Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Žmogaus teisės, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Propagandisto džiaugsmai ir rūpesčiai. Romas Sadauskas-Kvietkevičius: antivakserių karantino draudimai turi būti panašūs į patyčias

Tiesos.lt redakcija   2021 m. rugpjūčio 7 d. 23:52

28     

    

Propagandisto džiaugsmai ir rūpesčiai. Romas Sadauskas-Kvietkevičius: antivakserių karantino draudimai turi būti panašūs į patyčias

Delfi.lt

Žinau, kad ir jums dabar smagu, jog jau greitai antivakseriai nebus įleidžiami į koncertų sales, restoranus, troleibusus ir prekybos centrus, jiems bus teikiamos tik veterinarijos ir laidojimo paslaugos.

Ne todėl, kad labai bijotumėm užsikrėsti. Juk pasiskiepijome ir tikime, kad skiepai mus apsaugos jei ne nuo užsikrėtimo, tai nuo sunkios COVID-19 formos, kvėpavimo aparato ir reanimacijos. Išimčių, žinoma, pasitaikys, bet jos ne paneigia, o tik patvirtina, kad vienintelis veiksmingas koronaviruso pandemijos įveikimo būdas yra visuotinė vakcinacija.

Nuo pat vakcinos atsiradimo mums tai tvirtino Pasaulio sveikatos organizacija, Europos vaistų agentūra ir Lietuvos sveikatos apsaugos ministrai – Arūnas Dulkys ir jo pirmtakas Aurelijus Veryga. Prieš televizijų kameras pasiskiepijo prezidentas Gitanas Nausėda, premjerė Ingrida Šimonytė ir visi jos vyriausybės ministrai. Skiepijosi Seimo nariai, merai, buvę valstybės vadovai, medicinos, kultūros ir pramogų pasaulio įžymybės.

Kadangi dauguma atsakingų Lietuvos Respublikos piliečių patikėjo valstybės vadovų kvietimu pasiskiepyti, tai dabar, kai kyla dar viena viruso banga, už tą pasitikėjimą turi būti atlyginta privilegija nepatirti dar vieno karantino. Vyriausybė įsiklausė į jų lūkesčius ir apsisprendė, kokie suvaržymai, kylant užsikrėtimų ir ligoninių lovų užpildymo kreivei, bus taikomi neturintiesiems Galimybių paso.

Įsivaizduoju, kaip kažkada rudenį prekybos centro aikštelėje prie manęs prieina antivakserių porelė prūsų tautiniais rūbais ir prašo: dėde Romai, jūs paskiepytas, gal galite mums nupirkti ekologiškos varškės, margariną be gliuteno, kilogramą druskos, veganiško parafino žvakę ir tris dėžutes degtukų?

Tame nėra jokios piktdžiugos – man taip pat patiktų gyventi pasaulyje be pandemijų ir karantinų. Tačiau nutiko kitaip. „Petys už laisvę“ buvo nerašyta valdžios sutartis su visuomene. Pasirinkusieji ją atmesti nusipelnė prisiimti atsakomybę už savo sprendimo pasekmes.

Straipsnio tęsinį skaitykite Delfi.lt portale ČIA .

Antivakserių karantinas yra geriausia, ką galėjo sugalvoti Vyriausybė. Net jei dėl to ji bus aršiai puolama, o 2024 m. konservatoriams su liberalais teks trauktis į opoziciją, ištikimiausi rinkėjai liks jiems amžinai dėkingi už šitą pramogą. Antivakserių karantino draudimai neturi būti per švelnūs. Jie turi ne tik suvaržyti galimybes mėgautis pramogomis, bet ir skaudžiai apsunkinti kasdienį gyvenimą, būti panašūs į patyčias.

