A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: Channel_images_model::$LOCS

Filename: models/channel_images_model.php

Line Number: 446

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Functions.php

Line Number: 806

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/tiesosor/public_html/system/codeigniter/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: core/Common.php

Line Number: 409

Raimondas Navickas. FAKE NEWS jau ir Lietuvoje | Tiesos.lt

Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Socialinės inžinerijos eksperimentai , Europa

🌄Raimondas Navickas. FAKE NEWS jau ir Lietuvoje

Tiesos.lt redakcija   2017 m. liepos 9 d. 1:17

26     

    

Raimondas Navickas. FAKE NEWS jau ir Lietuvoje

Veidaknygė

FAKE NEWS – ne legenda ir ne sąmokslo teorija. Deja, tai liūdna XXI a. pradžios realybė Lietuvoje ir JAV

Mūsų spauda pamėgo šaipytis iš JAV Prezidento Trump’o kovų su tos šalies liberalios-kairuoliškos žiniasklaidos bosais. Ypač juos erzina tai, kad Prezidentas ir jo komanda su visais įrodymais įvardina tas žiniasklaidas FAKE NEWS kūrėjais. Girdi, tai tėra legenda ir konspirologinis mitas.

Tačiau pažvelgus, kaip mūsų pačių spauda nušviečia Prezidento Trumpo vizitą ir jo istorinę kalbą Lenkijoje bei smurtines riaušes G20 lyderių susitikimo Hamburge metu, vienintelis tinkamas epitetas tai kreivai šleivai informacijai apibūdinti tėra tas pats FAKE NEWS!

Savo ausimis klausiausi Prezidento Trumpo kalbos Lenkijoje ir po to girdėjau jai skirtą reportažą grupės draugų de facto privatizuotos valdiškos LTV „Panoramoje“.

Tiesiog negalėjau patikėti savo ausimis tais keistais antitrampiškais bei prieš Lenkijos Vyriausybę nukreiptais akcentais bei išryškinimais, kurie buvo pateikti Lietuvos žiūrovams, kaip pagrindiniai, visiškai nutylint tai, kas išties buvo esmingo ir svarbaus toje istorinėje kalboje. Kokią minutę pranešėja postringavo apie tai, kad D.Trumpas paminėjo „teisės viršenybę“, tuo neva prikišdamas Lenkijos Vyriausybei jos politiką, dėl ko pastaroji tariamai liko labai nepatenkinta.

Kitaip sakant, tie, kas Trumpo kalbos patys negirdėjo, iš [formaliai vis dar] valdiškos televizijos jokio adekvataus supratimo apie jos turinį neįgijo. Pasiklausė leftistinių blėnių, ir tiek žinių.

Bet juokingiausia istorija nutiko su kairuolių leftistų surengtomis riaušėmis Hamburge, kur vyksta G20 šalių lyderių susitikimas.

Pranešdama naujienas apie organizuotų smurtautojų masinį siautėjimą ir ginkluotus susirėmimus su vokiečių policijos pajėgomis mūsų tolerantiška spauda visais įmanomais ir neįmanomais būdais stengiasi nukreipti skaitytojų dėmesį nuo to FAKTO, kad tenykščiai smurtautojai yra ideologiškai artimi mūsų spaudos šeimininkams ir veikėjams kraštutiniai KAIRIEJI, t.y. pabėgėlių draugai, kovotojai prieš homofobiją, už gyvūnų ir žmogaus teises, neapkenčiantys nacionalizmo, rasizmo bei fašizmo.

Smurtautojų kairuoliškumas niekada nefigūruoja antraštėse, o tekste jis maskuojamas visais įmanomais būdais, vadinant ultrakairuolius smurtautojus „radikalais“, „kovotojais“, „antiglobalistais“, „demonstrantais“ ir pan. neutraliais terminais.

Tačiau kad bus prieita iki tiesioginio faktų klastojimo, bandant įdiegti kvailesnių skaitytojų/klausytojų galvose mintį, kad Hamburge siautėja NE ultrakairuoliai, bet jų ideologiniai priešininkai, t.y. DEŠINIEJI, net aš nesitikėjau.

Pasirodo, be reikalo buvau toks naivus.

