Emigracija, imigracija, demografija

Quod licet homini alieno, non licet indigeno (II)

Tiesos.lt siūlo   2021 m. spalio 26 d. 9:07

18     

    

Quod licet homini alieno, non licet indigeno (II)

„Kultūros barai“

I dalis ČIA.

Apie tolerancijos „rojų“ ir (i)migracijos „pareigą“

Save pačius patogiai apgaudinėdami, užmiršome laikus, kai iš kiekvieno radijo imtuvo, medžio drožlių plokštėmis apkalto lempinio televizoriaus, net špyžinio radiatoriaus skambėjo iki gyvo kaulo įsiėdusi daina „Mano adresas – ne namas ir ne gatvė, mano adresas – Sovietų Sąjunga“ (rus. „Мой адрес – не дом и не улица, мой адрес – Советский Союз“) [32].

Vieni patyliukais spjaudėsi, antri stengėsi nesiklausyti, treti drįsdavo spėlioti, kada visa tai pasibaigs.

Nors Sovietų Sąjunga sugriuvo, bet nomenklatūrinis kairuolių internacionalas toliau veisia mankurtus, skatina globalų kraustymąsi šen bei ten, tokiu būdu „įsisavindamas lėšas“, „įgyvendindamas nubrėžtus planus“ ir „gerindamas ataskaitas“.

Tik adresas jau ne Sovietų Sąjunga, o visas Žemės gaublys. Apie tai bolševikai svajojo nuo pat pirmos dienos, kai jų sekta, užgrobusi sužlugusią caro imperiją, įkūrė pirmąją „Markso valstybę“.

Kiek anksčiau, kai tikrovė dar nebuvo uždrausta, kai kas stebėdavosi: kaip čia yra, kad Jungtinėje Karalystėje gyvenantys musulmonai kategoriškai atsisako tarnauti Jos Didenybės kariuomenėje, bet visiškai nesislapstydami, mielai vyksta į džihadą Irake arba Sirijoje [33]?

Tokiems naivuoliams seniai liepta patylėti, kad nesistebėtų, kodėl britų veteranams, kariavusiems su vadinamąja Islamo valstybe, mokamos mažesnės pensijos negu socialinės pašalpos džihadistams, kurie po įvykdytų nusikaltimų ramiai grįžta į Jungtinę Karalystę.

Tačiau kam taip toli dairytis – antai Kapčiamiesčio miestelyje, buvusiuose vaikų globos namuose

„Židinys“ apgyvendinti valstybinės Lietuvos–Baltarusijos sienos pažeidėjai nemaloniai apstulbino kaimo valgyklos virėją. Ji žurnalistams sakė, kad maitinimo paslaugą užsakiusi Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) „nurodė, kad sulaikytiesiems nebūtų tiekiama kiauliena ir patiekalai su gyvulinės kilmės riebalais, o būtų užtikrinta visavertė mityba.

Tad sienos pažeidėjams pasiūlyti jautienos troškiniai su daržovėmis, išpjovos kepsniai su ryžių koše, jūros lydekos, daržovių sriubos, makaronų ir daržovių troškiniai, omletai, pyragai, varškė, jogurtai, saldūs sūreliai, vaisiai, arbata, pienas ir kt.“ Pamaitinę pažeidėjus, atgal parsivežė termosus, švelniai tariant, pridergtus [34].

Trečiojo pasaulio proletariatas ne tik šokdina, bet ir žemina tuos, kurie suteikia nelegalams pastogę ir globą, dalydamiesi tuo, ko ir patys ne itin daug turi… Ar keista, kad vietiniai protestuoja prieš tokią kaimynystę? Gąsdina ir mūsų artimesnių bei tolimesnių kaimynų patirtis.

Antai Italijos pietuose, Foggia provincijos pabėgėlių stovykloje maždaug penkiasdešimt migrantų užpuolė du policijos pareigūnus, kurių gyvybes išgelbėjo tik laiku atvykęs pastiprinimas [35].

„Migrantų“ iš Gambijos įtūžį sukėlė tai, kad policija sulaikė chuliganiškai besielgiantį jų tautietį. Gambijoje pilietinis karas nevyksta, tačiau elementarus klausimas, kodėl šiuos atvykėlius reikia masiškai priglausti Europoje už mokesčių mokėtojų pinigus, sukelia kairuoliams tikrą psichozę, žarstomi įprastiniai kaltinimai „rasizmu“ ir „islamofobija“.

Beje, Gambijoje daug metų kunkuliuoja pati tikriausia raganų medžioklė [36], kruviną susidorojimų verpetą vis labiau įsuka pats šalies prezidentas [37], tačiau Vakarų liberalai tą stebi tolerantiškai, mieliau primindami „raganų medžiokles“ Senajame žemyne Viduramžiais.

Graikijos Lesbo saloje įsikūrusioje Moria pabėgėlių stovykloje ilgą laiką atvirai šeimininkavo Islamo valstybės žmogžudžiai.

Nelaimėliai, pabėgę nuo genocido islamistų kontroliuojamose teritorijose, vėl pateko į nagus karo nusikaltėliams, kurie net nesivargino apsimesti kuo nors kitu, atvirai skelbė esantys Islamo valstybės atstovai ir labai aiškiai dėstė žurnalistams, ko vyksta į Europą [38].

„Tarpkultūrinio praturtinimo“ nešėjas iš Somalio įsiveržė į gydymo įstaigą Offenburge (Vokietija) ir peiliu subadė gydytoją jo dešimtmetės dukros akivaizdoje [39]. Savaime suprantama, rutiniškai paskelbta, esą užpuoliko motyvai nežinomi.

Užtat vietinis politikas už nedrąsų komentarą, kad „atvirų sienų politika nepadeda Afrikos žmonėms, tiksliau tariant, perkelia afrikietiškas sąlygas čia, į Offenburgą“ [40], jau sulaukė kairiųjų aktyvistų pasmerkimo, o „Facebook“ užblokavo.

Miesto merė Edita Šreiner (Editha Schreiner) pareiškė suprantanti, dėl ko gyventojai „nuliūdę“, tačiau reikalavo „išlikti ramiais ir susilaikyti nuo apibendrinimų“ [41]. Vis dėlto net ir tenykštė valdžia pripažino, kad Offenburgas tapo Baden-Viurtembergo žemės „karštuoju tašku“ [42].

Tokių „karštųjų taškų“ jau nebesuskaičiuosi. Antai Boštedo miestelis, kuriame iki „migrantų krizės“ 2015 m. gyveno 4600 asmenų, buvo „kultūriškai praturtintas“ 1300 „pabėgėlių“, nors žadėta įvežti 400.

Miestelio mero pagalbos šauksmas politiškai korektiškoje informacijos dykroje liko neišgirstas: „Jie graibė ir laižė moteris […]. Policija atvyko, užsirašė jų vardus ir tuo viskas baigėsi. Jokių pasekmių. Dabar moterys yra įbaugintos. […] Jie šlapinasi prie parduotuvių ir namų kiemuose, kur žaidžia vaikai. Siaubinga, kai girtas keikūnas stovi su nuleistomis kelnėmis vos už poros metrų nuo mažamečių.

Meras Hartmutas Königas pridūrė: „Mane patį apiplėšė. […] Kai jus apiplėšia ir jums grasina, tai verčia susimąstyti apie esamą padėtį apskritai.“ „YouTube“ akimirksniu ištrynė paskelbtus žodžius. Tiesa, meras niekaip nenurimo, dalindamas interviu [43] ir politiškai korektiškai išcenzūruoti mero širdgėlos žodžiai retais atvejais praslysdavo į viešumą [44].

Mažasis valžios atstovas įsidūmojo pavėluotai, kuomet namai jau užgrobti, verdammt nochmal.

Kadangi politiškai korektiško Vakarų elito niekas  neapiplėšia, su tiesioginiais grasinimais jis kol kas nesusiduria – saugų gyvenimą aptvertuose, akylai saugomuose kvartaluose užtikrina ginkluoti asmens sargybiniai, – būtent jis, o ne Vladimiras Putinas, kaip pareiškė Angela Merkel, gyvena „alternatyvioje tikrovėje“, nieko bendra neturinčioje su realybe. Istorinė „dekolonializacijos“ konstanta nieko neišmokė.

Kaip rodo visa postkolonijinė patirtis nuo Somalio, Zimbabvės, o dabar jau ir Pietų Afrikos Respublikos, iki tolimiausių planetos kampelių, visos leftistinės „utopijos“ baigiasi nuniokojimu, apiplėšimu ir genocidu.

Šiandien aptvertos ir saugomos „išrinktųjų“ gyvenvietės vis dar išlieka ramybės salomis, priešingai negu bet kuri valstybė, valdoma kairuoliško 1968-ųjų „revoliucinės kartos“ isteblišmento. Aksioma yra tai, kad tokio valdymo pasekmės akivaizdžios jau dabar – netrukus jokių saugių vietų nebeliks. Niekur.

Tačiau klausimas, kodėl Vokietiją ar kurią nors kitą klestinčią Vakarų civilizacijos šalį bandoma paversti dar vienu afganistanu, a priori draudžiamas, nes valdančiųjų grupuotėms jis nepriimtinas. Užtat vis labiau stebimasi rinkimų rezultatais, vis garsiau kliedima apie „populistus“, apie „kylančią radikalios dešinės grėsmę“.

Ajana Hirsi Ali (Ayaan Hirsi Ali) (ta, kuriai „taikos religijos“ atstovai paskelbė fatvą, t. y. mirties nuosprendį, pradėję jos medžioklę už tiesos sakymą apie radikaliuosius islamistus, o kairieji rytietiško mirties kulto rėmėjai Vakaruose grasina jai susidorojimu už „netinkamas pažiūras“) reikalo esmę suformulavo taip: Politinis korektiškumas yra pasitelkiamas nutildyti tiems, kurie sako tiesą.

Valdančiuosius ir jiems tarnaujančią melasklaidą nervina prievartaujamų, apiplėšiamų, net žudomų žmonių pagalbos šauksmai. „Šviesi marksistinė utopija“, įgyvendinta Rytuose, leftistus hipnotizuoja jau ištisą šimtmetį, todėl visa kita jiems negalioja.