Tik tada sukandę dantis pasiskiepys ne tik dvejojantieji, bet ir nuosaikūs vakcinacijos kritikai, o tikrieji antivakseriai pasijus tuo, kuo visuomet svajojo tapti – už savo pažiūras persekiojamais kankiniais. Protestus prieš antivakserių karantiną organizuojantys Šeimų maršo aktyvistai, panašu, kažkam jau numatė savižudžio teroristo vaidmenį: „Gali būti ir taip, kad kažkas pasiaukos – to negalima atmesti. Bet tai bus amžinos šlovės nusipelnę žmonės, kurių vaikai ir vaikaičiai amžiais didžiuosis, turėję tokius protėvius“.

Net jeigu tokiu grasinimu nelabai tikime, gal dėl visa ko vertėtų palaistyti tokių akcijų dalyvius vandens patranka, kad kuris iš pykčio neužsiliepsnotų? O gal užteks tik pasijuokti, kaip anąkart, kai vienas mitinguotojas paaukojo koją, per savo žioplumą nusiritęs nuo Kudirkos paminklo postamento?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pasvarstymui       2021-08-9 11:53

Yra juk tokia internetinė taisyklė: “Nemaitink trolio”, tai yra neatsakinėk, nekomentuok, geriau - nebeskaityk jojo. O jūs ką darote? Štai Delfi’je 687 komentarai ir per FB net 1315 “nuomones” pareiškė, o ir čia kiek dar pridėjote… Juk troliui to ir reikia - Jūsų pykčio!
Gal palikime mėšlo konsistencijos, spalvos ir dvokumo tyrimus specialistams?
Tikriausiai ne vienam jau akivaizdu - šis Romas transliuoja valdančiųjų nuostatas… Kokie žmogėnai, tokią ir žinią siunčia jų ruporas, tiesa? Tą ir pasižymime… smile

Maskvos TV apie Geicą       2021-08-9 11:06
Nu jo        2021-08-8 21:45

??? “Военные США схватили Билла Гейтса”
https://youtu.be/nPPfUW5VMxk

ah1       2021-08-8 21:01

Jūs būsit labai laimingi sakė Trumpas. Jau yra interne - Geicas. Suimtas.Prisiminki kuo baigė Epšteinas.Geico.Draugas.
Su Geico galu PSO laukia galas? Ar ne dėl to taip skubama kuo greičiau visą pasaulį suvakcinuoti kad kuo daugiau uždirbti babkių, bo jei užrauks PSO užsirauks ir farmabizniai.
Sekite judesį amerikėj.

Kliedinčio       2021-08-8 18:58

Kliedesiai jam pačiam, ir jam su jais gyventi, bet kaip koks vėžys nori plėstis ir užkrėst kuo daugiau žmonių.

stasys        2021-08-8 18:37

Raimundas Stasiui  2021-08-8 9:52.. pasigrožėkite savo publika prieš pūldamas smerkti Kvietkevičiu . Su tokiais ‘alfonsais’ Jus nieko Lietuvai duoti negalite .

Vilnietis       2021-08-8 17:51

Galiu prisiekti kad prieš deportuojant šitą degeneratą visiems laikams iš Lietuvos jis dar turės čia atsėdėti bent 10 metų su turto konfiskavimu.

Netgi       2021-08-8 17:05

Judošius, išduodamas Kristų, šiek tiek gėdijosi. Šitam gėdos jausmas nepažįstamas.

Kis       2021-08-8 16:12

ar kada nors sparde tau sikna?

brangs brangs brangs.. laisve!       2021-08-8 16:06

ar mes turim vyrausybe, ar tik laikinai administruojancius…
kol per karantinus koks Black Rock susipirks visa kas dar liko vertinga… or pastatus centre, juk galima dirbt ir namie..
Statybininkai/architektai/sąvininkai tai tas pats RC, Sodra, Teisingumo ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Swedbank Lietuvoje, SEB Lietuvoje ir t.t.Kontroleriai tai - Informacinės visuomenės plėtros komitetas, Ryšių reguliavimo tarnyba, Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija (#VDAI), Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba (sąrašas nėra pil

  paprasčiau:

 vandens (elektros) teikėjas “susitaria” su statybininkais (architektais arba net būsimais savininkais), kad namų/pastatų vandentekio/elektros įranga būtų pritaikyta tik prie jo techninių galimybių - tai reiškia jokios konkurencijos nebus.Su laiku paaiškėja, kad teikiamas vanduo (elektra) neatitinka nustatytų reikalavimų.

