Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Žiniasklaida

Raimondas Navickas. Barzdotos Malgožatos siautėja

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 9 d. 0:09

7     

    

Raimondas Navickas. Barzdotos Malgožatos siautėja

Barzdotos Malgožatos siautėja: LGBT aktyvistai Lenkijoje jau ne tik muša žmones, bet ir puldinėja policiją! Tuo tarpu valdiška LRT apie tai seka kažkokią tolerantišką pasaką.

Perskaičiau straipsnį LRT portale. Pavadinimas labai muilinas ir pašvelnintas:
Lenkijoje LGBT aktyvisto areštas išprovokavo susirėmimą su policija

Sužinojau štai ką (perskaitykite įdėmiai):

„Penktadienį Varšuvoje išėję į gatves protestuoti prieš vienos aktyvistės areštą. LGBT teisių aktyvistai penktadienį susirėmė su policija, [...] sulaikytai aktyvistei, vardu Margot, penktadienį buvo skirta du mėnesiai arešto už protestą prieš homofobines nuostatas. Kai šis asmuo buvo sulaikytas Varšuvos centre, protestuotojai apsupo policijos automobilį, o vienas žmogus ant jo užsilipo.
Policija per „Twitter“ paraštė, kad „aktyvisto sulaikymo metu minia trikdė policininkų veiksmus. Prieš agresyviausiai nusiteikusius žmones imtasi intervencijų. Nulis tolerancijos įstatymų pažeidimams.“

LGBT teisių aktyvistai sakė besiginantys nuo vis agresyvesnių prieš homoseksualus nukreiptų veiksmų ir represijų, kylančių iš vyriausybės ir ultrakonservatyvių grupių.
Varšuvoje įsikūrusi grupė „Kampanija prieš homofobiją“ teigė, kad penktadienį įvykęs Margot areštas buvo politiškai motyvuotas.
Opozicinės partijos „Pilietinė platforma“ (PO) įstatymų leidėjas Michalas Szczerba kritikavo policijos veiksmus ir vyriausybės nuostatą.
„Policijos [veiksmų] neproporcingas ir brutalus pobūdis patvirtina, kad tai turi politinį palaikymą“, – sakė jis.“
aigi, anot mūsų valdiškos televizijos valdiško portalo, kaimyninėje šalyje už absoliučiai taikų „protestą prieš homofobines nuostatas“ policija (ar teismas?) nekaltai pasodino porai mėnesių kažkokią LGBT aktyvistę Margot. Matyt, lesbietę.

Besigindami, anot LRT, nuo vis agresyvesnių prieš homoseksualus nukreiptų veiksmų ir represijų, kylančių iš vyriausybės „LGBT aktyvistai“... apsupo policijos automobilį, o vienas žmogus ant jo užsilipo“. Anot lenkų policijos, „aktyvisto sulaikymo metu minia trikdė policininkų veiksmus.“

Trumpiau tariant, lenkiškų gėjų [blogąja to žodžio prasme] minia užpuolė policiją ir bandė atmušti vargšę nekaltai ir „politiškai motyvuotai“ suimtą Margot.

Vaizdelis baisus – kažkoks Black Lives Matters, tik pro antrą galą!

Na, galvoju, nueisiu į lenkiškus portalus – pasižiūrėsiu į tą nekaltai suimtą aktyvistę, mūsų akyse verčiamą lesbietiškąja Žanna D’Ark.

Ir ten manęs laukė siurprizas:
BNS’o ir LRT karalienė „Margot“ pasirodė besanti viso labo persirenginėti moteriškais rūbais laisvalaikiu mėgstantis Michał‘as Szutowski’s!..

O visas jo nekaltumas puikiai matomas trumpame filmuke, kuriame aiškiai parodyta, kaip jis taikiai protestavo prieš homofobines nuostatas.

Pasižiūrėjau ir likau pritrenktas. Palyginkite tai, ką matote savo akimis, ir tai, ką skaitote BNS ir valdiškos televizijos valdiškos portalo straipsnyje!

Jeigu tai ne atvira melagystė ir įžūli propaganda, tuomet kaip tokie akių monai vadinasi? Gal kokie faktų „čekeriai“ galėtų patikrinti?
Bet pala, jie juk irgi tame pačiame portale dirba, iš to paties šaltinio algas ir premijas gauna.

Nėro ko tikėtis.

Matome, ką išdarinėja „LGBT aktyvistė Margot aka Małgorzata Szutowicz“, t.y. tas agresyvusis bičas juodais marškinėliais, su kuprine ir akinukais (realybėje – Michał Szutowski). Už tai jis pasėdo dviem mėnesiams, o jo draugeliai (~draugužės?) bandė jį išlaisvinti puldami ir niokodami policijos automobilį!

Trukmė – 52 sek.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

kastruot       2020-08-19 11:06

visus iškrypėlius

Pauliui       2020-08-10 19:01

nebevadinkim tų demagogų visuomeninis transliuotojas. Tai RT

Nesuprantu       2020-08-9 17:48

Briuselio puolimo prieš Lenkiją. Nejaugi pasirašytos sutartys galioja ne visoms bendrijos narėms? Jeigu jose garantuojama, kad kiekvienas asmuo Europoje gali būti savimi, gyventi ten, kur nori, mylėti ką nori, ir siekti savo ambicijų, tai tos garantijos galioja ne tik homoseksualams, bet—taip pat ir visoms bendrijos narėms! Tuo pačiu ir Lenkijai, ir Lietuvai, ir Vengrijai, ir t.t. Juk visos ES narės - lygiateisės? Argi ne taip? Tai kodėl grasinama Lenkijai, atsisakančiai homoseksualių vertybių? Lenkai juk turi savo dvasines vertybes, kurios žymiai vertingesnės už abejotinos moralės homoseksualų vertybes. Tuo galima įsitikinti peržiūrėjus šiųmetinį jų amoralų paradą, vykusį Berlyne.

