko gero užpildė, jeigu neužmiršo, kaip mūsų politikai ne kurie, mokesčių deklaraciją. Jis ko gero racionalesnis žmogus , negu mes : ta deklaracija guli mokesčių inspekcijoje ir kam reikia,  gali pasitikrinti; skolingas jis valstybei ar ne..

paralelės tarakušo tema pamąstymui       2017-01-26 15:42

Nesąmonė    2017-01-26 1:11

Pirmas “tarakušą’ sugalvojo ne musulmonai Kelne ar dar anksčiau Kaire, o aišku Trumpas. Bet visais atvejais tos moterys nesiskusdavo policijai, negirdėjau kaip Kaire( ten , muslimų papročiu tokia moteris apgraibyta svetimų, teverta būti užmuštai savo vyro) - bet , Kelne vokiečių vietiniai politikai apkaltino tas moteris , kad jos ne taip apsirengusios -atseit:išprovokavo musulmonus tokiems kolektyviniams apgraibymams moterų žemiau juostos…
Delsė net kelioliką metų ir Trumpo apgraibytos moterys dėl seksualinio priekabiavimo. Tik kai šis išėjo į finišo tiesiają prezidento rinkimuose- išlindo iš kažkur tos “dorovingos “ir “skaisčios"viešbučių lankytojos, aktorės ir ‘prisiminė’, kad Trumpas jas yra “nuskriaudęs"ir paniekinęs..


Pikc       2017-01-26 13:31

Įdomus momentas: dėl konservatoriaus išrinkimo JAV prezidentu labiausiai siunta JAV kairieji radikalai ir Lietuvos “dešiniaisiais” ir netgi “konservatoriais” save vadinanti fauna - o “konservatorių” vaduko Anūko žmona netgi eitynes suorganizavo, kad “solidarizuotųsi” su amerikonų komunistais. :D

Julius       2017-01-26 8:26

Mažas neesminis papildymas - ne “Didžiosios Meksikos Sienos statybų pradžios”, o darbų pratęsimo. Esu girdėjęs, kad 1/3 (virš 1000 km) šios sienos jau pastatyta, kas nelegalų skaičių gerokai sumažino. Pirmieji sienos kilometrai nutiesti dar 1996 m. o ją “įtrečdalėjo”, atrodo, Bušas (jaun.). Bet kadangi tą darę JAV prezidentai globalizmui buvo lojalūs, tai ir didelio alaso tie sienos statybos darbai niekaip nesukėlė. Dabar gi, ūmus ksenofilijos priepuolis… Nors, kai pagalvoji, antitrampininkė nešanti plakatą su užrašu “Hands out of my Pussy” irgi reiškia keistai nepažangias ir nesveikai izoliacionistines, net ksenofobines, nuotaikas…:)

Šiaurės platumų žmonės gal       2017-01-26 8:21

rūstesni,darbštesni,pietinių gi linksmesni,atsipalaidavę.Jei visi bus tokie,kaip pietiečiai,tuoj šiauriečiai ištirps toje nerūpestingumo masėje ir nei patys apsigins,nei kitus apgins.Trampo laikas.

Dzeikas       2017-01-26 8:09

Geras zenklas. Jei prezidentas Trumpas issilaikys ir nepadarys dideliu klaidu - politkorektiskumo diktatura sveikam protui prades zlugti visame pasaulyje.Nes patinka ar ne - JAV madu ir tendenciju flagmanas.Ideja laimi Amerikoje - reiskia ji laimes ir kitur.
Gal pagaliau nusimesime netiesos suorus nuo akiu vadinama “politkorektiskumu”. Nes , kad sprest problema reikia ja ivardinti.

Žodžio žmogus       2017-01-26 2:46

Pirmai žmonai davė žodį, antrai žmonai davė žodį, paskui trečiai vėl davė žodį, amerikiečiams davė žodį kad atskleis savo mokesčių dokumentus, davė žodį kad pastatys 3143 km ilgio sieną su Meksika, už kurią Meksika užmokės, ką Meksika jau išjuokė. Žodžių žmogus, tikrai…

Nesąmonė       2017-01-26 1:11

Žadėjo, žadėjo paviešinti savo mokesčių dokumentus (Tax Return) kaip visi kandidatai į prezidentus ir prezidentai visada daro, o dabar sako neviešins, apsieisit. Kaip manot kodėl? Ištisai skelbia kad daugumos balsus jis prarado dėl to, kad buvo 5 milijonai negaliojančių balsavimo biuletenių, bet atsisako pateikti bet kokį šio teiginio įrodymą. Tačiau du įrodymai jau yra - jo pagrindinis patarėjas Steve Bannon ir kandidatas į finansų ministrus Steven Mnuchin neteisėtai užsiregistravo balsuoti du kartus - dviejose valstijoe. Tik visiški kvailiai gali džiaugtis šiuo tris kartus vedusiu (nors visos ankstyvesnės žmonos tebėra gyvos) graibytoju už svetimų moterų lytinių organų milijardierium ir laikyti jį aukštos moralės ir dorybės pavyzdžiu. Palaukit dar kelias dienas - kiekviena diena atneša pikantiškų naujienų apie šį “konservatorių”, kurio jau kratosi vis daugiau net ir repsublikonų.

aha, nekomunistas - nemoka meluoti       2017-01-25 22:56

nesimokė nabagas Trumpas partškoloje pas polikarpovną - auklėjime spraga.

austrevicius fon ushatzkas       2017-01-25 22:39

Joooofana…

holand       2017-01-25 22:36

Totaaaal kosmaaaaar!

merkelienė       2017-01-25 22:35

Scheiße!

rampuin       2017-01-25 22:34

Seuuubassss! Seubas, seubas, seubassssss…

Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujametinės valdžios dovanėlės Lietuvai

Vytautas Sinica. Su Matu Maldeikiu diskutavome apie valdančiųjų vertybinę užsienio politiką

Dovilas Petkus. Pasipiktinę tautos pasipiktinimu?

Aleksandras Nemunaitis. Dalinuosi profesorės A. Ramonaitės išmintingomis įžvalgomis apie demonizaciją, etikečių klijavimą, demokratiją ir tautos taiką

Linas Karpavičius. Siūlau valdančiajai daugumai idėją!!!!!!

Jolanta Miškinytė. Puiki žinia Lenkijos kovotojams su sanitarine diktatūra, žmogaus teisių pažeidinėjimu ir Konstitucijos mindymu

Pragariška Džo Baideno savaitė

V.Pranckietis privalo trauktis iš užimamų pareigų, jei vadovaudamas Seimo Kaimo reikalų komitetui neatstovauja kaimo daugumai

Abortai vėl tapo pagrindine mirties priežastimi pasaulyje

Ispanija Covidą priskiria įprastam gripui – ragina likusias ES šalis sekti šiuo pavyzdžiu

Linas Karpavičius. Šiandien, kaip niekad mums iškyla Sausio 13-osios aukų įprasminimo iššūkis

Kun. R. Grigas V. Landsbergiui: Profesoriau, galėtumėte būti dėkingesnis

Laisvės gynėjų dienai skirtas minėjimas Lukiškių aikštėje

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Profesorius Ehud Qimrom: „Sveikatos ministerija, laikas pripažinti nesėkmę“

Vytautas Sinica. Prognozė Prezidentui

Vidmantas Valiušaitis. K. Pakšto įžvalga: Lietuva yra kraštas, kuriame labai pavojinga gyventi

Almantas Stankūnas. Tai sakote, bankrutuoja Vilniaus Šilumos Tinklai?

Vytautas Sinica. Kvailių ieškojimas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.