Tas vandens (elektro) teikėjas “susitaria” ir su kontroleriais, kad atitiktų.Taigi, šiandien “vandens (elektros) teikėjai” Lietuvos el. paslaugų infrastruktūroje yra:

- Estijos monopolija @SK ID Solutions, kurios akcijas valdo Telia Company (aka #corruption academy) ir 2 gerai žinomi laundromat’ai - Swedbank Sverige ir SEB;

- Lietuvos monopolija Registrų centras (RC), kurio sudėtyje nuo 2008 m. veikia faktiškai neregistruota UAB - plovykla vadinama RCSC (elektroninis.lt).


Statybininkai/architektai/sąvininkai tai tas pats RC, Sodra, Teisingumo ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Swedbank Lietuvoje, SEB Lietuvoje ir t.t.


Kontroleriai tai - Informacinės visuomenės plėtros komitetas, Ryšių reguliavimo tarnyba, Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija (#VDAI), Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba (sąrašas nėra pilnas).


Registrų centras priklauso struktūrinius ES fondus skirstančiai Ekonomikos ir Inovacijų ministerijai,  A.Armonaitėi, o jos kolegei E.Dobravolska Teisingumo ministeriją. Vėlgi, G.Mežetis vadovauja Informacinės visuomenės plėtros komitetui, o UAB AGMI direktorė, su vienu apdraustu darbuotoju, Inga Mažetė audituoja ir apmoko vidinęs ir isorinės komunikacijos?..

Et, argi kas nors tyrinėja?
Jei turim tik tokius patyčių specialistus kaip Kvietkevičius???

Pabaigai -  užsikabinimas už Berezovskio žodžių, kad Soros yra CZV agentas. Na, KGB norėtų, kad taip būtų ,manoma ir pasaulis keiktų Vakarus bei gręžtųs į Kremlių. Dialektiniai neotrockistų žaidimai. Nesunku įrodyt, kad jis KGB, neotrockistinio Andropovo sparno agentas, padedantis Vakaruose vykdyt visuomenių subversijas, kartu siurbiant pinigus iš jų mokesčių mokėtojų. . 
https://www.opensecrets.org/dark-money/top-donors

Raigerdas        2021-08-8 15:54

Kai perskaitas tokius kaip šitas Romo Saudausko-Kvietkevičiaus straipsnius, tai, man asmeniškai, iš karto iš atminties grįžta KOMUNISTINIO VLADYMO METODAI ir pats K. Markso ir F.Engelso “Komunistų Partijos manifestas”. Pacituosiu keletą įdėjų iš šio manifesto:”Šeimos panaikinimas! Net patys kraštutiniai radikalai piktinasi šiuo begėdišku komunistų sumanymu.
Kuo remiasi šiuolaikinė, buržuazinė šeima? Kapitalu, privačiu pasipelnymu. Visiškai išsivysčiusiu pavidalu ji egzistuoja tik buržuazijai; bet ją papildo priverstinis proletarų bešeimiškumas ir viešoji prostitucija.
Buržuazinė šeima, žinoma, išnyks, išnykus šitam jos papildymui, ir abu drauge išnyks, išnykus kapitalui”.
“Buržuazijos tauškalai apie šeimą ir auklėjimą, apie švelnius tėvų ir vaikų santykius kelia tuo didesnį pasišlykštėjimą, kuo labiau, besivystant stambiajai pramonei, sutraukomi visi proletarų šeimos ryšiai ir vaikai paverčiami paprastais prekybos objektais ir darbo įrankiais.
Buržua laiko savo žmoną paprastu gamybos įrankiu. Jis girdi, kad gamybos įrankius manoma padaryti bendrai naudojamus, ir, žinoma, negali negalvoti, kad ir moteris turės ištikti toks pat likimas.
Jam nė į galvą neateina, kad čia kalbama kaip tik apie panaikinimą tokios moterų padėties, kada jos tėra tik paprastas gamybos įrankis.
Beje, nieko nėra juokingesnio, kaip mūsų buržua didžiai moralus pasibaisėjimas tariamuoju oficialiu komunistų žmonų bendrumu. Komunistams nėra reikalo įvesti žmonų bendrumą, jis buvo beveik visuomet”.
“Į Vokietiją komunistai kreipia pagrindinį savo dėmesį, nes ji yra buržuazinės revoliucijos išvakarėse, nes ji šį perversmą įvykdys pažangesnėmis Europos civilizacijos sąlygomis apskritai ir turėdama žymiai labiau išsivysčiusį proletariatą, negu Anglija XVII ir Prancūzija XVIII amžiuje. Vadinasi, buržuazinė Vokietijos revoliucija gali būti tik tiesioginis proletarinės revoliucijos prologas”.
“Komunistai laiko paniekos vertu dalyku slėpti savo pažiūras ir ketinimus. Jie atvirai pareiškia, kad jų tikslai gali būti pasiekti tik jėga nuverčiant visą esamąją visuomenės santvarką. Tegul viešpataujančios klasės dreba prieš Komunistinę Revoliuciją. Proletarai neturi ko joje prarasti, išskyrus savo grandines. O laimės jie visą pasaulį.
VISŲ ŠALIŲ PROLETARAI, VIENYKITĖS!”
O jeigu paimti šią dieną, tai šitas šūkis turėtų skambėti šitaisp:
“VISŲ ŠALIŲ VAKSERIAI, VIENYKITĖS!”