Vokietijos prezidentas, socialdemokratas Frankas Valteris Šteinmajeris (Frank Walter Steinmeier), Berlyno Bellevue rūmuose kreipdamasis į nedidelę „turkų kilmės asmenų“ grupę, pareiškė, kad vokiečiai yra „[…] imigrantų tauta, tokia ir liks. [45] Sarkastiškas klausimas, kada gi vokiečiai tapo „imigrantais“ savo pačių žemėse (ar tik ne Teotoburgo mūšyje 9 m. po Kr., kai germanų gentys, vedamos Arminijaus, sutriuškino tris romėnų legionus, vadovaujamus Publijaus Kvintilijaus Varo, apgindamos savo laisvę ir Tėvynę?), būtų prilygintas „dešiniajam radikalizmui“ bei „atviram rasizmui“.

Leftistų uždraustos tikrovės kroniką būtų galima tęsti be galo ir be krašto. Pavyzdžiui, Italijoje Katanijos policijos inspektorių jo paties namuose užpuolė ir sužalojo skustuvu ginkluoti įsilaužėliai. Kilo smarkus ES „progresyvios“ melasklaidos kauksmas, kuomet tuometinis Italijos vidaus reikalų ministras Mateo Salvinis (Matteo Salvini) tokius užpuolimus susiejo su ES vykdoma migracijos politika ir pareiškė, jog „[…] tie, kurie neša karą į mūsų namus, nėra pageidaujami“.

Leftistiniai melasklaidininkai darniomis falangos puolė ginti „vargšo prieglobsčio prašytojo“ iš Gambijos, vos nenužudžiusio policijos pareigūno, o švelniausi epitetai, kurių susilaukė M. Salvini – „dešinysis radikalas“ [46].

Mačeratos mieste dvidešimt devynerių metų „migrantas“ nužudė ir sukapojo į gabalus aštuoniolikmetę Pamelą Mastropietro [47]. #MeToo aktyvistės dėl to net nepyptelėjo, matyt, bijojo kaltinimų „rasizmu“ ir užuodė potencialią, koks siaubas, „islamofobiją“.

Ištisus Italijos miestelius užvaldė „imigrantai“ iš Nigerijos, ginkluoti kirviais ir mačetėmis. Vidury baltos dienos rengiami gaujų karai [48], pagal smurtą bei žiaurumą nesisapnavę net italų mafiozams, negarsėjantiems širdies gerumu [49].

Tačiau ES mandarinams (o gal verčiau vadinti juos činovnikais, juk į oficialius institucijų pavadinimus taip mėgsta įtraukti „kairiąja revoliucine romantika“ dvelkiančius pavadinimus: тройка, коммисар…) „kelia susirūpinimą“ ne tai, o dešinėjantis Italijos politikos kursas. Koks pragaras užvirė, kai po rinkimų jis pakrypo kairėn, matyti plika akimi…

„Tolerantiška“, nenuilstamai prieš „ksenofobiją“, „rasizmą“ bei „islamofobiją“ kovojanti, vien tik apie „dešinįjį radikalizmą“ (įtartinai dažnai, beje, neteisingai ar net klastojant faktus) pranešanti melasklaida, deja, tame tarpe ir mūsų gimtoje šalyje, nei už ką neinformuos apie jau kasdienybe (arba „naująja tikrove“, kaip teigia patys, atleiskite už iš mūsų Rytų kaimynystės pasiskolintą terminą, propagandonai, rus. пропагандоны) paverstus nusikaltimus.

Anksčiau kurių tiesiog arba nebuvo, arba jie buvo ypatingi reti atvejai. Pavyzdžiui, Šiaurės Italijoje buvo buvo nužudytas kunigas Roberto Malgesini, garsėjęs pagalba, rūpesčiu ir parama imigrantams bei benamiams. Sučiuptas žudikas pasirodė besąs „imigrantas“ iš Tuniso, kuriam, beje, dvasiškasis tėvas taip padėjo ir juo rūpinosi.

Tunisietį suskubta paskelbti pakrikusios psichikos [50]. Nėra ko stebėtis, kad vis stiprėja nepritarimo murmesys, jog žmogžudys ir vėl bus išsuktas nuo atsakomybės už padaryta nusikaltimą. Netylant piktų liežuvių šmaikštavimams – nejaugi islamo išpažinimas automatiškai reiškia psichinę negalią?

Vokietijos Kandelio mieste penkiolikmetę Mia Valentin nužudė „kultūrinis praturtintojas“ iš Afganistano Abdulas Davodzajus (Abdul Dawodzai). Šis vyriškis, atrodantis gerokai vyresnis negu dvidešimties metų, irgi priskirtas „nepilnamečiams“ [51], todėl jam buvo skirta švelni bausmė – aštuoneri metai ir šeši mėnesiai kalėjimo.

Pasipiktinusiems artimiesiems ir miestelio gyventojams leftistiniai propagandininkai liepė užsičiaupti, rutiniškai apkaltinę juos „dešiniuoju radikalizmu“.

Rumunijos sostinėje Mohamedas Miladas, kaip teigiama, pabėgėlis iš Sirijos, sudegino gyvą vietinę merginą (įtarta, kad šis asmuo yra karo nusikaltėlis, 2016 m. prašęs politinio prieglobsčio Vokietijoje) [52].

Jeigu neperpratome (ar tiesiog nesidomėjome) visai nesenų Vakarų Europos patirties pamokų, deja, teks patiems savarankiškai kartoti neišmoktą kursą. Mūsų artimųjų ir mūsų pačių gyvybių kaina.

Multikultūrinės tolerancijos žiedai

Kokius receptus liberalusis isteblišmentas siūlo šioje „multikultūrinio“ ir „tolerancijos“ pragaro virtuvėje? Pavyzdžiui, buvęs Europos migracijos ir vidaus reikalų komisaras Dimitris Avramopoulos, kaip oficialiai teigiama, nelegalų antplūdžio krizės metu produktyviai įtvirtino imigracijos planus, Europai pasiūlytus Jungtinių Tautų [53].

Klausimas, ar kas nors derino juos su pačiais europiečiais, garantuotai užtrauktų kaltinimus „fašizmu“, „rasizmu“ ir „islamofobija“.

Pavyzdžių ilgai ieškoti nereikia. Antai Prancūzijoje sąjūdžio Génération Identitaire nariai suimti, įkalinti, jiems paskirtos baudos, o 2021-ųjų pavasarį ši organizacija uždrausta valdžios [54], nors negrasino ką nors nužudyti, tiesiog pasiteiravo, kas ir kodėl vyksta jų šalyje ir protestuodami reikalavo stabdyti nelegalų veržimąsi į jų gimtąją šalį. Vakarų Europos teisėsauga ir saugumo pajėgos itin operatyviai reaguoja į tokius „ekscesus“.

Eurobolševikų kaltinimai jiems visiškai standartiniai, kaip ir bet kurioje šalyje, susinamoje leftizmo – „dešinysis radikalizmas“.

Resursų ir susidomėjimo pritrūkstama tik tuo atveju, jei susidoroti, nužudyti, išprievartauti ir t. t. grasina asmenys, išpažįstantys „taikos religiją“. Kuomet jie įvykdo savo grasinimus, eurobolševikų komisarai ir juos aptarnaujantys propagandininkai, apgaulingai vadinantys save „žurnalistais“, pradeda viešą „dešiniojo radikalizmo“ bei „islamofobijos“ puolimo kampaniją.

Kokios siūlomos išeitys? Vienas pavyzdys iš daugelio – Belgijai kaip „progresyvi inovacija“ peršama šariato teisė [55]. „Progresyvios darbotvarkės“ labui Belgijos kairieji bendrininkauja su Islamo partija.

„Islamofobiškas“ abejones, ar pavyks šariatą suderinti su Europos teise, atidėkime į šalį. Pirmiau apžvelkime, kaip šariato teisė taikoma. Antai Pakistane krikščionė Asia Bibi buvo nuteista myriop, neva įžeidė islamo religijos įkūrėją. Imamai reikalavo, kad „šventvagiškai burnotojai“ egzekucija būtų įvykdyta nedelsiant, priešingu atveju grasino masiniais musulmonų protestais [56].

Neklauskite, ką tuo metu veikė gausios gerai įmitusių, tam tikrų fondų išlaikomų kovotojų už „žmogaus teises“ ar „prieš moterų priespaudą“ grupuotės. Tiek atitinkami fondai, tiek jų skiriamas lėšas „įsisavinantieji“ pernelyg užsiėmę „kylančia dešiniąja grėsme Europoje“.

Trisdešimtmetė malaizietė, remiantis šariatu, nuteista viešai išplakti ir pusę metų kalėti, nes vertėsi prostitucija [57].

Šiuo atveju feministėms kažkodėl nerūpi sunki vienišos motinos padėtis, neprašoma jos pasigailėti ar bent jau leisti, kad pasirūpintų vaiku. Kovotojai „už lygias lyčių teises“, išsiliejus spontaniškam musulmonų pykčiui, klusniai nusuka akis į priešingą pusę.

Kenijos vakarinėje dalyje „taikos religijai“ atstovaujantys asmenys užpuolė ir negyvai uždaužė akmenimis tris krikščionis [58]. Pats faktas, kad jie ne musulmonai, užgavo įžeidžias islamistų širdis. Tai visiškai logiška įvykių seka – užteko Kenijos vyriausybei įsileisti tokius štai „pabėgėlius“ iš kaimyninės konfliktų zonos ir islamiška „tolerancija“ pražydo visur, kur tik priglaustieji įkėlė savo sandalus.

Italijos vyriausybė nusprendė deportuoti tris imigrantus afrikiečius, viešai deklaravusius, kad islamo vardu žudys baltosios rasės asmenis ir krikščionis. Iškart kilo kairiosios, „liberaliosios“ ir „progresyviosios“ umos tarptautinis pasipiktinimas.


Italijos vyriausybė išvadinta „rasistine“, „islamofobiška“, nors nustatyta, kad vienas iš atvykėlių prie Florencijos sinagogos, apsiginklavęs peiliu, rėkdamas Allah akbar, puldinėjo praeivius. Akivaizdus nusikaltimas buvo tiesiog ignoruojamas.

Kadaise (pasirodo, tokie laikai mūsų krašte buvo) į viešumą prasimušdavo viena kita adekvati publikacija. Antai istorikas Darius Baronas aiškiai išdėstė, kas vyksta Vakaruose, kurie savęs jau nebevadina „laisvuoju“ pasauliu: Nė viena pati tolerantiškiausia ir turtingiausia valstybė – Anglija, Švedija ar Norvegija – negali pasigirti, kad sėkmingai būtų integravusi musulmonų bendruomenes. Nė viena. Tai tėra iliuzija: nesvarbu, kiek milijardų tam skiriama, kad ir kokia didelė būtų tolerancija, integruoti religinio fanatizmo pagrindu susitelkusių bendruomenių neįmanoma.

