Demokratija ir valdymas

R. Pakso ir J. Borisovo „sutartis“ bei legendinis planas „Strekoza“ jau vieši

Tiesos.lt redakcija   2017 m. vasario 28 d. 1:46

10     

    

R. Pakso ir J. Borisovo „sutartis“ bei legendinis planas „Strekoza“ jau vieši

Jūsų dėmesiui siūlome 15min.lt portalo žurnalisto Šarūno Černiausko publikaciją apie paviešintus Rolando Pakso apkaltos dokumentus. Juos iš Konstitucinio Teismo gavo Hudsono instituto projektą „Kleptocracy Initiative“ vykdantis to paties instituto ekspertas Marius Laurinavičius.

Tarp šių dokumentų ir vadinamoji „sutartis“, kurioje surašyti visi R.Pakso įsipareigojimai, verslininko Jurijaus Borisovo neva įvertinti 18 mln. dolerių suma. Pagrindinio R.Pakso rinkimų kampanijos rėmėjo kompiuteryje rastas ir garsusis planas „Strekoza“, pagal kurį neva ketinta destabilizuoti Lietuvos politinę padėtį.

Visą straipsnį skaitykite portale 15min.lt.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

blaivaus proto       2017-03-1 22:54

Ir dar atkreipkite dėmesį į pačius PDF dokumentus. Tai nuskenuotos dokumentų versijos, bet ne čia svarbiausia, žiūrėkite į dokumento sukūrimo datas - jų nėra, nėra “Created” datos. visuose įprastuose PDF dokumentuose būna. Galte įsitikinti. Vadinasi buvo specialiai ištrinta data, tam kad būtų kažką nuslėpti, pvz., šitie dokumentai parašyti atbuline data, arba nuskenuoti tik dabar, o norima parodyti, girdi, amerikonai nuo seno žinojo apie šiuos dokumentus. Kam trinti PDF dokumentų datas, jei viskas yra čia švaru?
Žodžiu eilinis įrodymas, kad prieš Paksą vėl naudojamos juodosios technologijos.

idomu -       2017-03-1 22:09

kazkokks LAurinavicius is kazkokio (kodel nenurodomas institutas?!)Hudsono instituto projekto Kleptocracy Initiative “suranda”  dokumentus Borisovo kompiuteryje. O kur buvo FNTT, STT ir t.t. Kodel ne jie paviesino, o galimai VSD agentas Laurinavicius?!

blaivaus proto       2017-03-1 1:53

Įdėmiai perskaičiau. Ir nuo pat pradžių, akivaizdu kad straipsnis, jame pateikiami dkumentai, kaip čia išsireiškus - viskas itin rusiško tipo susidorojimas - slivnoj bačiok, sliv - kaip kad patys rusai tokio tipo kompromatą vadina. Pakso parašo nėra, bet vis tiek patalpina. Antra ir svarbiausia: 2002 metų birželį (dokumento data) Paksas nebuvo prezidentu. Neįmamona buvo žinoti kokie bus rezultatai. Labai panašu, kad dokumentas surašytas atbuline data. Tečia, kodėl dokumentas atėjo ne tiesiogiai iš Konstitucinio teismo o per JAV, ką mes JAV valstija? Ar nejuokinga? Juk va, kiba dokumentas atėjo iš Ameeeerikos (runkeliai priimkit ir aikčiokit!), taip kuriamas įspūdis, neva dokumentas itin reikšmingas. net Amerika susirūpino!!! Kodėl? O todėl, kad Paksą vis tiek reikia apšmeižti paliekant etiketę girdi prorusiškas, nes va tuoj gi visi jam pritaikyti apribojimai dalyvauti rinkimuose bus pašalinti. Na LT elitas nusprendė, kad reikia bent palikti etiketę “prorusiškas”. Dalytė gi antrai kadencijai nebegalės. Ar pagalvotate kas bus sekantis prezidentas? Tai va rinkimų kampanija jau prasideda. Lažinuos purvasklaida pradės mums stumti Nausėdą kaip tinkamą. Žmonės mąstykite savo galva!

P.S. Jokiu būdu nesu Pakso gerbėjas, jis kaip buvo mėmė taip ir liko, bet būti mėmė nėra prasižengimas už kurį reikėjo organizuoti nuvertimą, kuris kažkodėl yra vadinamas apkalta.

kodėl       2017-02-28 13:57

O kodėl nebuvo apkaltos, Adamakui tapusiam prezidentu - nors jis negyveno tris metus Lietuvoje Pagal LR Konstitucijos reikalavimą? Nejau Admnkus nežinojo LR Konstutucijos keliant Adamkaus kandidatūrą į prezidentus?