nejuokink Kvietkeli,        2021-08-8 15:29

nauja viruso banga vadini tuos, kurie pasiskiepije vel susirgo?..
o gal su kitais bandysi sklest mita, kad ne vakcinos netikusios, neisbandytos, o kalta “viruso mutacija”? a?
Paklausk Gabaliaus su “Pelenai” grupes muzikantais. Visi susirgo, nors buvo jau kadais pasiskiepije..
nu tikras oziabarzdis, anot Raigerdas… 
gal Nida Vasiliauskaite bent kiek paprusintu… ar tie komentarai po jos postu?.

Raigerdas        2021-08-8 14:46

Na, ačiū tiesos.lt, kad patalpino šitą ožiabarzdį delfi.lt žurnalistą. Žiūrėkite, mielieji, kas vyskta šiame pasaulyje. Jūs matėte, tikriausiai. filmą “Komunistas”. Kas nematė, tai galite pažiūrėti:https://www.youtube.com/watch?v=6EvFJCX-Nmc
Filmo titruose rašoma, kad tai yra vienas iš geriausių “tarybinės kinematografijos filmų”. Ir štai po 30 metų išsivadavimo nuo KOMUNISTŲ MELO, mes vėl matome ožiabarzdį komunistą, kuris rašo į delfi.lt ir delfio.lt redakcija yra įsitikinusi, kad tai yra “dar viena nuomonė”. Problema atsiranda tokia, kad “nuomonės” šitas žmogus neturi, bet delfi.lt parduoda tai, lyg tai jis turėtų savo nuomonę. Į kiauliškus elgesius linkusiam silpapročiui “štaziui” irgi vaidenasi, kad jis turi nuomonę. Ir “štazis” skuba kritikuoti Raimondą, nes šitas tvarte, gal būt, išaugęs “štazis” nesuvokia, kad jis šmeižia Raimondą, t.y. kaltina juo tuom, ko jis nedarė. Tai buvo būdinga bolševistiniams NKVD-istams ir “štazis” tai gerai įsisavino ir tuo gyvena. Kaip ir pridera KOMUNISTUI, jis rašo taip, kaip jam prisakė Leninas:“Kas ne už mus, tas prieš mus”. Ir ožiabarzdis, būdamas ištikimas Lenino idėjoms trata, kaip iš kalašnikovo:“Antivakserių karantinas yra geriausia, ką galėjo sugalvoti Vyriausybė. Net jei dėl to ji bus aršiai puolama, o 2024 m. konservatoriams su liberalais teks trauktis į opoziciją, ištikimiausi rinkėjai liks jiems amžinai dėkingi už šitą pramogą. Antivakserių karantino draudimai neturi būti per švelnūs. Jie turi ne tik suvaržyti galimybes mėgautis pramogomis, bet ir skaudžiai apsunkinti kasdienį gyvenimą, būti panašūs į patyčias”. Atkreipkite dėmesį ožiabarzdžio KOMUNISTO fanatiškas jo sapaliones:“ištikimiausi rinkėjai liks jiems amžinai dėkingi už šitą pramogą”. Kas per pramoga? Kas čia per kliedesiai? Štai apie kokią “pramogą kalba ožiabarzdis komunistas:“Antivakserių karantino draudimai neturi būti per švelnūs”. Mielieji, matote kokia