Šiandien važiuojant automobiliu pribloškė per Radiocentro naujienas nugirsta žinia, kad Hamburge po mūšių su smurtautojais policija sulaikė per tūkstantį kraštutinių DEŠINIŲJŲ pažiūrų kovotojų!

Negalėjau patikėti savo ausimis. Net pamaniau, kad diktorius tiesiog suklydo skaitydamas tekstą ir iš tolerantiško įpratimo visas blogas naujienas sieti tik su dešiniaisiais ne taip perskaitė, kas buvo parašyta.

Tačiau vėliau internete pamačiau komentarus, kad mūsų spauda išties skleidžia tokią keistą žinią, kurios kitaip nei FAKE NEWS pavadinti negalima.

Tuomet pasidomėjau – ir likau priblokštas!

Taip, tai iš tiesų yra FAKE NEWS – į tikrą informaciją įkomponuotas akivaizdžiai melagingas teiginys, skirtas tam, kad žioplesnio klausytojo/skaitytojo galvoje/atmintyje smurtas ir riaušės Hamburge asociatyvia sąsaja susikabintų su kraštutiniais dešiniaisiais, kuriuos mūsų spauda nuolat pateikia kaip neva pagrindinę grėsmę Europos gyventojų saugumui ir ramybei.

Ir tos FAKE NEWS šaltinis yra naujienų agentūra BNS. O platina ją DELFI, Kauno Diena bei Radiocentras – čia tik tie, kuriuos girdėjau savo ausimis ar skaičiau savo akimis.

Gal yra ir kitų FAKE NEWS platintojų, netikrinau.

Žinoma, gali atsirasti koks naivuolis, kuris pradės aiškinti, kad visos tos žiniasklaidos tiesiog sąžiningai suklydo, visai netyčiomis pakeisdamos informacijoje apie smurtautojų ideologinius įsitikinimus „kairę“ į „dešinę“, bet teks tik nusišypsoti į tokius postringavimus.

Vienas žmogus gali suklysti – ypač jeigu tai kokia jauna magistrė, lietuviško aukštojo išsilavinimo auka. Tačiau kad tokios akivaizdžios nesąmonės nepastebėtų jos kolegos kitose redakcijose, patikėti neįmanoma. Nes tai skamba, kaip sąmokslo teorija apie tai, kad beraščių dundukų gauja užgrobė valdžią ir formuoja darbotvarkę Lietuvos žiniasklaidoje.

Deja, yra ir paprastesnių paaiškinimų tam, ką mes visi regime savo akimis: FAKE NEWS aktyviai taikomas jau ne tik JAV, bet ir Lietuvos žiniasklaidoje.

#fake_news
#bns
#delfi
#radiocentras
#kauno_diena
#LRT_panorama

Šaltiniai ir nuorodos:

A. BNS: Prieš G-20 viršūnių susitikimą Hamburge įsiplieskė audringi protestai

Hamburgas, liepos 6 d. (AFP-BNS). Taikūs protestai ketvirtadienį vakare, JAV prezidento Donaldo Trumpo (Donaldo Trumpo) sudėtingo pirmojo Didžiojo dvidešimtuko (G-20) susitikimo išvakarėse, virto smurtiniais, vokiečių policijai susirėmus su kaukėtais demonstrantais, protestavusiais prieš kapitalizmą ir mėčiusius akmenis bei butelius.

Hamburge buvo tikimasi taikios demonstracijos, kurioje turėjo dalyvauti apie 12 tūkstančių žmonių, protestuojančių prieš globalizaciją, bet policija apie tūkstantį kraštutinių DEŠINIŲJŲ pažiūrų kovotojų išvaikė panaudojusi vandens patrankas ir ašarines dujas.

B) Delfi.lt: G-20 susitikimo Hamburge išvakarėse – protestai (papildyta 08.20)

Taikūs protestai ketvirtadienį vakare, JAV prezidento Donaldo Trumpo sudėtingo pirmojo Didžiojo dvidešimtuko (G-20) susitikimo išvakarėse, virto smurtiniais, vokiečių policijai susirėmus su kaukėtais demonstrantais, protestavusiais prieš kapitalizmą ir mėčiusius akmenis bei butelius.