stasys        2017-02-28 13:38

Buvo toks Paksius pamenu , buvo bet pražuvo. Briuselio koridoriai labai painus ir apie pasilaidojusius juose reikėtu kalbėti tik gerus dalykus ..pav. gražus vyriokas buvo, baboms labai patikdavo.. proto trūkumą kompensuodavo dideliu savo noru būti Prezidentu ..ir tarnauti tautai ..Netgi partija vienasmene turėjo pavadinimu tvarka ir teisingumas ..nežinia kiek ten tos tvarkos ..bet kad teisingumą gerbė neabejotinai .Sulaužęs duota priesaika ir toliau kovoja partizaninį kara su Lietuva Briuselio stiliuku ( tu jam popierį ,Jis tau dešimt atgal) ..Bėgioja žmogus nuo prokurorų slapstosi nuo ju lik jam vis dar dvidešimt metu būtų ..na trumpai klbant man patinka taip ir nesuaugę vaikigaliai su veršiuko akimis ..

kažkas čia daugiau       2017-02-28 13:33

Laikas tai pasirinktas tikrai ne atsitiktinai. O keisčiausiai atrodo Borisovo sutartis su Paksu, pasirašyta gana “grubia” ir gana buitine rusų kalba. Jokiu būdu nenorėčiau tvirtinti, kad Tapšnius - nekaltas angeliukas, bet ir kiti šios istorijos veikėjai turi ne tik blusų, bet ir kirmėlių.

Sakai,       2017-02-28 12:52

komunistai suėdė bolševiką, LDDP-istą ir konservatorių, ane?

Atsiprašau,komentaras "Vakar ...       2017-02-28 8:27

turėjo būti po Estijos nepriklausomybės minėjimu.

Vakar Makaraitytė kvestionavo        2017-02-28 8:25

jau ir Užgavėnių šventę,suplakdama pokarį ir tautines tradicijas.Žinoma,kad po Užgavėnių lietuviai nesilaiko Gavėnios,tai irgi tiesa.Esam dvilypiai ir paviršutiniški?

komunistai suėdė paksių       2017-02-28 7:35

norint mušti - visada lazdą rasi.
o paksių komuniagos mušė, kad jis nedavė amerikonų pinigų už ČŽV kalėjimus.
vis tik šlykštynės tie komuniagos


Rekomenduojame

Ramūnas Aušrotas. Apie NVO oligarchiją

Kun. Andrius Narbekovas. „Mums reikalinga nauja krikščionių apologetų karta“

Irena Vasinauskaitė. Puiki bendruomeninė rudens šventė Šiauliuose

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Vietnamo pelkėse nuskendo amerikiečių iliuzijos

Žino, ką sako. Masiulis: jeigu kas iš senos partijos vadovybės galvoja, kad byloje bus galima visus šunis sukarti ant Masiulio, tai taip nebus

Irena Vasinauskaitė. Meras Artūras Visockas – žmogus, pasmerkęs Šiaulių liepas myriop?

Algimantas Rusteika. Juos atpažinsite iš jų vaisių

Atviras laiškas LR Prezidentui: Skubiai stabdykite masines miesto medžių žudynes (signataro A.Sėjūno spaudos konferencijos vaizdo įrašas)

Vytautas Radžvilas. Lietuvos politikos atnaujinimo klausimu

Kas čia pas mus tikrų tikriausi „vatnikai“?

Vytautas Sinica. Telkianti istorinės atminties politika

Geroji Naujiena: Jei tik turėtume tikėjimą...

Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga: švietimo problemos ne tik kad nebuvo išspręstos, bet dar ir pagilėjo

Valdas Vižinis. Lietuvos valdžios elito karas prieš visuomenę tęsiasi

Verta prisiminti. Kun. Marius Talutis. Daugiau negu sutapimai…

Kaip nusišalinant nenusišalinti? Rūtos Visocnik replika apie Kauno miesto „vieningųjų“ diegiamą savivaldos modelį

Ką popiežius Pranciškus sveikindamas pasakė kardinolui Sigitui?

Andrius Navickas: siūlau Švietimo ministeriją iškelti į Estiją

Rūta Visocnik. Ar gali „vaiko teisės“ kviesti tėvus į posėdžius nenurodydamos aiškios priežasties?

Vidmanto Valiušaičio knygos „Istorikai nenaudoja dalies šaltinių“ pristatymas (video)

Algimantas Rusteika. Jei direktoriumi būčiau aš

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: pasakyk bankui „sudie“

Nuo bačkos. Bernardas Gailius. Patriotizmas trukdo valstybei augti

Jurga Lago: Mes iš Lietuvos

Lietuvoje nutylėta Europos Parlamento istorinė rezoliucija „Dėl europinės atminties svarbos Europos ateičiai“ –  dar vienas smūgis R. Šimašiui

Vytautas Sinica. Apie ministro Kukuraičio kovą su skurdu ir socialine atskirtimi

Eurofederalistai kviečia į diskusiją: „Kalbėkime apie klimatą“

Vytautas Radžvilas. Lukiškių aikštėje – paneuropinio konflikto aidas

Kviečiame į konferenciją Kaune spalio 5 dieną!

Vytautas Sinica. Pasikartojanti klaida diskusijose apie tautiškumą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.