didžiulė klaida yra mūsų dabartiniame gyvenime, kurį mes įsivaiduojame, kaip LAISVĄ NUO KOMUNISTŲ. Laisvė yra tik tame, kad KOMUNISTAMS DRAUDŽIAMA KURTI PARTIJĄ. Bet jie užsimaskavo, užsidėjo kitas kaukes, ir vis tiek daro savo. Pirmiausia, atsakykime į klausimą: ar ožiabarzdis turi savo nuomonę? Visa tai, apie ką jis rašo, yra ne jo nuomonė, o Vyriausybės nuostatos. Galima sakyti, kad jis tik kartoja tai, kaip papūga. Bet tai bus neteisinga, nes KOMUNISTAS NIEKADA TAIP NESIELGIA. KOMUNISTAS NEGALI KITAIP GYVENTI, NEDARYDAMAS ŽALOS VISUOMENEI. TAME IR YRA VISAS BLOGIS KOMUNISTINIO MĄSTYMO. Pakeiskite žodį “antivakseriai” į žodį “antitarybiniai” ir jūs gausite tą pačią KOMUNISTINĘ NEAPYKANTĄ, kuri buvo taikoma TSRS laikais. Žinokite, kad tiek KOMUNISTAS, tiek FAŠISTAS nėra priklausymas jų partijai. TAI YRA ŽMOGAUS MĄSTYMO BŪDAS. JIS PASIREIŠKIA TAME, KAIP ŽMOGUS ĮSIVAIZDUOJA KAIP TURI BŪTI KONTROLIUOJAMA APLINKA ŠIAME ŽMONIŲ PASAULYJE. TAI, KOKIE METODAI TURI BŪTI NAUDOJAMI SIEKANT SAVO TIKSLŲ. Tiek KOMUNISTAS, tiek Fašistas yra įsitikinę ir fanatiškai tiki būtent štai kuo:“AŠ TEISUS VISADA, NETGI TADA, KAI ESU NETEISUS!TU NETEISUS”. Štai toks yra FAŠISTINIO IR KOMUNISTINIO MĄSTYMO PAGRINDAS. Todėl visi, kas nesutinka su KOMUNISTU AR FAŠISTU, turi būti smerkiami, draudžiami arba net sunaikinami, kai tai buvo FAŠIZMO AR KOMUNIZMO METAIS. Man velnioniški apmaudu, kad mūsų tautietis, patyręs tokias nežmoniškas kančias Sibire iki pat šiandien, taip ir nesugebėjo IŠSIAIŠKINTI, KAIP GIMĮ FAŠIZMAS IR KAIP GIMĖ KOMUNIZMAS. Jis gimė iš neapykantos tam, kuris drįsta pasakyti tam idiotui, fanatiškai įsitikinusiam, kad jis yra “TEISUS VISADA”. Mieli tautiečiai, supraskite pagaliau, kad ŠITOS HALIUCINACIJOS - “AŠ TEISUS VISADA, NETGI TADA, KAI ESU NETEISUS!” YRA BŪDINGAS LABAI ŽEMO EMOCINIO TONO ŽMONĖMS, ŽEMO SĄMONINGUMO ŽMONĖMS, NES JIE YRA LABIAU ARTIMI GYVŪNAMS, NEI DIEVĄ IR TIESĄ MILINTIEMS ŽMONĖMS. Šitie žmonės nagali dirbti nei žiniakslaidoje, nei valdžioje. Jeigu visuomenė leidžia jiems taip tyčiotis iš savęs, TADA JIE TĄ VISUOMENĘ, KURI SU JAIS TAIKSTOSI IR JŲ UŽ TAI NEBAUDŽIA, - JĄ SUNAIKINA. 2-asis Pasaulinis karas žmones turėjo šitą išmokyti, bet, deja, to neįvyko. Tada laukite iš jų dar vieno karo, nes jie niekada nesutiks su tuo, kad jūs galite būti teisus, o jis neteisus. Jie šito neperneša fiziškai. TAME IR YRA VISO ŠIO PASAULIO BLOGIS.