Be to, Vakarų Europoje žmonės religijai neteikia tiek daug reikšmės. Remdamiesi savo vakarietiškais prietarais ir iliuzijomis, jie galvoja, kad religija yra kiekvieno privatus reikalas. Žmonės įsivaizduoja, kad jei krikščionybė yra taikos religija, tai ir visos kitos religijos, tarp jų islamas, veikia panašiai. Anaiptol! Tačiau vakariečiai negali to suprasti, jie elgiasi taip, tarsi būtų užsidėję ideologinius akinius, kurie trukdo matyti tikrovę.“

Aptardamas Vakarų elito ir dalies visuomenės selektyvinį aklumą, autorius pabrėžė: Danijos ar Švedijos pavyzdžiai rodo, kad tokių mažumų finansavimas, jų užgaidų tenkinimas nepadeda spręsti nė vienos problemos, priešingai – užsuka neišsprendžiamų problemų karuselę, kuri šiuo metu dar klestinčias šalis gali sugrąžinti į naująjį akmens amžių. Juk tie imigrantai visai nenori integruotis, priešingai – jie norėtų, kad autochtonai integruotųsi į jų religinę, kultūrinę ir paprotinę sistemą. [58]

Danai su švedais jau užtektinai prisižaidė su perdėtai tolerantišku požiūriu į imigraciją. Jie griežtina politiką, kuri reguliuoja šią sritį, o ypač agresyvius asmenis grąžina į jų gimtąją kultūrinę terpę kitose geografinėse platumose [60].

Profesorius Bilas Varneris (Bill Warner) suskaičiavo, kad europiečiai, priešindamiesi islamo agresijai, nuo 622 m. po Kristaus iki mūsų dienų kovėsi apytikriai 700 mūšių (Puatjė, Levanto ar Vienos mūšiai iš šios daugybės yra labiausiai išgarsinti, bet pagal primestus politinio korektiškumo kanonus nepageidautina jų minėti). Pasak Varnerio, teroras yra taktika, bet strategija yra džihadas [61].

Deja, mūsų dienomis melagingai tvirtinama, neva musulmonų užkariautas Iberijos pusiasalis pražydo „multikultūrinės tolerancijos žiedais“, anot Kondolyzos Rais (Condoleezza Rice). Kokia buvo ta „multikultūrinio pakantumo politika“, iliustruoja ir štai šis islamo juristų 1100 m. po Kr. pateiktas teisinis elgesio su nemusulmonais reglamentavimas: Musulmonas negali dirbti žydo ar krikščionio masažuotoju, negali šluoti jų šiukšlių, nei valyti jų išviečių.

Iš tiesų tokiam darbui labiau tinkamas žydas ir krikščionis […] Musulmonas negali dirbti nei vedliu, nei arklininku gyvulio, kurio savininkas buvo ne musulmonas. […] Žydui ar krikščioniui neleistina dėvėti aristokrato, teisininko, turtingo asmens aprėdą […] „Šėtonas užvaldė juos, ir privertė užmiršti Dievą. Šitie yra šėtono pusėje“ [remiamasi Korano sura 58:19].

Jie turi būti pažymėti skiriamuoju ženklu taip, kad būtų atpažįstami ir taip jiems daroma gėda; varpų skambesys privalo būti uždraustas musulmonų teritorijose ir paliktas vien kitatikių žemėse; draudžiama parduoti mokslo knygas žydams ar krikščionims […] Pageidautina neleisti daktarui žydui ar krikščioniui gydyti musulmono.“ [62]

Jungtinės Amerikos Valstijos su islamiškojo terorizmo grėsme pirmąkart susidūrė anaiptol ne 2001 m. rugsėjo 11 d., o nuo pirmųjų savo egzistavimo dienų. Tomas Džefersonas (Thom Jefferson) (anuomet dar tik būsimas trečiasis JAV prezidentas) 1785 m. buvo paskirtas ambasadoriumi į Prancūziją. Viena iš svarbiausių jo užduočių – iš musulmonų piratų Šiaurės Afrikoje išlaisvinti amerikiečių jūreivius, paimtus į vergovę, ir užgrobtus laivus [63].

Kartą Džefersonas, viešėdamas Londone ir rūpindamasis pagrobtųjų JAV piliečių reikalais, paklausė musulmonų ambasadoriaus iš Tripolio, kodėl šie niekaip nepalieka žmonių ramybėje, juos puldinėja, kodėl lupa didžiulius mokesčius ir nesilaiko pasirašytų sutarčių. Musulmoną nustebino toks naivus klausimas. Kitatikiai, atsakė jis, privalo mokėti specialų mokestį (angl. jizya arba jizyah).

JAV delegacijos nariai taip pat buvo informuoti, jog „[…] Korane parašyta, jog visos tautos, kurios nepripažįta jų [t. y. musulmonų] valdžios, yra nusidėjeliai, kad tai jų [t. y. musulmonų] teisė ir pareiga pradėti karą prieš visus, su kuriais tik sutiks bei visus, kuriuos [pavyks] paimti į nelaisvę, paversti vergais, o kievienas musulmonas, žuvęs mūšyje, būtinai keliaus į rojų.“

Galime su kitatikiais elgtis taip, kaip mums šauna į galvą, – paaiškino musulmonų delegatas.

Kad niekas nepasikeitė, nesunku įsitikinti, pasiklausius viešų paskaitų, – islamo (pa)mokslininkai, remdamiesi Koranu, pagrindžia ne tik džiazijos (t. y. specialaus mokesčio kitatikiams) reikalavimus, o mūsų dienomis Egipto krikščionys yra žudomi už tai, kad nesumoka šio „mokesčio“ [64].

Pasaulinio viešpatavimo siekiamybė pateisinama taikant pačius įvairiausius veiksmus, pradedant kitatikių mergaičių grobimu, baigiant teroru ir genocidu [65].

 

Kas mūsų dienomis įkaitino kriminalinę atmosferą Europos Sąjungos, JAV, Kanados, kitų šalių miestuose (juk visai neseniai to dar nebūta), iš kokių paskatų visa tai daroma, viešai klausinėti griežtai draudžiama. Skaitant kliedesius, kad Vakarų demokratijos principai nugalėjo, apima gėdos jausmas.

Neseniai mirė danų karikatūristas Kurtas Vestergardas (Kurt Westergaard), kurį musulmonai grasino nužudyti dėl pranašo Mahometo karikatūros. Todėl menininkas slapstėsi, saugomas danų policijos [66].

Jeigu viešai klausinėsite, kodėl grasintojai laisvėje, o ne kalėjime, greičiausiai teks susirūpinti jau savo pačių saugumu. Ir nesistebėkite, kad aršiausių persekiotojų priešakyje draikysis įvairių pakraipų ir nuokrypių leftistai. Savo bendrininkus jie gina mūru. Tad kaltinimai „neapykantos kalbos kurstymu“ yra tik pradžia…

Kai Vokietijoje buvo aptariamas incidentas Chemnice, į Lietuvos (dez)informacinį lauką prasiskverbė kruopščiai išfiltruotos ir atitinkamai politiškai korektiškai apdorotos „žinios“: „Per kraštutinių dešiniųjų protestą Vokietijos rytuose esančiame Chemnico mieste svaidant butelius ir pirotechnikos priemones buvo sužeista mažiausiai 20 žmonių.“ [67]

Vokietijos kanclerė Angela Merkel antradienį griežtai pasmerkė kraštutinių dešiniųjų protestą Vokietijos rytuose esančiame Chemnico mieste sakydama, kad Vokietijoje nėra vietos „neapykantai gatvėse.“ [68]

Kad spontanišką reakciją sukėlė nužudymai, prievartavimai, apiplėšimai, save vadinantiems „žurnalistais“ neatrodo svarbu, nes tai „neatitinka redakcijos politikos“. O juk vietiniai gyventojai daug kartų šaukėsi pagalbos, prašė įvesti tvarką.

Šie įvykiai išsiskyrė vien tuo, kad Vokietijos valdantysis isteblišmentas pasirinko Chemnicą kaip parodomąjį taikinį. Galėjo būti bet kuris iš daugybės miestų ir miestelių, į kurių gatves neapsikentę išeina sielvarto ištikti, įbauginti, savo pačių namuose terorizuojami vietiniai gyventojai. Pavyzdžiui, visai netrukus Kiotene grupė imigrantų iš Afganistano negyvai užtalžė 22 metų jaunuolį.

Atlikus skrodimą, pareikšta, esą nužudytasis mirė nuo širdies smūgio, užpuolikų padaryti sužalojimai nebuvę mirtini. Ar verta stebėtis, kad mieste spontaniškai įsiplieskė protestai, o su protestuotojais susidoroti buvo mestos milžiniškos policijos pajėgos, bet tik ne nebaudžiamai siautėjantiems „imigrantams“ tramdyti [69]?

Tuometinė kanclerė A. Merkel visiškai rutiniškai pasipiktino „nacistine demonstracija“ – nužudytasis, jo artimųjų skausmas, vietinių gyventojų kasdien patiriami siaubai jos nedomino [70].

Palyginkime įvykius iš tos pačios laiko juostos – vos pasirodžius pranešimui, kad Vokietijos kariai Afganistane galimai paveikslavosi su bala žino iš kur atkasta kaukole, kaip politinė ir karinė vadovybė nedelsdama pradėjo tyrimą, su visa institucine rūstybe užgriūdama galimus prasikaltėlius. Kanclerė asmeniškai išreiškė pasipiktinimą, tvirtino, kad tokie karių veiksmai yra „šokiruojantys ir šlykštūs“ [71].

Pasak „liberalios“ ir „progresyvios žiniasklaidos“, „visa Vokietija pasibaisėjo“ tokiomis nuotraukomis, o „progresyvioji visuomenės dalis“ pareikalavo, kad vyriausybė apribotų Vokietijos kariuomenės dalyvavimą tarptautinėse karinėse operacijose [72].

Matyt, tuo tikslu šis skandalas ir buvo pučiamas, kartu rengiant eilinius kariuomenės „valymus“. Vėliau atlikus tyrimą, paaiškėjo, kad jokie kapai neišplėšti ir neišniekinti, kaukolė rasta besivoliojanti laukuose, tad kelti baudžiamąją bylą nėra už ką [73].

Prieš 25 metus pasirodė šiandien jau užmirštas filmas „Marsas puola!“ Režisierius Timas Burtonas greičiausiai nesiekė pateikti kokias nors toli siekiančias įžvalgas, tiesiog sukūrė juoduoju humoru persmelktą komediją, išjuokdamas politikų bukaprotiškumą.