Neturėtų stebinti       2020-08-9 14:52

  Susipažinkite su šios nuorodos turiniu, ir daug kas paaiškės: https://www.nbcnews.com/feature/nbc-out/stonewall-50-film 

paraleles       2020-08-9 10:08

prisiminkime, kaip Lietuvoje tos buvo ivertintas zveriskas Deimantes isplesimas- pries mergaite prievarta nebuvo naudojama. O dabar ta pati sutve panasiai komentuoja ivykius Lenkijoje- vargsa transvestita, kuris juk visiskai niekuo detas, reikejo apginti nuo isisiautejusios policijos, kuri isdriso ji arestuoti (pamirso pasakyti-del chuliganisku veiksmu pries eilini pilieti).

Paulius       2020-08-9 8:45

klausimas tik vienas - kas už atvirą, šališką dezinformaciją turi imtis priemonių prieš nacionalinio transliuotojo vykdomus antivisuomeninius nusikaltimus. ir ar kas imsis. Po velnių, nejau neatsiras nei seimo nario ar bent žurnalisto, drįstančio viešai iškelti šį klausimą MP ar seime? nes lgbt propagandos transliuotojas tapo visai nebevaldomas. ar šis „transliuotojas“ niekam nepavaldus ir nekontroliuojamas?

stasys        2020-08-9 8:28

Agresija neturi lytinės orentacijos autoriau .


Rekomenduojame

Rasa Čepaitienė. Velykos 2021

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: DELFI panikuoja – propaganda jau neveikia

Nuo bačkos. Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Arvydas Anušauskas: paaiškinimas partiečiams, kodėl susidorota su prof. Adu Jakubausku

Mini serialas „Tiesa apie vakcinas“: pirmosios serijos pirmoji dalis

Nuo bačkos. Kubilius Rachlevičiui: konservatoriai kaip „ėjo į Vakarus“, taip ir toliau eis

Didžiojo Penktadienio Geroji Naujiena: „Atlikta!“ (Jn 19, 30)

Šv. Juozapo vyrų judėjimas kviečia šį šeštadienį rinktis Aušros Vartuose melstis rožinį vyrų intencijomis: Už Kristų, už šeimas, už Lietuvą!

Seimo sprendimas neturi analogų Lietuvoje, o galbūt ir visame pasaulyje. Visa Ado Jakubausko kalba Seimo tribūnoje

Vinco Kubiliaus reportažas iš mitingo, surengto šalia parlamento prof. Adui Jakubauskui palaikyti

TAUTŲ KIEMO diskusijų erdvė: Klestinčią valstybę kurti ant dorybės pamato: misija (ne)įmanoma?

Nida Vasiliauskaitė. Uždažyti vėliavą

Geroji Didžiojo Ketvirtadienio Naujiena: Jis parodė mums savo meilę iki galo

Nuo bačkos. Aušra Maldeikienė: „Na, šiaip jau mes Lietuvai neturėtume dirbti. Mes dirbam Europai“

Povilas Girdenis: Sveikinu su naujosios vargo mokyklos metinėmis!

Prof. Ado Jakubausko atsakymai į jam mestus melagingus kaltinimus

Andrius Macas. Krikščionio laikysena Didžiąją savaitę gydytojo akimis

Vidas Rachlevičius. Politinis bankrotas per 100 dienų

Vytautas Radžvilas. Pastaba apie Vytautą Landsbergį-Žemkalnį, arba Kas mūsų laukia

Liudvikas Jakimavičius. Šimonytė ir Bilotaitė nelabai suvokia, ką šneka…

Lietuvos mokslininkų sąjunga Seimui: itin teigiamai vertiname prof. Ado Jakubausko vertybines nuostatas ir veiklą

Česlovas Iškauskas. Kaip suprantame laisvę?

Marijos radijo „Aktualijų“ laida apie A. Dulkio sprendimą hormoninę kontraceptinę spiralę paauglėms ir jaunoms merginoms padaryti nemokamą

Lietuvos laisvės kovotojų sąjungos laiškas TS-LKD skyrių pirmininkams dėl A. Jakubausko: kova už Lietuvos laisvę dar nebaigta

Algimantas Rusteika. Įsiklausykim, ką mums sako

Ramūnas Aušrotas. Lytiniai santykiai ankstyvame amžiuje yra gerai? Svarbu tik tai, kad jie būtų saugūs?

Lietuvos Sąrašas kviečia į forumą: nuo ko mus saugos „Laisvės patruliai“?

Kastytis Braziulis. Kodėl konservatorių siūloma tvarka yra žalinga demokratijai

Andrius Švarplys. Kaip atrodo leftistinis „atvirumas“

Povilas Gylys. Highway to hell!

Algimantas Rusteika. Beprotybė ir laimė

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.