staskai       2021-08-8 13:58

Tu zinai kas yra revertaze? O i snuki esi gaves? Rimtai taip?

šit       2021-08-8 12:15

Sadauskevičius – tinkama pavardė draugo Jagodos metodų gerbėjui. Palinkėkime Sadauskevičiui, kad visa tai, ką jis siūlo lietuviams, jis pats patirtų savo plaukuotu kailiu

Ayn Rand       2021-08-8 11:47

Žmogui tikrai negerai galvoje kažkas. Įdomu ar jis jaus gėdos jausmą po metų kitų dėl šito? Tikiuosi jis vaikų ir kitų artimųjų neturi, juk giminės dėmė akivaizdi.

ah1       2021-08-8 11:27

NE. Tai antivakserių saugojimas.Karonbaubio isterija - IQ testas robotams be logikos išryškinti.

Pinigai nekvepia?       2021-08-8 10:49

Tas “kvietkas"savo kvapą skleidžia ne už dyka,kitaip užsidirbt nemoka,tai loja,nes tam ir pasamdytas.Daugelis jo neskaito,kaip mažėja ir komentarų delfinariume.Beje,tuoj ir skaityti uždraus neskiepytiems,irgi draudimo priemonė.Dar galima konfiskuoti planšetes,netiekti elektros,nešildyti butų,ekspertai,patarėjai,pirmyn.

stasys       2021-08-8 9:53

staska,  2021-08-8 9:17 .. pasidalinkite mintimis kame matote tas alternatyvas , gal tai padės man pažaboti ‘savo kliedesius’ ir aš praregėsiu ..kaip A.Rusteika (su trupučiu įronijos).

Raimundas Stasiui       2021-08-8 9:52

Deja, kitokia nuomonė manęs nepykdo, kaip ir Tamstos požiūriai, tačiau nederėtų painioti nuomonės su patyčių kultūros propaganda. Tai yra tikrai nesveika.

123.       2021-08-8 9:19

Atleiskim nelaimėliui.

staska,       2021-08-8 9:17

kokiame bunkeryje užsikasęs gyveni, kad tau ,,nėra alternatyvos”? Tu kaip tas japonas, kuris net po 50 metų nežinojo, kad karas jau pasibaigęs. Bet kaip tik tuo ,,apsikasimu” ir gali būti pateisinami tavo kasdieniai kliedesiai.

stasys       2021-08-8 9:09

Raimundas pyksta radęs kita nuomonę . O juk žmogus str. autorius tik išsakė savo nuomonę . Bėda ne tai kad koncervatoriai ir liberalai per sekančius rinkimus į Seima bus opozicijoje dėl tokiu veiksmu , bėda kad jiems nėra alternatyvos ir šiandiena opozicijoje tik oligarchinė partija valstiečiai-žalieji ..kurie vargiai kaip ir koncervatoriai gali atstovauti ta konkrečia visuomenės grupę .

Delfis čia kalčiausias, o ne šitas beprotis       2021-08-8 8:02

Delfis spausdina ir platina tokius visuomenę priešinančius pasisakymus. Būtent didžioji purvasklaida yra daugiausiai atsakinga už koronaviruso baubo propagandą, pseudo pandemijos burbulo pūtimą ir panikos skleidimą.