Šiandien šis filmas atrodo politiškai ypač nekorektiškas. Žemę užplūsta ateiviai iš Marso, skelbdami žemiečiams karą ir grasindami, kad nepaliks akmens ant akmens.

Tarpkultūrinės komunikacijos specialistai jų grėsmingai karingą šūkį išverčia politkorektiškai: „Mes atėjome su taika.“ Pyrsas Brosnanas (Pierce Brosnan), įkūnijęs karštą „taikių atėjūnų“ gynėją, atrodo kaip klasikinis JAV aukštosios mokyklos profesorius-kairuolis, mūsų dienomis postringaujantis apie „taikos religiją“, smerkdamas „nepateisinamą JAV militarizmą ir imperializmą“.

Bandymai „derėtis“ su marsiečiais baigiasi masinėmis skerdynėmis. Nors, pažvelgus, kas dabar vyksta daugelio JAV miestų gatvėse, įžvelgti skirtumą tarp kinematografinės fikcijos ir tiesioginės televizinės transliacijos darosi vis sunkiau.

Filme invazinė protaujančios gyvybės forma iš kosmoso išskerdžia nesugebantį adekvačiai reaguoti JAV, Prancūzijos, kitų šalių elitą. Tad eiliniams piliečiams, kad išsigelbėtų, tenka improvizuoti, perimant iniciatyvą į savo rankas.

„Progresyvių veikėjų“ nekenčiami, amerikiečių-anglų tartimi šnekant deplorables („patvoriniai“ arba „tamsybininkai“, kaip juos vadina apsimetantys „elitu“) „tarpplanetinio dialogo“ bei „kultūrinio praturtinimo“ šaukliams parodo dar susivokiantys nealternatyvioje tikrovėje, gebantys pakovoti už save ir savo artimuosius. Užkariautojai iš Marso sulaukia pelnyto galo.

Kuo baigsis „marsiečių“ invazija į Azijos žemyno pusiasalį, vis dar vadinamą Europa, išvysime ne po artimiausių dešimtmečių, bet jau po kelerių metų.

Tiesa, kai kurių JAV analitikų išvados nelabai džiugina, nes Europą jie jau dabar vadina „prarastąja“. Pasak Duglo Murėjaus (Douglas Murray), Senasis žemynas, tiksliau tariant, jo vadovai, nusprendė įvykdyti savižudybę [74]. Kitas reikalas, ar europiečiai pritars tokiam keistos mirties (angl. strange death) pasirinkimui.

(Pabaiga)

Nuorodos:

[32]

 

[33] Deborah Haynes and Fiona Hamilton. Hundreds more UK Muslims choose jihad than army. The Times, August 22 2014. https://www.thetimes.co.uk/article/hundreds-more-uk-muslims-choose-jihad-than-armyl38256qqxx3 [žiūrėta: 2021-06-30].

[34] Valstybinės sienos pažeidėjai „atsidėkodami“ už maistą primyža ir prišika į grąžinamus indus. Alkas, 2021.07.19. https://alkas.lt/2021/07/19/valstybines-sienos-pazeidejai-atsidekodami-uz-maista-primyza-ir-prisika-i-grazinamus-indus/ [žiūrėta: 2021-07-19].

[35] ‘Foggia incident caused by violent arrest of Gambia migrant’. ANSA.it, 10 October 2018. https://www.ansa.it/english/news/2018/10/10/foggia-incident-caused-by-violent-arrest-of-gambia-migrant_5721f513-1f53-4c87-a478-c326c98c2f5c.html [žiūrėta: 2021-06-28].

50 migrants clash with police in Foggia, Italy. InfoMigrants, 10.10.2018. https://www.infomigrants.net/fr/post/12559/50-migrants-clash-with-police-in-foggia-italy [žiūrėta: 2021-06-28].

[36] Rights group: 1,000 seized in Gambia ‘witch-hunt’. CNN, March 18, 2009. http://edition.cnn.com/2009/WORLD/africa/03/18/gambia.amnesty.witchcraft/ [žiūrėta: 2021-06-28].

[37] Sally Hayden. Gambia’s dictator ordered a witch hunt. This village is still haunted by it. The Washingtoin Post, 2018, May 28. https://www.washingtonpost.com/world/africa/gambias-dictator-ordered-a-witch-huntthis-village-is-still-haunted-by-it/2018/05/27/bb8a4fc2-32a9-11e8-b6bd-0084a1666987_story.html?noredirect=on&utm_term=.a96e947628ca

[žiūrėta: 2021-07-5].

[38] Terror at the Moria refugee camp. Deutsche Welle, 29.09.2018. https://www.dw.com/en/terror-at-the-moria-refugee-camp/av-45685604 [žiūrėta: 2021-06-28].

[39] Stephanie Keber. Die Schreie der Tochter werde ich nie vergessen. Bild, 17.08.2018. https://www.bild.de/news/inland/news-inland/offenburghausarzt-in-praxis-erstochen-tochter-10-war-dabei-56708070.bild.html [žiūrėta: 2021-07-7].

[40] https://www.facebook.com/stefan.raepple.mdl/photos/a.449910648535375/874400222753080/?type=3&theater [žiūrėta: 2021-07-6].

[41] Tödliche Messerattacke: OB Schreiner mahnt zu Besonnenheit. Die Süddeutsche Zeitung, 17 Aigust, 2018. https://www.sueddeutsche.de/news/panorama/kriminalitaet—offenburg-toedliche-messerattacke-ob-schreiner-mahnt-zu-besonnenheit-dpa.urn-newsml-dpacom-20090101-180817-99-588026 [žiūrėta: 2021-06-30].

[42] German doctor stabbed to death at practice. Die Deutsche Welle, 16.08.2018. https://www.dw.com/en/german-doctor-stabbed-to-death-atpractice/a-45108969 [žiūrėta: 2021-06-30].

[43]. Stefan Dold. Interview mit Hartmut König von Adobe über Datennutzung. Sage, 16 April 2021. https://www.sage.com/de-de/blog/interview-mit-hartmut-koenig-von-adobe-ueber-datennutzung-fy21/ [žiūrėta: 2021-07-4].

[44] Ulrich Exner. In Boostedt zeigt sich das drängendste Problem der Asylkrise. Welt, 09.08.2018. https://www.welt.de/politik/deutschland/article180875320/Boostedt-Mit-der-Fluechtlingskrise-alleingelassen.html [žiūrėta: 2021-07-4].

[45] Tobias Heimbach. Die Welt, 22.08.2018. Es gibt keine Deutschen auf Bewährung. https://www.welt.de/politik/deutschland/article181268186/Frank-Walter-Steinmeier-Es-gibt-keine-Deutschen-auf-Bewaehrung.html [žiūrėta: 2021-06-30].

[46] Sara Malm. ‘We’re insane!’ Matteo Salvini blasts EU migrant crisis after police commissioner is attacked with a razor blade in his home by two thieves one of whom is in Italy for ‘humanitarian reasons’. Daily Mail, 31 August 2018. https://www.dailymail.co.uk/news/article-6118775/Were-insane-Matteo-Salvini-blames-robbery-EU-migrant-crisis.html [žiūrėta: 2021-07-4].

[47] Paola Pagnanelli. Omicidio di Pamela Mastropietro, Oseghale vuole dare la sua versione. “Interrogatemi”. Il Resto del Carlino, 10 luglio 2018. https://www.ilrestodelcarlino.it/macerata/cronaca/pamela-mastropietrooseghale-1.4028457 [žiūrėta: 2021-07-6].

[48] Claudio Cartaldo. La battaglia a colpi di machete: in strada è guerra tra migranti. Il Giornale, 02.08.2018. http://www.ilgiornale.it/news/cronache/guerraimmigrati-vie-nel-sangue-colpi-machete-1561075.html [žiūrėta: 2021-07-6].

[49] Marcelle Padovani. Casel Volturno, petite ville fantôme d’Italie, tombée aux mains des gangs nigérians. L’Obs, 17 février 2018. https://www.nouvelobs.com/monde/20180214.OBS2225/casel-volturno-petite-ville-fantome-ditalie-tombee-aux-mains-des-gangs-nigerians.html [žiūrėta: 2021-07-6].

[50] Priest who helped migrants and the homeless killed in Como, Italy. InfoMigrants, 2020.09.17. https://www.infomigrants.net/en/post/27355/priest-who-helped-migrants-and-the-homeless-killed-in-como-italy

[51]

 


Finn C. Schmidt. Späteres Opfer Mia V. gequält und verfolgt: Bluttat von Kandel hat eine erschütternde Vorgeschichte. Allgemeine Zeitung, 14.05.2018. https://www.allgemeine-zeitung.de/lokales/rhein-main/spateres-opfer-mia-v-gequalt-und-verfolgt-bluttat-von-kandel-hat-eine-erschutternde-vorgeschichte_18762100 [žiūrėta: 2021-07-6].

Katrin Bennhold. Grappling With Death in a Small German Town. The New York Times, Jan. 17, 2018. https://www.nytimes.com/2018/01/17/insider/kandel-germany-mia-v-murder.html [žiūrėta: 2021-07-7].

Nic White. Afghan ‘child refugee’ goes on trial in Germany for allegedly stabbing to death 15-year-old girl after she ended their relationship, sparking protests over Merkel’s immigration policy. Daily Mail, 18 June 2018. https://www.dailymail.co.uk/news/article-5856291/Afghan-child-refugee-goes-trial-Germany-murder-girlfriend.html [žiūrėta: 2021-07-7].

[52] Mister elucidat! Un refugiat sirian a fost arestat de poliţiști, în cazul crimei din Militari. Observator, 10.09.2018. https://observator.tv/eveniment/mister-crima-militari-refugiat-sirian-267744.html [žiūrėta: 2021-07-6].

[53] International Organization for Migration. Global Compact for Migration. https://www.iom.int/global-compact-migration [žiūrėta: 2021-07-8].

[54] French anti-immigrant group members jailed and fined. The Connexion, 30 August 2019. https://www.connexionfrance.com/French-news/French-anti-immigrant-group-members-from-Generation-Identitaire-jailed-and-fined-for-border-actions [žiūrėta: 2021-07-6].

Jean-Yves Camus. Génération Identitaire ban could rally supporters of the radical right in France. Open Democracy, 11 March 2021. https://www.opendemocracy.net/en/countering-radical-right/g%C3%A9n%C3%A9ration-identitaire-ban-could-rally-supporters-of-the-radical-right-in-france/ [žiūrėta: 2021-07-6].