Hamburge buvo tikimasi taikios demonstracijos, kurioje turėjo dalyvauti apie 12 tūkstančių žmonių, protestuojančių prieš globalizaciją, bet policija apie tūkstantį kraštutinių DEŠINIŲJŲ pažiūrų kovotojų išvaikė panaudojusi vandens patrankas ir ašarines dujas. Per šiuos susirėmimus buvo sužeisti 76 policijos pareigūnai, naujienų agentūrai AFP sakė Hamburgo policijos atstovas. „Policija tebepuolama“, – teigė jis.

C. Kaunodiena.lt: Prieš G-20 viršūnių susitikimą Hamburge įsiplieskė audringi protestai

Vokietijos Hamburgo mieste protestai Didžiojo dvidešimtuko (G-20) susitikimo išvakarėse virto smurtiniais.

Po kruvinų susirėmimų ketvirtadienį, šiandien Hamburge per naują smurto proveržį prieš G-20 viršūnių susitikimo pradžią policija susirėmė su protestuotojais, kurie padegė kelis patrulinius automobilius ir blokavo kelius.

Ketvirtadienį Hamburge buvo tikimasi taikios demonstracijos, kurioje turėjo dalyvauti apie 12 tūkstančių žmonių, protestuojančių prieš globalizaciją, bet policija apie tūkstantį kraštutinių DEŠINIŲJŲ pažiūrų kovotojų išvaikė panaudojusi vandens patrankas ir ašarines dujas. Per šiuos susirėmimus buvo sužeisti 76 policijos pareigūnai.

Pareigūnai per garsiakalbius demonstrantams liepė nusiimti kaukes, tačiau į prašymą nereaguota ir buvo toliau svaidomi įvairūs daiktai. Taigi, policijai teko atskirti smurtaujančius protestuotojus nuo kitų, rašoma policijos „Twitter“ paskyroje.

D. Tas pats tekstas buvo skaitomas per radiją „Radiocentras“ naujienų rubrikoje.

E. Kas iš tiesų niokojo Hamburgą ir ginkluotu smurtu sužalojo dešimtis vokiečių policininkų?

Ogi KAIRUOLIAI iš Juodojo bloko – skaityti ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas        2017-07-13 20:13

Labai geras ir labai reikalingas straipsnis. Ačiū autoriui. Kur čia yra šuo pakastas su tuo Fake news? Pradėkime nuo komunistų, nors tai buvo ir anksčiau. Komunistai skleidė Fake news ant viso pasaulio ir net toje pačioje TSRS nieko nežinojo apie GULAG’ą. Toliau paimkime Gebelso propagandą, kur vokiečiai nieko nežinojo apie konclagerius. Taigi, egzistuoja žmogaus tipas, kuris visuomenę laiko durniaus vietoje. Ir labiausiai tame pasižymėjo tiek komunistai, tiek fašistai. Kodėl VU studentai-žurnalistai yra mokomi manipuliuoti visuomenės ar atskirų individų nuomonėmis? Todėl, kad neišnyko tas pats reiškinys: visuomenė yra laikoma durniaus vietoje. Taip, visuomenė nesusideda iš vienodų individų. Joje yra ir tokių, kurie TIKI MELU, nes jie ir patys meluoja. Gandonešys Lietuvoje yra “informacijos skleidėjas”, o gandonešystė Lietuvoje yra priimta už normą ir tai pateikiama, kaip informacija. Iš kur tai kyla? Yra toks Rupertas Murdochas, kuris iš Fake news susikrovė milijardus. Lietuva žiniasklaidos, deja, neturi, nes tai yra Murdocho žiniasklaida. Studentai VU yra apmokomi būtent pagal Murdocho žiniasklaidos gyvavimo principus. Kai Trump’as nebuvo dar išrinktas į JAV Prezidentus, tai mūsų žiniasklaida triūbijo tą patį, ką ir Murdocho žiniasklaida. Kai jis tapo Prezidentu, pasidarė pavojinga švaistytis į kairę ir į dešinę su Fake news apie Trump’ą. Todėl Murdocho žiniasklaida pradėjo keisti kailį ir spalvas. Tą patį padarė ir mūsų DELFIS, kuris iki to piešė apie Trump’ą tik neigiamus paveikslus. Lietuva neturi žiniasklaidos ir nėra nei vieno suinteresuoto žmogaus, kuris norėtų, kad mūsų žmonės gautų objektyvią informaciją. Tuo dalyku turėtų pasirūpinti valdžia, bet mes turime LRT, kurią valdo, kokia nors slapta “urodų” partija. Tai pareina nuo Sąjūdžio laikų, kai pats Landsbergis pradėjo laikyti mūsų visuomenę durniaus vietoje, kaip tai darė KGB Sovietijoje, Gebelsas fašistinėje Vokietijoje ir pasaulio žiniasklaidos magnatas Murdochas visame pasaulyje. Pirmoji Fake news kregždė Lietuvoje buvo “Komjaunimo tiesa” persidažiusi arba užsimaskavusi “Lietuvos ryto” pavadinimu. Kiti laikraščiai tik kartodavo šitos KREGŽDUTĖS Fake news. Vėliau prie šito prisidėjo “Respublika”, visokie “Vakarų ekspresai”, “Kauno diena”, “Tarybinė Klaipėda” persidažiusi į “Klaipėdą”, vėliau “Lietuvos žinios”, visokie “Alfos” portalai ir t.t. Taip, kad patikimo informacijos šaltinio Lietuvoje nėra. Reiškia Lietuva gyvena be tiesos, nes vietoje to žmonės yra maitinami Fake news.