Raimundas       2021-08-8 6:56

Man tai panašu į sociopato su polinkiu į kriminalinį elgesį kliedesius. Bet tokie dabar yra valdžioje, todėl panašios rašliavos yra gerai jų  apmokamos, nors iš tiesų tai turėtų būti vertinama kaip žiaurus elgesys su nelaimingaisiais, tokiais kaip šis kvietkelis.

amam       2021-08-8 6:56

Ale ir galvijas..

Primena       2021-08-8 6:02

Stribų sapaliones, ligonis

Jis nesveikas       2021-08-8 0:40

Ir tuo viskas pasakyta.

Rekomenduojame

Arnas Simutis. Lietuva yra šaltojo pilietinio karo būklėje

Dovilas Petkus. Mažosios Lietuvos diena – nacionalistinė šventė

Mindaugas Karalius. Lietuvių kalbos naikintojai bus įamžinti knygoje

Tautvydas Galinis. Svetimvardžiai asmens dokumentuose, arba apie projektą atšaukti valstybinę lietuvių kalbą

Daugiau nei pusė Airijos katalikų dėl pandemijos pasirinko neiti į šv. Mišias

Vytautas Radžvilas. Žodis Laisvės gynėjų dieną

Vytautas Radžvilas. Autonomininkų svajonės tampa tikrove

Kuriamas precedentas: Kvebeko teisėjas apribojo neskiepyto tėvo teisę lankyti vaiką

Asta Katutė. Ideologinė politika: nuo asmenvardžių keitimo iki vėl grąžintos Stambulo konvencijos

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujametinės valdžios dovanėlės Lietuvai

Vytautas Sinica. Su Matu Maldeikiu diskutavome apie valdančiųjų vertybinę užsienio politiką

Dovilas Petkus. Pasipiktinę tautos pasipiktinimu?

Aleksandras Nemunaitis. Dalinuosi profesorės A. Ramonaitės išmintingomis įžvalgomis apie demonizaciją, etikečių klijavimą, demokratiją ir tautos taiką

Linas Karpavičius. Siūlau valdančiajai daugumai idėją!!!!!!

Jolanta Miškinytė. Puiki žinia Lenkijos kovotojams su sanitarine diktatūra, žmogaus teisių pažeidinėjimu ir Konstitucijos mindymu

Pragariška Džo Baideno savaitė

V.Pranckietis privalo trauktis iš užimamų pareigų, jei vadovaudamas Seimo Kaimo reikalų komitetui neatstovauja kaimo daugumai

Abortai vėl tapo pagrindine mirties priežastimi pasaulyje

Ispanija Covidą priskiria įprastam gripui – ragina likusias ES šalis sekti šiuo pavyzdžiu

Linas Karpavičius. Šiandien, kaip niekad mums iškyla Sausio 13-osios aukų įprasminimo iššūkis

Kun. R. Grigas V. Landsbergiui: Profesoriau, galėtumėte būti dėkingesnis

Laisvės gynėjų dienai skirtas minėjimas Lukiškių aikštėje

Šalies visuomenės veikėjai sutaria – valdžia pati išprovokavo žmonių reakciją

Ramūnas Aušrotas.  Atėjo laikas vėl kovoti už laisvę

Sausio 13-ąją – Laisvės dieną piliečiai nušvilpė minėjime pasisakančius valdančiuosius, plojo tik Prezidentui

Dominykas Vanhara. Bet žinot, kas šiandien geriausia?

Lietuvių kalbai – gedulo varpai?

Dominykas Vanhara. Vyriausybė nutraukinės sutartį tarp Lietuvos geležinkelių ir Belaruskali

Aleksandras Nemunaitis. „Vilniaus viešojo transporto“ direktorius miega namie ir sapnuoja 1 mln. eurų pelną, darbuotojai miega prie jo kabineto

JAV mokykloje patvirtintas pradinių klasių moksleivių šėtono klubas po pamokų

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.