[55] Intention of an Islamist party to impose sharia law in Belgium. European Parliament, 11 June 2013. https://www.europarl.europa.eu/doceo/document/E-7-2013-006746_EN.html [žiūrėta: 2021-07-7].

Belgian party tables sharia law bill. Brussels Times, 12 April 2018. https://www.brusselstimes.com/news/belgium-all-news/47693/pp-tables-bill-prohibiting-parties-favouring-sharia-law/ [žiūrėta: 2021-07-7].

[56] http://www.asiabibi.org/?lang=en [žiūrėta: 2018-10-10].

[57] Malaysian state to cane a third woman for infringing Islamic law. Reuters, September 27, 2018. https://www.reuters.com/article/us-malaysia-caning/malaysian-state-to-cane-a-third-woman-for-infringingislamic-law-idUSKCN1M713P?utm_source=Pew+Research+Center&utm_campaign=ca242a26a8-EMAIL_CAMPAIGN_2018_09_27_01_44&utm_medium=email&utm_term=0_3e953b9b70-ca242a26a8-400018517 [žiūrėta: 2021-07-10].

[58] Local Muslims Stone Three Christians to Death During Protest. Persecution, 09.25.2018. https://www.persecution.org/2018/09/25/local-muslimsstone-three-christians-death-protest/ [žiūrėta: 2021-07-10].

[59] Istorikas Darius Baronas: „Islamizmas Vakarų civilizacijai dabar kelia tokį pat pavojų kaip kažkada nacizmas ir komunizmas“. 15 min., 2012 gruodžio 12. https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/interviu/istorikas-darius-baronas-islamizmas-vakaru-civilizacijai-dabar-kelia-toki-pat-pavojukaip-kazkada-nacizmas-ir-komunizmas-599-284948 [žiūrėta: 2021-07-12].

[60] Denmark’s tightening of immigration policy causes concern for Syrian refugees. InfoMigrants, 2021.07.14. https://www.infomigrants.net/en/post/33611/denmark-s-tightening-of-immigration-policy-causes-concernfor-syrian-refugees [žiūrėta: 2021-07-15].

Rachael Kennedy. Why is Denmark under fire over a new law to send its asylum seekers abroad? EuroNews, 07.06.2021 https://www.euronews.com/2021/06/07/everything-we-currently-know-about-denmark-s-plansfor-offshore-refugee-centres [žiūrėta: 2021-07-15].

Denmark passes law to relocate asylum seekers outside Europe. The Guardian, 3 Jun 2021. https://www.theguardian.com/world/2021/jun/03/denmark-passes-law-to-let-it-relocate-asylum-seekers-outside-europe [žiūrėta: 2021-07-15].

David Nikel. Sweden Pushes Ahead With New Immigration Policy. Forbes, May 13, 2021. https://www.forbes.com/sites/davidnikel/2021/05/13/sweden-pushes-ahead-with-new-immigration-policy/ [žiūrėta: 2021-07-15].

New Swedish migration law makes permanent residency harder for refugees and visitors. EuroNews, 20.07.2021. https://www.euronews.com/2021/07/20/new-swedish-migration-law-makes-permanent-residency-harder-for-refugees-and-visitors [žiūrėta: 2021-07-15].

[61]

 

 

 

Bill Warner. Measuring Mohammed. CSPI, LLC, 2020, 288 p.

[62] Serafín Fanjul. La quimera de al-Andalus. Madrid: Siglo xxi, 2004, p. 38.

[63] Josh Clark. What was America’s first terrorist threat? https://history howst.uffworks.com/history-vs-myth/first-terrorist-threat2.htm [žiūrėta: 2021-07-12].

[64]

 

 

[65] https://youtu.be/UfoYXlSM0N8 [žiūrėta: 2018-08-27]

 

[66] Kurt Westergaard, Danish cartoonist behind Muhammad cartoon, dies at 86. BBC News, 19 July 2021. https://www.bbc.com/news/world-europe-57883392 [žiūrėta: 2021-07-20].

[67] Vokietijoje per kraštutinių dešiniųjų protestą sužeista 20 žmonių. 15 min., 2018 rugpjūčio 28d. https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/vokietijoje-per-krastutiniu-desiniuju-protesta-suzeista-20-zmoniu-57-1020848 [žiūrėta: 2021-07-15].

[68] Angela Merkel: Vokietijoje nėra vietos neapykantai gatvėse. 15 min., 2018 rugpjūčio 28d. https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/angela-merkel-vokietijoje-nera-vietos-neapykantai-gatvese-57-1021132 [žiūrėta: 2021-07-15].

[69] German police deploy over 1,000 officers at far-right demonstration. The Guardian, 16 September 2018. https://www.theguardian.com/world/2018/sep/16/german-police-deploy-over-1000-officers-at-far-right-demonstration [žiūrėta: 2021-07-14].

[70] Merkel ‘outraged’ over far right’s Nazi chants at German protest rally. The Guardian, 10 September 2018. https://www.theguardian.com/world/2018/sep/10/far-right-march-eastern-germany-fears-chemnitz-unrest [žiūrėta: 2021-07-14].

[71] Hannah Cleaver. German soldiers desecrate Afghan skull. The Telegraph, 26 October 2006. https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/1532448/German-soldiers-desecrate-Afghan-skull.html [žiūrėta: 2018-09-10].

[72] Jess Smee. Germany shocked by photos of soldiers posing with skull. The Guardian, 26 October 2006. https://www.theguardian.com/world/2006/oct/26/afghanistan.germany [žiūrėta: 2018-09-10].

[73] Two German Soldiers Avoid Charges in Skull Photo Scandal. Die Deutsche Welle, 07.12.2006. https://www.dw.com/en/two-german-soldiers-avoidcharges-in-skull-photo-scandal/a-2263517 [žiūrėta: 2018-09-10].

[74] Douglas Murray. The Strange Death of Europe: Immigration, Identity, Islam. Bloomsbury, 2018. 384 p.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

pala pala       2021-10-31 18:51

o apie ką čia visos šitos muštynės komentaruose?

VaidasVDS       2021-10-30 6:44

Gerai, Letai,
parašysiu tau asmeniškai, nes norėčiau pasiaiškinti dėl tų “klastočių”. Kadangi labai daug apie tai žinau ir kol kas nei viena “klastotė” neįtikino, žinau ir tavo ankstesnes nuorodas, kuriose gal būt šiek tiek tiesos ir buvo, bet jau labai bandomos pritempti…

Vaidui VDS       2021-10-29 23:50

Vaidai,
jei dar matai šį mano atsakymą, neįsižeisk, bet svarstydamas, kaip Pačiam atsakyti, turiu paklausti:
1) Ar esi vyresnis kaip 40?
2) Kokios profesijos ar išsilavinimo esi?
Čia neberašyk, nes šios publikacijos eina į archyvą, o aš čia nebeužeisiu.
Mano email: .(JavaScript must be enabled to view this email address). Perspėju, kad man rašomi laiškai kartais manęs nepasiekia.
Pagarbiai,
Letas

VaidasVDS       2021-10-29 6:41

Letai,
nematai pastebimo palaikymo, nes nežinai, kas vyksta. JAV ir vakarų Europoje palaikymas yra gana nemažas. Rytų Europoje kažkodėl įvyko nuosmukis (matyt “vakarietiškos” vertybės kaltos), nors Rusijoje gali būti Rusijos saugumas pasistengė, kad tiesiog kažkur pradingo geras būrys labai šviesių žmonių viešoje erdvėje, bet taip vadinamose trečiojo pasaulio šalyse per tą laiką vyksta didelis pakilimas. Matyt viskam savas laikas, nes tokios asmenybės kaip Jėzus pasaulis jau tikrai labai ilgą laiką dar nematys…
O dabar tai, ką ir pats čia bandai įrodinėti (Apreiškimas padarė pauzę, aprašęs paskutinį Jėzaus kreipimąsi į žydų tautą, bet dar neaprašęs skirtos mirties bausmės ir visos tikros nukryžiavimo istorijos):
175:2.1 (1909.1) Tai, kad dvasiniai žydų tautos lyderiai ir religiniai mokytojai kažkada atmetė Jėzaus mokymus ir surengė sąmokslą, siekdami jo žiaurios mirties, neturi jokios įtakos bet kurio pavienio žydo statusui, jam stovint prieš Dievą. Ir tie, kurie skelbiasi, kad yra Kristaus pasekėjai, neturėtų turėti išankstinių nusistatymų prieš žydą kaip savo mirtingąjį bičiulį. Žydai, kaip tauta, kaip socialinė-politinė grupė, pilnai sumokėjo siaubingą kainą, atstumdama Taikos Kunigaikštį. Jie jau seniai nebėra dvasiniai dieviškos tiesos skleidėjai žmonijos rasėms, tačiau tai nėra pagrįsta priežastis, dėl kurios šie pavieniai senovės žydų palikuonys turėtų kentėti persekiojimus, kuriuos prieš juos vykdė nepakantūs, negarbingi ir fanatiški Jėzaus iš Nazareto, kuris ir pats prigimtimi buvo žydas, pasekėjai, atvirai pareiškiantys apie tikėjimą juo.
175:2.2 (1909.2) Daugybę kartų ši nepagrįsta ir antikrikščioniška neapykanta naujųjų laikų žydams ir jų persekiojimas baigdavosi nekaltų ir nepiktavališkų pavienių žydų, kurių protėviai Jėzaus laikais nuoširdžiai priėmė jo evangeliją ir ne užilgo be baimės mirė už tiesą, kuria jie taip nuoširdžiai tikėjo, kančiomis ir mirtimis. Koks siaubas apima dangiškąsias būtybes, stebinčias kaip Jėzaus pasekėjai, atvirai pareiškiantys apie tikėjimą juo, įsitraukia į Petro, Pilypo, Mato ir kitų Palestinos žydų, kurie taip šlovingai paaukojo savo gyvybes kaip pirmieji dangaus karalystės kankiniai, vėlesnių laikų palikuonių persekiojimą, puldinėjimą ir netgi žudymą!
175:2.3 (1909.3) Kaip žiauru ir neprotinga versti nekaltus vaikus kentėti už savo protėvių nuodėmes ir piktadarystes, apie kuriuos jie visiškai nieko nežino ir už kuriuos jie jokiu būdu negali būti atsakingi! Ir daryti tokius nedorus darbus vardu to, kuris mokė savo mokinius mylėti net ir savo priešus! Šiame pasakojime apie Jėzaus gyvenimą buvo būtina parodyti, kokiu būdu kai kurie jo bičiuliai žydai jį atstūmė ir slapta surezgė sąmokslą, kad jis mirtų gėdinga mirtimi; tačiau norėtume įspėti visus, kurie skaitys šį pasakojimą, kad toks istorinis atpasakojimas jokiu būdu nepateisina neteisingos neapykantos ir nesąžiningo požiūrio į pavienius žydus, kurio jau daugybę amžių laikėsi daugelis tų, kurie išpažįsta krikščionybę. Karalystės tikintieji, kurie laikosi Jėzaus mokymų, turi nustoti netinkamai elgtis su pavieniais žydais, laikant juos atsakingais dėl Jėzaus atstūmimo ir nukryžiavimo. Tėvas ir jo Sūnus Kūrėjas niekada nesiliovė mylėti žydų. Dievas nėra asmenų gerbėjas, ir išgelbėtas gali būti tiek žydas, tiek pagonis. 
——