Stratfor       2017-07-12 9:25

,,Fake news isn’t new; media bias is as old as the media itself.”

to:Marginalas 2017-07-10 15:04        2017-07-11 16:11

esi suletinto mastymo - jau ne tik tiesos.lt gerbia Trump’a , bet ir grybe,, Pavilionis, kuris rase: ,,juokdarys! Kas ji rinks”, deja, dabar abu lenda be muilo jo uodegon, nes pamate, kad Trump’as nejoks ne juokdarys, o tikras JAV jankis, kuriam svarbu, kad America taptu GREAT AGAIN! Veluoji su savo isvadelemis…

Dėkui       2017-07-11 8:43

Dėkui autoriui, o paanalizavus vietiniu lygmeniu būtų dar daugiau fake… „Ir tos FAKE NEWS šaltinis yra naujienų agentūra BNS. O platina ją DELFI, Kauno Diena bei Radiocentras – čia tik tie, kuriuos girdėjau savo ausimis ar skaičiau savo akimis“.

Marginalas       2017-07-10 15:04

Įdomu, kad net tarp tiesos.lt autorių esama trumpo Trampo gerbėjų. Apie Trampą patarčiau skaityti Kavkazcedntre.

Skaitantiems angliskai ir ieskantiems tikros info       2017-07-10 14:52

siulau portala Breitbart.com
Arba UK versija breitbart.com/london

to wwww       2017-07-10 7:23

O konservams meluoti leidžiama?

Vava labai teisingai       2017-07-10 7:20

Kad šiuose
#fake_news
#bns
#delfi
#radiocentras
#kauno_diena
#LRT_panorama
dirba beraščių dundukų gauja Lietuvos žiniasklaidoje užgrobusi valdžią  formuoja darbotvarkę, plauna žmonėms smegenis ir kabina makaronus…

Prašalaičiui       2017-07-9 22:49

Taip, šįvakar režimo ruporai jau “pasitaisė”. Kaip manai kodėl?
“Geranoriškai”?
Nebūtų pakeltas triukšmas děl melo, suskiai būtų ir toliau įžūliai melavę.

Prašalaitis       2017-07-9 22:33

Drįsčiau paprieštarauti dėl LRT riaušių nušvietimo. Šiandien Panoramoje savo ausimis girdėjau reportažą apie radikalų siautėjimą Hamburge pasibaigus viršūnių susitikimui. Bėgančioje eilutėje buvo vienas žodis radikalai, o reportaže kalbėjo apie kraštutinius kairiuosius kurių susitelkimo vieta nuo seno yra kairuoliškasis Hamburgas.

Kad Lietuvoje atsirastų       2017-07-9 21:01

TV kanalas,priklausnatis Trampui.

AAA       2017-07-9 19:39

Atsiprašau, mano ankstesniame komentare vietoje smile turėjo būti ? (nusistebėjimas prezidentės neįgalumu, ir netik jos)

AAA       2017-07-9 19:37

Manau, kad JAV administracija savo užrašinėje jau įtraukė Lietuvą į nepatikimų bei nepadorių valstybių sąrašą. Ir mūsų prezidentė niko negalėjo padaryti, kad sustabdyti tą pernelyg akivaizdžią melo propagandą:(

Ahaaa       2017-07-9 17:16

Marksistai atgimė lyberiais su dviem ši knom.

