Demokratija ir valdymas

R. Pakso ir J. Borisovo „sutartis“ bei legendinis planas „Strekoza“ jau vieši

Tiesos.lt redakcija   2017 m. vasario 28 d. 1:46

10     

    

R. Pakso ir J. Borisovo „sutartis“ bei legendinis planas „Strekoza“ jau vieši

Jūsų dėmesiui siūlome 15min.lt portalo žurnalisto Šarūno Černiausko publikaciją apie paviešintus Rolando Pakso apkaltos dokumentus. Juos iš Konstitucinio Teismo gavo Hudsono instituto projektą „Kleptocracy Initiative“ vykdantis to paties instituto ekspertas Marius Laurinavičius.

Tarp šių dokumentų ir vadinamoji „sutartis“, kurioje surašyti visi R.Pakso įsipareigojimai, verslininko Jurijaus Borisovo neva įvertinti 18 mln. dolerių suma. Pagrindinio R.Pakso rinkimų kampanijos rėmėjo kompiuteryje rastas ir garsusis planas „Strekoza“, pagal kurį neva ketinta destabilizuoti Lietuvos politinę padėtį.

Visą straipsnį skaitykite portale 15min.lt.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

blaivaus proto       2017-03-1 22:54

Ir dar atkreipkite dėmesį į pačius PDF dokumentus. Tai nuskenuotos dokumentų versijos, bet ne čia svarbiausia, žiūrėkite į dokumento sukūrimo datas - jų nėra, nėra “Created” datos. visuose įprastuose PDF dokumentuose būna. Galte įsitikinti. Vadinasi buvo specialiai ištrinta data, tam kad būtų kažką nuslėpti, pvz., šitie dokumentai parašyti atbuline data, arba nuskenuoti tik dabar, o norima parodyti, girdi, amerikonai nuo seno žinojo apie šiuos dokumentus. Kam trinti PDF dokumentų datas, jei viskas yra čia švaru?
Žodžiu eilinis įrodymas, kad prieš Paksą vėl naudojamos juodosios technologijos.

idomu -       2017-03-1 22:09

kazkokks LAurinavicius is kazkokio (kodel nenurodomas institutas?!)Hudsono instituto projekto Kleptocracy Initiative “suranda”  dokumentus Borisovo kompiuteryje. O kur buvo FNTT, STT ir t.t. Kodel ne jie paviesino, o galimai VSD agentas Laurinavicius?!

blaivaus proto       2017-03-1 1:53

Įdėmiai perskaičiau. Ir nuo pat pradžių, akivaizdu kad straipsnis, jame pateikiami dkumentai, kaip čia išsireiškus - viskas itin rusiško tipo susidorojimas - slivnoj bačiok, sliv - kaip kad patys rusai tokio tipo kompromatą vadina. Pakso parašo nėra, bet vis tiek patalpina. Antra ir svarbiausia: 2002 metų birželį (dokumento data) Paksas nebuvo prezidentu. Neįmamona buvo žinoti kokie bus rezultatai. Labai panašu, kad dokumentas surašytas atbuline data. Tečia, kodėl dokumentas atėjo ne tiesiogiai iš Konstitucinio teismo o per JAV, ką mes JAV valstija? Ar nejuokinga? Juk va, kiba dokumentas atėjo iš Ameeeerikos (runkeliai priimkit ir aikčiokit!), taip kuriamas įspūdis, neva dokumentas itin reikšmingas. net Amerika susirūpino!!! Kodėl? O todėl, kad Paksą vis tiek reikia apšmeižti paliekant etiketę girdi prorusiškas, nes va tuoj gi visi jam pritaikyti apribojimai dalyvauti rinkimuose bus pašalinti. Na LT elitas nusprendė, kad reikia bent palikti etiketę “prorusiškas”. Dalytė gi antrai kadencijai nebegalės. Ar pagalvotate kas bus sekantis prezidentas? Tai va rinkimų kampanija jau prasideda. Lažinuos purvasklaida pradės mums stumti Nausėdą kaip tinkamą. Žmonės mąstykite savo galva!

P.S. Jokiu būdu nesu Pakso gerbėjas, jis kaip buvo mėmė taip ir liko, bet būti mėmė nėra prasižengimas už kurį reikėjo organizuoti nuvertimą, kuris kažkodėl yra vadinamas apkalta.

kodėl       2017-02-28 13:57

O kodėl nebuvo apkaltos, Adamakui tapusiam prezidentu - nors jis negyveno tris metus Lietuvoje Pagal LR Konstitucijos reikalavimą? Nejau Admnkus nežinojo LR Konstutucijos keliant Adamkaus kandidatūrą į prezidentus?

stasys        2017-02-28 13:38

Buvo toks Paksius pamenu , buvo bet pražuvo. Briuselio koridoriai labai painus ir apie pasilaidojusius juose reikėtu kalbėti tik gerus dalykus ..pav. gražus vyriokas buvo, baboms labai patikdavo.. proto trūkumą kompensuodavo dideliu savo noru būti Prezidentu ..ir tarnauti tautai ..Netgi partija vienasmene turėjo pavadinimu tvarka ir teisingumas ..nežinia kiek ten tos tvarkos ..bet kad teisingumą gerbė neabejotinai .Sulaužęs duota priesaika ir toliau kovoja partizaninį kara su Lietuva Briuselio stiliuku ( tu jam popierį ,Jis tau dešimt atgal) ..Bėgioja žmogus nuo prokurorų slapstosi nuo ju lik jam vis dar dvidešimt metu būtų ..na trumpai klbant man patinka taip ir nesuaugę vaikigaliai su veršiuko akimis ..