Palmaitis, taip pat Vaidui DVS       2021-10-29 4:32

Tebesilaikau supratimo, kad tas “Lietuvos politinis elitas” - viso labo tik Lubiankos padalinys VSD pavadinimu. Jei Maskva sugebėjo įsibrauti į Baltuosius Rūmus pro išdaužytą langą ir “padaryti tvarką”, ką bekalbėt apie Lietuvą? Čia niekas nepasikeitė. Ne viendienės marionetės valdžioje, bet galingos struktūros (kol Maskva dar nežlugusi).
Vaidai, nesapaliok: Tavo “Urantija” - naivi ir jau beviltiškai pasenusi klastotė. Pats matai, kad ji nekonkurentabili ir religijų srityje. Jei būtų bent arti tiesos, būtų sulaukusi kad ir mažumos, užtat pastebimo palaikymo. Būk geras, nebeatsakinėk!

Al. Palmaičiui       2021-10-29 0:42

,,Atsakyta į mano 10., kad “ne Lietuva išdavė, bet “mūsų politinis elitas, kuris ir pačią Lietuvą išdavė”. Kuris “politinis elitas”?”
Komunočekistinis elitas. Užgrobęs Lietuvoje valdžią ir žiniasklaidą ir išvijęs iš šalies trečdalį gyventojų. Šiuolaikinė nomenklatūra, susiformavusi iš kolaborantų luomo ir maitinama tiek Rytų, tiek Vakarų komunistų.

,,,,Matau, kad Al.as jau nebegalės nieko atsakyti, demagogija ryškiai krypsta į Rytus.” Taip, pripažįstu - pričiupot.

Leto Palmaičio atsiprašymas       2021-10-28 23:38

Dėl skubėjimo ir senatvės įvėliau klaidų.
Čečėnijos atstovė buvo Aminat Saijeva.
Matau, kad Al.as jau nebegalės nieko atsakyti, demagogija ryškiai krypsta į Rytus.
Kaip ir atpirkimo Paukštės laikais, nieko naujo: Lietuvoje kaip buvo, taip ir tebėra tik vienas KGB > FSB, o VSD tik padalinys. Nesu joks Vakarų išsigimimo mylėtojas. Erdoganas rodo, kad šioje situacijoje būtent islamas yra priešnuodis tiek vieniems, tiek kitiems, todėl taip nekenčiamas. Ypač čečėnai.

VaidasVDS       2021-10-28 6:50

Letai, kaip tik vakar dirbau su paskutiniu Jėzaus kreipimosi į žydų tautą,į Rašto aiškintojus, fariziejus, sadukiejus ir vyriausius Izraelio valdovus vertimo taisymu. Tikrai, dieną prieš tai, atversdamas į tikėjimą gal paskutinį priekabiautoją, jis kreipėsi į susirinkusius šiais žodžiais:
„Yra tik vienas įsakymas, ir šis vienintelis yra didingiausias iš visų, o šis įsakymas yra toks: ‚Klausyk, o Izraeli, Viešpats, mūsų Dievas, Viešpats yra vienas; ir tu mylėsi Viešpatį, savo Dievą... (toliau jau cituota).
Bet tą įsakymą jis kartojo anksčiau ir ne tik žydams.
Dievas nėra Dievo vardas, tad jo bijoti tarti nereikėtų. Iš viso Dievas niekada ir niekam, net ir dvasiniame pasaulyje nėra apreiškęs savo vardo. Tai tik dar viena kvailystė, dėl ko pykstasi žmonės.
O dabar dėl tautos pasirinkimo:
175:1.5 (1906.2) „Kol yra galimybė, kad žydai atsigręš į mano Tėvą ir ieškos išgelbėjimo, Abraomo, Izaoko ir Jokūbo Dievas laikys savo gailestingumo rankas ištiestas į jus; tačiau kuomet jūs vienąkart pripildysite neatgailavimo taurę ir galutinai atmesite mano Tėvo gailestingumą, ši tauta bus palikta elgtis taip, kaip jai patinka, ir ji greitai sulauks nešlovingos pabaigos. Ši tauta buvo pašaukta tapti pasaulio šviesa, skleisti dvasinę Dievą-pažįstančios tautos šlovę, tačiau jūs taip smarkiai nuklydote nuo savo dieviškųjų privilegijų įgyvendinimo, kad jūsų vadovai netrukus padarys didžiausią visų laikų kvailystę, nes yra prie pat ribos galutinai atmesti Dievo dovaną visiems žmonėms ir visiems laikams – dangiškojo Tėvo meilės apreiškimą visiems jo kūriniams žemėje.“
175:1.6 (1906.3) „Kuomet vieną kartą atmesite šį Dievo apreiškimą žmogui, dangaus karalystė bus patikėta kitoms tautoms – toms, kurios ją priims maloniai ir džiaugsmingai. Mane siuntusio Tėvo vardu atsakingai įspėju jus, kad netrukus prarasite savo, kaip amžinosios tiesos vėliavnešių ir dieviškojo įstatymo saugotojų, padėtį pasaulyje. Būtent dabar siūlau jums paskutinę galimybę išeiti į priekį ir atgailauti - pareikšti savo ketinimą visa širdimi ieškoti Dievo ir kaip mažiems vaikams nuoširdaus tikėjimo dėka įžengti į saugią bei išgelbstinčią dangaus karalystę.“
175:1.7 (1906.4) „Mano Tėvas jau ilgą laiką veikia, kad būtumėte išgelbėti, ir aš nužengiau, kad gyvenčiau tarp jūsų ir asmeniškai parodyčiau jums kelią. Daugelis ir žydų, ir samariečių, ir netgi pagonių patikėjo karalystės evangelija, tačiau tie, kurie pirmieji turėtų ateiti ir priimti dangaus šviesą, tvirtai atsisako patikėti Dievo tiesos apreiškimu – Dievu, apreikštu žmoguje, ir žmogumi, pakilusiu dvasia iki Dievo.“
——-
Nenuostabu, kad čia Urantijos Knyga daugelio neįtikino (nepasakyčiau, kad nieko - gal kas nors bent pasidomi). Bet tie laikai labai panašūs į šiuos. Kas turi ausis, tas išgirsta…

Dėl atsakymo Al.ui 2021-10-28 0:12       2021-10-28 2:49

Peržvelgęs, pastebėjau klaidą pavardėje Dudajeva.
Atsiprašau. Esu susenęs kretinas.

Al.ui ir Vaidui VDS       2021-10-28 1:00

Manau, kad ši mūsų diskusija skirta skaitytojams. Tegu jie ir sprendžia, kuris arčiau tiesos.
Vaidai, neįsižeisk, bet matai, kad Paties “Urantija” dar čia nieko neįtikino. Juk ir paskutinis Paties teiginys, kad Biblijoje neva teisingi tik pasakymai apie meilę D-vui visa siela, visa širdimi ir visu protu, ir apie meilę artimui kaip savęs paties, tinka tik D-vui, o Pats, rodos, Juo nesi. Be to, pamiršti, kaip tie teiginiai prasideda:
“Klausyk ISRAELI, VARDAS [čia uždraustas tarti VARDAS] mūsų D-vas yra VARDAS [Kuris] vienas”. Todėl Paties cituojami žodžiai čia skirti ne visam pasauliui, o tik D-vo Sau pasirinktai tautai. Ir Evangelijoje Kristus juos cituoja ne visam pasauliui, o būtent žydams.
Visa kita - tik interpretacijos, kokios tesingos jos bebūtų ar ne. Pvz., daugelio įsitikinimu, kurio ir aš laikausi, galutinis šio išrinkimo tiklslas - vesti visą žmoniją prie Vieno D-vo.
Beje, jei taip, tai ir visame pasaulyje Tauta gali vadintis tik viena - ta, kurią pasirinko D-vas. Ta ir bus tikra. Visos kitos, kol į ją neįeina, tol tėra tik gentys (gojim).
O kai įeina, va tik tada, tik joje ir nebėra skirtumo tarp žydo ir nežydo.
Būk palaimintas!

Dar Al.ui       2021-10-28 0:12

Atsiprašau, dar ne visi taškai sudėlioti.
Atsakyta į mano 10., kad “ne Lietuva išdavė, bet “mūsų politinis elitas, kuris ir pačią Lietuvą išdavė”. Kuris “politinis elitas”?
Pvz., ar “politinis elitas” išmetė pro langą Pociūną? (beje, kauniečiai, nes jų pastate yra toks viešas tualetukas rūkoriams, kuris buvo pasiūlytas dar Malikui Gatajevui, turbūt kad pamatytų aukštį vidiniame kieme). Kuris “politinis elitas” rado Kusaitei “draugę”, kuri ją provokavo, kad paskui būtų fisiukovų mušama ir supūtų kalėjime (beje, neabejoju, kad ta “draugė” ir dabar “eina pareigas” - juk žinojo, kad ne ji taps atpirkimo Paukšte už antiterorizmui skirtų pinigučių išgaravimą).
Tai dabar ir spręskime, kaip čečėnai Čečėnijoje turėjo suprasti Lietuvos vingius, pradedant nuo Čečėnijos atstovybės su Alla Dufajeva ambasadorės lygmenyje ir iki tos “ambasados” pavertimo laikinu kambariuku be jokio diplomatinio statuso. Čečėnams Čečėnijoje tie vadinamo „politinio elito” vingiai bereikšmiai, nes jie matė vien faktą, kad Lietuva juos palaikė ir nebepalaiko. Apie ką dabar čia porinate?