Frau       2017-07-9 17:04

Vokiečių pastorės pavojingai imlios radikalioms idėjoms

Lietuva tampa       2017-07-9 15:52

vėpsotoja.

Vyksta slaptas       2017-07-9 15:51

žmonių prievartavimas,liberalios žiniasklaidos paslėpta diktatūra.Į tai jau net įpainiotas popiežius.Kalbas rašo,paprašius A.Merkel.Pirma turi sukilti bažnyčia savo viduje.

Nepasirašysiu > $+$       2017-07-9 15:16

Krikščionių bažnyčioms natūralu remti internacionalistus leftistus - tai tik kitaip pavadintas Jėzaus ir bažnyčios mokymas.

Nepasirašysiu       2017-07-9 15:14

Soroso Atviros Lietuvos Fondas neveltui šiemet atsikūrė. Teisingos tautybės/religijos Veisaitė prižiūri, kad viskas vyktų teisingai, o direktorė, buvusi VSD darbuotoja, matyt, nesunkiai ras kelią tam tikroms naujienoms į žiniasklaidą. Įdomu, kam tiksliai bus išleistas netoli 1 milijono eurų metinis biudžetas ir kokia jo dalis pasieks Lietuvos žiniasklaidą.

wwww       2017-07-9 14:31

Marksistai nemeluoti negali. Pagal Orwela - Melas yra Tiesa

Hm?       2017-07-9 14:01

Kodėl tik į mažaraščius, o ne į, sakykime, VU paikus studentus, kurie apart zubrijimo(mintinai kalimo bele ko) mažai ką nori išmanyti? Svarbu, kad baigę galės atsigriebti su kaupu ant prasčiokėlių ir tą patį dezį varyt nuo ryto iki vakaro, žodžiu, kaip sovietinėje rusų kariuomenėje, kurioje klestėjo diedovščizna. Kol salaga - kenti, o kai tampi diedu arba baigi VU - tada jau pats gali salagas engti arba po univerkės tuos pačius iliuzijų ištroškusius dundukus dulkintint atsipūtęs pro visus galus. TV ir radijo dezistai tą ir daro, o ir intike pasamdytos trolių kariaunos triūsia visą parą.

liberalmarksistai valdo       2017-07-9 11:58

Kaip sovietiniais laikais - šiuolaikiniai leftistiniai kadrai savo įpročių ir nurodymų kaip kalbėti neatsisakys. nes čia viena dūda , kuri pučiama bendrai.
Tenka info ieškotis kitur. ai kas vyksta dabar pasaulyje, visiškai neatitinka isteblišmento norų, prognozių ir vilčių. Liko atviras melas, nuatikytas šį patiklius mažaraščius.

fucking news LT       2017-07-9 9:30

“Grybauckaitė populiariausia politikė”
“Įvedus eurą Lietuvoje niekas nepabrango”
“BVP auga, žmonių gyvenimas nuolat gerėja”
” Rūūūsai pauola!”
“Darbo Kodeksas- labai pagerins darbuotojų padėtį”
“Venckienė pabėgo į Ameriką”
“Deimantė Kedytė nenori matyti senelių tvirkintojų”
“Stankūnaitė yra tobula motina”
“Lietuvoje tarp politikų ir pareigūnų pedofilų nėra”
“Karatistas V. Kedys sumušė šarvuotą robokopą”
“Aklas choristas yra kląstingas snaiperis killeris”
D. Kedys perbrido dumblą ir numirė švariais batais privalgęs švendrių”
“Žvejas Jonas nieko nematė, todėl atsidūrė durnyne”
“V. Pociūnas myžo pro langą”
“E. Kusaitė - teroristė”
“N. Sadūnaitė - agresyvi banditė”
“Mes ir tada dirbome Lietuvai”
“Mano tėvelis NKVD tarnavo gaisrininku, o vėliau tapo tremtiniu”
” Ir tebūnie Dalia Lietuvos dalia!”
“Referendum dūmas organizuotas iš kremliaus”
” Mindė Žalimas patikimiausias visų laikų liudininkas”
“Ordinas A. Tapinui- už nuopelnus Lietuvos valstybei”
“Emigrantai svajoja sugrįšti ir netrukus grįš nes Lietuvoje labai geros sąlygos”
“Mokesčiai nedidės”
“Vaistai atpigs”
“Namai kvepia imbierais”
....