kažkas čia daugiau       2017-02-28 13:33

Laikas tai pasirinktas tikrai ne atsitiktinai. O keisčiausiai atrodo Borisovo sutartis su Paksu, pasirašyta gana “grubia” ir gana buitine rusų kalba. Jokiu būdu nenorėčiau tvirtinti, kad Tapšnius - nekaltas angeliukas, bet ir kiti šios istorijos veikėjai turi ne tik blusų, bet ir kirmėlių.

Sakai,       2017-02-28 12:52

komunistai suėdė bolševiką, LDDP-istą ir konservatorių, ane?

Atsiprašau,komentaras "Vakar ...       2017-02-28 8:27

turėjo būti po Estijos nepriklausomybės minėjimu.

Vakar Makaraitytė kvestionavo        2017-02-28 8:25

jau ir Užgavėnių šventę,suplakdama pokarį ir tautines tradicijas.Žinoma,kad po Užgavėnių lietuviai nesilaiko Gavėnios,tai irgi tiesa.Esam dvilypiai ir paviršutiniški?

komunistai suėdė paksių       2017-02-28 7:35

norint mušti - visada lazdą rasi.
o paksių komuniagos mušė, kad jis nedavė amerikonų pinigų už ČŽV kalėjimus.
vis tik šlykštynės tie komuniagos


Rekomenduojame

Popiežiaus interviu italų dienraščiui: Europa, migracija, ekologija

Povilas Urbšys. Tai – elementarus vaivorykštinis fašizmas

Vykintas Vaitkevičius. Iš miego pakilusi Gedimino pilies kalno kariuomenė

Vidmantas Valiušaitis. Nėra to blogo, kas neišeitų į gera

Į laisvę“ studijų savaitgalis „Quo vadis, Lietuva?“

Robertas Grigas. Ar esame gėlininkų tauta?

Dalius Stancikas. Kaip išnarplioti Šimašiaus mazgą

Reportažas iš 5-ųjų Monsinjoro Alfonso Svarinsko mirties metinių paminėjimo Partizanų parke

Tomas Baranauskas. Manote, kad bent A. Ramanauską-Vanagą jau paliko ramybėje? Manykite iš naujo…

Tiesos.lt žinia skaitytojams, kuriems šiuo metu esame nepasiekiami: mes veikiame, kliūtis žadame įveikti, lauksime Jūsų sugrįžtant

Algimantas Rusteika. Laisvės dykai niekas nedalina

Dar vienas reportažas iš mitingo „Apginkime Lietuvos Didvyrius!“ (Šarūno Valentinavičiaus vaizdo įrašas)

Prof. Alfonsas Vaišvila. Nuo „tautos suvereniteto“ praktikoje slaptai pereinama prie valdžios suvereniteto

Nuo bačkos. Aplinkos ministerija: „Nevykdant pagrindinių miškų kirtimų, miškai prarastų tvarumą“

Nuo bačkos. Nerijus Mačiulis: Naujausia skurdo statistika neleidžia abejoti – Lietuvoje jau sėkmingai kuriame gerovės valstybę

Lietuvos žydų bendruomenių viešas pareiškimas dėl LŽB pirmininkės Fainos Kukliansky veiksmų

Raimondas Navickas. Įspūdžiai iš mitingo

Mitingas „Apginkime Lietuvos Didvyrius!“ (Juozo Valiušaičio vaizdo įrašas)

Arūnas Gumuliauskas: „Istorinės atminties politikoje negalima įsivelti į „paminklų mainus“

Valdas Vasiliauskas. Žvelkite giliau ir plačiau

Protesto koncertas „In memoriam Jonui Noreikai-Generolui Vėtrai“

Prof. Alfonsas Vaišvila. Visuomenės perkeitimas: daiktus vadinti netikrais vardais, dezorientuojant ir demoralizuojant ją

Andrejus Gaidamavičius. Punios šilas – padėkite gelbėti!

Gintautas Kniukšta. Ne, prezidente, jūs Lietuvos miškų neparduosite

Rasa Čepaitienė. Apie marginalus

Valdas Vasiliauskas. Amžinas nepriklausomybės ir demokratijos susikirtimo taškas. Neįmanomybės istorija: nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios

NOKT kreipimasis Dėl R. Šimašiaus ir kitų atsakingų asmenų neteisėtų veiksmų

Robertas Grigas. Sovietai ir tarybos

Arkivysk. Sigito Tamkevičiaus homilija per Šv. Mišias tremtinių šventėje Ariogaloje „Su Lietuva širdy“

Nuo antitarybinių eilėraščių iki „Lietuvos Katalikų bažnyčios kronikos“. Petro Plumpos istorija

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.