Al. Palmaičiui       2021-10-27 23:38

1.Žodžiai, kad ,,islamas ne taikos religija” noriu ne paneigti jūsų kalbinį išaiškinimą, o tik grąžinti prie temos – kalbam apie musulmonišką invaziją. Masinis priešiškų svetimšalių atsikraustymas ir šiaip nėra taikus, o musulmonų, įsitikinusių, kad jiems priklauso pasaulis, tuo labiau.
2. ,, neaišku, kas norima pasakyti: Ar kad visi skirtingos kilmės bei skirtingų aplinkybių atvaryti migrantai atsakingi už tą mažumą? Ar kad tai jokia mažuma ir jie visi nusikaltėliai?”
Kol nenusikalto, jie nėra nusikaltėliai. Bet visi jie dalyvauja invazijoje, kuri objektyviai yra pavojinga vakarų pasauliui, o mažoms, silpnoms tautoms, valdomoms korumpuotų valdžių, ypač.
3.,,Neaišku, kas tie “laukiniai plėšikai”: Ar visi musulmonai, pvz. Erdoganas, laukinis plėšikas? Ar tie “plėšikai” - tik kariaujantieji Sirijoje prieš savo tautos žudiką Bašarą Asadą, kurio pusėje dabar jau ne tik Maskva, bet ir genderistiniai Vakarai, kad net pasipriešinti žudikui Asadui nusikaltimas? “
Tie, kas bando ,, atkariauti visą pasaulį ”. Nežiūrint kieno vardu jie tai daro.
4. ,,Apie ką tie “mūsų”? Jei apie Europos šalis, kas bendro tarp Lietuvos ir, tarkim, neva “mūsų” Vokietijos? Kada į Lietuvą įsibrovę migrantai čia siautėjo ir žudė kaip Vokietijoje?”
Jei jie žudo stipriausiose Europos sąjungos šalyse, tai kodėl jie to neturėtų daryti silpniausiose, valdomose tokių pačių parsidavėlių ?
Jei to bijoma, kuo čia dėtas atsakymas į mano žodžius, kad seniai nebegyvenančiam pagal savo religiją (kurios net vyskupai kapituliavo!) “krikščioniui” kabutėse nebegali būti suprantamas savo gyvybės paaukojimas?” Altruizmas būdingas žmogui kaip tokiam, ne tik krikščionims.
5. Kurie “mes”?
Jei ne aš, kokiu pagrindu mane išskiri ir kas konkrečiai (be Paties) tada tie “mes” (pvz., tik Lietuvoje, o gal dar kur kitur?) 
Mes, šiuo atveju – europiečiai.
,,Aišku, kad anais laikais kariavo dvi pusės: krikščionys ir musulmonai. Kieno dar kariauta be šių dviejų pusių?”
Kryžiaus karuose dalyvavo ir Lietuva. Nei krikščioniška, nei musulmoniška.
,,Iš ko padaryta išvada, neva aš teigiu, kad tikėjimas pateisina grobimus ir genocidą?”
Nepadariau tokios išvados, tik patikslinau, kad tikėjimo argumentai čia antraeiliai.
6. ,,Ar man atsakoma (jei ne, tai kam?), kad mokslo ir medicinos suklestėjimas nepateisina užkariavimų ir žudynių?”
Tai penkto punkto tąsa – nei tikėjimo, nei techninio išsivystymo argumentai, mūsų užpuolikų draugais nepadaro.
,,Kodėl paminėta tik nacinė Vokietija, o sovietija nutylėta?”
Nes sovietijos mokslinis ir techninis pranašumas užpuolimo metu nebuvo toks akivaizdus. Bet tinka ir jie.
7. ..Atrodyti gali visaip, kaip kam atrodo - neesminga. Esminga, kad vėlgi niekur nerašiau, neva dėl gerbūvio atėjūnų smurtas darosi teisėtas. Ar tai atsakymas į mano 7. punktą? O gal tik “atrodymas”?”
Taip, tai atsakymas į teiginį, kad ,, dabartiniai vakariečiai masėje tinginiai nemokšos”.
8. ,,Kam skirta demagogija, neva rankos nukirtimas - islamo pamatas? Senovės religijos turi dalykų, kurie atsirado KARTU su religija šalia visų pamatų. Rankos nukirtimas už vagystę buvęs gera auklėjimo priemonė ne vien islame.  Bet ji pateko į pamatus, kaip į krikščionių pamatus pateko reikalas nusiimti kepurę įeinant į bažnyčia, bet ne užsidėti. Pabandyk priimti Komuniją užsidėjęs kepurę. Kodėl prikibta prie rankos nukirtimo, bet ne prie nuplakimo?  Atšaukti pamatines taisykles reiškia gaminti sektą, skaldyti, nes senos taisyklės ne dingsta, bet atsigamina naujame seno tikėjimo darinyje.”
Tai išplaukia iš jūsų žodžių ,, nuosprendis …gali būti nuplakimas ar rankos nukirtimas …- tai religijos dalykai, kurių negalima pakeisti lygiai taip, kaip krikščionims negalima pakeisti seniausių savo tikėjimo pamatų.” Tegul - vienas iš pamatų. Man jis laukinis. Bet logiškai išplaukia iš visos islamo dvasios.
9. ,, čečėnai nesibasto po pasaulį, bet yra ypač nekenčiami kaip stipriausia ir seniausia jėga prieš Maskvos imperializmą. “
Mano atsakymas ,,Kai tauta gina savo šalį nuo užpuolikų, mes jos pusėje. Nepriklausomai nuo to, kokiu vardu ji vadina Dievą. Kai jie bastosi po pasaulį, paniekindami ir žudydami jiems teikiančius prieglobstį, jie tampa mūsų priešais.” ne apie čečėnus, o skirtas visiems musulmonams.

P.S.: Manau, kad mes čia siekiam įvertinti ne vieni kitus asmeniškai, o viešuosius reikalus.

Palmaitis dėl Al.o       2021-10-27 19:19

Atsiprašau,
tai buvo atsakymas Al.ui

Palmaitis       2021-10-27 19:18

1. Pačiam nerūpi tiesa, jei neva patvirtini, kad islamas ne taikos religija, nes ne apie tai rašyta, bet apie klaidą, vedant pavadinimą iš giminingo žodžio “taika”.
2. Ignoruota, kad terorizuoti gali ir mažuma. Todėl neaišku, kas norima pasakyti: Ar kad visi skirtingos kilmės bei skirtingų aplinkybių atvaryti migrantai atsakingi už tą mažumą? Ar kad tai jokia mažuma ir jie visi nusikaltėliai?
3.Neaišku, kas tie “laukiniai plėšikai”: Ar visi musulmonai, pvz. Erdoganas, laukinis plėšikas? Ar tie “plėšikai” - tik kariaujantieji Sirijoje prieš savo tautos žudiką Bašarą Asadą, kurio pusėje dabar jau ne tik Maskva, bet ir genderistiniai Vakarai, kad net pasipriešinti žudikui Asadui nusikaltimas?
Kur aš kalbėjau apie D-vo garbinimą ir teisingus garbintojus? Tik paaiškinta, kaip savo tikslą supranta islamas nuo pat atsiradimo, o ne kaip aš ar Vaidas VDS.
4. Apie ką tie “mūsų”? Jei apie Europos šalis, kas bendro tarp Lietuvos ir, tarkim, neva “mūsų” Vokietijos? Kada į Lietuvą įsibrovę migrantai čia siautėjo ir žudė kaip Vokietijoje? Jei to bijoma, kuo čia dėtas atsakymas į mano žodžius, kad seniai nebegyvenančiam pagal savo religiją (kurios net vyskupai kapituliavo!) “krikščioniui” kabutėse nebegali būti suprantamas savo gyvybės paaukojimas?
5. Kurie “mes”?
Jei ne aš, kokiu pagrindu mane išskiri ir kas konrečiai (be Paties) tada tie “mes” (pvz., tik Lietuvoje, o gal dar kur kitur?)  Aišku, kad anais laikais kariavo dvi pusės: krikščionys ir musulmonai. Kieno dar kariauta be šių dviejų pusių?
Iš ko padaryta išvada, neva aš teigiu, kad tikėjimas pateisina grobimus ir genocidą?
6. Ar man atsakoma (jei ne, tai kam?), kad mokslo ir medicinos suklestėjimas nepateisina užkariavimų ir žudynių? Kodėl paminėta tik nacinė Vokietija, o sovietija nutylėta?
7. Atrodyti gali visaip, kaip kam atrodo - neesminga. Esminga, kad vėlgi niekur nerašiau, neva dėl gerbūvio atėjūnų smurtas darosi teisėtas. Ar tai atsakymas į mano 7. punktą? O gal tik “atrodymas”?
8. Kam skirta demagogija, neva rankos nukirtimas - islamo pamatas? Senovės religijos turi dalykų, kurie atsirado KARTU su religija šalia visų pamatų. Rankos nukirtimas už vagystę buvęs gera auklėjimo priemonė ne vien islame.  Bet ji pateko į pamatus, kaip į krikščionių pamatus pateko reikalas nusiimti kepurę įeinant į bažnyčia, bet ne užsidėti. Pabandyk priimti Komuniją užsidėjęs kepurę. Kodėl prikibta prie rankos nukirtimo, bet ne prie nuplakimo?  Atšaukti pamatines taisykles reiškia gaminti sektą, skaldyti, nes senos taisyklės ne dingsta, bet atsigamina naujame seno tikėjimo darinyje.
9. Atsakymas vėl ne į temą. Papasakojau apie save, kad būtų aišku, kad tikrai išmanau apie ką rašau. O čečėnai nesibasto po pasaulį, bet yra ypač nekenčiami kaip stipriausia ir seniausia jėga prieš Maskvos imperializmą. Siūlau pasiskaityti Tolstojaus “Chadži Murat”. Musulmonai, o ypač - čečėnai, nekenčiami ir dabartinėje Prancūzijoje, tam kartui (iki rinkimų) pasirinkusioje būtent antiislamizmą.
Jei Pats nesi į Maskvą orientuotas darbuotojas, atsakysi papunkčiui.