Jules       2017-07-9 8:51

Vakar LRT dezistai per “Panoramą” pranešė runkeliams, kad Hamburgą drapaliną kažkokie radikalai, o ne kairieji internacionalistai ir kiti pacifistai bei privilegijuotų žmonių teisių gynėjai, tiksliau, internaciai, nors dalis Vokietijos TV aiškiai pasakė, kad tai kairieji smurtautojai, kurie kelia pavojų ne tik Vokietijos miestams, o ne nacionalistai, kaip to labai norėtų tapukai ir dezi LRT oligarchato propagandos ir agitacijos kuosos. Ten nedviprasmiškai, o aiškiai buvo pasakyta: „Hamburg zeigt, dass der Feind des Staates links zu verorten ist!“ Ko dar LRT gražuoliams – pavyzdukams reikia, kad galėtų paskelbti ir Lietuvos nulėpausiams, apsvaigintiems nuo dezi propagandos ir dvigubų standartų maniakystės?

$+$       2017-07-9 4:49

pardon - G7(8)...

$+$       2017-07-9 4:47

Riaušes kėlė ekstremistai, tarp jų ir “juodojo bloko” nariai. Ir ne tik jie. Iš Bazelio važiavo ešalonas, kurį sustabdė ir krėtė Šveicarijos ir Vokietijos policija, Prancūzijos “atics” organizacijos atstovai, bet esmė ne tame, kad tai ne dešinieji.

Visus G20 ar B7(8) susitikimus lydi antiglobalistų protestai. Ar daug Lietuvos žiniasklaidoje buvo pranešimų apie tai, kad dieną anksčiau Hamburge buvo susirinkusios 77 nevyriausybinės organizacijos ir reikalavo iš G20 dalyvių spręsti opias pasaulio problemas. Ir būtent šį susitarimą protestuotojai rėmė, o jiems padėjo įvairios Hamburgo organizacijos. Futbolo klubas apgyvendinimo 200 žmonių, padėjo ir vietinės bažnyčios.

Štai ką pasakė Johanniskirche Hamburgo Altona-Ost rajono pastorius Vanessa von der Lieth žurnalui “Der Spiegel”:
⤵Where else are they supposed to go?”
“We saw that the police had cleared a few other protest camps. Our church community agrees that the Hamburg is not only inviting heads of state to the G20 summit. The people who want to take part in the protest also need a place to stay”.
⤵⤵⤵
⤴⤴⤴
Jei G20 susitikimas vyktų Lietuvoje, ar daug Vilniaus bažnyčių leistų protestuotojams statytis palapines savo šventoriuje?!


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Daugumos argumentas ir jo panaudojimo kontekstai

Rasa Čepaitienė. Iš Murmūnų į Abejoniškes

Vidas Rachlevičius. Nacionalinė tragikomedija „Kaip lietuviai JAV prezidentą rinko“

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Andrius Švarplys. Facebookas ir Twitteris bendradarbiauja su Vietnamo, Turkijos, Rusijos ir Kinijos režimais

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Algimantas Rusteika. Jie niekada nesikauna iki paskutinio šovinio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujosios koalicijos susitarimas: ko tikėtis?

Nacionalinis susivienijimas: pareiškimas dėl solidarumo su Lenkijos valdžia

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Vytautas Radžvilas. Konvergencijos svajonė ir tikrovė

Audrius Bačiulis. Tikriausiai vienas labiausiai viešumoje nematomų Lietuvos ministrų

Algimantas Rusteika. Tegyvuoja Didžiosios Tolerancijos Revoliucijos metinės!

Andrius Švarplys. Žinios iš paralelinės visatos

Ramūnas Trimakas. Totalitarizmas grąžinamas septinmyliais žingsniais

Algimantas Rusteika. Apie bukumą ir lavonus

Raimondas Navickas. Nusprendžiau pats pasižiūrėti, ko tie respublikonai nerimsta

Andrius Švarplys. Pagaliau Facebookas bus paduotas į teismą dėl cenzūros

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.