VaidasVDS       2021-10-27 7:56

Al gana neblogai atsakė Letui.
Galiu papildyti šiek tiek.
Yra vienintelis visapusiškai teisingas Didysis Dievo Įsakymas - Mylėk Viešpatį, savo Dievą, visa savo širdimi, visa savo siela, visu savo protu ir visomis savo jėgomis. Mylėk savo artimą kaip save patį. Esminė nesantaika tarp religinių pažiūrų kyla dėl to, kas ką laiko savo artimu. Ar savo tikėjimo brolį, ar šeimos narį, ar tautietį (tame tarpe ir savo rasę), ar svetimšalį, ar net ir savo priešus?
Po to, kai Jėzus apreiškė savo mokymus pasauliui, kryptis yra aiški ir tik viena - visi galime būti tikėjimo broliais. Todėl islamas arabams buvo didelis žingsnis į priekį, einant iš politeizmo į monoteizmą, tuo pačiu tai buvo didelis žingsnis atgal pačiam monoteizmui.
Ir yra tik viena visiškai mirtina nuodėmė - daryti blogį ir remtis Dievu, kad tai neva dėl jo daroma. Bet kokia gynyba nuo bet kokių religinių fanatikų, beje, nėra nuodėmė. Tačiau kuomet religinis fanatikas žudo bet kokius nekaltus žmones, tai tikrai yra mirtina nuodėmė.
Ir krikščionys istorijos tėkmėje tikrai yra pridarę panašių mirtinų nuodėmių. Tai matyti vien iš to, kad katalikai žudė protestantus ir atvirkščiai.
Beprotiškas pasaulis niekaip neatsikrato tiek sekuliarios, tiek religinės beprotybės. Nes nepažįsta ir nenori pažinti (mokytis) tikros religijos. Nes per daug mokytų “autoritetų” mano, kad beveik viską žino…

Al.       2021-10-27 1:45

1.,,Islamas nereiškia “taikos (religija)”
– ir nėra tokia, nors islamo gynėjai tai dažnai teigia.
2. Ar tie nusikaltėliai vykdo džihadą, ar žudo dėl malonumo, mus dalykas antraeilis.
3. ,,Islamo tikslas - atkariauti visą pasaulį Jo vieninteliam Šeimininkui -D-vui”.
O kadangi vieninteliai teisingai Jį garbina musulmonai, tai todėl jie ir neapsiriboja Sirija, o grobia viską, ką pajėgia?  Mūsų požiūriu, tai laukiniai plėšikai, nežiūrint kuo jie save vadina.
4. ,, suprasti savo gyvybę D-vui aukojančius musulmonus …“krikščioniui” NEĮMANOMA.”
Mums suprantama, kai žmonės aukoja savo gyvybę savo idealui – nežiūrint kaip jie jį vadina. Mums tik nepriimtina, kai jie įsibrauna į mūsų šalis ir aukoja kitų žmonių gyvybes.
5.,, Kas kita buvo Karolio Didžiojo bei kryžiaus karų laikais. Tada tikėjimas buvo gyvas abiejose pusėse.”
Mes tą žinom. Ir žinom, kad pusių tuose karuose buvo daugiau, nei dvi. Bet tikėjimas, kad ir koks gyvas, nepateisina grobiamųjų karų ir genocide.
6. ,,Pamirštamas žaibiškas arabų kultūros suklestėjimas, vos tik susikūrus chalifatui. Tuo metu Europa buvo be galo atsilikusi nuo islamo mokslo ir medicinos srityse …“
Mokslo ir medicinos suklestėjimas nepateisina užkariavimų ir žudynių. Nacistinė Vokietija to pavyzdys.
7. ,,Bet ir dabartiniai vakariečiai masėje tinginiai nemokšos su modernia elektronine technika rankose, gerai išmanantys tik kurią klavišą reikia spausti, o daugeliui elektra - tai, kas atsiranda, paspaudus mygtuką. Kilus karui, tokie žmonės neišgyvens.”
Na, man atrodo, kad dabartiniai vakariečiai darbštumu ir išsilavinimu nenusileidžia musulmonams. O kad nusilpo jų karingumas, tas tiesa. Gerbūvis, matyt, daro savo. Bet atėjūnų smurto tai nedaro teisėtu.
8. ,,Laikydami savo susidorojimą su krikščionybe pažanga, vakariečiai piktinasi išlikusiu islamu, kuris šimtąkart patrauklesnis nei dabartinis genderistinis kovidistinis išsigimimas.  O kad nuosprendis …gali būti nuplakimas ar rankos nukirtimas …- tai religijos dalykai, kurių negalima pakeisti lygiai taip, kaip krikščionims negalima pakeisti seniausių savo tikėjimo pamatų.”
Komunistinių progresistų vakaruose daug, bet ne visi. Manau, net ne dauguma. O kai rankos nukirtimas yra islamo tikėjimo pamatas, tai nereikia stebėtis, kai tokie tikintieji atėję į kaimo bažnytėlę, nukerta kunigą.
9. ,,Maskvai ėmus niekingai ir žiauriai naikinti išsivadavusią Čečėniją, susipažinau su nuostabiais čečėnais…”
Kai tauta gina savo šalį nuo užpuolikų, mes jos pusėje. Nepriklausomai nuo to, kokiu vardu ji vadina Dievą. Kai jie bastosi po pasaulį, paniekindami ir žudydami jiems teikiančius prieglobstį, jie tampa mūsų priešais. Nežiūrint kieno vardu jie tai daro.
10. ,,Kad Lietuva, iš pradžių palaikiusi Čečėniją, paskui ją išdavė ir susidėjo su Maskva (“Bernardinuose” prezidentas Maschadovas buvo pavadintas sukilėlių vadu), tebėra man mirtinas nusivylimas ir asmeninis smūgis.”
Ne Lietuva išdavė, bet mūsų politinis elitas, kuris ir pačią Lietuvą išdavė.

Palmaitis       2021-10-26 18:43

1. Islamas nereiškia “taikos (religija)”, nors šaknis SLM susijusi ir su taika (salām). Šis žodis - veiksmo vardažodis (masdaras) nuo kasuzatyvino vedinio 3 asm. ’áslama (kirtis pradžioje,  ’ - “Knacklaut” priebalsis) “(jis) įteikė”—> įteikė save D-vui”, iš kur ir ’islām “savęs įteikimas, atsidavimas D-vui”.
2. Nemanau, kad visi musulmonai migrantai nusikaltėliai, greičiau tik mažuma, bet suprantama, terorizuoti gali ir mažuma. Dar labiau abejotina, kad tie nusikaltėliai neva vykdo džihadą. Jei nori vykdyti džihadą, keliauk ten, kur kovoja musulmonai, pvz., į Siriją, bet nebėk iš tos Sirijos.
3. Džihadas - “pastanga”. Jis nebūtinai karinis, bet būtinai privalomas, o islamo tikslas - atkariauti visą pasaulį Jo vieninteliam Šeimininkui -D-vui. Karinis džihadas turi taisykles, tai ne chaosas.
4. Dabartiniams “demokratiniams krikščionims”, kurių didžioji dauguma praktiškai ateistai, o visas tikėjimas - geriausiu atveju per šventes apsilankyti bažnyčioje, D-vas yra Šventraštyje minima Būtybė, apie Kurią žino kunigai, tegu jie aiškina, o religinis karas - laukinis barbarizmas. Tuo remiasi visa sekuliarioji kultūra, galų gale priėjusi prie savęs naikinimo per genderizmus ir didžiojo kapitalo požiūrį į žmones, kaip į nepageidaujamą masę, kuo greičiausiai mažintiną bent septynis kartus iki “auksinio milijardo”. Krikščionybė gyva tik tarp vienetų, ji nyksta tarp vienos kitoms nedraugiškų denominacijų. Todėl suprasti savo gyvybę D-vui aukojančius musulmonus (o tai anaiptol ne migrantai nusikaltėliai) “krikščioniui” NEĮMANOMA.
5. Kas kita buvo Karolio Didžiojo bei kryžiaus karų laikais. Tada tikėjimas buvo gyvas abiejose pusėse.
6. Pamirštamas žaibiškas arabų kultūros suklestėjimas, vos tik susikūrus chalifatui. Tuo metu Europa buvo be galo atsilikusi nuo islamo mokslo ir medicinos srityse (pvz., nemažai dabar pasaulyje vartojamų astronomijos ir jūreivystės terminų yra islamiškos arabiškos kilmės).
7. Bet ir dabartiniai vakariečiai masėje tinginiai nemokšos su modernia elektronine technika rankose, gerai išmanantys tik kurią klavišą reikia spausti, o daugeliui elektra - tai, kas atsiranda, paspaudus mygtuką. Kilus karui, tokie žmonės neišgyvens.
8. Laikydami savo susidorojimą su krikščionybe pažanga, vakariečiai piktinasi išlikusiu islamu, kuris šimtąkart patrauklesnis nei dabartinis genderistinis kovidistinis išsigimimas.  Tikima bet kuriais apie islamą platinamais absurdais (pvz., apie tėvų santuokas su vaikais, arba laikant tokius paprotinius ir prieštaraujančius šariatui liaudies adatus, kaip giminių garbės nužudymai, islamo norma (dabar afganai tai uždraudė pripažindami tik šariato teismą). O kad nuosprendis (“fetva” - joks mirties nuosprendis, bet autoritetingo islamo mokslininko paskelbtas sprendimas) gali būti nuplakimas ar rankos nukirtimas (už vagystę) - tai religijos dalykai, kurių negalima pakeisti lygiai taip, kaip krikščionims negalima pakeisti seniausių savo tikėjimo pamatų. Šioje srityje “pažanga” - absurdas.
9. Maskvai ėmus niekingai ir žiauriai naikinti išsivadavusią Čečėniją, susipažinau su nuostabiais čečėnais ir aktyviai įsijungiau į karą čečėnų pusėje (buvau Kaukazo dekolonizavimo sąjūdžio vadovybėje, leidau internetinį laikraštį, dalyvavau pasitarimuose Ternopolyje, kur susipažinau su garsiu Dmitro Jarošu, vėliau pasižymėjusiu laimint Maidanui.
10. Kad Lietuva, iš pradžių palaikiusi Čečėniją, paskui ją išdavė ir susidėjo su Maskva (“Bernardinuose” prezidentas Maschadovas buvo pavadintas sukilėlių vadu), tebėra man mirtinas nusivylimas ir asmeninis smūgis.

Apmokami aktyvistai pritars Europos savižudybei       2021-10-26 16:35

Didžioji dalis piliečių-avių tyliai sutiks.

Rekomenduojame

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Europos Komisija užsimojo cenzūruoti Kalėdas

Popiežius Pranciškus gali atvežti 50 migrantų iš Kipro į Italiją

Aleksandras Nemunaitis. Šios valdžios neįmanoma gerbti

Tyrėja praneša apie duomenų problemas Pfizer vakcinos bandyme

Nauja valdžia Vokietijoje – sunkūs laikai V. Orbanui ir J. Kačynskiui?

Australija ruošiasi uždrausti anonimiškumą internete, norėdama sustabdyti „užgauliojimus“

Norvegai nesutaria, ar transvestitai gali kalbėti bažnyčioje

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.